Labākais bezmaksas VPN FireStick un Amazon Fire TV

[ware_item id=33][/ware_item]

Amazon Fire TV Stick un Fire TV ir lielas plug-and-play ierīces, kas straumēšanu padara vienkāršu un ērtu HD TV.


Kodi lietotāji pateicas par šo vienkāršību un elastību, izmantojot Amazon platformu, lai izveidotu savus multivides centrus uz steroīdiem..

Tomēr, tā kā liela daļa satura tiek bloķēta ģeogrāfisko ierobežojumu un autortiesību troļļu dēļ, dažādām izrādēm un sporta straumēm ir nepieciešams VPN, kas var vienmērīgi darboties ar Kodi. Vēl viena svarīga lieta ir tā, ka vēlaties arī apiet pakalpojumu sniedzēja atļauto droseļvārsta darbību.

Amazon FireStick nav tiešas piekļuves Google Play. Tāpēc jums ir jāpieliek VPN APK lietojumprogramma. Tas nav raķešu zinātne izmantot VPN ar savu FireStick. Ir svarīgi apsvērt VPN sniedzēju, kas nodrošina tiešu APK faila lejupielādi.

Bezmaksas VPN ir tīkla rīks, kas ļauj paslēpt un aizsargāt visu jūsu klātbūtni tiešsaistē, neizmantojot nevienu santīmu abonementā. Izmantojot bezmaksas VPN, jūs varat izbaudīt visus nepieciešamos pakalpojumus. Tomēr jums joprojām būs aizliegts izmantot noteiktas būtiskās funkcijas.

Ne visi VPN darbojas vislabāk ar FireStick. Ja jūs arī meklējat bezmaksas VPN vietnē FireStick, neuztraucieties, jo mēs piedāvājam jums atsauksmes par labākajiem bezmaksas VPN vietnē FireStick. Šie VPN darbojas nevainojami un dod vislabākos iespējamos rezultātus.

Labākie 7 bezmaksas VPN FireStick Fire TV:

1 - ExpressVPN:

Ātrākais VPN FireStick TV

ExpressVPN tiek uzskatīts par vislabāko, izmantojot labākās kvalitātes lietotnes, piemēram, pavisam jaunu Android lietotni, kas labi darbojas ar Android balstītām straumēšanas ierīcēm. Tajā ietilpst Amazon's Fire TV un Fire TV Stick. Amazon Fire TV Stick tā tiek virzīta ar tālvadības pulti. Kad to palaižat, lietotne ātri iesaka vietas, kuras nodrošina vislabāko savienojuma ātrumu.

ExpressVPN nodrošina izcilu tehnisko atbalstu, kas ietver daudz norāžu. Turklāt jums ir lieliska 24 stundu diennakts tērzēšanas iespēja, kā arī varat ērti sazināties ar e-pasta ziņojumu tikai tad, ja tas ir ērti.

2 - IPVanish:

Atzīts par sniegumu

IPVanish īpaši uzstājas abās frontēs. Tas ietver gan īsu, gan garu apiņu savienojumu, kā arī bijušie ir piecas reizes ātrāki nekā citi konkurenti. Tā rezultātā pēdējais parāda būtisku vidējo lejupielādes ātruma pieaugumu par 15%. IPVanish serveriem ir pieejama plaša izvēle, kā arī ievērojams globālais pārklājums.

Tā ir īpaša TV TV lietotne, kuru ir viegli iestatīt un ērti lietot. Turklāt tam ir arī dažas pieejamās iespējas, piemēram, automātiska IP pārslēgšana un ātra servera optimizācija. Tas neatbalsta pirmās paaudzes FireStick. IPVanish ir arī pazīstams ar to, ka pakalpojuma lietošanas laikā netiek glabāti nekādi žurnāli vai pat savienojuma dati.

3 - NordVPN:

Drošākais un nodrošinātais VPN

Ir zināms, ka NordVPN nodrošina vislabāko sniegumu, kā arī izcilus, iespaidīgus ātrumus ar īsiem savienojumiem un arī dažus noderīgus rezultātus lielākos attālumos. Tāpat kā IPVanish, arī NordVPN ir daudz serveru, kurus izvēlēties. Šeit pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī pamācības, kā iestatīt maršrutētāju ar VPN vai dalīties ar VPN savienojumu no savas sistēmas; Jūs varat izmantot pakalpojumu kopā ar FireStick. Pēdējā laikā ir arī īpaša Android TV lietotne, kuru varat lejupielādēt no Amazon lietotņu veikala un kuru varat izmantot kopā ar Fire TV.

Arī NordVPN atrodas drošības frontē. Tas piedāvā dubultu datu šifrēšanu un atbalstu visiem galvenajiem drošības protokoliem. Turklāt nav arī tādas mežizstrādes politikas, kas piesaista un atstāj iespaidu uz lietotājiem.

4 - CyberGhost:

Sērfot anonīmi

CyberGhost ir vēl viens VPN, kas paredzēts Kodi. CyberGhost VPN galvenokārt ir paredzēts Kodi lietotājiem un sniedz jums lielisku pieredzi arī ar bezmaksas Kodi VPN. Tas apgalvo, ka jūsu interneta savienojums tiek šifrēts ar 256-AES bitu rīku. Tādējādi hakeriem / uzbrucējiem būs nepieciešami tūkstošiem gadu, lai nozagtu vai uzlauztu jūsu datus.

Šajā bezmaksas VPN jums būs dažādi stili un metodes, kur varēsit anonīmi sērfot. Varat ērti straumēt ierobežotos TV šovos un videoklipos, kā arī anonīmi. CyberGhost viss interfeiss ir tik intuitīvs, ka pēc savienojuma ar internetu ātrums netiek ietekmēts.

5 - VPN:

Spēcīgas šifrēšanas iespējas

Windscribe VPN ir pazīstams ar bezmaksas datu vāciņa funkciju. Ir zināms, ka tas ir viens no labākajiem bezmaksas VPN, no kura atkarīgs, vai attiecīgi paslēpt savu tīklu. Šim VPN ir P2P failu koplietošanas funkcija, kuru varat ērti izmantot, pat neparakstoties. Windscribe VPN ir pieejams vietnē Amazon Firestick, un jūs to varat instalēt no turienes.

Windscribe VPN ir Kanādā bāzēts uzņēmums, kas piedāvā visas dzīvībai svarīgās funkcijas un lietotājiem piedāvā dažādas aizraujošas iespējas. Bet, neraugoties uz pastāvīgiem dažādu elementu atjauninājumiem no VPN nodrošinātāja, ne viss ir pareizi un perfekti par šo VPN. Tāpat kā, piemēram, ir ierobežoti VPN serveri tādās valstīs kā Kanāda, Honkonga, Vācija, Nīderlande, Lielbritānija un ASV.

6 - TunnelBear VPN:

Bezmaksas pieeja internetam

Ja jūs meklējat VPN, lai maskētu interneta aktivitātes no visiem publiskajiem tīkliem, jums vajadzētu izmēģināt TunnelBear VPN, jo tas nodrošina vislabākās iespējas. To var instalēt no lietotnes Amazon FireStick. Bezmaksas VPN piedāvā arī fantastiskas un aizraujošas iespējas, piemēram, daudzkārtēju pieteikšanos un savietojamību dažādās platformās.

TunnelBear VPN ir dažādi trūkumi. Tāpat kā tas nodrošina ierobežotus serverus bezmaksas versijai. Tas ierobežo jūsu joslas platumu ar ātrumu 500 MB. Lai gan jūs varat iegūt papildu 1 GB, tikai tweeting par tiem, tas arī ienes tikai 1,5 GB mēnesī. Tādā veidā jūsu straume kļūst ierobežota.

7 - HideMe VPN:

Iespaidīga drošības konfigurācija

Tāpat kā citi bezmaksas VPN, arī HideMe VPN ļauj jums nodrošināt tiešsaistes aktivitātes, kad esat izveidojis savienojumu ar jebkuru ierīci. HideMe VPN nodrošina izcilu savietojamību ar Linux, Windows, Android un iOS ierīcēm. Izmantojot šo VPN, jūs varat maksimāli palielināt savu tiešsaistes brīvību, ņemot vērā jūsu vēlmes.

HideMe VPN bezmaksas plānā lietotājiem ir tikai trīs servera atrašanās vietas. Turklāt joslas platums tiek ierobežots, kamēr izveidojat savienojumu ar bezmaksas VPN.

Kā mēs varam izvēlēties labāko VPN Amazon Fire TV nūjai?

Veiktspēja ir būtisks un būtisks straumēšanas elements. Šī iemesla dēļ jūsu pirmajai izvēlei, izvēloties VPN, jābūt ātram ātrumam un uzticamiem savienojumiem. Ja ir pilns serveris, tad tas būs noderīgi un noderīgi tūlītēju un ātru serveru atrašanā. Jo vairāk iespēju jums ir, jo vairāk labu rezultātu nodrošina VPN. Arī jums var būt viegla lietotne, kas nemaz neietekmēs jūsu veiktspējas līmeni.

Nav nepieciešams, lai jūs vienmēr atradīsit lietotni Fire TV Stick, taču tā ir kā prēmija, ja jūs to veiksmīgi redzat. Ja esat neskaidrs par savu izvēli, neuztraucieties, jo mēs jums piedāvājam vadlīnijas, kuras jums jāievēro un jāizvēlas, izvēloties VPN Amazon Fire TV nūjai..

Savienojuma ātrums:

Lieliskai un ideālai straumēšanai nepieciešami labi savienojuma ātrumi. Šifrēšanas dēļ VPN ātrums bieži tiek palēnināts. Tomēr kvalitāte, ja VPN atklāj, cik daudz jūsu likme tiek samazināta. Labas kvalitātes VPN, piemēram, NordVPN un ExpressVPN, nodrošina lietotājiem spēcīgu šifrēšanu, neietekmējot viņu savienojuma ātrumu. Kaut arī daži VPN to servera atrašanās vietas dēļ vienmērīgi uzlabo to ātrumu.

Šifrēšanas stiprums:

VPN spēj ne tikai slēpt IP adresi, bet arī šifrēt interneta trafiku kopā ar savienojumu. Tomēr pieaugošā tehnoloģiskā attīstība ir ļāvusi hakeriem / uzbrucējiem diezgan viegli iekļūt šifrēšanas slānī un izspiegot jūsu tiešsaistes aktivitātes. Mūsdienās labākie VPN izmanto OpenVPN AES 256 bitu šifrēšanu, kas nodrošina papildu aizsardzību no visa veida draudiem. Tātad, jums tas ir jāizmēģina arī.

Nav žurnāla politikas:

Galvenais VPN mērķis ir aizsargāt jūs no acīm, kas aizraujas. Tomēr, šādi rīkojoties, viņi efektīvi redz visu, ko jūs darāt internetā, izmantojot viņu serverus. Tāpēc ir ļoti svarīgi izmantot tādu VPN, kas neuzglabā jūsu darbību žurnālus. Turklāt tam vajadzētu būt balstītam ārpus sadales, kurai nav datu saglabāšanas likumu.

Drošības līdzekļi:

Ir arī svarīgi izvēlēties VPN, kas piedāvā labas pievilcīgas funkcijas, piemēram, spēcīgu šifrēšanu un ātru ātrumu. Tomēr labākie pakalpojumu sniedzēji nodrošina arī papildu drošības elementus, piemēram, slēdzi. Slepkavības slēdzis ir ļoti uzticams, jo tas atvieno jūs, kad krīt VPN savienojumi. Nogalinātāji arī aizsargā jūsu aktivitātes un identitāti no pakļaušanas. Tāpēc tas ir būtisks visiem VPN lietotājiem, jo ​​tas nodrošina nepārtrauktu aizsardzību.

Klientu atbalsta dienests:

Tas ir kaut kas nozīmīgs, taču, izvēloties VPN pakalpojumu, tas tiek atstāts novārtā. Ja VPN izvēlaties pirmo reizi, jums jādodas ar kaut ko izcilu klientu apkalpošanu. Tomēr vairums labu VPN nodrošina jums lielisku informatīvo zināšanu bāzi, bet jūs nezināt, kad jums varētu rasties problēmas, izmantojot VPN Firestick vai pat to instalējot..

VPN ar lielisku klientu apkalpošanu vienmēr ir noderīgs un daudz ko padara vienkāršāku. Visu šo iemeslu dēļ jums jāmeklē VPN, kas piedāvā aktīvu 24x7 atbalstu un dažādu e-pasta ziņojumu, tiešsaistes tērzēšanas, biļešu, attālās palīdzības un pat telefona atbalsta veidā..

Nobeiguma vārdi:

Ja vēlaties uzlabot un uzlabot savu Amazon FireStick TV pieredzi, viss, kas jums nepieciešams, ir labas kvalitātes VPN. Laba VPN izvēle ļaus piekļūt visam saturam no jebkuras vietas, bet arī garantēs, ka straumēšanas laikā no Amazon FireStick jūs pieredzēsit ātru ātrumu un neierobežotu joslas platumu..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me