Zabraňte poskytovateli internetových služeb sledovat vaše online aktivity

[ware_item id=33][/ware_item]

Nyní jsme obeznámeni s tím, že poskytovatelé internetových služeb byli oprávněni sledovat naše online aktivity a získat tak nahlédnutí do našeho každodenního života. Tato svoboda byla poskytnuta poskytovatelům internetových služeb poté, co prezident Trump podepsal návrh zákona o ochraně soukromí, který zrušil pravidla ochrany soukromí na internetu stanovená FCC. Poskytovatelé internetových služeb nás nejen sledují, ale mohou také prodávat naše informace a vydělat z nich peníze. Vzhledem k těmto obavám o zabezpečení a soukromí se začala objevovat pálivá otázka, jak zabránit sledování ISP.


Jak zabránit poskytovateli internetových služeb při sledování online aktivit?

Bez dalšího uvítání bychom vám rádi představili metody, které považujeme za účinné zabránit poskytovatelům internetových služeb v sledování vašich online aktivit:

Použijte virtuální privátní síť - VPN

Virtuální privátní síť - VPN - slouží jako nejlepší nástroj pro zabezpečení vašeho online soukromí. Toto je nejdůvěryhodnější nástroj, který můžete použít k zabránění sledování ISP. Pokryje vaši IP adresu, aby tvrdě bojovala proti poskytovatelům internetových služeb a inzerentům třetích stran, aby vás nemohli sledovat na webu. VPN šifruje váš internetový provoz pomocí 256bitového AES šifrovacího algoritmu, který trvá 1 miliardu let, než se rozbije pomocí hrubé síly. Tyto dvě akce VPN vám pomohou skrýt historii prohlížeče a včetně internetového provozu.

prevent-ISP

Navzdory tomu všemu byste měli před volbou VPN zkontrolovat zásady ochrany osobních údajů a způsoby platby VPN, protože své informace doručíte poskytovateli VPN, pro kterého se rozhodnete. Díky tomuto účtu na ochranu osobních údajů se objevilo mnoho podvodníků a začali pasti uživatelů pomocí falešných služeb VPN. Mezi autentické a vedoucí služby VPN, kterým Netizens po celém světě důvěřují, však patří některé NordVPN, PureVPN, a ExpressVPN protože mají následující vlastnosti:

  1. Jsou mimo jurisdikci členských států FIVE EYES, a proto se striktně řídí zásadami bez protokolu.
  2. Skryjí historii prohlížeče a další internetové aktivity efektivně.
  3. Šifrují váš internetový provoz pomocí 256bitového šifrování AES a bezpečnostního protokolu OpenVPN.
  4. Nabízeny jsou bezpečnostní funkce jako Split Tunnel (PureVPN) a Tor-over-VPN (NordVPN).
  5. Poskytují širokou škálu serverů na výběr.

Mnoho Netizens se často ptá, zda ISP dokáže sledovat VPN službu? Váš ISP může vidět, že jste nastavili připojení VPN, ale není schopen sledovat váš webový provoz, protože byl šifrován.

Použijte síť TOR

Tor Browser je dobrovolnická služba, která zvyšuje bezpečnost na internetu. Odrazí váš internetový provoz prostřednictvím různých uzlů, a tak poskytovateli ISP obtížně sleduje sledování vašich online aktivit. Nabízí anonymitu i soukromí a brání sledování ISP. Můžete se připojit k síti Tor prostřednictvím prohlížeče Tor, který nejenže funguje jako jiné prohlížeče, ale také zvyšuje bezpečnost vašich procházení. prevent-ISP

Anonymita a soukromí, které nabízí Tor, jsou omezeny pouze na prohlížeč Tor a zbytek internetového provozu je stále vystaven nebezpečí. Službu VPN lze také spustit na pozadí služeb Tor, které obracejí bezpečnostní brassbound. Nebo pokud chcete používat Tor bez prohlížeče Tor, pak můžete jít na NordVPN, který poskytuje Tor-over-VPN funkce, která v konečném důsledku skrývá online aktivity, zbytek internetového provozu a historii prohlížení.

Když Marty P. Kamden ze společnosti NordVPN mluvil o Tor, BeEncrypted řekl: „Rozumíme síle decentralizované struktury a anonymitě, kterou TOR poskytuje. NordVPN nabízí jedinečné řešení Onion (Tor) přes VPN, které před vstupem do sítě TOR šifruje internetový provoz uživatelů a zajišťuje tak další soukromí. “

Jedinou nevýhodou používání prohlížeče Tor je to, že díky svému pomalému výkonu může občas své uživatele opravdu frustrovat, protože pro zajištění anonymity musí být přenos na několika uzlech odrazen..

Použijte rozšíření prohlížeče HTTPs Everywhere

HTTPS je zkratka pro HyperText Transfer Protocol Secure. Rozšíření prohlížeče HTTPs Everywhere brání sledování ISP tím, že zabraňuje zveřejnění vašich online aktivit.

Webové stránky používající rozšíření prohlížeče HTTPs Everywhere vás obvykle chrání před cenzurou a různými druhy sledování šifrováním obsahu webu, a proto je obtížné získat nahlédnutí do vašich online aktivit.

prevent-ISP

Podobně jako rozšíření prohlížeče HTTPS Everywhere existují i ​​jiná rozšíření prohlížeče, jako jsou Ghostery a AdBlock, které jsou užitečné, aby zabránily sledování ISP tím, že pokryly digitální stopu, kterou po vašich online aktivitách zanecháte.

Moderní prohlížeče a webový server však pro zajištění šifrované komunikace používají protokol Transport Layer Security - TLS - Handshake. Tento proces vyžaduje, aby server do prohlížeče prokázal, že je to nárokovaná strana, a poté oba vytvoří algoritmus nebo klíč, který je potřebný pro šifrování diskuse. Počáteční části procesu handshake však nejsou šifrovány, proto poskytovatelé internetových služeb a / nebo jakékoli třetí strany mohou vidět název serveru, ke kterému se prohlížeč připojuje.

Vyhněte se nezabezpečeným veřejným Wi-Fi

Nyní, když jste obeznámeni se sledováním ISP, musíte být při používání veřejných sítí Wi-Fi mimořádně opatrní, ať už jde o kavárny, letiště, knihovny, nákupní střediska nebo jiné místo. Netizens využívající veřejné Wi-Fi jsou náchylnější k sledování ISP než ti, kteří používají zabezpečená připojení. prevent-ISP

Veřejné sítě Wi-Fi vás také mohou snadno hacknout. Proto, aby se zabránilo sledování ISP a stal se obětí hackerského útoku, měl by člověk zůstat ostražitý vůči těmto hrozbám.

Nekontrolujte nebo neoznačte svou polohu

prevent-ISP

Přihlášení a / nebo označení naší polohy se může zdát radostné, ale je zbytečné připomenout, že vaši polohu sleduje váš poskytovatel internetových služeb! Vaše poloha může marketingovým firmám odhalit mnoho soukromých informací. Nejlepší je tedy vyhnout se označování všude, kam chodíte, zejména když jste si stoprocentně jistí, že vás ISP neustále sleduje.

Závěr

Jedna věc je jistá, že bez ohledu na to, jaký úhel vyhlížíte na pozitivní stránku zákona o ochraně soukromí, nebudete z něj moci najít ani jednu dobrou věc. Pravidla stanovená FCC měla chránit Netizeny před sledováním a sledováním, ale po jejich porušení mohou poskytovatelé internetových služeb sledovat své online aktivity a sdílet (SELL!) Informace o uživateli. V takové době krize se předplatné služeb VPN nebo používání rozšíření prohlížeče HTTPS jeví jako okamžité řešení, které zabrání poskytovateli internetových služeb sledovat vaše online aktivity..