Top 10 Najlepsze oprogramowanie antywirusowe 2017 – Bądź zawsze chroniony

[ware_item id=33][/ware_item]

Czy wiesz, jak niebezpieczne może być, gdy w systemie nie ma zainstalowanego oprogramowania antywirusowego?

Tak, na pewno Twoje komputery PC i telefony z Androidem są bardzo zagrożone, jeśli nie masz zainstalowanego żadnego oprogramowania szpiegującego. Aby chronić twoje systemy przed niechcianymi wirusami, eksperci technologiczni opracowali niektóre rozwiązania w postaci antywirusów. Oprogramowanie antywirusowe jest jak policja na bramie twojego systemu komputerowego, która również nie stanowi zagrożenia dla twojego systemu. Ostrzegają przed możliwymi zagrożeniami i usuwają złośliwe oprogramowanie tak szybko, jak to możliwe.


Dlaczego instalacja antywirusa jest konieczna?

Prawdziwą pracą antywirusa jest wykrywanie wszelkich zagrożeń wirusami w systemie, znajdowanie ich, niszczenie i usuwanie ich z systemu.

Nie możemy powiedzieć, że antywirus jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich zagrożeń złośliwym oprogramowaniem w twoim systemie, ale można powiedzieć, że najlepiej chroni system. Ważna jest nie tylko instalacja oprogramowania antywirusowego, ale także okresowe aktualizowanie go o najnowsze rozwiązania.

Jednak oprogramowanie do prywatności online nie polega już wyłącznie na zwalczaniu wirusów. Chociaż jest to główna funkcja antywirusa, ale ochrona danych osobowych stała się pierwszym priorytetem ludzi.

Jak wybrać program antywirusowy? Jest lepiej płatny antywirus niż darmowy?

Współczesny świat staje się coraz bardziej zaawansowany technologicznie, podobnie jak złośliwe oprogramowanie ewoluuje szybko. Aby poradzić sobie z tą sytuacją, eksperci technologiczni pracują nad zapewnieniem użytkownikom najlepszych rozwiązań antywirusowych.

Zalecamy stosowanie płatnego programu antywirusowego zamiast bezpłatnego, ponieważ płatny program antywirusowy zapewnia lepszą stabilność techniczną i bardziej precyzyjne funkcje bezpieczeństwa. Podczas gdy bezpłatne oprogramowanie antywirusowe może zapewniać płatne pakiety, bieg za ich pieniądze.

Najlepsze oprogramowanie antywirusowe dla Twojego urządzenia

Bezpieczeństwo komputera to coś więcej niż instalacja programu antywirusowego. Musisz zaktualizować oprogramowanie antywirusowe, antyspyware i zaporę ogniową. Wiadomo, że niektóre bezpłatne programy antywirusowe są lepsze od pozostałych. Zapewniają czarną listę znanych zagrożeń i białą listę dla legalnych. Problem polega na tym, że w dzisiejszych czasach pojawiają się nowe zagrożenia, a dyskryminacja przyjaciela od wroga stała się trudna.

Nasza praca zaczyna się odtąd. Poszukaliśmy dla Ciebie listy, która przejrzy bezpłatne oprogramowanie antywirusowe wraz z płatnymi. Zarówno nowe, jak i stare, znane i nieznane.

1. Avira:

Avira to najlepsze darmowe oprogramowanie antywirusowe, które zapewnia bardzo silną ochronę przed wirusami powszechnymi i zero-dniowymi. Interfejs pakietu opcji może na początku wydawać się zniechęcający, a wolniejsze komputery mogą mieć problem z wydajnością komputera podczas skanowania. Niemniej jednak Avira to doskonałe bezpłatne oprogramowanie antywirusowe, które jest wydajne, ma wysoki stopień dostosowania i szeroki zakres bezpłatnych funkcji dodatków, w tym klienta VPN i przeglądarki internetowej zorientowanej na prywatność.

Top 10 Najlepsze oprogramowanie antywirusowe 2017 - Bądź zawsze chroniony

2. Bezpieczeństwo Bitdefender: 

Aplikacja bezpieczeństwa Bitdefender na Androida oferuje doskonałą ochronę przed wirusami, znikomy wpływ na wydajność i funkcje ochrony prywatności, a także dodaje zegarki Android Wear do właściwości antykradzieżowych aplikacji. To oprogramowanie antywirusowe nie jest darmowe, ale warte jest poniesienia.

Posiada najbardziej aktualne funkcje, które chronią twoje urządzenie przed nowymi zagrożeniami, takimi jak ransomware. Ma dobrą reputację techniczną. Ma przydatne funkcje, które nie są w stylu zamieszania.

Top 10 Najlepsze oprogramowanie antywirusowe 2017 - Bądź zawsze chroniony3. Panda:

Panda to bezpłatne oprogramowanie antywirusowe, które nie oferuje zbyt wiele, ale tak nie jest. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które dobrze radzą sobie z prywatnością w Internecie.

Dlaczego z niego korzystać?

Panda jest łatwa i przyjemna w użyciu, ma rzadki wpływ na wydajność systemu komputerowego, a jej opcje konfiguracji są wystarczające, aby przekonać użytkowników. Skanuje system komputerowy zarówno na żądanie, jak i regularnie. Zapewnia szeroką ochronę dysków USB.

Podczas gdy jego negatywne punkty obejmują powolne skanowanie, dodatkowe funkcje opłat, zbyt wiele wyskakujących reklam, a także próbuje przejąć ustawienia przeglądarki internetowej.

Top 10 Najlepsze oprogramowanie antywirusowe 2017 - Bądź zawsze chroniony4. AVG:

AVG z ostatniego roku zwiększył wskaźnik wykrywalności wirusów, aby konkurować z wiodącymi branżami oprogramowania antywirusowego. Bezpłatne oprogramowanie antywirusowe AVG oferuje szeroki zakres opcji konfiguracyjnych, niektóre dodatkowe funkcje i nie spowalnia zbytnio komputera.

Co jest nie tak z tym bezpłatnym oprogramowaniem antywirusowym?

Odrzuca użytkowników, stale zmuszając ich do uaktualnienia do płatnego oprogramowania AVG.

Top 10 Najlepsze oprogramowanie antywirusowe 2017 - Bądź zawsze chroniony5.Avast:

Avast to świetne bezpłatne oprogramowanie antywirusowe, które ma dobry interfejs, ma niezauważalny wpływ na system komputerowy, zadowalające opcje konfiguracji i kilka przydatnych dodatkowych funkcji, takich jak menedżer haseł i skaner sieciowy. Jest to najlepsze rozwiązanie dla użytkowników, którzy korzystają już z innych produktów Avast, takich jak bezpłatne zabezpieczenia mobilne Avast dla systemu Android.

Top 10 Najlepsze oprogramowanie antywirusowe 2017 - Bądź zawsze chroniony6. Windows Defender Microsoft:

Windows Wykrywanie złośliwego oprogramowania przez Microsoft Defender jest coraz lepsze, ale nadal nie jest zadowalające. Nie oferuje żadnych bezpłatnych dodatkowych funkcji; ma duży wpływ na systemy komputerowe podczas skanowania i nie chroni komputera przed złośliwym oprogramowaniem online, jeśli jest to przeglądarka inna niż Microsoft.

Top 10 Najlepsze oprogramowanie antywirusowe 2017 - Bądź zawsze chroniony7. Malwarebytes Anti-malware:

To nie jest darmowe oprogramowanie antywirusowe. Nie może chronić komputera przed wirusami, ale ma ogromną wydajność w usuwaniu złośliwego oprogramowania, które już istnieje w twoim systemie, a także nie będzie zakłócać oprogramowania antywirusowego, które jest już obecne w twoim systemie komputerowym. Jego najlepszą cechą jest kameleon, który obejmuje Malwarebytes, dzięki czemu nieprzyjemne programy stają się trudne do znalezienia. Nie jest to kompletne oprogramowanie antywirusowe, ale można je zachować jako program uzupełniający do bezpłatnego oprogramowania antywirusowego.

Top 10 Najlepsze oprogramowanie antywirusowe 2017 - Bądź zawsze chroniony8. Sophos:

jesteś rodzicem? Chcesz ukryć bezużyteczne treści przed przedostaniem się do umysłów swoich dzieci?

Następnie program antywirusowy Sophos jest najlepszy do celów rodzicielskich, którzy chcą ukryć bezwartościowe treści przed małymi dziećmi. Ten darmowy program antywirusowy umożliwia zdalne skanowanie, sprawdzanie i blokowanie witryn. Posiada również funkcję, która przechowuje dzienniki zablokowanych stron, gdy ktoś próbuje do nich dotrzeć. Program antywirusowy Sophos ma skromny interfejs i ma niewielki wpływ na wydajność systemu.

Top 10 Najlepsze oprogramowanie antywirusowe 2017 - Bądź zawsze chroniony9. Kaspersky:

Chcesz mieć pełne bezpieczeństwo w Internecie?

Kaspersky jest na to odpowiedzią. To oprogramowanie antywirusowe ma niesamowite dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, kontrolę rodzicielską i opcje blokowania kamery internetowej. Możesz także powstrzymać strony internetowe przed zatrzymywaniem ich w celu śledzenia twoich działań związanych z przeglądaniem. Ma minimalny wpływ na wydajność systemu.

Top 10 Najlepsze oprogramowanie antywirusowe 2017 - Bądź zawsze chroniony10. Bezpieczeństwo mobilne Norton:

W przeciwieństwie do ubiegłego roku, Norton Mobile Security nie zachował swoich najlepszych funkcji dla wersji płatnej. W tym roku wprowadzili także takie funkcje, jak blokowanie połączeń / wiadomości tekstowych i tworzenie kopii zapasowych kontaktów dla bezpłatnego oprogramowania antywirusowego. Najlepszą płatną funkcją Norton jest App Advisor, który nie tylko sprawdza zainstalowane oprogramowanie, ale także sklep Google Play pod kątem zagrożeń bezpieczeństwa i prywatności. Nowe funkcje obejmują także blokadę aplikacji i menedżera haseł. Obie są darmowymi i osobnymi aplikacjami.

 

  Top 10 Najlepsze oprogramowanie antywirusowe 2017 - Bądź zawsze chroniony

Wniosek:

Posiadanie oprogramowania antywirusowego jest konieczne, aby utrzymać komputer lub urządzenie z dala od złośliwego oprogramowania. Zalecamy jedne z najlepszych najlepszych programów antywirusowych, większość z nich jest darmowa, a niektóre płatne. Płatne są warte wydania. Nie zastanawiaj się dłużej, wybierając najlepsze darmowe oprogramowanie antywirusowe dla swojego urządzenia, dokładnie analizując artykuł, w którym wyjaśniono wszystkie ich funkcje.