Labākais bezmaksas VPN, kas darbojas ar amerikāņu Netflix

[ware_item id=33][/ware_item]

Vai jūs meklējat bezmaksas VPN, kas darbojas ar Netflix?


Jūs atrodaties pareizajā vietā.

2016. gada janvārī Netflix paziņoja, ka no šī brīža tas bloķēs VPN, kas lietotājiem ārpus ASV ļauj skatīties amerikāņu Netflix. Tā rezultātā vairums apmaksātu VPN pakalpojumu nedarbojas Netflix.

Tomēr Netflix neatklāja, kā tas bloķē VPN. Parasti tie bloķē visas tās IP adreses, kuras saista ar mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuras parasti izmantoja VPN pakalpojumu sniedzēji.

Tas arī nozīmē arī to, ka, iestatot VPN Digitālajā okeānā un pēc tam mēģinot piekļūt Netflix, jūs joprojām varēsit izvairīties no Netflix ģeogrāfiskiem ierobežojumiem..

Neuztraucieties!

Tātad, ņemot vērā Netflix milzīgo apspiešanu pret VPN IP, šobrīd izdzīvošanas ir patiešām maz, kaut arī slavenie VPN pakalpojumu sniedzēji ir pārtraukuši sadarbību ar amerikāņu Netflix.

Netflix turpina atjaunināt bloķēto IP sarakstu ikreiz, kad viņi tos atrod. Tātad par BEZMAKSAS VPN izdzīvošanu šādā veidā nav nekādu jautājumu. Kaut arī labākie VPN pakalpojumu sniedzēji turpina atjaunināt serverus tādā veidā, kas uztur piekļuvi ASV Netflix. Tomēr jūs varat izmantot viņu bezmaksas taku, kas ir no 7 līdz 30 dienām, un pakalpojumu varētu pārbaudīt bez ieguldījumiem.

Bezmaksas taka VPN ir vienīgais risinājums.

Šeit mēs piedāvājam jums četrus labākos bezmaksas VPN, kas darbojas ar Netflix. Visi šie VPN darbojas ārkārtīgi labi, un lietotāji ir apmierināti ar saviem pakalpojumiem. Paskaties.

VPN, kas darbojas ar Netflix:

Tālāk ir norādīti VPN, kas joprojām labi darbojas ar Netflix:

  1. Express VPN
  2. Nord VPN
  3. ZenMate VPN
  4. Sērfošanas haizivs VPN

Express VPN:

Express VPN ir ātrākais VPN, kas darbojas ar Netflix. Tikai šī iemesla dēļ tas ir diezgan slavens un populārs straumēšanas entuziastu vidū.

Izmantojot Express VPN, jūs varat ne tikai tuvināt garām VPN blokiem, bet arī atbloķēt ekskluzīvu ASV Netflix saturu. Express VPN pieci no sešiem serveriem iziet VPN blokus un atbloķēt Netflix testu.

Tādējādi, izmantojot Express VPN, jūs varat daudz skatīties aizraujošus jaunus šovus un filmas.

Tā izcilais ātrums ļauj straumēt video HD formātā. Turklāt tā spēja atbloķēt Netflix plašā ierīču klāstā padara to par lietotājiem izvēles iespēju.

Pašlaik Express VN atbalsta Netflix Kanādā, Lielbritānijā un ASV. Tomēr Japānā un Tokijā tikai divi serveri strādā ar Netflix.

Parasti VPN pakalpojumi pilnībā ļauj lietotājiem izmēģināt katru serveri, līdz viņi atrod kaut ko, kas darbojas, bet Express VPN tas tā nav. Express VPN tiešās tērzēšanas sesija palīdz lietotājam ikreiz, kad viņi saskaras ar kādu problēmu. Lietotājs var jautāt tiešās tērzēšanas sesijā esošajam aģentam, kuri serveri vislabāk darbojas Netflix. Tā rezultātā viņi tos virza pareizajā virzienā.

Express VPN piedāvā vēl vienu lielisku iespēju, t.i., Media Streamer DNS. Tas atbloķē Netflix ierīcēs, kas neatbalsta tādus VPN, kā Apple TV, spēļu konsoles un viedie televizori.

Vai tas nav pārsteidzoši??

NordVPN:

NordVPN ir viena no populārākajām izvēlēm, kad runa ir par Netflix straumēšanu. Tas labi darbojas ar Netflix un ir viens no pirmajiem, kas nosaka Netflix jaunāko VPN pakalpojumu tīrīšanu.

Nord VPN nodrošina iespaidīgu pakalpojumu, kas apvieno augstākās klases drošību kopā ar īpaši ātru ātrumu un neierobežotu joslas platumu. Tas var viegli pārvarēt VPN bloķēšanu un atbloķē arī ASV Netflix.

Izmantojot Nord VPN, jūs varēsit izvēlēties no vairāk nekā 5000 serveriem, kas izvietoti vairāk nekā 60 valstīs. Tā ir neticami piemērota atlase, kuru izmanto Netflix straumēšanai.

Turklāt, ja vēlaties pāriet no dažādiem Netflix indeksiem, Nord VPN unikālā viedās atskaņošanas tehnoloģija spontāni savienos jūs ar ātrāko serveri, kas pieejams nepieciešamajā valstī. Nord VPN vienlaikus savieno līdz sešiem serveriem, ļaujot mājsaimniecību uzjautrināt un novirzīt.

ZenMate VPN:

ZenMate VPN ir Berlīnes VPN. Tas darbojas zem ZenGuard komerciālā jumta. Tā ir visdraudzīgākā lietojumprogramma daudzām personām, kuras nevar runāt angliski. Lietotni ZenMate var apskatīt arī turku, vācu, korejiešu un spāņu valodā.

Zenmate testa rezultāti rāda, ka visas platformas, ieskaitot Netflix, rīkojās par labu tam. ZenMate bija labvēlīgs visiem savienojumiem, neatklāja VPN trafiku un pat nedarbojās ar starpniekservera kļūdām. Tas tiešām ir lielisks jaunums visiem lietotājiem, ka viņi var izmantot ZenMate ne tikai Netflix, bet arī citiem mērķiem.

ZenMate nodrošina lielisku pieredzi, piekļūstot Netflix. Netflix mēģinājumi noteikt ģeogrāfiskos ierobežojumus neietekmē uzņēmumu ZenMate. Tāpat arī neļaujot VPN pakalpojumu sniedzējiem ļaut cilvēkiem apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, nepieķeroties un nekļūstot bloķētiem. Tāpēc eksperti iesaka arī vienu reizi izmēģināt ZenMate.

Izmantojot ZenMate, straumēšana darbojas ārkārtīgi labi. Tas arī atbalsta HD video kvalitāti. Tas ir bezmaksas VPN pakalpojuma etalons un standarta veiktspēja.

SurfShark VPN:

SurfShark VPN ir viens no tiem VPN pakalpojumiem, kas ir izcili reāls un noteikts to izpildījumā, kas nodrošina lietotāja privātumu digitālajā sfērā. Turklāt tas piedāvā arī dažas citas augstākās funkcijas, kuras ir ļoti uzticamas, lai sniegtu to, ko parasti apsola. Pašlaik SurfShark piedāvā apmēram 100 serverus 14 dažādos pasaules reģionos.

SurfShark tiek pārbaudīts, kā atbloķēt Netflix, un tas diezgan viegli izturēja pārbaudi. Testa rezultāti viņu pakalpojumiem pievienoja lielu zvaigzni, ja jums ir kādi jautājumi un sazinieties ar viņu klientu atbalsta dienestu, tāpēc viņi sniedz informāciju par VPN serveriem..

SurfShark VPN ir pieejama tiešsaistes tērzēšanas atbalsta iespēja 24 stundas diennaktī. Šī funkcija ļauj ikvienam jebkurā laikā tikt galā ar problēmām vai darbības traucējumiem. Papildus tam tas atbalsta arī straumēšanu. Tas nodrošina diezgan saprātīgu un labu ātrumu, taču neilgi viņiem vajadzētu padomāt, kā to uzlabot.

Kā jūs varat piekļūt American Netflix?

Netflix straumēšanai ir viena būtiska problēma - tas bieži bloķējas dažādās pasaules daļās. Daudzi cilvēki dažādos pasaules reģionos, izmantojot VPN vai starpniekservera piekļuvi Netflix, saņem ziņojumu “izmantot atbloķētāju vai starpniekserveri”..

Tas ir vienīgais Netflix atbloķēšanas noslēpums. Eksperti iesaka vai nu izmantot izcilu VPN pakalpojumu, un pēc tam izveidot savienojumu ar labo VPN serveri. Netflix atbloķēšana ir nebeidzama kaķu un peļu spēle. Šajā gadījumā Netflix bloķē noteiktus VPN serverus, kamēr VPN atrod jaunu risinājumu, lai izveidotu savienojumu ar Netflix. Ja izmantojat VPN, kā ieteikts iepriekš, viss, kas jums jādara, ir pārbaudīt un pārbaudīt, kurš serveris ļaus jums atbloķēt Netflix.

Daudzi cilvēki, kas dzīvo ārpus ASV, domā, kā piekļūt American Netflix. Iemesls ir tāds, ka amerikāņu Netflix ir lielākā satura kolekcija, un visi vēlas tai piekļūt. Ja mēs runājam par citiem reģioniem, Apvienotās Karalistes Netflix piedāvā jums tikai vienu trešdaļu no materiāla, kas ir pieejams American Netflix.

Vai nu jūs esat trimdas iedzīvotājs, kurš dzīvo Francijā, Vācijā, Japānā, varat izbaudīt amerikāņu Netflix. Lai piekļūtu American Netflix, viss, kas jums jādara, ir izvēlēties kādu no iepriekš ieteiktajiem VPN un pēc tam izveidot savienojumu ar VPN serveri, lai baudītu pilnu piekļuvi.

Pēc VPN izvēles varat veikt tālāk norādītās darbības, lai skatītos un piekļūtu American Netflix:

  • Izveidojiet savienojumu ar VPN programmatūru:

Pēc VPN izvēles jums tieši VPN vietnē jāatrod ierīcei piemērota VPN programmatūra. Piemēram, ja jūs nolemjat ExpressVPN, jūs piekļūsit lielam skaitam lietotņu, kuras varat viegli izmantot, lai piekļūtu Netflix. Express VPN atbalsta TV kastes, Amazon Fire TV Sticks un Smart TV.

  • Izveidojiet savienojumu ar VPN serveri:

Pēc VPN programmatūras atrašanas palaidiet programmatūru un tiek izveidots savienojums ar serveri vietā, kur atrodas Netflix.

  • Izbaudiet Netflix straumēšanu:

Noslēgumā piesakieties savā pašreizējā Netflix kontā un izbaudiet Amerikas Netflix straumēšanu.

Piekļuve Netflix, izmantojot VPN, ir kaķu peles spēle ar dažiem VPN pakalpojumu sniedzējiem. Bet, ja Netflix izmantojat pareizo VPN, tas jums atver iespēju pasauli neatkarīgi no tā, kur jūs dzīvojat. Šajā lapā ieteiktais VPN ir vislabākais Netflix, un tas ir jāizvēlas kā opcija.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me