Hola VPN recenzia: Je bezpečné používať Hola? & Alternatívy

[ware_item id=33][/ware_item]

Problémy s internetom v súvislosti s hola VPN a mätúca debata v súvislosti s bezpečnosťou holy ma prinútili, aby som vyliahol podrobné preskúmanie holy.


Pripojil som sa k mnohým komunitám pre skúsenosti používateľov VPN a pýtam sa odborníkov na ich odporúčanie.

Internet je plný správ, ktoré ničia súkromie;

Posledné „Hola VPN unesie prostredníctvom kryptomeny MyEtherWallet,“A správy predaj užívateľskej šírky pásma spoločnosťou Hola VPN veľmi odrádzali používateľov od používania siete Hola VPN.

Poďme hlboko a zistíme!

Väčšina najlepších poskytovateľov VPN používa rôzne virtuálne servery z rôznych krajín. Servery vlastne dostali šírku pásma, aby mohli priradiť používateľov a umožniť im preniesť ich prenos do šifrovaného tunela.

V prípade siete Hola VPN používajú spojenie peer-to-peer so svojimi používateľmi alebo inštalátormi. Je to ako Torrenting, kde veľa sejačiek navzájom využíva časti súborov a čiastočne sťahuje.

zmätený?

Dobrú predstavu o procese P2P získate tak, že prejdete cez časť „Ako funguje Torrenting“.

Poďme sa prejsť k aspektom VPN siete VPN, pre ktoré sú ľudia najviac zmätení.

Je Hola úplne ZADARMO?

Hola VPN sa bežne používa ako bezplatná služba a nelíši sa od mnohých bezplatných sietí VPN.

Premýšľať prečo?

Ako väčšina bezplatných sietí VPN, aj sieť Hola VPN má prémiovú službu a bezplatná verzia sa používa ako silný nástroj na zakrytie bezplatných používateľov siete VPN v prémiovej verzii..

Tu sú výrazné rozdiely medzi sieťou VPN VPN zdarma a serverom Hola Plus (prémia).

V bezplatnej verzii ste peer, to znamená, že namiesto pripojenia k serveru sú vaše signály tunelované prostredníctvom pripojenia jeho používateľov. Ale v platenej službe hola VPN môžete používať hola VPN bez zdieľania nevyužitého zdroja v sieti.

Hola VPN recenzia: Je bezpečné používať Hola? & Alternatívy

Nielen to!

Hola VPN využíva svojich bezplatných predplatiteľov ako botnet a predáva ich svojim plateným zákazníkom za ďalších 20 GB.

Ako som zažil, služba Hola plus je rýchlejšia ako bezplatná verzia. Je to hlavne pre konverzáciu používateľov od bezplatnej po prémiu, ktorá sa môže objaviť vo väčšine sietí VPN s bezplatnými verziami.

Niektoré všeobecné rozdiely medzi bezplatnou službou Hola a službou hola plus sú;

 • Premium poskytuje súčasné pripojenie k 10 zariadeniam.
 • 30+ IP po celom svete
 • Rýchlejšia zmena adresy IP

Je Hola bezpečná??

Bezpečnosť je hlavným dôvodom, pre ktorý ľudia volia sieť VPN.

ale!

Čo ak samotná spoločnosť VPN nahlási alebo prijme kompromis v oblasti ochrany osobných údajov? Nikto si nikdy nevyberie takúto VPN. Asi pred šiestimi mesiacmi, v júli 2018, blog Hola VPN uviedol, že hackovanie chrómového rozšírenia Hola VPN bolo hackerské.

Ako bežné gesto to však tím Hola ohlásil ľahším spôsobom a zdôraznil svoje pokusy a predstavu o bezpečnostnej záplate..

Nikdy však nemôžem dôverovať kompromitovanej VPN bez úplného potvrdenia o ochrane súkromia a bezpečnosti. Pri hľadaní bezpečnosti Hola VPN som bol svedkom rôznych správ o zneužití údajov a zneužití zraniteľnosti.

V tom okamihu som sa čudoval, že správa VPN spoločnosti Hola si tiež vyžiadala bezpečnostnú opravu, keď sa prvé správy objavili na internete, ale obavy týkajúce sa ochrany súkromia sa znova objavili. Existuje teda záruka, že toto je posledná správa o nebezpečnosti?

Vedie Hola záznamy?

Hola VPN nepodporuje prísne zásady neprihlásenia sa, tiež netvrdia, že sa prihlasujú, ale kopanie hlboko do podrobností ich pravidiel ochrany osobných údajov odhalilo mnoho skrytých politík.

Zaznamenávajú veľa informácií!

Je to zrejmé v mnohých bezplatných sieťach VPN, takže ma to neprekvapuje. Väčšina sietí VPN však maskuje svoju politiku výhovorkami; Zhromažďovanie údajov slúži na zlepšenie používateľského komfortu atď.

V pravidlách ochrany osobných údajov VPN je veľa informácií a väčšina ľudí sa ich vyhýba. To poskytuje väčšiu šancu na bezplatné pripojenie VPN.

Nemusíte sa však obávať.

Dôkladne som prešiel pravidlami ochrany osobných údajov Hola VPN a našiel som veľa vecí, ktoré by sa vás mohli tiež týkať.

Pozrime sa na to.

 • Prvá vec je, že zaznamenávajú vašu aktivitu, prehľadávač, ktorý používate a koľko času trávite na každej stránke. Takmer rovnaké veci, ktoré majú poskytovatelia internetových služieb v novej regulácii neutrality siete od FCC povolené, a ľudia sú z toho šialení, pretože sú schválení.

Hola VPN recenzia: Je bezpečné používať Hola? & Alternatívy

 • Hola VPN navyše v sekcii osobných informácií uvádza, že si uchováva vašu e-mailovú adresu, vaše meno a otvárač očí. Táto konkrétna doložka ma núti myslieť si, že aké je použitie VPN?

Hola VPN recenzia: Je bezpečné používať Hola? & Alternatívy

 • Musíte si myslieť, že nič viac ničivé nemôže byť. Ale existuje.

Hola VPN zdieľa tiež vaše informácie.

šokujúce?

Zásady ochrany osobných údajov pre hola VPN ma tiež šokovali, keď zdieľali moje osobné informácie a potom to, čo zostalo. Ako je uvedené, zdieľajú informácie s „dcérskymi spoločnosťami a pridruženými spoločnosťami“, ale neuviedli, kto sú tieto subjekty. Aj keď ho hola VPN špecifikuje, pretrváva obava, že samotná časť mojich citlivých údajov sa uchováva a zdieľa s treťou stranou, bez ohľadu na to, kto sú.

Hola VPN recenzia: Je bezpečné používať Hola? & Alternatívy

Ako som už povedal, mnoho bezplatných sietí VPN napriek tomu, že majú také rušivé doložky o ochrane osobných údajov, tvrdí, že nikdy nezhromažďujú, nezdieľajú ani neuchovávajú informácie o používateľovi. Pri kontrole siete Hola VPN som našiel podobné tvrdenia.

Tu je príklad.

Hola VPN recenzia: Je bezpečné používať Hola? & Alternatívy

Toto je tvrdenie, ktoré som našiel v sekcii Časté otázky týkajúce sa Hola VPN. Toto sú veci, ktoré zmiasť jednotlivcov a považujú VPN za bezpečné. Ak však existuje závažný problém, väčšina sietí VPN sa chráni vyhlásením, ktoré uviedli vo svojich zásadách ochrany osobných údajov.

Recenzia používateľa produktu Reddit

Domnievam sa, že Reddit je platforma, na ktorej by niekto mohol získať autentickú a prvú recenziu od používateľov. Preto som sa na kontrolu siete VPN spoločnosti Hola z pohľadu používateľa zameral na túto stránku.

Prekvapivo došlo k mnohým otázkam, diskusiám, správam a skúsenostiam týkajúcim sa hola VPN a prejsť si každý komentár, ktorý si vyžadoval veľa času.

Dalo by sa však bezpečne povedať, že väčšina pripomienok navrhuje zostať ďalej a nepoužiť Hola VPN.

Tu je niekoľko príkladov.

Hola VPN, zdieľať moje negatívne skúsenosti z r / pcmasterrace

Existuje aj niekoľko podrobných stanovísk.
karta

karta

5 najlepších alternatív Hola na použitie:

Prečo väčšina používateľov hľadá alternatívy holy? Mohli by tiež hľadať najlepšiu VPN. Pravdepodobným dôvodom je skutočnosť, že existujú niektoré účinné funkcie siete Hola VPN, ktoré používatelia nechcú stratiť.

Tieto funkcie nútia používateľov získať alternatívu, ako aj ochranu súkromia, ktorá bola ohrozená v dôsledku pripojenia VPN.

Pozrime sa na alternatívy Hola VPN.

Tu sú niektoré dôveryhodné bezplatné VPN služby, ktoré vám na rozdiel od Holy poskytnú lepšie zabezpečenie a súkromie.

1 - DotVPN

DotVPN je jedno z najpopulárnejších rozšírení VPN a epické riešenie pre tých, ktorí hľadajú alternatívy Hola. Táto sieť VPN napadla internet v roku 2014 a od používateľov internetu získala obrovskú odozvu. DotVPN má takmer 10 miliónov stiahnutí z krajín celého sveta.

Existujú určité výhody, pre ktoré používatelia väčšinou zvažujú DotVPN;

 • Neobmedzená šírka pásma môže byť veľmi užitočná pri sťahovaní a streamovaní ťažkého obsahu.
 • Pokrytie rozsiahlym serverom s neobmedzeným prepínaním vám môže poskytnúť mnoho vylepšení možnosti odblokovania obsahu prostredníctvom nepretržitého pripojenia serverov, kým úspešne neodblokujete požadovaný obsah.
 • Jednoduché použitie DotVPN je mimoriadne užitočná pre používateľov internetu, najmä pre tých, ktorí začínajú s technológiou VPN.
 • Funkcie ako Zadarmo TOR vo vnútri integrovaného firewallu pridajte do svojho prehliadania internetu ďalšiu vrstvu ochrany.

DotVPN je k dispozícii na stiahnutie v prehliadačoch Chrome, Firefox a Opera. Šifruje prenos používateľov pomocou 4096-bitového kľúča, ktorý má dvojnásobnú silu ako bankové štandardy. Preto je inteligentnou voľbou pre anonymné prehliadanie a odblokovanie obsahu.

2 - BetternetVPN

Betternet je rozšírenie VPN, ktoré bolo predtým k dispozícii pre mobilné použitie, ale bolo ho možné stiahnuť ako doplnok k prehliadaču Chrome, Firefox a ako aplikáciu pre Windows. Niektoré výhody môžete získať cez betternetVPN, ktoré sú v Hola VPN buď neúčinné, alebo úplne chýbajú. Preto je BetternetVPN tiež jednou z najlepších možností pre alternatívy Hola.

 • Žiadne dátové limity S Betternet VPN poskytuje svojim používateľom vynikajúce vystavenie a spokojnosť pri sťahovaní a streamovaní obsahu, ktorý vyžaduje veľké množstvo údajov. Pri mnohých sieťach VPN čelia používatelia nepríjemným obmedzeniam, ktoré ich obmedzujú na určitú úroveň použitia.
 • Anonymita s nezdieľanou IP adresou je najväčšou výhodou, ktorú by ste nemohli získať prostredníctvom rozšírenia HolaVPN. Používatelia majú úplnú anonymitu s nezdieľaným heslom a politikou nulového denníka.
 • Jednodotykové pripojenie je možné pomocou prepínača pripojenia, ktorý získate v prehliadači po stiahnutí BetternetVPN. Ide teda o mimoriadne ľahko použiteľnú službu VPN.

Ide o rozšírenie VPN, ktoré je možné stiahnuť v prehliadačoch Chrome a Firefox. Podporuje tiež väčšinu platforiem ako Windows, Mac, iOS a Android.

3 - Windscribe VPN

Ak hľadáte bezplatnú službu VPN s funkciami ekvivalentnými platenej službe VPN, Windscribe je robustná voľba, ktorú môžete urobiť ako alternatívu Hola. Vynikajúce funkcie, ktoré ponúka Windscribe VPN, sú;

 • 10 GB dát je obrovské množstvo dátového limitu z Windscribe VPN, prostredníctvom ktorého môžete zažiť bez internetového prehliadania bez napätia.
 • Blokujte reklamy, webové sledovače a majáky na webových stránkach, ktoré používate každý deň. To by mohlo výrazne vylepšiť vaše prehliadanie webu, pretože veľké množstvo rušivých reklám zrúti surfovanie na webe.
 • Chránič DNS a prepínač zabíjania sú ďalšie a pokročilé funkcie, ktoré získate pri Windscribe VPN.
 • odkaz je jedinečná funkcia, prostredníctvom ktorej môže používateľ skontrolovať počet sledovačov, ktoré existujú na konkrétnej webovej stránke.

Windscribe VPN je kompatibilná so všetkými populárnymi zariadeniami, ako sú Android, iOS, Linux, Windows a Mac. Nevýhodou siete Windscribe VPN je však to, že obmedzujú počet serverov pre používateľov bezplatných služieb.

Windscribe sa dá stiahnuť ako rozšírenie prehliadačov Chrome a Firefox.

4 - VPN VPN Zenmate

Zenmate VPN je podľa svojich funkcií a podľa webových stránok úplným kybernetickým riešením pre žiadateľov o VPN. Je to vhodná alternatíva Holy, ktorá ponúka bezpečný a súkromný prístup k obsahu, ktorý máte radi. Preto získal obrovské množstvo používateľov, čo je viac ako 40 miliónov z celého sveta.

 • Obrovská sieť serverov je pre používateľov úžasne užitočná a poskytuje im väčšie možnosti na odblokovanie obsahu a prístup na obmedzené stránky. Zenmate VPN tiež poskytuje zákazníkom možnosť zvoliť si server podľa vlastného výberu.
 • Zenmate VPN vás chráni pred obchodníkmi a sledovateľmi tretích strán ktoré sa vyhýbajú šanci získať rôzne cieľové reklamy.
 • Chráni pred únikmi IP, DNS a WebRTC ktoré sú k dispozícii u niekoľkých poskytovateľov VPN.

Spolu s tým má Zenmate blokovač škodlivého softvéru, ktorý vás chráni pred možnými zraniteľnými miestami a kybernetickými útokmi. Ak ste však zákazníkom VPN zadarmo, máte na výber iba štyri servery VPN.

Program Zenmate môžete získať pre prehliadače Chrome, Firefox a Opera.

5 - VPN VPN

TunnelBear VPN je služba VPN s účinnými bezpečnostnými funkciami, ktoré ju využívajú na najodporúčanejšie alternatívy Hola. Toto rozšírenie VPN má výhodu pred serverom HolaVPN kvôli niektorým výhodám, ktoré vďaka nemu získajú používatelia.

 • 256-bitové šifrovanie AES čo je najviac chránený a najpokročilejší šifrovací protokol na ochranu údajov. Preto existuje najmenšie možné riziko pre vašu dátovú prevádzku.
 • Efektívna rýchlosť je ďalšou hlavnou funkciou, vďaka ktorej je potrebné zvážiť VPN. Obsah by ste mohli streamovať bez toho, aby ste museli robiť nepríjemné prerušenia.
 • Je to Užívatelsky prívetivý Služba VPN a používatelia ju môžu ľahko zvládnuť, najmä tí, ktorí sa vyhýbajú dlhotrvajúcemu procesu pripojenia.
 • Používatelia majú obrovské množstvo možnosť výberu serverov z 20 krajín podľa vlastného výberu. To znamená, že odblokovanie sa stáva pohodlnejším a ľahším pri takmer každom obsahu.

Existuje viac ako 40 miliónov používateľov na celom svete, ktorí si pre svoje prehliadače získali sieť TunnelBear VPN. Podporuje takmer všetky zariadenia, ako sú Windows, Mac, iOS, Android, Smart TV, Apple TV, Chromecast a Ruko..

TunnelBear VPN si môžete stiahnuť do prehliadača Chrome a Opera.

Musíte zvážiť jeden z Hola Alternatívy

Poznaním všetkých týchto skutočností musíte skončiť rozhodnutím zvoliť jednu z alternatív Holy. Ľudia, ktorí už používajú Hola VPN, možno ešte takéto skúsenosti nezažili, môžu byť kvôli ich používaniu VPN alebo problém, ktorý sa tam nedá posúdiť, napríklad predaj šírky pásma alebo využitie IP.

Väčšina alternatív Hola, o ktorých sme hovorili v tomto článku, je rozšírenie VPN, ale poskytujú uspokojivé služby. Avšak jednotlivci, ktorí hľadajú kompletný balík s robustným zabezpečením, plynulým streamovaním, rýchlosťou blesku, neobmedzeným využívaním údajov, torrentingom a omnoho viac vecí, ako si musíte zvoliť poskytovateľa úplného záložného VPN, ako sú ExpressVPN, CyberghostVPN alebo NordVPN.

Je však lepšie kúpiť produkt investovaním niekoľkých centov namiesto toho, aby ste boli sami produktmi.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me