Najlepsze alternatywy NYAA do oglądania anime online

[ware_item id=33][/ware_item]

Upadek popularnej strony z torrentami z anime NYAA był szokiem dla miłośników anime i hentai na całym świecie. Po trwającej 7 lat ciężkiej walce z japońskimi trollami będącymi prawami autorskimi legendarna NYAA została zdjęta 1 maja 2017 r. W międzyczasie odkryliśmy, że pragnienie alternatyw NYAA wzrosło szczególnie, aby złagodzić dziś beznadziejność miłośników anime ujawnimy najlepsze alternatywy NYAA. Te alternatywy NYAA zapewnią ci wysokiej jakości pokazy anime dla rozrywki.


najlepsze alternatywy NYAA

Ponadto, jeśli masz problemy dotyczące prywatności w Internecie, powinieneś zastosować jedną z najlepszych sieci VPN do torrentowania.

Polecany artykuł: Torrent VPN: Dlaczego VPN jest koniecznością dla użytkowników Torrent?

Kiedy powróci NYAA?

NYAA było głównym węzłem BitTorrent dla rozrywki w Azji Południowo-Wschodniej. Wielu użytkowników strony było celem naruszenia praw autorskich w 2011 roku. Na początku września 2014 roku strona stała się celem znacznego ataku DDoS. NYAA została zamknięta bez żadnego oficjalnego oświadczenia, na które moderatorzy strony potwierdzili później, za pośrednictwem IRC, że anonimowy właściciel NYAA zlikwidował witrynę dobrowolnie.

Więc jeśli teraz spróbujesz uzyskać dostęp do NYAA.se, otrzymasz następujący komunikat:

najlepsze alternatywy NYAA

Odkąd upadła NYAA, miłośnicy anime na całym świecie bombardują fora postami i mediami społecznościowymi o odrodzeniu NYAA. Rekordy WHOIS domen NYAA, w tym NYAA.eu, NYAA.se i różnych innych domen, stwierdzają, że są one dezaktywowane. Dlatego trudno jest przewidzieć dokładny czas trwania zawieszenia NYAA.

najlepsze alternatywy NYAA

Najlepsze alternatywy NYAA

Wymienione najlepsze alternatywy NYAA będą ci służyć z anime najwyższej klasy. Zatem te alternatywy upewnią się, że nadal będziesz otrzymywać rozrywkę wysokiej jakości, dopóki NYAA nie wróci. Najlepsze alternatywy NYAA obejmują:

 1. AniRena najlepsze alternatywy NYAA

AniRena Torrent to strona internetowa zawierająca treści azjatyckie / japońskie. Jest znany jako klon słynnego torrenta z anime NYAA. Ta alternatywa NYAA umożliwia użytkownikom łatwe poruszanie się po witrynie poprzez wyrównanie w poziomie kart mediów na stronie głównej.

AniRena jest obecnie gospodarzem 14, 360 torrentów i 6 354 przesyłających, i zwykle rośnie. Użytkownicy są informowani o ich aktualnym statusie za pośrednictwem strony internetowej w zakresie danych, które zostały im przekazane. AniRena wierzy w przejrzystość, a także pozostaje wierna swoim użytkownikom.

 1. AniSearch.ru

  najlepsze alternatywy NYAA

Popularna alternatywa NYAA, a mianowicie „AniSearch.ru, organizuje nielimitowane torrenty anime, w tym Naruto, Youjo Senki - Saga Tanyi Zła, Natsume Yuujinchou Roku i wiele innych. AniSearch.ru oferuje dostęp do tych torrentów za pomocą jednego przycisku.

AniSearch.ru działa od 2012 roku i jest uważany za niezawodny i pożądany wśród miłośników anime i hentai. Popularne filmy anime są również dostępne na stronie AniSearch.ru w jakości HD (HD), aby nie zawieść użytkowników.

 1. Horrible Subs najlepsze alternatywy NYAA

Gdy tylko zawieszono NYAA, Horrible Subs znalazł się wśród pierwszych stron internetowych, które zyskały na popularności. Ponieważ Horrible Subs zbudowano wokół szybkich łączy magnetycznych, dlatego rozczarowani użytkownicy torrentów NYAA uważają go za najlepszy wybór alternatywy dla NYAA..

Horrible Subs jest najszerzej akceptowaną alternatywą NYAA, ponieważ jest silnym konkurentem NYAA z dzienną bazą czytelników wynoszącą około 1 miliona i pozycją Alexa 2 797. Oferuje skategoryzowaną bibliotekę podobnych mediów jak NYAA.se. Co więcej, Horrible Subs ma atrakcyjny interfejs. Będąc przyjazną stroną internetową, pozwala użytkownikom pobierać najnowsze treści anime bez żadnych przeszkód.

 1. Anime Tosho najlepsze alternatywy NYAA

Anime Tosho można uznać za dokładnego klona torrentów anime NYAA. Ma identyczny wygląd i nawigację, a także zawartość medialną, jest podobny do strony internetowej NYAA. Ta alternatywa NYAA jest całkowicie darmowa. Oferuje zautomatyzowaną usługę, w której hostuje usługi Usenet i DDL.

Przesyłanie treści multimedialnych do Anime Tosho zwykle zajmuje kilka minut, ponieważ jest szybko przesyłane. Ta strona twierdzi, że kilka minut zajmuje około 300 MB pliku, aby uzyskać kopię lustrzaną na co najmniej jednym hoście. Jest jednym z najtrudniejszych konkurentów na liście stron z torrentami anime.

 1. Zatoka Piratów najlepsze alternatywy NYAA

Bezpośrednią stroną internetową, która pojawia się w Twojej głowie dla największych hubów torrentowych, jest nic innego jak Pirate Bay. Ta strona z torrentami od lat stale rozwija się wśród miłośników anime i torrentów. Jest uważany za jedną z najlepszych alternatyw dla NYAA, ponieważ jest gospodarzem setek tysięcy torrentów do gier oraz popularnej serii.

Mimo że w przeszłości Pirate Bay cierpiał na różne zamknięcia, strona internetowa ze względu na silne wsparcie w branży torrentów odzyskała swoje życie wraz z widownią.

 1. Udostępnianie anime najlepsze alternatywy NYAA

Udostępnianie anime jest uważane za najpopularniejszą alternatywę NYAA wśród miłośników anime i hentai. Interfejs użytkownika Anime Sharing jest podobny do ExtraTorrent i ma również dobrą wyszukiwarkę, która jest w stanie zapewnić najlepsze wyniki pobierania anime i hentai torrent.

Ta alternatywa NYAA ma Alexa 3445 i gości miliony odwiedzających dziennie. Co więcej, Anime Sharing ma również dedykowane forum dla miłośników anime i hentai, aby mogli otwarcie omawiać swoje poglądy. Ponadto ma kalendarz, ogromną społeczność, sekcję FAQ i szybkie linki. Udostępnianie anime służy jako świetna alternatywa dla NYAA, ale wciąż musi działać więcej, aby stać się bezpośrednim substytutem witryny torrentów NYAA.

 1. Shana Project najlepsze alternatywy NYAA

Shana Project to nowa strona z torrentami dla anime, ale ze względu na jej wyjątkowe funkcje, jest uważana za jedną z najlepszych alternatyw NYAA. Ta strona internetowa pozwala użytkownikom zautomatyzować pobieranie anime. Dzięki tej funkcji użytkownik może zezwolić klientowi BitTorrent na automatyczne pobieranie wymaganej zawartości multimedialnej.

Shana Project to stosunkowo nowa strona internetowa, dlatego brakuje jej trochę w bibliotece treści multimedialnych. Chociaż ta alternatywa NYAA nie zapewnia karty menu dla różnych gatunków, umożliwia użytkownikom wyszukiwanie potrzebnych treści za pomocą pola wyszukiwania znajdującego się na stronie głównej.

 1. TheHylia.com najlepsze alternatywy NYAA

TheHylia służy jako bezpośrednia strona pobierania najczęściej wybierana przez miłośników anime i hentai. Początkowo został zaprojektowany jako centralne centrum, aby zgromadzić ulubioną serię w jednym miejscu, aby uniknąć linków partnerskich, a także ogromnej burzy reklamowej. TheHylia jest uważana za najlepszą alternatywę NYAA ze względu na prosty interfejs i funkcję zarządzania kontem.

TheHylia nie akceptuje drogich subskrypcji i jakichkolwiek reklam w domenie, które są wymagane do atrakcyjnej usługi pobierania dla odbiorców rozsianych po całym świecie. Istnieje również limit, który pozwala użytkownikom pobierać pojedynczy plik na raz.

 1. AcgnX Torrent najlepsze alternatywy NYAA

AcgnX - Anime Comics Games Novel X-Project, to kolejny pretendent do najlepszej alternatywy NYAA. Ta strona z torrentami zawiera zaawansowane funkcje, których nie ma żadna inna strona z anime na tej liście. Jednak AcgnX Torrent musi obecnie rozszerzyć swój rozwój, dlatego poszukuje przesyłających. Jest tak, ponieważ po tym, jak torrent NYAA spadł, ogromny ruch fanów anime przeszedł na AcgnX Torrent.

Ta alternatywa NYAA informuje użytkowników, kiedy na stronie pojawi się jakakolwiek nowa funkcja lub czy są jakieś wiadomości dotyczące fanów anime. AcgnX Torrent przeżywa obecnie boom dzięki nowej zawartości medialnej. To jest powód, dla którego miłośnicy anime uważają go za jeden z najlepszych.

 1. Pantsu NYAA najlepsze alternatywy NYAA

Pantsu NYAA to innowacyjna alternatywa NYAA tworzona przez użytkowników i administratorów strony z torrentami NYAA. Jest gospodarzem wszystkich torrentów najpóźniej do 5 kwietnia 2017 r. Ta alternatywa NYAA została początkowo opublikowana w grupach 4Chan, a później stała się wirusowa przez Reddit.

Pantsu NYAA oferuje również przycisk wyszukiwania. Jest on obecnie dostępny z większością treści medialnych NYAA. Pełna funkcjonalność podobna do witryny NYAA ma zostać wkrótce uruchomiona.

 1. Bajty anime najlepsze alternatywy NYAA

Anime Bytes należy do najlepszych alternatyw NYAA. Ma dużą bibliotekę treści medialnych, ale zawartość medialna witryny nie pasuje do NYAA. Aby oglądać zawartość w Anime Bytes, konieczna jest rejestracja z tej strony.

Administratorzy Anime Bytes przestali obecnie akceptować nowe rejestracje, ale ich rejestracje otwierają się na czas. Dzieje się tak głównie wtedy, gdy rejestracja jest pełna.

 1. Tokyo Toshokan

najlepsze alternatywy NYAA

Tokyo Toshokan to kolejna alternatywa NYAA. Jest to kompleksowa strona z torrentami anime i twierdzi, że jest „Biblioteką japońskich mediów BitTorrent”. Zapewnia także słynną serię, która była wcześniej dostępna na NYAA. Tokyo Toshokan pozwala użytkownikom dostosować bibliotekę multimediów. W tym celu należy zarejestrować się na stronie internetowej.

Ta alternatywa NYAA pozwala miłośnikom anime i hentai przeszukiwać treści multimedialne na podstawie rozmiaru pliku, umożliwiając w ten sposób pobranie określonej wymaganej treści. Jednak strona internetowa i torrenty dostępne w indeksie są dość powolne. Strona wydaje się niekompletna i jest w stanie pobierać tylko pliki skrótu torrent. Dlatego może być rozczarowaniem dla tych, którzy chcą przyzwoitego i przyjaznego interfejsu.

 1. ExtraTorrent najlepsze alternatywy NYAA

ExtraTorrent jest uważany za podobny do PirateBay, który zapewnia swoim użytkownikom szeroką gamę seriali animowanych, programów oraz filmów, które można łatwo pobrać.

Mówi się, że jest najpopularniejszą niezależną wyszukiwarką torrentów na świecie. Ta alternatywa NYAA zapewnia użytkownikom treści multimedialne, które są całkowicie bezpłatne. Główną zaletą wyboru ExtraTorrent jest zaawansowany system wyszukiwania. Oprócz tego łatwiejsza nawigacja pozwala użytkownikom cieszyć się niesamowitymi wrażeniami.

 1. RuTracker najlepsze alternatywy NYAA

RuTracker to rosyjska usługa indeksowania torrentów, która była ofiarą ciągłych i ciągłych zawieszeń i trollingu, podobnie jak NYAA. Ta alternatywa NYAA jest uważana za jedną z najlepszych alternatyw NYAA. Indeks torrentów obejmuje szeroki zakres treści medialnych, w tym muzykę, gry, książki, anime, filmy i wiele innych.

Ponieważ ta alternatywa NYAA jest rosyjską witryną internetową, będziesz musiał przełączyć ją na angielski lub inny język. Można to zrobić za pomocą dodatku do tłumaczenia w przeglądarce. Oferuje forum, FAQ, dedykowaną funkcję wyszukiwania, podzielone na kategorie torrenty i zarchiwizowane menu. Możesz również uczestniczyć w dyskusjach na forum po rejestracji za pośrednictwem konta w witrynie. Należy jednak pamiętać, że większość treści będzie w języku rosyjskim lub środkowoeuropejskim.

Wniosek

Popularna witryna z torrentami z anime NYAA została nazwana na cześć miauczenia kota w języku japońskim. O tym jednak może wiedzieć niewielu miłośników anime i hentai rozsianych po całym świecie. NYAA gościła miliony codziennych użytkowników i została ogłoszona jednym z najbardziej znanych źródeł treści medialnych, zwłaszcza anime.

Aby zmniejszyć cierpienie użytkowników NYAA, wymieniliśmy w tym przewodniku najlepsze alternatywy dla NYAA. Te alternatywy NYAA zaangażują cię w najnowszą serię anime i pożądaną treść medialną. Dzięki temu nie będziesz mieć szansy na ponowne przegapienie NYAA. Jeśli jednak obawiasz się o swoje bezpieczeństwo i prywatność w Internecie, możesz zatrudnić VPN, który pomoże ci stać się anonimowym przez Internet.

Polecany artykuł: 5 Najlepsza sieć VPN do torrentowania & Udostępnianie plików P2P - najlepsze rekomendacje 2017