4 „Whatsapp“ alternatyvos, kaip apsaugoti jūsų privatumą

[ware_item id=33][/ware_item]

Privatumas yra didelis dalykas interneto vartotojams ir viskam, ką jis teikia. Tegu tai bus draugams siunčiamos žinutės ar vaizdai apie kvailiausius dalykus, su kuriais žmonės susiduria kiekvieną dieną. Paspaudžiamas mygtukas „Siųsti“, o pranešimas saugomas serveryje, o tada pristatomas gavėjui paprastu tekstu ir vaizdo žinutėmis, kurias įsilaužėliai ar snaiperiai gali pažeisti tranzito metu, kad būtų išvengta tokių problemų. „WhatsApp“ pristatė „nuo galo iki galo“. šifravimą savo programoje. Tačiau „WhatsApp“ nėra vienintelis pasirinkimas! Internete yra daugybė kitų „WhatApp“ alternatyvų, kurios yra tinkamos?


Šifravimo nuo galo iki galo būdas apsaugo pranešimus nuo pranešimo siuntimo iki gavimo. Nors pranešimai saugomi kompiuteryje, jie neprieinami serveriui. Tai yra pats saugiausias pranešimų siuntimo būdas, tačiau vis tiek, jei žmonėms nepatogu naudotis „WhatsApp“ ar norite išbandyti ne ką kitą, yra ir kitų galimybių..

Pinti 

Jame yra savaiminio naikinimo pranešimų sistema, pavyzdžiui, „Snapchat“, tačiau skirtingai nei ji, ji leidžia siuntėjui nustatyti laikmatį nuo kelių sekundžių iki daugiau nei penkių dienų. Laikmačiui pasibaigus, pranešimas bus ištrintas iš gavėjo galo.

WhatsApp alternatyva

Jis siūlo 4096 bitų RSA šifravimą, kuris yra ypač saugus protokolas. Taip pat iš pranešimų buvo ištrinti metaduomenys, pvz., Vieta, data, diena, laikas ir informacija apie įrenginį. Be to, pranešimų smulkintuvas yra labai pažengusi funkcija, kuri pašalina galimybę atkurti bet kurį įsilaužėlį.

„Wickr“ žinutėse gali būti paprastų tekstų, paveikslėlių, vaizdo įrašų, garso įrašų, pridedamų failų, taip pat patogi integracija su „DropBox“, „Google“ disku ir tt. Norėdami sukurti sąskaitą „Wickr“, vartotojai neturi turėti numerio ar el. Pašto adreso..

Atsisiųsti „Wickr“: „iOS“ | „Android“

Signalas

Tai paprasta programa, naudojama pranešimams su visų rūšių failais siųsti. Norint prisijungti, reikalingas skaičius, o tekstus verta naudoti. Signalas suteikia vartotojams galimybę nemokamai, be jokių išimčių, skambinti krištolo skaidrumo miestuose ar vandenynuose gyvenantiems žmonėms be išimčių, išskyrus tuos, kurie girdi kvietimus..

signalo pranešimų programa

„Signal“, „Open Whisper Systems“, kūrėjai neturi prieigos prie siunčiamų ar gaunamų pranešimų ar skambučių, todėl jis yra visiškai saugus. Serveriai neprieina jūsų ryšio ir niekada neišsaugo jokių duomenų, todėl negali perduoti savo klientų tekstų ar skambučių.

Atsisiųsti iš: „iOS“ | „Android“

„Threema“

Šiai programai nereikia, kad su ja būtų susieti telefonų numeriai ar el. Pašto adresai. Kaip ir „Whatsapp“, „Threema“ leidžia savo vartotojams išsiųsti savo buvimo vietas nusiųsdami geografinį žymeklį gavėjui ir jie gali jį bakstelėti ir atidaryti vietą žemėlapyje. Žinutės apie „Threema“ vyksta gana greitai. šifravimas nuo galo iki galo

„Threema“ teikia tikrą šifravimą nuo vieno iki kito, kaip ir „Whatsapp“. „Threema“ naudoja elipsinę kreivės kriptografiją, kuri yra 2048 bitų RSA šifravimas. Kita puiki „Threema“ savybė yra spalvingas pranešimus siunčiančio asmens indikatorius.

Jei pridėsite kontaktą įvesdami jo vartotojo vardą, to kontakto patvirtinimo lygis bus raudonas. Jei jis sinchronizuojamas su jūsų kontaktais, jie gaus oranžinį patvirtinimą. Turėsite su jais keistis raktais, nuskaitydami QR kodą jų įrenginyje, kad pasiektumėte žaliąjį patvirtinimo lygį.

„Threema“ neigiama pusė yra ta, kad ji nėra nemokama, tačiau kainuoja tik 2,99 USD be abonentinio mokesčio.

Atsisiųsti iš: „iOS“ | „Android“

Telegrama

„Telegram“ nustato laikmatį, per kurį jūsų pranešimas gali sunaikinti save, pavyzdžiui, „Wickr“, ištrindamas jį iš priimančiojo įrenginio, tačiau tai neprivaloma. „Telegram“ grupė yra ne pelno siekianti organizacija, kurioje nėra skelbimų ir programa nieko nekainuoja. Telegrama taip pat suteikia galimybę siųsti pranešimus iš darbalaukio.

WhatsApp alternatyva

Šifravimas pagrįstas 256 bitų simetriniu AES šifravimu, 2048 bitų RSA šifravimu, o Diffie – Hellman apsaugo raktų mainus. Šifravimo metodas buvo sukurtas specialiai šiam projektui ir yra atvirojo kodo.

„Telegram“ siūlo „slaptus pokalbius“, kurie naudoja visišką šifravimą nuo galo iki galo, nėra saugomi „Telegram“ serveriuose ir po nustatyto laiko sunaikina save..

Atsisiųsti iš: „iOS“ | „Android“

Išvada

Organizacijos, atsakingos už šias programas, laikosi privatumo ir leidžia vartotojams visiškai kontroliuoti, kas mato jų pranešimus. Šios programos yra puiki alternatyva žmonėms, norintiems perjungti „WhatsApp“ ir išbandyti ką nors naujo, bet ir nesijaudinti dėl informacijos privatumo.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me