11 najlepszych sieci VPN z bezpłatnymi opcjami próbnymi

[ware_item id=33][/ware_item]

Szukasz najlepszych sieci VPN, które również oferują bezpłatny okres próbny? To jest najlepszy artykuł dla was. Zawsze szukamy lub chcemy „Darmowa usługa”Cokolwiek to jest. Weźmy to w ten sposób, jeśli ktoś powie, że będzie cię chronił 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nie pytając o żadne pieniądze… jak ci to brzmi? Podejrzany?


W przypadku najlepszego i wiodącego dostawcy VPN powiedziałby:

Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa, a jest to cena $$, a także dajemy 1-miesięczną gwarancję na sprawdzenie, jeśli spełnisz warunki zapłaty, w przeciwnym razie zwrócimy kwotę, jak to brzmi dla ciebie?

To jest dokładnie powód, dla którego zalecamy tylko wybrać najlepszą anonimową usługę, ponieważ jest to kwestia najważniejszych rzeczy, którymi jest „Prywatność”.

Omówmy bardziej szczegółowo BEZPŁATNE wersje próbne VPN:

Istnieją 2 rodzaje bezpłatnego próbnego dostawcy VPN,

 • 1 - Bezpłatny, ale ograniczony okres próbny funkcji

W tej bezpłatnej wersji próbnej otrzymasz ograniczone funkcje, takie jak (nie możesz zmienić lokalizacji, ograniczona przepustowość, np. 1 GB)

 • 2 - Pełny dostęp za darmo VPN tail

(możesz uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, nieograniczoną przepustowość)

W tym bezpłatnym okresie próbnym masz 30-dniową polisę zwrotu, musisz zapłacić usługę, a oni dadzą ci 30-dniową lub 15-dniową polisę zwrotu, to jest bardzo na zasadach dostawcy VPN.

Jest to wysoce zalecana rzecz do zrobienia! Szybko zwrócą kwotę bez zadawania jakichkolwiek pytań, takich jak NordVPN, ale niewielu dostawców, takich jak PureVPN, oferuje tylko 7-dniowe zasady zwrotu pieniędzy tylko wtedy, gdy nie przekroczysz wspomnianej przepustowości.

Najlepsze 11 VPN z darmowymi wersjami próbnymi

No.ProviderDataFree TrialPaymentSite
1 NordVPN bez limitu 30 dni tak stronie internetowej
2) ExpressVPN bez limitu 30 dni tak stronie internetowej
3) PureVPN 1 GB 7 dni tak stronie internetowej
4 PIA VPN bez limitu 7 dni tak stronie internetowej
5 VYPR VPN bez limitu 3 dni tak stronie internetowej
6 IPVanish bez limitu 7 dni tak stronie internetowej
7 SaferVPN bez limitu 30 dni tak stronie internetowej
8 Hidemyass bez limitu 7 dni tak stronie internetowej
9 Zenmate bez limitu 14 dni tak stronie internetowej
10 Przeglądajc bez limitu 7 dni tak stronie internetowej
11 CyberGhost bez limitu 14 dni tak stronie internetowej

Przyjrzyjmy się dokładniej

Obecnie VPN są dostępne w obfitości, co z pewnością będzie dobre dla wszystkich. Tutaj zapewniamy funkcje niektórych najlepszych darmowych próbnych sieci VPN, które z pewnością pomogą Ci wybrać pożądaną darmową sieć VPN.

1 - Bezpłatna wersja próbna NordVPN

Bezpłatny okres próbny z NordVPN jest naprawdę prosty w porównaniu z innymi, nie zadają żadnych pytań i nie zwracają kwoty w ciągu 30 dni. upewnij się, że nie kupiłeś aplikacji w sklepie IOS, wszystko inne jest dobre.

NordVPN jest jedynym wieloletnim liderem w branży VPN, który jest znany nie tylko z przyjaznego interfejsu, ale również z korzystnych cenowo rabatów za subskrypcję na dłuższy okres. Ogromna sieć serwerów NordVPN rozprzestrzenia się w ponad 60 krajach, co zapewnia spójne i niezawodne połączenie.

Chociaż NordVPN ma dobry status w branży VPN, otrzymał mieszane recenzje od użytkowników. Dlatego użytkownicy, którzy chcą uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji, powinni polegać na pomocy z zewnątrz.

Bezpłatny okres próbny dla NordVPN jest albo 3-dniowym okresem próbnym, albo 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli jesteś zadowolony ze swojego doświadczenia po bezpłatnej wersji próbnej, najlepszą dostępną ofertą jest dwuletnia subskrypcja, która kosztuje mniej niż 4 USD miesięcznie.

Plusy:

 • Jest bardzo przystępny cenowo, szczególnie w przypadku długiego zaangażowania.
 • Dzięki bezpłatnej wersji próbnej pozwala odkryć cały obiekt.
 • Może podłączyć do 6 urządzeń jednocześnie.
 • Jest najlepszy dla Apple TV, NETFLIX i Torrenting.
 • Limit danych jest nieograniczony.

Cons:

 • Obsługa klienta nie spełnia standardów.

Darmowa wersja próbna 2- ExpressVPN

ExpressVPN jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej znanych sieci VPN ze względu na możliwość przekraczania określonych ograniczeń geograficznych. Ponadto, ze względu na doskonałą prędkość, która jest idealna do torrentowania i przesyłania strumieniowego wysokiej jakości. Te istotne cechy i wyjątkowa obsługa klienta sprawiły, że był wyjątkowy wśród użytkowników.

ExpressVPN daje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki której będziesz mógł uzyskać dostęp do wszystkich funkcji i korzystać z nieograniczonej ilości danych w określonym czasie. Ale jeśli zdecydujesz się wybrać inną trasę, nie będziesz mieć problemu z zakończeniem subskrypcji i możesz szybko uzyskać zwrot pieniędzy. Po zakończeniu okresu próbnego ExpressVPN będzie kosztować 12,95 USD miesięcznie lub 8,32 USD miesięcznie za roczną subskrypcję.

Plusy:

 • Zapewnia superszybką prędkość i doskonale nadaje się do przesyłania strumieniowego.
 • Zapewnia bezpieczne szyfrowanie bitów.
 • ExpressVPN oferuje nieograniczone pobieranie.
 • Oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Cons:

 • Trochę tego jest
 • Jurysdykcja BVI nie jest idealna.

3- PureVPN: Bezpłatna wersja próbna dostępna (7 dni)

PureVPN to produkt VPN znany i znany od wielu lat. Teraz użytkownicy mogą uzyskać wersję próbną z 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. PureVPN zapewnia nie tylko wyjątkową wydajność, istotne funkcje i protokoły, ale także 80 000 adresów IP rozmieszczonych w 141 regionach zapewnia użytkownikom najlepsze dostępne opcje omijania ograniczeń geograficznych, a nawet prywatność podczas podróży lub lokalizację odległe obszary świata.

PureVPN to elastyczny produkt, który jest łatwy w instalacji, a prosty interfejs jest dostępny dla bezproblemowych użytkowników. Zapewnia również opcje głębokiej konfiguracji. Co więcej, jego solidny zestaw opcji może zapewnić doskonałe wrażenia niemal każdemu użytkownikowi. Z dostępem do wszystkich protokołów bezpieczeństwa, kompatybilnością z wieloma innymi urządzeniami i podstawowym systemem operacyjnym, kilka kanałów obsługi klienta, takich jak; fora czatu na żywo, bilety i e-maile.

PureVPN jest nieco drogi. Z miesiąca na miesiąc będzie Cię kosztować 10,95 USD, a 6-miesięczny abonament kosztuje 8,95 USD miesięcznie. Zapewnia jednak strome i ostre rabaty na projekty długoterminowe. Obecny 2-letni abonament kosztuje 2,95 USD miesięcznie.

Plusy:

 • Jest to kompletny pakiet wydajności i użyteczności.
 • Zapewnia niezawodne funkcje i protokoły.
 • PureVPN zapewnia obsługę dowolnego urządzenia.

Cons:

 • Miesięczny plan jest trochę
 • Nie zapewnia szybkich i łatwych opcji jak inne.

4- Prywatny 7-dniowy bezpłatny dostęp do Internetu:

Prywatny dostęp do Internetu oferuje nowym użytkownikom siedmiodniowy bezpłatny okres próbny. Wszyscy użytkownicy załączają swoje siedmiodniowe gwarancje zwrotu pieniędzy. Podobnie jak wielu innych dostawców VPN, PIA wykorzystuje również gwarancję zwrotu pieniędzy, aby pomóc użytkownikom w testowaniu swoich usług, a jeśli nie są zadowoleni, mogą je anulować w ciągu tygodnia.

PIA zapewnia użytkownikom wspaniałe wrażenia. Użytkownicy mogą szybko przetestować swoją sieć VPN serwerów na całym świecie. Podczas bezpłatnego okresu próbnego nie ma żadnych ograniczeń dotyczących serwera, dostępu, protokołów i oprogramowania klienckiego. Co więcej, nie ogranicza to również wykorzystania danych. Użytkownicy mogą korzystać z nieograniczonej liczby usług zgodnie z ich życzeniem, a także mogą przetestować swoją pełną sieć lokalizacji serwerów.

Ponadto PIA podczas bezpłatnego okresu próbnego oferuje zniżki na usługi VPN. Zamiast korzystać z kodów kuponów, prowadzą specjalne promocje z obniżonymi cenami na nieograniczony dostęp VPN.

Obecnie PIA prowadzi specjalną ofertę rabatową. Użytkownicy mogą cieszyć się nieograniczonym dostępem VPN za jedyne 2,50 USD miesięcznie. Dają także wysoką wartość rabatu miesięcznie, corocznie i dla kont dwuletnich.

Plusy:

 • Łatwy do ustawienia i instalacji.
 • Nie ma rejestrowania aktywności użytkownika ani adresu IP.
 • Może połączyć się z pięcioma urządzeniami jednocześnie.

Cons:

 • Nie można połączyć się z określonymi serwerami.
 • Brakuje zaawansowanych funkcji.

5- IPVanish Unlimited Bandwidth VPN:

IPVanish jest jedną z sieci VPN, której wszystkie serwery są zarządzane i są własnością firmy. Do swoich usług korzysta również z samodzielnie opracowanego oprogramowania. Jest to jedna z najbardziej niezawodnych sieci VPN dostępnych na rynku, która zapewnia szeroki zakres funkcji, które nie tylko zwiększają szybkość, ale także umożliwiają poziom szyfrowania klienta dla wszystkich innych elementów połączenia VPN.

W IPVanish wszystkie plany pochodzą z 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, którą należy wykorzystać do całkowitego sprawdzenia i przetestowania ich usług, ponieważ podobnie jak inne VPN nie zapewnia bezpłatnych wersji próbnych dla użytkowników.

W IPVanish trzymiesięczny plan cenowy może wynosić 7,20 USD miesięcznie, gdy trzeba zapłacić 21,59 USD zamiast 35,97 USD. Jednak najlepszym pomysłem jest roczna subskrypcja. Plan kosztuje tylko 5,20 USD miesięcznie. Oznacza to również, że istnieje 57% zniżki na zwykłą cenę, którą wszyscy inni użytkownicy muszą zapłacić.

Plusy:

 • Ceny są konkurencyjne.
 • Istnieje zero zasad dziennika.
 • Zapewnia szybką sieć serwerów.

Cons:

 • Brak bezpłatnych prób.

6- Bezpłatna wersja próbna VyprVPN

Ograniczona przepustowość - nie jest wymagana płatność

VyprVPN to bezpłatny konkurent ustanowiony na podstawie prób. Zapewnia 1 GB wykorzystania danych. VyprVPN oferuje dostęp do ponad 700 serwerów w ponad 70 globalnych lokalizacjach, bezpłatny transfer danych i konserwację każdego z głównych urządzeń. W tej sieci VPN nie potrzebujesz karty kredytowej, aby uzyskać dostęp do wersji próbnej ich usług, która trwa tylko trzy dni.

VyprVPN to szybka sieć VPN. Większość testów wykazuje niewielką utratę prędkości i kilka problemów z uśpieniem. Jest to szwajcarska sieć VPN, której światowa sieć rozprzestrzenia się w ponad 50 krajach. Oznacza to, że wydajność i prędkość pozostają w porządku bez względu na to, gdzie mieszkasz. Ponadto VyprVPN posiada również funkcje bezpieczeństwa, umożliwiające korzystanie z różnych protokołów szyfrowania, a nawet markowego systemu Chameleon, który obejmuje dane użytkownika.

VyprVPN ma system czatu obsługi klienta na żywo 24/7. Mimo że VyprVPN jest nieco droższy w porównaniu do innych sieci VPN, ale zapewnia kompletny produkt VPN o ogromnej łatwości użytkowania.

Plusy:

 • Jest bardzo bezpieczny i zapewnia doskonałe szyfrowanie.
 • Jest łatwy w instalacji i łatwy w użyciu.

Cons:

 • Bezpłatna wersja próbna 1 GB danych nie trwa długo.
 • Dzienniki połączeń są przechowywane przez 30 dni.

7-  - Bezpłatna wersja próbna VPN SaferVPN

SaferVPN jest izraelską firmą VPN. Firma nie znajduje się na tej liście, podobnie jak niektóre inne sieci VPN, ale stworzyła doskonałą reputację dzięki elastyczności i obsłudze klienta. Konfiguracja SaferVPN jest bardzo łatwa. Zapewnia doskonałą responsywną czat na żywo, a także ma doskonałą wydajność w obsługiwanych stanach.

Sieć SaferVPN rozciąga się na 30 krajów. Obejmuje również części świata, w których dostęp VPN jest mniejszy. Jeśli mieszkasz w Australii, Afryce Południowej lub Nowej Zelandii, SaferVPN będzie poważną myślą. SaferVPN oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny, a potem gwarancja zwrotu pieniędzy z pewnością pomoże Ci zdecydować, czy jest to najlepsza sieć VPN, czy nie.

Plusy:

 • Oferuje rozszerzenia do Chrome.
 • Bezpłatna usługa próbna umożliwia jednoczesne podłączenie do 5 urządzeń.
 • Zapewnia 24-godzinny bezpłatny okres próbny.

Cons:

 • Wynik testu prędkości nie jest zbyt atrakcyjny.
 • Jest to firma z siedzibą w Izraelu.

8- Darmowa wersja próbna HideMyAss

Jest to jedna z najstarszych i szeroko rozpowszechnionych usług VPN. HideMyAss VPN zwykle jest skierowany do użytkownika, który martwi się interfejsem, komfortem użytkowania i aktywną obsługą klienta. Ta sieć VPN zapewnia użytkownikom hojne pakiety oraz dobrą wydajność ze wszystkimi wymaganymi funkcjami bezpieczeństwa.

Oferują bezpłatne wersje próbne z 7-dniową i 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Są to jedne z najlepiej znanych darmowych sieci VPN, które zapewniają ponad 750 serwerów w ponad 280 lokalizacjach wraz z nieograniczonym limitem danych i obsługą podstawowego systemu operacyjnego.

Plusy:

 • Daje dobry wynik w prędkości
 • Limit danych jest nieograniczony.
 • Obsługuje wszystkie typy urządzeń, ale najlepiej nadaje się do Apple TV.

Cons:

 • Oferuje bardzo niewiele konfiguracji lub specjalnych funkcji.
 • Ta usługa VPN jest nieco droga i utrzymuje dzienniki połączeń przez co najmniej miesiąc lub dłużej.

9-  Bezpłatna wersja próbna VPN ZenMate:

Bezpłatna wersja próbna VPN Zenmate zapewnia wszystkim użytkownikom szansę skorzystania z 7-dniowej bezpłatnej wersji próbnej w celu sprawdzenia swoich usług. Gwarancje zwrotu pieniędzy wynoszące 30 dni zamiast 14 dni oznaczają, że możesz skorzystać z kolejnej szansy na przetestowanie pełnej wersji ZenMate VPN. W przypadku, gdy usługa VPN nie zostanie zaktualizowana do płatnej subskrypcji, program po prostu przełączy się na bezpłatną wersję bez żadnych ograniczeń, jednak z poważnym ograniczeniem dostępnych serwerów i kompletnym ustawieniem programu.

Plusy:

 • Nie ma wycieku DNS.
 • Zapewnia dobre szyfrowanie.
 • Jest siedmiodniowy bezpłatny okres próbny.
 • Oferuje nieograniczoną przepustowość.

Cons:

 • Nie obsługuje Bitcoin.
 • Obsługa klienta nie jest zbyt przydatna.

10- Przeglądaj VPN za darmo i bez ograniczeń:

BrowsecVPN jest bezpłatny i nieograniczony. Pozwala użytkownikom potajemnie surfować po Internecie. Obsługuje protokoły innych firm, takie jak Netflix, Hulu i Spotify. Wszystkie te są idealne, gdy ograniczenia geograficzne i prywatność są Twoim głównym celem. BrowsecVPN można łączyć z różnymi przeglądarkami internetowymi, takimi jak Chrome i Firefox. Jest to zatem doskonała alternatywa w połączeniu z innymi płatnymi wersjami.

Plusy:

 • Zapewnia szybkie i łatwe połączenia.
 • Skutecznie chroni dane osobowe.
 • Nie trzeba płacić

Cons:

 • Nie obsługuje wszystkich przeglądarek.
 • Ma ograniczoną liczbę serwerów.

11- Betternet Free VPN:

Betternet VPN jest bezpłatny na zawsze. Bezpłatna sieć VPN to kompletna bezpłatna platforma wieloplatformowa, która umożliwia użytkownikom anonimowe łączenie się z Internetem. VPN jest wykorzystywany z różnych powodów, takich jak przekazywanie ograniczeń geograficznych i unikanie śledzenia. Podobnie jak wiele usług VPN, które mają roczną opłatę, Betternet Free VPN nie ma rocznych kosztów.

Jest to aplikacja, która jednym kliknięciem łączy się z VPN i umożliwia dostęp w razie potrzeby. Nie ma potrzeby rejestracji, a także nie ma ograniczeń danych. Wszystkie te funkcje zapewniają sporadyczne reklamy, a nawet promowana wersja premium, która jest dość łatwa do zarządzania i dyskretna.

Jeśli szukasz czegoś okazji, skorzystaj z darmowego VPN Betternet, aby cieszyć się doskonałym doświadczeniem.

Plusy:

 • Nie ma limitów danych.
 • To jest darmowe.
 • Nie ogranicza danych.

Cons:

 • Jest znacznie wolniejszy niż wersje płatne.

Co możesz zrobić dzięki darmowym VPNom próbnym?

Dzięki bezpłatnej wersji próbnej VPN na pewno będziesz mógł spróbować czegoś ekscytującego i nowego bez martwienia się o pieniądze. Istnieje wiele znanych i znanych sieci VPN, które oferują bezpłatne wersje próbne. Bezpłatna wersja próbna VPN pozwala poczuć, jak działa usługa. Ale wiele premium VPN zapewnia również gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli zostanie odpowiednio wykorzystany, możesz cieszyć się nieograniczonym i nieograniczonym dostępem do sieci bez wydawania ani grosza.

Bezpłatna wersja próbna VPN jest bardzo korzystna i przydatna. Powód jest prosty; wszyscy korzystamy z VPN do różnych celów, takich jak zachowanie anonimowości w trybie online lub może ominięcie ograniczonej geograficznie usługi, takiej jak filmy Amazon i Netflix.

Przy wielu VPNach w ofercie jest całkiem jasne i logiczne, że możesz się pomylić z wyborem VPN. Bezpłatne wersje próbne VPN pozwalają przetestować usługę, aby upewnić się, że będzie działać zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. W tym przewodniku przedstawimy wiedzę i informacje na temat najlepszych darmowych prób VPN w ofercie.

Potrzebujesz „bezpłatnej wersji próbnej VPN”?

Bezpłatna wersja próbna VPN to świetny sposób, aby sprawdzić, czy wybrana sieć VPN znajduje się na czarnej liście podczas korzystania z określonej usługi.

W dzisiejszych czasach bezpłatne próby są bardzo ważne i niezbędne. Wynika to z faktu, że usługi VPN są szybko blokowane przez różne usługi medialne. Nikt nigdy nie zastanawiał się, w jakim stopniu Netflix podejmie działania, aby zapobiec usługom VPN. Pod presją różnych właścicieli praw autorskich, z wyjątkiem podobnych usług, aby zaakceptowali podobne podejście, jeśli już tego nie zrobili. Z tych wszystkich powodów istnieje potrzeba bezpłatnej wersji próbnej VPN.

Jak wybrać „bezpłatną wersję próbną VPN”??

Podstawowym celem darmowego okresu próbnego VPN jest jasne zrozumienie usług i funkcji oferowanych przez konkretną sieć VPN. Konieczne jest prawidłowe przetestowanie VPN w danym okresie bezpłatnego okresu próbnego.

Oto kilka przydatnych wskazówek, które są niezbędne podczas testowania VPN:

 1. Wyciek DNS i IP: Podstawowym celem korzystania z VPN jest szyfrowanie danych i prywatność w Internecie. Zaleca się przetestowanie połączenia VPN za pomocą różnych narzędzi, takich jak VPNInsights.com, aby sprawdzić, czy VPN prawidłowo ukrywa prawdziwy wyciek DNS i adresu IP.
 2. Szybkość VPN: Istnieje kilka czynników, które mogą wpływać na prędkość VPN. Dlatego uruchom test prędkości za pośrednictwem usług takich jak sieć.
 3. Obsługa klienta: Jeśli masz jakiekolwiek problemy dotyczące któregokolwiek punktu, prześlij zgłoszenie do pomocy technicznej lub skorzystaj z dostępnej opcji czatu na żywo, aby sprawdzić, jaki poziom pomocy zapewnia VPN użytkownikom.
 4. Funkcje VPN: Istnieje kilka funkcji VPN, które należy sprawdzić i sprawdzić podczas bezpłatnego okresu próbnego. Te istotne cechy mogą być dowolnego rodzaju, np. proste, takie jak umożliwienie użytkownikom torrentowania w celu podwojenia szyfrowania VPN lub przełącznika zabijania sieci.