Labākais bezmaksas VPN pārlūkam Chrome – 3 bezmaksas Google Chrome VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Pēdējoreiz atjaunināts 2019. gada 19. maijā


Autora atradumi: Pētot Google VPN paplašinājumu, esmu atradis visu paplašinājumu, kura pamatā ir starpniekservera pakalpojums. Kas nozīmē, ka tas jums piešķirs tikai citu atrašanās vietu, taču tas netiks šifrēts interneta trafiks un nenodrošinās jums privātumu un drošību.

Ļoti ieteicams labākai drošībai izmantot īstu VPN un šifrēt visu jūsu interneta trafiku.

Pastāvīgi ierobežojumi un neaizsargātības izmantošana interneta pasaulē liek lietotājiem pāriet uz privātuma rīkiem. Viens no šādiem rīkiem ir virtuālais privātais tīkls (VPN). Vai tā būtu valdība, kas bloķē piekļuvi internetam, vai hakera ļaunprātīgu nodomu; visi tie būtiski ietekmē lietotāja privātumu.

Daudzi cilvēki meklē pakalpojumus, kas varētu nodrošināt viņiem privātumu bez jebkādiem izdevumiem. Tomēr viņi nevarēja pieņemt atbilstošu lēmumu paši, jo mūsdienās tirgū nonāk daudz bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēju.

Lai rūpētos par mūsu lietotājiem, mēs esam uzskaitījuši dažus labākos bezmaksas VPN pārlūkam Chrome. Lietotāji tos novērtē visā pasaulē. Tā kā mēs esam izvēlējušies pārlūku Chrome kā vispopulārāko pārlūku visā pasaulē.

Kāpēc jums ir nepieciešams labākais VPN pārlūkam Chrome

Mēs visi zinām, ka Chrome ir viena no populārākajām tīmekļa meklētājprogrammām, un uz to paļaujas lieli interneta iedzīvotāji. Diemžēl meklētājprogramma pati par sevi nav privātuma funkcija, lai aizsargātu lietotājus. Tādēļ bezmaksas VPN pārlūkam Chrome varētu būt labākais jūsu Chrome pārlūka aprīkojums, kas nodrošina aizsardzību, kā arī palīdz izvairīties no satura ierobežojumiem, ISP ierobežošanas, drošas pārraides un daudzām citām priekšrocībām..

Tas ļauj pārvarēt šķēršļus, ko uzliek jūsu darba vietas organizācija, skolas, namīpašnieki un varbūt vietējā tīkla administratori. Hroms VPN nodrošina viltotu IP adresi, kas slēpj jūsu identitāti no interneta snoopers.

Pirmkārt, Chrome VPN ir ļoti noderīgs un vajadzīgs. Datu aizsardzības un trafika šifrēšanas dēļ. Bez VPN hakeris vai trešās puses organizācija var piekļūt visiem datiem, lai atlasītu mērķētas reklāmas un veiktu ļaunprātīgas darbības. Datu šifrēšana, izmantojot Chrome VPN, ir nepieciešama, jo tā aizsargā jūs no visbīstamākajiem riskiem, piemēram, ISP un valdības snooping, hakeru un trešās puses izsekošanas.

Kā izvēlēties labāko VPN pārlūkam Chrome

Ir noteikts kritērijs, pēc kura pārlūka Chrome lietotāji var noteikt labāko Chrome VPN. Lai apzinātos šīs VPN vajadzības un darba punkti, ir nepieciešami, jo tie ievērojami vienkāršo VPN izvēles procesu.

Šeit ir galvenās funkcijas, kuras mēs izskatām pirms VPN ieteikšanas;

 • Drošības protokoli vajadzētu būt visiecienītākajai funkcijai, lai izpētītu izvēlēto VPN. VPN jābūt vismaz 126 bitu šifrēšanas protokolam ar OpenVPN. Tomēr ļoti vēlama ir militāra līmeņa 256 bitu šifrēšana.
 • Maksāšanas metodes no VPN jāiekļauj anonīms kanāls, piemēram, Bitcoin. Tādā gadījumā maksājuma veids, piemēram, kredītkarte vai citi, var novirzīt jūsu personas datus uz VPN sniedzēju, kā arī tas var izraisīt noplūdes..
 • Serveru atrašanās vietas un jums sniegto serveru skaits ir lielisks faktors, kas ietekmē straumēšanu un atbloķēšanu. Ja jums ir tikai dažas iespējas valstīs, kurās ir stingri privātuma likumi, tad atbloķēšanas, straumēšanas un straumēšanas iespējas kļūst ierobežotas.
 • Ātruma veiktspēja ir atkarīgs no servera tīkla. Piemēram, plašs serveru tīkls spēj sadalīt lietotāju slodzi, un jums ir vairāk iespēju sazināties, ja konkrēts serveris nenodrošina ātru ātrumu.
 • Joslas platuma ierobežojums ir dati, kas jums tiek sniegti no Chrome VPN. Labāk ir meklēt neierobežotu joslas platumu, lai jūs varētu neuzmanīgi straumēt un lejupielādēt datus.
 • Anonimitāte savukārt daudzas funkcijas nodrošina pārlūkošanu internetā. Bet šeit mēs runājam par personas datiem un trafika informāciju, ko saņem jūsu VPN sniedzējs. Pārliecinieties, vai izvēlētajam VPN ir stingra politika, kas nepieļauj reģistrēšanos.

5 labākais VPN pārlūkam Chrome 2019:

1 - CyberGhost VPN

Vērtīgas iespējas

 • Neierobežots joslas platums
 • Šifrē tiešsaistes trafiku ar 256 bitu AES šifrēšanu
 • Viegli uzstādīt

Vairāk nekā 850 serveri 30 valstīs, tostarp ASV, Lielbritānijā, Vācijā, Francijā, Austrālijā, Kanādā, Japānā, Singapūrā un Meksikā.

CyberGhost VPN ar iespēju bloķēt gandrīz 150 miljonus sludinājumu, 210 000 ļaunprātīgu vietņu un 260 miljonus izsekošanas mēģinājumu ir viens no labākajiem bezmaksas VPN pārlūkam Chrome. Tas ir arī starp VPN programmatūru, kuru ir viegli uzstādīt un darbināt ierīcē. Tas ir tas, kas padara to pieejamu gandrīz 12 miljoniem lietotāju visā pasaulē.

CyberGhost VPN piedāvātais drošības protokols ir AES 256 bitu šifrēšana, kas nodrošina militāras pakāpes šifrēšanu lietotāja datu trafikā..

Tas ir ISO sertificēts VPN pakalpojums, kas izdod ikgadēju “caurspīdīguma ziņojumu”, kuram lietotājiem tiek piešķirta ērta piekļuve. Viņiem ir neierobežots bezmaksas pakalpojumu klāsts, lai iegūtu modernākas funkcijas un uzlabotu aizsardzību, jūs vienmēr varētu pārslēgties uz viņu premium pakalpojumu.

Iegūstiet CyberGhost

2 - DotVPN

Vērtīgas iespējas

 • Neierobežots joslas platums
 • Piekļuve vairāk nekā 10 virtuālām vietām
 • Nodrošiniet drošību, kamēr ir izveidots savienojums ar publisko Wi-Fi

Dot VPN ir viens no vislielāko uzmanību guvušajiem bezmaksas Chrome VPN, kas kopš 2014. gada ir pieejams pārlūkā Chrome App Store. Saskaņā ar hroma interneta veikalu, Dot VPN ir lejupielādēts vairāk nekā 10 miljoni vairāk nekā 160 valstīs..

Tas izmanto 4096 bitu šifrēšanu, kas ir divreiz vairāk nekā mūsdienu banku standarti. Nesniedzot vienu centu, jūs varētu apiet ierobežojumus un jums varētu būt droša piekļuve tādām vietnēm kā Facebook, Netflix, Hulu un daudzām citām. Tomēr, ja saturam nevar piekļūt, izmantojot bezmaksas VPN atrašanās vietu, nekā jūs to varētu pārslēgt uz citu virtuālo atrašanās vietu tik reižu, cik vēlaties.

Bet daudzu lietotāju negatīvs ziņojums ir tāds, ka ārkārtējas ātruma problēmu dēļ viņiem ir jāpārslēdzas uz premium klases pakalpojumu.

Šeit jūs varat lejupielādēt no Chrome Store

Iegūstiet DotVPN

3 - Gom Web VPN

Vērtīgas iespējas

 • Vienkārša uzstādīšana un lietošana
 • Tas pats konts nodrošina savienojumu ar Android, iPhone, Firefox vai Chrome bez papildu maksas
 • Tīkla konfigurācija nav nepieciešama

Ja jūs meklējat risinājumu, kas varētu efektīvi apiet ierobežotu saturu, kuru vēlaties apskatīt, neieguldot naudu, tad Gom tīmekļa VPN ir labākais bezmaksas VPN pārlūkam Chrome, kas jāņem vērā.

Tas ir bez piepūles pakalpojums, kas darbojas galvenokārt tiem, kuriem VPN ir salīdzinoši jauna tehnoloģija. Viņiem ir 1000 Mbit atbloķēšanas serveri un starpniekserveri, kas ļauj ātri piekļūt Web lapām, salīdzinot ar citiem bezmaksas hroma VPN pakalpojumiem.

Tomēr lietotāji, kuri izmanto Gom Web VPN, sūdzas par kļūdainu un lēnu klientu palīdzības pakalpojumu problemātiskā situācijā. Bezmaksas izmēģinājuma versija ir pieejama tikai septiņas dienas, pēc tam jums ir jāpērk viņu profesionālais pakalpojums.

Šeit ir Chrome paplašinājuma lejupielādes saite

Vietne GomVPN

4 - karstā punkta vairogs

Vērtīgas iespējas

 • Bezmaksas 7 dienu izmēģinājums
 • Neierobežots joslas platums
 • Piedāvā Wi-Fi drošību

Hotspot vairogs ir viens no labākajiem bezmaksas VPN pārlūkam Chrome, kas visā pasaulē ir pārsūtījis ievērojamu skaitu - 500 miljonus lejupielāžu. Tas nodrošina piekļuvi dažādām virtuālām vietām, ieskaitot ASV, Kanādu, Franciju, Nīderlandi, Dāniju un daudzas citas. Hotspot Shield ir viegli darbināms, veicot tikai vienu klikšķi, lai to ieslēgtu.

Izmantojot šo hroma paplašinājumu, jūs varētu nodrošināt visas pārlūkprogrammas darbības ar 256 bitu šifrēšanu jebkurā publiskā vai privātā Wi-Fi tīklā, neinstalējot programmatūru. Hotspot vairogs bieži atjaunina savus pakalpojumus.

Chrome veikala saites paplašinājuma lejupielāde

Hotspot vairoga vietne

5 - Zenmate VPN

Vērtīgas iespējas

 • Vairāk nekā 30 VPN servera atrašanās vietu
 • Bloķē ļaunprātīgu programmatūru
 • Nav DNS noplūdes

Pats Chrome uzskata Zenmate VPN par “labāko kiberdrošības risinājumu” un ļoti ieteicams labāko bezmaksas VPN hromu. Tam ir vairāk nekā 40 miljoni lietotāju visā pasaulē, kuri varēja izvēlēties jebkuru no serveriem, kas atrodas 30 valstīs, ieskaitot ASV un Lielbritāniju.

Tas nodrošina datu plūsmas šifrēšanu un atbloķē gandrīz visu ierobežoto saturu. Aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru, kas atrodas kopā ar Zenmate VPN, nodrošina drošību pret ievainojamības risku, kas saistīts ar datu zādzībām.

Tomēr ar savu neseno politiku lietotāji nevar piekļūt visām virtuālajām atrašanās vietām, izmantojot tās bezmaksas versiju. Svarīgās vietās, piemēram, Lielbritānijā un ASV, tiek izslēgts bezmaksas VPN pakalpojums, un, lai tās iegūtu, ir jāiegādājas to prēmiju pakete.

Lejupielādējiet pārlūka Chrome Zenmate paplašinājumu

Vietne Zenmate

Saistītais raksts: Zenmate alternatīvas

19 labākais bezmaksas VPN pārlūkam Chrome | Google Chrome Store

Šeit ir vislabāk novērtēto VPN saraksts Google Chrome veikalā

ProviderRateUser’sProxyEncryptionLinks
Iestatīšanas VPN 4.7 13,676 Iegūstiet paplašinājumu
RusVPN 4.6 495 Iegūstiet paplašinājumu
HolaVPN 4.9 332,382 Iegūstiet paplašinājumu
DOTVPN 3.7 9124 Iegūstiet paplašinājumu
ZenMate 4.5 17,259 Iegūstiet paplašinājumu
TouchVPN 4.6 63,610 Iegūstiet paplašinājumu
Pārlūkot VPN 4.5 24,641 Iegūstiet paplašinājumu
Karstie punkti 4.4 65 345 Iegūstiet paplašinājumu
Vējraksts 4.7 12,934 Iegūstiet paplašinājumu
DrošāksVPN 4.5 18,935 Iegūstiet paplašinājumu
Privatix 3.8 18 345 Iegūstiet paplašinājumu
TunnelBear 4.7 32 441 Iegūstiet paplašinājumu
Hoksons 4.7 15,979 Iegūstiet paplašinājumu
TunnelloVPN 4.3 2989. gads Iegūstiet paplašinājumu
Gom VPN 4.4 10,072 Iegūstiet paplašinājumu
Avira fantoma 4.2 145. lpp Iegūstiet paplašinājumu
SurfEasy 4.7 13,046 Iegūstiet paplašinājumu
X-VPN 3.4 177 Iegūstiet paplašinājumu

Starpniekservera paplašinājumi VS apmaksāts VPN pārlūkam Chrome

Iespējams, ka interneta pakalpojumu sniedzējs ir apmierināts ar Chrome starpniekservera paplašinājumu, jo tas sniedz jums priekšstatu par ierobežoto saturu. Diemžēl lielākā daļa no mums atstāj novārtā faktu, ka šie starpniekservera paplašinājumi nenodrošina konfidencialitāti un datu šifrēšanu. Tāpēc ikviens, kas ar nelielu piepūli varētu iegūt visus jūsu datus, un, ja esat apskatījis nelegālu saturu, jūs varat saskarties ar paziņojumu vai sodu.

Viņi arī pievieno tādus drošības līdzekļus kā aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru, ugunsmūris vai DNS aizsardzība pret noplūdi. Viņiem piedāvā visuzticamākais un labākais VPN pārlūkam Chrome. Tāpēc mēs nekad neiesakām starpniekserveri, izmantojot VPN, pat ja jūs izvēlaties bezmaksas Chrome VPN.

Bezmaksas VPN, salīdzinot ar Premium One

Faktiski un realitātē katrs indivīds vēlas iegūt izcilu produktu ar vismazāko samaksu. Tas ir tas, kas piesaista interneta lietotājus bezmaksas VPN pakalpojumiem, kas aizsargā viņus no paaugstinātiem tiešsaistes ierobežojumiem. Tomēr lielākajai daļai bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēju ir neskaidras privātuma politikas, par kurām lietotāji nezina.

Arī bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji pēc kāda abonēšanas laika vaino savus pakalpojumus, lai piespiestu lietotājus izmantot augstākās kvalitātes pakalpojumu, kāds ir lielākajai daļai no viņiem.

Tomēr labākie VPN pakalpojumu sniedzēji ar izcilām klientu atsauksmēm ir pieejami tikai par augstākās kvalitātes pakalpojumiem, lai gan tā ir tikai neliela naudas summa salīdzinājumā ar jūsu uzticamajiem pakalpojumiem. Bet vairums no viņiem piedāvā bezmaksas izmēģinājumu pirms pirkuma, lai viņu lietotāji būtu apmierināti.

Bezmaksas VPN ir pārpildīti ar daudziem lietotājiem, kas ārkārtīgi ietekmē ātrumu un joslas platuma produktivitāti. Tāpēc ir ļoti nepatīkami straumēt un lejupielādēt būtisku saturu, izmantojot bezmaksas VPN.

Bet visbiežāk domājošais, kas indivīdam varētu būt, ir tas, kā bezmaksas VPN gūst peļņu? Viņi pārvar savus ieguldījumus, izmantojot uzmācīgas reklāmas, kamēr lietotājs izveido savienojumu ar pakalpojumu. Arī pakalpojumu sniedzējs varētu nozagt jūsu savienojumu un izmantot jūsu joslas platumu citiem lietotājiem.

Tādēļ labāks VPN pakalpojums ir vairāk ieteicams, ja vēlaties pastāvīgu un efektīvu risinājumu jūsu privātuma problēmām.

3 - labākie bezmaksas Google Chrome VPN paplašinājumi:

1 - AanonymoX:

Vērtīgās funkcijas:

 • Tas piedāvā anonīmu tīmekļa pārlūkošanu.
 • Viegli mainiet savu IP adresi un valsti.
 • Var piekļūt bloķētām un cenzētām vietnēm.
 • Jūs varat pārlūkot citu reģionu.

AnonymoX ir Google Chrome VPN paplašinājums. Paplašinājums ir pieejams divās valodās, t.i., angļu un holandiešu valodā. Tas ir kaut kas vairāk par paplašinājumiem. Patieso un autentisko anonimizāciju un valsts izstrādāšanu veic anonīms tīkls. Tīkls sastāv no daudziem serveriem, kas atrodas katrā jūsu valsts saraksta valstī. Serverus apkalpo un sakārto lietotāji.

Piekļūstot jebkurai vietnei, pirms piekļuves tīklam tā tiks atvērta vienā no serveriem, kas pazīstams kā starpniekserveris. Starpniekserveris efektīvi slēpj reālo identitāti un IP adresi. Tas padara jūs pilnīgi anonīmu un liek izskatīties tā, kā kāds cits tam piekļūst. Tomēr starpnieks apmeklē vietni.

2 - PureVPN bezmaksas VPN starpniekserveris: atbloķējiet privātumu

Vērtīgās funkcijas:

 • Vieglākais bezmaksas VPN paplašinājums darbojas ātri.
 • Piedāvā WebRTC aizsardzību pret noplūdi
 • Ātri piekļūstiet savai iecienītajai vietnei no jebkura pasaules reģiona.
 • Tas piedāvā neierobežotu piekļuvi dažādiem tiešsaistes straumēšanas kanāliem, piemēram, Netflix, Hulu, Amazon Prime US, Pandora un daudziem citiem..

Šis VPN Chrome paplašinājums ir pieejams ar iebūvētiem privātuma un drošības līdzekļiem, piemēram, pārpilnība anonīmu IP un 256 bitu AES šifrēšana..

Masīvā serveru sistēma PureVPN tiek instalēta dažādās valstīs. Tas ļauj interneta lietotājiem visizcilāko drošību pret uzbrucējiem, hakeriem, snooperiem, DDoS uzbrukumiem un nelegālu novērošanu.

Paplašinājums nāk arī ar strauji ielādētiem straumēšanas serveriem. Tas arī garantē WebRTC aizsardzību pret noplūdēm, neierobežotu joslas platumu un iespēju iziet visa veida ģeogrāfiskos ierobežojumus.

https://www.purevpn.com

3 - bezmaksas privātais VPN | Takslers:

Vērtīgās funkcijas:

 • Tas visiem piedāvā vienādu piekļuvi tīklam.
 • Paplašinājums nodrošina precīzu pilsētas līmeņa izvēli.
 • Tas nodrošina neierobežotu joslas platumu.
 • Tas piedāvā pilnīgu pārlūkošanas anonimitāti.

Bezmaksas privātais VPN Tuxler paplašinājums ļauj lietotājam brīvi sērfot internetā bez jebkādiem ierobežojumiem. Lai darbotos paplašinājums, ir nepieciešama Tuxler lietojumprogramma.

Pēc paplašinājuma instalēšanas jūs nokļūsit lietojumprogrammas instalēšanas procesā. Tas atrodas mūsu drošajā serverī un dažu klikšķu laikā to viegli instalē.

Tuxler maina veidu, kā mēs pārlūkojam internetu. Tas ļauj pārlūkot tīmekli no jebkuras vietas neatkarīgi no reģiona un valsts. Tas ir pieejams tikai angļu valodā.

tuxler.com

Vai šie paplašinājumi ir piemēroti pārlūkam Google Chrome??

Lietotājiem šķiet ļoti izdevīgi VPN paplašinājumi, taču diemžēl viņi nezina par tā tumšo pusi. Pēc daudz pētījumu veikšanas atklājas, ka bezmaksas Google Chrome VPN paplašinājumi vispār nav droši. Tie dažreiz nav VPN. Analīzes atklāj, ka VPN pārlūka paplašinājumi šifrē datus, kas nozīmē, ka tie ir tikai starpniekserveri, kas slēpj IP adresi, bet nekodē interneta trafiku..

Ja VPN paplašinājums izmanto šifrēšanas protokolus, tas spēj aizsargāt tikai pārlūka trafiku. Tas nespēj šifrēt cita veida datus, piemēram, jūsu lietotņu akreditācijas datus, sūtītāju trafiku un daudz ko citu.

Ir dažādi ziņojumi par ļaunprātīgiem VPN paplašinājumiem. Viņi sniedz pakalpojumus bez maksas, lai tikai iekasētu naudu no lietotāja personiskās un privātās informācijas. Tas ir arī pierādījums tam, ka viņi pārdod šādu sensitīvu informāciju trešām personām, pat ja lietotājs par to nezina.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me