Top 10 Nejlepší antivirový software 2017 – Zůstaňte vždy chráněni

[ware_item id=33][/ware_item]

Víte, jak nebezpečné to může být, když ve vašem systému není nainstalován žádný antivirový software?

Ano, určitě jsou vaše PC a android telefony vystaveny velkému riziku, pokud nemáte nainstalován žádný spyware. V zájmu ochrany vašich systémů před nežádoucími viry přicházejí technologičtí odborníci s některými řešeními ve formě antivirů. Antivirový software je jako policie na bráně vašeho počítačového systému, která do vašeho systému také nepřináší žádné hrozby. Varují vás před možnými hrozbami a odstraňují malware co nejdříve.


Proč je nutná instalace antiviru?

Skutečnou prací antiviru je odhalit jakékoli hrozby viru v systému, najít je, zničit je a odstranit ze systému.

Nelze říci, že antivirus je ideálním řešením všech hrozeb škodlivého softwaru ve vašem systému, ale lze říci, že systém chrání nejlépe. Důležitá je nejen instalace antivirového softwaru, ale důležitá je také jeho časová aktualizace.

Software na ochranu soukromí online však již nejde pouze o boj proti virům. Přestože se jedná o hlavní funkci antivirového programu, zabezpečení osobních údajů se stalo první prioritou lidí.

Jak si vybrat antivirus? Je placený antivirový program lepší ve srovnání s bezplatným?

Moderní svět se stále více technologicky rozvíjí a malware se také rychle vyvíjí. Při řešení této situace pracují technologičtí odborníci na tom, aby uživatelům poskytovali nejlepší antivirové řešení.

Doporučujeme používat placený antivirový program, nikoli bezplatný, protože placený antivirový program poskytuje lepší technickou udržitelnost a přesnější funkce zabezpečení. Zatímco bezplatný antivirový software může poskytovat placené balíčky, běží o své peníze.

Nejlepší antivirový software pro vaše zařízení

Zabezpečení počítače mnohem více než jen instalace antiviru. Musíte aktualizovat antivirový, antispywarový a firewall. Je známo, že některé bezplatné antivirové programy jsou lepší než ostatní. Poskytují černou listinu známých hrozeb a whitelist pro ty legální. Problém je v tom, že v těchto dnech se objevují nové hrozby každý den a diskriminace přítele od nepřítele je obtížná.

Naše práce začíná odtud. Hledali jsme pro vás seznam, který přezkoumá bezplatný antivirový software spolu s placenými. Nové i staré, známé i neznámé.

1. Avira:

Avira je nejlepší bezplatný antivirový software, který poskytuje velmi silnou ochranu proti běžným a nulovým virům. Rozhraní volitelné sady se může na začátku zdát skličující a pomalejší počítače mohou během skenování vidět problém s výkonem počítače. Avira je nicméně dokonalý bezplatný antivirový software, který je efektivní, má vysoký stupeň přizpůsobení a širokou škálu doplňkových funkcí, které zahrnují klienta VPN a webový prohlížeč, který je zaměřen na ochranu soukromí.

Top 10 Nejlepší antivirový software 2017 - Zůstaňte vždy chráněni

2. Zabezpečení bitdefenderu: 

Bitdefenderova aplikace pro Android pro Android nabízí dokonalou ochranu před viry, zanedbatelným dopadem na výkon a ochranou soukromí a zároveň přidává hodinky Android Wear do vlastností aplikace proti krádeži. Tento antivirový software není bezplatný, ale vyplatí se jej vyplatit.

Má nejaktuálnější funkce, které chrání zařízení před novými hrozbami, jako je ransomware. Má dobrou technickou pověst. Má užitečné funkce, které nejsou ve stylu zmatku.

Top 10 Nejlepší antivirový software 2017 - Zůstaňte vždy chráněni3. Panda:

Panda je bezplatný antivirový software, který podle všeho nenabízí, ale není tomu tak. Je to ideální řešení pro lidi, kteří dobře zvládají soukromí online.

Proč to používat??

Používání Panda je snadné a zábavné, má vzácný dopad na výkon počítačového systému a jeho možnosti konfigurace jsou dostatečné, aby přesvědčily uživatele. Kontroluje počítačový systém na vyžádání i pravidelně. Poskytuje rozsáhlou ochranu pro jednotky USB.

Mezi jeho negativní body patří pomalé skenování, další poplatky za poplatky, příliš mnoho vyskakovacích reklam a také se snaží unést nastavení webového prohlížeče..

Top 10 Nejlepší antivirový software 2017 - Zůstaňte vždy chráněni4. AVG:

AVG z minulého roku zvýšila míru detekce virů, aby konkurovala předním odvětvím antivirového softwaru. Antivirový software AVG zdarma nabízí širokou škálu možností konfigurace, některé další funkce a váš počítač příliš nezpomaluje.

Co je špatného v tomto bezplatném antivirovém softwaru?

Odmítá své uživatele tím, že je neustále tlačí, aby upgradovali na placený software AVG.

Top 10 Nejlepší antivirový software 2017 - Zůstaňte vždy chráněni5.Avast:

Avast je skvělý bezplatný antivirový software, který má dobré rozhraní, má neznatelný dopad na počítačový systém, uspokojivé možnosti konfigurace a některé užitečné další funkce, které zahrnují správce hesel a síťový skener. Je to nejlepší pro uživatele, kteří již používají jiné produkty Avast, jako je mobilní zabezpečení Avast zdarma pro Android.

Top 10 Nejlepší antivirový software 2017 - Zůstaňte vždy chráněni6. Windows Microsoft Defender:

Windows Detekce malwaru obránce se zlepšuje, ale jeho použití stále není uspokojivé. Nenabízí žádné další funkce navíc; to má značný dopad na vaše počítačové systémy během prověřování a nechrání váš počítač před malwarem online, pokud se jedná o prohlížeč jiného výrobce než Microsoft.

Top 10 Nejlepší antivirový software 2017 - Zůstaňte vždy chráněni7. Malwarebytes Anti-malware:

Nejedná se o bezplatný antivirový software. Nemůže chránit váš počítač před viry, ale má ohromný výkon při odstraňování škodlivého softwaru, který již ve vašem systému existuje, a nebude rušit antivirový software, který je již ve vašem počítačovém systému přítomen. Jeho nejlepší funkcí je chameleon, který pokrývá Malwarebytes, takže ošklivé programy je obtížné zjistit. Nejedná se o kompletní antivirový software, ale můžete si jej nechat jako doplňkový program pro váš antivirový software zdarma.

Top 10 Nejlepší antivirový software 2017 - Zůstaňte vždy chráněni8. Sophos:

Jste rodič? Chcete skrýt zbytečný obsah před proudem do myslí vašich dětí?

Poté je antivirus Sophos nejlepší pro rodičovské účely, které chtějí skrýt malý obsah před malými dětmi. Tento bezplatný antivirus umožňuje provádět vzdálené kontroly, kontroly a blokování webů. Má také funkci, která uchovává protokoly zakázaných stránek, když se jich někdo pokouší dostat. Antivirus Sophos má skromné ​​rozhraní a malý dopad na výkon systému.

Top 10 Nejlepší antivirový software 2017 - Zůstaňte vždy chráněni9. Kaspersky:

Chcete kompletní zabezpečení internetu?

Kaspersky je na to odpověď. Tento antivirový software má úžasné další bezpečnostní funkce s rodičovskými kontrolami a možnostmi uzamčení webové kamery. Můžete také zabránit webům, aby jim zabránily sledovat vaše procházení. Má minimální dopad na výkon systému.

Top 10 Nejlepší antivirový software 2017 - Zůstaňte vždy chráněni10. Zabezpečení mobilních zařízení Norton:

Na rozdíl od minulého roku si mobilní zabezpečení Norton nezachovalo své nejlepší funkce pro placenou verzi. Tento rok představili své funkce, jako je blokování hovorů / textů a zálohování kontaktů pro svůj bezplatný antivirový software. Nejlepší placenou funkcí společnosti Norton je App Advisor, který nejen kontroluje nainstalovaný software, ale také obchod Google Play z hlediska bezpečnostních a soukromých rizik. Mezi nové funkce patří také zámek aplikací a správce hesel. Oba jsou bezplatné a samostatné aplikace.

 

  Top 10 Nejlepší antivirový software 2017 - Zůstaňte vždy chráněni

Závěr:

Antivirový software je nezbytný k tomu, aby váš počítač nebo zařízení nebyly chráněny před malwarem. Doporučujeme vám některý z nejlepších nejlepších antivirových programů, většina z nich je zdarma a jiná placená. Ti placení stojí za to utratit. Proto si již nemyslete, že si pro své zařízení vyberete nejlepší bezplatný antivirový software pečlivou analýzou článku, ve kterém jsou vysvětleny všechny funkce.