11 nejlepších VPN s možnostmi bezplatné zkušební verze

[ware_item id=33][/ware_item]

Hledáte nejlepší VPN, které nabízejí také bezplatnou zkušební verzi? Toto je pro vás nejlepší článek. Vždy hledáme nebo chceme „Bezplatná služba„Ať už jde o cokoli. Pojďme to takto, pokud někdo řekne, že vás bude chránit 24/7, aniž by se ptal na nějaké peníze ... jak vám to zní? Podezřelý?


V případě nejlepšího a předního poskytovatele VPN by řekl:

Zajišťujeme špičkovou gash bezpečnost, a to je cena $$ a také vám poskytujeme záruku na kontrolu za 1 měsíc, pokud jste spokojeni se splácením, jinak vám vrátíme částku, jak to pro vás zní?

To je přesný důvod, proč doporučujeme pouze zvolit nejlepší anonymní službu, protože je to vaše nejdůležitější věci, které jsou „Ochrana osobních údajů“.

Pojďme diskutovat hlouběji o bezplatných zkušebních sítích VPN:

Existují 2 typy poskytovatelů bezplatné zkušební sítě VPN,

 • 1 - bezplatná, ale omezená zkušební verze

V této bezplatné zkušební verzi získáte omezené funkce typu (nemůžete změnit umístění, omezenou šířku pásma jako 1 GB)

 • 2 - VPN s úplným přístupem zdarma

(máte přístup ke všem funkcím, neomezená šířka pásma)

V tomto bezplatném zkušebním období musíte platit 30denní pravidla pro vrácení peněz, musíte zaplatit službu a oni vám poskytnou 30denní nebo 15denní pravidla pro vrácení peněz..

Je to velmi doporučená věc! Částku rychle vrátí, aniž by položili jakoukoli otázku, jako je NordVPN, ale jen málo poskytovatelů, jako je PureVPN, nabízí zásadu vrácení peněz pouze za 7 dní, pouze pokud nepřekročíte uvedenou šířku pásma.

Aktualizováno 11 nejlepších VPN s bezplatnými zkušebními verzemi

No.ProviderDataFree TrialPaymentSite
1 NordVPN Neomezený 30 dní Ano webová stránka
2 ExpressVPN Neomezený 30 dní Ano webová stránka
3 PureVPN 1 GB 7 dní Ano webová stránka
4 PIA VPN Neomezený 7 dní Ano webová stránka
5 VYPR VPN Neomezený 3 dny Ano webová stránka
6 IPVanish Neomezený 7 dní Ano webová stránka
7 SaferVPN Neomezený 30 dní Ano webová stránka
8 Hidemyass Neomezený 7 dní Ano webová stránka
9 Zenmate Neomezený 14 dní Ano webová stránka
10 Browsec Neomezený 7 dní Ano webová stránka
11 CyberGhost Neomezený 14 dní Ano webová stránka

Pojďme se podívat hlouběji

V současné době jsou VPN k dispozici v hojnosti, která musí být dobrá pro všechny. Zde vám poskytujeme funkce některých nejlepších bezplatných zkušebních sítí VPN, které vám určitě pomohou při výběru požadované bezplatné sítě VPN.

1 - NordVPN zkušební verze zdarma

Díky bezplatné zkušební verzi se společností NordVPN je to ve srovnání s ostatními opravdu jednoduché, neptají se na nic a nevracejí částku do 30 dnů. jen se ujistěte, že jste si nekoupili aplikaci v obchodě IOS, všechno ostatní je v pořádku.

NordVPN je jediným dlouhodobým lídrem v odvětví VPN, který je známý nejen svým přátelským rozhraním, ale také výhodnými slevami z rozpočtu za dlouhodobější předplatné. Obrovská síť serverů NordVPN se šíří ve více než 60 zemích, což zajišťuje konzistentní a stabilní připojení.

Přestože má společnost NordVPN dobrý stav v odvětví VPN, obdržel od uživatelů smíšené recenze. Proto by se uživatelé, kteří se chtějí dostat do pokročilejších funkcí, měli spolehnout na pomoc zvenčí.

Bezplatná zkušební verze pro NordVPN je buď třídenní zkušební verze, nebo 30denní záruka vrácení peněz. Po bezplatné zkušební verzi, pokud jste se svými zkušenostmi spokojeni, nejlepší dostupnou nabídkou je dvouleté předplatné, které přichází za méně než 4 $ měsíčně.

Profesionálové:

 • Je velmi cenově dostupný, zejména pro dlouhodobý závazek.
 • Díky bezplatné zkušební službě vám umožní prozkoumat celé zařízení.
 • Může připojit až 6 zařízení současně.
 • Je to nejlepší pro Apple TV, NETFLIX a Torrenting.
 • Datový limit je neomezený.

Nevýhody:

 • Zákaznický servis neodpovídá standardu.

2 - zkušební verze ExpressVPN

ExpressVPN je jednou z nejpopulárnějších a nejznámějších VPN díky své schopnosti překonat určitá geografická omezení. Také díky své vynikající rychlosti, která je ideální pro torrentování a vysoce kvalitní streamování. Díky těmto význačným vlastnostem a vynikajícímu zákaznickému servisu byl mezi svými uživateli výjimečný.

ExpressVPN poskytuje 30denní záruku vrácení peněz, díky které budete mít přístup ke všem funkcím a používat neomezená data během konkrétního času. Pokud se však rozhodnete projít jinou cestou, nebudete mít problém s ukončením předplatného a můžete rychle získat náhradu. Když tak zkušební období skončí, ExpressVPN vás bude stát 12,95 $ za měsíc nebo 8,32 $ za roční předplatné.

Profesionálové:

 • Nabízí velmi rychlou rychlost a je skvělé pro streamování.
 • Poskytuje bezpečné bitové šifrování.
 • ExpressVPN nabízí neomezené stahování.
 • Nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Nevýhody:

 • Je to trochu
 • Jurisdikce BVI není ideální.

3 - PureVPN: K dispozici zkušební verze zdarma (7 dní)

PureVPN je produkt VPN, který je známý a známý po mnoho let. Nyní mohou uživatelé získat zkušební verzi se 7denní zárukou vrácení peněz. PureVPN poskytuje nejen vynikající výkon, výtečné funkce a protokoly, ale také jejich rozšíření o 80 000 IP adres ve 141 regionech poskytuje uživatelům nejlepší dostupné možnosti obcházení geografických omezení, dokonce i soukromí během cestování nebo se nachází v odlehlých oblastech světa.

PureVPN je flexibilní produkt, který se snadno instaluje a pro uživatele bez potíží je k dispozici jednoduché rozhraní. Poskytuje také hluboké možnosti konfigurace. Navíc jeho robustní sada možností může přinést vynikající zážitek téměř každému uživateli. Díky přístupu ke všem bezpečnostním protokolům, kompatibilitě s mnoha dalšími zařízeními a primárním operačním systémem, jako je několik kanálů zákaznické podpory; live chat fóra, lístky a e-maily.

PureVPN je o něco dražší. Měsíc na měsíc vás bude stát 10,95 $ a šestiměsíční plán vás bude stát 8,95 USD měsíčně. Poskytuje však výrazné a ostré slevy na dlouhodobé projekty. Aktuální dvouleté předplatné bude stát 2,95 $ měsíčně.

Profesionálové:

 • Jedná se o kompletní balíček výkonu a použitelnosti.
 • Poskytuje robustní funkce a protokoly.
 • PureVPN poskytuje podporu pro jakékoli zařízení.

Nevýhody:

 • Měsíční plán je trochu
 • Neposkytuje rychlé a snadné možnosti jako ostatní.

4-denní zkušební verze s přístupem na internet zdarma:

Soukromý přístup k internetu nabízí novým uživatelům sedmdenní bezplatnou zkušební verzi. Všichni uživatelé uzavírají svými sedmidenními zárukami vrácení peněz zdarma. Stejně jako mnoho jiných poskytovatelů VPN používá PIA také záruku vrácení peněz, která uživatelům pomáhá testovat jejich služby, a pokud nejsou spokojeni, mohou je zrušit do jednoho týdne..

PIA poskytuje uživatelům skvělý zážitek. Uživatelé mohou rychle otestovat svou síť VPN serverů po celém světě. Během bezplatné zkušební verze nejsou žádná omezení týkající se serveru, přístupu, protokolů a klientského softwaru. Kromě toho také neomezuje využití dat. Uživatelé mohou využívat neomezené služby podle svého přání a také mohou otestovat svou úplnou síť umístění serverů.

Navíc společnost PIA během svého bezplatného zkušebního období nabízí slevy na své služby VPN. Místo použití kupónových kódů provozují speciální akce se slevovými cenami na neomezený přístup k VPN.

V současné době společnost PIA nabízí speciální slevovou nabídku. Uživatelé mohou využívat neomezený přístup k VPN za pouhých 2,50 $ měsíčně. Poskytují také vysokou hodnotu slevy měsíčně, ročně a pro dvouleté účty.

Profesionálové:

 • Snadné nastavení a instalace.
 • Neexistuje protokolování uživatelské aktivity nebo IP.
 • Může se připojit k pěti zařízením současně.

Nevýhody:

 • Nelze se připojit ke konkrétním serverům.
 • Chybí pokročilé funkce.

5- IPVanish Neomezená šířka pásma VPN:

IPVanish je jednou z VPN, jejíž všechny servery jsou spravovány a vlastněny společností. Pro své služby také používá pouze vlastní software. Je to jedna z nejspolehlivějších sítí VPN na trhu, která poskytuje širokou škálu funkcí, které nejen zvyšují rychlost, ale také umožňují šifrování zákazníků na úrovni všech dalších prvků připojení VPN..

V IPVanish všechny plány vycházejí ze 7denní záruky vrácení peněz, kterou je třeba použít k úplnému ověření a testování jejich služeb, protože stejně jako ostatní VPN neposkytuje uživatelům bezplatné zkušební verze.

V IPVanish může být tříměsíční cenový plán roven 7,20 $ za měsíc, pokud musíte platit 21,59 $ místo 35,97 $. Nejlepší je však roční předplatné. Plán stojí jen 5,20 $ měsíčně. To také znamená, že existuje 57% sleva z běžné ceny, kterou musí zaplatit všichni ostatní uživatelé.

Profesionálové:

 • Ceny jsou konkurenceschopné.
 • Existují zásady nulového protokolu.
 • Poskytuje rychlou síť serveru.

Nevýhody:

 • Neexistují žádné bezplatné zkušební verze.

6- VyprVPN zkušební verze zdarma

Omezená šířka pásma - není nutná žádná platba

VyprVPN je konkurent se sídlem v bezplatné zkušební verzi. Poskytuje 1 GB využití dat. VyprVPN nabízí přístup k více než 700 serverům na více než 70 globálních místech, bezplatný přenos dat a údržbu pro každé z primárních zařízení. V této síti VPN nepotřebujete kreditní kartu k vyzkoušení svých služeb, která trvá pouze tři dny.

VyprVPN je rychlá VPN. Nejvíce test ukazuje malou ztrátu rychlosti spolu s několika problémy s dormancí. Je to švýcarská VPN, jejíž celosvětová síť se šíří ve více než 50 zemích. To znamená, že výkon a rychlost zůstanou v pořádku bez ohledu na to, kde bydlíte. VyprVPN se také může pochlubit bezpečnostními funkcemi, které vám umožní používat různé šifrovací protokoly a dokonce i značkový Chameleon systém, který pokrývá data uživatele.

VyprVPN má nepřetržitý chatový systém zákaznické podpory. VyprVPN je sice o něco dražší ve srovnání s jinými VPN, ale poskytuje kompletní produkt VPN s obrovským snadným použitím.

Profesionálové:

 • Je velmi bezpečný a poskytuje vynikající šifrování.
 • Snadno se instaluje a snadno se používá.

Nevýhody:

 • Bezplatná zkušební verze 1 GB dat netrvá dlouho.
 • Protokoly připojení jsou uchovávány po dobu 30 dnů.

7-  - SaferVPN Zkušební verze VPN zdarma

SaferVPN je izraelská společnost VPN. Společnost není na tomto seznamu jako některé jiné VPN, ale vytvořila vynikající pověst pro flexibilitu a podporu péče o zákazníka. Nastavení SaferVPN je velmi snadné. Poskytuje vynikající živou funkci chatu a také má skvělý výkon v podporovaných státech.

Síť SaferVPN je rozšířena do 30 zemí. Zahrnuje také části světa, kde je menší přístup k VPN. Pokud pobýváte v Austrálii, Jižní Africe nebo na Novém Zélandu, bude to vážně myslet na SaferVPN. SaferVPN nabízí 14denní bezplatnou zkušební verzi a poté vám jistě pomůže záruka vrácení peněz při rozhodování, zda se jedná o nejlepší VPN, nebo ne.

Profesionálové:

 • Nabízí rozšíření Chrome.
 • Bezplatná zkušební služba umožňuje připojit až 5 zařízení současně.
 • Poskytuje bezplatnou zkušební dobu 24 hodin.

Nevýhody:

 • Výsledek testu rychlosti není příliš atraktivní.
 • Je to společnost se sídlem v Izraeli.

8- HideMyAss zkušební verze zdarma

Je to jedna z nejstarších a nejrozšířenějších služeb VPN. HideMyAss VPN se obvykle zaměřuje na uživatele, který má obavy z rozhraní, pohodlí při používání a aktivního zákaznického servisu. Tato VPN poskytuje uživatelům štědré balíčky a dobrý výkon se všemi požadovanými bezpečnostními funkcemi.

Nabízejí bezplatné zkušební verze pro 7denní a 30denní záruku vrácení peněz. Jedná se o jednu z nejlepších bezplatně známých sítí VPN, která poskytuje více než 750 serverů na více než 280 místech spolu s neurčitým datovým limitem a podporou primárního operačního systému..

Profesionálové:

 • To dává dobrý výsledek v rychlosti
 • Datový limit je neomezený.
 • Podporuje všechny typy zařízení, ale je nejlepší pro Apple TV.

Nevýhody:

 • Nabízí velmi málo konfigurace nebo speciální funkce.
 • Tato služba VPN je trochu drahá a uchovává protokoly připojení alespoň měsíc nebo déle.

9-  Zkušební VPN ZenMate zdarma:

Zkušební verze sítě Zenmate VPN zdarma poskytuje všem svým uživatelům možnost využít 7denní bezplatnou zkušební verzi ke kontrole svých služeb. Záruky vrácení peněz na 30 dní namísto na 14 dní znamenají, že můžete využít další šanci na testování kompletní verze ZenMate VPN. V případě, že služba VPN není aktualizována na placené předplatné, přepne se program pouze na bezplatnou verzi bez jakéhokoli omezení, s přísným omezením dostupných serverů a úplného nastavení programu.

Profesionálové:

 • Neexistuje žádný únik DNS.
 • Poskytuje dobré šifrování.
 • K dispozici je sedmidenní bezplatná zkušební verze.
 • Nabízí neomezenou šířku pásma.

Nevýhody:

 • Nepodporuje bitcoiny.
 • Zákaznický servis není moc užitečný.

10- VPNsec zdarma a neomezená VPN:

BrowsecVPN je zdarma a neomezený. Umožňuje uživatelům tajně surfovat po internetu. Podporuje protokoly třetích stran jako Netflix, Hulu a Spotify. To vše je ideální, pokud se primárně zajímáte o geografická omezení a soukromí. BrowsecVPN lze kombinovat s různými online prohlížeči, jako je Chrome a Firefox. Je tedy vynikající alternativou ve spojení s jinými placenými verzemi.

Profesionálové:

 • Poskytuje rychlé a snadné připojení.
 • Účinně udržuje osobní údaje v bezpečí a bezpečí.
 • Není třeba platit

Nevýhody:

 • Nepodporuje všechny prohlížeče.
 • Má omezený počet serverů.

11 - Betternet VPN zdarma:

Betternet VPN je navždy zdarma. Bezplatná síť VPN je kompletní bezplatná platforma, která uživatelům umožňuje anonymní připojení k internetu. VPN se používá z různých důvodů, jako je předávání geografických omezení a vyhýbání se sledování. Stejně jako mnoho služeb VPN, které mají roční poplatek, nemá VPN Betternet zdarma roční náklady.

Je to aplikace, která se jediným kliknutím připojí k VPN a v případě potřeby umožní přístup. Není třeba registrace a také neexistují žádné limity dat. Všechny tyto funkce jsou poskytovány příležitostnými reklamami a dokonce i propagovanou prémiovou verzí, která je docela zvládnutelná a diskrétní.

Pokud hledáte něco pro příležitost, pak použijte Betternet VPN zdarma a užijte si perfektní zážitek.

Profesionálové:

 • Neexistují žádné datové limity.
 • Je to zdarma.
 • Neomezuje data.

Nevýhody:

 • Je to mnohem pomalejší než placené verze.

Co můžete dělat s bezplatnou zkušební sítí VPN

S bezplatnou zkušební sítí VPN budete určitě vyzkoušet něco vzrušujícího a nového, aniž byste se museli starat o peníze. Existuje mnoho slavných a známých sítí VPN, které nabízejí bezplatné zkušební verze. Bezplatné zkušební sítě VPN vám umožní získat představu o tom, jak služba funguje. Mnoho prémiových sítí VPN však poskytuje i záruku vrácení peněz. Pokud bude mít páku přesně, můžete si užívat neomezeného a neomezeného přístupu k webu bez utrácení jediného penny.

Bezplatná zkušební verze VPN je velmi prospěšná a užitečná. Důvod je jednoduchý; všichni používáme VPN pro několik různých účelů, například zůstat anonymní při online nebo možná obejít geograficky omezené služby, jako jsou videa Amazon a Netflix..

U mnoha nabízených sítí VPN je zcela zřejmé a logické, že při výběru sítě VPN můžete být zmateni. Zkušební verze VPN vám umožní vyzkoušet službu, abyste se ujistili, jak bude fungovat podle vašich očekávání. V této příručce vám poskytneme znalosti a informace o nejlepších bezplatných nabízených VPN testech.

Potřeba „bezplatné zkušební verze VPN“ “?

Bezplatná zkušební verze VPN je skvělý způsob, jak zjistit, zda je vámi vybraná VPN při použití konkrétní služby na černé listině.

V dnešní době jsou bezplatné zkoušky velmi důležité a nezbytné. Je to proto, že služby VPN se rychle zablokují různými mediálními službami. Nikdo nikdy nenapadlo, do jaké míry půjde Netflix, aby zabránil službám VPN. Pod tlakem různých vlastníků autorských práv, s výjimkou podobných služeb, přijímat podobný přístup, pokud již tak neučinili. Ze všech těchto důvodů je tedy potřeba zkušební verze VPN zdarma.

Jak si vybrat „bezplatnou zkušební verzi VPN“?

Základním účelem bezplatné zkušební verze VPN je získat jasnou představu o službách a funkcích nabízených konkrétní VPN. Během daného zkušebního období je nezbytné VPN řádně otestovat.

Následuje několik užitečných tipů, které jsou důležité při testování VPN:

 1. Únik DNS a IP: Primárním účelem používání VPN je šifrování dat a soukromí online. Doporučujeme otestovat připojení VPN pomocí různých nástrojů, jako je VPNInsights.com, a zkontrolovat, zda VPN správně skrývá úniku skutečné adresy DNS a IP adresy..
 2. Rychlost VPN: Rychlost VPN může ovlivnit několik faktorů. Spusťte tedy test rychlosti pomocí služeb, jako je síť.
 3. Služby zákazníkům: Máte-li nějaké problémy týkající se jakéhokoli bodu, odešlete podpůrný lístek nebo použijte možnost live chatu k ověření, jaké úrovně nápovědy poskytuje VPN svým uživatelům.
 4. Vlastnosti VPN: Během bezplatné zkušební doby je třeba zkontrolovat a prozkoumat několik funkcí VPN. Tyto hlavní rysy mohou být jakéhokoli druhu, např. je to jednoduché, protože uživatelům umožňuje torrentovat dvojnásobek šifrování VPN nebo přepínače zabíjení v síti.