Kuri ir labākie bezmaksas VPN operētājsistēmai Mac OS

[ware_item id=33][/ware_item]

Esmu pārliecināts, ka jūs nevēlaties, lai es no sākuma apspriestu terminu VPN. Bet jums jāzina dažas funkcijas, kuras padara vislabāko VPN operētājsistēmai Mac.


Daži no jums varētu domāt, ka VPN ir pārāk liels, taču šādā gadījumā jums ir jādomā vēlreiz. Es arī apspriedīšu dažus iemeslus, kāpēc VPN operētājsistēmai Mac ir izdevīgs un nepieciešams.

Pirmkārt, apskatiet funkcijas, kuras jums nevajadzētu aizmirst Mac VPN;

 • Mac atbalsts
 • Jurisdikcija
 • Uzlabotas funkcijas (slēdzis, DNS noplūdes aizsardzība, dalītā tunelēšana)

Starp tūkstošiem VPN ir tikai daži, kas ir saderīgi ar Mac. Atcerieties, ka VPN, kas apgalvo, ka ir saderīgi ar MacOS, ne vienmēr pilda savu paziņojumu.

Tāpēc pirms šī bloga ieraksta es biju veicis dažus svarīgus VPN testus un VPN darbību savā MacBook PC.

VPN testi, kurus es veicu, bija;

 • IP noplūdes pārbaude
 • DNS noplūdes pārbaude
 • Šifrēšanas pārbaude
 • Netflix tests
 • Torrent IP pārbaude

Šie testi autentificē VPN pakalpojumu ne tikai tāpēc, lai to pasludinātu par labāko VPN operētājsistēmai Mac, bet arī katrā ziņā. Tāpēc VPN, kas iztur šos testus, varētu uzskatīt par labākajiem VPN pakalpojumiem.

Bet, tā kā jūs esat šeit, lai redzētu labākos bezmaksas VPN operētājsistēmai Mac, tāpēc es uzskaitīšu bezmaksas VPN atbilstoši veiktspējai, ko viņi parādīja šajos testos.

Kāpēc jums nepieciešams Mac VPN??

Tā ir ierasta koncepcija, ka Mac ir drošāks nekā Windows. Šī pārliecība zināmā mērā ir patiesa, taču ir dažas nepilnības, kas varētu jūs nobiedēt, ja esat arī Mac lietotājs.

Šie ir daži iemesli, kas Mac lietotājiem ir murgs un kas viņus galvenokārt piespiež apsvērt VPN.

Web kameras spiegošana

Mazais gaismas indikators parāda, ka jūsu tīmekļa kamera ir ieslēgta vai nē, vai ne?

Bet tas nav taisnība, ja izmantojat Mac. Vecākajās Mac versijās iebūvētā programmatūra pilnībā izslēdz tīmekļa kameras / kameras apgaismojumu.

Spoku konta izveide

Operētājsistēmā Mac ikviens var viegli izveidot jaunu kontu bez šīs ierīces īpašnieka vai administratora atļaujas.

Tas galvenokārt tiek darīts, izmantojot metodi, kas liek Mac ierīcei domāt, ka ierīce tiek uzstādīta pirmo reizi.

Lūk, kā.

 • Restartējiet Mac ierīci, sāknēšanas procesa laikā nospiediet Cmd + S. Šis solis jūs aizvedīs uz melnu ekrānu ar baltu tekstu.
 • Ierakstiet mount-uw un nospiediet enter.
 • Ierakstiet rm / var / db / .AppleSetupDone un noklikšķiniet uz enter.
 • Pēc tam ierakstiet sudi reboot un vēlreiz nospiediet enter.
 • Parādīsies ekrāns ar tekstu “Laipni lūdzam jūsu jaunajā Mac!”, Un jums būs atļauts izveidot jaunu administratora kontu.

Šis process nemainīs un nenoņems no ierīces nevienu failu, ir pievienota tikai jauna konta kontrole.

Lai izvairītos no šāda riska, varat iestatīt programmaparatūras paroli, kas arī var bloķēt datu zādzības uzbrukumus jūsu Mac. Bet, ja pazaudējat vai aizmirstat šo paroli, jums tas jālabo Apple.

Paroles atiestatīšana

Ikviens var atiestatīt jūsu Mac paroli ar fizisku piekļuvi minūtēm. Tas var notikt, ja jums nav programmaparatūras paroles, taču parasti šī paroļu pārvaldība un apstrāde ir diezgan kritiska, un jūs to varat pazaudēt jebkurā laikā..

Ir daudzi veidi, kā atiestatīt Mac paroli, un viens, par kuru es zinu, sākas ar līdzīgu sāknēšanas procesu, kas iepriekš tika apspriests konta izveidē.

Turklāt ir svarīgi pieminēt, ka paroles maiņai nav nepieciešama autentifikācija, izņemot gadījumus, kad Apple ID ir saistīts ar jūsu kontu. Tomēr ir arī citas metodes, kuras arī to varētu apiet.

Vārtsarga drošības nepilnības

Vārtu pārvaldnieks tika ieviests operētājsistēmā Mac OS 10.7.5 ar mērķi ierobežot ļaunprātīgu programmatūru. Tomēr vēlāk tas kļuva par problēmu arī izstrādātājiem un patērētājiem.

Kāpēc? Tas ir iemesls.

“Lietotnēm, kuras tiek lejupielādētas no vietām, kas nav Mac App Store, izstrādātāji no Apple var iegūt unikālu izstrādātāja ID un izmantot to, lai digitāli parakstītu savas lietotnes. Izstrādātāja ID ļauj vārtsargam bloķēt ļaunprātīgas programmatūras izstrādātāju izveidotas lietotnes un pārbaudīt, vai lietotnes nav tikušas mainītas kopš to parakstīšanas. Ja lietotni ir izstrādājis nezināms izstrādātājs - tādu, kuram nav izstrādātāja ID - vai ja tā ir mainīta, vārtsargs var bloķēt lietotnes instalēšanu. ”

Jums ir jāmaksā USD 99 gadā, ja vēlaties vārtsargu sev.

Arī juridisku procesu dēļ daži uzņēmumi instalēšanas procesa laikā atspējo vārtsargu.

Vārtu guvēja drošības plaisa attēls

Šeit varat izlasīt visu reģistrēšanās informāciju un procesu.

Pagaidiet!

Neskatoties uz to, ka jums ir vārtsargs, ļaunprogrammatūra var piekļūt jūsu Mac ierīcei. Apple arī ir iepazīstinājis ar “Auto Rearm” funkciju vārtsargam Yosemite, kas automātiski ieslēdzas pēc 30 dienu bezdarbības. Izmantojot termināli, šo funkciju varētu atspējot, taču daudziem Mac lietotājiem terminālis joprojām ir biedējošs.

Kāpēc cilvēki izvairās no bezmaksas VPN?  

Pastāv plašas iespējas, ka, jūsuprāt, kampaņa pret bezmaksas VPN ir līdzeklis, lai piespiestu cilvēkus tērēt naudu. Tomēr dažu likumīgu iemeslu un pierādījumu dēļ drošības eksperti iesaka neizmantot bezmaksas VPN.

Es pieminu dažus bezmaksas VPN trūkumus, kurus esmu pamanījis, un tos redzot, esmu pārliecināts, ka jūs saistīsit arī savu pieredzi, ja kādreiz esat izmantojis bezmaksas VPN.

Bet, pirmkārt, vai jūs kādreiz esat domājuši, ka jebkurš pakalpojums varētu būt bezmaksas bez jebkādas peļņas?

Atbilde ir NĒ.

Šeit ir daži iespējamie avoti, no kuriem bezmaksas VPN meklē labumu.

 • Uznirstošās reklāmas, kas varētu būt iegūtas no trešo pušu avotiem ar zināšanām par lietotāju vēlmēm. Šie reklāmdevēji maksā pakalpojumu sniedzējiem, lai iegūtu lietotāja datus.
 • Bezmaksas VPN pārdod arī lietotāja joslas platumu, un piemērs tam ir ziņas, kas ziņoja par slaveno VPN “Hola”, kas pārdod lietotāja joslas platumu.

Bezmaksas VPN ir zemi novērtēti dažu pierādītu drošības trūkumu dēļ.

 • CSIRO 2016. gadā veiktais pētījums pierādīja, ka no 283 pārbaudītajiem VPN 75% VPN zināmā mērā satur izsekošanu. Kā minēts iepriekš, šī izsekošana galvenokārt paredzēta, lai gūtu finansiālu labumu, pārdodot datus trešajām personām.
 • Privātuma politika ir arī galvenā lieta, kas jāievēro. Lielākā daļa cilvēku izvairās lasīt garu tekstu, un parasti viņi aptuveni izlasa izcelto tekstu vai galvenos punktus.

Šeit ir runa, kad VPN galvenokārt maldina vai maldina lietotāju. Forumos un izceltos punktos vai privātuma politikas sākumā VPN vienmēr pieprasa datu reģistrēšanu un informācijas pārdošanu trešajām personām. Bet, dziļi iedziļinoties apakšsadaļās, lielākoties varētu atmaskot ēnas klauzulas.

 • Darbības izsekošana ir arī izplatīta prasība pret bezmaksas VPN, ieskaitot arī dažus apmaksātus. Bet bezmaksas VPN parasti tiek iesaistīti tādu darbību uzraudzībā kā vietņu pārlūkošana, tur pavadītais laiks un vietnes apmeklējums. Iepriekš minētais pētījums arī atklāja faktu, ka 72% bezmaksas VPN ir iestrādāts trešās puses izsekotājs.

Papildus šiem ārkārtējiem drošības trūkumiem ir arī dažas nepilnības, kas interneta lietotājus ļoti atbaida no bezmaksas VPN izmantošanas.

 • Kaitinošākais iemesls ir ārkārtīga kavēšanās un ātruma pasliktināšanās. Iespējams, ka šo problēmu esat pieredzējis, ja iepriekš esat kādreiz izmantojis bezmaksas VPN pakalpojumu.
 • Datu ierobežojums vai joslas platuma ierobežojums ir acīmredzams bezmaksas VPN stratēģijā vai plānā. Lielākajā daļā bezmaksas pakalpojumu datu paketē ir minēts datu ierobežojums, bet dažos droseļvārsta joslas platumos bez iepriekšēja brīdinājuma.
 • Lielākā daļa cilvēku izmanto VPN, lai atbloķētu ASV Netflix un P2P failu koplietošanai. Tomēr tikai daži VPN nodrošina torrenta privilēģijas, un Netflix nevar atrast nevienu bezmaksas VPN pakalpojumu. Vismaz es neesmu pieredzējis Netflix atbloķēšanu ar kādu no bezmaksas VPN pakalpojumiem, ko līdz šim esmu pārbaudījis.

Bezmaksas VPN trūkumi, kurus es minēju iepriekš, ir bieži sastopama problēma lietotājiem, taču bez tiem varētu būt daudz citu problēmu. Jūs saskaraties ar šo problēmu dažu iemeslu dēļ, ieskaitot monetāro labumu un zemās investīcijas brīvajā plānā (protams, neviens neieguldīs maksimāli, ja ir mazāk iespēju gūt peļņu).

Tā kā lielākajai daļai bezmaksas VPN ir savs premium (maksas) pakalpojums, šī ir taktika, kā bezmaksas versijas lietotājus pārvietot uz premium versiju..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me