Betternet VPN Review: آیا ارزش استفاده دارد؟

[ware_item id=33][/ware_item]

Betternet یک سرویس VPN رایگان و باکیفیت است که دسترسی به کاربران رایگان را از طریق پشتیبانی از آگهی و به کاربران حساب کاربری پرداخت شده با ویژگی های حق بیمه ارائه می دهد..


این سرویس دهنده در 10+ مکان در سراسر جهان ارائه می دهد. Betternet به کاربران اجازه می دهد تا حدود 1000 وب سایت اینترنتی در iOS ، Mac OS X ، Android و ویندوز را به صورت رایگان با زیرساخت های شبکه پیشرو خود مسدود کنند.

این یک انتخاب عالی برای کاربرانی است که خواستار رابط کاربری ساده و راه حل رفع انسداد یک لمسی هستند.

Betternet یکی از جدیدترین ارائه دهندگان رایگان VPN رایگان است ، و کسانی که مایل به گشت و گذار در هنگام گشت و گذار در اینترنت هستند ، در اطراف سرویس Betternet گنجانیده می شوند ، به همین دلیل 10 تا 50 میلیون بار به تنهایی در گوگل پلی بارگیری می کند..

در اینجا یک بررسی جامع Betternet VPN وجود دارد که جنبه های مختلف ارائه دهنده Betteret VPN را روشن می کند:

بیایید با جوانب مثبت شروع کنیم & Cons of Betternet VPN

طرفداران:

 • رایگان یا بسیار ارزان
 • رابط کاربری ساده
 • اجازه P2P را می دهد
 • بدون استفاده از سیاههها
 • محدودیتی برای داده وجود ندارد
 • iPlayer بی بی سی موجود است
 • انتخاب سرور لمسی
 • سرعت اتصال مناسب

CONS:

 • پشتیبانی ضعیف مشتری
 • تعداد محدودی از سرورها
 • سیاهههای مربوط به اتصال را نگه می دارد
 • عملکرد متوسط
 • نتفلیکس ایالات متحده غیرقابل دسترسی است
 • عدم امنیت شدید

بیایید نگاهی به ویژگی های Betternet بیاندازیم:

برنامه های قیمت گذاری

Betternet VPN یک سرویس رایگان برای کاربران مختلف سیستم است. کاربران رایگان فقط به استفاده محدود از داده محدود نمی شوند. اگر به خدمات VPN نیاز دارید ، برای مثال یک سفر شغلی کوچک ، ممکن است با استفاده از سرویس رایگان Betternet بدون نیاز به پرداخت هزینه ماهانه فقط برای چند روز ، از اطلاعات خود در یک مکان جدید محافظت کنید..

مشترکین پرداخت شده ، که از برنامه های حق بیمه Betternet بهره مند می شوند ، مشترکان رایگان را به دست می آورند و از مزایای زیر استفاده می کنند:

 • 5 اتصال همزمان
 • سرورهای اختصاصی ، سرعت بیشتر
 • مکانهای عالی سرور
 • پشتیبانی 24/7 مشتری
 • سرویس بدون آگهی

برنامه های قیمت گذاری Premium ارائه شده توسط Betternet با نسخه آزمایشی رایگان 7 روزه ارائه می شود. برنامه های حق بیمه به شرح زیر است:

 • 1 ماه در هر ماه 11.99 دلار
 • 6 ماه در هر ماه 3.99 دلار - صرفه جویی 65٪
 • 12 ماه با 2.99 دلار در هر ماه - 75٪ پس انداز Betternet-VPN-بررسی

هر دو بسته حق بیمه ویژگیهای تقریبا مشابهی را ارائه می دهند اما هنوز گزینه انتخاب پروتکل ندارند. اشتراک Premium 11.99 دلار در هر ماه است که نسبت به VPN های Premium مانند ExpressVPN بسیار مناسب است..

ضمانت بازگشت پول Betternet

Betternet VPN آرامش 30 روز ضمانت برگشت پول را به کاربران خود ارائه می دهد تا سرمایه گذاری آنها در معرض خطر قرار نگیرد. اما سیاست بازپرداخت Betteret VPN در شرایط سختی قرار دارد. شما فقط درصورتی که از داده های کمتر از 50 مگابایت بهره مند شوید ، واجد شرایط بازپرداخت هستید. این بدان معناست که از سیاست بازپرداخت 30 روزه استفاده نشده و این بدان دلیل است که 50 مگابایت فقط در اتصال به اینترنت استفاده می شود. بنابراین بررسی خدمات آنها بدون سرمایه گذاری پول غیرممکن است.

ویژگی چند ورود:

بهترین سرویس های VPN تلاش می کنند بیش از یک اتصال دستگاه را همزمان از طریق VPN شما ارائه دهند. به عنوان مثال ، اگر شما در حال مسافرت هستید ، می توانید لپ تاپ ، تلفن همراه و رایانه لوحی خود را هم زمان به سرویس VPN خود وصل کنید. این راحتی را برای کاربر فراهم می کند زیرا مجبور نیست دستگاه را برای اتصال به VPN از طریق هر دستگاه دیگری جدا کند..

مطابق بررسی Betternet VPN ما ، آن را تا پنج اتصال همزمان فراهم می کند تا بتوانید از هر پنج دستگاه خود بطور همزمان استفاده کنید. این ویژگی چند ورود به سیستم ارائه شده توسط Betternet صرف نظر از نوع دستگاه و سیستم عامل مورد استفاده کاربر تا زمانی که دارای پشتیبانی VPN است.

اتصالات همتا به همسالان:

VPN Betternet با ویژگی های ارزش افزوده بسته بندی نشده است. این اصلاً تعجب آور نیست زیرا در درجه اول سرویس VPN رایگان ارائه می دهد. بنابراین اگر به دنبال VPN بسته بندی شده با ویژگی های انحصاری هستید ، می توانید برخی از VPN های پرداخت شده دیگر مانند NordVPN یا ExpressVPN را انتخاب کنید. اگرچه آنچه Betternet بدون توجه به خدمات رایگان ارائه می دهد این است که بارگیری P2P را مجاز می کند.

با این حال ، توجه به این نکته مهم است که در مورد اعلان های DMCA ، Betternet به وضوح اظهار داشته است ، "اگر ما تاکنون اخطاریه را برای برداشتن DMCA یا احکام دادگاه معتبر دریافت کنیم ، بدون هیچ گونه مزاحمت یا به خطر انداختن حریم خصوصی مشتریان ، کاملاً با اعلامیه عمل می کنیم. همانطور که قبلاً ذکر شد ، ما هیچ گزارش ، IP ، پورت ، اطلاعات کاربر یا زمان سنج را ذخیره نمی کنیم. از این رو ، برای برآورده کردن الزامات قانونی از ارائه دهندگان پهنای باند ، ما هیچ گونه اطلاعات کاربر را به مقامات افشا نمی کنیم. تاکنون هیچ حکم دادگاه معتبری دریافت نکرده ایم که ما را ملزم به تهیه چیزهایی کند که ما نداریم. "

اما در بررسی Betteret VPN ، موارد زیادی برای مخالفت با آن داشتیم. اولا ، Betternet VPN در کانادا واقع شده است که دارای صلاحیت قانونی مستقیم و کارآمد است. ثانیاً ، این VPN ضد احمق نیست زیرا در صورت عدم توجه کافی به کاربر ، اطلاعات را نشت می دهد. ثالثاً ، باید درک کنید که به مشوق ها ، ارزش ها و موقعیت ارائه دهنده دسترسی دارید ، خواه در تلاش برای نقض حق چاپ باشید یا نه.

Betternet اتصالات P2P را ارائه می دهد ، اما هیچ چیزی نمی تواند اثبات کند که آیا آنها یک شرکت سودآور با یک تیم مشروع و بیمه مناسب هستند یا نه.

امنیت و حریم خصوصی

VPN امن ترین گزینه موجود در بین سایر خدمات و ابزارها به حساب می آید. ایمنی و حفظ حریم خصوصی ارائه شده ، مطابق بررسی Betternet VPN ما ، حفظ حریم شخصی کاربران را از طریق OpenVPN با رمزگذاری AES256 و IPsec با 128 بیتی AES-CBC تضمین می کند..

Betternet VPN کل ترافیک کاربر را در بیش از صد IP IP مشترک توزیع می کند و این امر اطمینان حاصل می کند که ترافیک کاربر در میان جمعیت مخلوط می شود و بنابراین ناشناس بودن را تضمین می کند زیرا هیچ کس از هویت واقعی شما اطلاع ندارد.

نکته مهم دیگر در اینجا اینست که Betternet VPN در مرورگر شما فعال شده است ، بنابراین فقط به هرگونه فعالیت اینترنتی که از طریق آن مرورگر مسیریابی می شود نگران است و هرگونه فعالیت اینترنتی دیگری که از طریق وسایل دیگر مسیریابی می شود ، در نتیجه رمزگذاری یا پنهان نیست. به همین دلیل است اگر فکر می کنید که ارتباط شما ناامن است ، پس این درست نیست.

بنابراین ، برای امنیت و حفظ حریم خصوصی Ironclad ، باید برخی از ارائه دهندگان خدمات VPN دیگری مانند NordVPN را انتخاب کنید که دارای ویژگی رمزگذاری دوگانه است که چندین برابر قدرت رمزگذاری و امنیت را دارد..

کلوچه ها

Betternet VPN به سازمان شخص ثالث اجازه می دهد کوکی ها را به دستگاه کاربر تزریق کند. این در شرایط خدمات Betternet بیان شده است و طبق گفته آنها ، عمل برآورد اثربخشی خدمات VPN است. با این حال ، چنین روشی می تواند برای مشتریان خطرناک باشد زیرا شخص ثالث مستقل از تمام تمرینات بدون کنترل Betternet است..

پشتیبانی مشتری

طبق بررسی Betternet VPN ما ، پشتیبانی از مشتری ارائه شده بسیار ضعیف است. همانطور که ما معتقدیم ، یک شرکت باید نسبت به خود شفاف باشد و باید اطلاعات کافی در مورد خود ارائه دهد. به عنوان مثال ، کاربر برای به دست آوردن اطلاعات موردنیاز ، نیازی به حفر عمیق راه خود ندارد. حتی اگر کاربر با مشکلی روبرو باشد ، پشتیبانی مشتری باید به گونه ای باشد که مسئله را به عنوان بالاترین اولویت خود حل کند. اما در مورد Betternet ، پشتیبانی مشتری تقریباً وجود ندارد.

همچنین بخش سؤالات متداول آموزنده کوتاه و متأسفانه کاملاً جالب نیست. Betternet همچنین دارای "پایگاه دانش" می باشد که غیر آموزنده است. بنابراین ، تنها راه ممکن برای بدست آوردن پشتیبانی مستقیم ، ارسال یک درخواست تیک تیک به مرکز دانش است که در آن شما باید مدت طولانی قبل از حل مسئله خود صبر کنید. اما اگر هزینه سرویس Premium را پرداخت می کنید ، می توانید از یک مشتری پشتیبانی تمام وقت استفاده کنید که برای کاربران رایگان متناقض به نظر می رسد.

خط مشی ورود به سیستم

در بررسی بهتر Betteret VPN ، آنچه ما به این نتیجه رسیدیم اینست كه Betternet اطلاعات مربوط به هویت مانند آدرس ایمیل یا نام خود را نشان نمی دهد ، زیرا این اطلاعات را ذخیره نمی كند. اما قول این واقعیت که اتصالات شما وارد نشده اند قول داده است. همانطور که قبلاً گفته شد ، در صورت لزوم رعایت درخواست های قانونی ، Betternet می تواند از طریق داده های اتصال برگردد.

برای بهبود خدمات آنها ، ممکن است فعالیت کاربران رایگان توسط تبلیغ کنندگان شخص ثالث به خطر بیفتد. همانطور که در سیاست حفظ حریم خصوصی Betternet VPN بیان شده است,

"شخص ثالث ممکن است از فن آوری ها برای دسترسی به برخی از داده ها استفاده کند ، از جمله کوکی ها برای تخمین کارآیی تبلیغاتشان محدود نمی شود. Betternet فعالیتهای شخص ثالث را کنترل نمی کند و این در سیاست حفظ حریم خصوصی Betternet گنجانده نشده است بلکه مربوط به سیاست های حفظ حریم خصوصی تبلیغ کنندگان شخص ثالث ما است. "

با این حال ، برخی از VPN های دیگر مانند ExpressVPN و NordVPN از خط مشی سخت ورود به سیستم پیروی می کنند ، در حالی که حتی نتوانند گزارش های اتصال را حفظ کنند..

عملکرد و سرعت

یک VPN به عنوان وسط اتصال اینترنت شما عمل می کند و بنابراین با استفاده از هر VPN باعث کاهش سرعت می شود. با این حال ، یک VPN خوب مانند NordVPN یا ExpressVPN می رود که مایل اضافی را برای کاهش زمان تاخیر و همچنین پهنای باند انجام می دهد..

با این حال ، بررسی Betternet VPN نشان می دهد که این قایق در هر دو آنها تنگ شده است و نتایج رضایت بخشی داشته است. Betternet-VPN-بررسی

اما همچنین نتایج بسیار متغیری را نشان داد. Betternet-VPN-بررسی

برای سرعت چشمگیر و عملکرد برجسته ، می توانید یکی از VPN های پرداخت شده مانند NordVPN ، PureVPN یا ExpressVPN را به کار بگیرید.

چگونه Betternet درآمد کسب می کند?

خدمات VPN برای اجرای آن گران و خسته کننده است ، به همین دلیل هیچ کس نمی خواهد خدمات را به صورت رایگان ارائه دهد. ما می دانیم که Betternet یک برنامه Premium را به کاربران تلفن همراه ارائه می دهد. با این حال ، Betternet می گوید که پول های خود را با روش های زیر بدست می آورد:

 1. با ارائه برنامه های حمایت مالی رایگان:
  یک دکمه "نصب یک برنامه" در برنامه تلفن همراه ما وجود دارد. وقتی روی این دکمه کلیک می کنید ، برنامه های دیگری برای نصب به شما پیشنهاد می شود. برای هر برنامه نصب شده ، Betternet از ناشران برنامه درآمد کسب می کند.
 2. با ارائه فیلم:
  با کلیک بر روی دکمه "تماشای یک فیلم و اتصال" در داخل برنامه Betternet ، می توانید یک فیلم کوتاه تماشا کنید. هر وقت تماشای یک فیلم ، به Betternet کمک می کنید تا درآمد کسب کند.
  Betternet-VPN-بررسی

در هنگام استفاده از برنامه تلفن همراه Betternet ، گاهی اوقات فرصتی برای نصب برنامه های رایگان و تماشای فیلم و همچنین در عوض از طریق آن امکان اتصال از طریق Betternet را فراهم می کند. اما همچنین می توانید به راحتی این پیشنهادات را رد کنید و از خدمات ارائه شده لذت ببرید. به همین دلیل این سؤال دوباره مطرح می شود که این مدل در واقع برای کسب درآمد از Betternet چقدر کار می کند؟ Betternet به چه پاسخ می دهد,

"آیا این مدل برای ما کار می کند؟ تا کنون به لطف پشتیبانی کاربران فوق العاده ما بسیار خوب عمل کرده است. ما ایمیل های روزانه بسیاری از کاربران خود داریم که عشق خود را با ما به اشتراک می گذارند و به ما می گویند برنامه های پیشنهادی ما را نصب کرده اند و آنها را مفید می دانند. "

جایی که عملکردهای Betternet را ندارند?

واقعیت این است که حتی کارآمدترین ابزار 100٪ معتبر نیست؛ در مورد Betternet هم همینطور است. با این حال ، در حالی که بررسی برتر Betteret VPN وجود دارد ، در زمینه های مهم ویژگی های VPN کمبودهایی وجود ندارد.

مهمترین ویژگی امنیتی است و یک مطالعه Betternet VPN را در لیست VPN هایی که ممکن است به بدافزار یا بدافزار تزریق شده اند نشان داد. این عدم توجه بیشتر به دلیل واقعیت امنیتی بودن ویژگی اصلی VPN است. با این حال ، Betternet VPN ادعا می کند که هنوز امن است ، و بارگیری های زیادی برای آن وجود دارد.

در طول Betternet VPN ، افزایش ابزار VPN بیشتر به دلیل عدم انسداد وب سایت ها و پخش محتوای محدود است. Netflix محبوب ترین کانال پخش ، تقاضای جهانی دارد ، اما متأسفانه فقط در چند مکان قانونی است. بنابراین ، همچنین جزء بالاترین اولویت های کاربران است. خوشبختانه ، کاربران Betternet VPN حتی با نسخه برتر خود نمی توانند Netflix را از حالت انسداد خارج کنند.

همچنین ، تورنت سنگین با Betternet VPN شما را در معرض مسئله سرعت قرار می دهد که در حین بارگیری فایل تورنت آزار دهنده است.

نکته آزار دهنده دیگر Betternet نمایش تبلیغات مزاحم در هنگام مرور اینترنت است. این نمایش آگهی تقریباً با تمام VPN های رایگان مسئله ای است و نسخه رایگان Betternet نیز چنین کمبودی دارد. با این حال ، ارائه دهندگان خدمات شفاف هستند و درمورد چگونگی درآمدزایی که به ندرت دیده می شود ، به کاربران اطلاع می دهند.

وب سایت Betternet

وب سایت رسمی Betternet VPN برای بازدید کنندگان جدید قابل درک و ساده است. آنها دسترسی آسان به بارگیری برنامه رایگان را با دکمه برجسته فراهم می کنند. با این حال ، اطلاعات نمایش درباره خدمات حق بیمه و قیمت آن ها ندارند. حتی آنها هیچ سرنخی از خدمات حق بیمه Betternet را ارائه نمی دهند و هنگام دانلود برنامه حق بیمه در مورد آن به شما گفته می شود.

Betternet VPN Review: آیا ارزش استفاده دارد؟

با این وجود ، در صفحه "چگونه می توانیم پول بدست آوریم" و جایی در بخش سؤالات متداول وب سایت آنها ذکر شده است.

راهنمای راه اندازی Betteret VPN

Betternet VPN یک مرحله نصب ساده و آسان هفت مرحله ای را دنبال می کند. اگر با نصب VPN در سیستم عامل های مختلف ناآشنا باشید ، در اینجا روش نصب Betternet VPN ساده برای ویندوز وجود دارد:

 1. وب سایت رسمی Betternet VPN را باز کنید
 2. به بخش بارگیری بروید
 3. برنامه Betternet VPN Windows را بارگیری کنید و سپس نصب کنید
 4. راه اندازی نرم افزار Betternet
 5. با جست و خیز نکات و راهنما ادامه دهید
 6. روی دکمه اتصال کلیک کنید و صبر کنید تا اتصال شما تمام شود.
 7. پس از اتصال موفق ، از آزادی خود در اینترنت لذت ببرید! Betternet-VPN-بررسی

نتیجه گیری - Betternet کافی است?

با توجه به بررسی Betternet VPN ما ، این سرویس باید با توجه به شرایط خودش اعتبار سنجی شود. Betternet یک سرویس ارزان یا تا حدودی رایگان است که دارای تخصص در زمینه جاسوسی مکان شما ، بلوک های سایت ، دور زدن برخی از فایروال های ساده و یا محافظت از کاربران خود در نقاط مهم WiFi است. در غیر این صورت ، اگر می خواهید از حریم شخصی خود محافظت کنید و برخی از اقدامات امنیتی Ironclad را پیاده سازی کنید ، بهتر است به دنبال گزینه های Betternet دیگری مانند NordVPN ، ExpressVPN یا PureVPN باشید..

Betternet یک سرویس نسبتاً جدید در صنعت VPN است و مملو از مناطق عظیم است که نیاز به پیشرفت دارند. شروع با انتخاب سرورهای کوچک که می توانند برای گسترش کار کنند. با این حال ، سایر خدمات مانند معدود پروتکل های تونل زنی که در آن پروتکل های بیشتری لازم است اضافه شوند ، ما در نهایت می توانیم راه را برای آسیب پذیری ها در سیاست حفظ حریم خصوصی حفر کنیم و به پیشرفت نیز نیاز داریم..

در خاتمه ، فقط می توان گفت Betternet یک سرویس VPN مناسب و معقول است اما این سرویس به اندازه کافی مناسب نیست تا خطرات احتمالی ناشناس بودن و امنیت شما را برطرف کند..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me