11 labākie VPN ar bezmaksas izmēģinājuma iespējām

[ware_item id=33][/ware_item]

Vai meklējat labākos VPN, kas piedāvā arī bezmaksas izmēģinājuma versiju? Šis puišiem ir labākais raksts. Vienmēr mēs meklējam vai vēlamies “Bezmaksas pakalpojums“Lai kāda arī būtu lieta. Ņemsim to šādā veidā, ja kāds saka, ka viņš aizsargās tevi visu diennakti, neprasot naudu ... kā tas tev izklausās? Aizdomīgi?


Labākā un vadošā VPN sniedzēja gadījumā teiktu:

Mēs piedāvājam visaugstāko drošību, un tā ir cena USD $, kā arī, ja jūs samaksājat samaksu, mēs jums piešķiram 1 mēneša pārbaudes garantiju. Pretējā gadījumā mēs atmaksāsim summu, cik tas jums izklausās?

Tas ir precīzs iemesls, kāpēc mēs iesakām izvēlēties vislabākos anonīmos pakalpojumus tikai tāpēc, ka tieši jūsu svarīgākās lietas ir “Konfidencialitāte”.

Diskutēsim dziļāk par BEZMAKSAS izmēģinājuma VPN:

Ir 2 veidu bezmaksas izmēģinājuma VPN pakalpojumu sniedzēji,

 • 1 - bezmaksas, bet ierobežotu iespēju izmēģinājums

Šajā bezmaksas izmēģinājumā iegūsit ierobežotas iespējas, piemēram (nevar mainīt atrašanās vietu, ierobežotu joslas platumu, piemēram, 1 GB)

 • 2 - pilnīga piekļuves bezmaksas astes VPN

(var piekļūt visām funkcijām, neierobežots joslas platums)

Šajā bezmaksas izmēģinājuma versijā jums ir 30 dienu atmaksas politika, jums ir jāmaksā par pakalpojumu, un viņi jums sniegs atmaksas politiku 30 dienu vai 15 dienu laikā, tā ir VPN pakalpojumu sniedzēja politika..

Tas ir ļoti ieteicams! Viņi ātri atgriezīs summu, neuzdodot tādus jautājumus kā NordVPN, taču daži pakalpojumu sniedzēji, piemēram, PureVPN, piedāvā tikai 7 dienu atmaksas politiku tikai tad, ja nepārsniedzat minēto joslas platumu.

Atjaunināti 11 labākie VPN ar bezmaksas izmēģinājuma versijām

No.ProviderDataFree TrialPaymentSite
1 NordVPN Neierobežots 30 dienu laikā vietne
2 ExpressVPN Neierobežots 30 dienu laikā vietne
3 PureVPN 1 GB 7 dienas vietne
4 PIA VPN Neierobežots 7 dienas vietne
5 VYPR VPN Neierobežots 3 dienas vietne
6 IPVanish Neierobežots 7 dienas vietne
7 DrošāksVPN Neierobežots 30 dienu laikā vietne
8 Hidemyass Neierobežots 7 dienas vietne
9 Zenmate Neierobežots 14 dienas vietne
10 Pārlūkot Neierobežots 7 dienas vietne
11 CyberGhost Neierobežots 14 dienas vietne

Ieskatīsimies dziļāk

Mūsdienās VPN ir pieejams ļoti daudz, kas noteikti der visiem. Šeit mēs piedāvājam jums dažu labāko bezmaksas izmēģinājuma VPN iespējas, kas noteikti palīdzēs jums izvēlēties vēlamo bezmaksas VPN..

1 - NordVPN bezmaksas izmēģinājuma versija

Bezmaksas izmēģinājums ar NordVPN ir patiešām vienkāršs salīdzinājumā ar citiem, viņi neuzdod jautājumus un atmaksā summu 30 dienu laikā. tikai pārliecinieties, ka neesat iegādājies lietotni IOS veikalā, viss pārējais ir labs.

NordVPN ir vienīgais ilggadīgais VPN nozares līderis, kurš ir pazīstams ne tikai ar draudzīgo interfeisu, bet arī ar budžetam draudzīgām atlaidēm ilgāka termiņa abonēšanai. NordVPN milzīgais serveru tīkls izplatās vairāk nekā 60 valstīs, kas nodrošina pastāvīgu un vienmērīgu savienojumu.

Lai gan NordVPN ir labs statuss VPN nozarē, tā ir saņēmusi dažādas atsauksmes no lietotājiem. Tāpēc lietotājiem, kuri vēlas iekļūt modernākās funkcijās, jāpaļaujas uz ārēju palīdzību.

Bezmaksas NordVPN izmēģinājuma versija ir 3 dienu izmēģinājuma versija vai 30 dienu naudas atdošanas garantija. Pēc bezmaksas izmēģinājuma, ja jūs esat apmierināts ar savu pieredzi, labākais pieejamais darījums ir 2 gadu abonements, kura cena ir mazāka par 4 USD mēnesī.

Plusi:

 • Tas ir ļoti pieņemami, jo īpaši ilgstošām saistībām.
 • Izmantojot bezmaksas izmēģinājuma pakalpojumu, tas ļauj izpētīt visu objektu.
 • Tas vienlaikus var savienot līdz 6 ierīcēm.
 • Vislabāk tas ir paredzēts Apple TV, NETFLIX un Torrenting.
 • Datu vāciņš nav ierobežots.

Mīnusi:

 • Klientu apkalpošana neatbilst standartam.

2 - ExpressVPN bezmaksas izmēģinājuma versija

ExpressVPN ir viens no populārākajiem un slavenākajiem VPN, jo tas spēj pārsniegt noteiktus ģeogrāfiskos ierobežojumus. Arī lieliskā ātruma dēļ, kas ir ideāli piemērots straumēm un augstas kvalitātes straumēšanai. Šīs ievērojamās funkcijas un izcilā klientu apkalpošana padarīja to par izcilu tās lietotāju vidū.

ExpressVPN dod 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, ar kuru jūs varēsiet piekļūt visām funkcijām un izmantot neierobežotu datu daudzumu noteiktā laikā. Bet, ja jūs nolemjat iet citu ceļu, jums nebūs problēmu pārtraukt abonementu un ātri varēsit saņemt naudas atmaksu. Kad izmēģinājuma periods beidzas tā, ExpressVPN maksās jums 12,95 USD mēnesī vai 8,32 USD mēnesī par gada abonementu.

Plusi:

 • Tas piedāvā īpaši ātru ātrumu un ir lieliski piemērots straumēšanai.
 • Tas nodrošina drošu bitu šifrēšanu.
 • ExpressVPN piedāvā neierobežotu lejupielādi.
 • Tas piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Mīnusi:

 • Tas ir mazliet
 • BVI jurisdikcija nav ideāla.

3 - PureVPN: Pieejams bezmaksas izmēģinājuma versija (7 dienas)

PureVPN ir VPN produkts, kas ir pazīstams un slavens daudzus gadus. Tagad lietotāji var saņemt izmēģinājumu ar 7 dienu naudas atdošanas garantiju. PureVPN nodrošina ne tikai izcilu veiktspēju, ievērojamas funkcijas un protokolus, bet arī to 80 000 IP adreses, kas izplatītas 141 reģionā, sniedz lietotājiem vislabākās pieejamās iespējas, apejot ģeogrāfiskos ierobežojumus, pat privātumu ceļojuma laikā vai arī atrodoties attālos pasaules apgabalos.

PureVPN ir elastīgs produkts, kuru ir viegli uzstādīt, un lietotājiem, kam nav problēmu, ir pieejams vienkāršs interfeiss. Tas nodrošina arī dziļas konfigurācijas iespējas. Turklāt tā spēcīgais iespēju komplekts gandrīz visiem lietotājiem var sniegt izcilu pieredzi. Ar piekļuvi visiem drošības protokoliem, savietojamību ar daudzām citām ierīcēm un primāro operētājsistēmu, piemēram, vairākiem klientu atbalsta kanāliem; Tiešraides tērzēšanas forumi, biļetes un e-pasti.

PureVPN ir nedaudz dārgs. Mēnesis mēnesī jums maksās 10,95 USD, bet 6 mēnešu plāns mēnesī maksās 8,95 USD. Tomēr tas nodrošina stāvas un asas atlaides ilgtermiņa projektiem. Pašreizējais 2 gadu abonements maksās 2,95 USD mēnesī.

Plusi:

 • Tas ir pilnīgs veiktspējas un lietojamības komplekts.
 • Tas nodrošina stabilas funkcijas un protokolus.
 • PureVPN nodrošina atbalstu jebkurai ierīcei.

Mīnusi:

 • Mēneša plāns ir mazliet
 • Tas nenodrošina ātras un vienkāršas iespējas kā citas.

4 - privātas piekļuves internetam 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija:

Privātā interneta piekļuve jaunajiem lietotājiem piedāvā septiņu dienu bezmaksas izmēģinājumu. Visi lietotāji septiņu dienu laikā slēdz bezmaksas naudas atdošanas garantijas. Tāpat kā daudzi citi VPN pakalpojumu sniedzēji, PIA arī savu naudas atdošanas garantiju izmanto kā līdzekli, lai palīdzētu lietotājiem pārbaudīt savu pakalpojumu, un, ja viņi to neapmierina, viņi var to atcelt vienas nedēļas laikā..

PIA lietotājiem nodrošina lielisku pieredzi. Lietotāji var ātri pārbaudīt savu VPN serveru tīklu visā pasaulē. Bezmaksas izmēģinājuma laikā serverim, piekļuvei, protokoliem un klienta programmatūrai nav ierobežojumu. Turklāt tas arī neierobežo datu izmantošanu. Lietotāji pēc vēlēšanās var izmantot neierobežotus pakalpojumus, kā arī pārbaudīt pilnu servera atrašanās vietu tīklu.

Turklāt PIA savā bezmaksas izmēģinājuma periodā piedāvā atlaides saviem VPN pakalpojumiem. Tā vietā, lai izmantotu kuponu kodus, viņi rīko īpašas akcijas ar atlaidēm neierobežotai VPN piekļuvei.

Pašlaik PIA darbojas īpašs atlaižu piedāvājums. Lietotāji var baudīt neierobežotu piekļuvi VPN tikai par 2,50 USD mēnesī. Viņi arī piešķir lielu atlaižu vērtību mēnesī, gadā un divu gadu pārskatos.

Plusi:

 • Viegli uzstādīt un uzstādīt.
 • Nav reģistrētas lietotāju aktivitātes vai IP.
 • Var vienlaikus izveidot savienojumu ar piecām ierīcēm.

Mīnusi:

 • Tas nevar izveidot savienojumu ar noteiktiem serveriem.
 • Trūkst uzlaboto funkciju.

5 - IPVanish neierobežota joslas platuma VPN:

IPVanish ir viens no VPN, kura visus serverus pārvalda un pieder uzņēmumam. Arī saviem pakalpojumiem tā izmanto tikai pašu izstrādātu programmatūru. Tas ir viens no visuzticamākajiem tirgū pieejamajiem VPN, kas nodrošina plašu funkciju klāstu, kas ne tikai palielina ātrumu, bet arī ļauj klientam šifrēt arī visus citus VPN savienojuma elementus..

IPVanish visu plānu pamatā ir 7 dienu naudas atdošanas garantija, kas jāizmanto, lai pilnībā pārbaudītu un pārbaudītu viņu pakalpojumus, jo tāpat kā citi VPN tā lietotājiem nenodrošina bezmaksas izmēģinājumus..

Vietnē IPVanish trīs mēnešu cenu plāns var būt vienāds ar USD 7,20 mēnesī, kad jums jāmaksā 21,59 USD, nevis USD 35,97. Tomēr vislabākā ideja ir gada abonements. Plāns maksāja tikai 5,20 USD mēnesī. Tas arī nozīmē, ka pastāv 57% atlaide parastajai cenai, kas jāmaksā visiem pārējiem lietotājiem.

Plusi:

 • Cenas ir konkurētspējīgas.
 • Nav nulles žurnāla politikas.
 • Tas nodrošina ātru serveru tīklu.

Mīnusi:

 • Nav bezmaksas izmēģinājumu.

6- VyprVPN bezmaksas izmēģinājuma versija

Ierobežots joslas platums - maksājums nav nepieciešams

VyprVPN ir bezmaksas izmēģinājuma versijā reģistrēts konkurents. Tas nodrošina 1GB datu izmantošanu. VyprVPN piedāvā piekļuvi vairāk nekā 700 serveriem vairāk nekā 70 pasaules vietās, bezmaksas datu pārsūtīšanu un katras primārās ierīces uzturēšanu. Šajā VPN nav nepieciešama kredītkarte, lai saņemtu izmēģinājumu viņu pakalpojumiem, kas ilgst tikai trīs dienas.

VyprVPN ir ātrs VPN. Lielākā daļa testa parāda nelielu ātruma zaudēšanu, kā arī dažus miega traucējumus. Tas ir Šveicē reģistrēts VPN, kura globālais tīkls izplatās vairāk nekā 50 valstīs. Tas nozīmē, ka veiktspēja un ātrums joprojām ir lieliski neatkarīgi no dzīvesvietas. Turklāt VyprVPN lepojas arī ar drošības funkcijām, ļaujot izmantot dažādus šifrēšanas protokolus un pat firmas zīmola Chameleon sistēmu, kas aptver lietotāja datus.

VyprVPN ir pieejama 24 stundu diennakts klientu atbalsta tērzēšanas sistēma. Pat ja VyprVPN ir nedaudz dārgs salīdzinājumā ar citiem VPN, taču tas nodrošina pilnīgu VPN produktu ar ārkārtīgi ērtu lietošanu.

Plusi:

 • Tas ir ļoti drošs un nodrošina izcilu šifrēšanu.
 • To ir viegli uzstādīt un ērti lietot.

Mīnusi:

 • Bezmaksas 1GB datu izmēģinājums ilgstoši nenotiek.
 • Savienojamības žurnāli tiek turēti 30 dienas.

7-  - SaferVPN bezmaksas VPN izmēģinājums

SaferVPN ir Izraēlā reģistrēts VPN uzņēmums. Uzņēmums neatrodas šajā sarakstā kā daži citi VPN, bet ir izveidojis izcilu reputāciju elastībai un klientu apkalpošanas atbalstam. SaferVPN iestatīšana ir ļoti vienkārša. Tas nodrošina lielisku atsaucīgu tiešraides tērzēšanas funkciju, kā arī izcilu sniegumu atbalstītajos stāvokļos.

SaferVPN tīkls ir izplatīts vairāk nekā 30 valstīs. Tas ietver arī pasaules daļas, kurās ir mazāk piekļuves VPN. Ja jūs dzīvojat Austrālijā, Dienvidāfrikā vai Jaunzēlandē, tad SaferVPN būs nopietna doma. SaferVPN piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, un pēc tam naudas atdošanas garantija noteikti var jums palīdzēt izlemt, vai šis ir labākais VPN vai nē.

Plusi:

 • Tas piedāvā Chrome paplašinājumus.
 • Bezmaksas izmēģinājuma pakalpojums ļauj vienlaikus savienot ne vairāk kā 5 ierīces.
 • Tas nodrošina 24 stundu bezmaksas izmēģinājumu.

Mīnusi:

 • Ātruma testa rezultāts nav daudz pievilcīgs.
 • Tas ir Izraēlā reģistrēts uzņēmums.

8 - HideMyAss bezmaksas izmēģinājuma versija

Tas ir viens no vecākajiem un plaši izmantotajiem VPN pakalpojumiem. HideMyAss VPN parasti ir paredzēts lietotājam, kurš uztraucas par saskarni, lietošanas komfortu un aktīvo klientu apkalpošanu. Šis VPN lietotājiem nodrošina bagātīgas paketes, kā arī labu veiktspēju ar visiem nepieciešamajiem drošības elementiem.

Viņi piedāvā bezmaksas izmēģinājumus 7 dienu un 30 dienu naudas atdošanas garantijai. Tie ir vieni no pazīstamākajiem bezmaksas VPN, kas nodrošina vairāk nekā 750 serverus vairāk nekā 280 vietās, kā arī nenoteiktu datu ierobežojumu un primārās operētājsistēmas atbalstu..

Plusi:

 • Tas dod labu rezultātu ātrumā
 • Datu vāciņš nav ierobežots.
 • Tas atbalsta visu veidu ierīces, bet vislabāk piemērots Apple TV.

Mīnusi:

 • Tas piedāvā ļoti maz konfigurācijas vai īpašas funkcijas.
 • Šis VPN pakalpojums ir nedaudz dārgs, un tas vismaz mēnesi vai ilgāk saglabā savienojumu žurnālus.

9-  ZenMate bezmaksas izmēģinājuma VPN:

Zenmate bezmaksas VPN izmēģinājums visiem tā lietotājiem nodrošina iespēju izmantot 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai pārbaudītu savus pakalpojumus. Naudas atdošanas garantija 30 dienu, nevis 14 dienu laikā nozīmē, ka jūs varat izmantot vēl vienu iespēju, lai pārbaudītu pilnu ZenMate VPN versiju. Ja VPN pakalpojums netiek atjaunināts uz apmaksātu abonementu, programma tikai pārslēgsies uz bezmaksas versiju bez jebkādiem ierobežojumiem, tomēr stingri ierobežojot pieejamos serverus un pilnīgu programmas iestatījumu.

Plusi:

 • Nav DNS noplūdes.
 • Tas nodrošina labu šifrēšanu.
 • Ir septiņu dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.
 • Tas piedāvā neierobežotu joslas platumu.

Mīnusi:

 • Tas neatbalsta Bitcoin.
 • Klientu apkalpošana nav daudz noderīga.

10. Pārlūkot bezmaksas un neierobežotu VPN:

BrowsecVPN ir bezmaksas un neierobežots. Tas lietotājiem ļauj slepeni sērfot internetā. Tas atbalsta trešo pušu protokolus, piemēram, Netflix, Hulu un Spotify. Tie visi ir ideāli, ja galvenās rūpes ir ģeogrāfiski ierobežojumi un privātums. BrowsecVPN var apvienot ar dažādiem tiešsaistes pārlūkiem, piemēram, Chrome un Firefox. Tādējādi tā ir lieliska alternatīva, ja tā ir saistīta ar citām maksas versijām.

Plusi:

 • Tas nodrošina ātru, vienkāršu savienojumu.
 • Tas efektīvi aizsargā personisko informāciju.
 • Nav jāmaksā

Mīnusi:

 • Tas neatbalsta visus pārlūkus.
 • Tam ir ierobežots servera skaits.

11. Betternet bezmaksas VPN:

Betternet VPN ir bezmaksas mūžīgi. Bezmaksas VPN ir pilnīga bezmaksas multiplatforma, kas lietotājiem ļauj anonīmi izveidot savienojumu ar internetu. VPN tiek izmantots dažādu iemeslu dēļ, piemēram, šķērsojot ģeogrāfiskos ierobežojumus un izvairoties no izsekošanas. Tāpat kā daudziem VPN pakalpojumiem, par kuriem tiek iekasēta gada maksa, Betternet Free VPN nav gada izmaksu.

Tā ir lietotne, kas ar vienu klikšķi izveido savienojumu ar VPN un ļauj tai piekļūt, kad tas ir nepieciešams. Reģistrācija nav nepieciešama, un nav arī datu ierobežojumu. Visas šīs funkcijas nodrošina neregulāras reklāmas un pat reklamēta premium versija, kas ir diezgan pārvaldāma un diskrēta.

Ja jūs kaut ko meklējat, izmantojiet bezmaksas Betternet VPN, lai baudītu nevainojamu pieredzi.

Plusi:

 • Nav datu ierobežojumu.
 • Tas ir bez maksas.
 • Tas neierobežo datus.

Mīnusi:

 • Tas ir daudz lēnāks nekā maksas versijas.

Ko jūs varat darīt ar bezmaksas izmēģinājuma VPN

Izmantojot bezmaksas izmēģinājuma VPN, jūs noteikti varēsit izmēģināt kaut ko aizraujošu un jaunu, neraizējoties par naudu. Ir daudzi slaveni un labi zināmi VPN, kas piedāvā bezmaksas izmēģinājumus. Bezmaksas izmēģinājuma VPN ļauj iegūt priekšstatu par šī pakalpojuma darbību. Bet daudzi no labākajiem VPN sniedz arī naudas atdošanas garantiju. Ja tas tiek precīzi izmantots, varat baudīt neierobežotu un neierobežotu piekļuvi tīmeklim, neiztērējot ne santīma.

Bezmaksas VPN izmēģinājums ir ļoti izdevīgs un noderīgs. Iemesls ir vienkāršs; mēs visi izmantojam VPN vairākiem dažādiem mērķiem, piemēram, uzturoties anonīmi, atrodoties tiešsaistē, vai varbūt izvairoties no tāda ģeogrāfiski ierobežota pakalpojuma kā Amazon un Netflix video.

Piedāvājot daudzus VPN, ir pilnīgi skaidrs un loģiski, ka jūs varētu sajaukties ar savu izvēli izvēlēties VPN. Bezmaksas VPN izmēģinājumi ļauj pārbaudīt pakalpojumu, lai pārliecinātos, kā tas darbosies atbilstoši jūsu cerībām. Šajā rokasgrāmatā mēs sniegsim jums zināšanas un informāciju par labākajiem piedāvātajiem bezmaksas VPN izmēģinājumiem.

Nepieciešams '' VPN bezmaksas izmēģinājums ''?

Bezmaksas VPN izmēģinājums ir lielisks veids, kā noskaidrot, vai izvēlētais VPN nav iekļauts melnajā sarakstā, vienlaikus izmantojot noteiktu pakalpojumu.

Mūsdienās bezmaksas izmēģinājumi ir ļoti svarīgi un nepieciešami. Tas ir tāpēc, ka VPN pakalpojumus ātri bloķē dažādi multivides pakalpojumi. Neviens nekad nav domājis, cik lielā mērā Netflix dosies, lai novērstu VPN pakalpojumus. Uz dažādu autortiesību īpašnieku spiedienu, izņemot līdzīgus pakalpojumus, lai pieņemtu līdzīgu pieeju, ja viņi to jau nav izdarījuši. Tādējādi visu šādu iemeslu dēļ ir nepieciešams bezmaksas VPN izmēģinājums.

Kā izvēlēties bezmaksas VPN izmēģinājumu?

Bezmaksas VPN izmēģinājuma pamatmērķis ir iegūt skaidru priekšstatu par pakalpojumiem un iespējām, ko piedāvā konkrēts VPN. Dotajā bezmaksas izmēģinājuma periodā ir svarīgi pienācīgi pārbaudīt VPN.

Tālāk ir sniegti daži noderīgi padomi, kas ir svarīgi, pārbaudot VPN, ir šādi:

 1. DNS un IP noplūde: Galvenais VPN izmantošanas mērķis ir datu šifrēšana un tiešsaistes privātums. Ieteicams pārbaudīt VPN savienojumu ar dažādiem rīkiem, piemēram, VPNInsights.com, lai pārbaudītu, vai VPN pareizi slēpj reālo DNS un IP adreses noplūdi.
 2. VPN ātrums: Ir daži faktori, kas var ietekmēt VPN ātrumu. Tādējādi veiciet ātruma testu, izmantojot tādus pakalpojumus kā tīkls.
 3. Klientu apkalpošana: Ja jums ir kādi jautājumi par kādu punktu, iesniedziet atbalsta biļeti vai izmantojiet pieejamo tiešsaistes tērzēšanas iespēju, lai pārbaudītu, kāda līmeņa palīdzību VPN sniedz saviem lietotājiem.
 4. VPN funkcijas: Ir vairākas VPN funkcijas, kuras jāpārbauda un jāpārbauda bezmaksas izmēģinājuma periodā. Šīs ievērojamās pazīmes var būt jebkura veida, piem. vienkārši, ļaujot lietotājiem straumēt dubultā VPN šifrēšanu vai tīkla iznīcināšanas slēdzi.
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me