Kā pārbaudīt, vai jūsu VPN faktiski ir šifrēts

[ware_item id=33][/ware_item]

Virtuālajam privātajam tīklam (VPN) ir galvenā funkcija, lai aizsargātu lietotāju privātumu un nodrošinātu viņu datu drošību. Tomēr, ja jūsu VPN savienojums nav efektīvs, lai šifrētu jūsu datu trafiku, nekā labums, ko jūs no tā gūstat?


VPN ir tehnoloģija, kas aizsargā lietotāju datus no tādu personu kā hakeru, piemēram, hakeru, valdības aģentūru un ISP, aizturēšanas. Noslēpjot IP un DNS aizsardzību, tīmekļa pārlūkošanas laikā lietotājs paliek anonīms.

Slēpta IP adrese palīdz jums apiet vietņu ierobežojumus un novērst iespēju, ka jūsu datus izseko kāda trešā puse. Tā kā jūsu reālo IP adresi piešķir jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, caur kuru ISP zina jūsu atrašanās vietu un tīmekļa trafiku. Piemēram, jūs esat pamanījis tādu displeja ziņojumu kā “atvainojiet, šis video nav pieejams jūsu valstī” vai līdzīgu atrunu, piekļūstot video saturam. Tas notiek tāpēc, ka reālais IP atklāj jūsu atrašanās vietu, un jūs nevarat apskatīt saturu, kas ir bloķēts jūsu reģionā.

Kā apiet ISP droseļvārstu Pārtrauciet ISP uzraudzību viegli

Tāpēc VPN tiek pievērsta ārkārtas un ārkārtas uzmanība, tomēr VPN lietotāji ir redzējuši milzīgu pieaugumu. Bet diemžēl daudzi cilvēki ir jaunieguvuši šo tehnoloģiju un nezina par drošības riskiem, kādi varētu būt VPN.

Kur VPN varētu būt ievainojamība

Nesen atklāts trūkums, kas var mazināt drošību, izmantojot kļūdainu VPN šifrēšanu, ir tas, par kuru vairums cilvēku nezina. Attālās vietnes izmanto pārlūka WebRTC funkcijas priekšrocības, kas ir iebūvētas gandrīz katrā pārlūkprogrammā.

VPN šifrēšanas rokasgrāmata: un kā tā darbojas?

Tas varētu palīdzēt atklāt lietotāja patieso IP adresi, pat ja viņu ierīcē ir pievienots VPN pakalpojums. Kaut arī vietnes līdz šim neizmanto šo paņēmienu, taču tās nepaliks neizmantotas tādās vietnēs kā Netflix, Hulu un citas, kuras dedzīgi meklē veidu, kā bloķēt VPN lietotājiem piekļuvi viņu pakalpojumiem.

VPN aizēnoto informāciju, piemēram, jūsu reālo atrašanās vietu un interneta pakalpojumu sniedzēju, varēja noskaidrot, izmantojot dažas koda rindiņas. WebRTC ievainojamība ir problēma, kas balstīta uz tīmekļa vietni, taču tā var ietekmēt lietojumprogrammas, kas var padarīt Web lapas. Snooping subjekti, piemēram, valdības, interneta pakalpojumu sniedzēji, tirgotāji un citi, varētu izsekot jūsu datu trafikai un tīmekļa pārlūkošanas vēsturei..

Tādēļ jums jāpārbauda savs VPN savienojums un jāievieš privātuma pasākumi, lai izvairītos no pēkšņas bloķēšanas iecienītākajiem pakalpojumiem, piemēram, BitTorrent, Netflix, vai jebkuram citam straumēšanas un pārlūkošanas saturam..

Kā pārbaudīt trafika šifrēšanas rīkus

VPN drošības pārbaudi var veikt, izmantojot dažādus testēšanas rīkus, lai nodrošinātu nevainojami strādājošu un drošu VPN savienojumu. Iepriekš minētie paņēmieni būs nepieciešami dažu minūšu laikā un tos patiešām ir viegli ievērot. Tomēr tie var jūs pasargāt no ārkārtējām datu zādzībām, ISP snooping, valdības uzraudzības un kiberdraudiem.

1 - DNS noplūdes pārbaude

Lai analizētu DNS noplūdi, jums jāapmeklē DNS noplūdes pārbaude, kas dažu sekunžu laikā pārbaudīs savienojuma DNS noplūdes problēmu. Vispirms veiciet pārbaudi, neiespējojot VPN savienojumu, un pierakstiet savu IP adresi un atrašanās vietas informāciju.

Tagad ieslēdziet savu VPN pakalpojumu un dodieties uz vietni, lai atkal veiktu pārbaudi. Parādītajā rezultātā vajadzētu būt viltotai IP adresei, kuru jums piešķīris VPN pakalpojumu sniedzējs, un atrašanās vieta jāmaina atbilstoši jūsu pievienotajam VPN serverim. Tā kā, ja jūsu iepriekšējā informācija ir tāda pati kā ar VPN savienojumu, tad no jūsu DNS neizplūst.

2 - P2P Torrent IP adreses pārbaude

P2P straumēšana ir vispopulārākais iemesls, kura dēļ lietotāji izvēlas VPN pakalpojumus palikt anonīmi. Tomēr, ja anonimitāte nav droša, izmantojot noteiktu VPN, tad kāds ir ieguvums no tā izmantošanas. Tāpēc jums patiešām ir svarīgi veikt P2P torrent IP adreses pārbaudi.

ipleak pārbaude ir efektīva programma, kas varētu nodrošināt ātru torrenta IP pārbaudi. Zem lietojumprogrammas jums ir torrent IP pārbaudes tests, kuram P2P klientā ir jālejupielādē testa torrent fails. Pēc lejupielādes atveriet un analizējiet tajā esošo IP adreses informāciju. Ja tajā tiek parādīta jūsu reālā IP adrese un DNS, jūsu VPN pakalpojumi ir kļūdaini un neesat drošs.

3 - IP adreses pārbaude

Jums jāpārbauda sava IP adrese, apmeklējot vietni whatismyipaddress.com. Arī šeit, ja saņemat informāciju, kas ir līdzīga jūsu reālajai IP adresei un atrašanās vietai, nevis VPN savienojumā, iespējams, ir ievainojamības.

Tomēr, lai veiktu paplašinātu IP adreses pārbaudi, dodieties uz IP noplūdes testu. Šī lietojumprogramma palīdzēs analizēt Java un Flash VPN veiktspēju, norādot, ka tie ir aizsargāti vai noplūst jūsu reālā DNS informācija..

Šeit ir YouTube apmācība

Kā pārbaudīt, vai VPN trafiks ir šifrēts vai nē

Lai pārbaudītu VPN savienojumu ierīcē, ir vienkāršs veids, kā novērtēt sava VPN pakalpojumu sniedzēja šifrēšanas veiktspēju..

Datu šifrēšanas analīze datorā

  • Pirmkārt, lejupielādējiet bezmaksas programmatūru, piemēram, VIRSMARA un instalējiet to ierīcē.

Kā pārbaudīt, vai jūsu VPN faktiski ir šifrēts

  • Lai sāktu datu analīzes procesu, jums jāatrod droša tīmekļa lapa. Piemēram, izvēlētajā vietnē nedrīkst būt “HTTPS”Tīmekļa adresē. Droša tīmekļa lapa apgrūtina šifrēšanas ievainojamību izdomāšanu.
  • Tagad atveriet WIRESHARK un noklikšķiniet uz “Sagūstīt”Parādītās lapas augšpusē. Pēc tam nospiediet “iespējas”.

Kā pārbaudīt, vai jūsu VPN faktiski ir šifrēts

Kā pārbaudīt, vai jūsu VPN faktiski ir šifrēts

  • Tādējādi jūs nokļūsit citā izvēlnē, kas satur to pašu, ko iepriekšējā.
  • Klikšķiniet uz "Ethernet”, Caur kuru jūs varētu apskatīt maršrutētāja IP adresi vai parasto IP adresi, ja neesat aiz maršrutētāja.

Kā pārbaudīt, vai jūsu VPN faktiski ir šifrēts

  • Tagad noklikšķiniet uz “sāktUn atkārtoti ielādējiet datorā Web lapu, kuru esat atvēris. Pēc iespējas ātrāk veiciet pārkraušanu.

Kā pārbaudīt, vai jūsu VPN faktiski ir šifrēts

  • Nospiediet Sarkanā Krusta poga kas tiek parādīts “Notveršana no Ethernet”, Lai apturētu garu nevajadzīgu rezultātu tveršanas sarakstu.

Kā pārbaudīt, vai jūsu VPN faktiski ir šifrēts

No parādītā uzņemto rezultātu saraksta jūs redzēsit Protokoli sadaļa, kurā ir dažādi protokola rezultāti, piemēram, DNS, TCP, HTTPS utt.

Kā pārbaudīt, vai jūsu VPN faktiski ir šifrēts

  • Tagad noklikšķiniet uz dažādiem tverumiem pa vienam, un zemāk redzamajā tekstā pamanīsit daudz lasāmu saturu, piemēram, tīmekļa lapu nosaukumus..

Kā pārbaudīt, vai jūsu VPN faktiski ir šifrēts

Tas ir rezultāts, ja neesat izveidojis savienojumu ar VPN sniedzēju, lai pārbaudītu VPN darbību; pēc VPN savienojuma ieslēgšanas ierīcē jums vēlreiz jāveic iepriekšējais process. Tā kā, lai pareizi izveidotu savienojumu, jums jāpiešķir dažas sekundes VPN.

Pēc notveršanas procesa pārbaudiet protokolus no parādītā saraksta. Lai efektīvs VPN darbotos, visiem protokoliem vajadzētu būt “UDP”. Arī noklikšķinot uz tveršanām, tiek parādīts neizlasāms saturs. Ja tas tā nav, VPN šifrēšana ir kļūdaina, un jums jāapsver autentisks pakalpojumu sniedzējs.

Kā pārbaudīt, vai jūsu VPN faktiski ir šifrēts

Kā pārbaudīt, vai jūsu VPN faktiski ir šifrēts

Video apmācība

Kā aizsargāties pret šādiem jautājumiem

Jūs varētu būt viegls laupījums hakeriem un personām ar ļaunprātīgiem nodomiem, ja izmantojat neefektīvu un neaizsargātu VPN pakalpojumu. Lielākā daļa personu nezina par WebRTC ievainojamību, kas varētu inficēt jebkuru no VPN.

Tāpēc saprātīgam lietotājam ir jāpārbauda savs VPN pakalpojums un jāveic pasākumi, lai izvairītos no ievainojamības riskiem. Šeit ir daži ērtākie padomi, kurus varētu nekavējoties ievērot, lai pasargātu sevi.

Atspējojiet WebRTC pārlūkprogrammā

Ja esat bijis liecinieks testiem un viņi ir strādājuši jūsu pārlūkprogrammā, nekā tas tiek ietekmēts, un jums ir jānovērš neaizsargātība pēc iespējas ātrāk. Pārlūkprogrammas, piemēram, Chrome, Firefox un Opera, kā arī uz tām balstītās pārlūkprogrammas lielākoties pēc noklusējuma iespējo WebRTC. Tā kā Internet Explorer un Safari nedarbojas līdzīgi, kamēr īpaši neieslēdzat WebRTC.

Cilvēki domā mainīt savu pārlūkprogrammu, lai tā būtu aktivizēta bez WebRTC. Tomēr jūsu pašreizējo pārlūkprogrammu profilaktiskie pasākumi prasa mazāk laika un prasa vairāk pūļu. Arī šo populāro pārlūkprogrammu lietotāji nevēlas mainīt savu pārlūkprogrammu.

  • Pārlūkprogrammām Chrome un Opera, instalējiet pārlūkā Chrome interneta veikala paplašinājumu ScriptSafe. To varētu instalēt arī pārlūkprogrammā Opera, un tas pārlūkprogrammā atspējo WebRTC.
  • Lietojumprogrammai Firefox, jūs varētu izvēlēties starp divām iespējām: instalēt Disable WebRTC pievienojumprogrammu no Mozilla papildinājumiem vai arī WebRTC atspējot tieši no pārlūka iestatījumiem.

Atveriet cilni pārlūkprogrammā Firefox un URL joslā dodieties uz “about: config”. Tagad atrodiet un iestatiet “media.peerconnection.enabled” uz nepatiesu.

Atspējojiet WebRTC pārlūkprogrammās Firefox, Chrome un Opera - 2018 atjaunināts

Tomēr pret šādu rīcību varētu palīdzēt efektīvi privātuma paplašinājumi, piemēram, Adblock, PrivacyBadger un Disconnect. Lai gan tas nevarēja apturēt WebRTC, taču noteikti atjaunināsim jūs, lai tuvākajā nākotnē bloķētu WebRTC.

Secinājums

Daudzi no VPN pakalpojumiem saviem lietotājiem nodrošina izmēģinājuma periodu, lai pārbaudītu, vai VPN ir efektīvs un varētu nodrošināt pietiekamu viņu datu privātumu. Tāpēc labāk ir pārbaudīt VPN veiktspēju, ieviešot šos rīkus, pirms to apsvērt.

Dažu minūšu ilgas investīcijas varētu ietaupīt no naudas zaudēšanas un, pats svarīgākais, no slepeniem datiem.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me