Geriausia anoniminio naršymo alternatyva „Tor“ 2019 m

[ware_item id=33][/ware_item]

Paskutinį kartą atnaujinta 2019 m. Rugsėjo 10 d


Aš to daug gaunu, žmonės visada ieško kažko, kas jiems suteiktų tikrą anonimiškumą. „Google“ ir socialinei platformai nepavykus sukurti savo vartotojo privatumo ir saugumo, žmonės nusivilia. bet jiems nerūpi!

„Tor“ yra geriausias pasirinkimas naudoti anoniminiam naršymui, be to, yra daug kitų patikimų alternatyvų, kurias galima naudoti tam pačiam tikslui. bet ar jie iš tikrųjų teikia tiek, kad užtikrintų jūsų ryšį? išsiaiškinkime…

Ar jums tikrai reikia „Tor“ naršyklės alternatyvos??

Leiskite taip pasakyti, pirmiausia turite išsiaiškinti savo poreikius. žmonės dažniausiai naudoja „Tor“ dėl dviejų pagrindinių priežasčių;

 1. Anonimas ir privatus naršymas
 2. Prieiga prie gilaus ir tamsaus interneto

Dabar, jei jūs ieškote „anoniminio naršymo“, geriausias pasirinkimas bus „Tor“, tačiau aš labiau norėjau naudoti alternatyvias parinktis, kur nereikia įdiegti kitos naršyklės. Taip, anonimiškumą galite pasiekti nepakenkdami interneto greičiui, kuris yra apgailėtinas tokioje naršyklėje kaip „Tor“, Arba naudodamiesi savo įprasta naršykle („Chrome“, „Firefox“, „safari“) galite padaryti saugesnę ir privatesnę be jokių pastangų.

Pasiekite savo anonimiškumą naudodamiesi įprasta naršykle:

Privatų naršymą yra tikrai paprasta - jums tereikia kelių plėtinių, kad netektų stebėjimo. ir patikimas VPN teikėjas.

Kodėl pratęsimai?

 • „UBlock“ kilmė: tai padės išvengti stebėjimo ir blokuos skelbimų scenarijus.
 • „HTTPS visur“: Tai atvers tik saugių svetainių puslapius.
 • Slapuko automatinis ištrynimas: Tai pašalins slapukus, kurių nebereikia.
 • Privatumo ženkliukas: Tai neleis visoms svetainėms paleisti šlamšto scenarijų iš galo, kad sugriebtų vartotojo duomenis.
 • Nėra scenarijaus: Tai suteiks jums prieigą prie „paleisti“ arba „nepaleisti“ scenarijaus jūsų lankomoje svetainėje.

„Tor“ naršyklė pagal numatytuosius nustatymus suteikia jums šias funkcijas, o tai daro „Tor“ saugesnę. bet kita ranka, kuriai gresia pavojus, nes ji neužblokuoja jokio viruso, nulaužė scenarijus, kad galėtų atsisiųsti į savo kompiuterį.

Naudokite patikimą VPN:

Tai lengviausia suprasti nesvarbu, ar naudojate „Tor“, ar ne. Norint užšifruoti ir interneto srautą, jums reikia VPN net su „Tor“. „Tor“ neteikia jokio duomenų šifravimo. Be to, VPN taip pat padeda pagreitinti „Tor“ naršymą.

Bet jei įdiegėte visus plėtinius, norint užšifruoti duomenis, jums tereikia VPN ryšio. kad visi…

Kodėl žmonės keičia „Tor“ naršyklę per alternatyvas?

 • Lėtesnis ryšys: „Tor“ jungiasi prie savo maršruto tinklo, dėl kurio vėluojama kurti ryšį.
 • Varginantis naršymas: Nors „Tor“ naudoja „Firefox“ užpakalinę versiją, dėl išties žemo naršymo greičio tai vis dar vargina vartotojo patirtį.
 • IPT stebėjimas: Tai yra dar vienas galvos skausmas, kai naudojate „Tor“ naršyklę net dėl ​​neteisėto anonimiškumo, interneto paslaugų teikėjai gali lengvai nustatyti, ar naudojate „Tor“.
 • Saugumo požiūriu: Jei norite perduoti užklausą per skirtingus mazgų sluoksnius, naudokite relę, kad ji būtų anoniminė, tačiau jūsų duomenys vis tiek yra atsekami. nes neteikia duomenų šifravimo.

Šiame straipsnyje rasite geriausią ir labiausiai suderinamą variantą, o ne „Tor“ tinklo ar svogūnų paslaugas. Daug „tor alternatyvų“ paieškų lemia daugybė priežasčių: varginanti naršymo patirtis, lėtas ryšys su svogūnų tinklu, neįprasta naršymo patirtis ar galbūt lėtai naršykite.

Viskas per; Tai viena saugiausių naudojamų naršyklių, tačiau jei mes kalbame apie profesionalų ar ekspertų nuomonę, jie to nerekomenduoja, kai kurie teiginiai, kad agentūros, atsakingos už šią programą, ar bet kas, bet jie nėra tuo tikri.

Tačiau; šiame straipsnyje mes nurodysime arba nurodysime du skirtingus būdus, kaip galite gana saugiai ar privačiai naršyti ir naudoti kitą programinę įrangą, pvz., „Tor“ naršykles, „Choice“ yra jūsų!

Prieš pradėdami naudotis, jūs turėtumėte žinoti apie tai, kaip veikia ši saugi naršyklė ir kaip jie saugo jūsų istoriją ar pėdsakus.

Geriausios „Tor“ naršyklės alternatyvos 2019 m

Iki 2014 m. „Tor“ buvo nuostabi anonimiškumo naršyklė, kuri net nesekė savo pačių vartotojų. Deja, po to, kai NSA sėkmingai nulaužė „Tor“ projektą, ji liko šnipinėjimo centre. Po to „Tor“ tapo daugelio teisminių pažeidimų taikiniu, dėl kurio „Tor“ naršyklės efektyvumas liko didelis klaustukas.

Nuo to laiko, kai „Tor“ suprastėjo noras rasti alternatyvą „Tor“ naršyklei, nepaprastai išaugo, nes visi kiti nori žinoti, kuri yra geriausia „Tor“ alternatyva. Kaip mes visi žinome, kad rasti tokią alternatyvią funkciją kaip „Tor“ yra gana sunku, tačiau įtrauktos „Tor“ alternatyvos padės jums be rūpesčių..

Čia yra išsamus jums saugių ir patikrintų „Tor“ naršyklių alternatyvų sąrašas, galite pasirinkti bet kurią iš jų ir naršymo patirtį paverskite neįkainojama:

1- Virtualus privatus tinklas (VPN)

Tai geriausias būdas apsaugoti visą internetą, o ne tik naršyti. VPN yra geriausia „Tor“ alternatyva. Žinoma, tai nėra naršyklė, bet tai programinė įranga, skirta valdyti įeinantį ir išeinantį internetą, užšifruoti visus duomenis ir padaryti neįmanoma nuskaityti smalsių akių..

Iš esmės, VPN suteikia jūsų ryšį su dviem pagrindiniais nukreipimais

 • Keisti tapatybę: VPN ryšys pakeitė jūsų dabartinį IP į kitą IP vietą, kur norite. taip galite gauti atblokuotą prieigą prie bet kurios svetainės.
 • Privatumas & Šifravimas: VPN sukuria privatų tunelį, užšifruotą iki 256 bitų, kuris laikomas karinio lygio šifravimo protokolu.

2 - „FreeNet“ saugi naršyklė

„FreeNet“ yra viena geriausių „Tor“ alternatyvų ir yra derinama su „OpenNet“ ir „Darknet“ technologijomis. „P2P“ saugos programinė įranga yra patikima cenzūros panaikinimui. Ši „Tor“ alternatyva neturi centrinio serverio; todėl sunku nulaužti jų sistemas, net tiems, kurie yra atsakingi už sistemos priežiūrą, nėra prieinamos išsamios informacijos vartotojui.

„FreeNet“ renka duomenis bendraamžiais, o visas įkeltas turinys pristatomas į jo mazgus. Kadangi visi duomenys yra užšifruojami prieš juos kaupiant, gali atrodyti, kad geriausia „Tor“ alternatyva, tačiau ar taip yra? Duomenys saugomi tokiu būdu, kad jie būtų neįmanomi užpuolikams ir stebėtojams. Svarbiausias dalykas, kurį reikia paminėti, yra tas, kad „FreeNet“ programinės įrangos gamintojai negali skirtis dėl to, kokius duomenis saugo jų vartotojai, kad šie duomenys galėtų būti politiniai ar labai neskelbtini..

3–2 naršyklė Kaip „Tor“ alternatyva

Kaip ir „Tor“, „I2P“ - „Invisible Internet Project“ - taip pat naudoja „DarkNet“ technologiją. Ši „Tor“ alternatyva šifruoja duomenis lygiai. „I2P“ šifruoja tinklo srautą naudodamas viešus ir asmeninius raktus.

I2P yra tarsi internetas internete, nes sukuria tinklo sluoksnį TCP / IP ir UDP seansuose. Taip I2P tampa idealiu tinklo srauto ir asmeninių duomenų kaupikliu. Taip pat galime pasakyti, kad visi šie sugebėjimai daro „I2P“ vertą „Tor“ naršyklės alternatyvą.

4- „Yandex“ naršyklė

„Yandex“ patenka į populiariausių „Tor“ naršyklių alternatyvų sąrašą. „Yandex“ naršyklė yra „Yandex“ - Rusijos technologijų milžinės - produktas. Jis turi puikų sugebėjimą apsaugoti savo vartotojo duomenis nuo smalsių stebėtojų akių. Ši „Tor“ alternatyva taip pat gali nuskaityti failus ir taip saugoti duomenis nuo įvairių formų kenkėjiškų programų.

Be visų saugos, vartotojui teikiamų duomenų, „Yandex“ turi keletą papildinių, orientuotų į internetinį privatumą ir saugumą. Pvz., Skelbimų blokatoriai ir „Flash“ funkciją išjungiantys plėtiniai bei papildiniai apsaugo vartotoją nuo nesaugių svetainių. Kai naudojate „Yandex“ naršyklę, integruotas „Kaspersky“ antivirusas taip pat saugumo tikslais nuskaito atsisiunčiamus failus..

Ši „Tor“ alternatyva yra suderinama su „Windows 7“ ir vėlesnėmis jos versijomis. Taip pat gerai veikia „Linux“ ir „Mac OS X“. „Yandex“ naršyklė yra nemokama ir ją galima lengvai atsisiųsti iš savo svetainės.

5 - „IprediaOS“ užšifruota naršyklė

„iPrediaOS“ yra „Linux“ pagrįsta OS, ir tai yra viena iš galimų „Tor“ naršyklės alternatyvų. Ši „Tor“ alternatyva turi užprogramuotas šifravimo paslaugas, apsaugančias jos vartotojus nuo sekėjų ir užpuolikų. Tai atliekama užšifruojant tinklo srautą, paverčiant jį saugia ir privačia „Tor“ naršyklės alternatyva.

6 - „Globus“ saugi naršyklė

„Globus“ yra mokama „Tor“ naršyklės alternatyva, siūlanti ir 5 dienų nemokamą bandomąją versiją. Ši „tor“ naršyklės alternatyva suteikia vartotojui ypatingą anonimiškumą ir saugumą internete. Jis taip pat naudoja VPN tinklą, kad nukreiptų interneto srautą. Tai reiškia, kad net jei kas nors nori jus susekti, jis vietoj to suras „Globus“ serverius.

Ši „Tor“ alternatyva leidžia vartotojams pasirinkti vietą, iš kurios jie nori pasirodyti internete. Pvz., Galite nustatyti savo buvimo vietą Anglijoje, ramiai sėdėdami Vokietijoje, o savo sekėjams - klaidingą suvokimą. „Tor“ tinklą „Globus“ naudoja įvairių svetainių atblokavimui ir kenkėjiškų programų apsaugai. Dėl to jūs galite patekti į „Tor“ svetaines ne be „Tor“, bet su „Globus“! Ši „Tor“ alternatyva gerai veikia su visomis pagrindinėmis OS.

7 - „Whonix“ anoniminis naršymas

„Whonix“, kaip viena iš „Tor“ naršyklės alternatyvų, yra tokia operacinės sistemos rūšis, kuri atspindi kiekvieno saugumo keistuolio, kuris taip pat nori mėgautis anonimiškumu internete, mintis. „Whonix“ saugos programa yra pagrįsta „Tor“ ir gerai veikia „Linux“ OS. Ši „Tor“ alternatyva veikia izoliuotai, o tai reiškia, kad tai, ko „Netizen“ nepadarys, neatskleis „Netizen“ IP adreso internete.

Net DNS ar kenkėjiška programa tampa nenaudinga, jei „Netizen“ įdarbino „Whonix“, nes jie negalės išplisti to konkretaus „Netizen“ vietos ar asmeninės informacijos. „Whonix“ programinę įrangą sudaro dvi pagrindinės dalys. Pirma, mes turime „Whonix-Gateway“, kurie, kaip rodo pavadinimas, yra vartai, kurie veikia tik Tor. Tada antroji dalis yra „Whonix-WorkStation“, veikianti izoliuotame tinkle. Tačiau tik „Tor“ jungtys gali pereiti per izoliuotą tinklą.

„Whonix“ yra ta „Tor“ alternatyva, kuri, teisingai naudojant, gali efektyviai pakeisti „Tor“.

8 - „Comodo Ice Dragon“

„Comodo Ice Dragon“ naršyklė yra ta, kad „Tor“ naršyklės alternatyva turi ir privatumo funkcijas. Tai yra saugos programinė įranga, kurios naršyklė yra pagrįsta „FireFox“. „Comodo Ice Dragon“ pasižymi savybėmis, leidžiančiomis tapti geriausiomis „Tor“ alternatyvomis. Tai taip pat siūlo saugią DNS paslaugą, kuri padeda pagreitinti „Netizen“ naršyklės veiklą. Laimei, ši „Tor“ naršyklės alternatyva yra prieinama nemokamai.

9 - atjunkite naršyklę

Atsijungimas yra viena iš „Tor“ naršyklės alternatyvų, galinčių atjungti vartotojus nuo žinomų „Netizens“ svetainių. Jis seka tas internetines svetaines ar kompanijas, kurios seka „Netizens“, tada klausia, ar norėtumėte jas užblokuoti. Ši „Tor“ alternatyva taip pat siūlo daugybę naršymo galimybių.

Atjungdami „iOS“, „Windows“ ir „Android“ vartotojus galite saugiai ieškoti ir naršyti. Nepaisant to, ši programinė įranga nėra ideali ir išskirtinė privatumo ir saugumo priemonė ar nepriekaištinga „Tor“ alternatyva. Tačiau ši „Tor“ alternatyva yra veiksmingas priedas ir ji kainuoja 5 USD per mėnesį arba už 50 USD galite įsigyti vienerių metų prenumeratą..

10 - Subgrafo OS kaip „A Tor“ alternatyva

Subgrafo OS yra viena iš „Tor“ naršyklių alternatyvų, kurioje naudojama „Tor“ technologija. „Subgraph OS“ turi specialią programinę įrangą, skirtą privatumui ir patogumui vartotojui. Jis turi tokią sąsają, kuri yra sukurta taip, kad sumažintų diskomfortą, todėl „Subgraph“ OS sistemas gana sunku sekti ir nulaužti.

Ši „Tor“ alternatyva naudoja sluoksnius, kad patikrintų jūsų kompiuterio programinės įrangos diegimo saugos lygį. Taip pat yra apsaugos sluoksnių, tokių kaip ugniasienė, grūdintas branduolys ir metaproxy.

11 - „Freepto“

„Freepto“ patenka į daugelio „Netizens“ mėgstamiausią internetinio privatumo įrankį ir neabejotinai yra patikima „Tor“ naršyklės alternatyva. Anonimiškumas internete - tai funkcija, kuria „Freepto“ turi patirties. Ši „Tor“ alternatyva yra nešiojamoji programinė įranga, nes ją galite paleisti bet kuriame kompiuteryje, išsaugoję ją USB atmintinėje. Dėl to jums nereikės jį vėl ir vėl įdiegti, kad ir kur eitumėte.

Ši „Tor“ alternatyva turi tokią programinę įrangą kaip „Tor“ ir veikia „Linux“ OS. „Freepto“ išsaugo ir užšifruoja visus diske surinktus duomenis. Dėl šios priežasties „Freepto“ vartotojų tapatybė ir toliau saugi nuo smalsių įsilaužėlių ir stebėtojų akių. Dėl šių savybių „Freepto“ yra laikoma viena geriausių „Tor“ naršyklės alternatyvų.

12- „Peerblock“

„Peerblock“ yra vertas sprendimas, kuris užkerta kelią tam tikriems asmenims ir programoms jus sekti. Tai yra viena iš tų „Tor“ naršyklių alternatyvų, kurios neleidžia „Java“ ryšiams sekti ar stebėti jūsų. Tai taip pat padeda valdyti žmones, su kuriais bendraujate ar bendraujate internete.

Dėl išskirtinių „Peerblock“ ypatybių skirtingos programos ir asmenys nesugeba atsekti ar net įsiskverbti į jūsų sistemą. Tačiau tokios pačios pasekmės yra ir jums, kai net negalite įsiskverbti į kito vartotojo sistemą. Bet vis tiek turite būti atsargūs, nes „Peerblock“ nesugeba sustabdyti visų stebėtojų tavęs. Taigi, norint papildyti šią „Tor“ alternatyvą, jums reikia ir šiek tiek kitos programinės įrangos. Geriausia yra tai, kad „Peerblock“ yra nemokamas.

13 - LPS - lengvas nešiojamas saugumas

Lengvas nešiojamas saugumas - LPS - yra „Linux“ pagrįsta programinė įranga. Ši „Tor“ alternatyva yra OS, kurią reikia paleisti iš išorinės atminties infrastruktūros. LPS neprijungia ir nebendrauja su išoriniais serveriais, linkusiais į stebėjimą. Dėl šios priežasties LPS galima laikyti puikia „Tor“ alternatyva.

14- Toksas

Tarp visų „Tor“ alternatyvų, „Tox“ yra galimybė, kurią mėgsta tie, kurie mėgsta saugią žinučių siuntimo programą. „Tox“ yra skirta tiems, kurie nori, kad jų ryšio paslaugos būtų užšifruotos. Tai teikia tokias paslaugas kaip šifruoti pranešimai paštu, MP ir daugelis kitų. „Tox“ taip pat teikia saugias vaizdo konferencijų paslaugas.

15- Epas

Kaip rodo pavadinimas, ši „Tor“ alternatyva neabejotinai yra epinė. „Epic“ yra į privatumą ir saugumą orientuota naršyklė, turinti galimybę blokuoti skelbimus ir scenarijus, kurie visada yra kelyje, kad surastų jos vartotojus. Šios „Tor“ alternatyvos programinė įranga yra pagrįsta „Chromium“ šaltinio kodu.

„Epic“ taip pat gali išjungti DNS talpyklą ir automatinį internetinį užpildymą, taip užkertant kelią trečiosioms šalims naudotis slapukais. Ši programinė įranga yra patikima „Tor“ alternatyva, nes ji taip pat yra „Tor“, „Chrome“ ir „FireFox“ derinys.

16- „JonDo Live“ kompaktinis diskas

„JonDo“ yra dar viena „Tor“ naršyklės alternatyva, kurią galite naudoti operacinėje sistemoje „Linux“. Garsioji GNU OS yra šios „Tor“ alternatyvos pagrindas. „JonDo Live“ ateina kartu su kai kuriomis iš anksto įdiegtomis programomis, tokiomis kaip „Thunderbird“, „Pidgin“ ir „Tor“ naršyklė, skirtingai nuo kitos programinės įrangos.

17- uodegos

Uodegos patenka į populiariausių „Tor“ naršyklių alternatyvas dėl savo išskirtinumo. „Uodegos“ sistema yra sudėtinga, todėl ji yra pati saugiausia, tačiau nepakartojamiausia iš visų „Tor“ alternatyvų.

Pirmoji „Uodegos“ unikalumą papildanti savybė yra tai, kad tai yra tiesioginė OS, kurią galima paleisti iš bet kurio USB, DVD ar standžiojo disko..

Antrasis bruožas yra tas, kad jame yra „Linux“ pagrįsta OS, kuri turi keletą integruotų programų. Šios programos padidina uodegos efektyvumą saugumo ir anonimiškumo atžvilgiu. „Uodegos“ OS taip pat turi el. Pašto kliento ir MP programą, todėl naršymas internete yra saugesnis ir spartesnis.

Trečioji savybė yra susijusi su efektyviu uodegų darbu, tai yra, naudojant „Tor“ tinklą, kuris uodegoms teikia ir kitas saugos funkcijas. Todėl nereikia sakyti, kad uodegos yra daug geresnė „Tor“ alternatyva.

Naudodami uodegas taip pat galite ištrinti savo skaitmeninį taką. Taip yra todėl, kad išimdami standųjį diską ar USB diską, sistemoje neliks jokių jūsų veiklos įrodymų. Taigi uodegos užtikrina visišką anonimiškumą ir jums nereikia jaudintis dėl savo duomenų, net jei naudojote viešąjį tinklą ar draugo kompiuterį. Viskas išnyks iš sistemos, kai ištrauksite diską su OS, nes jūsų naudojama sistema buvo nepriklausoma nuo USB įdiegtos OS, taigi ji vėl grįš į įprastą OS.

Be to, „Tails“ naudoja tik RAM, todėl po perkrovimo nė viena jūsų informacija neišsaugoma kompiuteryje. Taigi OS tampa visų jums reikalingų duomenų kauptuku, todėl yra idealus sprendimas tvarkyti neskelbtiną informaciją ir visus brangius dokumentus..

18- Psifonas

Geriausia anoniminio naršymo alternatyva „Tor“ 2019 m

„Psiphon“ yra nemokamas ir atvirojo kodo įrankis, galintis efektyviai veikti asmenims, ieškantiems Tor alternatyvos. „Psiphon“ naudoja VPN ir SSH technologijų metodus, kad galėtų suteikti prieigą prie atviro interneto ribotose vietose.

Tai užgožia vartotojo IP adresą ir numato anticenzūrą. Tai yra nemokamas šaltinis, tačiau jame siūloma ir „pro“ versija, tačiau jame yra nemokamų programų, skirtų „Android“ ir „iOS“. Šiek tiek apmaudu, kad nemokamos versijos vartotojams yra ribotas 2 Mbps pralaidumas. Vis dėlto maksimalus jų teikiamas greitis yra 5 Mbps, įskaitant visus „Psiphon premium“ planus.

Ši „Tor“ alternatyva galėtų suteikti jums apsaugą nuo tapatybių, tokių kaip vyriausybinės agentūros, IPT ir kitos trečiosios šalys, šnipinėjimo.

Saugi naršyklė, pavyzdžiui, „Tor“:

Saugi naršyklė, tokia kaip TOR, visada atsidaro ir užmezga ryšį su savo virtualiais serveriais, dėl kurių maršruto nukreipimo srautas dingsta iš jūsų interneto paslaugų teikėjo ir kitų stebėjimo agentūrų..

Kitas geriausias dalykas, kurį jie daro! Jie nesaugo jūsų slapukų ar kitos informacijos, kurią lengvai atiduoda kita naršyklė. Čia galite patikrinti, iš ko nutekėjo jūsų naršyklė. Jie taip pat apsaugo jus nuo kenkėjiškos programinės įrangos injekcijų ir neleidžia atsiskleisti pėdsakų. Pabandykime greitą testą, šiuo metu naudoju „Mac Book Pro“, esantį kažkur Jungtinėse Valstijose, taigi, pasižiūrėkime.

Tor alternatyvos

FTB per operaciją „Torpedo“ pavyko atskleisti apie 30 mln. FTB sudarė sutartį su vienu iš „Tor“ kūrėjų Mattu Edmanu, kad jis būtų įvestas po operacijos, todėl nėra protinga naudoti „Tor“ tol, kol nenori įdarbinti „Tor“, kad padidintumėte savo privatumą ir saugumą kartu su VPN..

Virtualus privatus tinklas - VPN - taip pat du kartus užšifruos jūsų veiklą internete ir „Tor“ naudojimą. Tai suteiks jums bendrą IP adresą, kad jūsų IP nebūtų galima atsekti. Taigi, užtikrinant anonimiškumą, net jei Torui vėl kyla pavojus.

Nors „Tor“ siūlomos paslaugos yra nepaprastos, todėl dauguma „Tor“ alternatyvų greičiausiai ten nepasieks. Bet mes taip pat norime, kad jūs tyrinėtumėte „Tor“ alternatyvas taip pat tuo atveju, jei nenorite naudoti „Tor“ naršyklės sužinoję apie kompromisą dėl jo efektyvumo.

Ar TOR naudoti yra neteisėta?

Tai ilgos diskusijos apie tai, ar jo naudojimas yra neteisėtas, ar teisėtas. Savo išvadoje neradau nieko, kas rodytų, kad TOR naršyklės naudojimas yra neteisėtas!

Problemos yra tai, kas daro įtaką pačiam Torui. „Tor“ atveria visas duris, kurias galima atidaryti „Hitman“ biurui, narkotikams, pornografijai ir daugeliui kitų nelegalių rinkų, kurias uždraudžia ar blokuoja įprasta naršyklė. Vis dėlto tai nepadaro Toro neteisėto.

Ar saugu naudoti „TOR“ naršyklę?

Pats „Tor“ yra saugiausia naršyklė, tačiau ji neapsaugo jus nuo kenksmingos svetainės. Dėl lėto naršymo daug žmonių skundžiasi, tačiau, mano manymu, jie mano, kad dėl šifravimo turėtų sulėtinti jūsų interneto ryšį.

TOR suteikia anonimiškiausią ryšį be jokių stebėjimo priedų, tokių kaip pėdsakai, „WebTRC“ ir kiti, kurie leidžia saugiau apie tai galvoti..

Tačiau kadangi jis nepateikia jokių jūsų stebėjimo priedų, jis neapgins jūsų nuo kenksmingų svetainių. Labai rekomenduojama tam naudoti antivirusinę programinę įrangą.

Išvada

„Tor“ paslaugų kompromisas patikimiems vartotojams padarė didelį šoką. Daugelis „Tor“ vartotojų vengė naudotis jo paslaugomis. ir dabar ieškome alternatyvos, kuri labiausiai tiktų „Tor“ batams. Todėl nulaužėme virbalą ir surinkome jums geriausias 17 „Tor“ naršyklių alternatyvas.

Aukščiau paminėtos „Tor“ naršyklės alternatyvos yra vienos išskirtiniausių. Tai padės jums rasti tai, kas jums labiausiai tinka. Nepraleisdami įprastų naršyklių ir naudodamiesi viena geriausių „Tor“ naršyklės alternatyvų, galite greitai ir saugiai naršyti internete..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me