Mākslīgā intelekta nākotne – ekspertu atzinumi

[ware_item id=33][/ware_item]

Mākslīgais intelekts nav jauns jēdziens cilvēkiem. Mašīnu mācīšanās un roboti mūsu dzīvē tika iepludināti pirms daudziem gadiem, taču mākslīgā intelekta hipe šodien ir ārkārtēja. Neatkarīgi no tā, vai tā ir gaidāmā AI tehnoloģija vai jauns tās skatījums uz sabiedrību.


Joprojām nav skaidrs, kāda būs šo tehnoloģiju iespējamā ietekme uz dažādām platformām, kurās visspilgtāk tiek uzsvērta AI organizatoriskā īstenošana. Cilvēki joprojām ir sajaukti par šo ideju, it īpaši, ja runa ir par šīs tehnikas pieņemšanu darbā.

Mēs esam redzējuši ļoti atšķirīgus jēdzienus un viedokļus starp indivīdiem attiecībā uz mākslīgo intelektu. Tomēr visi viedokļi ir sniegti par atšķirīgām mērķa jomām un atšķirībā no apstākļiem. Šeit mēs esam apkopojuši dažus ekspertu atzinumus no personām, kuras ir tieši saistītas ar AI un aktīvi piedalās šādos pasākumos.

Mākslīgā intelekta nākotne turpinās sagraut visas nozares

Ronalda van Loona Influencer AI (Artificial Intelligent), Big Data

Mākslīgā intelekta nākotne - ekspertu atzinumi

Mākslīgā intelekta nākotne turpinās sagraut visas nozares, un AI ētiskā attīstība un piemērošana ir svarīga, lai stimulētu inteliģentu progresu. Drošību veicina ātrums, kādā hakeri izstrādā jaunas stratēģijas; ja viņi nāk klajā ar jaunu paņēmienu, organizācijas ir tikpat ātri reaģē. Abas puses - gan labās, gan sliktās - mākslīgo intelektu izmanto savu mērķu sasniegšanai. Mašīnmācīšanās un AI, izmantojot padziļinātu mācīšanos un neironu tīklus, ir kritiski svarīgi drošībai, lai atklātu draudus un noteiktu atšķirību starp “labiem”, uzticamiem klientiem un “sliktiem” kibernoziedzniekiem, vienlaikus saglabājot optimālu klientu pieredzes praksi. Izpildiet Ronalda Van Loona čivināt | Youtube | Linkdins

Digitālās bankas pārskata īpašnieks un izdevējs, kā arī The Financial Brand līdzizdevējs.

Džims Marocus, zīmola The Financial izdevējs

Mākslīgā intelekta nākotne - ekspertu atzinumi

Lielākie šķēršļi mākslīgā intelekta attīstībai nākamo 5 gadu laikā būs pareiza talanta iegūšana un kultūras pielāgošana organizācijās, lai ieviestu risinājumus. Bez šiem komponentiem pārveidošana būs iteratīvāka nekā inovatīva. Misija būs pārveidot lieliskus iekšējos pārskatus par izcilu klientu pieredzi.

Mākslīgo intelektu izmantos arī kibernoziedznieki un nacionālās valstis, lai identificētu programmatūru un tīkla ievainojamības un sāktu kiberuzbrukumus.

Duans Beikers, neatkarīgais IT konsultants

Duane Baker

AI varētu būt gan negatīva, gan pozitīva ietekme.
Saka Duane Baker

Mākslīgais intelekts (AI) kļūst par būtisku draudu izlūkošanas un kiberaizsardzības sistēmu sastāvdaļu. Datu izplatība prasa AI komponentu izmantošanu cilvēku drošības uzlabošanai kiberdrošības funkcijās. Lai arī AI būs noderīgs šādā veidā, to izmantos arī kibernoziedznieki un valstu valstis, lai identificētu programmatūru un tīkla ievainojamības un sāktu kiberuzbrukumus. Tā kā gan labiem, gan sliktiem dalībniekiem būs pieeja AI, iespējams, tas tikai paaugstinās veiksmīgu kiberuzbrukumu smaguma pakāpi.

Mākslīgajam intelektam joprojām ir nepieciešams laiks, lai pilnībā reaģētu.
Saka Braiena Honana dibinātājs & Īrijas CSIRT (reaģēšanas uz datoru drošības incidentu komandu) vadītājs

Brian_Honan InfoSec konsultants

“Mākslīgais intelekts kiberdrošībai piedāvā daudz priekšrocību. Tomēr šī tehnoloģija vēl nav tālu no nobriešanas, un terminu mākslīgais intelekts šajā nozarē izmanto daudz. Mums jāuzmanās no pārdevējiem, kas sola, ka viņu risinājums izmanto mākslīgo intelektu, kad viņi piedāvā tikai automatizētus skriptus liela datu apjoma apstrādei. Sistēmām, kas ir patiesi intelektuālas, ir jāapstrādā un jāpieņem lēmumi, pamatojoties uz datiem un situācijas apstākļiem konkrētajā laikā. Paredzamā nākotnē es neredzu, ka AI aizstātu cilvēkus drošības procesā, bet drīzāk pārņemtu dažus no ikdienišķākiem uzdevumiem, lai ļautu cilvēkiem koncentrēties uz svarīgākiem drošības aspektiem. ”
Braiens Honans

Pieņemot, ka biznesa nākotne ar AI padara viņu ziņkārīgu.
Saka Deivids Bissons Infosec žurnālists Līdzautore @gcluley, @TripwireInc

Deivids Bissons

“Uzņēmumi izmanto mākslīgo intelektu un mašīnu apguvi, lai izpildītu savas digitālās drošības prasības, reaģējot uz kvalificēta personāla trūkumu (daži saka“ uztvertu ”). Pieņemot, ka šī tendence turpināsies, man būs interesanti uzzināt, kā izskatās drošība nākamajos 5–10 gados. Kādas funkcijas nākotnē veiks cilvēku IT drošības analītiķi? ”
Deivids Bissons

AI varētu izrādīties finansiāla nelīdzsvarotība.
Saka Trip Elix runātājs / autors, personīgās drošības eksperts. Drošības konsultants vietnē http://tripelix.com

Ceļojuma Eliksa

AI nonākšana cilvēka formā izrādīsies finansiāli postoša cilvēkiem līdz brīdim, kad valsts ierobežo. Iedomājieties maiņas darījumus ar sevi precēm, kas jums ir pievilcīgas, bet atrodas ārpus tā, ko varat atļauties. AI dos priekšroku tam, kurš kontrolē datoru (ar kuru), būs pretrunā ar vajadzības loģiku. ”
Ceļojuma Eliksa

Mākslīgais intelekts varētu būt efektīvs risinājums milzīgu datu kopu pārvaldībai.
Saka Ratans Jyoti, sociālo mediju ietekmētājs un Ujjivan Small Finance Bank galvenais informācijas drošības inspektors.

Ratan Jyoti

Mūsdienās kiberuzbrukuma virsma ir ievērojami paplašinājusies un turpina balonēt un kļūst plašāka un dziļāka. Tas pats pieliek milzīgu spiedienu uz resursiem (ieskaitot cilvēkus) un laiku, lai pārvaldītu šādi ģenerētā milzīgā datu apjoma, ātrumu un daudzveidību. Ar tradicionālajām metodēm šo milzīgo datu kopu pārvaldībai nepietiek, un mākslīgais intelekts (AI) varētu palīdzēt normalizēt šīs datu kopas un izcelt uzņēmējdarbības kontekstu no tām.

Manuprāt, nebūtu pareizi apgalvot, ka AI var automatizēt kiberdrošības lēmumu pieņemšanu, bet AI un mašīnmācīšanās noteikti samazinās laiku līdz sanācijai un palīdzēs organizācijai ietaupīt laiku, lai aizsargātu pret kiberuzbrukumiem. Uzvedības profilēšana un nezināmā atklāšana būs tā joma, kurā sekmēs AI un mašīnmācības. Galvenais būs piemērota kiberdrošības stratēģija, lai izmantotu AI un mašīnmācību.

AI iespējotie sliktie aktieri būs liels izaicinājums kiberdrošībai.
Ratan Jyoti

Uzņēmumi virzās uz AI, lai pārvarētu pieaugošo kiberdrošības ekspertu pieprasījumu.
Saka Skots Šēbers, BVS prezidents / izpilddirektors, Hacked Again autors, kiberdrošības eksperts

Mākslīgā intelekta nākotne - ekspertu atzinumi

“Pēdējo četru gadu laikā ziņu virsraksti ir parādījušies ar kiberpārkāpumiem, kas skāruši gandrīz ikvienu nozari un cilvēku uz planētas. Lielākās problēmas, ar kurām uzņēmumi saskaras, ir labāko kibertalantu atrašana un saglabāšana. Nākamajos piecos gados katrā nozarē ir nepieciešami miljoni miljonu kiberdrošības ekspertu, taču ir ļoti maz ekspertu, lai izpildītu šo pieaugošo pieprasījumu.

Palīdzēt atrast talantu uzņēmumus, kas vēršas pret mākslīgo intelektu. Tas nav gadījums, kad cilvēkus aizvieto roboti, bet gan mākslīgais intelekts, kas strādā paralēli kvalificētiem ekspertiem. Mākslīgais intelekts var palīdzēt prognozējošajā analītikā, kas ātri ļauj noteikt, kur notiek potenciālo uzbrukumu formulēšana, lai tos varētu aptraipīt, pirms tie izplatās sāniski visa uzņēmuma tīklos. Analizējot lielu datu daudzumu, cilvēki var ātri ciest no kibernoguruma, apgrūtinot to atšifrēšanu, kad kaut kas patiešām ir izpildāms.

Tā kā AI var efektīvi skenēt terabaitus “lielos datus” un kārtot, raksturojot draudus sakodiena lieluma gabalos, lai kibernozaru eksperts varētu ātri saturēt kritiskus draudus. Cilvēki un AI ir spēcīga kombinācija, kas efektīvi cīnās ar pieaugošo kiberkaru un noteikti būs spēles mainītāja. ”
Skots Šēbers

AI turpinās uzlabot kiberdrošības operācijas, saka Bobs Karvers

Mākslīgā intelekta nākotne - ekspertu atzinumi

“AI (vai tās daļas) jau tiek izmantotas kiberdrošības operācijās un laika gaitā tās tiks izmantotas lielākā mērā. Mašīnmācību un padziļinātu mācīšanos var izmantot, lai novērotu anomālās aktivitātes gala punktos (ļaunprātīga programmatūra / izmanto / mainās) satiksme, kas šķērso vietējos tīklus, internetu un meklētu modeļus, kas visas šīs darbības saista kopā. Būs arvien grūtāk mēģināt veikt visas šīs darbības manuāli, un galu galā visvairāk būs nepieciešams arvien vairāk un labākas tehnoloģijas izmantot šajās jomās, balstoties uz šīm tehnoloģijām. ” Bobs Karvers

Lai attīstītu AI, valdībām, akadēmiskajām aprindām un privātajiem uzņēmumiem būtu jāsadarbojas, lai ieguldītu prasmēs, tehnoloģijās un ētiskajā ietvarā.
Saka Karls Herbergers, drošības risinājumu @Radware viceprezidents

Mākslīgā intelekta nākotne - ekspertu atzinumi

“Mēs jau tagad saskaramies ar aizsprostu sliktiem robotiem, kas cīnās ar labiem robotiem. Ikviens, kas organizācijā atbild par tīkla vai lietojumprogrammu drošību, redzēs, kā ir kļuvuši automatizēti kiberuzbrukumi - melnais tirgus, kas paredzēts uzbrukumiem plauktiņā, sāk briest. Pētniekiem ir grūtāk sekot līdzi draudiem, un tā kā cilvēka smadzenes vienkārši nespēj pietiekami ātri apstrādāt informāciju, lai pārspētu robotus, tāpēc mūsu vienīgā cerība ir vērsties pie AI.

AI piemērošana nav zināma, kā valsts sagatavojas šim scenārijam? Kā jūs plānojat neiedomājamo? Kas notiktu, ja AI tiktu izmantots, lai traucētu sakaru saites, iegrimstot tumsā pilsētā, iedegtu naftas ieguves platformas, iznīcinātu avārijas dienestus?

Tāpēc mums visiem jāņem vērā brīdinājums un jānodrošina, lai valdības, akadēmiskās aprindas un privātie uzņēmumi strādātu kopā, lai ieguldītu prasmēs, tehnoloģijās un ētiskajā ietvarā. Ja mēs to nedarām, mēs nevaram pārliecināties, ka AI attīstība stingri atrodas labā darīšanas jomā. Un, ja mēs tajā ciešam neveiksmes, mēs ciešam neveiksmi cilvēcei. ”
Karls Herbergers

Ņemot vērā visus šos mākslīgā intelekta nākotnes aspektus, viena no jomām, kuru ietekmē visvairāk, ietver arī e-apmācības procesus. Kā apsprieda Barbara Kuršāna vietnē Forbes,

“Mākslīgais intelekts var palīdzēt organizēt un sintezēt saturu, lai atbalstītu satura piegādi. Pazīstama kā dziļu mācību sistēma, tehnoloģija var lasīt, rakstīt un līdzināties cilvēka uzvedībai. Piemēram, Dr. Scott R. Parfitt's Content Technologies, Inc. (CTI) ļauj pedagogiem montēt pielāgotas mācību grāmatas. Pedagogi importē mācību programmu, un CTI motors aizpilda mācību grāmatu ar galveno saturu. ”

Mākslīgais intelekts ir visvairāk apspriestais tehnoloģiskais aspekts, ņemot vērā tā pareizo pielietojumu un ierobežojumus. Lai arī tehnoloģija ir sasniegusi augstās robežas, tomēr tai ir vajadzīgi pāris gadi, lai ideāli pielāgotos sabiedrībai.

Tomēr es ceru, ka šie ekspertu atzinumi lielākā mērā būtu atrisinājuši samudžinātos mākslīgā intelekta aspektus.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me