بررسی و دیدگاه DotVPN با گزینه های دیگر

[ware_item id=33][/ware_item]

مانند بسیاری از سرویس های VPN ، DotVPN همچنین یک ارائه دهنده VPN است که اعتقاد دارد رمزگذاری داده های شما ، رفع انسداد وب سایت ها و پخش محتوای خود را رمزگذاری می کند..


آنها یک لیست کاربر طولانی ایجاد کرده اند که تقریباً 880،000 در فروشگاه وب Chrome است. مدتی نگذشته است که DotVPN راه اندازی شد و از سال 2014 سرویس های دیگر VPN را با بیش از 10 میلیون بارگیری از 160 کشور در سراسر جهان به عهده گرفت..

بیایید یک بررسی DotVPN را شروع کنیم

DotVPN یک سرویس VPN مبتنی بر هنگ کنگ است که با 4 از 5 ستاره در فروشگاه وب گوگل ، تقریباً 7000 نظر کاربر را بدست آورده است. این یک پسوند VPN رایگان است ، اما همچنین از ویژگی های پیشرفته ای برای خدمات پیشرفته استفاده می کند.

آنها ادعا می كنند كه تقریباً در ده كشور سرور دارند كه برای استفاده ی نسخه های رایگان و پریمیوم نیز آزاد است تا بین آنها جابجا شوند. DotVPN می تواند به عنوان افزونه مرورگر برای Chrome ، Firefox و Opera با نرم افزار برنامه موجود برای Android و iOS بارگیری شود.

وب سایت DotVPN

با این حال ، وب سایت آنها اطلاعات کافی درباره شرکت دارای پسوند DotVPN ندارد. آنها به تازگی آدرس و برخی اهداف تجاری خود را نشان داده اند.

سیاست حفظ حریم خصوصی

از آنجا که پسوند DotVPN در هنگ کنگ مستقر است ، باید انتظار داشته باشید که تمام اطلاعات در آنجا انجام شود. با این حال ، مشخص شد که این وب سایت در آلمان میزبان است که برای ساکنان حریم خصوصی کمی نگران کننده است زیرا سیاست حفظ حریم خصوصی آنها ادعا می کند که اطلاعات کاربر فقط در هنگ کنگ نگهداری می شود.

همچنین ، صفحه حریم خصوصی آنها نشان می دهد که داده های مشتری به منظور نوآوری تجربه مرور کاربران جمع آوری شده است. این قانون می گوید: "ما از استفاده شما از این سرویس ها برای ارائه اطلاعات به کاربر و بهینه سازی ، بهبود و توسعه خدمات استفاده می کنیم."

آنها این سیاست را دارند که آدرس IP واقعی یک فرد را به مدت 24 ساعت ذخیره کنند ، این کار اجتناب از مسائلی همچون هرزنامه ، کلاهبرداری یا عملکرد مخرب دیگر است..

ویژگی های DotVPN

بررسی و دیدگاه DotVPN با گزینه های دیگر

براساس وب سایت خود ، آنها دارای بسیاری از ویژگی های کارآمد هستند که برای مشتریان پرداخت شده خود پیشرفته تر می شوند. مهمترین مزیت برای جلب نظر کاربر مکان سرور آنهاست که می تواند به آنها کمک کند تا بیشتر محدودیت های محتوا و محاصره آنلاین را دور بزنند..

DotVPN ادعا می کند که رمزگذاری 4096 بیتی را در داده های کاربران خود ارائه می دهد که کمی سایه به نظر می رسد. دلیل این امر این است که آنها به RSA مراجعه می کنند اگرچه این میزان نیز دارای 2048 بیت می باشد. آنچه برای خوانندگان ما پیدا کرده ایم این است که آنها در واقع از AES 128 bit و AES 256 bit استفاده می کنند ، اما RSA برای دست زدن و تبادل کلیدهای رمزگذاری متقارن (AES) استفاده می شود. هدف از استفاده از چنین تاکتیکی این است که VPN آنها از همه دیگران متمایز شود.

DotVPN سهولت اتصال با یک اتصال ساده با یک کلیک را بیان می کند. همچنین ، آنها به دلیل موقعیت مکانی سرور خود عملکردی برای رفع انسداد موثر دارند ، اما با توجه به اینکه توسط ما تست شده و توسط بسیاری از کاربران دیگر مورد بررسی قرار گرفته است ، VPN قادر به دسترسی به مطالب محبوب مانند NetFlix و Hulu با سرور USA نیست..

چیزی که باید به خاطر داشته باشید اینست که وقتی هویت شما در معرض خطر است ، یک VPN فایده ای ندارد. این مورد در مورد DotVPN نیز وجود دارد. به دلیل مسدود کننده WebRTC و Flash player موجود در دسترس نیست ، می توانید آدرس IP کاربر فاش شود.

عملکرد DotVPN

عملکرد پسوند DotVPN از طریق ابزارهای مختلف تست بررسی می شود تا بتوانیم اطلاعات معتبری را در اختیار خوانندگان خود قرار دهیم تا پس از در نظر گرفتن آن ، آنها را از مشکلات نجات دهیم..

بررسی و دیدگاه DotVPN با گزینه های دیگر

برای سرعت, ما از ابزارهایی مانند speednet.net و fast.com برای آزمایش عملکرد DotVPN استفاده کرده ایم. مانند بسیاری از خدمات VPN ، سرعت را نیز بسیار کند می کند. درصد نشان داده شده توسط ابزارهای آزمایشی نسبت به آنچه که در هنگام پخش محتوا و بارگذاری وب سایتها خصوصاً مواردی که به داده های کمی سنگین نیاز دارند ، آنچنان کند نیست..

این آسان است طریقه استفاده همانطور که توسط ما آزمایش و تجربه شده است. می توانید به راحتی به برنامه افزودنی مرورگر و همچنین به برنامه موبایل وصل شوید.

تا آنجایی که پشتیبانی مشتری نگران است ، آن را کمی لجوج و به کاربران پاسخ بسیار کند داده می شود.

برنامه موبایل از DotVPN عملکرد بهتری نسبت به افزودنی مرورگر دارد. با این حال ، شما ممکن است برخی از مشکلات سرعت را در نرم افزار تلفن همراه نیز تجربه کنید.

DotVPN همانطور که توسط کاربران بررسی شده است

بیشتر کاربرانی که تجربه خود را در فروشگاه وب Chrome به اشتراک گذاشته اند ، موضوع اتصال سرور ، به ویژه با نسخه رایگان را بررسی کرده اند.

بررسی و دیدگاه DotVPN با گزینه های دیگر بررسی و دیدگاه DotVPN با گزینه های دیگر

با این حال ، بسیاری از کاربران از نسخه پریمیوم خود نیز ناامید شده اند و می گویند عملکرد هنگام کار با نسخه رایگان خود ناکارآمد است. چه مشکل سرور باشد ، چه به محتوای دیگری مانند Hulu یا Netflix دسترسی پیدا کرده و با مشکلات سرعت یکسانی روبرو شوید.

بررسی و دیدگاه DotVPN با گزینه های دیگر بررسی و دیدگاه DotVPN با گزینه های دیگر

این جایی است که به دلیل این مشکلات جدی که همچنان کاربر همچنان به DotVPN متصل می شود ، اذیت می شوید. با تجربه همه این موارد و پرداختن به چنین پاسخ هایی ، برخی از پسوندهای خوب VPN رایگان را در مقایسه با DotVPN که دارای مسائل نسبتاً کمتری هستند ، فیلتر کردیم..

بیایید نگاهی به گزینه DotVPN بیاندازید

داشتن VPN فقط کافی نیست. شما باید یکی را انتخاب کنید که به اندازه کافی ایمن باشد و از داده های شما در برابر تهدیدات احتمالی مانند حملات سایبری ، نظارت دولت و جاسوسی داده های شخص ثالث محافظت کند. بسیاری از VPN ها در تأمین امنیت کافی کارآمد نیستند و بدون اطلاع کاربر از آن ، در نشت داده ها دخیل هستند. با این حال ، یک رویکرد هوشمندانه بررسی ارتباط VPN شماست ، مهم نیست که از کدام ارائه دهنده VPN استفاده می کنید.

این مورد در مورد DotVPN نیز وجود دارد. حریم خصوصی آن و خط مشی های امنیتی داده های کاربر با برخی از اظهارات متناقض مبهم است. مانند هر ارائه دهنده VPN ، DotVPN همچنین ادعا می کند که ترافیک داده کاربر را رمزگذاری کند اما خط مشی خود را برای نظارت بر فعالیت های آنلاین آنها بیان می کند.

اگرچه ، DotVPN ادعا می کند این رفتار به عنوان گامی برای بداهه کردن تجربه آنلاین و خدمات آنها است ، با این حال ، هنگامی که اطلاعات از محافظت خارج نشود ، هر کسی می تواند از طریق آن دزدکی کند. همچنین ، آنها کوکی های مرورگر شما را به سرورهای خود منتقل می کنند. چنین سیاستی اگر توسط شرکت مورد سوء استفاده قرار نگیرد می تواند دسترسی نسبی به کاربران را برای افرادی که اعمال مخرب دارند فراهم کند.

بنابراین ، فردی که واقعاً می خواهد امنیت داشته باشد ، به ویژه درمورد اینکه در مورد آنها اشتباه گرفته شده هرگز سازش نخواهد کرد. همچنین ، هنگامی که گزینه های مختلفی دارید ، باید یکی را انتخاب کنید که فکر می کنید مناسب ترین و ارزش آن را در نظر دارد. با این حال ، چیزی که نمی توان از آن غافل شد این است که یک VPN رایگان یا یک برنامه افزودنی VPN نمی تواند به اندازه خدمات VPN با تعهد خالص و کامل کارآمد باشد.

5 بهترین گزینه DotVPN برای حداکثر حریم خصوصی

1 - Cyberghost VPN

Cyberghost یک پروکسی رایگان است که همچنین یک برنامه Cyberghost را منتشر کرده است که می تواند به راحتی یک رایانه شخصی یا موبایل باشد بر روی دستگاه شما نصب شود. آنها ادعا می کنند در حالی که محاصره کردن محتوا ، امنیت و ناشناس بودن کامل اطلاعات شما را ارائه می دهند ، اما هدف اصلی آنها محافظت است.

با استفاده از فرایند ورود به سیستم ساده ، از پسوند مرورگر استفاده می کند. برنامه افزودنی Chrome از CyberGhost VPN برای استفاده بسیار راحت است زیرا اطمینان حاصل می کند که با یک کلیک بدون عارضه و فعال و غیر فعال است. با پسوند VPN رایگان CyberGhost ، تقریباً همه ویژگی های لازم از جمله رفع انسداد محتوای محدود ، جلوگیری از حملات سایبری احتمالی و از همه مهمتر ناشناس بودن با رمزگذاری داده ها در اختیار شما قرار می گیرد..

با این حال ، این ویژگی ها با خدمات پریمیوم خود که حتی بیشتر از آن نیز می توانند به دنبال آن باشند ، تا حد فوق العاده ای افزایش یافته اند.

2 - TunnelBear VPN

TunnelBear یک پسوند VPN محبوب در سراسر جهان است. این می تواند یک راه حل عالی برای افرادی باشد که به دنبال حفظ حریم خصوصی هستند به ویژه برای افرادی که مرتباً به یک شبکه Wi-Fi نا امن متصل می شوند یا بیشتر به Wi-Fi عمومی متصل هستند.

از طریق این ویژگی محافظ ، به کاربران امکان مرور ایمن و بدون خطر پیگیری آنلاین فراهم می شود. طبق گفته وب فروشگاه Chrome ، TunnelBear یک سرویس VPN است که توسط بیش از 14 میلیون کاربر که یک اتصال تک کلیک آسان دارند ، به آن پیوسته است. با این حال ، مانند هر VPN رایگان ، TunnelBear همچنین در مورد محتوای جریان سنگین به ویژه Netflix یک مسئله دارد. اما وقتی کاربر به سرویس حق بیمه خود تغییر می کند ، می توان این موارد را تا حد بسیار بیشتری پذیرفت.

بررسی و دیدگاه DotVPN با گزینه های دیگر

3 - مرورگر Tor

وقتی در مورد ناشناس بودن صحبت می کنید ، مرورگر Tor یک نرم افزار محبوبیت ثابت است که داده های یک فرد را رمزگذاری می کند. این یک وب سایت ناامن را به خطر می اندازد که حریم شخصی شما را به خطر بیاندازد و از احتمال ردیابی داده توسط هر منبع آنلاین جلوگیری می کند.

مرورگر Tor سرویسهای VS VP ، شما ممکن است سرعت نسبتاً کند را تجربه کنید اما تقریباً ویژگیهای مشابه VPN را نیز در اختیار شما قرار می دهد. آنها می توانند با محدود کردن جاسوسی کردن داده های مخرب و ناخواسته ، تجربه مرور شما را امن تر کنند. اما از طریق اتصال مرورگر Tor به سایتهای مسدود شده نیز می توان دسترسی پیدا کرد.

شما به راحتی می توانید Tor را در ویندوز ، Mac OS X یا Linux متصل کنید بدون اینکه هیچ نرم افزاری را بارگیری کنید.

4 - مرورگر VPN

در بین هزاران برنامه افزودنی رایگان VPN ، Browsec VPN در برخی از موارد کارآمد ذکر شده است که توسط بسیاری از کاربران در سراسر جهان ترجیح داده می شود. با وجود این واقعیت که تقریباً همه VPN های رایگان برخی از مشکلات جدی را برای حفظ حریم خصوصی کاربران به همراه دارند ، Browsec VPN تهدیدی گسترده برای حریم خصوصی ایجاد نکرده است.

با Browsec VPN می توانید به بسیاری از محتوای مسدود شده دسترسی پیدا کنید که بدون هیچ گونه پروکسی قابل دسترسی نیست. همچنین ، یک نگرانی و خطر عمده در حین دسترسی به چنین سایتی می تواند ردیابی داده ها و قرار گرفتن در معرض هویت باشد که تقریباً از طریق IP مشاهده توسط Browsec از بین می رود..

با این حال ، شما می توانید تمام این ویژگی ها را با یک فرآیند اتصال ساده بدست آورید ، یعنی یک کلیک VPN را فعال و غیرفعال کنید.

Gom Web VPN

5 - با Gom Web VPN ، می توانید بدون سرمایه گذاری پول ، از یک محافظت احتمالی برخوردار شوید. در مقایسه با بسیاری از برنامه های افزودنی VPN رایگان ، این می تواند یک راه حل بسیار بهتر برای دردسرهای آنلاین شما باشد. این می تواند دسترسی به وب سایت های مسدود شده ، دور زدن ردیابی ناخواسته و همچنین محافظت از داده ها از طریق رمزگذاری باشد.

مانند همه سرویس های رایگان VPN ، ممکن است کند عمل کند اما تا آنجا که در هنگام آنلاین بودن امن باشید ، مسئله ای نگران کننده نیست. همچنین ، برخی از کاربران از حمایت آهسته و بی پاسخ مشتری خود شکایت می کنند.

بررسی و دیدگاه DotVPN با گزینه های دیگر

حکم ویرایشگر

شما باید بسیاری از بارگیری های VPN رایگان را مشاهده کرده باشید با وجود این واقعیت که آنها به بسیاری از مشکلات جدی مربوط می شوند. این امر به این دلیل است که فرد بعد از مشاهده برخی از ویژگیهای جذاب که توسط اکثر برنامه های افزودنی VPN نمایش داده می شود ، وارد لیست کاربر می شود. با این حال ، بسیاری از کاربران بلافاصله پس از بارگیری چنین VPN هایی از جمله پسوند DotVPN ، فشارهای آزار دهنده ای را تجربه می کنند. پیشنهاد از بحث آیا پسوند Hola VPN ارزش بارگیری دارد?.

بنابراین ، توصیه ما این است که به جای اینکه رعایت حریم شخصی شما شود ، پول خود را سرمایه گذاری کنید. برخی از بهترین ارائه دهندگان VPN با ویژگی های کارآمد و پاسخگویی عالی به مشتری ، هم اکنون با هزینه ای بسیار شگفت آور مانند NordVPN و ExpressVPN در دسترس هستند.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me