Geriausios NYAA alternatyvos „Anime Online“ žiūrėjimui

[ware_item id=33][/ware_item]

Populiarios anime torrent svetainės NYAA žlugimas tapo šoku anime ir hentai mėgėjams visame pasaulyje. Po sunkios 7 metų kovos su japonų autorių teisių troliais, legendinė NYAA buvo panaikinta 2017 m. Gegužės 1 d. Tuo tarpu mes sužinojome, kad NYAA alternatyvų potraukis ypač išaugo, kad palengvintų anime mėgėjų beviltiškumą. mes atskleisime geriausias NYAA alternatyvas. Šios NYAA alternatyvos pasitarnaus kokybiškiems anime šou jūsų pramogai.


geriausios-NYAA-alternatyvos

Be to, jei turite problemų dėl savo privatumo internete, turėtumėte naudoti vieną iš geriausių „Torrenting“ VPN.

Rekomenduojamas straipsnis: „Torrent“ VPN: Kodėl „Torrent“ vartotojams reikalingas VPN?

„Kai bus“ NYAA atgal?

NYAA buvo pagrindinis „BitTorrent“ centras Pietryčių Azijos pramogoms. Daugeliui svetainės naudotojų buvo skirtas autorių teisių pažeidimas 2011 m. 2014 m. Rugsėjo mėn. Pradžioje svetainė tapo reikšmingos DDoS atakos taikiniu. NYAA buvo uždarytas be jokio oficialaus pareiškimo, kuriam svetainės moderatoriai vėliau per IRC patvirtino, kad anoniminis NYAA savininkas panaikino svetainę savo noru..

Taigi, jei bandysite pasiekti NYAA.se dabar, gausite šį pranešimą:

geriausios-NYAA-alternatyvos

Nuo tada, kai NYAA sumažėjo, anime mėgėjai visame pasaulyje bombardavo forumus pranešimais ir socialinėje žiniasklaidoje apie NYAA atgimimą. WHOIS įrašai apie NYAA domenus, įskaitant NYAA.eu, NYAA.se ir įvairius kitus domenus, teigia, kad jie yra išjungti. Taigi sunku numatyti tikslią NYAA suspensijos trukmę.

geriausios-NYAA-alternatyvos

Geriausios NYAA alternatyvos

Išrinktos geriausios NYAA alternatyvos jums pasitarnaus su aukščiausios rūšies anime. Taigi šios alternatyvos užtikrins, kad jūs ir toliau gausite kokybiškas pramogas, kol NYAA atgims. Geriausios NYAA alternatyvos yra:

 1. AniRena geriausios-NYAA-alternatyvos

„AniRena Torrent“ yra svetainė, kurioje yra azijietiško / japoniško turinio. Jis garsėja kaip garsaus „NYAA anime torrent“ klonas. Ši NYAA alternatyva leidžia vartotojams lengvai naršyti svetainėje horizontaliai suderinant žiniasklaidos skirtukus pagrindiniame puslapyje.

Šiuo metu „AniRena“ yra 14, 360 torrentų ir 6354 įkėlėjų kompiuteris, ir jis linkęs augti daugiau. Vartotojai apie savo dabartinę būklę informuojami per svetainę apie jiems perduotus duomenis. „AniRena“ tiki skaidrumu ir išlieka tikra savo vartotojams.

 1. AniSearch.ru

  geriausios-NYAA-alternatyvos

Populiari NYAA alternatyva, būtent „AniSearch.ru“ talpina neribotus anime torrentus, įskaitant „Naruto“, „Youjo Senki“ - „Tanjos blogo saga“, „Natsume Yuujinchou Roku“ ir daug daugiau. AniSearch.ru siūlo prieigą prie šių torrentų vienu paspaudimu.

AniSearch.ru veikia nuo 2012 m. Ir yra laikomas patikimu ir paklausiu tarp anime ir hentai mėgėjų. Populiariausius anime vaizdo įrašus taip pat galima rasti AniSearch.ru aukštos raiškos (HD) kokybe, kad nenuviltų vartotojai.

 1. Siaubingas subs geriausios-NYAA-alternatyvos

Kai tik NYAA veikla buvo sustabdyta, „Horrible Subs“ buvo viena iš pirmųjų svetainių, kurios iškilo pastebimai. Kadangi „Horrible Subs“ yra pastatytas ties greitųjų magnetukų jungtimis, todėl nusivylę „NYAA torrent“ vartotojai ją laiko geriausiu NYAA alternatyvos pasirinkimu..

„Horrible Subs“ yra plačiausiai priimtina NYAA alternatyva, nes ji buvo stiprus NYAA konkurentas, turintis apie 1 mln. Skaitytojų per dieną, o „Alexa“ rangas - 2 797. Ji siūlo panašių laikmenų, kaip NYAA.se, klasifikuotą biblioteką. Be to, „Horrible Subs“ turi patrauklią sąsają. Kadangi tai patogi svetainė, ji leidžia vartotojams be jokių kliūčių atsisiųsti naujausią „anime“ turinį.

 1. Anime Tosho geriausios-NYAA-alternatyvos

„Anime Tosho“ gali būti laikomas tiksliu NYAA „anime torrent“ klonu. Tai atitinka identišką dizainą ir naršymą, taip pat žiniasklaidos turinį, panašų į NYAA tinklalapį. Ši NYAA alternatyva yra visiškai nemokama. Ji siūlo automatizuotą paslaugą, kurioje yra „Usenet“ ir DDL paslaugos.

Medijos turinio įkėlimas į „Anime Tosho“ paprastai užtrunka keletą minučių, nes jis greitai įkeliamas. Ši svetainė teigia, kad maždaug 300 MB failo sunaudojama kelioms minutėms, kad būtų galima atspindėti bent vieną pagrindinį kompiuterį. „Anime torrent“ svetainių sąraše ji patenka tarp griežčiausių konkurentų.

 1. Piratų įlanka geriausios-NYAA-alternatyvos

Betarpiška svetainė, į kurią jums kyla galva dėl didžiausių torrentų centrų, yra ne kas kitas, o „Pirate Bay“. Ši „torrent“ svetainė pastaruosius metus nuolat klestėjo anime ir torrent mėgėjams. Tai laikoma viena geriausių NYAA alternatyvų, nes tai yra daugybė šimtų tūkstančių žaidimų sūkurių, taip pat populiarios serijos..

Nors „Pirate Bay“ praeityje kentėjo nuo įvairių uždarymų, svetainė dėl stiprių „torrent“ pramonės pėdsakų atgavo savo egzistavimą kartu su savo auditorija.

 1. Anime dalijimasis geriausios-NYAA-alternatyvos

„Anime Sharing“ yra laikoma populiariausia NYAA alternatyva tarp anime ir hentai mėgėjų. „Anime Sharing“ vartotojo sąsaja yra panaši į „ExtraTorrent“, be to, ji turi gerą paieškos variklį, galintį pateikti geriausius anime ir „hentai torrent“ atsisiuntimo rezultatus..

Šios NYAA alternatyvos „Alexa“ yra 3,445 ir ji priima milijonus kasdienių lankytojų. Be to, „Anime Sharing“ taip pat yra skirtas anime ir hentai mėgėjams skirtas forumas, kad jie galėtų atvirai aptarti savo požiūrį. Taip pat jame yra kalendorius, didžiulė bendruomenė, DUK skyrius ir greitosios nuorodos. „Anime Sharing“ yra puiki NYAA alternatyva, tačiau ji vis dar turi dirbti daugiau, kad taptų tiesioginiu NYAA torrent svetainės pakaitalu..

 1. „Shana“ projektas geriausios-NYAA-alternatyvos

„Shana Project“ yra nauja „anime torrent“ svetainė, tačiau dėl išskirtinių savybių ji laikoma viena geriausių NYAA alternatyvų. Ši svetainė leidžia vartotojams automatizuoti anime atsisiuntimus. Naudodamas šią funkciją vartotojas gali leisti „BitTorrent“ klientui automatiškai atsisiųsti reikiamą laikmenos turinį.

„Shana Project“ yra palyginti nauja svetainė, todėl jos šiek tiek trūksta žiniasklaidos turinio bibliotekoje. Nors ši NYAA alternatyva nepateikia skirtingų žanrų meniu skirtuko, ji suteikia vartotojams galimybę ieškoti reikiamo turinio per pagrindiniame puslapyje esantį paieškos laukelį..

 1. TheHylia.com geriausios-NYAA-alternatyvos

„TheHylia“ yra tiesioginio atsisiuntimo svetainė, kurią dažniausiai renkasi anime ir hentai mėgėjai. Iš pradžių jis buvo suprojektuotas kaip centrinis centras, kad būtų galima sukaupti mėgstamas serijas vienoje vietoje, kad būtų išvengta dukterinių ryšių ir didžiulės reklamos audros. „TheHylia“ yra laikoma geriausia NYAA alternatyva dėl paprastos sąsajos ir sąskaitos tvarkymo funkcijos.

„TheHylia“ nepritaria brangioms prenumeratoms ir bet kokiai reklamai domene, kurios reikia norint patrauklios atsisiuntimo paslaugos, skirtos visame pasaulyje paplitusiai auditorijai. Taip pat yra limitas, leidžiantis vartotojams atsisiųsti vieną failą vienu metu.

 1. „AcgnX Torrent“ geriausios-NYAA-alternatyvos

„AcgnX“ - anime komiksų žaidimų romanas „X projektas“ yra dar vienas geriausios NYAA alternatyvos varžovas. Šią „torrent“ svetainę sudaro patobulintos funkcijos, kurių neturi kitos anime svetainės šiame sąraše. Tačiau šiuo metu „AcgnX Torrent“ turi išplėsti savo augimą, taigi ji ieško įkėlėjų. Taip yra todėl, kad po to, kai „NYAA“ torrentas sumažėjo, didžiulis anime gerbėjų srautas perėjo „AcgnX Torrent“ link.

Ši NYAA alternatyva informuoja vartotojus, kai į svetainę pridedama nauja funkcija arba yra kokių nors naujienų apie anime gerbėjus. „AcgnX Torrent“ šiuo metu verda naujos medijos turinys. Dėl šios priežasties anime mėgėjai ją laiko populiariausių.

 1. „Pantsu NYAA“ geriausios-NYAA-alternatyvos

„Pantsu NYAA“ yra novatoriška NYAA alternatyva, kurią nustato „NYAA torrent“ svetainės vartotojai ir administratoriai. Tai yra visų torentų šeimininkas vėliausiai iki 2017 m. Balandžio 5 d. Ši NYAA alternatyva iš pradžių buvo paskelbta „4Chan“ grupėms ir vėliau buvo padaryta virusine per „Reddit“.

„Pantsu NYAA“ taip pat siūlo paieškos mygtuką. Šiuo metu jis pasiekiamas su didžiąja NYAA žiniasklaidos turinio dalimi. Žadama, kad netrukus bus paleista visa funkcija, panaši į NYAA svetainę.

 1. Anime baitai geriausios-NYAA-alternatyvos

„Anime Bytes“ patenka tarp geriausių NYAA alternatyvų. Jame yra didelė žiniasklaidos turinio biblioteka, tačiau vis tiek svetainės medijos turinys neatitinka NYAA. Norint peržiūrėti „Anime“ baitų turinį, būtina registracija iš šios svetainės.

„Anime Bytes“ administratoriai šiuo metu nustojo priimti naujas registracijas, tačiau jų registracijos pradedamos laiku. Dažniausiai tai atsitinka, kai pilna registracija.

 1. Tokijas Toshokanas

geriausios-NYAA-alternatyvos

Tokijas „Toshokan“ yra dar viena NYAA alternatyva. Tai yra išsami „anime torrent“ svetainė ir teigia esanti „BitTorrent japoniškos medijos biblioteka“. Čia taip pat pateikiamos garsiosios serijos, kurios anksčiau buvo pasiekiamos NYAA. Tokijo „Toshokan“ leidžia vartotojams pritaikyti savo medijos biblioteką. Tam reikia prisiregistruoti svetainėje.

Ši NYAA alternatyva leidžia anime ir hentai mėgėjams ieškoti medijos turinio pagal failo dydį, tokiu būdu leidžiant atsisiųsti reikiamą turinį. Tačiau svetainė ir torrent’ai, kuriuos galima rasti indekse, yra gana lėti. Svetainė atrodo neišsami ir gali atsisiųsti tik „torrent“ maišos failus. Taigi tai gali nuvilti tuos, kurie nori tinkamos ir patogios sąsajos.

 1. „ExtraTorrent“ geriausios-NYAA-alternatyvos

Laikoma, kad „ExtraTorrent“ yra panaši į „PirateBay“, kuri savo vartotojams teikia platų animacinių serialų, laidų, taip pat lengvai atsisiunčiamų filmų asortimentą..

Teigiama, kad jis yra populiariausias pasaulyje nepriklausomas „torrent“ paieškos variklis. Ši NYAA alternatyva teikia vartotojams žiniasklaidos turinį, o tai yra visiškai nemokama. Pagrindinis „ExtraTorrent“ pasirinkimo pranašumas yra išplėstinė paieškos sistemos sistema. Be to, lengvesnė naršymas leidžia vartotojams mėgautis nepaprasta patirtimi.

 1. „RuTracker“ geriausios-NYAA-alternatyvos

„RuTracker“ yra rusiškų „torrent“ indeksavimo tarnyba, nukentėjusi dėl nuolatinių ir nuolatinių sustabdymų bei velkamųjų, kaip ir NYAA. Ši NYAA alternatyva laikoma viena geriausių NYAA alternatyvų. „Torrent“ rodyklė apima platų žiniasklaidos turinio spektrą, įskaitant muziką, žaidimus, knygas, anime, filmus ir dar daugiau.

Kadangi ši NYAA alternatyva yra rusų svetainė, todėl jūs turėsite pakeisti svetainę į anglų ar bet kurią kitą kalbą. Tai galima padaryti naudojant vertimo priedą naršyklėje. Jame yra forumas, DUK, skirta paieškos funkcija, kategorijos torrentai ir archyvuotas meniu. Taip pat galite dalyvauti forumų diskusijose, prisiregistruodami per sąskaitą svetainėje. Tačiau jūs turite atsiminti, kad didžioji dalis turinio bus rusų arba Vidurio Europos kalbomis.

Išvada

Populiari „anime torrent“ svetainė NYAA japonų kalba pavadinta katės miau. Tačiau tai gali žinoti tik keli anime ir hentai mėgėjai pasklido po pasaulį. NYAA priėmė milijonus kasdienių vartotojų ir buvo minima kaip vienas garsiausių žiniasklaidos, ypač anime turinio, šaltinių.

Siekdami sumažinti NYAA vartotojų kančias, šiame vadove mes paminėjome geriausias NYAA alternatyvas. Šios NYAA alternatyvos sudomins jus naujausiomis anime serijomis ir norimu žiniasklaidos turiniu. Taigi, jūs nebegalėsite praleisti NYAA. Tačiau jei jums rūpi jūsų internetinė sauga ir privatumas, galite įdarbinti VPN, kuris padės jums tapti anoniminiais internete.

Rekomenduojamas straipsnis: 5 geriausi „Torrenting“ VPN & „P2P Filesharing“ - 2017 m. Geriausia rekomendacija

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me