6 najlepších možností pirátskeho zálivu, ktoré sa majú použiť teraz

[ware_item id=33][/ware_item]

Pirate Bay je ako torrent. Sú to najobľúbenejšie webové stránky na zdieľanie súborov na svete, ktoré vám umožňujú sťahovať filmy, hudbu, hry, aplikácie a oveľa viac. Jedná sa o renomovanú a slávnu webovú stránku, ktorá sa ľahko používa, nesie aktívnu komunitu a má indexované miliardy torrentov..


Je pirátska zátoka stiahnutá?

Alternatívy pirátskeho zálivu

Táto webová stránka však nanešťastie dosť často klesá pomerne často. Stránka čelí výpadkom z niekoľkých neznámych dôvodov. Stáva sa to niekedy kvôli technickým problémom a niekedy kvôli právnym problémom. V dôsledku zvýšenia právneho tlaku sa tiež spoločnosť Pirate Bay zablokuje rôznymi poskytovateľmi služieb na celom svete.

Ak sa stretávate s rovnakými problémami aj v prípade Pirate Bay, odporúčame vám ísť s nimi Alternatívy pirátskeho zálivu. Tieto alternatívy vám určite pomôžu pri torrentovaní a môžete si vychutnať rovnaké funkcie, aké ponúka Pirate Bay.

Alternatívy pirátskeho zálivu pracujú v roku 2018

Vybrali sme si niekoľko alternatív riešenia Pirate Bay a sú tieto:

1 - RARBG:

Je to webová stránka Torrent založená v roku 2008. RARBG poskytuje rôzne torrentové súbory a magnetické odkazy, aby umožňovala zdieľanie súborov typu peer-to-peer, ktoré používa protokol BitTorrent. Webová stránka RARBG má jedno z najlepšie vyzerajúcich používateľských rozhraní. Okrem toho na tejto webovej stránke väčšina filmov a televíznych relácií prichádza s miniatúrami. Vďaka ukážke je stránka, ktorá sa dá pokojne navigovať. Miesto získalo toľko popularity, že sa zablokovalo vo Veľkej Británii na začiatku tohto roka.

Je to kompletný balík pre svojich používateľov. Ponúka videá vo vysokom rozlíšení pre užívateľsky príjemné rozhranie, vďaka ktorému je požadovaný obsah prístupný na vyhľadávanie. Nevýhodou je, že v mnohých častiach sveta je obmedzený, ale môžete ho odomknúť aj podľa pokynov.

Je to jedna z najlepších alternatív Pirate Bay vďaka svojej veľkej sláve a popularite, obrovskej ponuke dostupných torrentov a vynikajúcemu online zážitku, ktorý inšpiruje a priťahuje používateľov veľa.

2 - YTS:

YTS je pôvodná webová stránka YTS alebo YIFY. Je to však vynikajúca a skvelá replika. Táto stránka získala svoje miesto po zániku pôvodnej stránky YTS a YIFY. Vďaka svojmu jedinečnému štýlu vzhľadu webovej stránky dosiahol veľa uznania a popularity.

YTS je skvelým zdrojom, kde môžete ľahko sledovať videá vo vysokej kvalite 720p, 1080 a 3D. Najúžasnejšou skutočnosťou na tejto stránke je, že si môžete stiahnuť súbor najmenšej veľkosti s bežnou rýchlosťou internetu.

3 - 1337X:

Webová stránka bola spustená v roku 2007. Má vyhradenú skupinu používateľov, ktorá ju priebežne aktualizuje.

Je to ďalší vyhľadávací nástroj torrentu, ktorý nedávno uviedol na trh nový dizajn webových stránok a neustále zlepšuje svoju prevádzku a slávu. Aj keď čelí niektorým problémom, najmä keď niektoré vyhľadávacie nástroje blokujú svoje indexy, vždy vyhrá také výzvy a uspokojí svojich používateľov.

4 - Torrentz2:

Torrentz2 je klon alebo pohotovostný režim pre skutočnú webovú stránku Torrentz.eu. Meta-vyhľadávač otvára skutočnosť, že webová stránka nie je prepojená so skutočným Torrentzom alebo nesúvisí s ním. Je umiestnená ako nová a lepšia verzia, ktorá prehľadáva viac ako 60 torrent stránok.

Okrem toho kombinuje výsledky z mnohých vyhľadávacích nástrojov a žiadostí o indexovanie 61 109 787 torrentov na 80 doménach..

5 - LimeTorrents:

Po zániku ExtraTorrents a KickassTorrents získa LimeTorrents popularitu a uznanie. Okrem týchto dvoch stránok existujú aj ďalšie stránky, ktoré majú rozsiahlu knižnicu obsahu online a pozostávajú z overených odkazov na torrent. Pred niekoľkými mesiacmi pracovníci webu tiež spustili torrent torrentov torrentov, ktorý používajú niektoré ďalšie vyhľadávacie nástroje torrentu.

Na webovej stránke sa zobrazuje nová a čistejšia domovská stránka, ktorá zreteľne zobrazuje vyhľadávací panel a veľa ďalších možností. Navyše, každý deň sa nové torrenty nahrávajú na túto stránku. Skladá sa z rozsiahlej knižnice, ktorá obsahuje množstvo televíznych relácií, hier, filmov, hudby a anime. Všetky tieto vlastnosti robia z LimeTorrents zdravého a veľkého konkurenta na trhu.

6 - iDope:

Je to ďalší najlepší náhradník pre Pirate Bay, ktorý bol uvedený na trh v roku 2016. Na tejto stránke sa index torrentu neustále zvyšuje v počte svojich divákov v posledných rokoch. Prístup k kabíne iDope tiež na webe Dark. Okrem toho je tiež súčasťou doplnku Chrome a aplikácie pre Android.

Celkový zážitok z iDope je celkom dobrý - nie veľa možností záplav na obrazovke torrentu. V porovnaní s inými webovými stránkami je kopírovanie adresy URL magnetu pomerne ľahké. Na iDope sa táto voľba zobrazí samostatne a viditeľne. Inak je to len malé tlačidlo, ktoré je veľmi ťažké nájsť.

Existuje omnoho viac alternatívnych riešení v Pirate Bay, ale nie všetky poskytujú vynikajúce služby používateľom. Mali by ste byť veľmi ostražití pri prijímaní správneho rozhodnutia a pri výbere alternatívy riešenia Pirate Bay podľa svojich potrieb a prianí.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me