مرور مرورگر و 5 بهترین گزینه برای استفاده

[ware_item id=33][/ware_item]

یافته های نویسنده: هنگام نوشتن این بررسی Browsec ، جریان های زیادی در این سرویس دارم. در هنگام تست سرویس ، نشت DNS و WebRTC نشت یافت. توصیه ای به تورنت یا جریان ندارید. کاهش قابل توجهی در سرعت سرورها نیز پیدا کرد. از طرف دیگر ، می توانید NordVPN را امتحان کنید که 9/8 از 10 امتیاز کاربر است. 


Browsec VPN یک افزودنی پروکسی است که برای مرورگرهای Chrome ، Opera و Firefox در دسترس است و از طریق آن می توانید وب سایت های خود را در سراسر جهان به راحتی قفل کنید. با داشتن لیست کاربری تقریباً 3 میلیون مورد توجه بسیار زیادی را به خود جلب کرده است. این سرویس دانش زیادی در مورد مالکیت برنامه افزودنی VPN در صفحه وب نشان نداده است. با این وجود ، Browsec یک پروکسی مستقر در روسیه است.

تلاش های روسیه برای ایجاد یک اینترنت محدود ، عدم اطمینان در مورد ناشناس بودن ارائه شده توسط Browsec را ایجاد کرده است. شرکت Browsec LLC دارای خدمات و ارائه خدمات رایگان به کاربران در سراسر جهان است. با این حال ، اگر می خواهید یک نسخه پیشرفته با بسیاری از ویژگی های کارآمد از آن استفاده کنید ، می توانید پیشنهاد حق بیمه خود را که شامل برنامه های قیمت گذاری ماهانه و سالانه است ، انتخاب کنید..

در این مرور Browsec خواهیم دید که آیا این VPN ، اتصال ناشناس ، سریعترین اتصال ، انتخاب پروتکل های VPN ، طیف گسترده ای از سرورهای VPN را فراهم می کند یا خیر. & حفاظت نشت DNS.

مرورگر با بسیاری از دستگاه ها از جمله Mac OS X ، Windows ، Linux ، iPhone و iPad سازگار است. همچنین یک برنامه VPN برای تلفن های همراه ارائه می دهد.

Browsec در وب فروشگاه Google دارای امتیاز 4.5 / 5 است که رتبه خوبی از طریق بررسی 11000+ دارد.

بیایید درباره Pro صحبت کنیم & در باهم

طرفداران

  • آسان برای استفاده: رابط کاربری ارائه شده توسط پسوند Browsec VPN کاربر پسند و کاربردی آسان است. فرد به راحتی می تواند عملکرد این افزونه را نصب و یاد بگیرد.
  • تغییر مکان سرور: می توانید مکان سرور خود را مطابق میل خود در میان چهار گزینه ارائه شده تغییر دهید.
  • بدون محدودیت داده: این بدان معناست که یک بارگیری نامحدود و یک تجربه مرور بدون دغدغه توسط یک کاربر می تواند لذت ببرد.
  • برنامه iOS: این همان چیزی است که در مقایسه با افزودنی مرورگر سرعت مرور سریع تری به شما می دهد.

منفی

  • مکان محدود سرور: با نسخه رایگان برنامه افزودنی Browsec VPN ، کاربران فقط با چهار از سی مکان ارائه می شوند تا اتصال خود را تغییر دهند.
  • درپوش باند: به دلیل محدودیت پهنای باند 1 مگابیت بر ثانیه کاربران باید مرور کند و متناوب را تجربه کنند.
  • خط‌مشی رازداری و ورود به سیستم نامشخص است: آنها سیاست و برنامه مشخصی در مورد حفظ حریم خصوصی ندارند که از طریق آن می توان سرویس شفافی را برای کاربران فراهم کرد.
  • محدودیت ها می تواند تأثیر بگذارد خدمات Browsec VPN به دلیل قرار گرفتن در روسیه.
  • وعده های مبهم: آنها به کاربران قول می دهند تجربه مرور ناشناس را ارائه دهند ، اما در مورد خط مشی مربوط به مبهم سازی IP اطلاعات رضایت بخشی را ارائه نمی دهند. همچنین ، خدمات آنها قادر به کار در کانالهای جریان مانند Netflix نیستند زیرا تأیید می کنند.

با این حال ، اگر به پسوند Browsec VPN و خدمات ارائه شده به آن نسخه رایگان نگاه کنید ، از آنجایی که به اندازه کافی ساکت هستند و فکر می کند ارزش آن را دارد. کاربر می تواند وب سایتهای محدود شده را پخش کند ، فیلم ها را پخش کند ، محتوا را بارگیری کند بدون اینکه هویت خود را در دنیای اینترنت قرار دهد. چنین ویژگیهای اساسی ارائه شده توسط افزودنی Browsec و VPN برای محافظت از حریم خصوصی بسیار برای کسانی که امنیت عالی نمی خواهند.

Browsec VPN (خدمات حق بیمه)

با استفاده از خدمات VPN با حق بیمه مرورک ، می توانید ویژگی های ارائه شده را به سطح فوق العاده ای افزایش دهید. تمام ویژگی های ارائه شده با نسخه رایگان بسیار کارآمد می شود و فوق العاده برای مشتریان برتر افزایش می یابد.

درپوش پهنای باند دیگر جای نگرانی نیست و می توانید بدون ایجاد مزاحمت و وقفه آزاردهنده ، مطالب سنگین را بارگیری و بارگیری مطالب را مرور کنید. 30 مکان سرور برای کاربران وجود دارد که می توانند یکی از آنها را با توجه به محتویات مورد نظر برای دسترسی انتخاب کنند. یکی از ویژگی های سهولت ارائه این است که به شما خطوط ترافیکی اختصاصی داده می شود که در حین مرور صفحات وب شتاب قوی به شما می دهد.

برنامه های قیمت گذاری و روش های پرداخت

برای مشتریان پرداخت شده ، قیمت افزودنی Browsec VPN نسبت به سایر خدمات VPN بسیار مقرون به صرفه و ارزان است. آنها دو برنامه دارند ، یکی ماهانه و دیگری پایه ای سالانه.

برای برنامه ماهانه شما فقط باید 4.99 دلار بپردازید ، با این وجود هنگام انتخاب یک برنامه قیمت گذاری سالانه ، این هزینه تا 33٪ کاهش می یابد. برای یک پرداخت سالانه ، شما باید 39.99 دلار بپردازید که به معنی تقریباً 3.33 دلار در ماه است.

مرور مرورگر و 5 بهترین گزینه برای استفاده

آنها تبلیغ می کنند تا 80 گزینه پرداخت از جمله PayPal ، VISA ، MasterCard و سایر موارد را ارائه دهند اما بسته به موقعیت مشتری بستگی دارند. همچنین ، مشتری نمی تواند بدون توجه به موقعیت مکانی ، از روش پرداخت بیت کوین استفاده کند.

ورود به سیستم و خط مشی رازداری

همانطور که قبلاً گفته شد ، Browsec مشخص نکرده است که چگونه آنها اطلاعات کاربر را جمع می کنند و چه داده هایی نگهداری می شوند. آنها فقط بیان می کنند که برخی از اطلاعات برای افزایش تجربه کاربر و به دست آوردن بینش بهتر ذخیره می شوند. اما ، هنگام انتخاب VPN ، لازم است بندهای روشن در سیاست حفظ حریم خصوصی سرویس VPN وجود داشته باشد.

یک خط مشی رازداری مختصر در وب سایت Browsec وجود دارد که می توانید در اینجا بخوانید.

تست سرعت از مرورگر VPN

تست سرعت با Browsec VPN کارآمد است. همچنین ، یک زمان اتصال مناسب هنگام آزمایش مکان های مختلف سرور گزارش شده است.

سرعت مرور تقریباً در هر سرور جز برخی از آنها رضایت بخش بود. به عنوان مثال ، سرور سنگاپور که پاسخ آن کندتر و سرعت تاخیر بود تجربه شد.

مرور vpn مرور

پشتیبانی موبایل

برنامه Android افزونه shfroec VPN با هر یک از برنامه های iOS یا Android کار می کند و باعث می شود محتوای مورد علاقه شما به راحتی در هر مکانی قابل دسترسی باشد. همچنین باعث می شود داده های شما هنگام مسافرت ایمن باشد و در حالی که در اتصال Wi-Fi عمومی هستید از شما محافظت می کند.

مرور vpn مرور

این برنامه موبایل عملکرد خوبی دارد و دارای تاخیر در سرعت نیست. مشابه برنامه افزودنی مرورگر ، برنامه تلفن همراه دارای رابط کاربری آسان با دستورالعمل های روشن است.

پشتیبانی مشتری

اگرچه آنها ویژگی چت زنده یا خدمات پشتیبانی مشتری 24 ساعته را ندارند ، اما زمان پاسخگویی آنها به اندازه کافی سریع است که بتواند کاربران خود را تهیه کند. آنها با نگرانی بسیار زیاد به یک مسئله کاربر کمک می کنند و برای حل هرچه سریعتر این مشکل تلاش می کنند.

مرور مرورگر و 5 بهترین گزینه برای استفاده

یک کاربر مرورگر می تواند مسئله خود را مطرح کند اگرچه سوال خود را از صفحه "تماس با ما" ارسال کند. به احتمال زیاد شما می توانید ظرف چند ساعت پس از گزارش مسئله خود پاسخی دریافت کنید.

در هنگام مرور Browsec ، متوجه نارسایی شدید

ادعاهای زیادی وجود دارد که در Webstore Chrome بیان شده است که هنگام بررسی Browsec تأیید نشده است. به عنوان مثال ، نوشته شده است که VPN از کانالهایی مانند Netflix ، Hulu ، Spotify ، Soundcloud و غیره پشتیبانی خواهد کرد. با این حال ، در میان این موارد ، شما قادر به پخش کردن نتفلیکس و هولو نخواهید بود. این احتمالاً به این دلیل است که این کانالهای جریان واقعا محبوب هستند و می توانند فقط با چند VPN پرداخت شده از حالت مسدود خارج شوند. با این حال ، Netflix به طور مداوم VPN ها را مسدود می کند و اکنون می تواند توسط برخی از VPN های معتبر مسدود شود..

مرورگر همچنین شامل ویژگی های داخلی نیست که خطرات نشت IP مانند WebRTC یا فلش پلیر را محدود می کند. بنابراین ، کاربران برای جلوگیری از چنین تهدیدهایی ، باید افزونه یا افزونه های اضافی را نصب کنند.

بیایید در مورد گزینه های Browsec صحبت کنیم

تکه های امنیتی مختلف و کمبود ویژگی ها ، ما را وادار به بررسی برخی برنامه های افزودنی VPN دیگر می کند که می تواند بهترین گزینه های Browsec برای کاربران VPN باشد.

بیشتر کاربران Browsec از خدمات جریان خطای خود شکایت کرده اند ، به خصوص هنگام دسترسی به کانال هایی مانند Netflix. همچنین به کاربران فقط 4 گزینه سوئیچینگ سرور با نسخه رایگان آنها ارائه شده است.

آنها درباره جمع آوری اطلاعات کاربر و نحوه نگهداری این اطلاعات با پسوند VPN یک سیاست مبهم دارند. آنها فقط می گویند که اطلاعات کاربر به منظور تحقیق و بهبود نگه داشته می شود. همچنین مشخص نیست که ورود مشتری به صورت خصوصی نگهداری می شود یا دقیقاً مانند سایر وب سایت ها درز می شود.

نظر درباره بحث [ALL] Browsec: برنامه افزودنی Chrome که دنیایی از محتوای جدید را باز می کند.

بنابراین ، اطلاعات جمع آوری شده می تواند به اشخاص ثالث و سازمانهای دولتی نشت یا به اشتراک گذاشته شود. همچنین ، کمبود اطلاعات در مورد شرکت مالک VPN تأثیر منفی بر سیاستهای حریم خصوصی Browsec دارد. بدون اطلاع مدیریت در پشت یک تجارت یا کالایی ، هیچ کس نمی خواهد پول خود را در آن سرمایه گذاری کند. با این حال ، یک فرد از در نظر گرفتن نسخه رایگان خود اجتناب می کند زیرا هرگز نمی خواهد در مورد حریم شخصی خود سازش کند.

خوشبختانه ، بسیاری از پسوندهای VPN رایگان وجود دارند که عملکردی رضایت بخش و با حفظ حریم خصوصی مناسب را در اختیار کاربران اینترنت قرار می دهند. برای خوانندگان و راحتی آنها ، برخی از بهترین گزینه های Browsec را که می توانند برای یک تجربه مرور عالی انتخاب کنند ، فیلتر کرده ایم..

5 بهترین گزینه جایگزین Browsec برای استفاده

1 - DotVPN (بهترین حالت برای پخش)

سازگار با: Chrome ، Firefox ، Opera، iOS، Android، Windows

مرور مرورگر و 5 بهترین گزینه برای استفاده

DotVPN یک سرویس VPN رایگان است که به دلیل ویژگی های قوی و عملکرد همه جانبه کاربران زیادی در سراسر جهان دارد. ما به دلیل سهولت جریانی که در اختیار کاربران قرار می دهد ، اولویت اول را در بین همه گزینه های Browsec قرار داده ایم.

DotVPN از طریق حذف محدودیت های موقعیت مکانی ، امنیت کانون Wi-Fi را با دسترسی به محتوای مسدود شده فراهم می کند. بنابراین ، شما به راحتی می توانید از مطالب و کانال های مورد علاقه خود مانند Netflix ، بی بی سی ، فیس بوک ، یوتیوب و بسیاری دیگر لذت ببرید.

DotVPN پاسخ قاطع کاربر را بدست آورده است و بیش از 10 میلیون بار بارگیری از 160 کشور جهان دارد. آنها یک فرآیند تنظیم ساده با اتصال یک کلیک دارند. این سرویس VPN رایگان و کارآمد به ویژه برای رفع انسداد محتوا به دلیل طیف گسترده ای از گزینه های سوئیچینگ سرور ، برخلاف سایر VPN های رایگان. می توانید مکان سرور خود را مطابق میل خود بین گزینه هایی از جمله انگلستان ، ایالات متحده ، سوئد ، سنگاپور ، سوئیس و سایر موارد تغییر دهید.

نظر درباره بحث [ALL] Browsec: برنامه افزودنی Chrome که دنیایی از محتوای جدید را باز می کند.

2 - ویندوز نوشتن VPN

سازگار با: Chrome ، Firefox ، Opera، Linux، Windows، MacOS، Linux

Windscrib-VPN-بررسی

Windscrib یک سرویس VPN محبوب است که باعث افزایش کارآیی برنامه افزودنی VPN خود می شود و به همین دلیل مورد توجه کسانی که به دنبال گزینه Browsec هستند ، مورد توجه قرار گرفته است. اخیراً آنها Windscrib Beta را برای کاربران لینوکس منتشر کرده اند.

Windscrib 9 مکان سرور را برای انتخاب انتخاب می کند. همچنین تبلیغات ردیابی و مزاحم را محدود می کند تا تجربه مرور شما را مجذوب کند. در حالی که برای رفع انسداد آسان نیز از حریم شخصی مناسبی برخوردار هستید.

نظر از بحث پیشنهاد VPN رایگان برای تورنت.

3 - VPN Betternet

سازگار با: Chrome ، Firefox ، Windows ، macOS ، Windows ، Linux ، Android ، iOS

مرور مرورگر و 5 بهترین گزینه برای استفاده

BetternetVPN پهنای باند نامحدود را به کاربران خود ارائه می دهد که لذت و فایده ای برای پخش و بارگیری بی وقفه دارد.

این یک اتصال ساده با استفاده از یک شیر آب VPN به دسک تاپ شما را در اختیار کاربران قرار می دهد. هیچ ثبت نام یا ورود به سیستم لازم نیست که بسیاری از کاربران سعی در اجتناب از آن داشته باشند و می خواهند بدون عارضه و راه اندازی سریع باشند. آنها همچنین در خط مشی رازداری خود ادعا می کنند که داده های مشتری را وارد نکنید ، بنابراین ، داده های شخصی شما از هر نوع فعالیت ردیابی و جاسوسی بی خطر است..

4 - CyberGhost VPN

سازگار با: Chrome ، Firefox ، Opera، Windows، Mac، iOS، Linus، Android

مرور مرورگر و 5 بهترین گزینه برای استفاده

Cyberghost VPN از طریق پنهان کردن آدرس IP شما ناشناس ماندنی می کند و این همان چیزی است که ما را به عنوان جایگزین Browsec به شما توصیه می کند. فایروال داخلی در هنگام پخش و در حالی که به Wi-Fi عمومی متصل است ، شما را ایمن می کند.

در حالی که به CyberGhost متصل هستید ، می توانید محتوای و کانال های پرطرفدار مانند Netflix ، Hulu ، HBO و موارد دیگر را بدون پروسه اتصال آزار دهنده و طولانی مدت پخش کنید. شما می توانید CyberGhost VPN را تنها با یک کلیک فعال کنید.

5 - Hotspot Shield VPN

سازگار با: Chrome ، Firefox ، Windows ، macOS ، Google Android ، iOS

مرور مرورگر و 5 بهترین گزینه برای استفاده

Hotspot Shield یک پسوند کاملاً رایگان VPN است که خدمات تبلیغی بدون آگهی را به کاربران خود ارائه می دهد. این یک گزینه جایگزین موثر Browsec با بیش از 350 بارگیری است.

برای فعال کردن خدمات VPN می توانید از طریق یک کلیک ساده به وب سایت ها و محتوای مسدود شده دسترسی پیدا کنید. این گزینه ها موقعیت مکانی سرور انگلیس ، ایالات متحده ، دانمارک ، فرانسه ، کانادا و هلند را به شما می دهد. بنابراین ، گزینه های گسترده ای برای رفع انسداد وب سایت ها با رمزگذاری در سطح بانکی برای ترافیک و داده های آنلاین خود دارید.

نتیجه

پس از خواندن این ، شما باید فکر کنید که یکی از گزینه های Browsec را در نظر بگیرید تا از احتمال نشت داده ها دوری کنید. این VPN هایی که در بالا مورد بحث قرار گرفته اند محبوب ترین و ارزشمندترین خدمات در بین سرویس های رایگان VPN هستند. با این حال ، باید به خاطر داشته باشید که اینها VPN های کامل به عنوان موارد پرداخت شده نیستند. بنابراین ، این امکان وجود دارد که شما در ازای دریافت خدمات رایگان چیزی را گم کنید.

اما ، برای افرادی که وسایل شخصی و فعالیتهای آنلاین کمتری دارند و شامل اطلاعات شخصی مانند اطلاعات کارت اعتباری ، گذرواژه‌های ورود به سیستم و غیره است ، این پسوندهای رایگان VPN انتخاب خوبی است.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me