DotVPN Recenze a pohledy s alternativami

[ware_item id=33][/ware_item]

DotVPN je, stejně jako mnoho služeb VPN, také poskytovatelem VPN, o kterém se předpokládá, že šifruje přenos dat, odblokuje webové stránky a streamuje obsah..


Vytvořili dlouhý seznam uživatelů, který je v Internetovém obchodě Chrome téměř 880 000. Od zavedení DotVPN už dlouho nebylo a od roku 2014 převzalo další služby VPN s více než 10 miliony stažení ze 160 zemí celého světa..

Začněme s kontrolou DotVPN

DotVPN je síť VPN založená v Hongkongu, která získala téměř 7000 uživatelských recenzí se 4 z 5 hvězdiček v Internetovém obchodě Google. Jedná se o bezplatné rozšíření VPN, ale také nabízí prémiové služby pro pokročilé funkce.

Tvrdí, že mají servery v téměř deseti zemích, které jsou otevřené pro uživatele prémiové i bezplatné verze. DotVPN lze stáhnout jako rozšíření prohlížeče pro Chrome, Firefox a Opera s aplikačním softwarem dostupným pro Android a iOS.

Web DotVPN

Jejich web však nemá dostatek informací o společnosti, která vlastní rozšíření DotVPN. Právě zobrazili svou adresu a některé obchodní cíle.

Zásady ochrany osobních údajů

Protože rozšíření DotVPN sídlí v Hongkongu, je třeba očekávat, že tam budou pokračovat všechny informace. Bylo však zjištěno, že tento web je hostován v Německu, což se trochu týká obyvatelů na ochranu soukromí, protože jejich zásady ochrany soukromí tvrdí, že informace o uživateli jsou právě uchovávány v Hongkongu.

Na jejich stránce ochrany osobních údajů se také zobrazuje, že se shromažďují údaje o zákaznících za účelem inovovat zážitek z prohlížení uživatelů. Uvádí se v ní: „Sledujeme vaše využívání služeb k poskytování statistik uživatelům ak optimalizaci, zlepšování a rozvoji služeb.“

Mají zásady ukládat skutečnou IP adresu jednotlivce po dobu 24 hodin, aby se předešlo problémům, jako je spam, podvod nebo jiný škodlivý skutek.

Vlastnosti DotVPN

DotVPN Recenze a pohledy s alternativami

Podle jejich webových stránek mají mnoho efektivních funkcí, které jsou pro jejich placené zákazníky pokročilejší. Největší výhodou získání přitažlivosti uživatelů je umístění serveru, které by jim mohlo pomoci obejít většinu omezení obsahu a online blokády.

DotVPN tvrdí, že svým uživatelským datům poskytuje šifrování 4096 bitů, což se zdá být trochu stinné. Je to proto, že odkazují na RSA, i když má také 2048 bitů. Pro naše čtenáře jsme zjistili, že ve skutečnosti používají AES 128 bitů a AES 256 bitů, RSA se však používá pro handshake a výměnu symetrických (AES) šifrovacích klíčů. Účelem použití takové taktiky je, aby jejich VPN vynikla od všech ostatních.

DotVPN uvádí snadné připojení pomocí jednoduchého připojení jedním kliknutím. Tvrdí také efektivní výkon odblokování vzhledem k jejich umístění na serveru, avšak jak jsme na základě testování a oslovení mnoha dalšími uživateli VPN nedokázali získat přístup k oblíbenému obsahu, jako jsou NetFlix a Hulu, se serverem USA.

Musíte si pamatovat, že VPN není k ničemu, když je vaše identita ohrožena. To je také případ DotVPN; IP adresa uživatele by mohla uniknout v důsledku nedostupného blokátoru WebRTC a přehrávače Flash.

Výkon DotVPN

Výkon rozšíření DotVPN je kontrolován pomocí různých testovacích nástrojů, abychom mohli našim čtenářům poskytnout autentické informace, které je po zvážení uchová před problémy..

DotVPN Recenze a pohledy s alternativami

Pro rychlost, Použili jsme nástroje jako speednet.net a fast.com k testování výkonu DotVPN. Stejně jako většina služeb VPN také rychlost výrazně zpomaluje. Procento ukázané testovacími nástroji nebylo tak pomalé ve srovnání s tím, co jsme zažili při streamování obsahu a nahrávání webových stránek, zejména těch, které vyžadují trochu těžká data..

Je to snadné Používání jak jsme vyzkoušeli a zažili. Můžete se snadno připojit k doplňku prohlížeče a také k mobilní aplikaci.

Pokud Zákaznická podpora je znepokojen, je to trochu zdlouhavé a uživatelé dostávají extrémně pomalou odezvu.

Mobilní aplikace DotVPN funguje lépe ve srovnání s doplňkem prohlížeče. Některé problémy s rychlostí však mohou nastat i v mobilním softwaru.

DotVPN as přezkoumané uživateli

Většina uživatelů, kteří sdíleli své zkušenosti s Internetovým obchodem Chrome, se zabývala problémem připojení k serveru, zejména bezplatnou verzí.

DotVPN Recenze a pohledy s alternativami DotVPN Recenze a pohledy s alternativami

Mnoho uživatelů je však také spokojeno se svou prémiovou verzí a tvrdí, že výkon zůstává neefektivní, protože se při používání jejich bezplatné verze setkali. Ať už jde o problém serveru, přístup k obsahu, jako je Hulu nebo Netflix, a čelí stejným problémům s rychlostí.

DotVPN Recenze a pohledy s alternativami DotVPN Recenze a pohledy s alternativami

To je místo, kde se uživatel zlobí kvůli těmto vážným problémům, které se neustále zvyšují, protože uživatel zůstává připojen k DotVPN. Zkušenosti a řešení těchto odpovědí jsme odfiltrovali některá z dobrých bezplatných rozšíření VPN ve srovnání s DotVPN, které mají relativně méně problémů..

Podívejme se na alternativu DotVPN

Mít VPN nestačí. Musíte vybrat ten, který je dostatečně bezpečný pro ochranu vašich dat před potenciálními hrozbami, jako jsou počítačové útoky, vládní dohled a snoopery dat třetích stran. Mnoho sítí VPN není efektivní při zajišťování dostatečné bezpečnosti a podílí se na úniku dat, aniž by o tom byl uživatel informován. Inteligentním přístupem je však kontrola připojení VPN, bez ohledu na to, který poskytovatel VPN používáte.

To je také případ DotVPN. Její zásady ochrany osobních údajů a zabezpečení dat uživatele jsou vágní s některými protichůdnými tvrzeními. DotVPN, stejně jako každý poskytovatel VPN, také tvrdí, že šifruje přenos dat uživatele, ale také uvádí svou politiku sledování svých online aktivit.

Přestože DotVPN prohlašuje toto chování jako krok k improvizaci online zážitku a jejich služeb, jakmile jsou informace mimo ochranu, mohl by se skrze ně dostat kdokoli. Také přenášejí soubory cookie vašeho prohlížeče na jejich vlastní servery. Taková politika, pokud by nebyla zneužita společností, by mohla poskytnout relativně jednoduchý datový přístup uživatelů k těm, kteří mají škodlivé činy.

Jednotlivec, který opravdu chce zabezpečení, proto nikdy nekompromituje, zejména co se týká zmatení. Také, pokud máte různé možnosti, musíte vybrat tu, kterou považujete za nejvhodnější a nejvýhodnější. Jedna věc, kterou nelze přehlédnout, je, že bezplatná VPN nebo rozšíření VPN nemůže být tak efektivní jako čisté a plné zástavní VPN služby..

5 nejlepších alternativ DotVPN pro maximální soukromí

1 - Cyberghost VPN

Cyberghost je bezplatný server proxy, který také vydal aplikaci Cyberghost, kterou lze snadno nainstalovat do vašeho zařízení, ať už je to počítač nebo mobilní telefon. Tvrdí, že vaše data poskytují úplnou bezpečnost a anonymitu při odblokování obsahu, ale jejich hlavním cílem je ochrana.

Má snadno použitelné rozšíření prohlížeče s jednoduchým procesem přihlášení. Rozšíření prohlížeče Chrome o CyberGhost VPN je velmi pohodlné, protože zajišťuje nekomplikované povolení a zakázání jedním kliknutím. S rozšířením VPN CyberGhost zdarma získáte téměř všechny potřebné funkce, jako je například odblokování omezeného obsahu, vyhýbání se možným kybernetickým útokům a především anonymita s šifrováním dat.

Všechny tyto funkce jsou však díky svým prémiovým službám rozšířeny na mimořádnou úroveň, které ještě více hledají.

2 - VPN TunnelBear

TunnelBear je populární rozšíření VPN po celém světě. Mohlo by to být skvělé řešení pro ty, kteří hledají soukromí, zejména pro ty, kteří se pravidelně připojují k nezabezpečené síti Wi-Fi nebo jsou většinou připojeni k veřejným Wi-Fi.

Prostřednictvím této ochranné funkce jsou uživatelům poskytovány zabezpečené prohlížení bez rizika online sledování. Podle Internetového obchodu Chrome je TunnelBear službou VPN, ke které se připojilo více než 14 milionů uživatelů, kteří mají snadné připojení jedním kliknutím. Nicméně, stejně jako každá bezplatná VPN, i TunnelBear má problém týkající se obsahu s velkým proudem, zejména Netflix. Tyto problémy však mohou být vyřešeny v mnohem větší míře, když se uživatel přepne na prémiovou službu.

DotVPN Recenze a pohledy s alternativami

3 - Tor Browser

Když mluvíme o anonymitě, Tor prohlížeč je software, který neustále získává popularitu a šifruje data jednotlivce. Zabraňuje nezabezpečenému webu, aby riskoval vaše soukromí, a vyhýbá se šancím na sledování dat z jakéhokoli takového zdroje online.

Pokud používáte služby VPN prohlížeče VS VPN, můžete zaznamenat relativně nízkou rychlost, ale také vám poskytuje téměř stejné funkce jako VPN. Mohli by vám zpříjemnit práci s prohlížením omezením škodlivého a nežádoucího snoopingu dat. K blokovaným webům však lze přistupovat také připojením prohlížeče Tor.

Můžete snadno připojit Tor na Windows, Mac OS X nebo Linux bez stahování jakéhokoli softwaru.

4 - Browsec VPN

Mezi tisíci bezplatných rozšíření VPN je VPN Browsec VPN uvedena mezi některými účinnými, která preferuje mnoho uživatelů po celém světě. Navzdory skutečnosti, že téměř všechny bezplatné sítě VPN mají některé vážné problémy ohrožující soukromí uživatele, síť Browsec VPN nepředstavovala pro soukromí obrovské nebezpečí.

S Browsec VPN jste mohli přistupovat k většině blokovaného obsahu, který je nepřístupný bez proxy. Velkým problémem a rizikem při přístupu na tyto stránky může být také sledování dat a odhalení identity, které je téměř zmizeno díky zakrytí IP pomocí Browsec.

Všechny tyto funkce byste však mohli získat jednoduchým procesem připojení, tj. Povolením a deaktivací VPN na jedno kliknutí.

Gom Web VPN

5 - S technologií Gom Web VPN můžete získat možnou ochranu bez investování peněz. Ve srovnání s mnoha bezplatnými rozšířeními VPN by to mohlo být mnohem lepší řešení vašich online potíží. Mohlo by to být přístup k blokovaným webům, obcházení nežádoucího sledování a také ochrana dat pomocí šifrování.

Stejně jako všechny bezplatné služby VPN může reagovat pomalu, ale nejedná se o problém, pokud jste v bezpečí, když jste online. Někteří uživatelé si také stěžují na svou pomalou a nereagující zákaznickou podporu.

DotVPN Recenze a pohledy s alternativami

Editorův verdikt

Museli jste vidět mnoho stahování bezplatné VPN, přestože se týkají mnoha závažných problémů. Důvodem je, že jednotlivec se dostane do seznamu uživatelů po zobrazení některých atraktivních funkcí zobrazovaných většinou rozšíření VPN. Většina uživatelů však čelí nepříjemným ruchům okamžitě po stažení takových VPN, včetně rozšíření DotVPN. Od diskuze je rozšíření Hola VPN vhodné stáhnout?.

Doporučujeme proto investovat své peníze místo riskovat vaše soukromí. Někteří z nejlepších poskytovatelů VPN s účinnými funkcemi a skvělou reakcí zákazníků jsou nyní k dispozici za neuvěřitelně nízké náklady, jako jsou NordVPN a ExpressVPN.