11 بهترین VPN با گزینه های آزمایشی رایگان

[ware_item id=33][/ware_item]

آیا به دنبال بهترین VPN ها هستید که یک آزمایش رایگان نیز ارائه می دهند؟ این بهترین مقاله برای شما بچه ها است. همیشه وجود دارد که ما جستجو می کنیم یا می خواهیم "خدمات رایگان"هرچه هست بیایید این کار را انجام دهیم اگر کسی بگوید که بدون کمک پول از شما محافظت خواهد کرد ... چگونه این برای شما صدا می شود؟ مشکوک?


در مورد بهترین و پیشروترین ارائه دهنده VPN می گوید:

ما در حال ارائه بالاترین امنیت از gash ، و این قیمت $ $ است و همچنین 1 ماه ضمانت چک را به شما می دهیم ، اگر هزینه پرداخت را راضی کنید ، در غیر این صورت ، ما مبلغی را بازپرداخت می کنیم ، چگونه این به شما گفته می شود?

این دلیل دقیقی است که ما فقط توصیه می کنیم بهترین سرویس ناشناس را انتخاب کنید زیرا این مهمترین چیزهای شما "حفظ حریم خصوصی" است.

بگذارید عمیق تر درباره VPN های آزمایشی رایگان بحث کنیم:

2 نوع ارائه دهنده VPN آزمایشی رایگان در آنجا وجود دارد,

 • 1 - آزمایش آزمایشی رایگان اما محدود

در این نسخه آزمایشی رایگان ، ویژگی های محدودی مانند (شما نمی توانید مکان ، پهنای باند محدود مانند 1 گیگابایت را تغییر دهید) دریافت خواهید کرد

 • 2 - دسترسی کامل به دم VPN رایگان

(می توانید به همه ویژگی ها ، پهنای باند نامحدود دسترسی داشته باشید)

در این جلسه آزمایشی رایگان ، شما باید 30 روز سیاست بازپرداخت را بپردازید ، باید خدمات را بپردازید ، و آنها به شما 30 روز یا 15 روز سیاست بازپرداخت را می دهند ، این بسیار مربوط به سیاست ارائه دهنده VPN است..

این کار به شدت توصیه می شود! آنها به سرعت و بدون سؤال مانند NordVPN ، مبلغ را برمی گردانند ، اما تعداد کمی از ارائه دهندگان مانند PureVPN فقط درصورتی که از پهنای باند ذکر شده تجاوز نکنید ، فقط سیاست بازپرداخت 7 روزه را ارائه می دهند.

بهترین 11 VPN با نسخه آزمایشی رایگان به روز شد

No.ProviderDataFree TrialPaymentSite
1 NordVPN نامحدود 30 روزه آره سایت اینترنتی
2 ExpressVPN نامحدود 30 روزه آره سایت اینترنتی
3 PureVPN 1 گیگابایت 7 روزه آره سایت اینترنتی
4 PIA VPN نامحدود 7 روزه آره سایت اینترنتی
5 VYPR VPN نامحدود 3 روز آره سایت اینترنتی
6 IPVanish نامحدود 7 روزه آره سایت اینترنتی
7 SaferVPN نامحدود 30 روزه آره سایت اینترنتی
8 Hidemyass نامحدود 7 روزه آره سایت اینترنتی
9 زنت نامحدود 14 روزه آره سایت اینترنتی
10 مرورگر نامحدود 7 روزه آره سایت اینترنتی
11 CyberGhost نامحدود 14 روزه آره سایت اینترنتی

بیایید نگاه عمیق تری داشته باشیم

امروزه VPN ها به وفور در دسترس هستند که برای همه خوب است. در اینجا ما ویژگیهای برخی از بهترین VPN های آزمایشی رایگان را ارائه می دهیم که مطمئناً شما را در انتخاب VPN رایگان مورد نظر خود راهنمایی می کند..

1 - دادگاه رایگان NordVPN

در حالی که یک آزمایش رایگان با NordVPN در مقایسه با دیگران بسیار ساده است ، آنها سوالی نمی پرسند و ظرف 30 روز مبلغ را بازپرداخت می کنند. فقط مطمئن شوید که شما برنامه را در فروشگاه IOS خریداری نکرده اید ، همه چیز خوب است.

NordVPN تنها رهبر دیرینه در صنعت VPN است که فقط برای رابط کاربری دوستانه آنها شناخته نمی شود بلکه برای تخفیف های مناسب برای بودجه برای اشتراک مدت طولانی تر نیز شناخته می شود. شبکه سرور عظیم NordVPN در بیش از 60 کشور جهان پخش می شود که به یک ارتباط ثابت و پایدار می پردازد.

گرچه از وضعیت خوبی در صنعت VPN برخوردار است ، اما NordVPN نظرات متفاوتی را از کاربران دریافت کرده است. بنابراین کاربرانی که به دنبال دستیابی به ویژگیهای پیشرفته تر هستند باید به کمکهای خارجی اعتماد کنند.

محاکمه رایگان NordVPN یا یک آزمایش 3 روزه یا 30 روز ضمانت استرداد پول است. پس از آزمایش رایگان ، اگر شما از تجربه خود راضی هستید ، بهترین پیشنهاد موجود ، اشتراک 2 ساله است که با هزینه کمتر از 4 دلار در هر ماه ارائه می شود..

طرفداران:

 • بسیار مناسب است ، به خصوص برای یک تعهد طولانی.
 • با ارائه خدمات آزمایشی رایگان ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا کل امکانات را مورد بررسی قرار دهید.
 • این دستگاه می تواند به طور همزمان به 6 دستگاه وصل شود.
 • این بهترین برای اپل تی وی ، NETFLIX و تورنت است.
 • درپوش داده نامحدود است.

منفی:

 • خدمات مشتری مطابق استاندارد نیست.

2- آزمایشی رایگان ExpressVPN

ExpressVPN یکی از محبوب ترین و مشهورترین VPN به دلیل توانایی عبور از برخی محدودیت های جغرافیایی است. همچنین به دلیل سرعت عالی که برای تورنت و جریان با کیفیت عالی ایده آل است. این ویژگی های برجسته و خدمات مشتری برجسته باعث شده است که این امر در بین کاربرانش استثنایی باشد.

ExpressVPN 30 روز ضمانت برگشت پول را می دهد که با استفاده از آن می توانید در مدت زمان مشخص به کلیه ویژگی ها دسترسی پیدا کرده و از داده های نامحدود استفاده کنید اما اگر تصمیم دارید مسیری دیگر را طی کنید ، در پایان اشتراک خود مشکلی نخواهید داشت و می توانید به سرعت بازپرداخت دریافت کنید. پس از پایان دوره آزمایشی ، ExpressVPN برای هر ماه 12،95 دلار یا ماه 8.32 دلار هزینه برای شما هزینه خواهد کرد.

طرفداران:

 • سرعت فوق العاده ای را ارائه می دهد و برای جریان عالی است.
 • رمزگذاری بیت ایمن را فراهم می کند.
 • ExpressVPN بارگیری نامحدود را ارائه می دهد.
 • 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

منفی:

 • کمی است
 • صلاحیت BVI ایده آل نیست.

3- PureVPN: آزمایشی رایگان در دسترس است (7 روز)

PureVPN محصولی VPN است که سالها شناخته شده و مشهور است. اکنون کاربران می توانند با ضمانت 7 روزه برگشت پول ، محاکمه دریافت کنند. PureVPN نه تنها عملکرد برجسته ، ویژگی های برجسته و پروتکل ها را ارائه نمی دهد ، بلکه آدرس IP 80000 آنها نیز در 141 منطقه پخش می شود بهترین گزینه های موجود را در اختیار کاربران قرار می دهد تا محدودیت های جغرافیایی را حتی از حریم خصوصی هنگام مسافرت یا در آنجا مستقر شوند ، در اختیار کاربران قرار دهند. مناطق دور افتاده جهان.

PureVPN محصولی انعطاف پذیر است که نصب آن آسان است و رابط کاربری ساده برای کاربران بدون دردسر وجود دارد. همچنین گزینه های پیکربندی عمیق را ارائه می دهد. علاوه بر این ، مجموعه های قوی از گزینه های آن می توانند تجربه عالی را برای تقریباً هر کاربر به ارمغان بیاورند. با دسترسی به هر پروتکل امنیتی ، سازگاری با بسیاری از دستگاه های دیگر و سیستم عامل اصلی ، چندین کانال پشتیبانی از مشتری مانند؛ انجمن های گفتگوی زنده ، بلیط و ایمیل.

PureVPN کمی گران است. ماه به ماه 10،95 دلار برای شما هزینه خواهد داشت و برنامه 6 ماهه برای شما 8.95 دلار در هر ماه هزینه خواهد کرد. با این حال ، تخفیف های شدید و تند در پروژه های بلند مدت ایجاد می کند. اشتراک 2 ساله فعلی در هر ماه 2.95 دلار هزینه خواهد داشت.

طرفداران:

 • این یک بسته کامل از عملکرد و قابلیت استفاده است.
 • این ویژگی ها و پروتکل های قوی را ارائه می دهد.
 • PureVPN پشتیبانی از هر دستگاه را فراهم می کند.

منفی:

 • برنامه ماهانه کمی است
 • این گزینه مانند سایرین گزینه های سریع و آسان را ارائه نمی دهد.

4- آزمایشی رایگان 7 روزه دسترسی به اینترنت خصوصی:

دسترسی به اینترنت خصوصی 7 روز آزمایشی رایگان به کاربران جدید ارائه می دهد. همه کاربران با هفت روز ضمانت برگشت پول رایگان خود محصور می شوند. مانند بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، PIA همچنین از ضمانت برگشت پول خود به عنوان وسیله ای برای کمک به کاربران برای آزمایش خدمات خود استفاده می کند ، و اگر آنها راضی نیستند ، می توانند ظرف یک هفته آنرا فسخ کنند.

PIA تجربه بسیار خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد. کاربران می توانند به سرعت شبکه سرور VPN خود را در سراسر جهان تست کنند. در طول آزمایشی رایگان هیچ محدودیتی در سرور ، دسترسی ، پروتکل ها و نرم افزار مشتری وجود ندارد. علاوه بر این ، استفاده از داده را نیز محدود نمی کند. کاربران می توانند طبق خواسته خود از خدمات نامحدود استفاده کنند و همچنین می توانند شبکه کامل مکانهای سرور خود را آزمایش کنند.

علاوه بر این ، PIA در دوره آزمایشی رایگان خود تخفیف هایی را در خدمات VPN خود ارائه می دهد. آنها به جای استفاده از کدهای کوپن ، تبلیغات ویژه ای را با قیمت تخفیف در دسترسی نامحدود به VPN انجام می دهند.

در حال حاضر ، PIA پیشنهاد تخفیف ویژه ای را ارائه می دهد. کاربران می توانند فقط با 2.50 دلار در ماه از دسترسی نامحدود VPN لذت ببرند. آنها همچنین ماهانه ، سالانه و برای حساب های دو ساله ارزش تخفیف بالایی را ارائه می دهند.

طرفداران:

 • تنظیم و نصب آسان.
 • هیچ فعالیتی از کاربر یا IP نیست.
 • می توانید به طور همزمان به پنج دستگاه وصل شوید.

منفی:

 • نمی تواند به سرورهای خاصی وصل شود.
 • کمبود ویژگی های پیشرفته وجود دارد.

5- IPVanish نامحدود پهنای باند VPN:

IPVanish یکی از VPN است که کلیه سرورهای این شرکت مدیریت و متعلق به آن هستند. همچنین فقط از نرم افزارهای خود توسعه یافته برای خدمات خود استفاده می کند. این یکی از معتبرترین VPN موجود در بازار است که طیف گسترده ای از ویژگی ها را فراهم می کند که نه تنها سرعت را افزایش می دهد بلکه باعث می شود تمام رمزگذاری های مشتری به برخی از سایر عناصر اتصال VPN نیز دسترسی داشته باشد..

در IPVanish تمام برنامه ها با ضمانت 7 روزه پس انداز پول مبدأ می شوند که برای بررسی و آزمایش خدمات آنها بطور کامل مورد استفاده قرار می گیرند زیرا مانند سایر VPN ها آزمایش های رایگان را به کاربران ارائه نمی دهند.

در IPVanish ، برنامه قیمت گذاری سه ماهه می تواند برابر با 7.20 دلار در هر ماه باشد وقتی که شما باید 21.59 دلار را به جای 35.97 دلار بپردازید. با این حال ، بهترین ایده برای اشتراک سالانه است. این طرح تنها 5.20 دلار در ماه هزینه داشته است. همچنین این بدان معناست که 57٪ تخفیف در قیمت معمولی وجود دارد که تمام کاربران دیگر باید آن را بپردازند.

طرفداران:

 • قیمت ها رقابتی هستند.
 • خط مشی ورود به سیستم صفر است.
 • این شبکه سرور سریع را فراهم می کند.

منفی:

 • هیچ آزمایش آزمایشی وجود ندارد.

6- آزمایشی رایگان VyprVPN

پهنای باند محدود - بدون پرداخت هزینه لازم است

VyprVPN یک رقیب آزمایشی رایگان است که تاسیس شده است. این یک گیگابایت از داده را فراهم می کند. VyprVPN دسترسی خود را به بیش از 700 سرور در بیش از 70 مکان جهانی ، انتقال داده رایگان و نگهداری برای هر یک از دستگاههای اصلی ارائه می دهد. در این VPN به کارت اعتباری نیاز ندارید تا از خدمات آنها که فقط سه روز ادامه دارد ، استفاده کنید.

VyprVPN یک VPN سریع است. بیشترین آزمایش نشان می دهد از دست دادن سرعت کمی همراه با چند مشکل خواب. این VPN مستقر در سوئیس است که شبکه جهانی آن در بیش از 50 کشور جهان گسترش یافته است. این بدان معناست که عملکرد و سرعت مهم نیست که شما در کجا زندگی می کنید. علاوه بر این ، VyprVPN همچنین دارای ویژگی های امنیتی ، شما را قادر می سازد از پروتکل های رمزگذاری مختلف و حتی سیستم Chameleon مارک دار استفاده کنید که اطلاعات کاربر را در بر می گیرد.

VyprVPN دارای یک سیستم چت پشتیبانی مشتری 24/7 زنده است. حتی اگر VyprVPN نسبت به سایر VPN ها کمی گران باشد اما یک محصول کامل VPN را با سهولت در استفاده بسیار عالی ارائه می دهد.

طرفداران:

 • بسیار امن است و رمزنگاری درخشان را ارائه می دهد.
 • نصب آن بسیار آسان و قابل استفاده است.

منفی:

 • آزمایش رایگان داده های 1 گیگابایت برای مدت طولانی دوام ندارد.
 • سیاهههای مربوط به اتصال به مدت 30 روز نگهداری می شوند.

7-  - محاکمه رایگان VPN SaferVPN

SaferVPN یک شرکت VPN مستقر در اسرائیل است. این شرکت مانند برخی از VPN های دیگر در این لیست قرار ندارد اما شهرت خوبی برای انعطاف پذیری و پشتیبانی از مشتری ایجاد کرده است. تنظیم SaferVPN بسیار آسان است. این یک قابلیت چت زنده پاسخگو عالی و همچنین عملکرد خارق العاده ای در ایالات پشتیبانی دارد.

شبکه SaferVPN در بیش از 30 کشور جهان پخش شده است. همچنین شامل بخش هایی از جهان است که دسترسی VPN کمتری در آن وجود دارد. اگر در استرالیا ، آفریقای جنوبی یا نیوزلند سکونت داشته باشید از SaferVPN یک فکر جدی خواهد بود. SaferVPN محاکمه رایگان 14 روزه را ارائه می دهد ، و پس از آن ، ضمانت برگشت پول می تواند به شما در تصمیم گیری در مورد بهترین VPN کمک کند یا خیر..

طرفداران:

 • برنامه های افزودنی Chrome را ارائه می دهد.
 • سرویس آزمایشی رایگان به شما امکان می دهد تا همزمان 5 دستگاه را متصل کنید.
 • این کار 24 ساعته آزمایش رایگان ارائه می دهد.

منفی:

 • نتیجه تست سرعت چندان جذاب نیست.
 • این شرکت مستقر در اسرائیل است.

8- آزمایشی رایگان HideMyAss

این یکی از قدیمی ترین و گسترده ترین خدمات VPN است. HideMyAss VPN معمولاً کاربرانی را که نگران رابط کاربری ، راحتی در استفاده و خدمات فعال مشتری هستند ، هدف قرار می دهد. این VPN بسته های سخاوتمندانه را در کنار عملکرد خوب با کلیه ویژگی های امنیتی مورد نیاز در اختیار کاربران قرار می دهد.

آنها آزمایشات رایگان را برای 7 روز و 30 روز ضمانت بازگشت پول ارائه می دهند. آنها یکی از بهترین VPN های شناخته شده رایگان هستند که بیش از 750 سرور را در بیش از 280 مکان به همراه درپوش داده نامحدود و پشتیبانی از سیستم عامل اصلی ارائه می دهد..

طرفداران:

 • نتیجه خوبی را در سرعت می بخشد
 • درپوش داده نامحدود است.
 • این دستگاه از انواع دستگاه پشتیبانی می کند اما برای اپل تی وی بهترین است.

منفی:

 • پیکربندی یا ویژگی های بسیار کمی را ارائه می دهد.
 • این سرویس VPN کمی گران است و گزارش های اتصال حداقل یک ماه یا بیشتر طول می کشد.

9-  دادگاه آزمایشی رایگان ZenMate:

محاکمه رایگان VPN Zenmate این امکان را برای همه کاربران خود فراهم می کند تا از یک آزمایش رایگان 7 روزه برای بررسی خدمات خود استفاده کنند. ضمانت برگشت 30 روزه به جای 14 روز بدین معنی است که می توانید از فرصت دیگری برای آزمایش نسخه کامل ZenMate VPN استفاده کنید. در صورت عدم به روزرسانی سرویس VPN به یک اشتراک پولی ، این برنامه صرفاً با محدودیت شدید روی سرورهای موجود و تنظیم کامل برنامه ، به نسخه رایگان و بدون محدودیت تغییر می یابد..

طرفداران:

 • هیچ نشتی DNS وجود ندارد.
 • رمزگذاری خوبی را ارائه می دهد.
 • یک آزمایش آزمایشی هفت روزه وجود دارد.
 • پهنای باند نامحدود را ارائه می دهد.

منفی:

 • از بیت کوین پشتیبانی نمی کند.
 • خدمات مشتری خیلی مفید نیست.

10- VPN رایگان و نامحدود Browsec:

BrowsecVPN رایگان و نامحدود است. این اجازه می دهد تا کاربران را به اینترنت مخفیانه گشت و گذار کنید. این پروتکل از شخص ثالث مانند Netflix ، Hulu و Spotify پشتیبانی می کند. همه این موارد زمانی ایده آل هستند که محدودیت های جغرافیایی و حفظ حریم خصوصی نگرانی اصلی شما باشد. BrowsecVPN می تواند با مرورگرهای مختلف آنلاین مانند Chrome و Firefox ترکیب شود. بنابراین ، این یک جایگزین عالی برای پیوند با سایر نسخه های پرداخت شده است.

طرفداران:

 • اتصالات آسان سریع را فراهم می کند.
 • این به طور مؤثر اطلاعات شخصی را ایمن و ایمن نگه می دارد.
 • نیازی به پرداخت حقوق نیست

منفی:

 • از همه مرورگرها پشتیبانی نمی کند.
 • تعداد سرورهای آن محدود است.

11- VPN رایگان Betternet:

Betternet VPN برای همیشه رایگان است. VPN رایگان یک پلت فرم کامل و رایگان است که به کاربران اجازه می دهد به صورت ناشناس به اینترنت وصل شوند. VPN به دلایل مختلف مانند عبور از محدودیت جغرافیایی و جلوگیری از ردیابی استفاده می شود. مانند بسیاری از سرویس های VPN که هزینه سالیانه خود را دارند ، Betternet Free VPN هزینه سالانه ندارد.

این برنامه ای است که با یک کلیک به یک VPN متصل می شود و در صورت نیاز امکان دسترسی را فراهم می کند. نیازی به ثبت نام نیست و همچنین کلاه اطلاعاتی وجود ندارد. همه این ویژگی ها توسط تبلیغات گاه به گاه و حتی نسخه پریمیوم تبلیغاتی ارائه می شود که کاملاً قابل کنترل و احتیاط است.

اگر در جستجوی مواردی هستید ، پس از استفاده از VPN رایگان Betternet برای تجربه کاملی استفاده کنید.

طرفداران:

 • هیچ محدودیتی وجود ندارد.
 • رایگان است.
 • این داده ها را محدود نمی کند.

منفی:

 • بسیار کندتر از نسخه های پرداخت شده است.

کاری که می توانید با VPN های آزمایشی رایگان انجام دهید

با استفاده از یک VPN آزمایشی رایگان ، مطمئناً بدون نگرانی در مورد پول ، چیزی هیجان انگیز و جدید را امتحان خواهید کرد. بسیاری از VPN های معروف و مشهور وجود دارند که آزمایش های رایگان را ارائه می دهند. VPN های آزمایشی رایگان به شما این امکان را می دهند که در مورد نحوه عملکرد سرویس احساساتی داشته باشید. اما ، بسیاری از حق بیمه VPN همچنین ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند. اگر از اهرم دقیق استفاده شود ، می توانید بدون صرف یک پنی واحد ، از دسترسی نامحدود و نامحدود به وب لذت ببرید.

یک آزمایش رایگان VPN بسیار مفید و مفید است. دلیل آن ساده است؛ همه ما از VPN برای چندین هدف مختلف مانند ناشناس ماندن در اینترنت استفاده می کنیم یا ممکن است از یک سرویس محدود جغرافیایی مانند فیلم های آمازون و نتفلیکس استفاده کنیم..

با ارائه تعداد زیادی VPN که ارائه می شود ، کاملاً واضح و منطقی است که ممکن است در انتخاب خود VPN دچار سردرگمی شوید. آزمایشات رایگان VPN به شما امکان می دهد سرویس را تست کنید تا از نحوه عملکرد مطابق انتظارات خود اطمینان حاصل کنید. در این راهنما ، ما دانش و اطلاعات در مورد بهترین آزمایشات رایگان VPN های ارائه شده را به شما ارائه خواهیم داد.

نیاز به "آزمایش رایگان VPN"?

یک آزمایش VPN رایگان راهی عالی برای دیدن اینکه آیا VPN انتخابی شما هنگام استفاده از یک سرویس خاص در لیست سیاه قرار دارد یا خیر ، می باشد..

امروزه آزمایش های رایگان بسیار مهم و ضروری است. دلیل این است که سرویس های VPN به سرعت توسط سرویس های مختلف رسانه ای مسدود می شوند. هیچ کس تا به حال فکر نکرده که Netflix تا چه حد پیش خواهد رفت تا از خدمات VPN جلوگیری کند. تحت فشار صاحبان حق چاپ مختلف ، به استثنای سرویس های مشابه ، در صورتی که قبلاً چنین رویکردی نداشته باشند ، می پذیرند. بنابراین ، به دلایل مشابه ، نیاز به آزمایش رایگان VPN وجود دارد.

چگونه یک "دادگاه VPN رایگان" را انتخاب کنید?

هدف اصلی یک آزمایش رایگان VPN ، داشتن ایده ای روشن درباره خدمات و ویژگی های ارائه شده توسط یک VPN خاص است. تست VPN به درستی در طول دوره آزمایشی رایگان ضروری است.

در زیر نکات مفیدی وجود دارد که هنگام تست یک VPN ضروری است:

 1. نشت DNS و IP: هدف اصلی استفاده از VPN رمزگذاری داده ها و حفظ حریم خصوصی آنلاین است. توصیه می شود اتصال VPN را با ابزارهای مختلفی مانند VPNInsights.com آزمایش کنید تا بررسی کنید که آیا VPN به درستی مخفی DNS و نشت آدرس IP است..
 2. سرعت VPN: برخی از عوامل وجود دارد که می تواند بر سرعت VPN تأثیر بگذارد. بنابراین ، یک تست سرعت را از طریق خدماتی مانند شبکه انجام دهید.
 3. خدمات مشتری: اگر در مورد هر نقطه دیگری مشکلی دارید ، بلیط پشتیبانی را ارسال کنید یا از گزینه چت زنده در دسترس استفاده کنید تا بررسی کنید که VPN چه میزان کمک به کاربران خود ارائه می دهد.
 4. ویژگی های VPN: چندین ویژگی VPN وجود دارد که باید در طول دوره آزمایشی رایگان بررسی و بررسی شوند. این ویژگی های برجسته می تواند از هر نوع باشد. ساده به عنوان اجازه می دهد تا کاربران را به دو برابر کردن رمزگذاری VPN یا سوئیچ قتل شبکه.
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me