Priverstinė paieška ir konfiskavimas prie JAV sienos yra piktnaudžiavimas konstitucija – Rebecca Jeschke EFF

[ware_item id=33][/ware_item]

Netrukus po to, kai Trumpas uždraudė žmonių įvažiavimą, JAV pasienio agentai pradėjo domėtis piliečiais apie jų asmeninius įgaliojimus. JAV piliečiai, nuolatiniai gyventojai ir vizų turėtojai yra priversti parodyti savo asmeninę informaciją savo elektroniniuose prietaisuose.


JAV piliečiai skundžiasi dėl pasienio agentų požiūrio į „atiduok savo prietaisą arba grįžk atgal“, taip pat kyla abejonių dėl tokių veiksmų teisėtumo. Tačiau JAV įstatymai dėl sienų draudžia ieškoti žmonių kredencialų be jokios autentiškos priežasties.

Dabar ekspertai siūlo žmonėms, lankantiems JAV, būti budriems, ramiems ir atsargiems bei laikytis priemonių, kad būtų užtikrintas jų privatumas prie JAV sienos. Taip pat turėtų žinoti žmonės, kurie planuoja keliauti po Ameriką; kaip apsaugoti savo naršymo istoriją, nes agentai taip pat tikrina aplankytas svetaines.

Norėdami įgyti įžvalgų ir sužinoti apie šią problemą, mes vedėme interviu su Rebecca Jeschke, ryšių su žiniasklaida direktore ir EŽF skaitmeninių teisių analitike. EŽF yra organizacija, atsakinga už piliečių laisves skaitmeniniame pasaulyje. Jos taip pat veikia spręsdamos problemas, su kuriomis žmonės susiduria JAV pasienyje, susijusius su jų privatumo problemomis..

BŪK Šifruota: Papasakok mums ką nors apie save:

Aš 12 metų dirbau EFF, kovoju dėl privatumo, žodžio laisvės ir naujovių internete ir visuose mūsų skaitmeniniuose įrenginiuose.

BŪK Šifruota: Neseniai žmonės, lankęsi JAV, skundėsi dėl nesąžiningo jų elektroninių prietaisų tikrinimo. Ar tai gali būti neramumų ir neramumų šalyje pradžia?

REBECCA: Akivaizdu, kad žmonėms nepatinka padidėjusios, invazinės paieškos pasienyje. Manau, kad žmonės ir toliau protestuos dėl nesąžiningų paieškų ir konfiskavimo.

BŪK Šifruota: Žmonės šiandien saugo intymiausią informaciją savo elektroniniuose prietaisuose, atspindėdami jų mintis, tyrinėjimus, veiklą ir asociacijas. Ar teisinga kištis į jų privatumą be jokios autentiškos priežasties??

REBECCA: Ne, nėra sąžininga arba tiesiog nereikia ieškoti pasienyje be jokios priežasties. Mes manome, kad pasienio agentai prieš kratą turėtų turėti orderį. Tai reiškia, kad jie turi turėti tikėtiną priežastį, dėl kurios asmuo padarė nusikaltimą, ir teisėjas turi sutikti. Tai ne tai, kas vyksta dabar.

EŽF savo pranešime taip pat paminėjo, kad, nors pasienio agentai, palyginti su žmonėmis, ir vidaus reikalų policija turi daugiau galių, o šalį lankantys žmonės turi mažiau privatumo. Tačiau siena nėra vieta be jokių konstitucinių apribojimų. Pasienio agentų galios yra ribojamos per Pirmąjį pakeitimą (žodžio, susivienijimo, spaudos ir religijos laisvė), Ketvirtąjį pakeitimą (laisvę nuo nepagrįstų paieškų ir konfiskavimo), Penktąjį pakeitimą (laisvę nuo priverstinio savęs kaltinimo) ir Keturioliktąją. Pakeitimas (laisvė nuo diskriminacijos).

BŪK Šifruota: Daugelis žmonių keliauja verslo reikalais ar tam tikrais oficialiais reikalais. Tačiau daugeliui profesijų atstovams, pavyzdžiui, teisininkams ir žurnalistams, iškilo poreikis laikyti savo elektroninę informaciją konfidencialia. Taigi, kokius padarinius tai gali turėti, nes jų informacija yra konfidenciali, ypač tiriamojoje žurnalistikoje?

REBECCA: Žurnalistams, teisininkams ir kitiems, kurie šiuo metu keliauja, tikrai sunku. Žurnalistai dažnai turi informacijos, kurią jie privalo laikyti paslaptyje, kad apsaugotų šaltinių asmeninį saugumą. Advokatai turi privilegijuotus pokalbius su savo klientais kiekvieną dieną, o teisingumo sumetimais jie turi išlikti konfidencialūs. Čia galite vadovautis patarimais, kaip apsaugoti savo duomenis:

https://www.eff.org/document/eff-border-search-pocket-guide

BŪK Šifruota: Remiantis Pirmąja ir Ketvirtąja pataisomis, beatodairiškas amerikiečių elektroninių prietaisų ieškojimas pasienyje yra neteisėtas ir jie turi turėti tikėtiną priežastį atlikti tokius veiksmus. Kokioje pozicijoje matote šios JAV vyriausybės iniciatyvos teisėtumą?

REBECCA: Tikimės, kad Kongresas aiškiai pasakys, kad orderis yra būtinas ieškant sienų.

Ji atkreipė dėmesį į ankstesnius atsakymus dėl galimos priežasties. Ką tai reiškia, kad šį mėnesį Kongrese buvo pristatytas įstatymo projektas, reikalaujantis, kad JAV muitinė ir sienų apsaugos tarnyba ar kiti vyriausybės atstovai gautų tikėtinos priežasties orderį prieš ieškodami pasienyje esančių JAV piliečių ir teisėtų nuolatinių gyventojų skaitmeninių prietaisų.

Tačiau CBP nepagrįstai teigia, kad keliautojų privatumas, susijęs su skaitmeniniais prietaisais, nesiskiria nuo lagaminų ar kitų fizinių daiktų, kuriuos keliautojai gali atnešti su savimi per sieną, taigi CBP skaitmeniniams prietaisams taiko tradicinę „pasienio paieškos išimtį“, nurodytą Ketvirtojoje pataisoje. , leidžianti pateisinti mažiau ir neįtartinas „įprastas“ pasienio paieškas.

Čia yra įstatymas, kuris galėtų padėti: https://www.eff.org/deeplinks/2017/04/border-search-bill-would-rein-cbp

BŪK Šifruota: Jei esate keliavę į tam tikras šalis, susijusias su terorizmu, prekyba narkotikais ar sekso turizmu, tai gali pareikalauti papildomo pasienio agentų patikrinimo, sakė JAV vyriausybė. Ar manote, kad tai yra tikroji ekstremalių patikrinimų priežastis, ar tai tik pareiškimas pateisinti jų politiką?

REBECCA: Jei vyriausybė gauna orderį, pagrįstą tikėtina priežastimi, tada jie turėtų turėti galimybę ieškoti skaitmeninių prietaisų. Dėl vyriausybės priežasčių, kodėl ji su tuo nesutinka, turėsite jų paprašyti!

BŪK Šifruota: Tėvynės saugumo sekretorius Johnas Kelly sako, kad JAV gali norėti patobulintų keliautojų iš 14 šalių tikrinimo procedūras. Jūsų nuomone, koks bus šio diskriminuojančio tam tikrų šalių elgesio poveikis.

REBECCA: Turėtume pamatyti konkrečias tikrinimo procedūras, kad galėtume išsiaiškinti, kokį poveikį tai daro. Bet aš manau, kad jau buvo daug naujienų apie sumažėjusias keliones į JAV dėl vykdomosios valdžios įsakymo ir kitų kelionių problemų.

BŪK Šifruota: Po, JAV prezidentas Donaldas Trumpas 2017 m. Sausio 20 d. Pasirašė pirmąjį vykdomų kelionių draudimų įsakymą. Pradėti Trumpo ir Australijos, Vokietijos, Meksikos ir Kinijos lyderių kontaktai nesiklostė gerai, todėl šalyse, kurios siunčia daug keliautojai į Ameriką. Ar manote, kad šis JAV vyriausybės judėjimas daro įtaką jų pasauliniams santykiams?

REBECCA: Aš tikrai du kartus pagalvosiu apie tai, kaip nuvykti į šalis, kurios galbūt konfiskuotų mano kompiuterį ir telefoną - nenustebčiau, jei daugelis kitų žmonių jaustųsi taip pat.

BŪK Šifruota: Kiek jūs vertinate tai, kad EŽF, kitos pilietinės laisvės ir įstatymas sėkmingai sustabdys tokią įkyrią praktiką D.Trumpo administracijos nurodymu?

REBECCA: Mes darome viską, ką galime! Ir mes dirbsime tol, kol laimėsime.

BŪK Šifruota: Kokių priemonių EŽF imasi tokioje situacijoje??

REBECCA: Ji atkreipė dėmesį į ataskaitas, tinklaraščius, vadovus, informacinius dokumentus ir kt., Kurie rodo, kad EŽF šiuo atžvilgiu stengiasi pašalinti problemas, su kuriomis susiduria žmonės. Žmonių privatumo užtikrinimo vadovai yra pateikti tam, kad visi, prieš apsilankydami JAV, galėtų naudotis tomis priemonėmis.

EŽF organizacija taip pat protestuoja prieš šį neteisėtą veiksmą pasisakydama prieš tokią praktiką teisme.

Mes daug dirbome, pavyzdžiui, savo baltojoje knygoje ir informacijos lapuose: https://www.eff.org/wp/digital-privacy-us-border-2017,

https://www.eff.org/document/digital-privacy-us-border,

https://www.eff.org/document/eff-border-search-pocket-guide.

Mes taip pat pateikėme teismo nurodymus:

https://www.eff.org/press/releases/border-agents-need-warrant-search-travelers-phones-eff-tells-court.

Mes palaikome įstatymo projektą už reformą:

https://www.eff.org/deeplinks/2017/04/border-search-bill-would-rein-cbp

BŪK Šifruota: Kaip jūs siūlote žmonėms, kurie planuoja keliauti į JAV, apie priemones, kurių jie turėtų laikytis norėdami užtikrinti savo privatumą?

REBECCA: Žr. Baltąjį popierių

https://www.eff.org/wp/digital-privacy-us-border-2017

ir vieno gaviklio

https://www.eff.org/document/eff-border-search-pocket-guide.

Kiekvieno žmogaus padėtis yra skirtinga, todėl kiekvienas turės daryti skirtingus dalykus!

Šiuose dokumentuose EŽF organizacija paskelbė ilgą ataskaitą, kurioje nurodomi žmonėms apie saugumo priemones, kurių jie turėtų laikytis JAV pasienyje. Tačiau, atsižvelgdami į žmonių situaciją, jie pasiūlė skirtingus būdus skirtingos būklės žmonėms.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me