Ar yra koks nors geriausias „Torrenting“ ar P2P atsisiuntimo VPN?

[ware_item id=33][/ware_item]

Visi klausimaiAtsakyti klausimaiAtsakyti klausimai Visos kategorijos „MacBook“ programinė įranga VPN WordPress > «Atgal į ankstesnį puslapį


▲ 215 ▼ ♥ 0

Aš ieškojau geriausio nemokamo VPN torrentų atsisiuntimui. Šiomis dienomis viskas atrodo gana brangu. reikia nemokamo VPN kankinimui?

Noriu kažko greitesnio ir anoniminio. Kiek aš jo ieškau, daug vaikinų kalba apie „VPN Torrenting“. Tarkime, kad lėtas dėl VPN tuneliavimo, bet mano klausimas vis dar yra, ar yra koks nors VPN paslaugų teikėjas, kuris leidžia man atsisiųsti torrent neribojant savo greičio?

Jūsų pasiūlymas ir rekomendacija bus labai vertinami

Atnaujinta [2019]

NUTARTAPažymėta kaip šlamštas Paskelbė Jane Smith (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Paklausta 2019 m. Rugpjūčio 1 d., 3:36 pm15547 peržiūros

 • Sekite
 • Neatlikti
 • Pranešti apie šlamštą
 • Naujausias
 • Aukščiausias įvertinimas
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

„NordVPN“ yra geriausias nemokamas VPT, skirtas kankinti 2019 m., Galite gauti 30 dienų grąžinimo politiką.

Sėkmės

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbta james (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Atsakyta 2019 m. Rugpjūčio 22 d., 14:01

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Ne visi VPT palaiko torrentų atsisiuntimą. Taigi, jūs turite būti ypač budrūs ir atsargūs, kai pasirenkate VPN konkrečiam Torrenting tikslui. Tai turėtų būti pagrindinis jūsų rūpestis, kai pasirenkate klientą, kad kankintųsi. Kaip privatumas ir saugumas, spartos atsisiuntimas yra ne mažiau svarbus renkantis VPN.

Svarbiausias dalykas renkantis VPN kankinimui - griežtai žiūrėti į jų privatumo politiką. Visada rinkitės VPN, kuriame nėra jūsų veiklos žurnalo. Be to, ieškokite VPN, kuris teikia išskirtinę apsaugą su potencialiai stipriu šifravimu, turi nužudymo jungiklį ir apsaugą nuo DNS nutekėjimo..

Kitas dalykas, kuris turėtų būti jūsų prioritetas renkantis VPN, yra greitas atsisiuntimo greitis. Failai turėtų greitai pasiekti bendraamžius, nes tada jie nepraras pralaidumo.

Išbandykite 30 dienų (be užduoti klausimą) grąžinimo politikos VPN

 1. „NordVPN“:

Argumentai už:

 • Tai siūlo dvigubą duomenų šifravimą.
 • Tai gali užtikrinti beveik šešis ryšius vienu metu.
 • Jis turi specialius serverius, optimizuotus kankinimui.
 • Tai nelaiko veiklos žurnalų.

Minusai:

 • Ne visi serveriai yra patikimi.
 • Tai šiek tiek brangu kas mėnesį.
 • Nėra tiesioginių pokalbių palaikymo priemonės.
 1. „ExpressVPN“:

Argumentai už:

 • Jis žinomas kaip ofšorinis ir anoniminis VPT.
 • Ji teikia ypač greitas paslaugas 94 šalyse.
 • Jis veikia beveik kiekvienoje platformoje.
 • Tai siūlo šifravimą įmonės lygiu.
 • Tai teikia aktyvią 24/7 palaikymo pokalbių paslaugą.
 • Itin greitas atsisiuntimo greitis.

 

Minusai:

 • Tai palaiko tik tris jungtis vienu metu.
 • Palyginti su kitais, tai yra brangu.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Jasica (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Atsakyta 2018 m. Gruodžio 2 d., 16:01

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Tai nėra pirmas kartas, kai pamatai tą paprastą klausimą, visi ieško nemokamų daiktų, bet tu turi galvoti, ko ieškojai. Tai panašu į tai, kad ieškote „nemokamai gaukite„ Ferrari ““, kodėl kažkas galėtų pasiūlyti automobilį su tokiomis funkcijomis, kaip „Ferrari“?

Ar teisingai supratai? nė viena įstaiga nesiūlo geriausio nemokamo VPN kankinimui, nes žmonėms reikia VPN anoniminiam ryšiui ir aukščiausio lygio „gash“ saugumo tikslais! Siekia, kad niekada nesusigaudytumėte IPT ir negautumėte teisinio pranešimo.

Kitas dalykas yra greitis: Visų pirma, čia nėra jokio mokesčio už kankinimą! turite mokėti už tokias funkcijas kaip:

 • Greičiausias greitis
 • Anoniminis ryšys
 • Nužudyk jungiklį
 • Apsauga nuo DNS nuotėkio

Nemokamas VPN negali pasiūlyti net P2P palaikymo, jie siūlo ribotą naršymo pralaidumą.

Parduodama privati ​​interneto prieiga, jei norite ją patikrinti. puikus VPN kankinimui.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Jasmeen J. (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Atsakyta 2018 m. Spalio 2 d., 18:50.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Nemačiau jokios paslaugos, leidžiančios anonimiškai atsisiųsti torrentus be mokesčių, iš tikrųjų vis dar yra labai retų mokamų VPN, leidžiančių kankintis. Aš naudoju „NordVPN“ iš pastaruosius 2 metus, tačiau nemokamai, bet suteikiu jums 30 dienų grąžinimo politiką be jokių klausimų. taip pat šiuo metu parduodamas (2,75 / mėn. - 78% nuolaida), kad galėtumėte įsigyti.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Karolis (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Atsakyta 2018 m. Rugpjūčio 23 d., 10:46 val

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Aš myliu kankinimus ir ilgai nesu buvęs be rūpesčių be jokio privatumo, pavyzdžiui, VPN ar dar ko nors. Ir jūs netikėtumėte, kad kai tik pradėjau naudoti nemokamą VPN, gavau įspėjamąjį pranešimą. Aš negalėjau išsiaiškinti, koks buvo skirtumas tuo metu ir anksčiau, tačiau taip pat negaliu pasakyti, kad taip yra dėl VPN naudojimo. Tačiau akivaizdu, kad nemokamas VPN yra neefektyvus torrent privatumui.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Resse Walter (Klausimai: 1, Atsakymai: 48) Atsakyta 2018 m. Liepos 12 d. 15:15.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Taip, jūs teisus, nėra jokio laisvo VPN, kuris būtų efektyvus torrentui. Aš perskaičiau daugybę atsiliepimų apie „ExpressVPN“ ir patyrusi jo paslaugas esu gana patenkinta savo investicijomis. Greitis yra nuostabus ir tai yra labiausiai reikalingas dalykas, kai kankina, bent jau man jis yra didžiausias prioritetas. Tačiau taip pat tiesa, kad „ExpressVPN“ paslaugų mokesčiai yra didesni nei daugelio kitų VPT. Tačiau, mano nuomone, yra daug pigių VPT, kurie galėtų teikti efektyvias paslaugas.

Taigi, mano tikras pasiūlymas būtų, kad užuot ieškoję nemokamo VPN kankinimui, turėtumėte apsvarstyti pigų VPN..

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Ivor Taylor (Klausimai: 1, Atsakymai: 48) Atsakyta 2018 m. Liepos 5 d., 19:05.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Nemokamas VPN kankinimui yra tik mitas, mano manymu, ir to, ką iki šiol patyriau. Pirmoji ir labiausiai paplitusi nemokamų VPN problema yra ta, kad jie teikia ypač erzinantį greitį. Naudodamiesi nemokama paslauga, taip pat kyla daugybė grėsmių saugumui.

Daugeliui žmonių sauga nesvarbi, tačiau P2P failams dalintis reikia tiek saugumo, tiek pakankamo greičio. Saugumas yra labai svarbus kankinant, nes yra daugybė atvejų, kai pasidalijimas dėl torrento tave nubaudžia ar įspėja. Dar blogiau yra tai, kad torrentai jūsų torrentų baseine galėjo pamatyti jūsų tikrąjį IP, taip pat ir jūsų buvimo vietą. Todėl geriau eiti saugiai, o ne turėti nemokamą VPN kankinimui.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Michelle Strawss (Klausimai: 1, atsakymai: 48) Atsakyta 2018 m. Birželio 29 d., 18:46.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Aš netikiu nemokamu kankinančiu VPN ir jokiu kitu tikslu neturinčiu VPN, nes akivaizdu, kad niekas niekada nepagalvotų jūsų be savo naudos. Tikėtis greito greičio iš nemokamo „Torrent“ VPN nėra protingas mąstymas, nes daugelis mokamų greičio taip pat neveiksmingi ir tik keli teikia vienodą ar mažiau paveiktą greitį..

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Medora Bell (klausimai: 1, atsakymai: 48) Atsakyta 2018 m. Gegužės 2 d. 12:11

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Esu įsitikinęs, kad esate čia išbandę keletą vadinamųjų geriausių nemokamų VPN kankinimui. Aš taip pat iššvaistiau laiką ieškodamas tokio VPN kankinimui, tačiau visi ieškantys asmenys, kurie prisipažįsta dirbantys kaip nemokami torrent VPN, tiesiog bando jus sudominti ir paversti jus savo aukščiausios kokybės paslaugomis. Tačiau dauguma tokių nemokamų VPN mokamų paslaugų taip pat yra sugedusios ir jų trūksta, nes sumokėjote sumą, kurios negalėjote padaryti.

Todėl po varginančios paieškos nusprendžiau išbandyti autentišką mokamą VPN paslaugą su pinigų grąžinimo garantija arba nemokamu bandomuoju laikotarpiu, kad nebūtų rizikos prarasti sumą. Tuo metu aš pasirinkau „ExpressVPN“ dėl daugybės teigiamų atsiliepimų ir dėl greito pagyrimo už jų paslaugą. Laimei, po beveik dvejų metų mano VPT puikiai dirba ir su kankinimais, ir su kitais sudėtingais dalykais, tokiais kaip JAV „Netflix“ atblokavimas. Esu tokia patenkinta ir patenkinta savo investicijomis.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Eliza (Klausimai: 1, Atsakymai: 48) Atsakyta 2018 m. Balandžio 30 d. 12:36

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Tai nėra neįmanoma užduotis, norint gauti nemokamą VPN kankinimui, bet tikrai neįmanoma rasti nemokamo VPN, kuris veiktų kankinančiai. Taip yra todėl, kad kankinti yra sudėtinga užduotis, todėl darbui su VPN reikia keleto išskirtinių funkcijų. Svarbiausias dalykas yra greitis kartu su privatumu. Be greičio niekada negalėtumėte atlikti kankinančio proceso. Tačiau, jei privatumas yra pažeistas, tada nėra jokio reikalo gauti VPN kankinant.

Kita vertus, aš rekomenduočiau savo asmeninį mėgstamą PIA VPN, kuris yra ypač pigus, ir jūs galite gauti jį kaip 2,91 USD, o tai beveik nieko. Tačiau iš VIP vartotojų taip pat galite gauti labai teigiamų atsiliepimų apie reddit apie VIP paslaugas. Laimei, aš taip pat esu laiminga klientė.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Maria Beck (Klausimai: 1, Atsakymai: 48) Atsakyta 2018 m. Balandžio 24 d., 18:11

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

„Torrenting“ darbo eiga yra šiek tiek sudėtinga, todėl daugumai VPN sunku užšifruoti visą procesą. Net daugelis mokamų VPN yra neveiksmingi kankinimo tikslams ir beveik neįmanoma rasti nemokamą „Torrenting“ VPN. Torrentinis procesas, vykdomas be VPN, parodo jūsų IP ne tik jūsų IPT, bet ir visiems asmenims, esantiems toje pačioje torrentinėje pelkėje, kurioje esate.

IPT, žiūrintis į jūsų kankinančią veiklą, taip pat gali apriboti jūsų pralaidumą arba sumažinti interneto greitį, kad būtų išvengta apkrovos iš jo tinklo serverių, ir tai yra įprasta, nes kankinimas užima didesnį duomenų kiekį. Todėl aš labai rekomenduočiau jums sumokėtą VPN, o ne nemokamą VPN už kankinimus. Taip pat yra keletas svarstymų prieš pasirenkant mokamą VPN už kankinimus. Daugelis VPN yra rizikingi ir gali turėti tokių problemų kaip IP ar DNS nutekėjimas, kurie gali atskleisti jūsų tapatybę jums nežinant. Greitis taip pat yra svarbus kankinimo veiksnys, nes lėtas greitis gali sugadinti jūsų kankinimo patirtį.

Remiantis šiais svarbiais kankinančių veiksnių VPN, yra dvi geriausios galimybės, kurios taip pat prieinamos.

 • „NordVPN“ - ji turi papildomą apsaugą nuo DNS nutekėjimo, kuri tikrina visas DNS užklausas. Be to, jie turi pakankamą greitį, kad būtų galima greitai transliuoti ir atsisiųsti. Tačiau galite pasirinkti iš daugybės VPN protokolų.
 • „ExpressVPN“ - šis VPT labai daug dėmesio skiria greičiui ir yra tikrai geriausias greičiausioms VPN paslaugoms teikti. Jie taip pat turi daugybę saugos protokolų su tinkama „WebRTC“ nuotėkio ir DNS nuotėkio apsauga.

„ExpressVPN“ yra šiek tiek brangesnis, tačiau skirtingose ​​pakuotėse galite gauti nuolaidų. Tačiau „NordVPN“ yra labai pigus ir prieinamas visiems.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Jessica Walson (Klausimai: 1, Atsakymai: 48) Atsakyta 2018 m. Kovo 22 d. 15:04.

 • Pranešti apie šlamštą
▼ 1 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Norėdami torrent, jums reikia greito VPN ryšio su neribotu pralaidumo apribojimu & aukščiausias „gash“ saugumas. Greitis ir šifravimas niekada netaps kartu, o tai jums kainuos pinigus; internetiniame pasaulyje nėra nieko nemokama.

Nemokamas torrent veikiantis VPN neegzistuoja

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Rebecca (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Atsakyta 2018 m. Kovo 16 d. 18:36.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Perskaičiau visą pokalbį šioje temoje ir išsiaiškinau štai ką: Niekas nerekomenduoja nė vieno VPN, leidžiančio nemokamai užšifruoti interneto srautą. Nemokamas torrent veikiantis VPN neleidžia atsisiųsti torrentų anonimiškai, dauguma NEMOKAMŲ VPN. dirba plėtiniuose, tačiau jie teikia tik tarpinio serverio paslaugas, o ne VPN paslaugas, o tai reiškia, kad jie tiesiog perkelia jūsų IP, kad neužšifruotų jūsų interneto srauto.

Čia žmonės siūlo naudoti geriausius mokamus VPN, suteikdami nemokamą 30 dienų bandomąją versiją. Bandomoji versija apsaugo jūsų pinigus per 30 dienų ir taip pat sunaikina žurnalus, laikydamiesi mažesnio žurnalų naudojimo politikos.

Dažniau: vaikinai čia rekomenduoja „NordVPN“ ir „ExpressVPN“, kurie yra labai populiarūs atsisiunčiant torrentus.

Tai viskas.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Rebecca (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Atsakyta 2018 m. Sausio 30 d. 14:09.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Na, ieškote geriausio nemokamo VPN kankinimui arba nemokamo P2P VPN nėra !. Na, rinkoje nėra NEMOKAMO VPN, nes jie iš to nieko negauna. Yra daugybė netikro VPN darbo, kurie jus sudomins NEMOKAMOS internetinės žinutės!

trumpai tariant: aš ieškojau kažko panašaus, bet pagaliau radau „NordVPN“ ne nemokamai, tačiau jis yra tikrai pigus ir labai vertinamas skirtingose ​​didelėse platformose.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė James (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Atsakyta 2018 m. Sausio 4 d., 17:06

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Jei norite visiškai nemokamo „torrent“ VPN, nei atsisiųsdami, turite būti pasirengę reguliariems pertraukimams ir ypač lėtai. Kadangi daugelis žinomų torrent veikiančių VPN dabar yra prieinami tikrai mažomis pakuotėmis. Mano pasiūlymas yra pasirinkti vieną iš greitųjų VPT, pavyzdžiui, „expressVPN“, kad būtų išvengta nusivylimo atsisiunčiant, juk niekam nepatinka sugadinti jaudulį ilgai laukiant įkeliant filmo scenas.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Bernardas Shawnas (klausimai: 1, atsakymai: 48) Atsakyta 2018 m. Sausio 1 d. 15:04.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Beveik neįmanoma rasti nemokamo VPN kankinimui. Galite gauti nemokamą VPN kitiems tikslams, tačiau „torrenting“ funkcija yra efektyvi net keliuose mokamuose VPN. Kadangi kankina reikalingas pakankamas greitis, todėl jums reikia greito VPT, kad atsisiųstumėte be jokių rūpesčių.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Jane Mark (Klausimai: 1, Atsakymai: 48) Atsakyta 2017 m. Gruodžio 30 d. 13:08

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Sunku pasakyti, ar yra kokių nors nemokamų „torrenting“ nemokamų priemonių, taip, tačiau yra geriausias „torrenting“ VPN, kuris siūlo grąžinimo politiką ir šiuo metu parduodant galite paimti geriausius pasiūlymus.

https://www.beencrypted.com/best-vpn-torrenting-p2p-filesharing/

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Jessica Jordan (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Atsakyta 2017 m. Gruodžio 14 d., 16:47.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Nemanau, kad jei yra kokių nors rekomendacijų, kurias galite gauti NEMOKAMAI, viskas yra sumokėta

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbta Meson (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Atsakyta 2017 m. Gruodžio 5 d., 17:32

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Aš tiesiog susidūriau su čia ir galvojau, kad turėčiau išspręsti jūsų paiešką čia. �� Aš ieškojau to paties klausimo ir taip pat pateikiau daug klausimų įvairiose platformose, tokiose kaip „Reddit“ ir „Yahoo Answers“. Atlikusi daug tyrimų, radau ne vieną parinktį, bet esu gana ekspertė, norinti išbandyti bet kurį VPN naudojant greitį, DNS, serverius, DSN nuotėkio apsaugą..

„Reddit“ mieste & „Quora“ saugos ekspertai nerimauja tik dėl VPN, kurie gali nutekinti jūsų DNS ir nepateikti „Kill Switch“. Tai niekada nebus galimybė anonimiškai atsisiųsti torrentus..

Kuriam pasiūlymui jums reikia VPN:

 1. Platus serverių asortimentas
 2. DNS apsauga nuo nutekėjimo
 3. Nužudyk jungiklį
 4. Leisk kankintis

„NordVPN“ & „ExpressVPN“ yra geriausias pasirinkimas visais laikais. kaip rekomendavo „Reddit“ & „Quora“ ekspertai.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Jessica Jordan (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Atsakyta 2017 m. Lapkričio 24 d. 11:37.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

„P2P“ failų dalijimasis nemokamu VPN yra lyg galvos skausmas, nusivylimas, visą laiką sukti galvą & garsiai šaukdami, tai yra aplinkybė, su kuria jūs galite susidurti, kai specialiai kankinaisi naudodami NEMOKAMĄ VPN. ��

Visų pirma, dėl lėto ryšio, lėto interneto spartos atsisiunčiant, pavojingiausias jis niekada neslėps jūsų srauto nuo smalsių jūsų pažįstamų akių…

Naudojant VPN su „torrent“ iš esmės reikia užšifruoti „Utorrent“ srautą ir nematomą iš IPT, o net mokamos paslaugos negali kurį laiką susitvarkyti išleisdamos savo DNS, kuris pateikia IPT pranešimus. ��

Aš išbandžiau „NordVPN“, kuris puikiai tinka anonimiškai atsisiųsti torrentus. Užuot ieškoję nemokamos versijos, galite pasinaudoti šiuo metu vykdomo 78% pardavimo pranašumu. Čia yra nuoroda: 2,75 / mėn. Kuponas „NordVPN“ 

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Jasmeen (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Atsakyta 2017 m. Lapkričio 17 d., 12:42

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Nėra nemokamo VPN, leidžiančio kankinti, ar jis galėtų būti teikiamas iš tikrųjų, o jūs ieškote geriausio? Kaip tai įmanoma.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Markas Willsonas (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Atsakyta 2017 m. Lapkričio 16 d., 11:57.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Įspūdžiai sukelia daug IPT pranešimų ir kelia realią grėsmę jūsų internetiniam privatumui ir saugumui. Norint atsikratyti šių problemų, nėra tokio nemokamo sukčiavimo VPN. Net yra tikrai nedaug VPN, kurie iš tikrųjų teikia realų anoniminį ryšį atsisiunčiant torrentus.

Kitas dalykas, kurį reikia patikrinti ieškant patikimo torrent naudojamo VPN, yra patikrinti, ar jie teikia DNS apsaugą & Užmuškite jungiklį, kuris neleidžia jūsų ryšiui nutekėti informacijos.

Kas nutiko, kai VPT nutekėjo jūsų DNS?

Tai atsitiko, kai jūsų VPN teikėjas netinkamai tvarkė jūsų DNS užklausą ir nutekėjo jūsų DNS.

Nužudymo jungiklis: Ši funkcija išsaugo jūsų nugarą, kai nutrūksta ryšys tarp torrentų atsisiuntimo. Ji greitai sustabdys interneto srautą ir palauks, kol vėl gaus srautą, vėl prijungs VPN serverį ir užkirs kelią informacijos nutekėjimui..

„NordVPN“ & „ExpressVPN“ tiekiamos su abiem funkcijomis, kurios suteiks jums apsaugą nuo DNS nutekėjimo su jungikliu.

Nykščiai aukštyn jei jums tai naudinga ��

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Trumpas (klausimai: 27, atsakymai: 59) Atsakyta 2017 m. Spalio 28 d., 18:00

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Nėra nemokamo VPN palaikymo P2P, kankinant reikia tvirto ir stabilaus VPN ryšio.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Markas Willsonas (klausimai: 27, atsakymai: 59) Atsakyta 2017 m. Spalio 3 d., 22:00

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Jei esate susirūpinę dėl jūsų privatumo ir saugumo, aš nerekomenduočiau jokių nemokamų VPN, kad atsisiųstumėte torrentus, ir tai yra ginčytina problema, tačiau mes nepalaikome ir nerekomenduojame jokios neteisėtos veiklos čia,

Aš labai rekomenduoju „NordVPN“, skirtą „Torrenting“, jo greitą ir tikrai anonimišką. Tai leis jums anonimiškai atsisiųsti, taip pat apsaugos jus, teikiant papildomą funkciją, tokią kaip „Kill Switch“. & Apsauga nuo DNS nutekėjimo, kuri niekada neišduos jums tikrosios tapatybės. bet „Tai nėra nemokama“

„NordVPN“ metų kainos prasideda nuo 5,75 USD / m

Bet čia yra nuoroda su nuolaida: „NordVPN“ 78% nuolaida 3,29 USD / m

Čia yra išskirtiniai pasiūlymai 2017 m.

„RankProviderPriceDiscount“
1 „NordVPN“ 3,29 USD 72% IŠJUNGTA
2 PureVPN  2,95 USD 64% IŠJUNGTA
3 „ExpressVPN“  8,32 USD 35% IŠJUNGTA
4 Nekaltas VPN  1,66 USD 86% IŠJUNGTA
5 Privatus interneto ryšys  3,33 USD 52% IŠJUNGTA

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Jimmy Woki (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Atsakyta 2017 m. Gegužės 23 d., 18:39.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymasAr tu rimtai? kankina nemokamas VPN ar tarpinis serveris? tai nevyksta, nėra nemokamo „VPN“ palaikymo torrent srauto anonimiškai, netgi yra labai retų mokamų VPN, kurie puikiai veikia su anoniminiais kankinimais. Dažniausiai vaikinai, ieškantys greičiausio VPN sprendimo kankinimui, nes tai yra pati svarbiausia savybė, kurios visada ieškote. Dėl VPN tunelio ir šifravimo VPN ryšys turėtų sumažinti jūsų greitį. Bet tai turėtų sumažinti įprastą internetą iki 6%, tačiau daugiausia VPN sumažins apie 30–40%, o tai atsisveikinant tikrai nelinksma..

Čia yra keletas greičiausių ir pigiausių „Torrent“ VPN:

„NordVPN“:

Pagrindiniai bruožai

 • 550 ir daugiau serverių 49 ir ​​daugiau šalių
 • 6 Vienalaikis ryšys
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Atsisiųsti (32,5 MB) Įkelti (28,4 / MB)
 • Gaukite 50% nuolaidą kuponui (2ycyberdeal)

Greičio testo rezultatai:

Be VPNSu VPN
Siuntimo greitis 35,17 Mbps 32.51
Įkėlimo greitis 34,05 Mbps 28.40
Šifravimo protokolas - L2TP
Serverio vieta Jungtinės Valstijos Jungtinė Karalystė
Atsakymo laikas 27 ms 28 ms

„ExpressVPN“:

Pagrindiniai bruožai

 • 137 ir daugiau serverių 87 šalyse
 • PPTP, L2TP, SSTP, „OpenVPN TCP“
 • 3 keli prisijungimai - Greičiausias atsisiuntimas
 • Atsisiųsti (34,5 MB) Įkelti (32,4 MB / MB)
 • 256 Šifravimo protokolai

Greičio testo rezultatai:

Be VPNSu VPN
Siuntimo greitis 35,17 Mbps 34.50
Įkėlimo greitis 34,05 Mbps 32.04
Šifravimo protokolas - L2TP
Serverio vieta Jungtinės Valstijos Jungtinė Karalystė
Atsakymo laikas 27 ms 26 ms

PureVPN:

Pagrindiniai bruožai

 • Greiti 500 ir daugiau serverių daugiau nei 140 šalių
 • PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN & IKEv2
 • 5 keli prisijungimai
 • Atsisiųsti (30,4 MB) Įkelti (28,5 MB)
 • 7 dienų grąžinimo politika

Greičio testo rezultatai

Be VPNSu VPN
Siuntimo greitis 35,17 Mbps 30.40
Įkėlimo greitis 34,05 Mbps 28.50
Šifravimo protokolas - L2TP
Serverio vieta Jungtinės Valstijos Jungtinė Karalystė
Atsakymo laikas 27 ms 30 ms

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Jasim M (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Atsakyta 2017 m. Gegužės 16 d., 16:17

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Kadangi kiti vaikinai nerekomenduoja nemokamų VPN paslaugų „Torrenting“, aš daugiau to nesakysiu, bet tikslesnį atsakymą apie jūsų ekonominį susirūpinimą.

Geros žinios: susisiekėme su geriausiais VPN dėl kankinimų ir paprašėme jų pateikti keletą išskirtinių pasiūlymų mūsų skaitytojui.

Geriausi linkėjimai,

Jordanija

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Jordanija (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Atsakyta 2017 m. Balandžio 27 d. 14:53

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Siūlyčiau jums nenaudoti nemokamos VPN paslaugos kankinant, nes jos visiškai nėra patikimos. Jie taip pat yra lėti ir leidžia trečiosioms šalims pasiekti jūsų informaciją.

Negalima pasikliauti nemokamais VPN, o ne nustatyti mokamą „NordVPN“. Šis VPN ne tik palengvina sukimąsi, bet ir siūlo greitą ryšio greitį, stiprų šifravimą, saugos protokolus ir P2P įgalinančius serverius.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Cheryl (Klausimai: 0, atsakymai: 17) Atsakyta 2017 m. Balandžio 19 d. 13:54

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Dėl šifravimo proceso tunelis visada sumažins jūsų greitį iki minimumo. Kad pasiektumėte „Torrenting“ duomenų anonimiškumą ir saugumą, turėsite sunaikinti tam tikrą greitį.

„Torrenting“ VPN užšifruoja visą „Torrent“ srautą naudodamas 256 bitų AES šifravimą (kuriam iššifruoti prireiktų beveik 20 metų). Tačiau galite pereiti prie saugos protokolų, atsakingų už jūsų duomenų šifravimą. Leiskite man jus suskirstyti į kategorijas.

PPTP - silpnas šifravimas - greitesnis greitis (nerekomenduojama, nes nutekėja)

L2TP / IPSec, OpenVPN, SSTP, IKEv2 / IPsec - stiprus šifravimas - šiek tiek lėtesnis greitis (rekomenduojama)

Be to, turėsite turėti „Torrent“ VPN, kuris teiktų „Internet Kill Switch“, kad būtų išvengta duomenų nutekėjimo atjungiant.

Siūlyčiau jums nesinaudoti nemokamais VPN, nes nežinote, kur siunčiamas jūsų el. Paštas ir ar jis apskritai užšifruotas? Paprastai tokie nemokami VPN parduoda jūsų informaciją trečiųjų šalių reklamuotojams. Pvz., Nustatyta, kad VPT gynėjas yra analizės įmonės produktas, kuris surinks vartotojų duomenis, kad galėtų juo naudotis ar parduoti toliau.

Taigi, jei jūs kankinate, tada jums reikia naudoti VPN. Norėdami sužinoti daugiau apie VPN, galite apsilankyti šios svetainės tinklaraštyje.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė „Torrent Lover“ (Klausimai: 0, atsakymai: 33) Atsakyta 2017 m. Kovo 29 d. 12:24.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Ne, nėra nemokamo vpn kankinimui. Čia yra vienas iš žmonių, paminėtų čia, tačiau jis nėra pakankamai geras dėl lėto greičio ir priimamų DMCA pranešimų, tai reiškia laiko švaistymą.

Jei kankinate, tuomet privalote naudoti VPN. Aš asmeniškai siūlyčiau pasirinkti „NordVPN“ kadangi tai yra geriausias „Torrenting“ VPN, nes jame yra skirti P2P serveriai ir saugiausios VPN funkcijos bei protokolai. Jų P2P serverių greitis yra didelis, todėl jums nereikės jaudintis.

Galite lengvai nustatyti „Torrent“ VPN:

 1. Prenumeruok „NordVPN“ ir atlikite veiksmus el. paštu.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite „NordVPN“ programą.
 3. Pasirinkite tinkamą vietą arba leiskite programai pasirinkti optimalią vietą
 4. Spustelėkite prisijungti.
 5. Mėgaukitės „Torrenting“ per VPN.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Duane Boyd (Klausimai: 0, atsakymai: 33) Atsakyta 2017 m. Kovo 25 d. 14:59.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

„Torrent VPN“ nemokamai, bet „Betternet“ leidžia atsisiųsti torrentą, tačiau greičiai lėtėja, aš kelis kartus bandžiau. Be to, jie aiškiai pareiškė, kad laikysis DMCA pranešimų ir suteiks prieigą prie savo serverių. Taigi, nebūdami anonimai nemokamame VPN, niekada nebūsite!

Jei norite atsisiųsti torrentus, nepalikdami pėdsakų, turėtumėte pasirinkti geriausią „Torrenting“ VPN. Aš naudoju „NordVPN“, kuris ne tik siūlo didelį spartą ir pralaidumą, bet ir tokias funkcijas kaip dvigubas šifravimas, P2P serveriai ir „Smart DNS“ srautiniam perdavimui. Šioje svetainėje taip pat galite ieškoti „ExpressVPN“, „PureVPN“ ir kitų, apie kuriuos galite pranešti.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Ricardo Rodriguez (Klausimai: 0, Atsakymai: 33) Atsakyta 2017 m. Kovo 22 d., 12:01 val.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Nemokamas „Torrenting“ VPN yra sukčiai. Jei perskaitysite jų privatumo politiką, pamatysite, kad jie ne tik neaiškūs, bet ir leidžia trečiosioms šalims tiesiogiai pasiekti jūsų informaciją, o įdiegę šiuos VPN esate pasmerkti.

Įdiegiau vieną, o po naudojimo pašalinau. Kitą dieną gavau skelbimus iš niekur. Paprastai nesirenku jokios paslaugos. Mano mintis yra nustoti naudoti nemokamą. Šiame pasaulyje nėra nieko nemokamo. Naudokite mokamą VPN paslaugą.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Seth Fox (Klausimai: 0, atsakymai: 33) Atsakyta 2017 m. Kovo 21 d. 14:12.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Nėra specialių kankinimų nemokamų rekomendacijų

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbta Jason (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Atsakyta 2017 m. Kovo 21 d. 13:23

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Dalijimasis P2P failais uždirba didžiulį serverių pralaidumą. Todėl nemokamos VPN paslaugos neleidžia „Torrenting“ per jų serverius. Be to, nemokamas ne visada yra nemokamas, o jūsų informacija parduodama reklamuotojams ar kas žino kam?

Trumpai tariant, būkite anonimiški, o nešdami nemokamą VPN, jūs iš tikrųjų parodote save didesnėms organizacijoms, palikite savo IPT.

„Torrenting“ rekomenduočiau naudoti geriausią VPN. Aš asmeniškai naudoju „NordVPN“ torrentų atsisiuntimui, nes jie turi tam skirtus P2P serverius. Be to, jie naudoja „Smart DNS“ paslaugą, norėdami nemokamai ir be spartos transliuoti „Netflix“. Ko daugiau galėtum paprašyti iš VPT?

Yra ir kitų VPN paslaugų, tokių kaip „PureVPN“, „ExpressVPN“, „Ivacy VPN“ ir „PIA VPN“, kurios leidžia atsisiųsti „Torrent“. Jei nesate „NordVPN“ gerbėjas, visada galite pasirinkti šias patikimas paslaugas.

Čia radau straipsnį, susijusį su „bestVPN for Torrenting“,  verta pažiūrėti.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Troy Riley (Klausimai: 0, atsakymai: 33) Atsakyta 2017 m. Kovo 20 d. 17:42.

 • Pranešti apie šlamštą
▼ 3 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Jei ieškote nemokamo VPN, kad galėtumėte anonimiškai atsisiųsti torrentus, tuomet susidursite su didžiulėmis problemomis, jei nemokamą VPN norite naudoti torrent reiškia, kad kviestumėte savo interneto paslaugų teikėją imtis veiksmų prieš jus, atsisiųsdami iš „bit torrent“ kliento..

Aš sutinku, kad kai kurie VPN yra brangūs, tačiau jei vertinate VPT tik pagal kainą ir naudojate nemokamą VPN anoniminėms kankinimams, tada darote didžiulę klaidą, nes nemokami VPT jau kontroliuoja tyrimo agentūras ir įsilaužėlius, tai yra visas įrodymo spąstai, kurie gali daug pakenkti interneto saugumo ir privatumo požiūriu, mes manome, kad tai lengva taktika paslėpti interneto srautą nuo IPT, tačiau iš tikrųjų tai yra paprastas būdas sugauti ISP, nes jį galima atsisiųsti iš torrent.

Dar svarbiau! Jei jūsų tikslas yra saugoti jūsų tinklo saugumą ir privatumą, tada turite įvertinti saugos programinę įrangą pagal jos savybes, saugos protokolus, šifravimo tunelius ir P2P įgalinti serverius, nes šie dalykai suteikia didelę vertę VPN teikėjui..

Na, ieškote prieinamos kainos VPN, kad galėtumėte anonimiškai atsisiųsti torrentus, tada „NordVPN“ yra patikimiausias pasirinkimas, žinomas dėl stipraus šifravimo; apeik savo eismą per užšifruotą tunelį.

72% nuolaida 3,29 USD / mėn. - Gaukite „NordVPN“ dabar

„PureVPN“, žinomas kaip greičiausias pasaulyje VPT tiekėjas, turi P2P įgalinimo serverius, palaiko torrentų atsisiuntimą anonimiškai iš „bit torrent“ kliento. Visuose pasaulio regionuose galite atblokuoti tokius transliacijos kanalus kaip „Netflix“, „Hulu Plus“ ir „BBC iPlayer“..

64% nuolaida ribotam laikui - 2,95 USD / m

„ExpressVPN“ pripažintas geru VPT tiekėju. Jis yra Britanijos Mergelių saloje, tai reiškia, kad tokios šalys kaip JAV, JK, Kanada ir Australija negali įgyvendinti savo įstatymų. „ExpressVPN“ turi savo serverius visose pasaulio šalyse, galite atsisiųsti torrentus sparčiu ryšio greičiu, jis suderinamas su visais prietaisais.

35% nuolaida „ExpressVPN“ - gaukite „ExpressVPN“ dabar

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Peter Buttler (Klausimai: 0, Atsakymai: 5) Atsakyta 2017 m. Kovo 10 d., 16:26.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Nemokami VPT niekada neišsprendė problemos, su kuria dauguma žmonių susiduria kankindamisi. Yra daugybė tarpinių serverių, skirtų kankinimui, bet jūs negalite jo naudoti. Niekada nenaudokite tarpinio serverio, nes tai padidins jūsų galimybes sugauti.

Atvirkščiai: kankinimui galite naudoti pigų VPN paslaugų teikėją, kuris šiuo metu yra parduodamas arba parduodamas, kad būtų geriausia proga sulaukti jų..

Jei mes kalbame apie anonimiškumą, tada beveik kiekvienas VPT paslaugų teikėjas teigia teikiantis anoniminį ryšį atsisiunčiant torrentus, tačiau faktai dramatiškai skiriasi nuo jo. Jei jūsų paslaugų teikėjas sumažins jūsų greitį dėl anoniminio ryšio? tada neverta jo pirkti kankinančiai. nes norint kankintis, reikia kažko stipraus ir greito savo kankinančiai patirčiai.

Linkėjimai

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbta Jimmy (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Atsakyta 2017 m. Vasario 10 d., 19:28

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Na, aš naudojau nemokamus VPN, norėdama atsisiųsti torrentus, tačiau jie nėra patikimi, nes kai nemokami VPN nesiūlo turėti P2P serverių, tai reiškia, kad atsisiųsdami bet kurį failą naudodami „bit torrent“ arba „u torrent“ kliento nemokamą VPN negalite sustabdyti IPT iš savo interneto ryšio greičiu.

Jei norite atsisiųsti torrentus, o nenorite gaudyti IPT, prieš užsiprenumeruodami VPN, turite ieškoti funkcijų ir VPN serverių, kad galėtumėte kankinti, svarbu, kad VPN turėtų P2P įgalinti serverius, saugos protokolus, stiprius šifravimas ir greitas ryšio greitis.

Tiesą sakant, IPT dabar saugo kiekvieno vartotojo duomenis mažiausiai metus, todėl labai svarbu naudoti geriausią VPN, kad būtų galima naudoti tam, kad būtų užšifruotas jūsų internetas tarp jūsų ir IPT, turint visišką anonimiškumą..

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbta anonimo (Klausimai: 0, Atsakymai: 1) Atsakyta 2017 m. Sausio 25 d., 17:22

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Tik „Betternet“ leidžia „Torrenting“ naudoti savo nemokamame VPN. Tačiau savo privatumo politikoje jie aiškiai pareiškė, kad jei bet koks DMCA pranešimas pasirodys tinkamas, jis visiškai to laikysis ir suteiks galimybę kreiptis į teisėsaugos institucijas. Taigi, kokia prasmė leisti „Torrenting“?

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė George'as Rodrickas (klausimai: 0, atsakymai: 33) Atsakyta 2017 m. Sausio 23 d. 14:12.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Nemokamas VPN labai priklauso nuo reklamos. Kiekvieną kartą kuriant seansą, programoje rodomi skelbimai arba rodomas skelbimas, kurį turite griežtai žiūrėti nustatytą laiką..

Dabar tai labai erzina ir blogiausia, kad trečiųjų šalių reklamuotojams suteikiama prieiga prie savo programinės įrangos, kad jie galėtų naudoti jūsų neskelbtiną informaciją analizės tikslais. Taigi, anonimiškumui naudoti „geriausią nemokamą“ VPN yra mitas, mano manymu. Aš patarčiau kreiptis į VPN su nuolaidų pasiūlymais.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbta anonimo (Klausimai: 0, Atsakymai: 33) Atsakyta 2017 m. Sausio 23 d., 14:07

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Nepropaguoja nelegalios veiklos
Šis atsakymas yra visiškai jūsų duomenų vagystės ir saugumo sumetimais. kankinimasis nemokama VPN paslauga niekada nebus puikus pasirinkimas, nes kankinimasis kelia rimtą susirūpinimą, kol žmonės susigaudo ir ieško efektyvesnio būdo, kaip tai padaryti. Tačiau yra nedaug VPN, turinčių nemokamus takus, vadinasi, galite naudotis 100% anonimiškumu, tačiau nemokamoje versijoje negalite naudotis visa prieiga. Aš rekomenduočiau „Cyberghost“, kuri yra su nemokama versija, tačiau ji padės jums likti anoniminiams.

Bet nemokamoje versijoje turite apribojimus ir visiškai negalite valdyti; čia yra minusai:
Jūs negalite pasirinkti savo norų serverio
ribotas pralaidumas
nuolaida kiekvienai 3 val

Aš rekomenduočiau pigiai vietoj nemokamų versijų

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Markas Steve'as (klausimai: 27, atsakymai: 59) Atsakyta 2017 m. Sausio 23 d. 13:25

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Nemokami VPT yra panašūs į daugelį kitų „nemokamų“ paslaugų, pasiūlymų, pasiūlymų ir panašiai. Yra įspėjimas - tikimasi, kad tada nusipirksite, patobulinsite, paaukštinsite, ar koks nors pasirinktų variantų derinys - arba tai yra tam tikros rūšies labdara. Kai jūsų vietinė sumuštinių parduotuvė išduoda kuponus už nemokamą mažą sumuštinį, tai tikrai yra mainai, lyg jūs nusipirkote sumuštinį tiesiai. Jūsų eismas ir matomas buvimas parduotuvėje greičiausiai pritrauks kitus pasižvalgyti ir galbūt nusipirkti patiems. Jei sumuštinis yra geras, jūs netgi galite praleisti bloką, džiaugsmingai siautėdami praeiviui apie „švelniausią sumuštinį“, stebėdami jus linksmindamiesi ir nesirūpindami jūsų sveikata..

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbta Marry Jane (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Atsakyta 2017 m. Sausio 22 d., 15:39

 • Pranešti apie šlamštą

«Atgal į ankstesnį puslapį

Jei norite paskelbti klausimus, prisijunkite.

Vartotojo vardas arba elektroninio pašto adresas

Slaptažodis

Prisimink mane

 • Eikite į WP prisijungimo puslapį
 • Registruotis
 • Pamečiau slaptažodį?
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me