Existuje nejaká najlepšia bezplatná sieť VPN na stiahnutie torrentov alebo P2P?

[ware_item id=33][/ware_item]

Všetky otázky Odpovede na otázkyPodpovedané otázky Všetky kategórie Softvér MacBook VPN WordPress > «Späť na predchádzajúcu stránku


▲ 215 ▼ ♥ 0

Hľadal som nejakú najlepšiu bezplatnú sieť VPN na sťahovanie torrentov. V súčasnosti sa všetko zdá byť dosť drahé. Potrebujete zadarmo VPN pre torrenting?

Chcem niečo najrýchlejšie a anonymnejšie, pokiaľ to hľadám, veľa ľudí hovorí o „VPN na Torrenting“. Predpokladajme, že je to pomalé kvôli tunelovaniu VPN, ale moja otázka stále existuje, existuje nejaký poskytovateľ služieb VPN, ktorý umožňuje mi sťahovať torrenty bez obmedzenia mojej rýchlosti?

Váš návrh a odporúčanie sa vysoko cenia

Aktualizované [2019]

OPRAVENÉOznačené ako spam Zverejnil Jane Smith (Otázky: 27, Odpovede: 59). Položené 1. augusta 2019 15:36 pm15547 pozretí

 • follow
 • nesledovať
 • Nahlásiť spam
 • Najnovšie
 • Najvyššie hodnotenie
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

NordVPN je najlepšia bezplatná VPN na torrenting 2019, môžete získať politiku vrátenia platby za 30 dní.

Veľa štastia

Označené ako spam Autor: james (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 22. augusta 2019 14:01

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Nie všetky siete VPN podporujú sťahovanie torrentov. Preto musíte byť mimoriadne opatrní a opatrní pri výbere VPN pre konkrétny účel Torrentingu. Pri vyzdvihovaní klienta na torrent by to malo byť vaše hlavné znepokojenie. Rýchlosť sťahovania je rovnako dôležitá ako ochrana osobných údajov a bezpečnosť pri výbere siete VPN na torrentovanie.

Najdôležitejšou vecou pri výbere VPN na torrenting je prísne dodržiavať zásady ochrany osobných údajov. Vždy vyberte sieť VPN, ktorá neuchováva denník vašej činnosti. Vyhľadajte aj sieť VPN, ktorá poskytuje najvyššiu bezpečnosť s potenciálne silným šifrovaním, má prepínač zabíjania a ochranu pred únikom DNS.

Ďalšou vecou, ​​ktorá by mala byť vašou prioritou pri výbere siete VPN, by mala byť rýchla rýchlosť sťahovania. Súbory by sa mali rýchlo dostať k rovesníkom, pretože potom nebude obmedzovať šírku pásma.

Vyskúšajte VPN VPN s možnosťou vrátenia platby za 30 dní (bez otázky)

 1. NordVPN:

Pros:

 • Ponúka dvojité šifrovanie údajov.
 • Poskytuje takmer šesť spojení súčasne.
 • Má špecifické servery optimalizované pre torrenting.
 • Nezachováva denníky aktivít.

Zápory:

 • Nie všetky servery sú spoľahlivé.
 • Má trochu drahú mesačnú fakturáciu.
 • Neexistuje žiadne zariadenie na podporu živého chatu.
 1. ExpressVPN:

Pros:

 • Je známa ako offshore a anonymná VPN.
 • Poskytuje vynikajúce služby v 94 krajinách.
 • Beží takmer na každej platforme.
 • Ponúka šifrovanie na úrovni podniku.
 • Poskytuje aktívnu službu nepretržitej podpory chatu.
 • Má veľmi rýchlu rýchlosť sťahovania.

 

Zápory:

 • Podporuje iba tri spojenia naraz.
 • V porovnaní s ostatnými je to nákladné.

Označené ako spam Autor: Jasica (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 2. decembra 2018 16:01

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Nie je to prvýkrát, čo vidíte takúto otázku, každý hľadá veci zadarmo, ale musíte si myslieť, čo ste hľadali. Je to ako keby ste hľadali „dostanete ferrari zadarmo“, prečo by niekto ponúkol auto s funkciami, ako má Ferrari,?

Máte môj názor v poriadku? žiadny subjekt neponúka najlepšiu bezplatnú sieť VPN na torrenting, pretože ľudia potrebujú sieť VPN na anonymné pripojenie a na zabezpečenie špičkovej bezpečnosti! Účely ako, nikdy sa nechytia ISP a nedostanú právne oznámenie.

Druhou vecou je rýchlosť: v prvom rade tu nie je nič spoplatnené za to, že sa tu potopíte! musíš zaplatiť za funkcie ako:

 • Najrýchlejšia rýchlosť
 • Anonymné spojenie
 • Hlavný vypínač
 • Ochrana pred únikom DNS

Sieť VPN zadarmo nemôže ponúknuť ani podporu P2P, ale ponúka obmedzenú šírku pásma prehliadania.

Súkromný prístup na internet je v predaji, ak si ho chcete pozrieť. skvelá VPN na torrenting.

Označené ako spam Autor: Jasmeen J. (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 2. októbra 2018 18:50

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Nevidel som žiadnu službu, ktorá by vám umožňovala anonymne sťahovať torrenty bez poplatkov. V skutočnosti stále existuje veľmi zriedkavá platená sieť VPN, ktorá vám umožňuje torrentovanie. Používam službu NordVPN za posledné 2 roky, nie zadarmo, ale poskytujem vám 30-dňovú politiku vrátenia peňazí bez akýchkoľvek otázok. tiež v súčasnosti v predaji (2,75 / mesiac - 78% ZĽAVA), aby ste si ho mohli kúpiť.

Označené ako spam Autor: Karol (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 23. augusta 2018 22:46

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Mám rád torrenting a nemal som dlho problémy bez súkromia, ako je VPN alebo niečo iné. A neverili by ste, že keď som začal používať bezplatnú sieť VPN, dostalo sa mi varovného oznámenia. Nevedel som zistiť rozdiel v činnosti v tom čase a predtým, ale nemôžem povedať, že je to kvôli použitiu VPN. Je však zrejmé, že bezplatná sieť VPN nie je pri ochrane osobných údajov v režime torrent účinná.

Označené ako spam Autor: Resse Walter (Otázky: 1, Odpovede: 48) Odpovedané 12. júla 2018 15:15 hod.

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Áno, máte pravdu, neexistuje žiadna bezplatná VPN, ktorá by efektívne fungovala. Čítal som veľa recenzií o ExpressVPN a po vyskúšaní jeho služieb som s investíciou celkom spokojný. Rýchlosť je úžasná a to je pri torrentingu najpotrebnejšia vec, aspoň pre mňa je to najvyššia priorita. Je však tiež pravda, že poplatky za služby ExpressVPN sú vyššie ako mnoho iných sietí VPN. Podľa môjho názoru však existuje veľa lacných sietí VPN, ktoré by mohli poskytovať efektívne služby.

Môj skutočný návrh by teda bol taký, že namiesto bezplatnej VPN na torrentovanie by ste mali zvážiť lacnú VPN.

Označené ako spam Autor: Ivor Taylor (Otázky: 1, Odpovede: 48) Odpovedané 5. júla 2018 19:05

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Bezplatná VPN na torrenting je podľa môjho názoru a podľa toho, čo som doteraz zažila, iba mýtus. Prvý a najbežnejší problém s bezplatnými sieťami VPN je, že poskytujú extrémne nepríjemnú rýchlosť. Pri používaní bezplatných služieb existuje aj veľa hrozieb pre bezpečnosť.

Pre mnohých ľudí však nezáleží na zabezpečení, zdieľanie súborov P2P však vyžaduje bezpečnosť aj primeranú rýchlosť. Bezpečnosť je pre torrenting veľmi dôležitá, pretože v mnohých prípadoch vám zdieľanie torrentu spôsobí pokutu alebo oznámenie. Ešte horšie je, že torrentery vo vašom torrent fonte mohli vidieť vašu skutočnú IP, ako aj vašu polohu. Preto je lepšie ísť bezpečne namiesto toho, aby ste mali bezplatnú sieť VPN na torrenting.

Označené ako spam Autor: Michelle Strawss (Otázky: 1, Odpovede: 48) Odpovedané 29. júna 2018 18:46 pm

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Neverím v bezplatnú sieť VPN na torrentovanie alebo bezplatnú sieť VPN na akýkoľvek iný účel, pretože je zrejmé, že by vás niekto nikdy nezvýhodnil bez vlastného prospechu. A očakávanie vysokej rýchlosti od bezplatnej siete Torrent VPN nie je inteligentné myslenie, pretože mnohé platené sú tiež neefektívne a iba málo z nich poskytuje rovnakú alebo menej ovplyvnenú rýchlosť..

Označené ako spam Autor: Medora Bell (Otázky: 1, Odpovede: 48) Odpovedané 2. mája 2018 12:11

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Som si istý, že ste tu po vyskúšaní niekoľkých tzv. Najlepších bezplatných sietí VPN na torrenting. Stratil som tiež čas hľadaním takejto VPN na torrenting, ale všetci uchádzači, ktorí sa priznávajú, že pracujú ako bezplatná torrent VPN, sa vás len snažia prilákať a obrátiť na špičkové služby. Väčšina takýchto bezplatných služieb VPN je však tiež chybná a chýba im, pretože ste zaplatili sumu, ktorú nemôžete urobiť..

Preto som sa po náročnom vyhľadávaní rozhodol vyskúšať autentickú platenú službu VPN so zárukou vrátenia peňazí alebo bezplatnej skúšobnej verzie, aby nehrozilo riziko straty sumy. V tom čase som si vybral ExpressVPN kvôli mnohým pozitívnym hodnoteniam a hlavne kvôli rýchlemu oceneniu ich služby. Našťastie po takmer dvoch rokoch moja VPN funguje skvele s torrentovaním, ako aj s ďalšími zložitými vecami, ako je napríklad odblokovanie siete USA Netflix. S mojou investíciou som tak spokojný a spokojný.

Označené ako spam Autor: Eliza (Otázky: 1, Odpovede: 48) Odpovedané 30. apríla 2018 12:36

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Získať bezplatnú sieť VPN na torrentovanie nie je nemožné, ale určite je možné nájsť bezplatnú sieť VPN, ktorá funguje na torrentingu. Dôvodom je skutočnosť, že torrenting je zložitá úloha a na prácu s VPN potrebuje niekoľko vynikajúcich funkcií. Najdôležitejšou vecou je rýchlosť spolu so súkromím. Bez rýchlosti by ste nikdy nemohli vykonať proces torrentovania. Ak však dôjde k narušeniu súkromia, potom nie je možné získať VPN na torrenting.

Na druhej strane by som odporučil môj osobný obľúbený PIA VPN, ktorý je extrémne lacný a môžete ho získať už za 2,91 dolárov, čo je takmer nič. Môžete však tiež získať obrovské pozitívne recenzie na reddit od používateľov PIA týkajúce sa služieb PIA. Našťastie som tiež šťastný zákazník.

Označené ako spam Autor: Maria Beck (Otázky: 1, Odpovede: 48) Odpovedané 24. apríla 2018 18:11

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Torrenting má trochu zložitý pracovný postup, a preto je šifrovanie celého procesu pre väčšinu sietí VPN náročné. Dokonca aj veľa platených sietí VPN je na účely torrentingu neefektívne a je takmer nemožné nájsť bezplatnú sieť VPN na účely torrentu. Proces torrentovania vykonávaný bez siete VPN vystavuje vašu IP adresu nielen vášmu poskytovateľovi internetových služieb, ale všetkým jednotlivcom, ktorí sa nachádzajú v rovnakom torrente, v ktorom sa nachádzate..

Poskytovateľ internetových služieb, ktorý sa pozerá na vaše činnosti súvisiace s torrentovaním, môže tiež obmedziť vašu šírku pásma alebo môže znížiť rýchlosť vášho pripojenia k internetu, aby sa vyhlo zaťaženiu zo svojich sieťových serverov, a to je bežné, pretože torrentovanie zaberá väčšie množstvo údajov. Preto by som vám veľmi rád odporučil platenú sieť VPN namiesto bezplatnej siete VPN na torrentovanie. Pred výberom platenej siete VPN na torrentovanie sú potrebné aj niektoré aspekty. Väčšina sietí VPN je riskantná a môžu mať problémy, ako je úniku IP alebo úniku DNS, ktoré by mohli odhaliť vašu identitu bez toho, aby ste o tom vedeli. Rýchlosť je tiež hlavným faktorom pre torrenting, pretože pomalá rýchlosť by mohla zničiť vaše zážitky z torrentu.

Na základe týchto dôležitých VPN pre faktory torrentingu existujú dve najlepšie možnosti, ktoré sú tiež dostupné.

 • NordVPN - Má pridanú funkciu ochrany proti úniku DNS, ktorá udržuje kontrolu všetkých požiadaviek DNS. Majú tiež dostatočnú rýchlosť na rýchle streamovanie a sťahovanie. Môžete si však vybrať z mnohých protokolov VPN.
 • ExpressVPN - Táto sieť VPN sa intenzívne zameriava na rýchlosť a je skutočne najlepšia pre najrýchlejšie služby VPN. Majú tiež veľa bezpečnostných protokolov s primeranou ochranou proti úniku WebRTC a ochranou proti úniku DNS.

ExpressVPN je trochu drahý, ale môžete získať zľavy tam rôzne balíčky. NordVPN je však veľmi lacný a cenovo dostupný pre všetkých.

Označené ako spam Autor: Jessica Walson (Otázky: 1, Odpovede: 48) Odpovedané 22. marca 2018 15:04 hod.

 • Nahlásiť spam
▲ 1 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Na torrentovanie potrebujete rýchle pripojenie VPN, s neobmedzeným limitom šírky pásma & špičková bezpečnosť. Rýchlosť a šifrovanie sa nikdy nestretnú, čo vás bude stáť peniaze; v online svete nie je nič zadarmo.

Bezplatná VPN na torrenting neexistuje

Označené ako spam Autor: Rebecca (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 16. marca 2018 18:36

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Prečítal som si všetku konverzáciu v tomto vlákne a zistil som toto: Nikto neodporúča žiadnu jedinú sieť VPN, ktorá vám umožní šifrovať internetový prenos zadarmo. Bezplatná sieť VPN na torrenting vám neumožňuje anonymné sťahovanie torrentov, väčšina bezplatných sietí VPN pracujú v rozšíreniach, ale poskytujú iba proxy služby, nie službu VPN, čo znamená, že iba premiestnia vašu IP adresu a nešifrujú váš internetový prenos..

Ľudia, ktorí tu navrhujú používať najlepšie platené siete VPN, vám umožnia bezplatnú 30-dňovú skúšobnú verziu. Skúšobná verzia zaistí vaše peniaze do 30 dní a tiež zničí vaše denníky pomocou ich politiky menšej hodnoty.

Viac často: Chlapci tu odporúčajú NordVPN a ExpressVPN, čo je pri sťahovaní torrentov veľmi populárne.

To je všetko.

Označené ako spam Autor: Rebecca (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 30. januára 2018 14:09

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

no, hľadanie najlepšej bezplatnej VPN na torrentovanie alebo bezplatnej VPN typu p2p neexistuje !. No, na trhu nie je dostupná žiadna VPN VPN, pretože z nej niečo nedostávajú. existuje veľa falošných VPN, ktoré vás prilákajú ZDARMA tagline!

skrátka: Hľadal som niečo také, ale nakoniec som zistil, že NordVPN nie je zadarmo, ale je skutočne lacný a vysoko ohodnotený na rôznych veľkých platformách..

Označené ako spam Autor: James (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 4. januára 2018 17:06

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Ak chcete pre torrenting úplne zadarmo VPN, musíte zostať pripravení na pravidelné prerušenia a extrémne nízku rýchlosť pri sťahovaní. Zatiaľ čo mnoho renomovaných sietí VPN na torrenting je teraz k dispozícii v skutočne nízkych balíkoch. Mojím návrhom je zvoliť jednu z rýchlych sietí VPN, ako napríklad expresVPN, aby sa predišlo frustrácii pri sťahovaní, koniec koncov, nikto nemá rád pokazenie vzrušenia dlhými čakaniami na načítanie filmových scén..

Označené ako spam Autor: Bernard Shawn (Otázky: 1, Odpovede: 48) Odpovedané 1. januára 2018 15:04 hod.

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Bezplatnú sieť VPN na torrentovanie je takmer nemožné nájsť. Bezplatnú sieť VPN môžete získať na iné účely, ale torrenting je funkcia účinná aj v niekoľkých platených sieťach VPN. Pretože torrentovanie vyžaduje primeranú rýchlosť, preto potrebujete rýchlu sieť VPN na bezproblémové sťahovanie.

Označené ako spam Autor: Jane Mark (Otázky: 1, Odpovede: 48) Odpovedané 30. decembra 2017 13:08

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Je ťažké zistiť, či je v torrentingu k dispozícii niečo zadarmo, áno, ale existujú najlepšie VPN pre torrenting, ktoré ponúkajú pravidlá vrátenia platby a v súčasnosti je v predaji možné získať najlepšie ponuky.

https://www.beencrypted.com/best-vpn-torrenting-p2p-filesharing/

Označené ako spam Autor: Jessica Jordan (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 14. decembra 2017 16:47

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Nemyslím si, že ak existuje nejaké odporúčanie, ktoré môžete získať ZADARMO, všetko je zaplatené

Označené ako spam Autor: Meson (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 5. decembra 2017 17:32

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Len som tu narazil a myslel som, že by som mal vyriešiť vaše vyhľadávanie tu. Hľadal som rovnakú otázku a tiež položil veľa otázok na rôznych platformách, ako sú Reddit a Yahoo Answers. Po tomto rozsiahlom výskume som nenašiel veľa možností, ale som dosť skúsený na testovanie akejkoľvek VPN podľa rýchlosti, DNS, serverov, ochrany DSN pred únikom..

V Reddit & Odborníci na bezpečnosť spoločnosti Quora sa obávajú iba VPN, ktorá by mohla uniknúť vášmu DNS a nezabezpečiť Kill Switch nie je nikdy možné anonymným sťahovaním torrentov..

Potrebujete VPN na to, aby ste sa dozvedeli, ktorá ponuka:

 1. Široká škála serverov
 2. Ochrana proti úniku DNS
 3. Hlavný vypínač
 4. Povoliť torrentovanie

NordVPN & ExpressVPN je tou najlepšou voľbou pre všetky časy. ako odporúča Reddit & Experti spoločnosti Quora.

Označené ako spam Autor: Jessica Jordan (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 24. novembra 2017 23:37

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Zdieľanie súborov P2P pomocou VPN je ako bolesti hlavy, frustrácia, poškriabanie hlavy po celú dobu & nahlas zakričíte, to sú okolnosti, ktorým by ste mohli čeliť, keď ste na torrenting špeciálne použili VPN VPN. ��

Po prvé, kvôli pomalému pripojeniu, nízkej rýchlosti internetu pri sťahovaní, najnebezpečnejšie, že nikdy nezakryje vašu komunikáciu pred zvedavými očami, ktoré poznáte ...

Používanie VPN s torrentmi je v zásade šifrovanie prenosu Utorrent a neviditeľné od poskytovateľov internetových služieb, čo ani platené služby nedokážu zvládnuť nejaký čas únikom svojho servera DNS, ktorý prináša upozornenia poskytovateľov internetových služieb. ��

Skúsil som NordVPN, ktorý sa dokonale hodí na anonymné sťahovanie torrentov. Skôr hľadaním bezplatnej verzie získate výhodu 78% výpredaja, ktorý je v súčasnosti spustený. Tu je odkaz: 2,75 / mesiac kupón NordVPN 

Označené ako spam Autor: Jasmeen (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 17. novembra 2017 12:42

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Neexistuje žiadna bezplatná sieť VPN, ktorá by umožňovala torrentovanie alebo by sa mohla zabezpečiť v skutočnosti, a hľadáte najlepšie? ako je to možné.

Označené ako spam Autor: Mark Willson (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 16. novembra 2017 23:57

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Torrenting spôsobuje množstvo oznámení od poskytovateľa internetových služieb a tiež predstavuje skutočnú hrozbu pre vaše súkromie a bezpečnosť online. Neexistujú také bezplatné VPN na torrenting, ktoré by sa týchto problémov zbavili. Aj keď je skutočne málo sietí VPN, ktoré skutočne poskytujú skutočné anonymné pripojenie pri sťahovaní torrentov.

Druhou vecou, ​​ktorú treba skontrolovať pri hľadaní spoľahlivej siete VPN Na torrenting, je skontrolovať, či poskytujú ochranu DNS & Zabite spínač, ktorý zabraňuje pripojeniu k úniku informácií.

Čo sa stalo, keď VPN prepustil DNS?

Stalo sa to, keď poskytovateľ DNS neuspokojil vašu požiadavku DNS a nevypustil vaše DNS.

Hlavný vypínač: táto funkcia uloží vaše chrbty vždy, keď dôjde k strate spojenia medzi sťahovaním torrentov a rýchlo sa zastaví internetový prenos a bude sa naň čakať, keď sa znova dostane, znova sa pripojí server VPN a zabráni sa úniku informácií.

NordVPN & ExpressVPN prichádza s oboma funkciami, ktoré vám poskytnú DNS Leak Protection s prepínačom kill.

Palec hore ak to považujete za užitočné ��

Označené ako spam Autor: Trump (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 28. októbra 2017 18:00

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Neexistuje žiadna bezplatná podpora VPN P2P, pri torrentovaní potrebujete silné a stabilné pripojenie VPN.

Označené ako spam Autor: Mark Willson (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 3. októbra 2017 22:00

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Ak sa obávate o svoje súkromie a bezpečnosť, neodporúčam vám žiadnu bezplatnú sieť VPN na stiahnutie torrentov, jej kontroverzný problém, ale nepodporujeme a neodporúčame tu žiadnu nezákonnú činnosť.,

Vrelo odporúčam NordVPN pre Torrenting, jeho rýchle a skutočne anonymné, dá vám anonymné sťahovanie, chráni vás aj poskytovaním ďalších funkcií, ako je Kill Switch. & Ochrana proti úniku DNS, ktorá vám nikdy neunikne skutočnú totožnosť. ale „Nie je zadarmo“

Ročné ceny NordVPN začínajú 5,75 $ / m

Ale tu je zľavnené spojenie: NordVPN 78% zľava 3,29 $ / m

Exkluzívne ponuky 2017:

RankProviderPriceDiscount
1 NordVPN $ 3,29 72% OFF
2 PureVPN  $ 2,95 ZĽAVA 64%
3 ExpressVPN  $ 8,32 35% ZĽAVA
4 Ivacy VPN  $ 1,66 ZĽAVA 86%
5 Súkromný prístup na internet  $ 3,33 ZĽAVA 52%

Označené ako spam Autor: Jimmy Woki (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 23. mája 2017 18:39 pm

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Odpoveď na súkromieAk ste vážne? torrenting s VPN zadarmo alebo proxy? ak sa to nestane, neexistuje anonymná podpora bezplatnej podpory VPN prostredníctvom torrentu, aj keď existuje veľmi zriedkavá platená VPN, ktorá dokonale pracuje s anonymným torrentovaním. Väčšinou chlapci, ktorí hľadajú najrýchlejšie riešenie VPN na torrenting, pretože to je najdôležitejšia funkcia, ktorú ste vždy skontrolovali. Pripojenie VPN by malo znížiť rýchlosť z dôvodu tunela VPN a šifrovania. Mal by však znížiť váš bežný internet na 6%, ale väčšinou VPN zníži asi o 30 až 40%, čo je pri sťahovaní skutočne frustrujúce.

Tu je niekoľko najrýchlejších a lacnejších sietí VPN na účely torrentu:

NordVPN:

Kľúčové vlastnosti

 • 550+ serverov v 49+ krajinách
 • 6 Súčasné pripojenie
 • 30 dňová záruka vrátenia peňazí
 • Stiahnuť (32,5 Mb) Odovzdať (28,4 / mbs)
 • Získajte 50% zľavu COUPON (2ycyberdeal)

Výsledky testu rýchlosti:

Bez VPNS VPN
Rýchlosť sťahovania 35,17 Mbps 32,51
Rýchlosť nahrávania 34,05 Mbps 28.40
Šifrovací protokol - L2TP
Umiestnenie servera Spojené štáty Spojene kralovstvo
Doba odozvy 27 ms 28 ms

ExpressVPN:

Kľúčové vlastnosti

 • 137+ serverov v 87 krajinách
 • PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN TCP
 • 3 Multi Loginy - RÝCHLEJŠIE NA STIAHNUTIE
 • Stiahnuť (34,5mbs) Nahrať (32,4 / mbs)
 • 256 šifrovacích protokolov

Výsledky testu rýchlosti:

Bez VPNS VPN
Rýchlosť sťahovania 35,17 Mbps 34,50
Rýchlosť nahrávania 34,05 Mbps 32.04
Šifrovací protokol - L2TP
Umiestnenie servera Spojené štáty Spojene kralovstvo
Doba odozvy 27 ms 26 ms

PureVPN:

Kľúčové vlastnosti

 • Rýchle 500+ servery vo viac ako 140 krajinách
 • PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN & IKEv2
 • 5 Multi prihlásení
 • Stiahnuť (30,4mbs) Nahrať (28,5mbs)
 • Pravidlá pre vrátenie platby za 7 dní

Výsledky testu rýchlosti

Bez VPNS VPN
Rýchlosť sťahovania 35,17 Mbps 30.40
Rýchlosť nahrávania 34,05 Mbps 28.50
Šifrovací protokol - L2TP
Umiestnenie servera Spojené štáty Spojene kralovstvo
Doba odozvy 27 ms 30 ms

Označené ako spam Autor: Jasim M. (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 16. mája 2017 16:17

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Rovnako ako ostatní chlapci, ktorí neodporúčajú bezplatné služby VPN pre Torrenting, nebudem to opakovať, ale konkrétnejšiu odpoveď na vaše ekonomické obavy..

Dobrá správa je: kontaktovali sme niektoré z najlepších VPN na torrentovanie a požiadali sme ich o exkluzívne ponuky pre našich čitateľov.

S Pozdravom,

Jordán

Označené ako spam Autor: Jordan (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 27. apríla 2017 14:53

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Navrhujem vám, aby ste na torrenting nepoužívali bezplatnú službu VPN, pretože nie sú absolútne dôveryhodní. Sú tiež pomalé a umožňujú prístup k vašim informáciám tretím stranám.

Nespoliehajte sa na bezplatné VPN, ale namiesto toho si vytvorte platenú VPN NordVPN. Táto VPN nielen uľahčuje torrenting, ale ponúka aj rýchlu rýchlosť pripojenia, silné šifrovanie, bezpečnostné protokoly a servery umožňujúce P2P.

Označené ako spam Autor: Cheryl (Otázky: 0, Odpovede: 17) Odpovedané 19. apríla 2017 13:54

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Tunelovanie vždy obmedzí vašu rýchlosť až na minimum kvôli procesu šifrovania. Ak chcete dosiahnuť anonymitu a bezpečnosť svojich údajov Torrenting, musíte prekonať určitú rýchlosť.

VPN pre Torrenting šifruje všetok váš prenos Torrent 256-bitovým šifrovaním AES (čo by bolo potrebné dešifrovať takmer 20 rokov). Môžete však zamiešať medzi bezpečnostnými protokolmi, ktoré sú zodpovedné za použitie šifrovania na vaše údaje. Dovoľte mi to kategorizovať za vás.

PPTP - Slabé šifrovanie - vyššia rýchlosť (neodporúča sa, pretože uniká)

L2TP / IPSec, OpenVPN, SSTP, IKEv2 / IPsec - silné šifrovanie - mierne nižšia rýchlosť (odporúčané)

Navyše budete musieť mať Torrent VPN, ktorý by poskytoval prepínač internetového zabíjania, aby ste zabránili úniku údajov po odpojení.

Navrhujeme vám, aby ste sa nevenovali bezplatným sieťam VPN, pretože neviete, kam sa vaše správy posielajú a či sú vôbec šifrované? Takéto bezplatné siete VPN zvyčajne predávajú vaše informácie inzerentom tretích strán. Napríklad sa zistilo, že obranca VPN je produktom analytickej spoločnosti, ktorý zhromažďuje údaje používateľov, aby ich používal alebo ďalej predával.

Takže, ak Torrenting, potom pomocou VPN je vaša nevyhnutnosť. Viac informácií o VPN nájdete na blogu tejto webovej stránky.

Označené ako spam Autor: Torrent Lover (Otázky: 0, Odpovede: 33) Odpovedané 29. marca 2017 12:24

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Nie, na torrenting nie je k dispozícii žiadny bezplatný vpn. Je tu jedna, ktorú tu ľudia spomenuli, ale nie je to dosť dobré z dôvodu pomalých rýchlostí a prijímania oznámení DMCA, čo znamená stratu času..

Ak ste Torrenting, musíte používať VPN. Osobne by som vám navrhol, aby ste sa rozhodli NordVPN je to najlepšia VPN pre Torrenting, pretože má dedikované servery P2P a najbezpečnejšie funkcie a protokoly VPN. Na ich serveroch P2P je rýchlosť vysoká, takže sa nemusíte obávať.

Môžete ľahko nastaviť Torrent VPN:

 1. Prihláste sa na odber NordVPN a postupujte podľa krokov v e-maile.
 2. Stiahnite a nainštalujte aplikáciu NordVPN.
 3. Vyberte vhodné miesto alebo nechajte aplikáciu zvoliť optimálnu polohu
 4. Kliknite na pripojenie.
 5. Užite si Torrenting na VPN.

Označené ako spam Autor: Duane Boyd (Otázky: 0, Odpovede: 33) Odpovedané 25. marca 2017 14:59

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Bezplatne Torrent VPN iba Betternet umožňuje sťahovanie torrentov, ale rýchlosti sú pomalé, skúšal som niekoľkokrát. Okrem toho jasne uviedli, že dodržiavajú oznámenia DMCA a poskytujú prístup k svojim serverom. Nebudete teda v anonymných sieťach VPN anonymní, nikdy nie ste!

Ak si chcete stiahnuť torrenty bez zanechania stopy, mali by ste zvoliť najlepšiu VPN pre Torrenting. Používam technológiu NordVPN, ktorá mi nielen ponúka veľké rýchlosti a šírku pásma, ale aj funkcie ako dvojité šifrovanie, servery P2P a Smart DNS na streamovanie. Môžete tiež hľadať výrazy ExpressVPN, PureVPN a ďalšie, o ktorých môžete na tejto webovej stránke nájsť tému.

Označené ako spam Autor: Ricardo Rodriguez (Otázky: 0, Odpovede: 33) Odpovedané 22. marca 2017 12:01

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Zadarmo VPN pre Torrenting je podvod. Ak si prečítate ich zásady ochrany osobných údajov, uvidíte, že nie sú iba nejasné, ale umožňujú priamo prístup k vašim informáciám tretím stranám a po nainštalovaní týchto sietí VPN budete odsúdení na zánik..

Nainštaloval som jednu a potom som ju po použití odstránil. Nasledujúci deň som dostávala reklamy odnikiaľ. Spravidla si nevyberám žiadnu službu. Mojím cieľom je prestať používať výraz „zadarmo“, na tomto svete nie je nič zadarmo. Použite platenú službu VPN.

Označené ako spam Autor: Seth Fox (Otázky: 0, Odpovede: 33) Odpovedané 21. marca 2017 14:12

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Neexistujú žiadne bezplatné odporúčania konkrétne pre torrenting

Označené ako spam Autor: Jason (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 21. marca 2017 13:23

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Zdieľanie súborov P2P vyžaduje obrovské poplatky za šírku pásma serverov. Preto bezplatné služby VPN neumožňujú Torrenting na svojich serveroch. Okrem toho nie je zadarmo vždy bezplatné a vaše informácie sa predávajú inzerentom alebo osobám, ktoré vedia komu?

Dlhý príbeh krátky, aby ste boli anonymní pri Torrentingu na bezplatnej sieti VPN, skutočne sa vystavujete väčším organizáciám, nechajte svojich ISP osamote.

Odporúčam vám, aby ste na Torrenting používali najlepšiu VPN. Osobne používam technológiu NordVPN na sťahovanie torrentov, pretože majú vyhradené servery P2P. Navyše hodia službu Smart DNS, aby mohli streamovať Netflix zadarmo a bez problémov s rýchlosťou. Čo viac si môžete vyžiadať od VPN?

Existujú aj ďalšie služby VPN, ako napríklad PureVPN, ExpressVPN, Ivacy VPN a PIA VPN, ktoré umožňujú sťahovanie Torrent. Ak nie ste fanúšikom spoločnosti NordVPN, môžete sa kedykoľvek spoľahnúť na tieto spoľahlivé služby.

Našiel som tu článok súvisiaci s bestVPN pre Torrenting,  stojí za to sa pozrieť.

Označené ako spam Autor: Troy Riley (Otázky: 0, Odpovede: 33) Odpovedané 20. marca 2017 17:42

 • Nahlásiť spam
▲ 3 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Ak hľadáte bezplatnú sieť VPN na stiahnutie torrentov anonymne, budete čeliť veľkým problémom. Používanie bezplatnej siete VPN na torrenting znamená vyzvať poskytovateľov internetových služieb, aby proti vám podnikli kroky pri sťahovaní z klienta bitových torrentov..

Súhlasím s tým, že niektoré siete VPN sú drahé, ale ak iba vyhodnocujete siete VPN na základe ceny a používate bezplatnú sieť VPN na anonymné torrentovanie, robíte veľkú chybu, pretože bezplatné siete VPN už majú kontrolu nad vyšetrovacími agentúrami a hackermi, je to plné Dôkazom pasce, ktorá vám môže veľa ublížiť, pokiaľ ide o zabezpečenie internetu a súkromie, si myslíme, že je to jednoduchá taktika, ako skryť internetovú komunikáciu pred poskytovateľom internetových služieb, ale v skutočnosti je to jednoduchý spôsob, ako vás ISP chytiť pri sťahovaní z torrentu..

Dolezitejsie! Ak je vaším cieľom strážiť sieťovú bezpečnosť a súkromie, potom musíte vyhodnotiť bezpečnostný softvér na základe jeho funkcií, bezpečnostných protokolov, šifrovacích tunelov a serverov umožňujúcich P2P, pretože tieto veci poskytujú poskytovateľovi VPN obrovskú hodnotu..

Ak hľadáte cenovo dostupnú VPN sieť na stiahnutie torrentov anonymne, potom je NordVPN najdôveryhodnejšou voľbou známou pre svoje silné šifrovanie; obísť váš prenos cez šifrovaný tunel.

72% ZĽAVA $ 3,29 / mesiac - získajte teraz NordVPN

PureVPN, známy ako najrýchlejší poskytovateľ VPN na svete, má servery umožňujúce P2P, ktoré podporujú anonymné sťahovanie torrentov z klienta bitového torrentu. Môžete odblokovať streamovacie kanály ako Netflix, Hulu Plus a BBC iPlayer vo všetkých regiónoch sveta.

64% ZĽAVA Časovo obmedzená dohoda - 2,95 USD / m

ExpressVPN je uznávaný ako dobrý poskytovateľ VPN. Nachádza sa na Britskom panenskom ostrove, čo znamená, že krajiny ako USA, Veľká Británia, Kanada a Austrália nemôžu implementovať svoje zákony. ExpressVPN má svoje servery vo všetkých krajinách sveta, môžete si sťahovať torrenty s vysokou rýchlosťou pripojenia, je kompatibilné so všetkými zariadeniami.

35% ZĽAVA NA ExpressVPN - získajte ExpressVPN teraz

Označené ako spam Autor: Peter buttler (Otázky: 0, Odpovede: 5) Odpovedané 10. marca 2017 16:26

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Sieť VPN nikdy nevyriešila problém, s ktorým sa väčšina ľudí stretla počas torrentovania, na torrenting je k dispozícii veľa proxy, ale nemôžete ich použiť. Nepoužívajte server proxy, pretože to zvýši vaše šance na chytenie.

Skôr: Môžete použiť poskytovateľa lacných VPN služieb na torrenting, ktorý je momentálne v predaji alebo pri obchodoch, čo by bola vaša najlepšia šanca sa na ne dostať..

Ak hovoríme o anonymite, takmer každý poskytovateľ služieb VPN tvrdí, že poskytuje anonymné pripojenie, zatiaľ čo sťahuje torrent, ale skutočnosti sa od neho dramaticky líšia. Ak poskytovateľ služieb zníži rýchlosť kvôli anonymnému pripojeniu? potom to nie je hodné kúpiť ho na torrenting. pretože na torrenting potrebujete niečo silné a najrýchlejšie pre svoj torrenting.

S pozdravom

Označené ako spam Autor: Jimmy (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 10. februára 2017, 19:28

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

No, použil som bezplatné VPN na sťahovanie torrentov, ale nie sú dôveryhodné, pretože keď bezplatné VPN neponúkajú P2P servery, čo znamená, že keď sťahujete akýkoľvek súbor pomocou bitového torrentu alebo u torrent klienta, bezplatná VPN nemôže zabrániť ISP v obmedzovaní internetového pripojenia. rýchlosť.

Ak si chcete stiahnuť torrenty a nechcete ich chytiť pomocou ISP, musíte si pred prihlásením VPN pozrieť vlastnosti a servery VPN, pre účely torrentingu je dôležité, aby VPN mala servery umožňujúce P2P, bezpečnostné protokoly, silné šifrovanie a rýchla rýchlosť pripojenia.

Poskytovatelia internetových služieb vlastne teraz uchovávajú údaje každého používateľa najmenej jeden rok, preto je nevyhnutné používať na VPN torrent najlepšie VPN, ktoré sú špeciálne vyvinuté na šifrovanie vášho internetu medzi vami a poskytovateľom internetových služieb s úplnou anonymitou.

Označené ako spam Autor: Anonymous (Otázky: 0, Odpovede: 1) Odpovedané 25. januára 2017 17:22

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Iba Betternet umožňuje Torrenting na svojej bezplatnej VPN. Vo svojich zásadách ochrany osobných údajov však jasne uviedli, že ak príde oznámenie DMCA, budú ho plne dodržiavať a sprístupnia orgánom činným v trestnom konaní. Aký má zmysel povoliť Torrenting?

Označené ako spam Autor: George Rodrick (Otázky: 0, Odpovede: 33) Odpovedané 23. januára 2017 14:12

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Bezplatná sieť VPN sa vo veľkej miere spolieha na reklamy. Zakaždým, keď vytvoríte reláciu, zobrazí reklamy v aplikácii alebo zobrazí reklamu, ktorú musíte pozorne sledovať počas stanoveného časového obdobia..

Teraz je to dosť nepríjemné a najhoršie, umožňuje inzerentom tretích strán prístup k ich softvéru, aby mohli používať vaše citlivé informácie na analytické účely. Preto je podľa môjho názoru používanie „najlepšej bezplatnej“ VPN na anonymitu mýtus. Odporučil by som vám ísť na VPN so zľavami.

Označené ako spam Autor: Anonymous (Otázky: 0, Odpovede: 33) Odpovedané 23. januára 2017 14:07

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Nepropagovanie nelegálnych aktivít
Táto odpoveď je úplne na vaše vlastné krádeže údajov a bezpečnostné dôvody. torrenting prostredníctvom bezplatnej služby VPN by nikdy nebol skvelý výber, pretože torrenting je vážne znepokojený, zatiaľ čo ľudia sú chytení a hľadajú efektívnejší spôsob, ako to dosiahnuť. Existuje však niekoľko sietí VPN, ktoré prichádzajú s bezplatnými trasami, čo znamená, že môžete využívať 100% anonymitu, ale v bezplatnej verzii nemôžete mať úplný prístup. Odporučil by som Cyberghost, ktorý je dodávaný s bezplatnou verziou, ale pomôže vám zostať v anonymite.

Ale v bezplatnej verzii máte obmedzenia a nemáte úplnú kontrolu; tu sú nevýhody:
nemôžete si zvoliť váš server želaní
obmedzená šírka pásma
zľava každé 3 hodiny

Odporučil by som lacné namiesto bezplatných verzií

Označené ako spam Autor: Mark Steve (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 23. januára 2017 13:25

 • Nahlásiť spam
▲ 0 ▼&# 10004; Súkromná odpoveď

Sieť VPN zadarmo sa podobá väčšine ostatných „bezplatných“ služieb, ponúk, ponúk a podobne. K dispozícii je buď výhrada - dúfajúc, že ​​si potom kúpite, inovujete, propagujete alebo vyberiete kombináciu zvolených - alebo je to nejaká charitatívna organizácia. Keď váš miestny obchod so sendvičmi rozdá kupóny na malý malý sendvič, je to určite výmena, akoby ste sendvič kúpili priamo. Vaša pešia premávka a viditeľná prítomnosť v obchode pravdepodobne priťahujú ostatných, aby sa na ne pozreli a možno si ich kúpili sami. Ak je sendvič dobrý, môžete dokonca preskočiť blok a radostne sa vracať k „najodeliteľnejšiemu sendviču, aký kedy“ je, aby vás okoloidúci sledoval s pobavením a miernym záujmom o vaše zdravie..

Označené ako spam Autor: Marry Jane (Otázky: 27, Odpovede: 59) Odpovedané 22. januára 2017 15:39 hod

 • Nahlásiť spam

«Späť na predchádzajúcu stránku

Ak chcete posielať otázky, prihláste sa.

používateľské meno alebo emailová adresa

heslo

Pamätáš si ma

 • Prejdite na prihlasovaciu stránku WP
 • Registrovať
 • Stratené heslo?
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me