Hola VPN Review: آیا Hola بی خطر است؟ & جایگزین، گزینه ها

[ware_item id=33][/ware_item]

دردسر اینترنت برای hla VPN و بحث برانگیز در مورد ایمنی hola ، مرا مجبور به بررسی دقیق hola كرد.


من برای تجربیات کاربران VPN به انجمن های مختلف پیوسته ام و از متخصصان در مورد توصیه آنها سوال می کنم.

اینترنت مملو از اخبار تخریب کننده حریم خصوصی است مانند؛

اخیر "ربودن هولا VPN از طریق رمزنگاری MyEtherWallet,"و اخبار پهنای باند کاربر توسط Hola VPN کاربران تا حد زیادی از استفاده از hola VPN منحرف شده است.

بگذارید عمیق باشیم و دریابیم!

بسیاری از بهترین ارائه دهندگان VPN از سرورهای مجازی مختلفی از کشورهای مختلف استفاده می کنند. سرورها در واقع به پهنای باند برای اختصاص دادن به کاربران و اجازه می دهند تا بتوانند ترافیک خود را به تونل رمزگذاری شده تبدیل کنند.

در مورد Hola VPN ، آنها از ارتباط همتا با کاربران یا نصاب خود استفاده می کنند. مانند Torrenting است که در آن تعداد زیادی از برنامه نویسان از قطعات پرونده های دیگر استفاده می کنند و تا حدی بارگیری می شوند.

سردرگم?

شما می توانید با جستجوی زیر در مورد "چگونه تورنت کار می کند" از روند P2P ایده خوبی بگیرید.

خوب ، بیایید به جنبه های hp VPN که مردم در آن گیج شده اند ، برویم.

Hola کاملا رایگان است?

Hola VPN معمولاً به عنوان یک سرویس رایگان مورد استفاده قرار می گیرد و با بسیاری از VPN های رایگان تفاوت ندارد.

فکر کردن چرا?

مانند اکثر VPN های رایگان ، hola VPN نیز از خدمات برتر برخوردار است و از نسخه رایگان به عنوان ابزاری قوی برای پنهان کردن کاربران رایگان VPN به نسخه برتر استفاده می شود..

در اینجا تفاوت های قابل توجه بین hola VPN رایگان و Hola Plus (حق بیمه) وجود دارد

در نسخه رایگان شما همکار هستید ، بدین معنی است که به جای اتصال به سرور ، سیگنال های شما از طریق اتصال کاربران آن در حال تونل شدن هستند. اما ، در سرویس پولی hola VPN ، می توانید از hola VPN استفاده کنید بدون اینکه منبع استفاده نشده خود را به شبکه به اشتراک بگذارید.

Hola VPN Review: آیا Hola بی خطر است؟ & جایگزین، گزینه ها

نه فقط این!

Hola VPN از مشترکان رایگان خود به عنوان بات نت استفاده می کند و آن را با قیمت 20 گیگابایت دیگر آن را به مشتریان پرداخت شده خود می فروشد.

همانطور که تجربه کردم ، سرویس Hola plus سریعتر از نسخه رایگان است. این بیشتر برای مکالمه کاربر از رایگان تا حق بیمه است که در اکثر VPN ها با نسخه های رایگان قابل مشاهده است.

برخی تفاوتهای کلی بین سرویس رایگان Hola و hola plus وجود دارد.

 • Premium اتصال همزمان با 10 دستگاه را فراهم می کند.
 • 30+ IP در سراسر جهان
 • تغییر سریعتر IP

آیا استفاده از Hola بی خطر است?

ایمنی دلیل برجسته ای است که در آن مردم VPN را انتخاب می کنند.

ولی!

چه می شود اگر یک شرکت VPN خود گزارش سازش حریم خصوصی را گزارش دهد یا بپذیرد؟ هیچ کس هرگز چنین VPN را انتخاب نمی کند. حدود شش ماه پیش ، در ژوئیه سال 2018 ، وبلاگ Hola VPN اظهار داشت هک کردن افزونه کروم Hola VPN.

اما به عنوان یک ژست معمول ، تیم هلا نیز با برجسته کردن تلاش ها و ایده های خود نسبت به وصله امنیتی ، آن را با سبک تر گزارش کرده است..

با این حال ، من هیچ وقت نمی توانم بدون تأیید کامل حریم خصوصی و امنیت به یک VPN مصالحه اعتماد داشته باشم. در حین جستجوی ایمنی Hola VPN ، شاهد اخبار مختلفی درمورد نشت داده ها و سوء استفاده از آسیب پذیری بود.

در آن لحظه ، من تعجب می کردم که مدیر Hola VPN وقتی اولین اخبار در اینترنت ظاهر شد ، مدعی امنیت امنیتی شده بود ، اما نگرانی های مربوط به حریم خصوصی دوباره مطرح شد. پس ، آیا این ضمانت وجود دارد که این آخرین خبر عدم امنیت است?

آیا هلا سیاههها را نگه می دارد?

Hola VPN از سیاست دقیق ورود به سیستم پشتیبانی نمی کند ، همچنین آنها ادعا نمی کنند که وارد سیستم می شوند ، اما با حفر عمیق در جزئیات سیاست حفظ حریم خصوصی ، بسیاری از سیاست های پنهان در معرض دید.

آنها اطلاعات زیادی را وارد می کنند!

اما این در بسیاری از VPN های رایگان آشکار است ، بنابراین این باعث تعجب من نمی شود. اما ، بیشتر VPN سیاست خود را با بهانه هایی مانند؛ جمع آوری داده ها برای افزایش تجربه کاربر و غیره است.

در سیاست حفظ حریم خصوصی VPN اطلاعات زیادی وجود دارد و بیشتر افراد از خواندن آن خودداری می کنند. این فرصتی بیشتر برای آزادسازی VPN است.

اما لازم نیست نگران باشید.

من به طور کامل به سیاست حفظ حریم خصوصی Hola VPN رفته ام و چیزهای زیادی پیدا کردم که می توانند شما را نگران کنند.

بیایید نگاهی بیندازیم.

 • اولین چیز این است که آنها فعالیت شما ، مرورگری را که استفاده می کنید ، ثبت می کنند و چقدر زمان را برای هر صفحه می گذرانید. تقریباً همان مواردی که در آی پی آی در آیین نامه جدید خنثی سازی خالص در FCC مجاز است و مردم از اینکه تصویب شده اند نسبت به آن عصبانی هستند.

Hola VPN Review: آیا Hola بی خطر است؟ & جایگزین، گزینه ها

 • علاوه بر این ، Hola VPN در بخش اطلاعات شخصی بیان می کند که آنها آدرس ایمیل شما ، نام شما و باز کننده چشم را نیز آدرس IP شما نگه می دارند. این بند خاص باعث می شود فکر کنم که استفاده از VPN در آن صورت چیست?

Hola VPN Review: آیا Hola بی خطر است؟ & جایگزین، گزینه ها

 • شما باید فکر کنید که هیچ چیز ویران کننده دیگری نمی تواند باشد. ولی اینجا هست.

Hola VPN اطلاعات شما را نیز به اشتراک می گذارد.

تکان دهنده?

سیاست حفظ حریم خصوصی hola VPN همچنین وقتی اطلاعات شخصی من را به اشتراک می گذارد ، من را شوکه کرد و آنچه در آن مانده است. همانطور که گفته شد ، آنها اطلاعات را با "شرکت های تابعه و شرکت های وابسته" به اشتراک می گذارند ، اما هنوز مشخص نکرده اند که این نهادها چه کسانی هستند. حتی اگر hola VPN آن را مشخص کند ، نگرانی وجود دارد که بخشی از اطلاعات حساس من با شخص ثالث حفظ شود و به اشتراک گذاشته شود ، مهم نیست که آنها چه کسانی هستند..

Hola VPN Review: آیا Hola بی خطر است؟ & جایگزین، گزینه ها

همانطور که قبلاً گفتم ، علی رغم داشتن چنین بندهای خصوصی سرزده ای برای حفظ حریم خصوصی ، بسیاری از VPN های رایگان ادعا می کنند که آنها هرگز اطلاعات کاربر را جمع آوری ، به اشتراک گذاری یا ذخیره نمی کنند. در حین مرور Hola VPN ، من ادعاهای مشابهی پیدا کرده بودم.

به عنوان مثال.

Hola VPN Review: آیا Hola بی خطر است؟ & جایگزین، گزینه ها

این ادعایی است که در بخش سؤالات متداول Hola VPN یافتم. بنابراین ، این مواردی است که باعث سردرگمی افراد می شود و آنها VPN رایگان را بی خطر می دانند. اما ، هنگامی که یک مشکل جدی وجود دارد ، بیشتر VPN های آزاد با اظهاراتی که در سیاست حفظ حریم خصوصی خود ارائه داده اند ، خود را محافظت می کنند.

بررسی کاربر محصول در Reddit

من Reddit را به عنوان یک بستر در نظر می گیرم که در آن هر کسی می تواند یک بررسی معتبر و دست اول کاربر را بدست آورد. بنابراین ، برای بررسی hola VPN ، از دید کاربر ، به سمت سایت رفتم.

با کمال تعجب ، سوالات ، مباحثات ، اخبار و تجربیات بیشماری در مورد hola VPN وجود دارد و برای گذر از هر نظر زمان زیادی را صرف کرد.

اما با اطمینان می توانم بگویم که اکثر نظرات حاکی از دوری و استفاده نکردن از Hola VPN هستند.

در اینجا چند مثال آورده شده است.

Hola VPN ، تجربه منفی من را از r / pcmasterrace به اشتراک می گذارم

نظرات مفصل نیز وجود دارد.
کارت

کارت

5 بهترین گزینه Hola برای استفاده:

چرا اکثر کاربران به دنبال گزینه های hola هستند؟ آنها همچنین می توانند بهترین VPN را جستجو کنند. دلیل احتمالی این است ، زیرا برخی از ویژگی های کارآمد hola VPN وجود دارد که کاربران نمی خواهند از دست دهند.

این ویژگی ها کاربران را وادار می کند که یک جایگزین و همچنین حریم شخصی را که به دلیل hola VPN به خطر بیفتد ، بدست آورند.

بیایید نگاهی عمیق به گزینه های Hola VPN داشته باشیم.

در اینجا برخی خدمات رایگان VPN قابل اعتماد ارائه شده است که برخلاف Hola امنیت و حفظ حریم خصوصی به شما بهتر می دهند.

1 - DotVPN

DotVPN یکی از محبوب ترین پسوند VPN و یک راه حل حماسی برای کسانی است که در جستجوی گزینه های Hola هستند. این VPN در سال 2014 به اینترنت حمله کرده و واکنش گسترده ای را از سوی کاربران اینترنت به دست آورده است. DotVPN تقریباً 10 میلیون بار بارگیری از کشورها در سراسر جهان دارد.

مزایای خاصی وجود دارد که کاربران بیشتر آنها DotVPN را در نظر می گیرند.

 • پهنای باند نامحدود می تواند هنگام بارگیری و پخش محتوای سنگین بسیار مفید باشد.
 • پوشش گسترده سرور با سوئیچینگ نامحدود می تواند بسیاری از فرصتهای بهبود انسداد محتوا را از طریق اتصال مداوم به سرورها برای شما فراهم کند تا زمانی که محتوای مورد نظر خود را با موفقیت از حالت انسداد خارج کنید..
 • استفاده آسان DotVPN برای کاربران اینترنت بخصوص کسانی که از فناوری VPN تازه استفاده می کنند بسیار مفید است.
 • ویژگی هایی مانند TOR رایگان در یک فایروال یکپارچه یک لایه محافظت اضافی به مرور اینترنت خود اضافه کنید.

DotVPN برای بارگیری در مرورگرهای Chrome ، Firefox و Opera در دسترس است. این ترافیک کاربر را با یک کلید 4096 بیتی رمزگذاری می کند که نسبت به استانداردهای بانکی از قدرت دو برابر برخوردار است. بنابراین ، این یک انتخاب هوشمندانه برای مرور ناشناس و انسداد محتوا است.

2 - BetternetVPN

Betternet یک پسوند VPN است که قبلاً برای استفاده از موبایل در دسترس بود اما می تواند به عنوان یک افزودنی برای Chrome ، Firefox و به عنوان یک برنامه برای ویندوز بارگیری شود. می توانید مزایای خاصی از طریق betternetVPN دریافت کنید که در Hola VPN ناکارآمد یا کاملاً غایب هستند. بنابراین ، BetternetVPN نیز از بهترین گزینه های جایگزین Hola است.

 • بدون محدودیت داده با Betternet VPN در هنگام بارگیری و پخش کردن مطالب که به داده های عظیم نیاز دارند ، در معرض دید و رضایت کاربران قرار می دهد. با بسیاری از VPN ها ، کاربران با محدودیت های آزار دهنده ای روبرو هستند که آنها را به یک سطح استفاده خاص محدود می کند.
 • ناشناس بودن با آدرس IP Unshared بزرگترین مزیتی است که شما نتوانستید از پسوند HolaVPN استفاده کنید. کاربران با یک رمز عبور غیر مشترک و خط مشی ورود به سیستم ، ناشناسیت کامل دارند.
 • یک اتصال شیر از طریق سوئیچ اتصال که بعد از بارگیری BetternetVPN در مرورگر خود دریافت می کنید امکان پذیر است. بنابراین ، این یک سرویس VPN بسیار با کاربرد است.

این افزونه VPN است که می تواند در مرورگرهای Chrome و Firefox بارگیری شود. همچنین از اکثر سیستم عامل هایی مانند Windows ، Mac ، iOS و Android پشتیبانی می کند.

3 - Windscrib VPN

اگر به دنبال یک سرویس VPN رایگان با ویژگی های معادل سرویس VPN پرداخت شده نسبت به Windscrib هستید ، یک انتخاب قوی است که می توانید به عنوان یک جایگزین Hola انجام دهید. ویژگی های نفیس که توسط Windscrib VPN ارائه می شود عبارتند از:

 • داده های 10 گیگابایتی مقدار بسیار زیادی از داده های Windscrib VPN است که از طریق آن می توانید مرور اینترنت بدون تنش را تجربه کنید.
 • مسدود کردن تبلیغات ، ردیاب وب و Beacons در وب سایتهایی که هر روز از آنها استفاده می کنید. این امر می تواند تجربه مرور شما را به شدت افزایش دهد زیرا تعداد گسترده ای از تبلیغات مزاحم گشت و گذار در وب را خراب می کند.
 • محافظ DNS و سوئیچ Kill از ویژگی های اضافی و پیشرفته ای است که با Windscrib VPN بدست می آورید.
 • ارتباط دادن یک ویژگی منحصر به فرد است که از طریق آن کاربر می تواند تعداد ردیاب های موجود در وب سایت خاص را بررسی کند.

Windscrib VPN با تمام دستگاه های محبوب مانند Android ، iOS ، Linux ، Windows و Mac سازگار است. با این حال ، نکته منفی این است که آنها تعداد سرورها را برای کاربران سرویس رایگان محدود می کنند.

Windscrib را می توان به عنوان افزونه برای مرورگرهای Chrome و Firefox بارگیری کرد.

4 - Zenmate VPN

با توجه به ویژگی های آن و طبق ادعای وب سایت ، Zenmate VPN یک راه حل کامل سایبری برای پناهجویان VPN است. این یک جایگزین مناسب Hola است که دسترسی ایمن و خصوصی به مطالب مورد علاقه شما را فراهم می کند. به همین دلیل تعداد زیادی کاربر را به خود اختصاص داده است که بیش از 40 میلیون نفر در سراسر جهان هستند.

 • شبکه سرور عظیم برای کاربران بسیار شگفت آور است و گزینه های بیشتری را برای انسداد محتوا و دسترسی به سایتهای محدود فراهم می کند. همچنین ، Zenmate VPN امکان انتخاب سرور مورد نظر خود را برای مشتریان فراهم می کند.
 • Zenmate VPN شما را در مقابل بازاریابان و ردیاب های شخص ثالث محافظت می کند که شانس دریافت تبلیغات مختلف را از بین می برد.
 • از نشت IP ، DNS و WebRTC محافظت می کند که با چند ارائه دهنده VPN در دسترس هستند.

در کنار آن ، Zenmate دارای مسدود کننده نرم افزارهای مخرب است که شما را از آسیب پذیری های احتمالی و حملات سایبری محافظت می کند. با این وجود فقط چهار سرور VPN وجود دارد که اگر یک مشتری رایگان VPN هستید ، انتخاب کنید.

می توانید Zenmate را برای Chrome ، Firefox و Opera دریافت کنید.

5 - TunnelBear VPN

TunnelBear VPN یک سرویس VPN با ویژگی های امنیتی کارآمد است که آن را به بهترین گزینه های Hola می برد. این پسوند VPN به دلیل برخی از مزایای استفاده کاربران از آن ، حاشیه ای نسبت به HolaVPN دارد.

 • رمزگذاری AES 256 بیتی که محافظت شده ترین و پیشرفته ترین پروتکل رمزگذاری برای محافظت از داده ها است. بنابراین ، کمترین خطر ممکن برای ترافیک داده شما وجود دارد.
 • سرعت کارآمد یکی دیگر از ویژگیهای اصلی است که VPN را در نظر گرفته است. می توانید محتوای خود را بدون مواجه شدن با مزاحمت های آزار دهنده جریان دهید.
 • این یک کاربر پسند سرویس VPN و کاربران می توانند به راحتی آن را اداره کنند ، خصوصاً مواردی که از فرایند اتصال طولانی جلوگیری می کنند.
 • کاربران وسیع دارند گزینه ای برای انتخاب سرورها از 20 کشور با انتخاب خودشان این بدان معناست که رفع انسداد تقریباً با هر محتوا راحت تر و آسان تر می شود.

بیش از 40 میلیون کاربر در سراسر جهان وجود دارند که TunnelBear VPN را برای مرورگرهای خود به دست آورده اند. تقریباً از همه دستگاه هایی مانند Windows ، Mac ، iOS ، Android ، تلویزیون های هوشمند ، Apple TV ، Chromecast و Ruko پشتیبانی می کند..

می توانید TunnelBear VPN را در مرورگر Chrome و Opera خود بارگیری کنید.

شما باید یکی از گزینه های Hola را در نظر بگیرید

با دانستن همه این حقایق باید به تصمیم خود برای انتخاب یکی از گزینه های Hola پایان داده باشید. افرادی که قبلاً از Hola VPN استفاده کرده اند ممکن است چنین مواردی را تجربه نکرده باشند ممکن است به دلیل استفاده از VPN باشد یا احتمالاً مسئله ای درباره فروش پهنای باند یا استفاده از IP قابل قضاوت نیست..

اکثر گزینه های Hola که در این مقاله مورد بحث قرار گرفته ایم ، پسوند VPN است اما آنها خدمات رضایت بخشی را ارائه می دهند. با این حال ، افرادی که به دنبال یک بسته کامل با امنیت قوی ، پخش صاف ، سرعت صاعقه ، استفاده نامحدود از داده ها ، تورنت و موارد دیگر هستند ، بیش از آنچه شما باید ارائه دهنده VPN با تعهد کامل مانند ExpressVPN ، CyberghostVPN یا NordVPN را انتخاب کنند.

با این حال ، بهتر است به جای اینکه خودتان محصولی باشید ، فقط با صرف چند سنت ، محصولی را خریداری کنید.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me