6 nejlepších alternativ pirátské zátoky, které lze nyní použít

[ware_item id=33][/ware_item]

Pirate Bay je jako torrent. Jedná se o nejoblíbenější webové stránky pro sdílení souborů na světě, které vám umožňují stahovat filmy, hudbu, hry, aplikace a mnoho dalšího. Jedná se o renomovaný a slavný web, který se snadno používá, nese aktivní komunitu a má indexované miliardy torrentů..


Je pirátský záliv sestřelen?

Bohužel však tato webová stránka klesá velmi často po dlouhou dobu. Stránka čelí prostojům z několika neznámých důvodů. Stává se to někdy kvůli technickým problémům a někdy kvůli právním problémům. Také kvůli zvýšenému právnímu tlaku je Pirate Bay blokován různými poskytovateli služeb po celém světě.

Pokud také čelíte stejným problémům s Pirate Bay, doporučujeme vám jít Alternativy Pirate Bay. Tyto alternativy vám určitě pomohou při torrentování a můžete se těšit na stejné funkce, jaké nabízí Pirate Bay.

Alternativní řešení pirátského zálivu funguje v roce 2018

Vybrali jsme několik alternativ Pirate Bay a jsou následující:

1 - RARBG:

Jedná se o webovou stránku Torrent zřízenou v roce 2008. RARBG poskytuje různé torrentové soubory a magnetické odkazy, které umožňují sdílení souborů peer-to-peer, které používají protokol BitTorrent. Web RARBG má jedno z nejlépe vypadajících uživatelských rozhraní. Kromě toho na tomto webu většina filmů a televizních pořadů přichází s miniaturami a díky náhledu je web, který je klidný pro navigaci. Místo získalo takovou popularitu, že se začátkem tohoto roku ve Velké Británii zablokoval.

Jedná se o kompletní balíček pro jeho uživatele. Nabízí videa ve vysokém rozlišení pro uživatelsky přívětivé rozhraní, díky kterému je požadovaný obsah přístupný pro vyhledávání. Nevýhodou je, že je v mnoha částech světa omezený, ale můžete jej také odemknout podle pokynů.

Je to jedna z nejlepších alternativ Pirate Bay díky své široké slávě a popularitě, obrovské sbírce torrentů k dispozici a vynikajícímu online zážitku, který inspiruje a přitahuje uživatele hodně.

2 - YTS:

YTS je původní web YTS nebo YIFY. Je to však vynikající a skvělá replika. Místo získalo své místo po zániku původního webu YTS ​​a YIFY. Vzhledem ke svému jedinečnému vzhledu webových stránek dosáhlo mnoho uznání a popularity.

YTS je skvělý zdroj, kde můžete snadno sledovat videa ve vysoké kvalitě 720p, 1080 a 3D. Nejúžasnější skutečností na tomto webu je, že si můžete stáhnout jeho nejmenší soubor s běžnou rychlostí internetu.

3 - 1337X:

Web byl spuštěn v roce 2007. Má vyhrazenou skupinu uživatelů, která jej průběžně aktualizuje.

Je to další vyhledávač torrentů, který nedávno spustil svůj nový design webových stránek a neustále zlepšuje svůj provoz a slávu. Přestože čelí některým problémům, zejména když některé vyhledávače blokují své indexy, vždy vyhraje takové výzvy a uspokojí své uživatele.

4 - Torrentz2:

Torrentz2 je klon nebo pohotovostní režim pro skutečný web Torrentz.eu. Metadatový vyhledávač otevírá skutečnost, že web není propojen se skutečným Torrentzem ani s ním nesouvisí. Umístí se jako nová a lepší verze, která prohledává přes 60 torrent stránek.

Navíc kombinuje výsledky z mnoha vyhledávačů a požadavků na index 61 109 787 torrentů na 80 doménách.

5 - LimeTorrents:

Po zániku ExtraTorrents a KickassTorrents získává LimeTorrents popularitu a uznání. Kromě těchto dvou webů existují i ​​další weby, které mají rozsáhlou knihovnu online obsahu a sestávají z ověřených torrentových odkazů. Před několika měsíci spustili pracovníci webu také torrent torrentů torrentů, který používají některé další vyhledávací nástroje torrentu.

Na webové stránce se zobrazuje nová a čistější domovská stránka, která jasně ukazuje vyhledávací lištu a spoustu dalších možností. Kromě toho se denně stahují nové torrenty na tento web. Zahrnuje rozsáhlou knihovnu, která zahrnuje četné televizní pořady, hry, filmy, hudbu a anime. Všechny tyto vlastnosti dělají z LimeTorrents zdravého a skvělého konkurenta na trhu.

6 - iDope:

Je to další nejlepší alternativa pro Pirate Bay, která byla spuštěna v roce 2016. Na tomto webu získává torrent indexer neustále rostoucí počet svých publika v posledních několika letech. Přístup do kabiny iDope také na webu Dark. Navíc je také součástí Chrome Pluginu a aplikace pro Android.

Celkový zážitek z iDope je docela dobrý - ne spousta možností záplav na obrazovce torrentu. Je poměrně snadné kopírovat URL magnetu ve srovnání s jinými weby. V iDope se tato možnost zobrazí samostatně a viditelně. Jinak je to jen malé tlačítko, které je velmi obtížné najít.

Existuje mnohem více alternativ Pirate Bay, ale ne všechny poskytují uživatelům vynikající služby. Měli byste být mimořádně ostražití při správném rozhodování a přitom si zvolit alternativu Pirate Bay podle svých potřeb a přání.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me