סקירה ותצוגות של DotVPN באמצעות חלופות

[ware_item id=33][/ware_item]

כמו שירותי VPN רבים, גם DotVPN הוא ספק VPN האמין להצפין את תנועת הנתונים שלך, לבטל חסימת אתרים ותוכן סטרימינג..


הם יצרו רשימת משתמשים ארוכה שהיא כמעט 880,000 בחנות האינטרנט של Chrome. לא עבר זמן רב DOTVPN הושק ומשנת 2014 הוא השתלט על שירותי VPN האחרים עם יותר מ -10 מיליון הורדות מ- 160 מדינות בכל רחבי העולם.

בואו נתחיל בסקירת DotVPN

DotVPN הוא שירות VPN מבוסס הונג קונג שצבר כמעט 7000 ביקורות משתמשים עם 4 מתוך 5 כוכבים בחנות האינטרנט של גוגל. זהו סיומת VPN בחינם אך מציעה גם שירותי פרימיום עבור תכונות מתקדמות.

לטענתם, יש שרתים כמעט בעשר מדינות הפתוחות למשתמשים בגרסת הפרימיום וגם בחינם לעבור ביניהם. ניתן להוריד את DotVPN כהרחבת דפדפן עבור Chrome, Firefox ואופרה עם תוכנת אפליקציות הזמינה עבור אנדרואיד ו- iOS.

אתר DotVPN

עם זאת, באתר שלהם אין מספיק מידע על החברה הבעלת סיומת DotVPN. הם בדיוק הציגו את הכתובת שלהם וכמה יעדים עסקיים.

מדיניות פרטיות

מכיוון שתוסף DotVPN מבוסס בהונג קונג, יש לצפות כי כל המידע ימשיך לשם. עם זאת, נמצא כי האתר מתארח בגרמניה, דבר הנוגע מעט לתושבי הפרטיות מכיוון שמדיניות הפרטיות שלהם טוענת שמידע המשתמש נשמר רק בהונג קונג..

כמו כן, דף הפרטיות שלהם מציג כי נתוני הלקוח נאספים לצורך חידוש חוויית הגלישה של המשתמשים. הוא קובע, "אנו עוקבים אחר השימוש שלך בשירותים כדי לספק למשתמש נתונים סטטיסטיים וכדי לייעל, לשפר ולפתח שירותים."

יש להם מדיניות לאחסן את כתובת ה- IP האמיתית של אדם למשך 24 שעות, והיא להימנע מנושאים כמו דואר זבל, הונאה או מעשה זדוני אחר..

תכונות של DotVPN

סקירה ותצוגות של DotVPN באמצעות חלופות

על פי אתר האינטרנט שלהם, יש להם הרבה תכונות יעילות שהולכות ומתקדמות יותר עבור הלקוחות המשולמים שלהם. היתרון העיקרי של משיכת משיכה למשתמשים הוא מיקום השרת שלהם שיכול לעזור להם לעקוף את מרבית מגבלות התוכן והסגר המקוון..

DotVPN טוען לספק הצפנה של 4096 סיביות לנתוני המשתמשים שלהם ונראה מעט מוצל. הסיבה לכך היא שהם מתייחסים ל- RSA אם כי יש לזה גם 2048 ביט. עבור מה שמצאנו לקוראים שלנו הוא שהם משתמשים למעשה AES 128 ביט ו- AES 256 ביט, עם זאת, RSA משמשת ללחיצת יד ולהחלפה של מפתחות הצפנה סימטריים (AES). המטרה להשתמש בטקטיקה כזו היא לגרום ל- VPN שלהם להתבלט מכל האחרים.

DotVPN מציין קלות חיבור באמצעות חיבור פשוט בלחיצה אחת. כמו כן, הם טוענים לביצוע חסימת חסימת יעילות בגלל מיקומי השרת שלהם, אולם כפי שנבדק על ידינו ומטופלים על ידי משתמשים רבים אחרים, ה- VPN אינו מסוגל לגשת לתוכן פופולרי כמו NetFlix ו- Hulu עם שרת ארה"ב..

דבר שאתה חייב לזכור הוא ש- VPN אינו מועיל כאשר הזהות שלך נמצאת בסיכון. כך גם ב- DotVPN; ניתן לדלוף את כתובת ה- IP של המשתמש כתוצאה מחוסם WebRTC ונגן הפלאש הזמינים.

ביצועי DotVPN

הביצועים של סיומת DotVPN נבדקים באמצעות כלי בדיקה שונים על מנת שנוכל לספק לקוראים שלנו מידע אותנטי החוסך אותם מקשיים לאחר ששקלנו זאת.

סקירה ותצוגות של DotVPN באמצעות חלופות

עבור מהירות, השתמשנו בכלים כמו speednet.net ו- fast.com כדי לבדוק את הביצועים של DotVPN. כמו רוב שירותי ה- VPN, זה גם הופך את המהירות לאיטית. האחוז שהוצג על ידי כלי הבדיקה לא היה איטי בהשוואה למה שחווינו בזמן הזרמת תוכן והעלאת אתרים, במיוחד אלה שדורשים נתונים כבדים מעט..

יש לזה קל שימוש כפי שנבדק ומנוסה על ידינו. אתה יכול להתחבר בקלות לתוסף הדפדפן וגם לאפליקציה לנייד.

כל עוד שירות לקוחות מודאג, זה מעט איטי ומשתמשים מקבלים תגובה איטית במיוחד.

אפליקציה סלולרית של DotVPN מציגה ביצועים טובים יותר בהשוואה לתוסף לדפדפן. עם זאת, ייתכן שתיתקל גם בבעיות מהירות בתוכנת הנייד.

DotVPN כפי שנבדק על ידי המשתמשים

מרבית המשתמשים ששיתפו את החוויה שלהם בחנות האינטרנט של Chrome התייחסו לנושא חיבור השרת, במיוחד עם הגרסה החינמית.

סקירה ותצוגות של DotVPN באמצעות חלופות סקירה ותצוגות של DotVPN באמצעות חלופות

עם זאת, משתמשים רבים מאוכזבים גם מגרסת הפרימיום שלהם, ואומרים כי הביצועים נותרים לא יעילים כפי שהם חוו בעת השימוש בגרסתם החינמית. בין אם זה נושא השרת, גישה לתוכן כמו Hulu או Netflix, ומתמודדת עם אותן בעיות מהירות.

סקירה ותצוגות של DotVPN באמצעות חלופות סקירה ותצוגות של DotVPN באמצעות חלופות

זה המקום בו משתמש מתעצבן בגלל בעיות חמורות אלה אשר ממשיכות להתגבר ככל שהמשתמש נשאר מחובר ל- DotVPN. תוך התנסות בכל אלה והתייחסות לתגובות מסוג זה סיננו כמה מהרחבות ה- VPN החינמיות הטובות בהשוואה ל- DotVPN שיש פחות פחות בעיות.

בואו נסתכל באלטרנטיבה של DotVPN

קיום VPN אינו מספיק. עליכם לבחור באחד שהוא מאובטח מספיק כדי להגן על הנתונים שלכם מפני איומים פוטנציאליים כמו התקפות סייבר, מעקב ממשלתי וסנופי נתונים של צד שלישי. רבים מ- VPN אינם יעילים לספק אבטחה מספקת והם מעורבים בהדלפת נתונים, מבלי שהמשתמש יידע על כך. עם זאת, גישה חכמה היא לבדוק את חיבור ה- VPN שלך, לא משנה באיזה ספק VPN אתה משתמש.

כך גם ב- DotVPN. מדיניות הפרטיות ומדיניות אבטחת המידע של המשתמש מעורפלות בהצהרות סותרות. כמו כל ספק VPN, DotVPN גם טוען להצפין את תעבורת הנתונים של המשתמשים אך מציין גם את מדיניותו לפקח על הפעילויות המקוונות שלהם.

למרות ש- DotVPN טוען כי התנהגות זו היא צעד לאלתר את החוויה המקוונת ושירותיהם, אולם ברגע שמידע אינו מוגן, כל אחד יכול להסתנן דרכו. כמו כן, הם מעבירים את קובצי ה- cookie של הדפדפן שלך לשרתים שלהם. מדיניות כזו, אם לא תעשה בה שימוש לרעה על ידי החברה, יכולה לספק גישה יחסית פשוטה לנתונים של המשתמשים למעשים זדוניים.

לכן אדם שרוצה ביטחון לעולם לא יתפשר במיוחד בגלל הדבר שהוא מבולבל לגביו. כמו כן, כשיש לך אפשרויות שונות, עליך לבחור את האפשרות שלדעתך המתאימה ביותר וכדאי לשקול אותה. עם זאת, דבר אחד שאי אפשר להתעלם ממנו הוא ש- VPN בחינם או סיומת VPN לא יכול להיות יעיל כמו שירותי VPN טהורים ומלאי המשכון..

5 אלטרנטיבות DotVPN הטובות ביותר לפרטיות מרבית

1 - VPN Cyberghost

Cyberghost הוא פרוקסי בחינם ששחרר גם אפליקציית Cyberghost שניתן להתקין בקלות במכשיר שלך בין אם זה מחשב או נייד. הם טוענים לספק נתונים שלך אבטחה מלאה ואנונימיות תוך ביטול חסימה של תוכן אך מטרתם העיקרית היא להגן.

יש לו תוסף דפדפן קל לשימוש עם תהליך הכניסה הפשוט. הרחבת Chrome של VPN של CyberGhost נוחה ביותר לשימוש מכיוון שהיא מוודאת שמאפשרת ומבטלת לחיצה אחת מסובכת בלחיצה אחת. עם סיומת VPN בחינם של CyberGhost מסופק לך כמעט עם כל התכונות הדרושות כגון ביטול חסימה של תוכן מוגבל, התחמקות מהתקפות סייבר אפשריות, והכי חשוב האנונימיות עם קידוד נתונים..

עם זאת, כל התכונות הללו מועצמות לרמה יוצאת דופן עם שירותי הפרימיום שלהן שיש להן, אפילו יותר, תכונות לחפש.

2 - VPN של TunnelBear

TunnelBear הוא תוסף VPN פופולרי בכל רחבי העולם. זה יכול להיות פיתרון נהדר עבור אלה המחפשים פרטיות, במיוחד לאלה שמתחברים דרך קבע לרשת Wi-Fi לא מאובטחת או שרובם מחוברים לרשת Wi-Fi ציבורית..

באמצעות תכונת הגנה זו, למשתמשים ניתנת חווית גלישה מאובטחת ללא סיכון של מעקב מקוון. על פי חנות האינטרנט של Chrome, TunnelBear הוא שירות VPN שמצטרפים אליו למעלה מ 14 מיליון משתמשים שיש להם חיבור קל בלחיצה אחת. עם זאת, כמו כל VPN חינמי, גם ל- TunnelBear יש בעיה בנושא תוכן זורם כבד במיוחד נטפליקס. אך ניתן יהיה לענות על סוגיות אלה במידה הרבה יותר גדולה כאשר משתמש עובר לשירות הפרימיום שלהם.

סקירה ותצוגות של DotVPN באמצעות חלופות

3 - דפדפן טור

כשמדברים על אנונימיות, דפדפן Tor הוא פופולריות מתמדת הצוברת תוכנה שמצפינה את נתוני האדם. זה מונע מאתר אינטרנט לא בטוח לסכן את פרטיותך ומתחמק מהסיכויים למעקב אחר נתונים על ידי כל גורם מקוון כזה.

דפדפן Tor לעומת שירותי VPN, ייתכן שתיתקל במהירות איטית יחסית אך היא גם מספקת לך כמעט את אותן תכונות כמו VPN. הם יכולים להפוך את חוויית הגלישה שלך לבטוחה יותר באמצעות הגבלת חטטנות נתונים זדוניות ולא רצויות. עם זאת, ניתן לגשת לאתרים החסומים באמצעות חיבור לדפדפן Tor.

אתה יכול לחבר את Tor בקלות ב- Windows, Mac OS X או Linux בלי להוריד שום תוכנה.

4 - VPN של Browsec

מבין אלפי תוספי VPN בחינם, Browsec VPN רשום בכמה יעילים, כאלו המועדפים על ידי משתמשים רבים ברחבי העולם. למרות העובדה כי כמעט לכל ה- VPN החינמי יש כמה בעיות חמורות המסכנים את פרטיותו של המשתמש, VPN של Browsec לא היווה איום עצום על הפרטיות..

עם VPN של Browsec תוכל לגשת לרוב התוכן החסום שאינו נגיש ללא שום פרוקסי. כמו כן, חשש וסיכון מרכזי בעת כניסה לאתר כזה יכול להיות מעקב אחר נתונים וחשיפת זהות שכמעט נעלמה דרך הסתרת IP על ידי Browsec.

עם זאת, אתה יכול לקבל את כל התכונות הללו באמצעות תהליך חיבור פשוט, כלומר VPN בלחיצה אחת המאפשר ומבטל.

סמנכ"ל רשת Gom Web

5 - עם VPN של Gom Web, אתה יכול לקבל הגנה אפשרית בלי להשקיע כסף. בהשוואה להרבה תוספי VPN בחינם, זה יכול להיות פיתרון טוב בהרבה לטרדות המקוונות שלך. זה יכול להיות גישה לאתרים חסומים, לעקוף מעקב לא רצוי וגם להגנת המידע באמצעות הצפנה.

כמו כל שירותי ה- VPN החינמיים הוא עשוי להגיב לאט, אבל זה לא נושא הנוגע למצב שאתה בטוח בזמן שאתה מקוון. כמו כן, חלק מהמשתמשים מתלוננים על תמיכת הלקוחות האטית והלא מגיבה שלהם.

סקירה ותצוגות של DotVPN באמצעות חלופות

פסק הדין של העורך

בטח ראית הורדות רבות של VPN חינמי למרות היותן קשורות לבעיות חמורות רבות. הסיבה לכך היא שאדם נכנס לרשימת המשתמשים לאחר צפייה בכמה תכונות אטרקטיביות המוצגות על ידי מרבית תוספי ה- VPN. עם זאת, מרבית המשתמשים מתמודדים עם המומים מעצבנים מיד לאחר הורדת VPNs כאלה, כולל סיומת DotVPN. תגובה מהדיון האם שווה להוריד סיומת של הולה VPN?.

לכן ההמלצה שלנו היא להשקיע את כספך במקום להסתכן בפרטיותך. כמה מספקי ה- VPN הטובים ביותר עם תכונות יעילות ותגובת לקוחות נהדרת זמינים כעת בעלות נמוכה להפליא כמו NordVPN ו- ExpressVPN.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me