Kaip žiūrėti „Hulu“ už JAV ribų

[ware_item id=33][/ware_item]

Visi klausimaiAtsakyti klausimaiAtsakyti klausimai Visos kategorijos „MacBook“ programinė įranga VPN WordPress > «Atgal į ankstesnį puslapį


▲ 223 ▼ ♥ 0

„Hulu Plus“ yra mano mėgstamiausias transliacijos kanalas, garsėjantis savo TV laidomis ir filmais. Jį galima lengvai pasiekti įrenginiuose. Pastaruosius 2 metus aš transliuoju „Hulu“ JAV. Šiomis dienomis praleidžiu vasaros atostogas užsienyje, bet „Hulu Plus“ transliacija nėra prieinama arba blokuojama kitose šalyse. Aš ieškojau „Kaip atblokuoti„ Hulu Plus “už JAV ribų įrenginiuose“, tokiuose kaip „Android“, „iOS“, „Kodi“, „Ruko“ ir kt., Bet neradau vertingo vadovo, kuris galėtų jį transliuoti.

Jau savaitė negaliu žiūrėti „Hulu“ televizijos programų ir filmų, kuriuos transliavau savo „AppleTV“ tėvynėje. Tai taip pat pavertė mano atostogas nuobodomis, jei kas, kas tai yra patyręs anksčiau ir žino, kaip žiūrėti „Hulu“ kitose šalyse „Xbox“ ar PS4, pasidalins jūsų rekomendacijomis.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbta anonimo (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Paklausta 2017 m. Kovo 20 d. 18:59 pm975 peržiūros

 • Sekite
 • Neatlikti
 • Pranešti apie šlamštą
 • Naujausias
 • Aukščiausias įvertinimas
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Aš suprantu, kodėl žmonės bando atblokuoti „Hulu“ už JAV ribų, nes tai garsiausias TV laidų transliacijos kanalas po „Netflix“ visame pasaulyje. Tai siūlo srautinį turinį įvairių lyčių ir amžiaus žmonėms, todėl „Hulu“ yra unikalus tarp srautinių kanalų.

„Hulu“ turi atskiras įvairių kategorijų komandas, kurios rūpinasi TV laidomis ir filmais. Remiantis oficialia ataskaita, „Hulu“ turi daugiau nei 12 milijonų aktyvių vartotojų. Dėl daugybės aktyvių vartotojų iš viso pasaulio padaugėjimo, „Hulu“ pradeda riboti vartotojus, kad išlaikytų TV laidų ir filmų patikimumą.

Pradiniame etape „Hulu“ blokuoja ne JAV IP adresus, tačiau dėl kokybiško srautinio turinio žmonės pradeda naudoti programinę įrangą, kad atblokuotų „Hulu“ savo regionuose ar šalyse. Tada „Hulu“ pradeda blokuoti tokią programinę įrangą kaip VPN, kad išlaikytų jos vartotojus.

Vis dėlto yra geriausių VPN, kurie leidžia vartotojams per kelias sekundes atblokuoti „Hulu“ už JAV ribų. Tačiau sunku nuspręsti, kuris VPT teikėjas palaiko srautinį perdavimą, nes niekas atvirai nekalba, kad palaikome „Hulu“ kitose šalyse, tokiose kaip Kanada, Australija, Jungtinė Karalystė ir Vokietija.

Anksčiau naudodavau „ExpressVPN“ Hulu atblokavimui, pastaruosius kelis mėnesius jis neveikia efektyviai. Taigi, aš perėjau prie „NordVPN“. Jis turi daugiau VPN serverių nei bet kuris kitas VPN teikėjas. Galite įdiegti „NordVPN“ bet kuriame įrenginyje, jis palaiko „IOS“, „Android“, „Windows Mac“ ir „Linux“.

Norėdami užsiprenumeruoti „Hulu“, turite įdiegti VPN savo įrenginyje, po įdiegimo prijungsite bet kurį JAV serverį iš VPN serverių sąrašo. Dabar galite užsiprenumeruoti „Hulu“ kanalą. Kai prenumeratą patvirtinsite, galėsite prisijungti prie savo paskyros ir pradėti transliuoti, tačiau nepamirškite neprisijungti prie JAV VPN serverio, kitaip jūsų paskyrą užblokuos „Hulu“.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Richardas Marlinas (klausimai: 0, atsakymai: 1) Atsakyta 2017 m. Liepos 4 d., 16:53

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

„Hulu Plus“ yra garsi momentinių vaizdo įrašų srautinio perdavimo platforma, siūlanti daugiau nei 6 srautinių transliacijų kategorijas, įskaitant TV laidas ir filmus. Šiuo metu „Hulu Plus“ galima transliuoti JAV ir Japonijoje, tačiau dėl nuostabaus srautinio turinio ji turi milijonus pasekėjų iš viso pasaulio. Kai kurie žmonės, ieškantys „kaip žiūrėti„ Hulu Plus “už JAV ribų“ transliacijos mėgėjams, ieškantiems „kaip žiūrėti„ Hulu Plus “už JAV ribų“, dauguma jų patyrė dėl srautinio transliavimo blokados.

Jei norite atblokuoti „Hulu“ kituose regionuose, turite pasirinkti VPN - „NordVPN“ arba „ExpressVPN“, nes „Hulu“ srautas yra geografiškai ribotas, antra, „Hulu“ blokuoja nepatikimus VPN, leidžiančius pasiekti „Hulu“ iš kitų šalių. Kai nustatote VPN ryšį, jis išvengia blokados ir apsaugo jūsų interneto srautą nuo žinios IPT, kad srautuojate bloko turinį..

Iš pradžių VPN buvo skirtas privatumui ir saugumui, o vėliau saugos inžinieriai pristatė šifravimo funkciją ir dedikuotą privatumo protokolą, kuris daro jūsų srautinį turinį visiškai apsaugotą nuo įsilaužėlių ir IPT..

Aš esu srautinės transliacijos mėgėjas ir stengiausi rasti aukštos kokybės programinę įrangą, kuri apeina apribojimą, todėl mano draugas rekomenduoja man naudoti VPN ir dabar jau daugiau nei 8 mėnesiai aš sėkmingai mėgaujuosi srautiniu turiniu..

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbta anonimo (Klausimai: 27, Atsakymai: 59) Atsakyta 2017 m. Gegužės 4 d. 13:35

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

„Hulu“ buvo įkurta 2007 m. Kaip srautinio perdavimo kanalai pagal poreikį, tačiau pradiniame 3 metų etape „Hulu“ nedalyvavo srautinių transliacijų mėgėjams, tuo metu buvo lengva žiūrėti „Hulu“ už JAV ribų. Bet kai „Hulu“ dirbo atskirai prie savo turinio kategorijų ir paskirstė savo srautinio turinio įvairaus amžiaus ir lyties atstovus, srautinio garso mėgėjai pradeda užsiprenumeruoti jos kanalus, kurie leidžia „Hulu“ sėkmingai augti.

2011 m. „Hulu“ keičia turinio srautinio perdavimo strategiją ir blokuoja daugybę IP serverių, veikiančių iš kitų šalių. Nuo to laiko „Hulu“ yra ribojamas žmonėms, gyvenantiems už JAV ar Japonijos ribų, negali mėgautis geriausiomis TV laidomis ir filmais. Vis dar transliacijos mėgėjai sugeba atblokuoti „Hulu“ savo šalyse, naudodamiesi (VPN) skirtu privačiu tinklu, rodo, kad „Hulu“ JAV pilietis naudojasi srautiniu srautu.

VPN parinkimo procesas yra labai sunkus, nes kai kuriems žmonėms atrodo, kad nemokamas VPN gali atblokuoti „Hulu“, nes jis turi visas tas galimybes, kurias siūlo mokamas VPN, tačiau tai yra visiškai neteisinga, tik reti VPT gali atblokuoti „Hulu“ visuose pasaulio regionuose..

Aš taip pat esu „Hulu“ streameris ir daug kartų išgyvenau šį procesą, norėdamas išsiaiškinti, kuri programinė įranga yra tinkama 2017 m. Balandžio mėn. Atvykau į „NordVPN“ šiuo atveju efektyviai, nes jie naudoja pažangiausias technologijas..

Stebėti Hulu už JAV ribų

 1. Turite užsiprenumeruoti VPN
 2. Įdiekite ir nustatykite VPN savo įrenginyje
 3. Prijunkite „JAV serveris“Iš VPN serverių sąrašo
 4. Prisijunkite prie savo „Hulu“ paskyros
 5. Pradėkite transliuoti mėgstamą TV laidą ar filmą

Šis VPT taip pat suteikia jums interneto saugumą ir privatumą, neleidžia IPT saugoti jūsų duomenų, blokuoja įsilaužėlius ir stebėjimo agentūras. Tai reiškia, kad ir ką jūs darote, jūsų informacija yra visiškai saugi.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė jordan mills (Klausimai: 0, Atsakymai: 5) Atsakyta 2017 m. Balandžio 17 d. 12:50.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

„Hulu Plus“ turi milijonus abonentų iš JAV ir Japonijos, kurie kiekvieną dieną mėgsta transliuoti televizijos laidas ir filmus. Bet „Hulu“ yra užblokuotas arba, galima sakyti, negalima jo transliuoti likusiose šalyse. „Hulu“ planuoja savo turinį įvairaus amžiaus ir lyties žmonėms ir dėl to „Hulu“ populiarumas labai išaugo, todėl „Hulu Plus“ tampa pagrindiniu transliacijos kanalu JAV.

Srautinės transliacijos mėgėjai išbando įvairius dalykus, kad atblokuotų „Hulu Plus“ savo šalyje, tačiau nesugeba apeiti „Hulu“ apribojimo. Tiesą sakant, žmonės, gyvenantys ne JAV, negali įsigyti „Hulu“ kanalo prenumeratos. Jei asmuo nori užsisakyti „Hulu Plus“, vieta turėtų būti iš JAV.

Tačiau jis vis dar nėra baigtas užsienyje. Galite žiūrėti „Hulu Plus“ savo šalyje ir tam jums reikia virtualiojo privataus tinklo. VPN turi savo IP, serverius ir saugos protokolus, kurie išvengia srautinio kanalo apribojimo. VPN yra programa paremta programinė įranga, kurią galite konfigūruoti bet kuriame įrenginyje ar operacinėje sistemoje, ty „Android“, „Mac“, „Windows“, „iOS“, „Linux“ ir kt. VPN yra visiškai apsaugotas nuo duomenų perdavimo naudojant šifravimą iš vieno galo į kitą.

Aš naudoju VPN, norėdamas atblokuoti „Hulu Plus“ Australijoje, nes mano šalyje „Hulu“ yra ribotas.

Toliau pateikiami „Hulu“ srauto užsienyje veiksmai.

1 veiksmas: įsigykite VPN ir konfigūruokite savo įrenginyje.

2 veiksmas: prijunkite serverio vietą „JAV“.

3 veiksmas: prisiregistruokite gauti „Hulu Plus“ prenumeratą.

4 veiksmas: prisijunkite prie savo „Hulu“ paskyros ir pradėkite transliuoti mėgstamiausias laidas.

Prisiminti: Baigę transliaciją, pirmiausia atsijunkite nuo „Hulu“ paskyros ir tada atjunkite savo VPN ryšį.

Aš atlieku panašų procesą ir aštuonis mėnesius stebiu „Hulu“ savo šalyje.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė John Winse (Klausimai: 0, atsakymai: 5) Atsakyta 2017 m. Balandžio 14 d. 15:08

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Laikas, kai supranti, kad tavo mėgstamiausias televizijų ir filmų tinklas yra nepasiekiamas už JAV ribų, sulaužo tavo širdį į gabalus. Baisiau, kai sumokėjai už jo prenumeratą. Tai įvyko su manimi pernai, kai buvau už JAV ribų ir norėjau patekti į Hulu.

Tuomet viena mano draugė pasiūlė man naudotis VPN paslauga, tačiau ji taip pat perspėjo, kad nesinaudočiau nemokama. Nešvaistydamas laiko, greitai ieškojau geriausių VPT ir išsiaiškinau, kad „Express VPN“ yra geriausias. Tada užmezgiau ryšį ir dabar galiu žiūrėti visus savo mėgstamus pasirodymus.

Norėdami sužinoti daugiau apie geriausius VPT, galite patikrinti https://www.beencrypted.com/best-vpn-services-provider-list/.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Julia Jones (Klausimai: 0, atsakymai: 17) Atsakyta 2017 m. Balandžio 10 d. 13:27.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Jei ieškote, kaip žiūrėti „Hulu“ už JAV ribų, nes jūsų dabartinė vieta yra iš kitos šalies, kurioje „Hulu“ yra užblokuotas, todėl noriu jums pasakyti, kad „Hulu“ užsienyje nėra. Žmonės naudoja tarpinį serverį ir nemokamus VPN, kad atblokuotų „Hulu“, tačiau tik vieną kartą sugeba pasiekti „hulu“, nes dažniausiai žmonės gauna klaidą “Šiuo metu mūsų vaizdo įrašų biblioteka gali būti transliuojama tik Jungtinėse Valstijose“. „Hulu“ naudoja naujausias technologijas, blokuojančias tarpinius serverius ir VPN.

„Hulu“ srautą transliuoju ir namie, ir užsienyje. Neseniai keliaudamas į Australiją ėmiausi patikimiausio VPN, kad atblokuotume „Hulu“, nes buvau kartu ir neturėjau nieko kito, kaip įsitraukti, tačiau VPT mano viso mėnesio kelionė yra nuostabi, nes kai prisijungiau prie VPN „JAV serveris“ ir sėkmingai gaunu prieigą prie savo „Hulu“ paskyros, tada aš pradėjau transliuoti visas mano mėgstamas laidas, kurias darau JAV.

Nerasite visų mokamų VPT, dirbančių „Hulu“, todėl būkite atsargūs rinkdamiesi VPN, nes vargu ar turėsite penkis VPN, kurie leis jums pasiekti „Hulu“ už JAV ribų. Nepamirškite ieškoti vertingų VPN funkcijų, nes jei VPN neturi serverių JAV, nes neįmanoma žiūrėti „Hulu“ už JAV ribų.

VPN apsaugo jūsų ryšį nuo IPT ir duomenų gavėjų bei suteikia galimybę laisvai mėgautis mėgstamo kanalo transliacija.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Peter Buttler (Klausimai: 0, Atsakymai: 5) Atsakyta 2017 m. Balandžio 6 d., 18:29.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Aš persikėliau į Australiją po kelių mėnesių ir, prisijungęs prie „Hulu Plus“, jis man pasakė, kad paslauga teikiama tik JAV. Aš mokėjau jų prenumeratą pažengęs, todėl man reikėjo nusipirkti VPN ir pasinaudojau savo prenumerata, nes esu „Hulu Plus“ gerbėjas..

Aš nusipirkau „NordVPN“ perskaičius funkcijas ir jos teikiamą saugumą, ypač kai esu duomenų saugojimo įstatymų šalyje. Antra, kai aš kalbėjau su klientų aptarnavimo vyruku, jis man pasakė, kad jie turi išskirtinę „Smart Play“ DNS kuris taip pat gali atblokuoti kitas paslaugas, tokias kaip „Netflix“, kurias planuoju užsiprenumeruoti.

Jei esate ne JAV, aš siūlyčiau jums išbandyti „NordVPN“, kuriam suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir 3,29 USD per mėnesį pagal 2 metų prenumeratą..

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Rickas Bryanas (Klausimai: 0, Atsakymai: 33) Atsakyta 2017 m. Kovo 25 d. 12:18 val.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Šių metų pradžioje mėnesiui keliavau į JK ir susidūriau su beveik tokia pačia situacija, nes nebuvau žinoma, kad „Hulu“ yra geografiškai ribotas kitose šalyse, todėl ieškojau, kaip žiūrėti „Hulu“ už JAV ribų, ir sužinojau apie Kai kurie naudingi VPN ištekliai, tada aš nusprendžiau paklausti iš saugos geekų ir VPT, kurie man taip pat leidžia tuo naudotis.

Pirmiausia nustatiau VPN klientą savo nešiojamajame kompiuteryje ir sujungtą su JAV IP serveriu, nuo pat pradžių VPN ryšys veikia nuostabiai, ypač greitis buvo puikus. Šis VPN turi savo tvirtus saugumo protokolus, kurie atblokuoja „Hulu“ kitose pasaulio šalyse. Aš transliuoju savo mėgstamas TV laidas ir filmus.

Jei niekada nepatyrėte VPN, jokia problema, tiesiog pasiimkite „NordVPN“ ir nustatykite naudodami atitinkamą įrenginį ir pradėkite transliuoti mėgstamas TV laidas ir filmus.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbta anonimo (Klausimai: 0, Atsakymai: 1) Atsakyta 2017 m. Kovo 24 d., 17:31

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Nemokami VPN ir tarpiniai serveriai neveiks su „Hulu Plus“. Nes jie nutekina ir parduoda informaciją bei nepakankamai gerai slepia jūsų buvimo vietą. Jums reikės mokamo „Hulu Plus“ VPN su dedikuotais JAV serveriais, optimizuotais srautiniam perdavimui.

Daugelis žmonių siūlytų nusipirkti intelektualųjį DNS, tačiau jie apsiriboja srautiniu perdavimu ir nesuteikia saugumo. Aš asmeniškai naudoju „NordVPN“, kad turėčiau ir saugią, ir nemokamą intelektualiojo žaidimo DNS paslaugą, kad man būtų naudinga neišleidžiant papildomų pinigų..

 1. Prenumeruokite „NordVPN“.
 2. Nustatykite savo VPN sistemoje (vienoje sąskaitoje yra 6 įrenginiai)
 3. Pasirinkite JAV serverį ir paspauskite „Connect“.
 4. Pasiekite savo „Hulu Plus“ sąskaitą ir šį kartą klaidos nepamatysite.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Jordan Cook (Klausimai: 0, atsakymai: 33) Atsakyta 2017 m. Kovo 22 d. 11:26

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

Jei jau turite „Hulu Plus“ prenumeratą JAV, viskas, ko jums reikia, yra tik patikimas „Hulu Plus“ VPN. VPT riboja jūsų geografinį apribojimą ir užkoduoja jūsų interneto srautą, todėl srautinės paslaugos, tokios kaip „Hulu Plus“, negali jūsų atsekti į jūsų vietą.

Pateikiame 3 populiariausių „Hulu Plus“ VPN sąrašą, kurie, mano manymu, yra geriausias VPN pasirinkimas.

„NordVPN“ turi daugybę ypač greitų TV serverių JAV, o tai, kad jis savo programinėje įrangoje turi nemokamą intelektualųjį grotuvą, integruotą nemokamai, daro jį geriausiu srautinio perdavimo pasirinkimu. Be to, tai yra geriausias saugumo įrankis, turintis unikalias saugos funkcijas, tokias kaip dvigubas šifravimas.

„NordVPN“ siūlo 3,29 USD per mėnesį, apmokestinamą kas dvejus metus - tai reiškia, kad už visus 2 metus mokėsite tik 79 USD.

„PureVPN“ yra didžiausias VPN pramonėje, t. Y. 141 šalyje. Jis turi daugybę serverių JAV, kurie leidžia apeiti „Hulu Plus“ geografinį apribojimą ir užšifruoti visus savo srautinio perdavimo duomenis, kad jie būtų anonimiški. Norėdami atskirti internetinį darbą ir srautinį srautą, galite naudoti „Split Tunnel“ funkciją.

Galite patraukti „PureVPN“ už 2,95 USD per mėnesį, už kurį mokama kas 2 metus - tai reiškia, kad už visus dvejus metus mokėsite tik 70,80 USD.

Jei norite pigios alternatyvos, geriausias pasirinkimas būtų „Hua Plus“ „Ivacy VPN“. Joje taip pat yra serverių JAV, kurie leidžia apeiti regioninius apribojimus ir užšifruoti visus savo interneto duomenis naudojant 256 bitų AES šifravimą. Taip pat galite džiaugtis Splito tunelio ypatybe.

Dėl nenuoseklaus VPN atostogų metu siūloma mokėti 2,04 USD per mėnesį, kas mėnesį mokama kas dvejus metus - tai reiškia, kad per visus dvejus metus jūs sumažinsite 87,5% kainą..

Išsamiau apie šias VPN paslaugas galite perskaityti apsilankę geriausios VPN paslaugos 2017 m.

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Adrian Munoz (Klausimai: 0, atsakymai: 33) Atsakyta 2017 m. Kovo 21 d. 14:04.

 • Pranešti apie šlamštą
▲ 0 ▼&# 10004; Privatus atsakymas

„Hulu“ yra didžiausias Amerikos filmų ir TV laidų tinklas; ji turi daugiau nei 12 milijonų abonentų. Didžiausias „Hulu“ trūkumas, prieinamas tik JAV žmonėms. Hulu yra geografiškai ribotas, o tai reiškia, kad jūsų fizinė vieta turi būti JAV, jei jums įdomu žiūrėti Hulu.

Žmonės iš JAV, kurie keliauja verslo reikalais ar atostogauja, dėl geografinių apribojimų negali naudotis „Hulu“ sąskaita iš bet kurios kitos šalies. „Hulu“ veikia per IP adresą. Taigi, jei paslėpsite, kad originalų IP adresą naudojate JAV IP, galėsite žiūrėti Hulu ne JAV.

Kaip žiūrėti „Hulu“ už JAV ribų

VPT keičia jūsų faktinį IP adresą į JAV ir išvengia Hulu geografinės vietos apribojimo sukurdamas saugų tunelį interneto srautui perduoti. Dėl 256 bitų AES šifravimo lygio jūsų duomenys neįskaitomi įsilaužėlių ir duomenų sraigtuotojų.

Keletas VPT teigia, kad atblokuoja „Hulu“, tačiau iš tikrųjų jų nepavyksta pasiekti pasiekus „Hulu“ iš už JAV ribų. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl mes atliekame bandymo procesą, kad žinotume, kuris VPT gali atblokuoti „Hulu“ iš kitų šalių..

„ExpressVPN“

Tai yra labiausiai rekomenduojamas VPN visais atvejais; jis turi didžiulį greitų serverių tinklą, kuris leidžia klientams lengvai transliuoti kanalus be jokio buferio. „ExpressVPN“ užtrunka kelias sekundes, kad susisiektų su jūsų norima vieta. Jis siūlo 256 AES užšifruotą tunelį saugiam duomenų perdavimui..

Pažymėta kaip šlamštas Paskelbė Markas Steve'as (klausimai: 27, atsakymai: 59) Atsakyta 2017 m. Kovo 20 d., 19:00

 • Pranešti apie šlamštą

«Atgal į ankstesnį puslapį

Jei norite paskelbti klausimus, prisijunkite.

Vartotojo vardas arba elektroninio pašto adresas

Slaptažodis

Prisimink mane

 • Eikite į WP prisijungimo puslapį
 • Registruotis
 • Pamečiau slaptažodį?
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me