Wikileaks, CIP vai FBI, šifrēšana joprojām līdzsvaro tīkla neitralitāti, runā NordVPN KTO

[ware_item id=33][/ware_item]

Apsūdzot CIP masveida novērošanas veikšanā, Wikileaks ir izveidojis karstu vidi, atbrīvojot dokumentu krātuvi. Tā kā mūsdienās šis incidents ir visiecienītākais jautājums, ir ziņots par daudzām vienlaicīgām diskusijām par masveida uzraudzību un ļaunprātīgiem uzbrukumiem slepeniem datiem..


Pūlis, kas priecē sociālās vietnes, tehnoloģiju giganti un visspēcīgākās valdības, arī ir bijuši neaizsargāti pret šiem uzbrukumiem. Pirms pāris dienām ziņojumā tika atklāts, ka Whatsapp lietotājs ir pakļauts datu pārkāpumiem, kas, izmantojot ļaunprātīgu attēlu, ļoti viegli var nodot visus viņu personiskos datus hakerim. Līdzīgi bija gadījumi, kad Baltā nama locekļi deva priekšroku lietotnei Confide, kas tika pakļauta hakeriem, kuri varēja piekļūt un varēja arī atdarināt draudzīgos kontaktus, labot tranzītā esošos ziņojumus un spiegot kontaktinformāciju, kā pastāstīja kiberdrošības firma.

Tomēr indivīdiem un uzņēmumiem, kuri līdzīgos uzbrukumos apdraudēja viņu personisko informāciju un sensitīvos datus, tas bija liels satraukums un bažas par to, kā aizsargāt savus datus no šādām ievainojamībām.

Lai saskartos un pārvarētu šādu ļaunprātīgu uzbrukumu iespējamību, cilvēki virzās uz šifrēšanu un VPN līdzīgām tehnoloģijām. Mēs runājām par šiem jautājumiem, kas saistīti ar šifrēšanu Martijs P. Kamdens, KTO no NordVPN, lai varētu diskutēt par VPN un kā tas varētu būt noderīgs mūsu datu aizsardzībā.

Sākot ar viņa iniciatīvu, mēs viņam esam jautājuši par noteiktiem drošības rīkiem, kas varētu palīdzēt cilvēkiem aizsargāt viņu privātumu.

BEZ Šifrēta: Kā jūs nāca klajā ar ideju par NordVPN?

KAMDEN: Mūsdienu komunikācijas problēma ir tā, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs zina, kas jūs esat, kur dzīvojat, ko jūs darāt tiešsaistē, kāds ir jūsu kredītkartes numurs, kā arī numurus, kurus jūs elektroniski kratāt. Valdības un hakeri izmanto šādu neaizsargātu informāciju peļņas gūšanai bez oficiālas atļaujas.

Pasaulē, kur tiešsaistes privātumam un drošībai ir arvien lielāka nozīme, ļoti pieredzējušu speciālistu komanda sanāca kopā ar mērķi atgūt interneta brīvību. Savukārt NordVPN ir izveidojis viegli lietojamu VPN risinājumu, kas nodrošina, ka šifrēšanas tehnoloģija ir intuitīva un pieejama visiem.

BEZ Šifrēta: Drošības eksperti iesaka TOR. Kā jūs ieteiksit VPN pār Tor?

KAMDEN: Mēs saprotam decentralizētas struktūras jaudu un anonimitāti, ko nodrošina TOR. NordVPN piedāvā unikālu risinājumu Sīpols virs VPN, kas šifrē lietotāju interneta trafiku pirms ieiešanas TOR tīklā, nodrošinot papildu privātumu.

BEZ Šifrēta: FBI direktors šifrēšanu uzskatīja par telpas “tumšo stūri”, kur noziedznieki patvērumu. Kā jūs sakāt šo paziņojumu? Kas, pēc jūsu domām, ir šifrēšana?

KAMDEN: Mēs nepiekrītam šim viedoklim, jo ​​VPN galvenais mērķis ir piedāvāt cilvēkiem drošību un privātumu tiešsaistē. Cilvēkiem ir tiesības turēt savus datus privāti no hakeriem, izsekošanas vai pat valdības uzraudzības. Ir vairākas autoritāras valdības, kurām ir stingri vārda brīvības ierobežojumi, uzmācīga valsts interneta uzraudzība, masveida interneta cenzūra vai nav neto neitralitātes aizsardzības problēmu, kuras interneta lietotāji varētu mazināt, izmantojot VPN. Diemžēl tie, kas vēlas palikt privāti noziedzīgiem mērķiem, vienmēr atradīs ceļu neatkarīgi no tā, vai tas notiek caur VPN vai kādu citu metodi.

BEZ Šifrēta: Masu uzraudzība pēdējā laikā ir kļuvusi par diskutētu jautājumu, un valdības politikā nav spiegot savu pilsoni. Kādas reformas, jūsuprāt, būtu jāveic, lai nodrošinātu cilvēku privātumu? Vai arī visa šifrēšana būs katra cilvēka pienākums?

KAMDEN: Masveida novērošana ir cilvēku privātuma aizskaršana. Apkopojot datus, nav zināms, vai tie paliks droši, un nekad nav skaidrs, kuru rokās tie nonāks (t.i., Austrālijā vairāk nekā 20 aģentūrām ir piekļuve lietotāju metadatiem, kurus IPS patur un glabā 2 gadus). Tāpēc mēs aicinām cilvēkus izmantot VPN un citus šifrēšanas veidus (drošs e-pasts, drošas komunikāciju lietotnes), lai aizsargātu viņu privātumu.

BEZ Šifrēta: Esmu dzirdējis, ka daudzi cilvēki saka, ka viņi drīzāk dod priekšroku VPN dzimtenē, nevis ārvalstu uzņēmumam. Kāds ir jūsu viedoklis?

KAMDEN: Vislabāk drošībai ir tas, ja VPN atrodas valstī, kuras valdība neprasa uzņēmumiem uzturēt klientu žurnālus. NordVPN atrodas Panamā, un mēs neuzglabājam klientu žurnālus, tāpēc visi viņu pārlūkošanas dati ir pilnīgi droši.

BEZ Šifrēta: VPN uzņēmumi (un daži apmaksāti uzņēmumi) parasti apgalvo, ka viņi neveic žurnālus; tomēr viņi to dara tik un tā. Kāda ir jūsu nostāja un politika attiecībā uz šo lietu??

KAMDEN: Kā paskaidrots iepriekšējā atbildē, NordVPN atrodas valstī, kur uzņēmumiem saskaņā ar likumu ir jāglabā klienta žurnāli. Mūsu serveri ir iestatīti tādā veidā, ka visi dati tiek nekavējoties nosūtīti uz / dev / null direktoriju. Šis direktorijs serverī darbojas kā “melnais caurums”. No turienes, iespējams, nevar saglabāt nekādu informāciju. Mēs nevaram komentēt citas VPN prasības.

BEZ Šifrēta: Piecas EYES dalībnieces saskaņā ar likumu vēlas, lai katrs uzņēmums glabātu uzskaiti vismaz 12 mēnešus. Tā kā jums tur ir serveri, vai jums nav pienākuma veikt arī ierakstus? Ja nē, kā??

KAMDEN: Mēs darbojamies Panamā un sekojam Panamas likumdošanai, kas neuzliek pienākumu saglabāt datus. Tā kā mēs kontrolējam iestatītos serverus, visi dati tiek nekavējoties nosūtīti uz / dev / null direktoriju, un serverim nav sākuma žurnāla. Tātad, pat maz ticamā situācijā, kad serveris tika konfiscēts, serveros nebūtu nekā interesanta.

BEZ Šifrēta: Wikileaks atklāj, ka CIP spiegoja pilsoņus, izmantojot ierīču ievainojamības, kas pārdevējiem iepriekš nebija zināmas; tas deva iespēju CIP pilnībā apiet pamatfunkciju, kuru tai vajadzēja nodrošināt. Vai jūs domājat, ka var tikt apdraudēta jūsu VPN klienta programmatūra, kas varētu viņiem ļaut piekļūt šifrētam tunelim?

KAMDEN: Labā ziņa ir tā, ka, kaut arī tika atklāts, ka C.I.A. varētu potenciāli piekļūt un aizdomāties par cilvēku ierīcēm (t.i., izmantojot ievadītu ļaunprātīgu programmatūru), WikiLeaks atklājumi arī parāda, ka šifrēšana joprojām nav pieejama pat valdības spiegiem. Ir ļoti ieteicams izmantot drošus privātuma rīkus, piemēram, VPN, kas palīdz noslēpt lietotāja patieso atrašanās vietu (IP adresi) un šifrēt visu informāciju, kas tiek pārsūtīta caur internetu. NordVPN palīdz anonimizēt pārlūkošanu internetā ar saviem mūsdienu drošības protokoliem un bez žurnālu politikas.

BEZ Šifrēta: Runājot par VPN, cilvēki bieži jautā, kas ir šifrēts tunelis un kā tas aizsargā tranzītā esošos datus?

KAMDEN: Šifrēts tunelis visu informāciju uztur privātu starp ieejas punktu (lietotāja datoru) un izejas punkta VPN serveri.

BEZ Šifrēta: Kāda ir jūsu ideja par turpmākām VPN alternatīvām??

KAMDEN: Decentralizēts tīmeklis varētu būt interneta nākotne, jo decentralizācijas ideja kļūst populārāka galveno izstrādātāju kopienā. Līdz tam interneta lietotājiem jābūt piesardzīgiem attiecībā uz savu interneta privātumu un jāuzņemas iniciatīva pieejamo šifrēšanas rīku ieviešanai.

Jau tagad ir daudz veidu, kā šifrēt interneta aktivitātes: drošu e-pasta pakalpojumu sniedzēji vai šifrētas ziņojumapmaiņas lietotnes, savukārt VPN pakalpojumi joprojām ir viens no obligātajiem šifrēšanas pakalpojumiem..

Kopumā šifrēšana - šifrētā e-pastā, ziņojumapmaiņā vai VPN tehnoloģijā - joprojām ir visdrošākais pieejamais rīks, lai aizsargātu tiešsaistes privātumu un drošību..

BEZ Šifrēta: Jūsuprāt, kādi varētu būt nākamie lielie tehnoloģiskie sasniegumi jūsu VPN drošības īpašībās?

KAMDEN: Mums ir vairākas iespējas, kuras pārskatāmā nākotnē plānojam atklāt, kas šobrīd ir konfidenciāla, tāpēc jums tas būs jāgaida. Daži no jaunākajiem uzlabojumiem ietver uzlabojumus mūsu serveru atlasītāja algoritmā, kas atlasa labāko serveri jūsu izvēlētajā valstī, padarot NordVPN lietotnes vēl intuitīvākas un vienkāršāk lietojamas..

BEZ Šifrēta: Par kādiem drošības rīkiem jūs šobrīd esat sajūsmā? Ko jūs ieteiksit cilvēkiem?

KAMDEN: Drošam e-pastam mēs iesakām tādus pakalpojumu sniedzējus kā ProtonMail, un drošai saziņai viena no uzticamākajām lietotnēm ir Signal. DuckDuckGo ir meklētājprogramma, kas nodrošina informāciju no simtiem avotu un uztur meklēšanu privātu. Avira Antivirus Pro aizsargā jūsu Android ierīci no ļaunprātīgām lietotnēm, banku Trojas zirgiem un citiem mobilajiem draudiem. Tas ir aprīkots ar pretvīrusu skeneri, lietotņu bloķēšanu un pat tālruņu meklētāju. Ir ļoti svarīgi nodrošināt, ka jebkurš drošības rīks, ko izmantojat, neatkarīgi no tā, vai tas ir jūsu ugunsmūris vai pretvīrusu līdzeklis, atjaunina lietotni, lai nodrošinātu, ka visas problēmas tiek izlabotas. Cilvēkiem jāpārliecinās, ka viņi ir piesardzīgi attiecībā uz savu tiešsaistes privātumu kopumā, un jāveic pasākumi, lai vienmēr nodrošinātu drošību.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me