Nejlepší NYAA alternativy k prohlížení Anime online

[ware_item id=33][/ware_item]

Pád populární webové stránky anime torrent NYAA byl šokem pro milovníky anime a hentai po celém světě. Po tvrdém sedmiletém boje proti japonským trolům o autorských právech byl 1. května 2017 sestřelen legendární NYAA. Mezitím jsme zjistili, že nutkání alternativ NYAA výrazně zrychlilo, a tím usnadnilo beznaděj milovníků anime, dnes zveřejníme nejlepší alternativy NYAA. Tyto alternativy NYAA vám budou poskytovat kvalitní anime show pro vaši zábavu.


nejlepší alternativy NYAA

Navíc, pokud máte problémy týkající se vašeho soukromí online, měli byste použít jednu z nejlepších VPN pro Torrenting.

Doporučený článek: Torrent VPN: Proč je VPN nutností pro uživatele Torrent?

Kdy bude NYAA zpět?

NYAA byla tradičním bitTorrentovým centrem pro jihovýchodní Asii. Na mnoho uživatelů webu bylo v roce 2011 zaměřeno porušení autorských práv. Začátkem září 2014 se web stal cílem významného útoku DDoS. NYAA byla ukončena bez oficiálního prohlášení, k němuž moderátoři webu později prostřednictvím IRC potvrdili, že anonymní vlastník NYAA stránku dobrovolně zrušil.

Pokud se nyní pokusíte získat přístup na NYAA.se, zobrazí se následující zpráva:

nejlepší alternativy NYAA

Od doby, kdy NYAA sestoupila, milovníci anime po celém světě bombardovali fóra příspěvky a sociálními médii o oživení NYAA. Záznamy WHOIS domén NYAA, včetně NYAA.eu, NYAA.se a různých dalších domén, uvádějí, že jsou deaktivovány. Je tedy obtížné předvídat přesné trvání pozastavení NYAA.

nejlepší alternativy NYAA

Nejlepší NYAA alternativy

Vybrané nejlepší alternativy NYAA vám budou sloužit s anime nejvyššího typu. Tyto alternativy tedy zajistí, že budete mít kvalitní zábavu, dokud se NYAA nevrátí zpět. Nejlepší alternativy NYAA zahrnují:

 1. AniRena nejlepší alternativy NYAA

AniRena Torrent je webová stránka, která obsahuje asijský / japonský obsah. To je známé jako klon slavné NYAA anime torrent. Tato alternativa NYAA umožňuje uživatelům snadno procházet web pomocí vodorovného zarovnání karet médií na domovské stránce.

AniRena je v současné době hostitelem 14, 360 torrentů a 6 354 nahrávajících a má tendenci růst více. Uživatelé jsou prostřednictvím svého webu informováni o svém aktuálním stavu ohledně dat, která jim byla předána. AniRena věří v transparentnost a zůstává věrná svým uživatelům.

 1. AniSearch.ru

  nejlepší alternativy NYAA

Populární alternativa NYAA, konkrétně „AniSearch.ru, hostí neomezené anime torrenty včetně Naruto, Youjo Senki - Sága Tanya zla, Natsume Yuujinchou Roku a mnoho dalšího. AniSearch.ru nabízí přístup k těmto torrentům jediným dotykem.

AniSearch.ru funguje od roku 2012 a mezi milovníky anime a hentai je považován za spolehlivý a žádaný. Populární anime videa jsou k dispozici také na AniSearch.ru ve vysoké kvalitě (HD), aby uživatelé nezklamali.

 1. Hrozné Subs nejlepší alternativy NYAA

Jakmile se NYAA pozastavila, Horrible Subs patřila mezi první webové stránky, které se prominentně zvýšily. Protože Horrible Subs je postaven na vysokorychlostních magnetických spojích, takže je zklamáním uživatelů NYAA torrentu považován za nejlepší výběr alternativy NYAA..

Horrible Subs je nejvíce široce přijatelnou alternativou NYAA, protože byla silným konkurentem NYAA s denní čtenářskou základnou asi 1 milion a hodností Alexa 2 797. Nabízí kategorizovanou knihovnu podobných médií jako NYAA.se. Kromě toho má Horrible Subs atraktivní rozhraní. Jako uživatelsky přívětivý web umožňuje svým uživatelům stahovat nejnovější anime obsah bez jakýchkoli překážek.

 1. Anime Tosho nejlepší alternativy NYAA

Anime Tosho lze považovat za přesný klon NYAA anime torrentu. Sleduje identický design a navigaci, stejně jako mediální obsah, je podobný webu NYAA. Tato alternativa NYAA je zcela zdarma. Nabízí automatizovanou službu, kde hostí služby Usenet a DDL.

Nahrávání mediálního obsahu na Anime Tosho obvykle trvá několik minut, než se rychle nahraje. Tento web tvrdí, že přibližně 300 MB souboru zabere několik minut, než se zrcadlí alespoň jednomu hostiteli. Patří mezi nejtěžší konkurenty na seznamu anime torrent webových stránek.

 1. Pirátská zátoka nejlepší alternativy NYAA

Okamžitý web, který se objeví až k vaší hlavě pro největší torrent centra, není nikdo jiný než Pirate Bay. Tato torrentová stránka neustále miluje anime a torrent milovníky za poslední roky. To je považováno za jednu z nejlepších alternativ pro NYAA, protože je hostitelem stovek tisíc torrentů pro hry i populární série.

Přestože Pirate Bay v minulosti trpěl různými odstávkami, web díky silným oporám v odvětví torrentů znovu získal svou existenci spolu se svým publikem.

 1. Anime sdílení nejlepší alternativy NYAA

Anime Sharing je považována za nejoblíbenější alternativu NYAA mezi milovníky anime a hentai. Uživatelské rozhraní Anime Sharing je podobné jako ExtraTorrent a má také dobrý vyhledávač, který je schopen poskytovat nejlepší výsledky stahování anime a hentai torrent..

Tato alternativa NYAA má Alexa 3 435 a hostí milióny denních návštěvníků. Kromě toho má Anime Sharing také vyhrazené fórum pro milovníky anime a hentai, aby mohli otevřeně diskutovat o svém názoru. Také má kalendář, obrovskou komunitu, sekci FAQ a rychlé odkazy. Anime Sharing slouží jako skvělá alternativa NYAA, ale stále musí pracovat více, aby se stala přímou náhradou torrentu NYAA..

 1. Projekt Shana nejlepší alternativy NYAA

Shana Project je nový anime torrent web, ale díky svým vynikajícím vlastnostem je považován za jednu z nejlepších alternativ NYAA. Tento web umožňuje svým uživatelům automatizovat stahování anime. Díky této funkci může uživatel umožnit klientovi BitTorrent automaticky stáhnout požadovaný mediální obsah.

Projekt Shana je relativně nový web, takže v knihovně mediálního obsahu chybí. Ačkoli tato alternativa NYAA neposkytuje kartu nabídky pro různé žánry, umožňuje uživatelům vyhledávat požadovaný obsah pomocí vyhledávacího pole umístěného na domovské stránce..

 1. TheHylia.com nejlepší alternativy NYAA

TheHylia slouží jako web ke stažení, který si nejčastěji volí milovníci anime a hentai. Původně byl navržen jako centrální rozbočovač, aby se vaše oblíbené série hromadily na jednom místě, aby se zabránilo přidruženým odkazům a obrovské reklamní bouři. TheHylia je považována za nejlepší alternativu NYAA díky svému jednoduchému rozhraní a funkci správy účtu.

TheHylia neschvaluje drahá předplatné a jakýkoli druh reklamy v doméně, která je nutná pro přitažlivou službu stahování pro publikum rozšířené po celém světě. Existuje také limit, který umožňuje uživatelům stahovat jeden soubor najednou.

 1. AcgnX Torrent nejlepší alternativy NYAA

AcgnX - Anime Comics Games Novel X-Project, je dalším uchazečem o nejlepší alternativu NYAA. Tato torrentová stránka se skládá z pokročilých funkcí, které žádné jiné anime weby v tomto seznamu nemají. AcgnX Torrent však v současné době potřebuje rozšířit svůj růst, takže hledá pátrače. Je to proto, že poté, co torrent NYAA klesl, došlo k přepnutí obrovského provozu anime fanoušků na AcgnX Torrent.

Tato alternativa NYAA informuje své uživatele o přidání jakékoli nové funkce na web nebo o novinkách týkajících se fanoušků anime. AcgnX Torrent v současné době vzkvétá s novým mediálním obsahem. To je důvod, proč je milovníky anime považován za jednu z nejlepších možností.

 1. Pantsu NYAA nejlepší alternativy NYAA

Pantsu NYAA je inovativní alternativa NYAA nastavená uživateli a správci webu NYAA torrent. Je hostitelem všech torrentů nejpozději do 5. dubna 2017. Tato alternativa NYAA byla původně poslána do skupin 4Chan a později byla virová přes Reddit.

Pantsu NYAA nabízí také tlačítko pro vyhledávání. V současné době je k dispozici s většinou mediálního obsahu NYAA. Kompletní funkčnost podobná webu NYAA by měla být brzy spuštěna.

 1. Anime bajty nejlepší alternativy NYAA

Anime Bytes patří mezi nejlepší alternativy NYAA. Má velkou knihovnu mediálního obsahu, ale přesto mediální obsah webu neodpovídá NYAA. Pro zobrazení obsahu na Anime Bytes je nutná registrace z tohoto webu.

Administrátoři Anime Bytes přestali v současné době přijímat nové registrace, ale jejich registrace se otevírají včas. To se děje hlavně, když je registrace plná.

 1. Tokio Toshokan

nejlepší alternativy NYAA

Tokio Toshokan je další alternativou NYAA. Jedná se o komplexní anime torrent web a tvrdí, že je „BitTorrent Library of Japanese Media“. Poskytuje také slavnou sérii, která byla dříve k dispozici na NYAA. Tokio Toshokan umožňuje svým uživatelům přizpůsobit svou knihovnu médií. K tomu je třeba se zaregistrovat na webové stránky.

Tato alternativa NYAA umožňuje milovníkům anime a hentai prohledávat mediální obsah na základě velikosti souboru, což jim umožňuje stahovat konkrétní požadovaný obsah. Web a torrenty dostupné v indexu jsou však poměrně pomalé. Zdá se, že web je neúplný a je schopen stahovat pouze soubory hash torrentu. Pro ty, kteří touží po slušném a uživatelsky přívětivém rozhraní, by to mohlo být zklamání.

 1. ExtraTorrent nejlepší alternativy NYAA

ExtraTorrent je považován za podobný PirateBay, který poskytuje svým uživatelům širokou škálu animovaných seriálů, pořadů a filmů, které lze snadno stáhnout.

Říká se, že jde o nejoblíbenější nezávislý vyhledávač torrentů na světě. Tato alternativa NYAA poskytuje uživatelům mediální obsah, který je zcela zdarma. Hlavní výhodou volby pro ExtraTorrent je pokročilý vyhledávací systém. Kromě toho umožňuje snadnější navigace uživatelům úžasný zážitek.

 1. RuTracker nejlepší alternativy NYAA

RuTracker je ruská služba indexování torrentů, která se stala obětí nepřetržitého a neustálého pozastavení a trollingu stejně jako NYAA. Tato alternativa NYAA je považována za jednu z nejlepších alternativ NYAA. Jeho torrentový index pokrývá širokou škálu mediálního obsahu včetně hudby, her, knih, anime, filmů a mnoho dalšího.

Protože tato alternativa NYAA je ruská webová stránka, musíte ji přepnout do angličtiny nebo jiného jazyka. To lze provést pomocí doplňku překladu v prohlížeči. Nabízí fórum, FAQ, vyhrazenou funkci vyhledávání, kategorizované torrenty a archivované menu. Můžete se také účastnit diskusí na fóru po registraci prostřednictvím účtu na webu. Nezapomeňte však, že většina obsahu bude v ruském nebo středoevropském jazyce.

Závěr

Populární anime torrent web NYAA byl pojmenován po kočičí meow v japonštině. To však může vědět jen pár milenců anime a hentai po celém světě. NYAA hostila miliony uživatelů denně a byla ohlašována jako jeden z nejznámějších zdrojů mediálního obsahu, zejména anime obsahu.

S cílem zmírnit utrpení uživatelů NYAA jsme v této příručce zmínili nejlepší alternativy NYAA. Tyto alternativy NYAA vás zaujmou nejnovějšími anime sériemi a požadovaným mediálním obsahem. Nebudete tedy mít šanci NYAA znovu minout. Pokud se však zajímáte o online zabezpečení a soukromí, můžete použít VPN, která vám pomůže stát se anonymní přes internet.

Doporučený článek: 5 Nejlepší VPN pro Torrenting & P2P sdílení souborů - hlavní doporučení 2017