Top 10 Najlepšie antivírusový softvér 2017 – Zostaňte vždy chránení

[ware_item id=33][/ware_item]

Viete, aké nebezpečné to môže byť, keď v systéme nie je nainštalovaný antivírusový softvér?

Áno, ak nemáte nainštalovaný spyware, sú vaše PC a android telefóny veľmi ohrozené. V záujme ochrany vašich systémov pred nežiaducimi vírusmi prišli technologickí odborníci s niektorými riešeniami vo forme antivírusov. Antivírusový softvér je ako polícia pri bráne vášho počítačového systému, ktorá do vášho systému neprináša žiadne hrozby. Upozorňujú vás na možné hrozby a škodlivý softvér odstránia čo najskôr.


Prečo je potrebná inštalácia antivírusu?

Skutočnou prácou antivírusu je zistiť všetky hrozby vírusu v systéme, nájsť ich, zničiť ich a odstrániť ich zo systému..

Nemôžeme povedať, že antivírus je ideálnym riešením všetkých hrozieb škodlivého softvéru vo vašom systéme, dá sa však povedať, že chráni systém najlepším spôsobom. Dôležitá je nielen inštalácia antivírusového softvéru, ale dôležitá je aj jeho občasná aktualizácia najnovšími opatreniami.

Softvér na ochranu súkromia online však už nie je len o boji proti vírusom. Hoci ide o hlavnú funkciu antivírusu, zabezpečenie osobných údajov sa stalo prvou prioritou ľudí.

Ako si vybrať antivírus? Je antivírusový program platený lepšie v porovnaní s bezplatným programom?

Moderný svet sa stále viac technologicky rozvíja, a tak sa aj malware rýchlo vyvíja. Na riešenie tejto situácie pracujú technologickí odborníci na poskytovaní najlepších antivírusových riešení pre používateľov.

Odporúčame vám radšej používať platený antivírus ako bezplatný, pretože platený antivírus poskytuje lepšiu technickú udržateľnosť a presnejšie funkcie zabezpečenia. Zatiaľ čo bezplatný antivírusový softvér môže poskytovať platené balíky, môže sa spustiť za ich peniaze.

Najlepšie antivírusový softvér pre vaše zariadenie

Bezpečnosť PC oveľa viac ako len inštalácia antivírusu. Musíte aktualizovať antivírus, antispyware a bránu firewall. Je známe, že niektoré bezplatné antivírusové programy sú lepšie ako ostatné. Poskytujú čierny zoznam známych hrozieb a whitelist pre tie zákonné. Problém je v tom, že v dnešnej dobe sa objavujú nové hrozby každý deň a diskriminácia priateľa od nepriateľa sa stala ťažkou.

Naša práca sa začína odtiaľto. Hľadali sme pre vás zoznam, ktorý preskúma bezplatný antivírusový softvér spolu s platenými. Nové aj staré, známe aj neznáme.

1. Avira:

Avira je najlepší bezplatný antivírusový softvér, ktorý poskytuje veľmi silnú ochranu proti bežným vírusom a vírusom nultého dňa. Rozhranie voliteľného príslušenstva sa môže zdať na začiatku skľučujúce a pomalšie počítače môžu počas skenovania vidieť problém s výkonom počítača. Avira je napriek tomu dokonalý bezplatný antivírusový softvér, ktorý je efektívny, má vysoký stupeň prispôsobenia a veľkú škálu bezplatných doplnkových funkcií, ktoré zahŕňajú klienta VPN a webový prehliadač, ktorý nezabúda na súkromie..

Top 10 Najlepšie antivírusový softvér 2017 - Zostaňte vždy chránení

2. Bezpečnosť bitdefenderu: 

Aplikácia Bitdefender pre Android pre Android ponúka dokonalú ochranu pred vírusmi, zanedbateľným vplyvom na výkon a funkciami ochrany súkromia, pričom do charakteristík ochrany pred krádežou aplikácie tiež pridáva hodinky Android Wear. Tento antivírusový softvér nie je bezplatný, ale stojí za to ho zaplatiť.

Má najaktuálnejšie funkcie, ktoré chránia vaše zariadenie pred novými hrozbami, ako je napríklad ransomware. Má dobrú technickú povesť. Má užitočné funkcie, ktoré nie sú v zmätku.

Top 10 Najlepšie antivírusový softvér 2017 - Zostaňte vždy chránení3. Panda:

Panda je bezplatný antivírusový softvér, ktorý zrejme neponúka veľa, ale nie je tomu tak. Je to ideálne riešenie pre ľudí, ktorí dobre zvládajú svoje súkromie online.

Prečo to používať??

Panda sa ľahko a zábavne používa, má zriedkavý vplyv na výkon počítačového systému a jeho možnosti konfigurácie sú dostatočné na to, aby presvedčili používateľov. Kontroluje počítačový systém na požiadanie, ako aj pravidelne. Poskytuje rozsiahlu ochranu pre jednotky USB.

K jej negatívnym bodom patrí pomalé skenovanie, spoplatnenie ďalších funkcií, príliš veľa vyskakovacích okien a tiež sa pokúša ukradnúť nastavenia webového prehliadača.

Top 10 Najlepšie antivírusový softvér 2017 - Zostaňte vždy chránení4. AVG:

AVG z minulého roka zvýšila mieru detekcie vírusov, aby konkurovala popredným odvetviam antivírusového softvéru. Antivírusový softvér AVG zadarmo ponúka širokú škálu možností konfigurácie, niektoré ďalšie funkcie a príliš nespomaluje váš počítač.

Čo sa deje v tomto bezplatnom antivírusovom softvéri?

Svojich používateľov obracia tak, že ich neustále tlačí, aby ho inovovali na platený softvér AVG.

Top 10 Najlepšie antivírusový softvér 2017 - Zostaňte vždy chránení5.Avast:

Avast je dobrý bezplatný antivírusový softvér, ktorý má dobré rozhranie, má nezanedbateľný vplyv na počítačový systém, uspokojivé možnosti konfigurácie a niektoré užitočné ďalšie funkcie, medzi ktoré patrí správca hesiel a sieťový skener. Je to najlepšie pre používateľov, ktorí už používajú iné produkty Avast, ako napríklad bezplatné mobilné zabezpečenie Avast pre Android.

Top 10 Najlepšie antivírusový softvér 2017 - Zostaňte vždy chránení6. Windows Microsoft obranca:

Windows Detekcia malvéru od obrancu spoločnosti Microsoft sa zlepšuje, ale jeho použitie nie je uspokojivé. Neponúka žiadne ďalšie bezplatné funkcie; počas skenovania výrazne ovplyvňuje vaše počítačové systémy a nechráni váš počítač pred škodlivým softvérom online, ak ide o prehliadač, ktorý nepochádza od spoločnosti Microsoft.

Top 10 Najlepšie antivírusový softvér 2017 - Zostaňte vždy chránení7. Malwarebytes Anti-malware:

Toto nie je bezplatný antivírusový softvér. Nemôže chrániť váš počítač pred vírusmi, má však obrovský výkon pri odstraňovaní škodlivého softvéru, ktorý už existuje vo vašom systéme, a nebude tiež zasahovať do antivírusového softvéru, ktorý už je vo vašom počítačovom systéme. Jeho najlepšou vlastnosťou je chameleón, ktorý pokrýva Malwarebytes, takže je ťažké zistiť nepríjemné programy. Nejde o kompletný antivírusový softvér, ale môžete si ho nechať ako doplnkový program k bezplatnému antivírusovému softvéru.

Top 10 Najlepšie antivírusový softvér 2017 - Zostaňte vždy chránení8. Sophos:

Ste rodič? Chcete skrývať zbytočný obsah, aby nepretekal do myslí vašich detí?

Potom je antivírusový program Sophos najlepší na rodičovské účely, ktoré chcú skryť bezcenný obsah pred malými deťmi. Tento bezplatný antivírus vám umožňuje vykonávať vzdialené kontroly, kontrolovať a blokovať webové stránky. Má tiež funkciu, ktorá uchováva denníky zakázaných stránok, keď sa ich niekto pokúsi osloviť. Antivírus Sophos má skromné ​​rozhranie a malý vplyv na výkon systému.

Top 10 Najlepšie antivírusový softvér 2017 - Zostaňte vždy chránení9. Kaspersky:

Chcete úplnú bezpečnosť internetu?

Kaspersky je odpoveďou. Tento antivírusový softvér má úžasné ďalšie bezpečnostné funkcie s rodičovskými kontrolami a možnosťami uzamknutia webovej kamery. Môžete tiež zastaviť webové stránky, aby im zabránili sledovať vaše aktivity prehliadania. Má minimálny vplyv na výkon systému.

Top 10 Najlepšie antivírusový softvér 2017 - Zostaňte vždy chránení10. Zabezpečenie mobilných zariadení Norton:

Na rozdiel od minulého roka si mobilná bezpečnosť Norton nezachovala svoje najlepšie funkcie pre platenú verziu. Tento rok predstavili svoje funkcie, ako sú blokovanie hovorov / textov a zálohovanie kontaktov pre svoj bezplatný antivírusový softvér. Najlepšou platenou funkciou spoločnosti Norton je Poradca aplikácií, ktorý kontroluje nielen nainštalovaný softvér, ale aj obchod Google Play z hľadiska bezpečnostných a súkromných rizík. Medzi nové funkcie patrí aj zámok aplikácií a správca hesiel. Obaja sú bezplatné a samostatné aplikácie.

 

  Top 10 Najlepšie antivírusový softvér 2017 - Zostaňte vždy chránení

záver:

Antivírusový softvér je nevyhnutný na to, aby počítač alebo zariadenie neboli chránené pred škodlivým softvérom. Odporúčame vám niektorý z najlepších najlepších antivírusových programov, z ktorých väčšina je zadarmo a niektoré platené. Platení platia. Nemyslite si preto, že si už vyberiete najlepší bezplatný antivírusový softvér pre svoje zariadenie dôkladnou analýzou článku, v ktorom sú vysvetlené všetky jeho funkcie..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me