Hola VPN apskats: vai Hola ir droši lietot? Un alternatīvas

[ware_item id=33][/ware_item]

Problēmas internetā par hola VPN un mulsinošās debates par hola drošību piespieda mani izšķilt detalizētu hola pārskatu.


Esmu pievienojies daudzām kopienām, lai uzzinātu par VPN lietotāju pieredzi, un vaicāju speciālistiem par viņu ieteikumiem.

Internets ir pilns ar privātumu graujošām ziņām, piemēram;

Nesenā “Hola VPN nolaupīšana, izmantojot MyEtherWallet kriptovalūtu,Un ziņas lietotāja joslas platuma pārdošana, ko veic Hola VPN ievērojami novirzīja lietotājus no hola VPN izmantošanas.

Padziļināsimies un uzzināsim!

Lielākā daļa labāko VPN pakalpojumu sniedzēju izmanto dažādus virtuālos serverus no dažādām valstīm. Serveri faktiski ieguva joslas platumu, lai lietotājiem piešķirtu un ļautu viņiem novirzīt trafiku uz šifrētu tuneli.

Hola VPN gadījumā viņi izmanto vienādranga savienojumu ar saviem lietotājiem vai uzstādītājiem. Tas ir tāpat kā Torrenting, kur daudzi sējēji izmanto viens otru failu daļās un daļēji lejupielādē.

Apjucis?

Jūs varat iegūt labu priekšstatu par P2P procesu, apskatot sadaļu “Kā darbojas straumēšana”.

Pāriesim pie hola VPN aspektiem, par kuriem cilvēki visvairāk sajaucas.

Vai Hola ir pilnīgi BEZMAKSAS?

Hola VPN parasti izmanto kā bezmaksas pakalpojumu, un tas neatšķiras no daudziem bezmaksas VPN.

Domā kāpēc?

Tāpat kā lielākajai daļai bezmaksas VPN, arī hola VPN ir premium pakalpojums, un bezmaksas versija tiek izmantota kā spēcīgs rīks, lai bezmaksas VPN lietotājus novirzītu uz premium versiju..

Šeit ir redzamas atšķirības starp bezmaksas hola VPN un Hola Plus (premium)

Bezmaksas versijā jūs esat līdzinieks - tas nozīmē, ka tā vietā, lai būtu savienots ar serveri, jūsu signāli tiek tunelēti, izmantojot tā lietotāju savienojumu. Bet apmaksātos hola VPN pakalpojumos varat izmantot hola VPN, neizmantojot neizmantotos resursus tīklā.

Hola VPN apskats: vai Hola ir droši lietot? Un alternatīvas

Ne tikai šo!

Hola VPN savus bezmaksas abonentus izmanto kā robottīklu un pārdod to saviem apmaksātajiem klientiem par papildu 20 GB.

Kā es pieredzēju, Hola plus pakalpojums ir ātrāks nekā bezmaksas versija. Tas galvenokārt ir paredzēts lietotāju sarunām no bezmaksas uz premium, ko varēja redzēt lielākajā daļā VPN ar bezmaksas versijām.

Dažas vispārīgas atšķirības starp Hola bezmaksas pakalpojumu un Hola Plus ir;

 • Premium vienlaikus nodrošina savienojumu ar 10 ierīcēm.
 • 30+ IP visā pasaulē
 • Ātrākas IP izmaiņas

Vai Hola ir drošs lietošanā??

Drošība ir ievērojams iemesls, kāpēc cilvēki izvēlas VPN.

Bet!

Ko darīt, ja pats VPN uzņēmums ziņo vai pieņem privātuma kompromisu? Neviens nekad neizvēlēsies šādu VPN. Apmēram pirms sešiem mēnešiem, 2018. gada jūlijā, Hola VPN emuārs paziņoja par Hola VPN hroma pagarinājuma uzlaušanu.

Bet kā kopīgu žestu Hola komanda par to bija ziņojusi arī vienkāršākā veidā, uzsverot viņu mēģinājumus un priekšstatu par drošības ielāpu..

Tomēr nekad nevaru uzticēties kompromitētam VPN bez pilnīga privātuma un drošības apstiprinājuma. Meklējot Hola VPN drošību, es biju liecinieks dažādiem jaunumiem, kas ziņo par datu noplūdi un ievainojamības izmantošanu.

Tajā brīdī man radās jautājums, vai Hola VPN vadība ir pieprasījusi arī drošības labojumu, kad pašas pirmās ziņas parādījās internetā, bet atkal tika paustas bažas par privātumu. Tad vai ir garantija, ka šīs ir pēdējās ziņas par nedrošību?

Vai Hola ved žurnālus?

Hola VPN neatbalsta stingru aizliegumu reģistrēties, arī viņi neapgalvo, ka reģistrējas, bet, padziļināti izpētot savas privātuma politikas detaļas, atklāja daudzas slēptās politikas..

Viņi reģistrē daudz informācijas!

Bet tas ir acīmredzams daudzos bezmaksas VPN, tāpēc tas mani nepārsteidz. Bet vairums VPN maskē savu politiku ar tādiem attaisnojumiem kā; datu vākšana ir paredzēta, lai uzlabotu lietotāju pieredzi utt.

VPN privātuma politikā ir daudz informācijas, un lielākā daļa cilvēku izvairās to lasīt. Tas ir tas, kas sniedz vairāk iespēju atbrīvot VPN.

Bet jums nav jāuztraucas.

Es esmu rūpīgi izgājis cauri Hola VPN privātuma politikai un atradis daudz lietu, kas varētu attiekties arī uz jums.

Paskatīsimies.

 • Pirmkārt, viņi reģistrē jūsu aktivitātes, izmantoto pārlūku un to, cik daudz laika jūs pavadāt katrā lapā. Gandrīz tas pats, kas atļauts interneta pakalpojumu sniedzējiem FCC jaunajā tīkla neitralitātes regulējumā, un cilvēki par to dusmojas kopš apstiprināšanas.

Hola VPN apskats: vai Hola ir droši lietot? Un alternatīvas

 • Turklāt Hola VPN personiskās informācijas sadaļā norāda, ka viņi patur jūsu e-pasta adresi, jūsu vārds un acu atvērējs ir arī jūsu IP adrese. Šī konkrētā klauzula man liek domāt, ka tad kāda ir VPN esamība?

Hola VPN apskats: vai Hola ir droši lietot? Un alternatīvas

 • Jums jādomā, ka nevar būt nekas cits postošs. Bet ir taču.

Arī Hola VPN dalās ar jūsu informāciju.

Šokējoši?

Arī Hola VPN privātuma politika mani šokēja, kad viņi dalās manā personīgajā informācijā, kas tad paliek. Kā minēts, viņi dalās ar informāciju ar “meitas un saistītajiem uzņēmumiem”, taču viņi nav precizējuši, kas ir šīs vienības. Pat ja hola VPN to norāda, joprojām pastāv bažas, ka liela daļa manu sensitīvo datu tiek glabāta un kopīgota ar trešajām personām neatkarīgi no tā, kas viņi ir.

Hola VPN apskats: vai Hola ir droši lietot? Un alternatīvas

Kā jau teicu iepriekš, neskatoties uz šādām uzmācīgām privātuma klauzulām, daudzi bezmaksas VPN apgalvo, ka viņi nekad neapkopo, nedalās un neuzglabā lietotāju informāciju. Kamēr Hola VPN pārskatīja, es biju atradis līdzīgas pretenzijas.

Šeit ir piemērs.

Hola VPN apskats: vai Hola ir droši lietot? Un alternatīvas

Šī ir prasība, kuru atradu Hola VPN FAQ sadaļā. Tātad šīs ir lietas, kas mulsina cilvēkus, un viņi uzskata bezmaksas VPN par drošu. Bet, ja ir nopietna problēma, vairums bezmaksas VPN pasargā sevi no deklarācijas, ko viņi ir iesnieguši savā privātuma politikā.

Produktu lietotāja pārskats vietnē Reddit

Reddit es uzskatu par platformu, kurā ikviens var iegūt autentisku un tiešu lietotāju pārskatu. Tāpēc, lai pārskatītu hola VPN, no lietotāja viedokļa es devos uz šo vietni.

Pārsteidzoši, ka par hola VPN bija daudz jautājumu, diskusiju, jaunumu un pieredzes, un katra komentāra caurskatīšana prasīja daudz laika.

Bet es droši varētu teikt, ka vairums komentāru liek domāt, ka jāpaliek prom un neizmantojiet Hola VPN.

Šeit ir daži piemēri.

Hola VPN, daloties ar manu negatīvo pieredzi no r / pcmasterrace

Ir arī daži detalizēti viedokļi.
Karte

Karte

5 labākās Hola alternatīvas:

Kāpēc vairums lietotāju meklē alternatīvas hola? Viņi varēja arī meklēt labāko VPN. Varbūtējais iemesls ir tas, ka ir dažas efektīvas hola VPN funkcijas, kuras lietotāji nevēlas zaudēt.

Šīs funkcijas liek lietotājiem iegūt alternatīvu, kā arī privātumu, kas tika apdraudēts hola VPN dēļ.

Ļaujiet dziļi izpētīt Hola VPN alternatīvas.

Šeit ir daži uzticamie bezmaksas VPN pakalpojumi, kas atšķirībā no Hola sniegs labāku drošību un privātumu.

1 - DotVPN

DotVPN ir viens no populārākajiem VPN paplašinājumiem un episks risinājums tiem, kuri meklē Hola alternatīvas. Šis VPN 2014. gadā ir iebruka internetā un ir guvis milzīgu atsaucību no interneta lietotājiem. DotVPN ir gandrīz 10 miljoni lejupielāžu no visām pasaules valstīm.

Ir noteiktas priekšrocības, par kurām lietotāji lielākoties apsver DotVPN;

 • Neierobežots joslas platums var būt ļoti izdevīgs, lejupielādējot un straumējot smagu saturu.
 • Plašs servera pārklājums ar neierobežotu pārslēgšanu var sniegt jums daudzas uzlabotas iespējas atbloķēt saturu, nepārtraukti savienojot serverus, līdz esat veiksmīgi atbloķējis vēlamo saturu.
 • Vienkārši lietojams DotVPN ir ārkārtīgi noderīga interneta lietotājiem, jo ​​īpaši tiem, kas ir jauni VPN tehnoloģijās.
 • Tādas iespējas kā Bezmaksas TOR integrētā ugunsmūra iekšpusē pievienojiet papildu aizsardzības līmeni pārlūkošanai internetā.

DotVPN ir pieejams lejupielādei pārlūkprogrammās Chrome, Firefox un Opera. Tas šifrē lietotāju trafiku ar 4096 bitu atslēgu, kas ir divreiz spēcīgāka nekā banku standarti. Tāpēc tā ir saprātīga izvēle anonīmai satura pārlūkošanai un atbloķēšanai.

2 - BetternetVPN

Betternet ir VPN paplašinājums, kas iepriekš bija pieejams mobilajām ierīcēm, taču to varēja lejupielādēt kā papildinājumu pārlūkam Chrome, Firefox un kā lietotni operētājsistēmai Windows. Izmantojot betternetVPN, jūs varat iegūt noteiktas priekšrocības, kas Hola VPN nav efektīvas vai to vispār nav. Tāpēc BetternetVPN ir arī viens no labākajiem Hola alternatīvu variantiem.

 • Nav datu ierobežojumu ar Betternet VPN lietotājiem nodrošina lielu ekspozīciju un gandarījumu, lejupielādējot un straumējot saturu, kam nepieciešami milzīgi dati. Izmantojot daudzos VPN, lietotāji saskaras ar kaitinošiem ierobežojumiem, kas ierobežo tos līdz noteiktam lietojuma līmenim.
 • Anonimitāte ar nedalītu IP adresi ir lielākā priekšrocība, kuru jūs nevarējāt iegūt, izvēloties HolaVPN paplašinājumu. Lietotājiem ir pilnīga anonimitāte ar koplietotu paroli un nulles žurnāla politiku.
 • Viena pieskāriena savienojums ir iespējama, izmantojot savienojuma slēdzi, kuru pārlūkā iegūstat pēc BetternetVPN lejupielādes. Tāpēc tas ir ārkārtīgi ērti lietojams VPN pakalpojums.

Tas ir VPN paplašinājums, ko var lejupielādēt pārlūkprogrammās Chrome un Firefox. Tas atbalsta arī lielāko daļu platformu, piemēram, Windows, Mac, iOS un Android.

3 - vējraksts VPN

Ja jūs meklējat bezmaksas VPN pakalpojumu ar funkcijām, kas ir līdzvērtīgas maksas VPN pakalpojumam, nekā Windscribe, ir pārliecinoša izvēle, kuru varat veikt kā Hola alternatīvu. Izsmalcinātās iespējas, kuras piedāvā Windscribe VPN, ir;

 • 10 GB dati ir milzīgs datu ierobežojums no Windscribe VPN, caur kuru varat pārlūkot bez spriedzes interneta pārlūkošanu.
 • Bloķējiet reklāmas, tīmekļa izsekotājus un bākugunis vietnēs, kuras izmantojat katru dienu. Tas varētu ievērojami uzlabot jūsu pārlūkošanas pieredzi, jo liels daudzums uzmācīgu reklāmu sabojā tīmekļa sērfošanu.
 • DNS aizsargs un slepkava ir papildu un iepriekšējas iespējas, kuras jūs saņemat, izmantojot VPN Windscribe.
 • saite ir unikāla funkcija, ar kuras palīdzību lietotājs var pārbaudīt izsekotāju skaitu, kas pastāv noteiktā vietnē.

Windscribe VPN ir savietojams ar visām populārajām ierīcēm, piemēram, Android, iOS, Linux, Windows un Mac. Tomēr Windscribe VPN negatīvie ir tas, ka tie ierobežo bezmaksas pakalpojumu lietotāju serveru skaitu.

Vējrakstu var lejupielādēt kā pārlūka Chrome un Firefox paplašinājumu.

4 - Zenmate VPN

Atbilstoši savām īpašībām un, kā apgalvo vietne, Zenmate VPN ir pilnīgs kibernoziegumu risinājums VPN meklētājiem. Tā ir piemērota Hola alternatīva, kas piedāvā drošu un privātu piekļuvi jūsu iecienītam saturam. Tāpēc tas ir ieguvis milzīgu lietotāju skaitu, kas ir vairāk nekā 40 miljoni no visas pasaules.

 • Milzīgs serveru tīkls ir pārsteidzoši noderīga lietotājiem un sniedz viņiem lielākas iespējas satura atbloķēšanai un piekļuvei ierobežotām vietnēm. Turklāt Zenmate VPN sniedz klientiem iespēju izvēlēties serveri pēc pašu izvēles.
 • Zenmate VPN aizsargā jūs pret trešo pušu tirgotājiem un izsekotājiem kas novērš iespējas iegūt dažādas mērķa reklāmas.
 • Aizsargā no IP, DNS un WebRTC noplūdes kas ir pieejami tikai dažiem VPN pakalpojumu sniedzējiem.

Līdztekus tam Zenmate ir ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs, kas aizsargā jūs no iespējamām ievainojamībām un kiberuzbrukumiem. Tomēr ir tikai četri VPN serveri, no kuriem izvēlēties, ja esat bezmaksas VPN klients.

Jūs varat iegūt Zenmate pārlūkprogrammām Chrome, Firefox un Opera.

5 - TunnelBear VPN

TunnelBear VPN ir VPN pakalpojums ar efektīvām drošības funkcijām, kas to aizpilda ar visvairāk ieteiktajām Hola alternatīvām. Šim VPN paplašinājumam ir priekšrocības salīdzinājumā ar HolaVPN, pateicoties dažām priekšrocībām, ko lietotāji gūst no tā.

 • AES 256 bitu šifrēšana kas ir visaizsargātākais un progresīvākais datu aizsardzības šifrēšanas protokols. Tādēļ jūsu datu trafiks ir viszemākais iespējamais.
 • Efektīvs ātrums ir vēl viena galvenā funkcija, kuras dēļ VPN vērts padomāt. Jūs varētu straumēt saturu, nesaskaroties ar kaitinošiem traucējumiem.
 • Tas ir Lietotāju draudzīgs VPN pakalpojums un lietotāji ar to var viegli rīkoties, īpaši tie, kuri izvairās no ilgstoša savienojuma procesa.
 • Lietotājiem ir plašs iespēja izvēlēties serverus no 20 valstīm pēc savas izvēles. Tas nozīmē, ka atbloķēšana kļūst ērtāka un vienkāršāka gandrīz ar katru saturu.

Visā pasaulē ir vairāk nekā 40 miljoni lietotāju, kuri ir iegādājušies TunnelBear VPN savām pārlūkprogrammām. Tas atbalsta gandrīz visas ierīces, piemēram, Windows, Mac, iOS, Android, Smart TV, Apple TV, Chromecast un Ruko.

Jūs varētu lejupielādēt TunnelBear VPN pārlūkā Chrome un Opera.

Jums jāapsver viena no Hola alternatīvām

Uzzinot visus šos faktus, jums ir jāpieņem lēmums izvēlēties kādu no Hola alternatīvām. Cilvēki, kuri jau izmanto Hola VPN, iespējams, nav pieredzējuši šādus ierakstus, iespējams, ir saistīti ar viņu VPN izmantošanu, vai arī iespējams, ka šādu problēmu nevar spriest, piemēram, par joslas platuma pārdošanu vai IP izmantošanu.

Lielākā daļa Hola alternatīvu, kuras mēs esam apsprieduši šajā rakstā, ir VPN paplašinājums, taču tās nodrošina apmierinošus pakalpojumus. Tomēr indivīdiem, kas meklē pilnu paketi ar stabilu drošību, vienmērīgu straumēšanu, zibens ātrumu, neierobežotu datu izmantošanu, straumēšanu un daudz ko citu, nekā jums jāizvēlas pilna ķīlas VPN sniedzējs, piemēram, ExpressVPN, CyberghostVPN vai NordVPN.

Tomēr labāk ir iegādāties produktu, ieguldot tikai dažus centus, tā vietā, lai pats būtu produkts.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me