Dirbtinio intelekto ateitis – ekspertų nuomonės

[ware_item id=33][/ware_item]

Dirbtinis intelektas nėra nauja žmonių samprata. Mašinų mokymasis ir robotai buvo įpūsti į mūsų gyvenimą prieš daugelį metų, tačiau šiandien dirbtinis intelektas yra nepaprastas. Nesvarbu, ar tai būsima PG technologija, ar nauja jos perspektyva visuomenėje.


Vis dar neaišku, koks bus galimas šių technologijų poveikis skirtingoms platformoms, kuriose organizacinis AI įgyvendinimas yra akcentuojamas labiausiai. Žmonės vis dar yra painiojami dėl idėjos, ypač kai kalbama apie šios mašinos įdarbinimą.

Mes matėme labai skirtingas žmonių sąvokas ir nuomones apie dirbtinį intelektą. Tačiau visos nuomonės pateikiamos dėl kontrastingų tikslinių sričių ir, skirtingai nuo aplinkybių. Čia mes surinkome ekspertų, tiesiogiai susijusių su AI ir aktyviai dalyvaujančių tokiuose renginiuose, nuomones.

Dirbtinio intelekto ateitis ir toliau trikdys visas pramonės šakas

„Ronald van Loon Influencer AI“ („Dirbtinis intelektas“), „Big Data“

Dirbtinio intelekto ateitis - ekspertų nuomonės

Dirbtinio intelekto ateitis ir toliau trikdys visas pramonės šakas, o etinis intelekto vystymas ir taikymas yra svarbūs norint skatinti intelekto pažangą. Saugumą lemia greitis, kuriuo įsilaužėliai kuria naujas strategijas; jei jos sugalvoja naują techniką, organizacijos taip pat greitai reaguoja. Abi pusės - gerosios ir blogosios - taiko dirbtinį intelektą siekdamos savo tikslų. Mašinų mokymasis ir AI per giluminį mokymąsi ir neuroninius tinklus yra labai svarbūs saugumui, siekiant aptikti grėsmes ir nustatyti skirtumą tarp „gerų“, patikimų klientų ir „blogų“ elektroninių nusikaltėlių, išlaikant optimalią klientų patirties praktiką. Stebėkite Ronald Van Loon „Twitter“ Youtube | Linkdin

Skaitmeninės bankininkystės ataskaitos savininkas ir leidėjas bei „The Financial Brand“ bendras leidėjas.

Jim Marocus, prekės ženklo „The Financial“ leidėjas

Dirbtinio intelekto ateitis - ekspertų nuomonės

Didžiausios kliūtys dirbtinio intelekto tobulėjimui per ateinančius 5 metus bus įgyti reikiamų talentų ir atlikti kultūrinius pakeitimus organizacijose, kad būtų galima diegti sprendimus. Be šių komponentų transformacija bus labiau pasikartojanti nei novatoriška. Misija bus paversti puikius vidinius pranešimus išskirtine klientų patirtimi.

Dirbtinį intelektą taip pat naudos kibernetiniai nusikaltėliai ir nacionalinės valstybės, norėdamos nustatyti programinės įrangos ir tinklo pažeidžiamumą bei pradėti kibernetines atakas.

Duane Baker, nepriklausomas IT konsultantas

„Duane Baker“

„PG gali turėti tiek neigiamą, tiek teigiamą poveikį.
Sako Duane Bakeris

Dirbtinis intelektas (AI) tampa gyvybiškai svarbia grėsmės žvalgybos ir kibernetinės gynybos sistemų sudedamosiomis dalimis. Dėl gausėjančio duomenų AI komponentai yra būtini siekiant padidinti žmonių kibernetinio saugumo funkcijas. Nors AI bus naudinga tokiu būdu, ją taip pat naudos kibernetiniai nusikaltėliai ir tautinės valstybės programinės įrangos ir tinklo pažeidžiamumui nustatyti ir kibernetinėms atakoms pradėti. Kadangi tiek geri, tiek blogi aktoriai turės prieigą prie AI, tikėtina, kad tik padidins sėkmingų kibernetinių atakų pavojingumą..

Dirbtiniam intelektui vis dar reikia laiko, kad jis galėtų visiškai reaguoti.
Sako Brianas Honanas įkūrėjas & Airijos CSIRT (reagavimo į kompiuterių saugumo incidentų grupę) vadovas

„Brian_Honan“ „InfoSec“ konsultantas

Dirbtinis intelektas teikia daug privalumų kibernetiniam saugumui. Tačiau ši technologija dar toli gražu nėra subrendusi, nes pramonėje daugeliu atvejų naudojama sąvoka „dirbtinis intelektas“. Turime būti atsargūs, kai pardavėjai žada, kad jų sprendimas naudoja dirbtinį intelektą, kai jie siūlo tik automatizuotus scenarijus dideliam duomenų kiekiui apdoroti. Norint, kad sistemos būtų tikrai intelektualios, reikia apdoroti ir priimti sprendimus remiantis duomenimis ir situacijos aplinkybėmis tuo metu. Artimoje ateityje nematau, kad PG pakeistų žmones saugumo procese, o veikiau perimčiau kai kurias kasdieniškesnes užduotis, kad žmonės galėtų sutelkti dėmesį į svarbesnius saugumo aspektus “.
Brianas Honanas

Darant prielaidą, kad AI verslo ateitis kelia smalsumą.
Sako Davidas Bissonas Infosec žurnalistas Pagalbinė redaktorė @gcluley, @TripwireInc

Davidas Bissonas

„Įmonės, siekdamos patenkinti savo skaitmeninio saugumo reikalavimus, imasi dirbtinio intelekto ir mokosi kompiuterių, reaguodamos į kvalifikuoto personalo trūkumą (kai kurie sako, kad„ suvokia “). Jei ši tendencija išliks, man bus įdomu sužinoti, kaip saugumas atrodo per ateinančius 5–10 metų. Kokias funkcijas ateityje vykdys žmonių IT saugumo analitikai? “
Davidas Bissonas

PG gali būti finansinis disbalansas.
Sako „Trip Elix“ pranešėjas / autorius, asmeninio saugumo ekspertas. Apsaugos konsultantas svetainėje http://tripelix.com

Kelionės eliksas

AI atėjimas į žmogaus pavidalą bus finansiškai pragaištingas žmonėms tol, kol valstybė netaps ribų. Įsivaizduokite, kad galite prekiauti savimi prekėmis, kurios jums patrauklios, bet nėra to, ką galite sau leisti. AI pirmenybę teiks tam, kas valdo kompiuterį (su tuo), kuris priešinsis poreikio logikai. “
Kelionės eliksas

Dirbtinis intelektas galėtų būti efektyvus sprendimas valdyti didžiulius duomenų rinkinius.
Sako Ratanas Jyoti, socialinės žiniasklaidos įtaka ir „Ujjivan“ mažųjų finansų banko vyriausiasis informacijos saugumo pareigūnas.

Ratanas Jyoti

Šiandien kibernetinės atakos paviršius smarkiai išsiplėtė ir toliau balionuoja bei tampa platesnis ir gilesnis. Tai taip pat prideda didžiulį spaudimą ištekliams (įskaitant žmogiškuosius) ir laiką, kad būtų galima valdyti tokiu būdu sugeneruotų didžiulių duomenų kiekį, greitį ir įvairovę. Nepakanka tradicinių šių didžiulių duomenų rinkinių tvarkymo metodų, o dirbtinis intelektas (AI) galėtų padėti normalizuoti šiuos duomenų rinkinius ir ištraukti verslo kontekstą iš jų.

Mano nuomone, būtų neteisinga sakyti, kad PG gali automatizuoti kibernetinio saugumo sprendimų priėmimą, tačiau PG ir mašinų mokymasis tikrai sumažins taisymo laiką ir padės organizacijai sutaupyti laiko apsisaugoti nuo kibernetinių išpuolių. Elgesio profiliavimas ir nežinomų nustatymas bus sritis, kur prisidės PG ir mašinų mokymasis. Svarbiausia bus tinkama kibernetinio saugumo strategija, skirta naudoti PG ir mašininį mokymąsi.

AI įgalinti blogi aktoriai bus pagrindinis iššūkis kibernetiniam saugumui.
Ratanas Jyoti

Įmonės siekia AI įveikti augančią kibernetinio saugumo ekspertų paklausą.
Sako Scottas Schoberis, BVS prezidentas / generalinis direktorius, „Hacked Again“ autorius, kibernetinio saugumo ekspertas

Dirbtinio intelekto ateitis - ekspertų nuomonės

„Per pastaruosius ketverius metus naujienų antraštės buvo užpildytos kibernetiniais pažeidimais, turinčiais įtakos beveik kiekvienai planetos pramonei ir kiekvienam asmeniui. Didžiausias iššūkis, su kuriuo susiduria įmonės, yra svarbiausių kibernetinių talentų atradimas ir išlaikymas. Kiekvieniems sektoriams per ateinančius penkerius metus reikia milijonų kibernetinio saugumo ekspertų, tačiau šiam kylančiam poreikiui patenkinti yra labai mažai ekspertų..

Pagalba ieškant talentingų kompanijų, besisukančių dirbtinio intelekto link. Tai nėra atvejis, kai žmones pakeičia robotai, o dirbtinis intelektas, dirbantis lygiagrečiai su kvalifikuotais ekspertais. Dirbtinis intelektas gali padėti numatomoje analitikoje, kuri greitai nustato, kur formuojasi galimi išpuoliai, kad prieš juos pasklindant į įmonės tinklus, juos būtų galima sulaikyti. Analizuodami didžiulį duomenų kiekį, žmonės gali greitai patirti kibernetinį nuovargį, todėl sunku iššifruoti, kada kažkas yra realiai įgyvendinamas.

Tuo tarpu AI gali efektyviai nuskaityti terabaitus „didelių duomenų“ ir rūšiuoti apibūdindama grėsmes į įkandimo dydžio dalis, kad kibernetinis ekspertas galėtų greitai pateikti kritines grėsmes. Žmonės ir PG yra galingas derinys, veiksmingai kovojantis su didėjančiu kibernetiniu karu ir tikrai bus žaidimų keitiklis. “
Scottas Schoberis

AI toliau tobulins kibernetinio saugumo operacijas, sako Bobas Carveris

Dirbtinio intelekto ateitis - ekspertų nuomonės

„PG (ar jos dalys) jau yra naudojamos kibernetinio saugumo operacijose ir laikui bėgant bus naudojamos vis plačiau. Kompiuterinis mokymasis ir giluminis mokymasis gali būti naudojami stebint galimą taškų (kenkėjiškų programų / išnaudojimo / pakeitimų) srautą, apimantį vietinius tinklus, internetą, ir nenormalią veiklą ir ieškant modelių, kurie susieja visas šias veiklas. Vis dar bus sunkiau bandyti atlikti visas šias veiklas rankiniu būdu, todėl galiausiai reikės vis daugiau ir geresnių technologijų šiose srityse, remiantis visomis šiomis technologijomis. “ Bobas Carveris

Plėtojant PG, vyriausybės, akademinė bendruomenė ir privačios įmonės turėtų dirbti kartu, kad investuotų į įgūdžius, technologijas ir etinę bazę.
Sako Carlas Herbergeris, „Security Solutions @Radware“ viceprezidentas

Dirbtinio intelekto ateitis - ekspertų nuomonės

„Mes jau susiduriame su blogų robotų kova su gerais robotais. Visi, atsakingi už tinklo ar programų saugumą organizacijoje, matys, kaip tapo automatizuotos kibernetinės atakos - juodoji rinka „nuo lentynos“ atakų pradeda bręsti. Neatsilikti nuo grėsmių tyrinėtojams sunkiau, nes žmogaus smegenys tiesiog negali pakankamai greitai apdoroti informacijos, kad įveiktų robotus, todėl mūsų vienintelė viltis yra kreiptis į PG.

PG taikymas nežinomas, tad kaip šalis pasiruošia tokiam scenarijui? Kaip planuoji neįsivaizduojamą? Kas nutiktų, jei AI būtų naudojama sutrikus ryšių ryšiams, panardinant miestus į tamsą, uždegus naftos platformas, sunaikinant avarines tarnybas?

Štai kodėl mes visi turėtume atsižvelgti į įspėjimą ir užtikrinti, kad vyriausybės, akademinė bendruomenė ir privačios įmonės dirbtų kartu investuodamos į įgūdžius, technologijas ir etines sąrangas. Jei to neturime, negalime užtikrinti, kad PG vystymasis išliktų gero darymo srityje. Ir jei mums nesiseka, tada žlungame žmoniją. “
Carlas Herbergeris

Atsižvelgiant į visus šiuos būsimus dirbtinio intelekto aspektus, viena iš labiausiai paveiktų sričių taip pat būtų e. Mokymosi procesai. Kaip aptarė Barbara Kurshan „Forbes“,

„Dirbtinis intelektas gali padėti organizuoti ir sintetinti turinį, kad būtų lengviau pristatyti turinį. Technologijos, žinomos kaip giluminės mokymosi sistemos, gali skaityti, rašyti ir mėgdžioti žmogaus elgesį. Pavyzdžiui, Dr. Scott R. Parfitt „Content Technologies, Inc.“ (CTI) suteikia galimybę pedagogams surinkti pasirinktinius vadovėlius. Dėstytojai importuoja mokymo programą, o CTI variklis užpildo vadovėlį su pagrindiniu turiniu. “

Dirbtinis intelektas yra labiausiai aptariamas technologinis aspektas, kuris taip pat buvo neaiškus tinkamo naudojimo ir apribojimų prasme. Nors ši technologija yra pasiekusi aukščiausią kraštutinumą, tačiau norint tobulai prisitaikyti prie visuomenės, jai reikia poros metų.

Tačiau tikiuosi, kad šios ekspertų išvados labiau išspręs susivėlusius dirbtinio intelekto aspektus.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me