Betternet VPN apskats: vai to ir vērts izmantot?

[ware_item id=33][/ware_item]

Betternet ir bezmaksas un premium klases VPN pakalpojums, kas piedāvā piekļuvi bezmaksas lietotājiem, izmantojot reklāmas atbalstu, un maksas kontu lietotājiem ar premium funkcijām.


Tas piedāvā serverus vairāk nekā 10 vietās visā pasaulē. Betternet ļauj lietotājiem bez maksas bloķēt apmēram 1000 un vairāk vietņu iOS, Mac OS X, Android un Windows ierīcēs, izmantojot tās priekšējo tīkla infrastruktūru..

Tā ir lieliska izvēle tiem lietotājiem, kuri pieprasa vienkārši lietojamu interfeisu un atbloķēšanas risinājumu ar vienu pieskārienu.

Betternet ir viens no jaunākajiem bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējiem, un tie, kas vēlas palikt anonīmi, sērfojot internetā, mierinās ap Betternet pakalpojumu, tāpēc vien Google Play ir no 10 līdz 50 miljoniem lejupielāžu.

Šeit ir visaptverošs Betternet VPN pārskats, kas atspoguļo dažādus Betternet VPN sniedzēja aspektus:

Sāksim ar plusiem & Mīnusi Betternet VPN

Pros:

 • Bezmaksas vai ļoti lēti
 • Vienkārša lietotāja saskarne
 • Atļauj P2P
 • Nav lietošanas žurnālu
 • Nav datu ierobežojumu
 • Pieejams BBC iPlayer
 • Viena pieskāriena servera izvēle
 • Pienācīgs savienojuma ātrums

CONS:

 • Slikts klientu atbalsts
 • Ierobežots serveru skaits
 • Uztur savienojumu žurnālus
 • Vidējais sniegums
 • ASV Netflix nav pieejams
 • Spēcīgas drošības trūkums

Apskatīsim Betternet iespējas:

Cenu plāni

Betternet VPN ir bezmaksas pakalpojums dažādiem sistēmas lietotājiem. Bezmaksas lietotāji neaprobežojas tikai ar ierobežotu datu izmantošanu. Ja jums nepieciešams VPN pakalpojums, piemēram, neliela biznesa brauciena laikā, iespējams, savu informāciju varēsit aizsargāt jaunā vietā, izmantojot bezmaksas Betternet pakalpojumu, un jums nebūs jāmaksā par ikmēneša abonementu tikai dažas dienas.

Apmaksāti abonenti, kuri izmanto Betternet Premium plānus, iegūst bezmaksas abonentu tiesības un bauda šādas priekšrocības:

 • 5 vienlaicīgi savienojumi
 • Dedicated serveri, ātrāks ātrums
 • Lieliskas serveru atrašanās vietas
 • Diennakts klientu atbalsts
 • Pakalpojums bez reklāmām

Betternet piedāvātajiem Premium cenu plāniem ir 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Premium plāni ir šādi:

 • 1 mēnesis mēnesī 11,99 USD
 • 6 mēneši ar cenu 3,99 USD mēnesī - ietaupiet 65%
 • 12 mēneši, maksājot 2,99 USD mēnesī - ietaupiet 75% Betternet-VPN-pārskats

Abas premium paketes piedāvā nedaudz līdzīgas funkcijas, taču tām joprojām nav protokola izvēles iespējas. Premium līmeņa abonements mēnesī ir 11,99 USD, kas ir diezgan dārgāk, salīdzinot ar tādiem Premium VPN, kā ExpressVPN.

Betternet naudas atdošanas garantija

Betternet VPN piedāvā saviem lietotājiem 30 dienu naudas atdošanas garantijas atvieglojumu, lai viņu ieguldījumi netiktu pakļauti riskam. Bet Betternet VPN atmaksas politika notiek saskaņā ar stingriem noteikumiem. Jums ir tiesības uz atmaksu tikai tad, ja esat izmantojis mazāk nekā 50 MB datu. Tas nozīmē, ka netiek izmantota 30 dienu atmaksas politika, un tas ir tāpēc, ka 50 Mb tiek izmantots tikai savienojumam ar internetu. Tāpēc nav iespējams pārbaudīt viņu pakalpojumus, neieguldot naudu.

Vairāku pieteikšanās funkcija:

Labākie VPN pakalpojumi cenšas piedāvāt vairāk nekā vienu ierīces savienojumu vienlaikus ar jūsu VPN palīdzību. Piemēram, ja dodaties ceļojumā, klēpjdatoru, mobilo tālruni un planšetdatoru vienlaikus varat savienot ar VPN pakalpojumu. Tas lietotājam nodrošina ērtības, jo viņam nav jāatvieno ierīce, lai izveidotu savienojumu ar VPN caur jebkuru citu ierīci.

Saskaņā ar mūsu Betternet VPN pārskatu tas nodrošina līdz pieciem vienlaicīgiem savienojumiem, lai vienlaikus varētu izmantot jebkuru piecu no jūsu ierīcēm. Šī vairākkārtējās pieteikšanās funkcija, ko piedāvā Betternet, neatkarīgi no ierīces veida un OS, kuru lietotājs izmanto, ja vien tam ir VPN atbalsts.

Vienādranga savienojumi:

Betternet VPN nav pievienots ar pievienotās vērtības funkcijām. Tas nepavisam nav pārsteidzoši, jo tas galvenokārt nodrošina bezmaksas VPN pakalpojumu. Tātad, ja jūs meklējat VPN, kas iepakots ar ekskluzīvām funkcijām, varat izvēlēties citu apmaksātu VPN, piemēram, NordVPN vai ExpressVPN. Kaut arī Betternet piedāvā neatkarīgi no bezmaksas pakalpojuma, tas ļauj P2P lejupielādēt.

Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka attiecībā uz DMCA paziņojumiem Betternet ir skaidri norādījusi: “Ja mēs kādreiz saņemam paziņojumu par DMCA noņemšanu vai derīgus tiesas rīkojumus, mēs pilnībā ievērojam paziņojumus, neizjaucot vai neapdraudot klientu privātumu. Kā minēts iepriekš, mēs nesaglabājam žurnālus, IP, portus, informāciju par lietotāju vai laika zīmogus. Tādējādi, lai izpildītu joslas platuma nodrošinātāju likumīgās prasības, mēs iestādēm neatklājam nekādus lietotāja datus. Pagaidām mēs neesam saņēmuši nevienu derīgu tiesas rīkojumu, kas mums prasītu sniegt kaut ko tādu, kas mums nav. ”

Bet mūsu Betternet VPN pārskatā mums bija daudz jautājumu, pret kuriem vērsties. Pirmkārt, Betternet VPN atrodas Kanādā, kurai ir tieša un efektīva juridiskā jurisdikcija. Otrkārt, šis VPN nav drošs, jo noplūst informācija, ja lietotājs nav pietiekami piesardzīgs. Treškārt, jums ir jāsaprot, kā piekļūstat pakalpojumu sniedzēja stimuliem, vērtībām un pozīcijai neatkarīgi no tā, vai mēģināt pārkāpt autortiesības..

Betternet piedāvā P2P savienojumus, taču nekas neliecina, vai tie ir rentabli uzņēmumi ar likumīgu komandu un pienācīgu apdrošināšanu vai nē.

Drošība un privātums

VPN tiek uzskatīts par visdrošāko iespēju, kas pieejama starp citiem pakalpojumiem un rīkiem. Piedāvātā drošība un privātums, saskaņā ar mūsu Betternet VPN pārskatu, nodrošina lietotāja pilnīgu privātumu, izmantojot OpenVPN ar AES256 šifrēšanu un IPsec ar 128 bitu AES-CBC.

Betternet VPN izplata visu lietotāju trafiku vairāk nekā simts koplietojamo IP, kas nodrošina, ka lietotāju trafiks sajaucas pūlī un tādējādi nodrošina anonimitāti, jo neviens nezina par jūsu faktisko identitāti.

Vēl viena svarīga lieta, kas šeit ir svarīga, ir tāda, ka jūsu pārlūkprogrammā ir iespējots Betternet VPN, tāpēc tas attiecas tikai uz visām interneta darbībām, kuras tiek virzītas caur šo pārlūku, un visas citas interneta darbības, kas tiek virzītas, izmantojot citus līdzekļus, tādējādi nav ne šifrētas, ne slēptas. Tāpēc, ja domājat, ka jūsu savienojums nav drošs, tas nav taisnība.

Tāpēc, lai nodrošinātu slepenu drošību un privātumu, jums jāizvēlas cits VPN pakalpojumu sniedzējs, piemēram, NordVPN, kuram ir dubultās šifrēšanas funkcija, kas reizina šifrēšanu un drošības pakāpi..

Sīkdatnes

Betternet VPN ļauj trešās puses organizācijai ievadīt sīkdatnes lietotāja ierīcē. Tas ir noteikts Betternet pakalpojumu noteikumos, un saskaņā ar tiem prakse ir novērtēt VPN pakalpojumu efektivitāti. Tomēr šāda metode klientiem var būt riskanta, jo trešā puse ir neatkarīga no visiem vingrinājumiem bez Betternet kontroles.

Klientu atbalsts

Saskaņā ar mūsu Betternet VPN pārskatu piedāvātais klientu atbalsts ir ļoti slikts. Kā mēs uzskatām, uzņēmumam jābūt pārredzamam par sevi, un tam jāsniedz pietiekami daudz informācijas par sevi. Piemēram, lietotājam nav jāiedziļinās, lai iegūtu nepieciešamo informāciju. Pat ja lietotājs saskaras ar kādu problēmu, klientu atbalstam jābūt tādam, lai tas problēmu atrisinātu kā galveno prioritāti. Bet Betternet gadījumā šķiet, ka klientu atbalsta gandrīz nav.

Ir arī īsa un diemžēl nebūt ne visa informatīvā sadaļa. Betternet ir arī zināšanu bāze, kas arī nav informēta. Tādējādi vienīgais iespējamais veids, kā iegūt tiešu atbalstu, ir nosūtīt biļetes pieprasījumu uz zināšanu centru, kur jums diezgan ilgi jāgaida, pirms problēma tiek atrisināta. Bet, ja jūs maksājat par Premium pakalpojumu, jūs varat iegūt visu laiku klientu atbalstu, kas bezmaksas lietotājiem šķiet diezgan pretrunīgs..

Mežizstrādes politika

Betternet VPN pārskatā mēs saskārāmies ar to, ka Betternet neveic žurnālus par jebkādu informāciju, kas atklāj identitāti, piemēram, jūsu e-pasta adresi vai vārdu, jo tajā nav saglabāta šī informācija. Bet tas nav daudzsološi, ka jūsu savienojumi netiek reģistrēti. Kā minēts iepriekš, Betternet var atgriezties caur savienojuma datiem, ja rodas vajadzība izpildīt likumīgus pieprasījumus.

Lai uzlabotu savus pakalpojumus, trešo personu reklāmdevēji var apdraudēt bezmaksas lietotāju aktivitātes. Kā teikts Betternet VPN privātuma politikā,

“Trešā puse var izmantot tehnoloģijas, lai piekļūtu dažiem datiem, ieskaitot, bet ne tikai, sīkfailus, lai novērtētu savas reklāmas efektivitāti. Betternet nekontrolē Trešās puses darbības, un tas nav iekļauts Betternet privātuma politikā, bet ir saistīts ar mūsu trešo personu reklāmdevēju privātuma politikām. ”

Tomēr daži citi VPN, piemēram, ExpressVPN un NordVPN, ievēro stingru aizlieguma reģistrēšanas politiku, kur pat nesaglabā savienojuma žurnālus.

Veiktspēja un ātrums

VPN darbojas kā centrālais jūsu interneta savienojums un tādējādi, izmantojot jebkuru VPN, zaudē ātrumu. Tomēr labs VPN, piemēram, NordVPN vai ExpressVPN, veic tik papildu jūdzes, lai samazinātu latentumu un joslas platumu.

Bet Betternet VPN pārskatā norādīts, ka tas nokavējis laivu abos un guvis dažus apmierinošus rezultātus; Betternet-VPN-pārskats

Bet tas arī parādīja ļoti mainīgus rezultātus, piemēram; Betternet-VPN-pārskats

Lai iegūtu lielu ātrumu un izcilu sniegumu, varat nodarbināt kādu no apmaksātajiem VPN, piemēram, NordVPN, PureVPN vai ExpressVPN.

Kā Betternet nopelna naudu?

VPN pakalpojumi ir dārgi un nogurdinoši, tāpēc neviens nepiedāvā šos pakalpojumus bez maksas. Mēs zinām, ka Betternet piedāvā Premium plānu mobilajiem lietotājiem. Betternet saka, ka tas nopelna savus naudas katlus ar šādām metodēm:

 1. Nodrošinot bezmaksas sponsorētas lietotnes:
  Mūsu mobilajā lietotnē ir poga “Instalēt lietotni”. Noklikšķinot uz šīs pogas, jums tiek piedāvātas citas lietotnes instalēšanai. Par katru instalēto lietotni Betternet nopelna naudu no lietotņu izdevējiem.
 2. Piedāvājot videoklipus:
  Noklikšķinot uz Betternet lietotnes pogas “Skatīties video un izveidojiet savienojumu”, varat noskatīties īsu video. Katru reizi, skatoties video, jūs palīdzat Betternet nopelnīt naudu.
  Betternet-VPN-pārskats

Izmantojot Betternet mobilo lietotni, tā laiku pa laikam piedāvā iespēju instalēt bezmaksas lietotnes un skatīties video, kā arī pretī dod savienojumu caur Betternet. Bet jūs varat arī viegli noraidīt šos piedāvājumus un baudīt piedāvātos pakalpojumus. Tas ir iemesls, kāpēc atkal rodas jautājums par to, kā patiesībā modelis strādā Betternet, lai nopelnītu naudu? Uz kuru Betternet atbild,

“Vai šis modelis darbojas mums? Līdz šim tas ir darbojies ļoti labi, pateicoties mūsu brīnišķīgo lietotāju atbalstam. Mums ir daudz ikdienas e-pastu no lietotājiem, kuri dalās ar mums savā mīlestībā, sakot, ka viņi ir instalējuši mūsu ieteiktās lietotnes un uzskata, ka tās ir noderīgas. ”

Kur trūkst Betternet snieguma?

Patiesībā tas, ka pat visefektīvākais rīks nav 100% autentisks; tas pats attiecas uz Betternet. Tomēr, kaut arī Betternet VPN pārskats bija kritisks, VPN funkciju jomās netrūka.

Vissvarīgākā īpašība ir drošība, un pētījums parādīja Betternet VPN to VPN sarakstā, kuriem varētu būt ievadīta ļaunprogrammatūra vai reklāmprogrammatūra. Šis trūkums vairāk attiecas uz to, ka drošība ir galvenā VPN funkcija. Bet Betternet VPN apgalvo, ka ir drošs un joprojām, un tam ir daudz lejupielādētu failu.

Kopā ar Betternet VPN VPN rīka palielinājums galvenokārt ir saistīts ar vietņu atbloķēšanas un ierobežota satura straumēšanas mērķi. Netflix, kas ir vispopulārākais straumēšanas kanāls, ir pieprasījums visā pasaulē, bet diemžēl tas ir likumīgs tikai dažās vietās. Tāpēc tā ir arī starp lietotāju augstākajām prioritātēm. Viennozīmīgi Betternet VPN lietotāji nevarēja atbloķēt Netflix pat ar savu premium versiju.

Arī lielās mocības ar Betternet VPN ļaus jūs atklāt ātruma problēmu, kas ir kaitinoša, kamēr torrent fails tika lejupielādēts.

Vēl viena kaitinoša lieta, izmantojot Betternet, ir uzmācīgu reklāmu parādīšana, kamēr jūs pārlūkojat internetu. Šis reklāmas displejs rada problēmu gandrīz visiem bezmaksas VPN, un arī Betternet bezmaksas versijai tādu trūkst. Tomēr pakalpojumu sniedzēji ir pārredzami un informē lietotājus par to, kā viņi nopelna naudu, kas reti sastopama.

Betternet vietne

Betternet VPN oficiālā vietne jaunajiem apmeklētājiem ir saprotama un vienkārša. Tie nodrošina ērtu piekļuvi bezmaksas lietotnes lejupielādei, izmantojot iezīmēto pogu. Tomēr viņiem nav displeja informācijas par viņu premium pakalpojumiem un cenām. Pat viņi nesniedz nekādu informāciju par Betternet premium pakalpojumiem, un jums par to tiek pastāstīts, lejupielādējot premium klases lietotni.

Betternet VPN apskats: vai to ir vērts izmantot?

Tomēr tas ir minēts viņu vietnes lapā “Kā mēs nopelnām naudu” un kaut kur viņu vietnes sadaļā BUJ.

Betternet VPN iestatīšanas rokasgrāmata

Betternet VPN ievēro septiņu soļu vienkāršu un ērtu instalēšanas procedūru. Ja jums tomēr nav pazīstams ar VPN instalēšanu dažādās platformās, šeit ir vienkārša Betternet VPN instalēšanas procedūra operētājsistēmai Windows:

 1. Atveriet oficiālo Betternet VPN vietni
 2. Dodieties uz sadaļu Lejupielāde
 3. Lejupielādējiet Betternet VPN Windows lietotni un pēc tam instalējiet
 4. Palaidiet Betternet programmatūru
 5. Turpiniet darbu, izlaižot ieteikumus un rokasgrāmatu
 6. Noklikšķiniet uz pogas Savienot un pagaidiet, līdz savienojums tiks pabeigts.
 7. Veiksmīgi izveidojot savienojumu, izbaudiet savu brīvību internetā! Betternet-VPN-pārskats

Secinājums - vai Betternet ir pietiekami labs?

Saistībā ar mūsu Betternet VPN pārskatu, pakalpojums ir jāvalidē ar saviem noteikumiem. Betternet ir lēts vai nedaudz bezmaksas pakalpojums, kam ir zināšanas par jūsu atrašanās vietas, vietnes bloku ģeogrāfisku krāpšanu, dažu vienkāršu ugunsmūru apiešanu vai tā lietotāju vienkāršu aizsargāšanu publiskajos karstajos punktos. Pretējā gadījumā, ja vēlaties aizsargāt savu privātumu un ieviest dažus slepenus drošības pasākumus, labāk vajadzētu meklēt dažas Betternet alternatīvas, piemēram, NordVPN, ExpressVPN vai PureVPN.

Betternet ir samērā jauns pakalpojums VPN nozarē, un tajā ir milzīgas jomas, kuras jāuzlabo. Sākot ar nelielu servera izvēli, pie kura viņi var strādāt, lai paplašinātu. Tomēr ir jāuzlabo arī citi pakalpojumi, piemēram, daži tuneļu protokoli, pie kuriem jāpievieno vēl daži protokoli, un beidzot ir jātiek galā ar neaizsargātību privātuma politikā..

Noslēgumā var teikt, ka Betternet ir pienācīgs un bezmaksas VPN pakalpojums, taču šis pakalpojums nav pietiekami labs, lai maskētu jūsu anonimitātes un drošības potenciālās briesmas..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me