Najlepšia alternatíva pre anonymné prehliadanie v roku 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

Posledná aktualizácia 10 SEP 2019


Mám toho veľa, ľudia vždy hľadajú niečo, čo im poskytne skutočnú anonymitu. potom, čo spoločnosť Google a sociálna platforma nedokázali vyvinúť ochranu osobných údajov a bezpečnosť svojich používateľov, sú ľudia frustrovaní. ale je im to jedno!

Tor je najlepšou voľbou na anonymné prehliadanie a na ten istý účel existuje veľa ďalších dôveryhodných alternatív. ale v skutočnosti poskytujú toľko, aby zabezpečili vaše pripojenie? Poďme zistiť…

Naozaj potrebujete alternatívu prehliadača Tor?

Umožňuje to takto, musíte svoje potreby identifikovať od prvého miesta. ľudia väčšinou používajú Tor z dvoch hlavných dôvodov;

 1. Anonymné a súkromné ​​prehliadanie
 2. Prístup k hlbokému a temnému webu

Ak teraz hľadáte „anonymné prehliadanie“, Tor bude tou najlepšou voľbou, ale uprednostnil som použitie alternatívnych možností, kde nemusíte inštalovať ďalší prehliadač. Áno, môžete dosiahnuť svoju anonymitu bez toho, aby ste znížili rýchlosť internetu, čo je v prehliadači ako Tor úbohé, alebo môžete si vytvoriť svoj vlastný bežný prehliadač (Chrome, Firefox, safari) bezpečnejšie a súkromnejšie s minimálnym úsilím.

Dosiahnite svoju anonymitu pomocou bežného prehliadača:

Získanie súkromného prehliadania je skutočne jednoduché. Potrebujete iba niekoľko rozšírení, aby ste sa k vám nemuseli vracať. a dôveryhodný poskytovateľ VPN.

Prečo rozšírenia?

 • Pôvod UBlock: pomôže to zabrániť sledovaniu a blokuje skripty reklám.
 • HTTPS všade: Týmto sa otvoria iba zabezpečené stránky.
 • Autodelete súborov cookie: Odstráni sa už nepotrebné súbory cookie.
 • Odznak ochrany osobných údajov: Takto zabránite všetkým webovým stránkam, aby nespúšťali svoje skripty proti spamu zozadu, aby mohli zhromažďovať údaje používateľov.
 • Bez skriptu: Získate tak prístup k „spusteniu“ alebo „nespusteniu“ skriptu konkrétnej stránky, ktorú navštevujete.

Prehliadač Tor v predvolenom nastavení poskytuje tieto funkcie, vďaka ktorým je Tor bezpečnejší. ale ďalšia ruka je v nebezpečenstve, pretože neblokuje žiaden vírus, hackerský skript na stiahnutie do počítača.

Použite dôveryhodnú sieť VPN:

Toto je najjednoduchšie pochopiť, či už používate Tor alebo nie. Na šifrovanie internetového prenosu potrebujete aj sieť VPN aj s programom Tor. Tor neposkytuje žiadne šifrovanie údajov. Sieť VPN tiež pomáha zrýchliť prehliadanie servera Tor.

Ak ste však nainštalovali všetky rozšírenia, na šifrovanie údajov potrebujete iba pripojenie VPN. to všetko…

Prečo ľudia prepínajú Tor Browser cez alternatívy?

 • Pomalšie pripojenie: Tor sa pripája k svojej vlastnej smerovacej sieti, čo spôsobuje oneskorenie pri vytváraní spojenia.
 • Frustrujúce prehliadanie: Aj keď Tor používa backend prehliadača Firefox, používateľské prostredie je stále frustrujúce z dôvodu veľmi nízkej rýchlosti prehliadania.
 • Sledovanie poskytovateľa internetových služieb: To je ďalšia bolesť hlavy, kedykoľvek použijete prehliadač Tor aj na anonymitu, ktorá nie je nezákonná, poskytovatelia internetových služieb môžu ľahko zistiť, či používate Tor.
 • Z hľadiska bezpečnosti: Relé spoločnosti Tor používa na prenos vašej žiadosti cez rôzne vrstvy uzlov, vďaka ktorým je anonymná, ale vaše údaje sú stále sledovateľné. pretože neposkytuje šifrovanie údajov.

V tomto článku nájdete radšej najlepšiu a najkompatibilnejšiu možnosť ako sieťové alebo cibuľové služby Tor, za týmto hľadaním veľkých spoločností, ktoré sú alternatívami Tor, existuje veľa dôvodov, frustrujúce skúsenosti s prehliadaním, pomalé pripojenie k cibuľovej sieti, neobvyklé prehliadanie alebo pravdepodobne byť pomalé prehliadanie.

Všetko cez; Je to jeden z najbezpečnejších prehliadačov, ktorý sa má použiť, ale ak hovoríme o názoroch odborníkov alebo odborníkov, neodporúčajú to, niektoré z tvrdení, že agentúry za týmto programom alebo čokoľvek iné, ale nie sú si tým isté.

však; V tomto článku vás privedieme alebo vás prevedieme dvoma rôznymi spôsobmi, ako si môžete skôr zabezpečiť alebo privátiť svoje prehliadanie a iný softvér, ako sú prehliadače Tor, voľba je vaša.!

Predtým, ako sa do toho zapojíte, mali by ste vedieť, ako tento zabezpečený prehliadač funguje a ako súkromia vašej histórie alebo stopy.

Najlepšie alternatívy prehliadača Tor 2019

Do roku 2014 bol Tor práve úžasným anonymným prehliadačom, ktorý nesledoval svojich vlastných používateľov. Bohužiaľ, potom, čo NSA úspešne prenikol do projektu Tor, zostal v centre špionáže. Potom sa Tor stal terčom mnohých súdnych porušení, ktoré zanechali veľký otáznik účinnosti prehliadača Tor.

Vzhľadom k tomu, Tor dostal podkopal nutkanie nájsť alternatívu k Tor prehliadač výrazne pozoruhodne, pretože každá iná osoba chce vedieť, ktorá najlepšia Tor alternatíva je. Ako všetci vieme, že nájsť alternatívne fungovanie, ako je Tor, je pomerne ťažké, ale pridelené Tor alternatívy vám spôsobia bezproblémové fungovanie..

Tu je komplexný zoznam bezpečných a otestovaných alternatív prehliadača Tor, neváhajte sa rozhodnúť pre ktorúkoľvek z nich a svoj zážitok z prehliadania neoceniteľný:

1 - Virtuálna súkromná sieť (VPN)

Toto je najlepší spôsob, ako zabezpečiť celý internet namiesto prehľadávania. VPN je najlepšou alternatívou k Tor. Samozrejme to nie je prehliadač, ale je to softvér, ktorý ovláda váš prichádzajúci a odchádzajúci internet a šifruje všetky údaje a znemožňuje čítanie zvedavým očiam.

VPN v podstate poskytuje vaše spojenie s dvoma hlavnými odkloneniami

 • Zmena identity: Pripojenie k sieti VPN nahradilo vašu súčasnú adresu IP na inom mieste, kde chcete. Takto môžete získať odblokovaný prístup na ľubovoľnú stránku.
 • súkromia & šifrovanie: VPN vytvára súkromný tunel, ktorý je šifrovaný až do 256 bitov, čo sa považuje za šifrovací protokol vojenskej úrovne.

2- Zabezpečený prehliadač FreeNet

FreeNet je jednou z najlepších alternatív Tor a kombinuje sa s technológiami OpenNet aj Darknet. Bezpečnostný softvér P2P je dôveryhodný pre odblokovanie cenzúry. Táto alternatíva Tor nemá centrálny server; preto je ťažké hacknúť ich systémy, dokonca aj tí, ktorí sú zodpovední za údržbu systému, nie sú prístupní k podrobnostiam používateľa.

FreeNet zhromažďuje údaje v rovesníkoch a všetok nahraný obsah je doručený do jeho uzlov. Pretože všetky dáta sú pred uložením šifrované, môže sa zdať ako najlepšia alternatíva Tor, ale je to tak? Dáta sa ukladajú takým spôsobom, že sú pre útočníkov a sledovateľov nedostupné. Kľúčovým bodom, ktorý treba poznamenať, je, že výrobcovia softvéru FreeNet sa nedokážu líšiť v druhu údajov uložených ich užívateľmi, takže údaje môžu byť politické alebo vysoko citlivé.

3- I2P Browser Ako alternatíva Tor

Rovnako ako Tor, I2P - Invisible Internet Project - využíva aj technológiu DarkNet. Táto alternatíva Tor šifruje dáta vrstvovým spôsobom. I2P šifruje sieťový prenos pomocou verejných a súkromných kľúčov.

I2P je ako internet v rámci internetu, pretože vytvára sieťovú vrstvu v rámci relácií TCP / IP a UDP. Týmto sa I2P stáva ideálnym hromadením sieťových dát a osobných údajov. Môžeme tiež povedať, že všetky tieto schopnosti robia z I2P hodnú alternatívu prehliadača Tor.

4- Prehliadač Yandex

Yandex patrí medzi najlepšie alternatívy prehliadača Tor. Yandex Browser je produkt ruského gigantu Yandex. Má vynikajúcu schopnosť chrániť údaje svojich používateľov pred zvedavými očami sledovateľov. Táto alternatíva Tor môže tiež skenovať súbory, a tak tiež uchovávať údaje v bezpečí pred rôznymi formami škodlivého softvéru.

Okrem všetkej bezpečnosti, ktorá poskytuje údaje o používateľovi, Yandex obsahuje niekoľko doplnkov zameraných na súkromie a bezpečnosť online. Napríklad blokovače reklám a rozšírenia deaktivujúce flash a doplnky zabezpečujú používateľa pred nezabezpečenými webovými stránkami. Ak používate prehliadač Yandex, vstavaný antivírusový program spoločnosti Kaspersky kontroluje aj stiahnuteľné súbory z bezpečnostných dôvodov..

Táto alternatíva Tor je kompatibilná s Windows 7 a jeho novšími verziami. Funguje tiež dobre na Linuxe a Mac OS X. Prehliadač Yandex je bezplatný a dá sa ľahko stiahnuť z jeho webovej stránky.

5 - IprediaOS Encrypted Browser

iPrediaOS je operačný systém založený na Linuxe a je jednou z možných alternatív prehliadača Tor. Táto alternatíva Tor má naprogramované šifrovacie služby, ktoré chránia jeho používateľov pred sledovačmi a útočníkmi. To sa dosahuje šifrovaním sieťového prenosu, čím sa stáva bezpečnou a súkromnou alternatívou prehliadača Tor.

6 - Globus Secure Browser

Globus je alternatívou plateného prehliadača Tor, ktorá ponúka aj bezplatnú skúšobnú verziu 5 dní. Táto alternatíva prehliadača poskytuje jeho užívateľovi prvotriednu anonymitu a bezpečnosť online. Používa tiež sieť VPN na presmerovanie internetového prenosu. To znamená, že aj keď vás niekto chce vystopovať, skončí namiesto toho nájdenie serverov Globus.

Táto alternatíva Tor umožňuje svojim používateľom vybrať si miesto, z ktorého sa chcú objaviť online. Napríklad môžete nastaviť svoju polohu v Anglicku, keď sedíte pokojne v Nemecku, čím sledujete svoje falošné vnímanie. Sieť Tor využíva Globus na odblokovanie rôznych stránok a tiež na ochranu pred škodlivým softvérom. Výsledkom je, že máte prístup na stránky Tor bez Tor, ale s Globus! Táto alternatíva Tor funguje dobre so všetkými hlavnými OS.

7 - Whonix Anonymné prehliadanie

Spoločnosť Whonix je jednou z alternatív prehliadača Tor a je typom operačného systému, ktorý upúta pozornosť všetkých bezpečnostných nadšencov, ktorí si tiež chcú vychutnať anonymitu na internete. Bezpečnostný program Whonix je založený na Tor a beží dobre na operačnom systéme Linux. Táto alternatíva Tor beží izolovane, čo znamená, že všetko, čo Netizen nepovedie, nebude mať za následok odhalenie IP adresy Netizenu na internete..

Dokonca aj DNS alebo malware sa stanú zbytočnými, ak Netizen zamestnal Whonix, pretože nebudú môcť prezradiť polohu alebo osobné informácie o tomto konkrétnom Netizene. Softvér Whonix má dve hlavné časti. Po prvé, máme bránu Whonix, ktorá, ako už názov napovedá, je bránou, ktorá beží iba na Tor. Druhou časťou je Whonix-WorkStation, ktorá beží na izolovanej sieti. Izolovanou sieťou však môžu prechádzať iba pripojenia vykonané na Tori.

Whonix je tá alternatíva Tor, ktorá pri správnom použití môže predstavovať účinnú náhradu za Tor.

8 - Comodo Ice Dragon

Prehliadač Comodo Ice Dragon je taký, že alternatíva prehliadača Tor má aj funkcie na ochranu osobných údajov. Je to bezpečnostný softvér, ktorého prehliadač je založený na FireFoxe. Comodo Ice Dragon má vlastnosti, vďaka ktorým je jednou z najbezpečnejších alternatív Tor. Ponúka tiež bezpečnú službu DNS, ktorá pomáha pri zrýchľovaní aktivít prehľadávača Netizenu. Táto alternatíva prehliadača Tor je našťastie k dispozícii zadarmo.

9 - Odpojte prehliadač

Odpojenie patrí medzi tie alternatívy prehliadača Tor, ktoré sú schopné odpojiť používateľov od webových stránok, o ktorých je známe, že sledujú Netizens. Sleduje tie stránky alebo spoločnosti na internete, ktoré sledujú Netizens, a potom sa vás spýta, či by ste ich chceli zablokovať. Táto alternatíva Tor tiež ponúka širokú škálu možností prehliadania.

Odpojenie umožňuje používateľom systémov iOS, Windows a Android vyhľadávať, a teda bezpečne prezerať. Tento softvér však nie je ideálnym a exkluzívnym nástrojom na ochranu súkromia a zabezpečenia alebo bezchybnou alternatívou spoločnosti Tor. Táto alternatíva Tor je však efektívnym doplnkom a stojí 5 dolárov mesačne alebo za 50 dolárov, získate jednoročné predplatné.

10 - Podgraf OS ako alternatíva Tor

Subgraph OS je jednou z alternatív prehliadača Tor, ktorá využíva technológiu Tor. Subgraph OS má vyhradený softvér pre ochranu súkromia a užívateľskú prívetivosť. Má také rozhranie, ktoré je navrhnuté tak, aby minimalizovalo nepohodlie, takže aj systémy Subgraph OS sa dajú pomerne ťažko sledovať a crackovať..

Táto alternatíva Tor používa vrstvy na preskúmanie úrovne bezpečnosti softvérových inštalácií pre váš počítač. Existujú tiež ochranné vrstvy ako firewall, kalené jadro a meta-proxy.

11 - Freepto

Freepto patrí medzi obľúbené online nástroje ochrany osobných údajov pre väčšinu Netizens a je to nepochybne aj dôveryhodná alternatíva prehliadača Tor. Online anonymita je vlastnosť, v ktorej má spoločnosť Freepto odborné znalosti. Táto alternatíva Tor je prenosný softvér, ktorý sa po uložení na disk USB môže spustiť na ľubovoľnom počítači. V dôsledku toho ho nebudete musieť inštalovať znova a znova, nech ste kdekoľvek.

Táto alternatíva Tor má softvér ako Tor a beží na operačnom systéme Linux. Freepto ukladá a šifruje všetky údaje zhromaždené na disku. To je dôvod, prečo identita používateľov Freepto zostáva v bezpečí pred zvedavými očami hackerov a sledovateľov. Vďaka týmto funkciám sa Freepto považuje za jednu z najlepších alternatív prehliadača Tor.

12 - Peerblock

Peerblock je hodnotné riešenie, ktoré vám umožní blokovať sledovanie konkrétnych osôb a programov. Je to jedna z tých alternatív prehliadača Tor, ktorá vám bráni v akejkoľvek komunikácii v jazyku Java, aby vás sledovala alebo monitorovala. Pomáha vám tiež ovládať ľudí, s ktorými ste na internete pripojení alebo s ktorými komunikujete.

Vďaka výnimočným vlastnostiam programu Peerblock nie sú rôzne programy a jednotlivci schopní sledovať ani preniknúť do vášho systému. S vami sa však vyskytujú rovnaké následky, že nemôžete preniknúť ani do systému iného používateľa. Ale stále musíte byť opatrní, pretože Peerblock nedokáže zastaviť VŠETKY sledovače, aby vás sledovali. Na doplnenie tejto alternatívy Tor preto potrebujete aj iný softvér. Najlepšie na tom je, že Peerblock je zadarmo na trhu.

13-LPS - ľahká prenosná bezpečnosť

Ľahké prenosné zabezpečenie - LPS - je softvér založený na systéme Linux. Táto alternatíva Tor je OS, ktorý vyžaduje bootovanie z infraštruktúry externej pamäte. LPS sa nepripája ani nekomunikuje s externými servermi, ktoré sú náchylné na sledovanie. To je dôvod, prečo možno LPS považovať za vynikajúcu alternatívu Tor.

14- Tox

Zo všetkých alternatív Tor, Tox je voľba uprednostňovaná tými, ktorí sú fanúšikmi aplikácie bezpečných správ. Tox je cieľ pre tých, ktorí chcú šifrovať svoje komunikačné služby. Poskytuje služby, ako sú šifrované správy, IM, a mnoho ďalších. Tox tiež poskytuje zabezpečené videokonferenčné služby.

15 - Epic

Ako už názov napovedá, táto alternatíva Tor je nesporne epická. Epic je prehliadač orientovaný na ochranu súkromia a má schopnosť blokovať reklamy a skripty, ktoré sú neustále na cestách, aby sledovali svojich používateľov. Softvér tejto alternatívy Tor je postavený na zdrojovom kóde Chromium.

Spoločnosť Epic môže tiež zakázať vyrovnávaciu pamäť DNS a automatické dopĺňanie online, čím bráni tretím stranám v prístupe k súborom cookie. Tento softvér je prijateľnou alternatívou Tor, pretože je tiež kombináciou Tor, Chrome a FireFox.

16 - JonDo Live-CD

JonDo je ďalšou alternatívou prehliadača Tor, ktorú môžete použiť pre operačný systém Linux. Renomovaný OS GNU je základom pre túto alternatívu Tor. Na rozdiel od iného softvéru prichádza program JonDo Live s niektorými predinštalovanými programami, ako sú Thunderbird, Pidgin a Tor Browser..

17 - chvosty

Vďaka svojej jedinečnosti patrí chvost medzi najlepšie alternatívy prehliadača Tor. Tails má komplikovaný systém, čo je dôvod, prečo je to najbezpečnejšia a zároveň najunikátnejšia zo všetkých alternatív Tor.

Prvou vlastnosťou, ktorá zvyšuje jedinečnosť Tails, je to, že ide o živý operačný systém, ktorý je možné zaviesť z ľubovoľného USB, DVD alebo pevného disku..

Druhou vlastnosťou je, že má operačný systém Linux, ktorý má niekoľko zabudovaných programov. Tieto programy zvyšujú efektívnosť systému Tails, pokiaľ ide o bezpečnosť a anonymitu. Tails OS má tiež e-mailového klienta a IM klienta, vďaka ktorému je surfovanie po internete bezpečnejšie a rýchlejšie.

Tretia vlastnosť sa týka efektívnej práce Tails, to znamená, že využíva sieť Tor, ktorá poskytuje Tails aj ďalšie bezpečnostné prvky. Preto nebude potrebné hovoriť, že Tails je oveľa lepšia alternatíva Tor.

Pomocou technológie Tails môžete tiež vymazať svoju digitálnu stopu. Je to tak preto, že pri vysunutí pevného disku alebo jednotky USB nezostane v systéme žiadny dôkaz o vašej aktivite. Tails tak zabezpečuje úplnú anonymitu a nemusíte sa starať o svoje údaje, aj keď ste používali verejnú sieť alebo počítač priateľa. Po vysunutí disku obsahujúceho operačný systém zo systému všetko zmizne, pretože systém, ktorý ste používali, bol nezávislý od nainštalovaného operačného systému USB, takže sa prepne späť do normálneho OS.

Okrem toho Tails používa iba RAM, a preto po reštarte nezostanú žiadne informácie uložené v počítači. Vďaka tomu sa OS stáva hromadením všetkých potrebných údajov, vďaka čomu je ideálnym riešením pre spracovanie citlivých informácií a všetkých cenných dokumentov..

18 - Psiphon

Najlepšia alternatíva pre anonymné prehliadanie v roku 2019

Psiphon je bezplatný a otvorený zdrojový nástroj, ktorý by mohol efektívne pracovať pre jednotlivcov, ktorí hľadajú alternatívu Tor. Spoločnosť Psiphon využíva techniky technológií VPN a SSH, aby mohla poskytovať prístup na otvorený internet v reštriktívnych oblastiach.

Zakrýva IP adresu používateľa a poskytuje anticenzúru. Je to bezplatný zdroj, ale ponúka aj profesionálnu verziu, má však bezplatné aplikácie pre Android a iOS. Trochu sklamaním je, že pre používateľov bezplatnej verzie má obmedzenú šírku pásma 2 Mb / s. Maximálna rýchlosť, ktorú poskytujú, je 5 Mbps vrátane všetkých prémiových plánov spoločnosti Psiphon.

Táto alternatíva Tor by vám mohla poskytnúť bezpečnosť proti snoopingovým identitám, ako sú vládne agentúry, poskytovatelia internetových služieb a ďalšie tretie strany.

Zabezpečený prehliadač ako Tor:

Bezpečný prehliadač, ako je TOR, vždy otvára a vytvára spojenie s vlastnými virtuálnymi servermi, vďaka ktorým vaša smerovacia prevádzka zmizne od vášho poskytovateľa internetových služieb a ďalších sledovacích agentúr..

Ďalšia najlepšia vec, ktorú robia! Neukladajú vaše súbory cookie ani iné informácie, ktoré z iného prehliadača ľahko unikajú. Tu si môžete skontrolovať, čo váš prehliadač uniká. Chráni tiež pred vstrekovaním škodlivého softvéru a tiež zabraňujú odhaleniu stopy. Poďme si urobiť rýchly test, práve teraz používam Mac Book Pro a nachádzam sa niekde v Spojených štátoch, takže sa pozrieme.

TOR-alternatívy

FBI sa podarilo odhaliť asi 30 miliónov Tor prostredníctvom operácie Torpedo. Jeden z vývojárov Toru, Matt Edman, bol zmluvne dohodnutý FBI, aby ho doviezol, takže po operácii nie je múdre používať Tor dovtedy, kým a pokiaľ nechcete zamestnať Tor iba na zvýšenie vášho súkromia a bezpečnosti spolu s VPN.

Virtuálna súkromná sieť - VPN - tiež dvakrát zašifruje vaše internetové aktivity a využitie Tor. Poskytne vám zdieľanú IP adresu, aby nebolo možné spätne sledovať vašu IP adresu. Preto je upokojujúca anonymita, aj keď sa Tor opäť dostane do kompromisu.

Hoci sú služby ponúkané Torom výnimočné, väčšina alternatív Tor sa tam pravdepodobne nedostane skoro. Chceme však tiež, aby ste preskúmali alternatívy Tor aj v prípade, že nechcete používať Torový prehliadač po zistení kompromisu v jeho účinnosti..

Je TOR nezákonné používať?

Je to dlhá debata o tom, či je používanie nezákonné alebo legálne. Vo svojom zistení som nenašiel nič, čo by nasvedčovalo tomu, že používanie prehliadača TOR je nezákonné!

Problémom sú veci, ktoré ovplyvňujú Tor. Tor otvára všetky dvere, ktoré môžu byť otvorené kancelárii Hitman, Drugs, Pornography a mnohým ďalším nezákonným trhom, ktoré sú bežným prehliadačom zakázané alebo blokované. Stále to však neregistruje Tora.

Je prehliadač TOR bezpečný na používanie?

Samotný Tor je najbezpečnejším prehliadačom, ale nebude vás chrániť pred škodlivým serverom. Existuje veľa ľudí, ktorí si sťažujú na pomalé prehliadanie, ale podľa môjho názoru predpokladajú spomalenie vášho internetového pripojenia kvôli šifrovaniu.

TOR poskytuje najviac anonymné spojenie bez akýchkoľvek doplnkov týkajúcich sa sledovania, ako sú footprinty, WebTRC a ďalšie, vďaka čomu je bezpečnejšie o tom premýšľať..

Keďže vám však neprináša žiadne sledovania, nebude vás brániť pred škodlivými webmi. Dôrazne sa odporúča používať na tento účel nejaký antivírusový softvér.

záver

Kompromis služieb Tor bol veľkým šokom pre dôveryhodných používateľov. Mnoho používateľov Toru odvrátilo využívanie svojich služieb. a teraz tiež hľadajú alternatívu, ktorá sa najlepšie hodí do Torovej topánky. Preto sme popraskali bič a zhromaždili sme pre vás najlepších 17 alternatív prehliadača Tor.

Vyššie uvedené alternatívy prehliadača Tor patria medzi najunikátnejšie alternatívy. To vám pomôže nájsť tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Vyhýbajte sa bežným prehliadačom a používajte jednu z najlepších alternatív prehliadača Tor, ktorá vám pomôže rýchlo a bezpečne surfovať po internete..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me