Browsec Review un 5 labākās izmantojamās alternatīvas

[ware_item id=33][/ware_item]

Autora atradumi: Rakstot šo Browsec pārskatu, man ir daudz pakalpojumu. Pakalpojuma testēšanas laikā tika atrasta DNS noplūde un WebRTC noplūde. Neiesakām straumēšanai vai straumēšanai. atklāja arī milzīgu serveru ātruma samazināšanos. Kā alternatīvu varat izmēģināt NordVPN, kas ir 9/8 no 10 lietotāju vērtējumiem. 


Browsec VPN ir starpniekservera pievienojumprogramma, kas ir pieejama pārlūkprogrammām Chrome, Opera un Firefox, caur kurām jūs vienkārši varat atbloķēt vietnes visā pasaulē. Tas ir guvis milzīgu uzmanību ar gandrīz 3 miljonu lietotāju sarakstu. Šis pakalpojums tīmekļa vietnē nav parādījis daudz zināšanu par VPN paplašinājuma īpašumtiesībām. Tomēr tiek atklāts, ka Browsec ir uz Krieviju balstīts starpniekserveris.

Krievu mēģinājumi izveidot sašaurinātu internetu ir radījuši neskaidrību par Browsec piedāvāto anonimitāti. Uzņēmumam Browsec LLC pieder pakalpojumi un tiek piedāvāti bezmaksas pakalpojumi lietotājiem visā pasaulē. Tomēr, ja vēlaties uzlabotu versiju ar daudzām efektīvām funkcijām, nekā jūs varētu izvēlēties viņu premium piedāvājumu, kas ietver mēneša un gada cenu plānus.

Šajā pārlūkošanas pārskatā mēs redzēsim, vai šis VPN nodrošina anonīmu savienojumu, ātrāko savienojumu, VPN protokolu izvēli, plašo VPN serveru klāstu & DNS noplūdes aizsardzība.

Browsec ir savietojams ar lielāko daļu ierīču, ieskaitot Mac OS X, Windows, Linux, iPhone un iPad. Tas arī piedāvā VPN lietotni mobilajiem tālruņiem.

Pārlūkprogrammas Google interneta veikalā vērtējums 4.5 / 5 ir labs, un tas tiek novērtēts, izmantojot 11000+ atsauksmes.

Parunāsim par Pro & Con’s

Plusi

  • Viegli izmantot: Pārlūkprogrammas, ko piedāvā pārlūka Browsec VPN, lietotājam draudzīga un ērti lietojama. Persona var viegli instalēt un apgūt šī papildinājuma darbību.
  • Mainīt servera atrašanās vietu: Jūs varat mainīt servera atrašanās vietu starp četrām piedāvātajām iespējām pēc jūsu paša vēlēšanās.
  • Nav datu ierobežojuma: Tas nozīmē, ka lietotājs var baudīt neierobežotu lejupielādi un bezrūpīgu pārlūkošanu.
  • iOS lietojumprogramma: Tas nodrošina ātrāku pārlūkošanu, salīdzinot ar pārlūka papildinājumu.

Mīnusi

  • Ierobežota servera atrašanās vieta: Izmantojot bezmaksas pārlūkprogrammas Browsec VPN paplašinājumu, lietotājiem tiek nodrošinātas tikai četras no trīsdesmit vietām, lai pārslēgtu savienojumu.
  • Joslas platuma vāciņš: Lietotājiem ir jāpiedzīvo lēna un pārtraukta pārlūkošana, jo joslas platuma ierobežojums ir 1mbps.
  • Neskaidra privātuma un reģistrēšanas politika: Viņiem nav skaidras politikas vai plāna attiecībā uz privātumu, ar kuru palīdzību lietotājiem varētu padarīt caurspīdīgu pakalpojumu.
  • Ierobežojumi varētu ietekmēt Pārlūkprogrammas VPN pakalpojumus, ņemot vērā tās atrašanās vietu Krievijā.
  • Neskaidri sola: Viņi apsola lietotājiem sniegt anonīmu pārlūkošanas pieredzi, bet nesniedz pietiekamu informāciju par viņu politiku attiecībā uz IP aizklāšanu. Arī viņu dienesti nevar strādāt straumējošos kanālos, piemēram, Netflix, jo viņi to apstiprina.

Tomēr, ja skatāties uz pārlūka Browsec VPN un pakalpojumiem, ko tas nodrošina ar bezmaksas versiju, tie ir pietiekami klusi un padara to vērts padomāt. Lietotājs varēja atbloķēt ierobežotas vietnes, straumēt videoklipus un lejupielādēt saturu, nepakļaujot savu identitāti interneta pasaulei. Šādas pārlūkprogrammas un VPN papildfunkcijas nodrošina lielu privātuma aizsardzību tiem, kas nevēlas augstāko drošību..

Pārlūkot VPN (premium pakalpojumi)

Izmantojot pārlūka premium VPN pakalpojumus, jūs varētu paaugstināt piedāvātās funkcijas līdz ārkārtas līmenim. Visas funkcijas, kas tiek nodrošinātas ar bezmaksas versiju, kļūst daudz efektīvākas un ārkārtīgi uzlabotas premium klases klientiem.

Joslas platuma ierobežojums vairs neuztrauc, un jūs varētu brīvi pārlūkot smagu saturu un lejupielādēt saturu bez kaitinošiem pārtraukumiem un kavējumiem. Lietotājiem ir 30 servera atrašanās vietas, no kurām viņi var izvēlēties vienu atbilstoši saturam, kuram viņi vēlas piekļūt. Viena no ērtāk piedāvājamām funkcijām ir tā, ka jums tiek piešķirtas speciālas braukšanas joslas, kas nodrošina robustu paātrinājumu, pārlūkojot tīmekļa lapas..

Cenu plāni un maksāšanas metodes

Apmaksātiem klientiem, salīdzinot ar citiem VPN pakalpojumiem, pārlūka Browsec VPN cenas ir patiešām pieņemamas un lētas. Viņiem ir divi plāni, viens ir ikmēneša, bet otrs ir gada bāze.

Par mēneša plānu jums jāmaksā tikai 4,99 USD, tomēr, izvēloties gada cenu plānu, šīs izmaksas samazinās līdz 33%. Par gada maksājumu jums jāmaksā 39,99 USD, kas nozīmē gandrīz USD 3,33 mēnesī.

Browsec Review un 5 labākās izmantojamās alternatīvas

Viņi reklamē, lai nodrošinātu 80 norēķinu iespējas, ieskaitot PayPal, VISA, MasterCard un citas, bet atkarībā no klienta atrašanās vietas. Arī klients nevarēja izmantot Bitcoin maksājuma veidu neatkarīgi no atrašanās vietas.

Mežizstrāde un konfidencialitātes politika

Kā jau tika teikts iepriekš, Browsec nav precizējis, kā viņi vāc lietotāju informāciju un kādi dati tiks saglabāti. Viņi tikai paziņo, ka daļa informācijas tiek glabāta, lai uzlabotu lietotāju pieredzi un iegūtu labāku ieskatu. Tomēr, izvēloties VPN, ir nepieciešams, lai VPN pakalpojuma privātuma politikā būtu skaidri noteikumi.

Vietnē Browsec ir īsa privātuma politika, kuru varat izlasīt šeit.

Pārlūkprogrammas VPN ātruma pārbaude

Ātruma pārbaude ar Browsec VPN izrādās efektīva. Tika ziņots arī par pienācīgu savienojuma laiku, kad tika pārbaudītas dažādas servera vietas.

Gandrīz katra servera pārlūkošanas ātrums, izņemot dažus, bija apmierinošs. Piemēram, Singapūras serveris, kura reakcija bija lēnāka un tika novēroti ātruma kavējumi.

pārlūkot vpn pārskatu

Mobilais atbalsts

Pārlūkprogrammas VPN papildinājuma Android lietojumprogramma darbojas ar jebkuru no iOS vai Android lietotnēm, padarot jūsu iecienīto saturu viegli pieejamu jebkurā vietā. Tas arī padara jūsu datus drošus ceļojuma laikā un aizsargā jūs, atrodoties publiskajā Wi-Fi savienojumā.

pārlūkot vpn pārskatu

Šī mobilā lietojumprogramma darbojas labi, un tai nav ātruma nobīdes. Līdzīgi kā pārlūka paplašinājumā, arī mobilajai lietojumprogrammai ir vienkāršs interfeiss ar skaidrām instrukcijām.

Klientu atbalsts

Lai gan viņiem nav tieša tērzēšanas vai 24 stundu klientu palīdzības pakalpojuma, viņu reakcijas laiks ir pietiekami ātrs, lai apmierinātu lietotājus. Viņi ar lielu satraukumu palīdz lietotāja problēmai un strādā, lai šo problēmu atrisinātu pēc iespējas ātrāk.

Browsec Review un 5 labākās izmantojamās alternatīvas

Pārlūkprogrammas lietotājs varētu risināt savu problēmu, kaut arī iesniedzot savu jautājumu no savas lapas “sazinieties ar mums”. Visticamāk, jūs saņemsit atbildi dažu stundu laikā pēc ziņojuma par problēmu.

Trūkumi, kas pamanīti pārlūkprogrammas Browsec pārskatīšanas laikā

Chrome interneta veikalā ir daudz apgalvojumu, kas netika pārbaudīti pārlūkošanas pārlūkošanas laikā. Piemēram, ir rakstīts, ka VPN atbalstīs tādus kanālus kā Netflix, Hulu, Spotify, Soundcloud utt .; tomēr starp tiem jūs nevarēsit straumēt Netflix un Hulu. Iespējams, tas ir tāpēc, ka šie straumēšanas kanāli ir patiešām populāri, un tos varētu atbloķēt tikai daži apmaksāti VPN. Tomēr Netflix nepārtraukti bloķē VPN, un tagad to varētu atbloķēt daži cienījami VPN.

Pārlūkprogrammā nav iekļautas arī iebūvētās funkcijas, kas ierobežo IP noplūdes risku, piemēram, WebRTC vai Flash Player. Tāpēc lietotājiem ir jāinstalē papildinājums vai papildu paplašinājumi, lai novērstu šādus draudus.

Parunāsim par pārlūkošanas alternatīvām

Dažādi drošības ielāpi un funkciju trūkums ir piespiedis mūs pārbaudīt dažus citus VPN paplašinājumus, kas varētu būt labākās pārlūkprogrammas alternatīvās iespējas VPN lietotājiem.

Lielākā daļa pārlūkprogrammas Browsec lietotāju ir sūdzējušies par kļūdainiem straumēšanas pakalpojumiem, jo ​​īpaši, piekļūstot kanāliem, piemēram, Netflix. Arī lietotājiem ir tikai nodrošinātas 4 servera pārslēgšanas iespējas ar to bezmaksas versiju.

Viņiem ir neskaidra politika attiecībā uz lietotāju informācijas vākšanu un to, kā šie dati tiek glabāti VPN paplašinājumā. Viņi tikai stāsta, ka informācija par lietotāju tiek glabāta izpētes un uzlabošanas nolūkos. Nav arī zināms, vai klientu žurnāls tiek turēts privāti vai tas ir noplūdis tāpat kā citas vietnes.

Komentārs no diskusijas [ALL] Browsec: Chrome paplašinājums, kas paver jauna satura pasauli.

Tāpēc savākto informāciju varētu nodot noplūdei vai dalīties tajā ar trešajām personām un valdības aģentūrām. Arī informācijas trūkums par VPN īpašnieku uzņēmumu negatīvi ietekmē pārlūkprogrammas Browsec privātuma politikas. Bez zināšanām par uzņēmuma vai produkta vadību, neviens nevēlas tajā ieguldīt savu naudu. Tomēr indivīds izvairās apsvērt tās bezmaksas versiju, jo nekad nevēlas kompromitēt viņu privātumu.

Par laimi, ir daudz bezmaksas VPN paplašinājumu, kas interneta lietotājiem nodrošina apmierinošu veiktspēju un atbilstošu privātumu. Mūsu lasītāju un viņu ērtībām mēs esam filtrējuši dažas no labākajām pārlūka Browsec alternatīvām, kuras viņi varētu izvēlēties, lai iegūtu lielisku pārlūkošanas pieredzi.

5 labākās pārlūkošanas alternatīvas lietošanai

1 - DotVPN (vislabāk straumēšanai)

Savietojams ar: Chrome, Firefox, Opera, iOS, Android, Windows

Browsec Review un 5 labākās izmantojamās alternatīvas

DotVPN ir bezmaksas VPN pakalpojums, kuram ir daudz lietotāju visā pasaulē, pateicoties tā izturīgajām funkcijām un vispusīgajai veiktspējai. Mēs esam tai piešķīruši pirmo prioritāti starp visām pārlūka Browc alternatīvām, jo ​​straumēšanas ērtumu tā nodrošina lietotājiem.

DotVPN nodrošina Wi-Fi tīklāja drošību ar piekļuvi bloķētam saturam, atceļot atrašanās vietas ierobežojumus. Tāpēc jūs viegli varat baudīt savus iecienītos materiālus un kanālus, piemēram, Netflix, BBC, Facebook, YouTube un daudzus citus.

DotVPN ir guvusi pārliecinošu lietotāju reakciju, un ir lejupielādēti vairāk nekā 10 miljoni no 160 valstīm. Viņiem ir patiešām vienkāršs iestatīšanas process ar viena klikšķa savienojumu. Tas ir efektīvs bezmaksas VPN pakalpojums, kas īpaši paredzēts satura atbloķēšanai, ņemot vērā plašo servera pārslēgšanas iespēju klāstu, atšķirībā no citiem bezmaksas VPN. Jūs varat mainīt servera atrašanās vietu pēc jūsu izvēles starp tādām iespējām kā Lielbritānija, ASV, Zviedrija, Singapūra, Šveice un citas.

Komentārs no diskusijas [ALL] Browsec: Chrome paplašinājums, kas paver jauna satura pasauli.

2 - vējraksts VPN

Savietojams ar: Chrome, Firefox, Opera, Linux, Windows, MacOS, Linux

Windscribe-VPN-pārskats

Windscribe ir populārs VPN pakalpojums, kas turpina palielināt sava VPN paplašinājuma efektivitāti, un tāpēc tiem, kas meklē alternatīvu Browsec, ir liels apsvērums. Nesen viņi ir izlaiduši Windscribe Beta Linux lietotājiem.

Windscribe piedāvā jums izvēlēties 9 servera atrašanās vietas. Tas arī ierobežo izsekotāju un uzmācīgās reklāmas, lai jūsu pārlūkošanas pieredze nekaitinātu. Vienkārši atbloķējot, jums tiek nodrošināts arī atbilstošs privātums.

Komentārs no diskusijas Bezmaksas VPN ieteikums.

3 - Betternet VPN

Savietojams ar: Chrome, Firefox, Windows, macOS, Windows, Linux, Android, iOS

Browsec Review un 5 labākās izmantojamās alternatīvas

BetternetVPN saviem lietotājiem piedāvā neierobežotu joslas platumu, kas ir liels prieks un ieguvums no nepārtrauktas straumēšanas un lejupielādes.

Tas nodrošina ērtu savienojumu ar lietotājiem, izmantojot vienu pieskārienu VPN, kas ļauj darbvirsmai. Nav vajadzīga reģistrācija vai pieteikšanās, no kuras daudzi lietotāji cenšas izvairīties un vēlas nekomplicētu, ātru iestatīšanu. Viņi arī savā privātuma politikā apgalvo, ka nav jāreģistrē klientu dati, tāpēc jūsu personas dati ir pasargāti no jebkāda veida izsekošanas un snooping darbībām..

4 - CyberGhost VPN

Savietojams ar: Chrome, Firefox, Opera, Windows, Mac, iOS, Linus, Android

Browsec Review un 5 labākās izmantojamās alternatīvas

Cyberghost VPN nodrošina anonimitāti, aizklājot jūsu IP adresi, un tas ir iemesls, kas liek mums ieteikt to kā pārlūkprogrammas alternatīvu. Iebūvētais ugunsmūris nodrošina jūsu drošību straumēšanas laikā un savienojuma laikā ar publisko Wi-Fi.

Kaut arī esat izveidojis savienojumu ar CyberGhost, jūs varētu straumēt populāru saturu un kanālus, piemēram, Netflix, Hulu, HBO un daudz ko citu, bez kaitinošas un ilgstošas ​​savienojuma procedūras. Jūs varētu iespējot CyberGhost VPN tikai ar vienu klikšķi.

5 - tīklāja vairoga VPN

Savietojams ar: Chrome, Firefox, Windows, macOS, Google Android, iOS

Browsec Review un 5 labākās izmantojamās alternatīvas

Hotspot Shield ir pilnīgi bezmaksas VPN paplašinājums, kas saviem lietotājiem nodrošina pakalpojumus bez reklāmām. Tā ir efektīva pārlūkošanas alternatīva ar vairāk nekā 350 lejupielādēm.

Jūs varētu piekļūt bloķētām vietnēm un saturam, veicot tikai vienu vienkāršu klikšķi, lai iespējotu VPN pakalpojumus. Tas piedāvā servera atrašanās vietas iespējas Lielbritānijā, ASV, Dānijā, Francijā, Kanādā un Nīderlandē. Tādēļ jums ir plašas tīmekļa vietņu atbloķēšanas iespējas ar tiešsaistes līmeņa šifrēšanu un tiešsaistes datu šifrēšanu banku līmenī.

Secinājums

Pēc tam, kad esat to izlasījis, jums jāapsver viena no pārlūkprogrammas Alternac alternatīvām, lai izvairītos no datu noplūdes iespējamības. Šie VPN, par kuriem mēs runājām iepriekš, ir vispopulārākie un ir vērts starp visiem bezmaksas VPN pakalpojumiem. Tomēr jums jāatceras, ka šie nav pilnīgi VPN kā apmaksāti. Tāpēc ir iespējams, ka jūs kaut ko zaudējat, saņemot bezmaksas pakalpojumus.

Tiem, kam ir mazāk privātu lietu un tiešsaistes aktivitātes, kas saistītas ar personisku informāciju, piemēram, kredītkartes informāciju, pieteikšanās parolēm utt., Šie bezmaksas VPN paplašinājumi ir laba izvēle.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me