Najlepšie alternatívy NYAA na prezeranie anime online

[ware_item id=33][/ware_item]

Pád populárnej webovej stránky anime torrent NYAA bol šokom pre milovníkov anime a hentai po celom svete. Po tvrdom 7-ročnom tvrdom boji proti japonským trollom v oblasti autorských práv bol 1. mája 2017 stiahnutý legendárny NYAA. Medzitým sme zistili, že nutkanie alternatív NYAA sa výrazne zvýšilo, aby sa dnes zmiernila beznádej milovníkov anime. zverejníme najlepšie alternatívy NYAA. Tieto alternatívy NYAA vám poskytnú kvalitné anime show pre vašu zábavu.


best-NYAA-alternatives

Okrem toho, ak máte problémy týkajúce sa vášho súkromia online, mali by ste využiť jednu z najlepších sietí VPN na Torrenting.

Odporúčaný článok: Torrent VPN: Prečo je VPN nevyhnutnosťou pre používateľov Torrentu?

Keď bude NYAA späť?

NYAA bola bežným centrom bitTorrentu pre juhovýchodnú Áziu. V roku 2011 bolo veľa používateľov webu zameraných na porušenie autorských práv. Začiatkom septembra 2014 sa web stal cieľom významného útoku DDoS. NYAA bola zrušená bez oficiálneho vyhlásenia, ku ktorému moderátori stránky neskôr prostredníctvom IRC potvrdili, že anonymný vlastník NYAA stránku dobrovoľne stiahol.

Ak sa teraz pokúsite získať prístup na stránku NYAA.se, zobrazí sa nasledujúca správa:

best-NYAA-alternatives

Odkedy NYAA klesla, milovníci anime po celom svete bombardujú fóra príspevkami a sociálnymi médiami o oživení NYAA. V záznamoch WHOIS domén NYAA vrátane NYAA.eu, NYAA.se a rôznych ďalších domén sa uvádza, že sú deaktivované. Je preto ťažké predpovedať presné trvanie pozastavenia NYAA.

best-NYAA-alternatives

Najlepšie alternatívy NYAA

Vybrané najlepšie alternatívy NYAA vám budú slúžiť s anime najvyššieho typu. Tieto alternatívy teda zabezpečia, že budete mať kvalitnú zábavu, až kým sa NYAA nevráti späť. Najlepšie alternatívy NYAA zahŕňajú:

 1. AniRena best-NYAA-alternatives

AniRena Torrent je webová stránka, ktorá obsahuje ázijský / japonský obsah. Je známy ako klon známeho anime torrentu NYAA. Táto alternatíva NYAA umožňuje používateľom jednoduchú navigáciu na webe horizontálnym zarovnaním kariet médií na domovskej stránke.

AniRena je v súčasnosti hostiteľom 14, 360 torrentov a 6 354 používateľov, ktorí nahrávajú, a má tendenciu rásť viac. Používatelia sú informovaní o svojom aktuálnom stave prostredníctvom webovej stránky o údajoch, ktoré im boli prenesené. AniRena verí v transparentnosť a ostáva verná svojim používateľom.

 1. AniSearch.ru

  best-NYAA-alternatives

Populárna alternatíva NYAA, konkrétne „AniSearch.ru, hostí neobmedzené množstvo anime torrentov vrátane Naruto, Youjo Senki - Sága Tanya zla, Natsume Yuujinchou Roku a mnoho ďalšieho. AniSearch.ru ponúka prístup k týmto torrentom pomocou jediného dotyku.

AniSearch.ru funguje od roku 2012 a medzi milovníkmi anime a hentai sa považuje za spoľahlivý a žiadaný. Populárne anime videá sú k dispozícii aj na AniSearch.ru vo vysokej kvalite (HD), aby nesklamali používateľov..

 1. Hrozný Subs best-NYAA-alternatives

Hneď ako sa NYAA pozastavila, spoločnosť Horrible Subs patrila medzi prvé webové stránky, ktoré sa výrazne zvýšili. Pretože Horrible Subs je postavený na vysokorýchlostných magnetických spojoch, preto ho sklamaní používatelia NYAA torrentu považujú za najlepšiu voľbu pre alternatívu NYAA..

Horrible Subs je najbežnejšou alternatívou NYAA, pretože bola silným konkurentom NYAA s dennou základňou pre čitateľov približne 1 milión a Alexa s hodnosťou 2 797. Ponúka kategorizovanú knižnicu podobných médií ako NYAA.se. Horrible Subs má navyše atraktívne rozhranie. Keďže sa jedná o používateľsky prívetivú webovú stránku, umožňuje jej používateľom sťahovať najnovší anime obsah bez akýchkoľvek prekážok.

 1. Anime Tosho best-NYAA-alternatives

Anime Tosho možno považovať za presný klon toku anime NYAA. Sleduje identický dizajn a navigáciu, ako aj mediálny obsah, je podobná webovej stránke NYAA. Táto alternatíva NYAA je úplne zadarmo. Ponúka automatizovanú službu, v ktorej je hostiteľom služieb Usenet a DDL.

Nahrávanie mediálneho obsahu na server Anime Tosho zvyčajne trvá niekoľko minút, kým sa rýchlo nahrá. Táto stránka tvrdí, že približne 300 MB súboru spotrebuje niekoľko minút na to, aby sa zrkadlo odrazilo aspoň na jednom hostiteľovi. Patrí medzi najťažších konkurentov na zozname anime torrentov.

 1. Pirátska zátoka best-NYAA-alternatives

Okamžitá webová stránka, ktorá sa objaví pri vašej hlave pre najväčšie torrentové uzly, nie je nikto iný ako Pirate Bay. Táto webová stránka torrentu sa v posledných rokoch neustále darí milovníkom anime a torrentu. Je považovaná za jednu z najlepších alternatív pre NYAA, pretože je hostiteľom stoviek tisícov torrentov pre hry a populárne série..

Hoci Pirate Bay v minulosti trpel rôznymi odstávkami, webová stránka vďaka silným oporám v priemysle torrentov znovu získala svoju existenciu spolu so svojím publikom.

 1. Zdieľanie anime best-NYAA-alternatives

Anime Sharing je považovaná za najobľúbenejšiu alternatívu NYAA medzi milovníkmi anime a hentai. Používateľské rozhranie zdieľania Anime je podobné aplikácii ExtraTorrent a má tiež dobrý vyhľadávací nástroj, ktorý je schopný poskytovať najlepšie výsledky sťahovania torrentov z anime a hentai..

Táto alternatíva NYAA má Alexa 3 435 a hostí milióny denných návštevníkov. Okrem toho má Anime Sharing tiež vyhradené fórum pre milovníkov anime a hentai, aby mohli otvorene diskutovať o svojom stanovisku. Má tiež kalendár, veľkú komunitu, sekciu FAQ a rýchle odkazy. Anime Sharing slúži ako skvelá alternatíva NYAA, ale stále musí pracovať viac, aby sa stala priamou náhradou za torrentovú webovú stránku NYAA..

 1. Projekt Shana best-NYAA-alternatives

Projekt Shana je nový web s anime torrentom, ale vďaka svojim vynikajúcim funkciám sa považuje za jednu z najlepších alternatív NYAA. Táto webová stránka umožňuje svojim používateľom automatizovať sťahovanie anime. Vďaka tejto funkcii môže používateľ povoliť klientovi BitTorrent automaticky stiahnuť požadovaný mediálny obsah.

Projekt Shana je relatívne nová webová stránka, a tak jej chýba v knižnici mediálneho obsahu. Aj keď táto alternatíva NYAA neposkytuje kartu ponuky pre rôzne žánre, umožňuje jej používateľom vyhľadávať požadovaný obsah pomocou vyhľadávacieho poľa umiestneného na domovskej stránke..

 1. TheHylia.com best-NYAA-alternatives

TheHylia slúži ako web na priame stiahnutie, ktorý si najčastejšie volia milovníci anime a hentai. Pôvodne bol navrhnutý ako centrálny uzol, aby sa vaše obľúbené série mohli zhromažďovať na jednom mieste, aby sa zabránilo pridruženým odkazom a obrovskej reklamnej búrke. TheHylia je považovaná za najlepšiu alternatívu NYAA vďaka svojmu jednoduchému rozhraniu a funkcii správy účtu.

TheHylia nesúhlasí s drahými predplatnými a akýmikoľvek druhmi inzercie v doméne, ktoré sú potrebné pre príťažlivú službu sťahovania pre publikum šírené po celom svete. Existuje tiež limit, ktorý umožňuje používateľom sťahovať naraz jeden súbor.

 1. AcgnX Torrent best-NYAA-alternatives

AcgnX - Anime Comics Games Novel X-Project, je ďalším uchádzačom o najlepšiu alternatívu NYAA. Táto webová stránka torrent obsahuje pokročilé funkcie, ktoré nemajú žiadne iné anime webové stránky v tomto zozname. Aplikácia AcgnX Torrent však v súčasnosti potrebuje rozšíriť svoj rast, takže vyhľadáva používateľov, ktorí odovzdali video. Je to z toho dôvodu, že po výpadku prúdu NYAA došlo k obrovskej premávke anime fanúšikov, ktorí prešli na AcgnX Torrent.

Táto alternatíva NYAA informuje svojich používateľov o prípadnom pridaní novej funkcie na web alebo o novinkách týkajúcich sa anime fanúšikov. AcgnX Torrent v súčasnosti prežíva nový mediálny obsah. To je dôvod, prečo ho milovníci anime považujú za jednu z najlepších možností.

 1. Pantsu NYAA best-NYAA-alternatives

Pantsu NYAA je inovatívna alternatíva NYAA, ktorú vytvárajú používatelia a správcovia webových stránok NYAA torrent. Je to hostiteľ všetkých torrentov najneskôr do 5. apríla 2017. Táto alternatíva NYAA bola pôvodne odoslaná do skupín 4Chan a neskôr bola vírusom Reddit..

Pantsu NYAA ponúka aj tlačidlo vyhľadávania. V súčasnosti je k dispozícii s väčšinou mediálneho obsahu NYAA. Sľubuje sa, že čoskoro bude uvedená na trh úplná funkčnosť podobná webovej stránke NYAA.

 1. Anime bajty best-NYAA-alternatives

Anime Bytes sa radí medzi najlepšie alternatívy NYAA. Má veľkú knižnicu mediálneho obsahu, no napriek tomu mediálny obsah stránky sa nezhoduje s NYAA. Na prezeranie obsahu v službe Anime Bytes je potrebná registrácia z tejto webovej stránky.

Správcovia Anime Bytes prestali v súčasnosti prijímať nové registrácie, ale ich registrácie sa otvárajú včas. Stáva sa to najmä vtedy, keď je registrácia plná.

 1. Tokio Toshokan

best-NYAA-alternatives

Tokio Toshokan je ďalšou alternatívou NYAA. Je to komplexný web s anime torrentom a tvrdí, že je „BitTorrent Library of Japanese Media“. Poskytuje tiež slávnu sériu, ktorá bola predtým k dispozícii na NYAA. Tokio Toshokan umožňuje svojim používateľom prispôsobiť si svoju mediálnu knižnicu. Aby ste to mohli urobiť, musíte sa zaregistrovať na webovej stránke.

Táto alternatíva NYAA umožňuje milovníkom anime a hentai vyhľadávať mediálny obsah na základe veľkosti súboru, čo im umožňuje sťahovať konkrétny požadovaný obsah. Webová stránka a torrenty dostupné v indexe sú však pomerne pomalé. Zdá sa, že stránka je neúplná a dokáže sťahovať iba súbory hash torrentu. Preto by to mohlo byť sklamanie pre tých, ktorí chcú dôstojné a užívateľsky prívetivé rozhranie.

 1. ExtraTorrent best-NYAA-alternatives

ExtraTorrent je považovaný za podobný PirateBay, ktorý poskytuje svojim užívateľom širokú škálu animovaných seriálov, relácií a filmov, ktoré sa dajú ľahko stiahnuť..

Hovorí sa, že je to najpopulárnejší nezávislý vyhľadávací nástroj na svete na svete. Táto alternatíva NYAA poskytuje používateľom mediálny obsah, ktorý je úplne zadarmo. Hlavnou výhodou výberu pre ExtraTorrent je jeho pokročilý systém vyhľadávacích nástrojov. Spolu s tým ľahšia navigácia umožňuje jej používateľom vychutnať si úžasný zážitok.

 1. RuTracker best-NYAA-alternatives

RuTracker je ruská služba indexovania torrentov, ktorá sa stala obeťou nepretržitého a neustáleho pozastavenia a trollingu rovnako ako NYAA. Táto alternatíva NYAA sa považuje za jednu z najlepších alternatív NYAA. Jeho index torrentu pokrýva širokú škálu mediálneho obsahu vrátane hudby, hier, kníh, anime, filmov a omnoho viac.

Keďže táto alternatíva NYAA je ruská webová stránka, budete ju musieť prepnúť do angličtiny alebo iného jazyka. To sa dá dosiahnuť pomocou doplnku prekladu vo vašom prehliadači. Ponúka fórum, časté otázky, špecializované vyhľadávacie funkcie, kategorizované torrenty a archivované menu. Môžete sa tiež zúčastniť diskusií na fóre po registrácii prostredníctvom účtu na webovej stránke. Musíte si však uvedomiť, že väčšina obsahu bude v ruskom alebo stredoeurópskom jazyku.

záver

Populárny web Anime torrent NYAA bol pomenovaný po mačacej koži v japonskom jazyku. Toto by však mohlo byť známe iba niekoľkým milovníkom anime a hentai po celom svete. NYAA hostila milióny denných používateľov a bola vyhlásená za jeden z najslávnejších zdrojov mediálneho obsahu, najmä anime obsahu.

S cieľom zmierniť utrpenie používateľov NYAA sme v tejto príručke uviedli najlepšie alternatívy NYAA. Tieto alternatívy NYAA vás zaujmú najnovšími sériami anime a požadovaným mediálnym obsahom. Nebudete mať teda šancu vynechať NYAA znova. Ak sa však zaujímate o svoju online bezpečnosť a súkromie, môžete použiť sieť VPN, ktorá vám pomôže stať sa anonymnou prostredníctvom internetu.

Odporúčaný článok: 5 najlepších VPN na torrent & P2P Filesharing - hlavné odporúčanie 2017

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me