11 najlepších VPN s voľbami skúšobnej verzie zadarmo

[ware_item id=33][/ware_item]

Hľadáte najlepšie VPN, ktoré ponúkajú aj bezplatnú skúšobnú verziu? Toto je najlepší článok pre vás. Vždy hľadáme alebo chceme „Bezplatná služba„Nech je to čokoľvek. Urobme to takto, ak niekto povie, že vás bude chrániť 24 hodín denne, 7 dní v týždni, bez toho, aby som požiadal o nejaké peniaze ... ako vám to znie? podozrivý?


V prípade najlepšieho a vedúceho poskytovateľa VPN by sa uviedlo:

Poskytujeme špičkovú bezpečnosť, a to je cena $$ a tiež vám poskytujeme záruku na 1 mesiac kontroly, ak uspokojíte splatenie, inak vám vrátime sumu, ako vám to bude znieť?

To je presný dôvod, prečo vám odporúčame zvoliť len najlepšiu anonymnú službu, pretože ide o vaše najdôležitejšie veci, ktoré sú „Ochrana osobných údajov“.

Poďme diskutovať podrobnejšie o bezplatných skúšobných sieťach VPN:

Existujú dva typy poskytovateľov bezplatnej skúšobnej siete VPN,

 • 1 - bezplatná, ale obmedzená skúšobná verzia

V tejto bezplatnej skúšobnej verzii získate obmedzené funkcie, ako napríklad (nemôžete zmeniť umiestnenie, obmedzenú šírku pásma ako 1 GB)

 • 2 - VPN s úplným prístupom bez koncových zariadení

(máte prístup ku všetkým funkciám, neobmedzená šírka pásma)

V tomto bezplatnom skúšobnom období musíte platiť do 30 dní, musíte zaplatiť za službu a oni vám poskytnú 30 alebo 15 dňové pravidlá pre vrátenie platby, ktoré sú úplne v súlade s pravidlami poskytovateľa VPN..

Je to veľmi odporúčaná vec! Čiastku rýchlo vrátia bez toho, aby si položili otázku, ako je NordVPN, ale len málo poskytovateľov, ako je PureVPN, ponúka iba 7-dňovú politiku vrátenia platby, iba ak nepresiahnete uvedenú šírku pásma..

Aktualizácia najlepších 11 VPN s bezplatnými testami

No.ProviderDataFree TrialPaymentSite
1 NordVPN neobmedzený 30-dňový Áno webové stránky
2 ExpressVPN neobmedzený 30-dňový Áno webové stránky
3 PureVPN 1GB 7-Day Áno webové stránky
4 PIA VPN neobmedzený 7-Day Áno webové stránky
5 VYPR VPN neobmedzený 3 dni Áno webové stránky
6 IPVanish neobmedzený 7-Day Áno webové stránky
7 SaferVPN neobmedzený 30-dňový Áno webové stránky
8 Hidemyass neobmedzený 7-Day Áno webové stránky
9 Zenmate neobmedzený 14-Day Áno webové stránky
10 Browsec neobmedzený 7-Day Áno webové stránky
11 CyberGhost neobmedzený 14-Day Áno webové stránky

Poďme sa hlbšie pozrieť

V súčasnej dobe sú VPN k dispozícii v hojnosti, ktorá musí byť dobrá pre všetkých. Tu vám poskytujeme funkcie niektorých najlepších bezplatných skúšobných sietí VPN, ktoré vám určite pomôžu pri výbere požadovanej bezplatnej siete VPN.

1 - Skúšobná verzia zdarma pre NordVPN

S bezplatnou skúšobnou verziou pre spoločnosť NordVPN je to skutočne jednoduché v porovnaní s ostatnými, nepýtajú sa na ňu a do 30 dní ju nevracajú. Len sa uistite, že ste si nezakúpili aplikáciu v obchode IOS, všetko ostatné je v poriadku.

NordVPN je jediným dlhoročným lídrom v odvetví VPN, ktorý je známy nielen svojim priateľským rozhraním, ale aj lacnými zľavami na dlhodobé predplatné. Rozsiahla sieť serverov spoločnosti NordVPN sa šíri vo viac ako 60 krajinách, čo poskytuje konzistentné a stabilné pripojenie.

Napriek tomu, že má NordVPN dobrý stav v odvetví VPN, od používateľov dostal zmiešané recenzie. Používatelia, ktorí sa chcú dostať k pokročilejším funkciám, by sa preto mali spoľahnúť na pomoc zvonku.

Bezplatná skúšobná verzia pre NordVPN je buď 3-dňová skúšobná doba, alebo 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Ak ste so svojou skúsenosťou spokojní, najlepšou dostupnou ponukou je bezplatné skúšobné obdobie po 2 rokoch, čo je menej ako 4 doláre mesačne.

Pros:

 • Je veľmi cenovo dostupný, najmä pre dlhodobý záväzok.
 • Vďaka bezplatnej skúšobnej službe vám umožní preskúmať celé zariadenie.
 • Dokáže pripojiť až 6 zariadení súčasne.
 • Je to najlepšie pre Apple TV, NETFLIX a Torrenting.
 • Limit údajov je neobmedzený.

Zápory:

 • Zákaznícky servis nespĺňa štandardy.

2 - skúšobná verzia ExpressVPN

ExpressVPN je jednou z najobľúbenejších a najznámejších VPN kvôli svojej schopnosti prekonať určité geografické obmedzenia. Tiež vďaka svojej vynikajúcej rýchlosti, ktorá je ideálna pre torrentovanie a vysoko kvalitné streamovanie. Vďaka týmto vynikajúcim funkciám a vynikajúcemu zákazníckemu servisu bol medzi jeho používateľmi výnimočný.

ExpressVPN poskytuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, vďaka ktorej budete mať prístup k všetkým funkciám a využívať neobmedzené údaje počas konkrétneho času. Ak sa však rozhodnete prejsť inou cestou, nebudete mať problém ukončiť predplatné a môžete rýchlo získať vrátenie prostriedkov. Po uplynutí skúšobného obdobia vás ExpressVPN bude stáť 12,95 dolárov mesačne alebo 8,32 dolárov mesačne za ročné predplatné.

Pros:

 • Ponúka veľmi rýchlu rýchlosť a je vynikajúci na streamovanie.
 • Poskytuje bezpečné bitové šifrovanie.
 • ExpressVPN ponúka neobmedzené sťahovanie.
 • Poskytuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Zápory:

 • Je to trochu
 • Jurisdikcia BVI nie je ideálna.

3-PureVPN: K dispozícii skúšobná verzia zdarma (7 dní)

PureVPN je produkt VPN, ktorý je známy a známy už mnoho rokov. Teraz môžu používatelia získať skúšobnú verziu so 7-dňovou zárukou vrátenia peňazí. PureVPN poskytuje nielen vynikajúci výkon, vynikajúce vlastnosti a protokoly, ale aj ich šírenie 80 000 adries IP v 141 regiónoch poskytuje používateľom najlepšie dostupné možnosti obchádzania geografických obmedzení, dokonca aj súkromia, keď cestujete alebo sa nachádza v odľahlých oblastiach sveta.

PureVPN je flexibilný produkt, ktorý sa ľahko inštaluje a pre bezproblémových používateľov je k dispozícii jednoduché rozhranie. Poskytuje tiež hlboké možnosti konfigurácie. Okrem toho jej robustná sada možností môže priniesť vynikajúce skúsenosti takmer každému používateľovi. S prístupom ku všetkým protokolom zabezpečenia, kompatibilitou s mnohými inými zariadeniami a primárnym operačným systémom, ako je niekoľko kanálov podpory zákazníkov, ako; živé diskusné fóra, lístky a e-maily.

PureVPN je o niečo drahší. Mesačné náklady vás stoja 10,95 dolárov a šesťmesačné plány vás budú stáť 8,95 dolárov mesačne. Poskytuje však výrazné a výrazné zľavy na dlhodobé projekty. Aktuálne 2-ročné predplatné bude stáť 2,95 dolárov mesačne.

Pros:

 • Je to kompletný balík výkonu a použiteľnosti.
 • Poskytuje robustné funkcie a protokoly.
 • PureVPN poskytuje podporu pre akékoľvek zariadenie.

Zápory:

 • Mesačný plán je trochu
 • Neposkytuje rýchle a jednoduché možnosti ako ostatné.

4-dňová skúšobná verzia zdarma pre súkromný prístup na internet:

Súkromný prístup na internet ponúka novým používateľom sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Všetci používatelia uzatvárajú svoje sedemdňové záruky vrátenia peňazí zadarmo. Rovnako ako mnoho iných poskytovateľov VPN, aj PIA používa záruku vrátenia peňazí, aby pomohla používateľom otestovať svoje služby, a ak nie sú spokojní, môžu ju do jedného týždňa zrušiť..

PIA poskytuje používateľom skvelý zážitok. Používatelia môžu rýchlo otestovať svoju sieť VPN serverov z celého sveta. Počas bezplatnej skúšobnej verzie neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa servera, prístupu, protokolov a klientskeho softvéru. Okrem toho tiež neobmedzuje použitie údajov. Používatelia môžu využívať neobmedzené služby podľa svojho želania a môžu tiež otestovať svoju úplnú sieť umiestnení serverov.

Okrem toho spoločnosť PIA počas svojho bezplatného skúšobného obdobia ponúka zľavy na svoje služby VPN. Namiesto použitia kupónových kódov spúšťajú špeciálne akcie so zľavami na neobmedzený prístup k VPN.

V súčasnosti PIA ponúka špeciálnu zľavovú ponuku. Užívatelia môžu využívať neobmedzený prístup k VPN iba za 2,50 dolárov mesačne. Poskytujú tiež vysokú hodnotu diskontu mesačne, ročne a pre dvojročné účty.

Pros:

 • Jednoduché nastavenie a inštalácia.
 • Neexistuje protokolovanie aktivity používateľa alebo IP.
 • Môže sa pripojiť súčasne k piatim zariadeniam.

Zápory:

 • Nedá sa pripojiť na konkrétne servery.
 • Chýbajú pokročilé funkcie.

5 - IPVanish Neobmedzená šírka pásma VPN:

IPVanish je jednou z VPN, ktorej všetky servery spravuje a vlastní spoločnosť. Pre svoje služby tiež používa iba softvér vyvinutý samostatne. Je to jedna z najspoľahlivejších sietí VPN na trhu, ktorá poskytuje širokú škálu funkcií, ktoré nielen zvyšujú rýchlosť, ale umožňujú aj šifrovanie zákazníka a všetky ďalšie prvky pripojenia VPN..

V programe IPVanish všetky plány vychádzajú zo 7-dňovej záruky vrátenia peňazí, ktorú je potrebné použiť na kontrolu a testovanie ich služieb, pretože rovnako ako iné siete VPN neposkytuje používateľom bezplatné skúšky..

V prípade IPVanish sa trojmesačný cenový plán môže rovnať 7,20 USD mesačne, keď musíte zaplatiť 21,59 dolárov namiesto 35,97 dolárov. Najlepším nápadom je však ročné predplatné. Plán stojí iba 5,20 dolárov mesačne. To tiež znamená, že existuje 57% zľava z bežnej ceny, ktorú musia zaplatiť všetci ostatní používatelia.

Pros:

 • Ceny sú konkurencieschopné.
 • Existuje zásada nulového denníka.
 • Poskytuje rýchlu sieť servera.

Zápory:

 • Neexistujú žiadne bezplatné skúšky.

6- VyprVPN skúšobná verzia zdarma

Obmedzená šírka pásma - nevyžaduje sa žiadna platba

VyprVPN je konkurent so sídlom v skúšobnej prevádzke. Poskytuje využitie dát 1 GB. VyprVPN ponúka prístup k viac ako 700 serverom na viac ako 70 globálnych miestach, bezplatný prenos údajov a údržbu pre každé z primárnych zariadení. V tejto sieti VPN nepotrebujete kreditnú kartu na vyskúšanie svojich služieb, ktorá trvá iba tri dni.

VyprVPN je rýchla VPN. Väčšina testov ukazuje malú stratu rýchlosti spolu s niekoľkými problémami s pokojom. Je to sieť VPN so sídlom vo Švajčiarsku, ktorej celosvetová sieť sa šíri vo viac ako 50 krajinách. To znamená, že výkon a rýchlosť zostanú v poriadku bez ohľadu na to, kde bývate. VyprVPN sa navyše môže pochváliť aj bezpečnostnými funkciami, ktoré vám umožňujú používať rôzne šifrovacie protokoly a dokonca aj značkový Chameleon systém, ktorý pokrýva údaje používateľa..

VyprVPN má nepretržitý chatový systém podpory zákazníkov naživo. VyprVPN je síce o niečo drahší v porovnaní s inými sieťami VPN, ale poskytuje kompletný produkt VPN s obrovským ľahkým použitím.

Pros:

 • Je veľmi bezpečný a poskytuje vynikajúce šifrovanie.
 • Ľahko sa inštaluje a ľahko sa používa.

Zápory:

 • Bezplatná skúšobná verzia 1 GB údajov netrvá dlho.
 • Protokoly pripojenia sa uchovávajú 30 dní.

7-  - SaferVPN skúšobná verzia VPN zadarmo

SaferVPN je izraelská spoločnosť VPN. Spoločnosť sa nenachádza na tomto zozname ako niektoré iné siete VPN, ale vytvorila si vynikajúcu povesť pre flexibilitu a podporu starostlivosti o zákazníka. Nastavenie SaferVPN je veľmi ľahké. Poskytuje vynikajúcu responzívnu funkciu live chatu a má vynikajúci výkon v podporovaných štátoch.

Sieť SaferVPN je rozšírená do 30 krajín. Zahŕňa tiež časti sveta, kde je menší prístup k VPN. Ak bývate v Austrálii, Južnej Afrike alebo na Novom Zélande, bude to vážna myšlienka SaferVPN. SaferVPN ponúka 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu a potom vám záruka vrátenia peňazí určite pomôže pri rozhodovaní, či je to najlepšia VPN alebo nie.

Pros:

 • Ponúka rozšírenia prehliadača Chrome.
 • Bezplatná skúšobná služba vám umožňuje pripojiť naraz až 5 zariadení.
 • Poskytuje bezplatnú skúšobnú verziu 24 hodín.

Zápory:

 • Výsledok skúšky rýchlosti nie je príliš atraktívny.
 • Je to spoločnosť so sídlom v Izraeli.

8- Skryť bezplatnú skúšobnú verziuMyAss

Je to jedna z najstarších a najrozšírenejších služieb VPN. HideMyAss VPN sa zvyčajne zameriava na používateľa, ktorý sa obáva rozhrania, pohodlia používania a aktívneho zákazníckeho servisu. Táto VPN poskytuje používateľom štedré balíčky spolu s dobrým výkonom so všetkými požadovanými bezpečnostnými funkciami.

Ponúkajú bezplatné skúšky na 7-dňovú a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Sú jednou z najznámejších bezplatne známych sietí VPN, ktoré poskytujú viac ako 750 serverov na viac ako 280 miestach spolu s neobmedzeným počtom údajov a podporou primárneho operačného systému..

Pros:

 • Poskytuje dobrý výsledok v rýchlosti
 • Limit údajov je neobmedzený.
 • Podporuje všetky typy zariadení, ale je najlepší pre Apple TV.

Zápory:

 • Ponúka veľmi málo konfigurácie alebo špeciálne funkcie.
 • Táto služba VPN je trochu drahá a uchováva protokoly o pripojení najmenej mesiac alebo dlhšie.

9-  Bezplatná skúšobná VPN ZenMate:

Bezplatná skúšobná verzia siete Zenmate VPN poskytuje všetkým jej používateľom možnosť využiť 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu na kontrolu svojich služieb. Záruky vrátenia peňazí v trvaní 30 dní namiesto 14 dní znamenajú, že môžete využiť ďalšiu šancu na testovanie úplnej verzie siete ZenMate VPN. V prípade, že služba VPN nebude aktualizovaná na platené predplatné, program sa prepne iba na bezplatnú verziu bez obmedzenia, s prísnym obmedzením dostupných serverov a úplným nastavením programu..

Pros:

 • Neexistuje žiadny únik DNS.
 • Poskytuje dobré šifrovanie.
 • K dispozícii je sedemdňová bezplatná skúšobná verzia.
 • Ponúka neobmedzenú šírku pásma.

Zápory:

 • Nepodporuje bitcoíny.
 • Zákaznícky servis nie je moc užitočný.

10- VPNsec zadarmo a neobmedzená VPN:

BrowsecVPN je zadarmo a neobmedzená. Umožňuje používateľom tajne surfovať po internete. Podporuje protokoly tretích strán ako Netflix, Hulu a Spotify. Všetky tieto možnosti sú ideálne vtedy, keď sa zameriavate na geografické obmedzenia a súkromie. BrowsecVPN sa môže kombinovať s rôznymi online prehliadačmi, ako sú Chrome a Firefox. Preto je vynikajúcou alternatívou pri prepojení na iné platené verzie.

Pros:

 • Poskytuje rýchle a jednoduché pripojenie.
 • Účinne uchováva osobné informácie v bezpečí.
 • Nie je potrebné platiť

Zápory:

 • Nepodporuje všetky prehliadače.
 • Má obmedzený počet serverov.

11 - Betternet VPN zadarmo:

Sieť Betternet VPN je zadarmo navždy. Bezplatná sieť VPN je úplná bezplatná platforma umožňujúca používateľom anonymné pripojenie na internet. Sieť VPN sa používa z rôznych dôvodov, ako je napríklad prechod na geografické obmedzenia a zabránenie sledovaniu. Podobne ako mnoho služieb VPN, ktoré majú ročný poplatok, VPN bez siete Betternet nemá ročné náklady.

Je to aplikácia, ktorá sa jediným kliknutím pripojí k VPN a v prípade potreby umožní prístup. Nie je potrebná registrácia a neexistujú ani obmedzenia na údaje. Všetky tieto funkcie sú poskytované príležitostnými reklamami a dokonca aj propagovanou prémiovou verziou, ktorá je celkom zvládnuteľná a diskrétna.

Ak hľadáte niečo, na čo si chcete bezchybný zážitok vyskúšať pomocou siete VPN zadarmo Betternet.

Pros:

 • Neexistujú žiadne limity údajov.
 • Je to zadarmo.
 • Neobmedzuje údaje.

Zápory:

 • Je to omnoho pomalšie ako platené verzie.

Čo môžete robiť s bezplatnými skúšobnými sieťami VPN

S bezplatnou skúšobnou sieťou VPN určite vyskúšate niečo vzrušujúce a nové bez obáv z peňazí. Existuje mnoho známych a známych sietí VPN, ktoré ponúkajú bezplatné skúšky. Bezplatné skúšobné siete VPN vám umožnia získať prehľad o tom, ako služba funguje. Mnoho prémiových sietí VPN však poskytuje aj záruku vrátenia peňazí. Ak bude mať pákový efekt presne, môžete si vychutnať neobmedzený a neobmedzený prístup na web bez toho, aby ste museli minúť jediný cent.

Bezplatná skúšobná verzia VPN je veľmi prospešná a užitočná. Dôvod je jednoduchý; Všetci používame sieť VPN na niekoľko rôznych účelov, napríklad na to, aby sme zostali anonymní, keď sme online, alebo možno obchádzame geograficky obmedzené služby, ako sú videá Amazon a Netflix..

Pri ponuke mnohých sietí VPN je celkom jasné a logické, že pri výbere siete VPN môžete byť zmätení. Bezplatné skúšobné verzie VPN vám umožňujú otestovať službu, aby ste si boli istí, ako bude fungovať podľa vašich očakávaní. V tejto príručke vám poskytneme znalosti a informácie o najlepších bezplatných testoch VPN, ktoré sú v ponuke.

Potreba „bezplatnej skúšobnej verzie VPN“ “?

Bezplatná skúšobná verzia VPN je skvelý spôsob, ako zistiť, či je sieť VPN, ktorú vyberiete, na čiernej listine pri používaní konkrétnej služby.

V súčasnosti sú bezplatné skúšky veľmi dôležité a nevyhnutné. Je to preto, že služby VPN sa rýchlo zablokujú rôznymi mediálnymi službami. Nikto si nikdy neuvedomil, do akej miery Netflix pôjde, aby zabránil službám VPN. Pod tlakom rôznych vlastníkov autorských práv, s výnimkou podobných služieb, aby prijali podobný prístup, ak tak už neurobili. Preto je zo všetkých týchto dôvodov potrebná skúšobná verzia VPN zadarmo.

Ako si vybrať „bezplatnú skúšobnú verziu VPN“ “?

Základným účelom bezplatnej skúšky VPN je získať jasnú predstavu o službách a funkciách, ktoré ponúka konkrétna sieť VPN. Počas daného bezplatného skúšobného obdobia je nevyhnutné VPN správne otestovať.

Nasleduje niekoľko užitočných rád, ktoré sú pri testovaní VPN nevyhnutné:

 1. Únik DNS a IP: Hlavným účelom používania VPN je šifrovanie údajov a ochrana osobných údajov online. Odporúča sa otestovať pripojenie VPN s rôznymi nástrojmi, ako je VPNInsights.com, aby sa skontrolovalo, či VPN správne skrýva skutočný únik DNS a IP adries..
 2. Rýchlosť VPN: Rýchlosť VPN môže ovplyvniť niekoľko faktorov. Preto spustite test rýchlosti pomocou služieb, ako je sieť.
 3. Zákaznícky servis: Ak máte nejaké problémy týkajúce sa niektorého bodu, odošlite podporný lístok alebo použite možnosť live chatu, aby ste skontrolovali, akú úroveň pomoci poskytuje VPN svojim používateľom..
 4. Vlastnosti VPN: Počas bezplatného skúšobného obdobia je potrebné skontrolovať a preskúmať niekoľko funkcií VPN. Tieto hlavné znaky môžu byť akéhokoľvek druhu, napr. Je to jednoduché, pretože používateľom umožňuje torrent zdvojnásobiť šifrovanie VPN alebo prepínač zabíjania v sieti.
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me