Jak oglądać Hulu poza USA

[ware_item id=33][/ware_item]

Wszystkie pytania Odpowiedzi na pytania Pytania bez odpowiedzi Wszystkie kategorie Oprogramowanie MacBook VPN WordPress > " Powrót do poprzedniej strony


▲ 223 ▼ ♥ 0

Hulu Plus to mój ulubiony kanał transmisji strumieniowej znany ze swoich programów telewizyjnych i filmów, można go łatwo uzyskać na urządzeniach. Przesyłam strumieniowo Hulu w USA przez ostatnie 2 lata. Obecnie spędzam wakacje za granicą, ale transmisja strumieniowa Hulu Plus jest niedostępna lub zablokowana w innych krajach. Szukałem „Jak odblokować Hulu Plus poza Stanami Zjednoczonymi na urządzeniach”, takich jak Android, iOS, Kodi, Ruko i inne, ale nie znalazłem żadnego cennego przewodnika, aby go przesyłać strumieniowo.

Minął tydzień, w którym nie mogę oglądać programów telewizyjnych i filmów Hulu, które transmitowałem na AppleTV w ojczyźnie. To również sprawiło, że moje wakacje były nudne. Jeśli ktoś, kto doświadczył tego wcześniej i wie, jak oglądać Hulu w innych krajach na Xbox lub PS4, podzieli się Twoimi zaleceniami.

Oznaczony jako spam Wysłane przez Anonimowy (pytania: 27, odpowiedzi: 59) zadane 20 marca 2017 18:59 975 wyświetleń

 • Podążać
 • Przestań obserwować
 • Zgłoś spam
 • Najnowsza
 • Najwyższa ocena
▲ 0 ▼&# 10004; Prywatna odpowiedź

Rozumiem, dlaczego ludzie próbują odblokować Hulu poza USA, ponieważ jest to najbardziej znany kanał transmisji telewizyjnej po Netflix na całym świecie. Oferuje treści strumieniowe dla osób w różnym wieku i różnym wieku, dzięki czemu Hulu jest wyjątkowy wśród kanałów strumieniowych.

Hulu ma oddzielne zespoły różnych kategorii, które obsługują programy telewizyjne i filmy. Według oficjalnego raportu, Hulu ma ponad 12 milionów aktywnych użytkowników. Z powodu dużej liczby aktywnych użytkowników z całego świata, Hulu zaczyna ograniczać użytkowników do utrzymania wiarygodności programów telewizyjnych i filmów.

W początkowej fazie Hulu blokuje adresy IP spoza USA, ale ze względu na jakość treści przesyłanych strumieniowo ludzie zaczynają używać oprogramowania do odblokowywania Hulu w swoich regionach lub krajach. Następnie Hulu zaczyna blokować oprogramowanie, takie jak VPN, aby utrzymać swoich użytkowników.

Dostępne są jednak najlepsze sieci VPN, które pozwalają użytkownikom odblokować Hulu poza USA w kilka sekund. Ale trudno jest ocenić, który dostawca VPN obsługuje przesyłanie strumieniowe, ponieważ nikt nie mówi otwarcie, że wspieramy Hulu w innych krajach, takich jak Kanada, Australia, Wielka Brytania i Niemcy.

Wcześniej używałem ExpressVPN do odblokowywania Hulu, przez ostatnie kilka miesięcy Nie działa skutecznie. Więc przeniosłem się do NordVPN Ma więcej serwerów VPN niż jakikolwiek inny dostawca VPN. Możesz zainstalować NordVPN na dowolnym urządzeniu, obsługuje IOS, Android, Windows Mac i Linux.

Aby subskrybować Hulu, musisz zainstalować VPN na swoim urządzeniu po instalacji łączy dowolny serwer USA z listy serwerów VPN. Teraz możesz zasubskrybować kanał Hulu. Gdy subskrypcja zostanie zatwierdzona, możesz zalogować się na swoje konto i rozpocząć transmisję strumieniową, ale pamiętaj, aby nie łączyć się z serwerem USA VPN, w przeciwnym razie Twoje konto zostanie zablokowane przez Hulu.

Oznaczony jako spam Wysłany przez Richard Marlin (pytania: 0, odpowiedzi: 1) Odpowiedzi 4 lipca 2017 16:53

 • Zgłoś spam
▲ 0 ▼&# 10004; Prywatna odpowiedź

Hulu Plus to znana platforma do natychmiastowego przesyłania strumieniowego wideo, która oferuje ponad 6 kategorii strumieniowych, w tym programy telewizyjne i filmy. Obecnie Hulu Plus jest dostępne do przesyłania strumieniowego w USA i Japonii, ale ma miliony obserwujących z całego świata z powodu niesamowitej zawartości przesyłania strumieniowego. Miłośnicy transmisji strumieniowych, którzy mieszkają za granicą w poszukiwaniu „jak oglądać Hulu Plus poza USA”, niektórzy ludzie znajdują niezawodne rozwiązanie, ale większość z nich cierpi z powodu blokady transmisji strumieniowej.

Aby odblokować Hulu w innych regionach, musisz wybrać VPN - NordVPN lub ExpressVPN, ponieważ strumieniowanie Hulu jest ograniczone geograficznie, po drugie Hulu blokuje niewiarygodne sieci VPN, które pozwalają na dostęp do Hulu z innych krajów. Podczas konfigurowania połączenia VPN omija ono blokadę i chroni ruch internetowy przed znajomością dostawcy usług internetowych, który przesyła strumieniowo blokowaną zawartość.

Początkowo VPN został zaprojektowany z myślą o prywatności i bezpieczeństwie, a później inżynierowie bezpieczeństwa wprowadzili funkcję szyfrowania i dedykowany protokół prywatności, który zapewnia całkowitą ochronę treści przesyłanych strumieniowo przed hakerami i dostawcami usług internetowych.

Jestem miłośnikiem transmisji strumieniowej i starałem się znaleźć oprogramowanie wysokiej jakości, które omija to ograniczenie, więc mój przyjaciel poleca mi korzystanie z VPN, a teraz już ponad 8 miesięcy z powodzeniem cieszę się transmisją strumieniową.

Oznaczony jako spam Wysłane przez Anonimowy (pytania: 27, odpowiedzi: 59) Odpowiedzi 4 maja 2017 13:35

 • Zgłoś spam
▲ 0 ▼&# 10004; Prywatna odpowiedź

Hulu zostało założone w 2007 roku jako kanały przesyłania strumieniowego wideo na żądanie, ale w początkowej fazie 3 lat Hulu nie zyskiwało obecności miłośników streamingu, w tym czasie można było łatwo oglądać Hulu poza USA. Ale kiedy Hulu pracowało osobno nad kategoriami treści i podzieliło treści przesyłane strumieniowo w różnych grupach wiekowych i płciach, miłośnicy transmisji zaczynają subskrybować swoje kanały, co pozwala Hulu na pomyślny rozwój.

W 2011 r. Hulu zmienia strategię przesyłania strumieniowego treści i blokuje wiele serwerów IP działających z innych krajów. Od tego czasu Hulu jest ograniczone dla osób mieszkających poza USA lub Japonią, które nie mogą oglądać wiodących programów telewizyjnych i filmów. Nadal miłośnikom transmisji strumieniowej udaje się odblokować Hulu w ich krajach za pomocą (VPN) dedykowanej sieci prywatnej pokazującej Hulu, że obywatel USA ma dostęp do transmisji strumieniowej.

Proces wyboru VPN jest trochę trudny, ponieważ niektórzy ludzie, że darmowa VPN może odblokować Hulu, ponieważ ma wszystkie opcje, które oferuje płatny VPN, ale jest całkowicie błędny, tylko rzadkie VPN mogą odblokować Hulu we wszystkich regionach świata.

Jestem także streamerem Hulu i wiele razy przeszedłem przez ten proces, aby sprawdzić, które oprogramowanie jest zdolne w kwietniu 2017 r. Przyszedłem do NordVPN, w tym przypadku jest skuteczne, ponieważ używają zaawansowanych technologii.

Kroki, aby obejrzeć Hulu poza USA

 1. Musisz subskrybować VPN
 2. Zainstaluj i skonfiguruj VPN na swoim urządzeniu
 3. Podłącz "Serwer USA”Z listy serwerów VPN
 4. Zaloguj się do swojego konta Hulu
 5. Rozpocznij transmisję strumieniową swojego ulubionego programu telewizyjnego lub filmu

Ta sieć VPN zapewnia również bezpieczeństwo i prywatność w Internecie, powstrzymuje dostawców usług internetowych od przechowywania danych, blokuje hakerów i agencje monitorujące. Oznacza to, że cokolwiek robisz, Twoje informacje są w pełni bezpieczne.

Oznaczony jako spam Wysłane przez Jordan Mills (pytania: 0, odpowiedzi: 5) Odpowiedzi 17 kwietnia 2017 12:50

 • Zgłoś spam
▲ 0 ▼&# 10004; Prywatna odpowiedź

Hulu Plus ma miliony subskrybentów z USA i Japonii, którzy codziennie lubią oglądać programy telewizyjne i filmy. Ale Hulu jest zablokowane lub możesz powiedzieć, że nie jest dostępny do przesyłania strumieniowego w pozostałych krajach. Hulu planuje zawartość dla osób w różnym wieku i różnej płci, dzięki czemu popularność Hulu znacznie wzrosła, co sprawia, że ​​Hulu Plus jest wiodącym kanałem streamingowym w USA.

Miłośnicy transmisji strumieniowych próbują odblokować Hulu Plus w swoim kraju, ale nie omijają ograniczeń Hulu. W rzeczywistości ludzie mieszkający poza USA nie mogą wykupić subskrypcji kanału Hulu. Jeśli dana osoba chce subskrybować Hulu Plus, lokalizacja powinna pochodzić ze Stanów Zjednoczonych.

Ale wciąż nie jest jeszcze za granicą, możesz oglądać Hulu Plus w swoim kraju i potrzebujesz wirtualnej sieci prywatnej. Sieć VPN ma własne dedykowane adresy IP, serwer i protokoły bezpieczeństwa, które omijają ograniczenia kanału przesyłania strumieniowego. VPN to oprogramowanie oparte na aplikacji, które można skonfigurować na dowolnym urządzeniu lub systemie operacyjnym, tj. Android, Mac, Windows, iOS, Linux i innych. VPN jest w pełni chroniony przed przesyłaniem danych przy użyciu szyfrowania end-to-end.

Używam VPN, aby odblokować Hulu Plus w Australii, ponieważ w moim kraju Hulu jest ograniczone.

Poniżej przedstawiono kroki do streamowania Hulu za granicą.

Krok 1: Wybierz VPN i skonfiguruj na swoim urządzeniu.

Krok 2: Połącz lokalizację serwera „USA”.

Krok 3: Zarejestruj się, aby otrzymać subskrypcję Hulu Plus.

Krok 4: Zaloguj się do swojego konta Hulu i zacznij streamować swoje ulubione programy.

Zapamiętaj: Po zakończeniu przesyłania najpierw wyloguj się z konta Hulu, a następnie rozłącz połączenie VPN.

Robię podobny proces i obserwuję Hulu w moim kraju przez ostatnie osiem miesięcy.

Oznaczony jako spam Wysłany przez: John Winse (pytania: 0, odpowiedzi: 5) Odpowiedzi 14 kwietnia 2017 15:08

 • Zgłoś spam
▲ 0 ▼&# 10004; Prywatna odpowiedź

Czas, kiedy zdajesz sobie sprawę, że twoja ulubiona sieć telewizyjna i filmowa nie jest dostępna poza Stanami Zjednoczonymi, rozbija twoje serce na kawałki. Straszniejsze jest, gdy zapłacisz za abonament. Stało się to ze mną w zeszłym roku, kiedy byłem poza USA i chciałem uzyskać dostęp do Hulu.

Jedna z moich koleżanek zaproponowała mi wtedy korzystanie z usługi VPN, ale ostrzegła mnie również, aby nie korzystać z darmowej. Bez marnowania czasu szybko szukałem najlepszych sieci VPN i stwierdziłem, że Express VPN jest najlepszy. Następnie skonfigurowałem połączenie i teraz mogę oglądać wszystkie moje ulubione programy.

Możesz także sprawdzić https://www.beencrypted.com/best-vpn-services-provider-list/, aby dowiedzieć się więcej o najlepszych sieciach VPN.

Oznaczony jako spam Wysłane przez Julię Jones (pytania: 0, odpowiedzi: 17) Odpowiedzi 10 kwietnia 2017 13:27

 • Zgłoś spam
▲ 0 ▼&# 10004; Prywatna odpowiedź

Jeśli zastanawiasz się, jak oglądać Hulu poza USA, ponieważ Twoja bieżąca lokalizacja w innym kraju, w którym Hulu jest zablokowana, chcę Ci powiedzieć, że Hulu nie jest dostępna za granicą. Ludzie używają proxy i darmowych sieci VPN, aby odblokować Hulu, ale uzyskują dostęp do hulu tylko raz, ponieważ większość ludzi otrzymuje błąd „Obecnie nasza biblioteka wideo może być przesyłana strumieniowo tylko w Stanach Zjednoczonych”. Hulu korzysta z najnowszych technologii blokujących proxy i VPN.

Przesyłam strumieniowo hulu również w kraju i za granicą, ostatnio, kiedy podróżowałem do Australii i wziąłem najbardziej niezawodny VPN, aby odblokować Hulu, ponieważ byłem ze sobą i nie miałem nic innego do porywania, ale VPN sprawia, że ​​moja cała miesięczna trasa jest niesamowita, ponieważ kiedy podłączyłem VPN „Serwer amerykański” i uzyskałem udany dostęp do mojego konta Hulu, a następnie zacząłem strumieniować wszystkie moje ulubione programy, które robię w USA.

Nie znajdziesz wszystkich płatnych VPN działających na Hulu, więc zachowaj ostrożność przy wyborze VPN, ponieważ nie będziesz miał prawie pięciu VPN, które pozwolą ci uzyskać dostęp do Hulu poza USA. Nie zapomnij spojrzeć na funkcje VPN, które są cenne, ponieważ jeśli VPN nie ma serwerów w USA, ponieważ nie można oglądać Hulu poza USA.

VPN chroni twoje połączenie przed dostawcą usług internetowych i modułami przechwytującymi dane i umożliwia swobodne korzystanie z transmisji ulubionego kanału.

Oznaczony jako spam Wysłany przez Peter Buttler (Pytania: 0, Odpowiedzi: 5) Odpowiedzi udzielono 6 kwietnia 2017 18:29

 • Zgłoś spam
▲ 0 ▼&# 10004; Prywatna odpowiedź

Przeprowadziłem się do Australii kilka miesięcy temu i kiedy uzyskałem dostęp do Hulu Plus, powiedziało mi, że usługa jest ograniczona geograficznie tylko do Stanów Zjednoczonych. Zapłaciłem za abonament w zaawansowany sposób, więc musiałem kupić VPN i skorzystałem z mojej subskrypcji, ponieważ jestem fanem Hulu Plus.

kupiłem NordVPN po zapoznaniu się z funkcjami i bezpieczeństwem, jakie zapewnia, zwłaszcza gdy jestem w kraju, w którym obowiązują przepisy dotyczące zatrzymywania danych. Po drugie, kiedy rozmawiałem z pracownikiem obsługi klienta, powiedział mi, że mają wyłączność DNS Smart Play które mogą również odblokować inne usługi, takie jak Netflix, który planuję zasubskrybować.

Jeśli jesteś poza USA, sugeruję wypróbowanie NordVPN w ramach 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy i 3,29 USD miesięcznie w ramach 2-letniej subskrypcji.

Oznaczony jako spam Wysłany przez Ricka Bryana (pytania: 0, odpowiedzi: 33) Odpowiedzi udzielono 25 marca 2017 12:18

 • Zgłoś spam
▲ 0 ▼&# 10004; Prywatna odpowiedź

Na początku tego roku wyjechałem na miesiąc do Wielkiej Brytanii i stanąłem w obliczu prawie takiej samej sytuacji, ponieważ nie wiedziałem, że Hulu jest ograniczone geograficznie w innych krajach, więc szukałem, jak oglądać Hulu poza USA i dowiedziałem się o kilka użytecznych zasobów VPN, a potem zdecydowałem się zapytać od maniaka zabezpieczeń i VPN, które również pozwalają mi z niego korzystać.

Najpierw skonfigurowałem klienta VPN na swoim laptopie i połączyłem się z amerykańskim serwerem IP, od samego początku połączenie VPN działa znakomicie, szczególnie prędkość była znakomita. Ta sieć VPN ma własne silne protokoły bezpieczeństwa, które odblokowują Hulu w innych krajach świata. Przesyłam strumieniowo moje ulubione programy telewizyjne i filmy.

Jeśli nigdy nie doświadczyłeś VPN, nie ma problemu, po prostu weź NordVPN i skonfiguruj swoje urządzenie i zacznij strumieniować swoje ulubione programy telewizyjne i filmy.

Oznaczony jako spam Wysłany przez Anonimowy (pytania: 0, odpowiedzi: 1) Odpowiedzi 24 marca 2017 17:31

 • Zgłoś spam
▲ 0 ▼&# 10004; Prywatna odpowiedź

Bezpłatne sieci VPN i proxy nie będą działać z Hulu Plus. Ponieważ wyciekają i sprzedają informacje i nie ukrywają Twojej lokalizacji wystarczająco dobrze. Potrzebujesz płatnej sieci VPN dla Hulu Plus z dedykowanymi serwerami w USA zoptymalizowanymi do przesyłania strumieniowego.

Większość osób sugeruje zakup inteligentnego DNS, ale są one ograniczone do przesyłania strumieniowego i nie zapewniają bezpieczeństwa. Osobiście korzystam z NordVPN, aby mieć zarówno bezpieczną, jak i bezpłatną usługę DNS Smart Play, aby zapewnić mi korzyść bez wydawania dodatkowych pieniędzy.

 1. Subskrybuj NordVPN.
 2. Skonfiguruj VPN w systemie (pojedyncze konto pozwala na 6 urządzeń)
 3. Wybierz serwer amerykański i naciśnij Połącz.
 4. Uzyskaj dostęp do swojego konta Hulu Plus, a tym razem nie pojawi się błąd.

Oznaczony jako spam Wysłany przez Jordan Cook (pytania: 0, odpowiedzi: 33) Odpowiedzi 22 marca 2017 11:26

 • Zgłoś spam
▲ 0 ▼&# 10004; Prywatna odpowiedź

Jeśli masz już amerykańską subskrypcję Hulu Plus, wystarczy tylko niezawodna sieć VPN dla Hulu Plus. VPN ogranicza ograniczenia geograficzne i szyfruje ruch internetowy, więc usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Hulu Plus, nie mogą Cię wyśledzić z powrotem do Twojej lokalizacji.

Oto lista Top 3 VPN dla Hulu Plus, które moim zdaniem są najlepszym wyborem dla VPN.

NordVPN ma wiele serwerów Ultra Fast TV w USA, a fakt, że ma dedykowane inteligentne odtwarzanie DNS zintegrowane z oprogramowaniem bez żadnych kosztów, sprawia, że ​​jest to najlepszy wybór do streamingu. Co więcej, jest to najlepsze narzędzie bezpieczeństwa z unikalnymi funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak podwójne szyfrowanie.

NordVPN jest w ofercie za 3,29 USD miesięcznie rozliczane co dwa lata - oznacza to, że zapłacisz tylko 79 USD za 2 całe lata.

PureVPN ma największą obecność w branży VPN, tj. 141 krajach. Ma wiele serwerów w USA, co pozwala ominąć ograniczenia geograficzne Hulu Plus i zaszyfrować wszystkie dane przesyłane strumieniowo, aby uczynić je anonimowymi. Możesz użyć funkcji Split Tunnel, aby oddzielić pracę online i transmisję strumieniową.

Możesz pobrać PureVPN za 2,95 USD miesięcznie rozliczane co 2 lata - oznacza to, że zapłacisz tylko 70,80 USD za dwa lata.

Jeśli szukasz taniej alternatywy, najlepszym wyborem będzie Ivacy VPN dla Hulu Plus. Ma także serwery w USA, które pozwalają ominąć regionalne ograniczenia i szyfrować całe dane internetowe za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES. Możesz także skorzystać z funkcji Split Tunnel.

Ivacy VPN jest w ofercie wakacyjnej za 2,04 USD miesięcznie rozliczane co 2 lata - oznacza to, że otrzymujesz obniżkę ceny o 87,5% przez całe dwa lata.

Możesz przeczytać więcej o tych usługach VPN szczegółowo na stronie najlepsze usługi VPN 2017.

Oznaczony jako spam Wysłany przez Adriana Munoza (pytania: 0, odpowiedzi: 33) Odpowiedzi udzielono 21 marca 2017 14:04

 • Zgłoś spam
▲ 0 ▼&# 10004; Prywatna odpowiedź

Hulu to największa w Ameryce sieć filmów i programów telewizyjnych; ma ponad 12 milionów subskrybentów. Największa wada Hulu, która jest dostępna tylko dla mieszkańców USA. Hulu jest ograniczone geograficznie, co oznacza, że ​​twoje fizyczne położenie musi znajdować się w USA, jeśli zastanawiasz się, czy oglądać Hulu.

Osoby z USA, które podróżują w celach służbowych lub na wakacje, nie mogą uzyskać dostępu do konta Hulu z innego kraju z powodu ograniczeń geograficznych. Hulu działa poprzez adres IP. Jeśli więc ukrywasz, że masz oryginalny adres IP na amerykański adres IP, będziesz mógł oglądać Hulu poza USA.

Jak oglądać Hulu poza USA

VPN zmienia Twój rzeczywisty adres IP na amerykański i omija ograniczenia geograficzne lokalizacji Hulu, tworząc bezpieczny tunel do przesyłania ruchu internetowego. 256-bitowy poziom szyfrowania AES sprawia, że ​​dane są nieczytelne dla hakerów i szpiegujących dane.

Kilka VPN twierdzi, że odblokowało Hulu, ale w rzeczywistości nie udaje im się uzyskać dostępu do Hulu spoza USA, to jest główny powód, dla którego przeprowadzamy proces testowy, aby dowiedzieć się, która VPN jest w stanie odblokować Hulu z innych krajów.

ExpressVPN

Jest to najbardziej zalecana sieć VPN do wszystkich celów; ma ogromną sieć szybkich serwerów dedykowanych, co ułatwia klientom strumieniowanie kanałów bez buforowania. ExpressVPN zajmuje kilka sekund, aby połączyć się z pożądaną lokalizacją, oferuje 256 tunel szyfrowany AES dla bezpiecznego transferu danych.

Oznaczony jako spam Wysłane przez Mark Steve (pytania: 27, odpowiedzi: 59) Odpowiedzi 20 marca 2017 19:00

 • Zgłoś spam

" Powrót do poprzedniej strony

Zaloguj się, aby opublikować pytania.

Nazwa użytkownika lub adres e-mail

Hasło

Zapamiętaj mnie

 • Przejdź do strony logowania WP
 • Zarejestrować
 • Zgubione hasło?