Žádné protokolované VPN a jejich zásady nulových protokolů nebyly odvolány 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

Poslední aktualizace 14. července 2019


Díky rychlému šíření technologie se soukromí a bezpečnost internetu víceméně vyhodí z krabice. Z tohoto důvodu jsou sítě VPN nezbytnými nástroji zabezpečení, pokud chcete úplné a nedílné soukromí. Proto se neusadíte na žádné VPN, abyste byli v bezpečí, ale také potřebujete nejlepší VPN bez protokolů.

V případě, že je vaše aktivita zaznamenána, existuje možnost, že vše, co stáhnete, nahrajete nebo sdílíte, by se vám mohlo vrátit zpět. To znamená, že pokud jste sociální nebo politický aktivista, vyšetřující novinář, hacker nebo osoba, která si je vědoma soukromí, můžete se snadno fyzicky lokalizovat a všechny vaše online aktivity mohou být s vámi spojeny prostřednictvím vašich protokolů.

Pro miliardy uživatelů VPN je soukromí nejvíce očekávané jako charakteristika VPN, ne-li nejcennější výhoda ze všech. Údaje zaznamenané o uživatelích a jejich činnostech poskytovatelem služeb VPN jsou zásadním problémem. Ne všechny VPN jsou však v této záležitosti stejné.

Většinou všechny sítě VPN vypracují některé zásady, které na svých webových stránkách „neuchováváme protokoly“. Skutečností je však to, že několik zásad poskytovatelů služeb týkajících se vedení protokolů se může značně lišit. Můžete si také přečíst o důležitosti VPN bez protokolování a o tom, jak s ním různé země jednají, posouvat se na konec článku.

Není pochyb o tom, že vyhledání VPN poskytující nejlepší úroveň anonymity a soukromí online je velmi složitý a komplikovaný úkol.

Žádní zásady protokolu u nejlepších poskytovatelů VPN

Zde je naše deset nejlepších doporučení pro VPN, které dbají na ochranu soukromí, které podporují jejich politiku bez protokolů s nejspolehlivější pravdou, pokud jde o nás.

Zásady protokolování ExpressVPN jsou vysvětleny

zásady protokolu expresvpn

Je to jeden z nejlepších VPN bez protokolování. ExpressVPN sotva mění rychlost internetu. Pokud jde o soukromí, je to dobrá věc. Funkce ExpressVPN z Britských Panenských ostrovů a její zásady ochrany osobních údajů jsou nejsilnější na světě. Obecná a komplexní politika ochrany osobních údajů ExpressVPN uvádí, že ExpressVPN nepodléhá žádným zákonům o uchovávání dat. Kromě toho musí pokyny pro zjevení od nestátního státu povolit a schválit Vrchní soud britského ostrova. V zásadách ochrany osobních údajů je uvedeno, že ExpressVPN je služba VPN bez protokolu.

V Turecku 2017 vypukl případ, podle kterého byly příspěvky ze sociálních médií a důležité e-maily odstraněny serverem ExpressVPN. Ale protože poskytovatel si nevzpomene na historii prohlížení, provozní data, IP adresu nebo dotazy DNS, byli bezmocní poskytnout jakékoli uživatelské údaje.

Přísná a přísná politika ExpressVPN neprošla testem skutečného života a důkazem, že bude věrný všem svým slibům.

Zásady protokolu NordVPN

nordvpn-log-policy

Společnost NordVPN provozovaná z Panamy je důkazem maximální a nejpřísnější politiky ochrany osobních údajů, se kterou se můžete kdykoli setkat, s výjimkou VPN. Poskytovatel VPN arogantně dělá svůj postoj k protokolování identifikovaný pro všechny, kteří jsou ochotni to zjistit. Pro mnoho uživatelů VPN, kteří si uvědomují soukromí, to není nic jiného než kolébka, která vás zpívá, abyste procházeli jakékoli webové stránky s plnou důvěrou a jistotou.

Webové stránky však shromažďují informace o účtu uživatele a platebních údajích. Uživatelé by se o to neměli starat, protože data nepůsobí na soukromí. Pokud by uživatel tyto informace neposkytl, povolí NordVPN tajné platby přijetím kryptoměny. Navíc k optimalizovaným serverům, které umožňují bezproblémový přístup a streamování na různé weby torrentu.

NordVPN zajišťuje svým uživatelům přísné zásady bez protokolování. Jinými slovy to znamená, že všechny činnosti jsou buď zaznamenávány, ukládány, monitorovány nebo předávány třetím stranám. V jejich zásadách ochrany osobních údajů se uvádí:

Zásady protokolu soukromého přístupu k internetu (PIA)

politika soukromého přístupu na internet

Přestože je její ústředí přítomno v USA, PIA je jednou z nejbezpečnějších a bez protokolu VPN, pokud jde o soukromí. Jeho záznam je extrémně bezchybný a bezchybný, protože se nyní netýká protokolování a soukromí.

Po předvolání FBI v roce 2016 se právní úřady dočkaly získání uživatelských údajů a informací, které by pomohly při jakémkoli vyšetřování u pravděpodobného podvodníka. Paternální organizace PIA, The London Trust Media Inc., velkoryse informovala FBI o jejich schopnostech poskytovat hledaná data, protože nezaznamenává žádnou aktivitu uživatele..

Později téhož roku Rusko také přijalo útočné zákony, které výrazně ovlivňují soukromí údajů. Výsledkem je, že PIA v demonstraci svého slibu chránit uživatele před jakýmkoli dohledem nebo kontrolou okamžitě vypne všechny ruské servery. Byl to opravdu průlom mezi uživateli a důkaz, že poskytovatel stojí na tom, jak přísně to vyžaduje jejich politiku bez protokolování.

Přestože PIA shromažďuje určité informace o uživateli, neuchovávají si protokoly, jak je uvedeno v jejich zásadách.

Zásady protokolu CyberGhost

cyberghost-log-policy

CyberGhost je bezproblémová bez protokolu VPN. Je neuvěřitelně perfektní pro začátečníky nebo technofoby, kteří se nechtějí hádat s jakýmkoli nastavením nebo rušením. CyberGhost je ideální pro ty uživatele, kterým záleží na skutečném soukromí na internetu více, než na technické stránce.

Jedná se o VPN založenou na Rumunsku s přísnými zásadami bez protokolování. Poskytovatel neshromažďuje ani nekontroluje žádná provozní data.

Ukládá pouze fakturační údaje, které zahrnují IP adresu, ale pro účely boje proti podvodům. Informace jsou uchovávány v rezervě v anonymním nastavení a nemohou se vztahovat k žádné činnosti uživatele. Kromě toho má CyberGhost své servery financované z crowdsource, které spravují na místě, což je funkce, která je uživatelům známa jako „servery bez spywaru“. Zaručuje, že server nemá přístup k žádné třetí straně. Zlepšení bezpečnosti a snížení rizik, která přicházejí v důsledku přístupu třetích stran.

Zásady soukromého protokolu protokolu VPN

privatevpn-log-policy

PrivateVPN sídlí ve Švédsku a je jedním z nejlepších VPN bez protokolů. Přísné zásady ochrany osobních údajů společnosti PrivateVPN rovněž uvádějí, že „neshromažďují ani nezaznamenávají žádný provoz ani využívání své služby“. Jinými slovy, nesdílejí žádné informace o uživateli s dotčenými úřady, i když jsou k tomu nuceni.

Privátní VPN poskytuje své služby ve více než 52 zemích. Zásadní vlastností této VPN bez protokolu je firewall, který obsahuje přepínač zabíjení i přepínání aplikací pro zabezpečení uživatelů na všech fasádách. Uživatelé mají také vestavěnou ochranu proti úniku DNS a IPv4 / IPv6.

VPN bez protokolu má navíc významné oddělení zákaznických služeb, které VPN pro většinu technofobů poněkud nainstaluje. Umožňuje připojení až šesti zařízení okamžitě a jako další funkce HTTPS, proxy serverů SOCKS5 a také přesměrování portů.

IPVanish VPN Zásady protokolu

ipvanish-log-policy

IPVanish je nejznámější VPN bez protokolu s dokonalou rovnováhou výkonu a prezentace, aniž by byla ohrožena ochrana soukromí a zabezpečení.

Chcete-li nakonfigurovat tuto robustní nebo výkonnou síť VPN na mobilním zařízení nebo stolním počítači, poskytuje významnou ochranu.

Jejich obdivuhodná a hodná žádná logovací politika je odlišuje od ostatních VPN. Obrovsky konfigurovatelní vrození uživatelé jsou plní funkcí a mají také metodu pro technofoby, kteří by si nepatřili s profesionálním nastavením.

IPVanish rychlý rychlý výkon a také konfigurovatelný uživatelský software to vše výše od ostatních konkurentů.

Zásady protokolu Windscribe

Zásady windscribe-log-

Pokud jde o soukromí na internetu, uživatelé chtějí být co nejvíce anonymní. Windscribe VPN tuto práci provádí mnohem efektivněji. Jedná se o VPN s jasnými zásadami ochrany osobních údajů. Neuchovává protokoly uživatelů VPN, jejich IP adres ani historických období.

Windscribe VPN neuchovává záznamy protokolů ani záznamy o uživatelských aktivitách. VPN bez protokolu při uchovávání dat zaznamenává malé faktory, jako je uživatelské jméno Open VPN, ke kterému jsou připojeny servery VPN, doba připojení a objem přenesených dat. Poté, co si tato malá informace uchová, její platnost vyprší a za tři minuty je také odhozena.

VPN je víceúčelová VPN, která umožňuje uživatelům připojení k neomezenému zařízení. Navíc to neohrožuje výkon. Uživatelské platformy jsou obvykle dostatečně jednoduché a jednoduché, aby je bylo možné využít pro splnění maxima vašich potřeb a požadavků.

ProtonVPN Zásady LOG

ProtonVPN-log-policy

ProtonVPN byl vytvořen zakladateli ProtonMail, jednoho z největších poskytovatelů šifrovaných e-mailů na světě. Je také založen ve Švýcarsku a je známý pro VPN bez protokolu.

ProtonVPN si zachová pouze časové razítko přihlášení, přepsané po novém úspěšném přihlášení. Proto protokoly provozu a protokolu IP obvykle neexistují. Protože Švýcarsko není vázáno na pravidla USA nebo EU; klienti si mohou být bezstarostní, že jejich soukromí a bezpečnost jsou pro ProtonVPN nejvyšší prioritou.

Švýcarsko však v posledních několika letech prošlo některými nepříznivými a neúplnými pokyny pro dohled, které nutí klíčového poskytovatele internetových služeb a telekomunikace k uchování metadat po dobu jednoho roku. Majitelé ProtonVPN však s oficiálním prohlášením jasně řekli, že jejich výjimka ze seznamu, že nejsou známí jako významná telekomunikační organizace,.

Zásady logování AirVPN

Zásady protokolu AirVPN

AirVPN je Itálie bez protokolu VPN. Je známo, že neuchovává žádné protokoly uživatelů, a poskytuje jim tak maximální ochranu soukromí na webu.

Používá protokol OpenVPN k vytvoření spojení mezi jejich počítači a servery. OpenVPN také uznává jako jedno z nejspolehlivějších a nejbezpečnějších řešení pro šifrování tunelů.

AirVPN vám umožní torrentový provoz, přenos souborů a veškerý další přenos. V této VPN neexistuje žádná omezení ani omezení. K potvrzení anonymity navíc provádějí platby v bitcoinech a dokonce i v jiných kryptoměnách prostřednictvím plateb Coin.

Politika VPNArea LOG

VPNArea-log-policy

VPNArea funguje pod nadvládou Bulharska. Působí od roku 2012. Poskytuje sdílené adresy IP a neuchovává protokoly, aby zajistil soukromí svých uživatelů.

Jeden účet VPNArea, uživatel může připojit k téměř šesti zařízení. Poskytují také neomezenou šířku pásma a také mají vypínač zabraňující úniku IP v případě výpadku připojení VPN.

Co je potřeba „bez protokolu VPN“?

Obecně znamená, že VPN bez protokolu znamená, že síť VPN není schopna shromažďovat ani zaznamenávat žádné informace přenášené systémem. Tyto VPN neukládají informace o uživatelských datech, jako je jejich historie prohlížení, nahrávání a stahování a podrobnosti vyhledávání. Proto je soukromí a anonymita uživatele online chráněna a zabezpečena před všemi, dokonce i od poskytovatele VPN.

Pravidla protokolování VPN v USA:

Spojené státy nestanoví žádné povinné zákony o uchovávání údajů pro uživatele. Pokud si však jakýkoli poskytovatel VPN nebo telekomunikační organizace uchová data uživatelů, právní úřady mohou požádat o přístup k informacím podle zákona o uložené komunikaci (SCA)..

Navíc, pokud se úřady pokusí rozpoznat konkrétního uživatele, mohou požadovat, aby jakýkoli poskytovatel služeb VPN ukládal protokoly dané konkrétní osoby. Zahrnuje také jejich online aktivity a finanční informace po dobu 90 dnů.

Poskytovatelé VPN v USA a protokolování:

Několik poskytovatelů VPN v USA vede záznamy, aby vyhovělo požadavkům různých donucovacích orgánů. Je to proto, že si nemohli dovolit nákladné a časově náročné právní boje. Aby bylo možné uznat jednotlivého odpovědného a poskytnout informace potřebné od úřadů, umožňuje VPN vyhnout se odpovědnosti, protože protiplnění se přesune na uživatele.

Poskytovatelé VPN navíc čelí vážným problémům v důsledku zastaralých změn legislativy. Pokud poskytovatel služeb působí podle současného zákona, bude mu stále hrozit trestní stíhání.

Americké agentury jsou známé pro propašování serverů a provádění dohledu. V důsledku toho má několik poskytovatelů VPN v USA v úmyslu zůstat na pravé straně úřadů. Aby toho dosáhli, vedou záznamy. Kromě toho by chtěli spolupracovat, když dostanou odvolání proti autorským právům od různých orgánů činných v trestním řízení spolu s donucovacími orgány

Poskytovatelé VPN v USA, kteří neukládají protokoly:

VPN v USA nevyžaduje záznamy ze zákona. Stále je však možné vyhledávat společnosti, které mohou poskytnout vynikající možnosti několika uživatelům, kteří si uvědomují soukromí. Metoda sdílených IP je dalším opatřením, které pomůže chránit soukromí uživatelů. Je to proto, že je téměř nemožné rozpoznat každého jednotlivce zakládajícího se na jeho činnosti. Poskytovatelé VPN, jako je Private Internet Access (PIA), podporují zásady ochrany osobních údajů, které neukládají žádné protokolování.

PIA spolu s některými dalšími poskytovateli VPN, kteří nemají sídlo v USA, navrhuje svým zákazníkům používat servery pouze na konkrétních místech pro P2P. Obecně je USA jednou z oblastí, která není vhodná pro bezpečný P2P provoz. Existuje několik společností VPN, které vám věrně pomáhají při ochraně vašich dat. Jsou vystaveni obtížnému tlaku, který jim ztěžuje zajištění soukromí na serverech USA.

Téměř každá VPN zaručuje, že VPN je anonymní a nevede žádné protokoly. Měli byste však vědět, kteří poskytovatelé VPN odpovídají jejich slovům. Každý zdůvodňuje použití privátní a zabezpečené sítě VPN. Doufáme, že se vám tento článek zdá být užitečný.