Labākais specializētais IP VPN nodrošinātājs 2 Iespējas

[ware_item id=33][/ware_item]

Tā kā visā pasaulē palielinās VPN lietotāju skaits, daudzas vietnes, piemēram, Netflix un citas, ir sākušas atpazīt personas, kuras atbloķē saturu, izmantojot VPN. Par laimi šo problēmu varētu arī novērst, izmantojot vislabāk paredzētos IP VPN pakalpojumu sniedzējus.


Ir divu veidu IP, koplietojamais IP un speciālais IP, tomēr daudzi cilvēki nezina atšķirību starp šiem diviem. Koplietojamais IP, kā tas izriet no nosaukuma, ir viens, caur kuru ir savienoti daudzi cilvēki, un tas vienlaikus apkalpo visus lietotājus. Tā kā īpašs IP ir tas, kas pieder vienam lietotājam un tiek piešķirts tikai viņam.

Kopīgotajam IP un speciālajam IP ir priekšrocības un daži trūkumi, salīdzinot. Bet galu galā tiek uzskatīts, ka speciālais IP ir pārākums, runājot par priekšrocībām.

Ieguvumi no labākā veltītā IP VPN izmantošanas

Ir dažas priekšrocības, kuras jūs varētu iegūt, ja ir VPN, kas saviem lietotājiem piedāvā īpašu IP iespēju. Pēc tam jums piešķirto IP nevar izmantot neviena cita persona, tāpēc jūs katru reizi būsit savienots ar vienu un to pašu IP adresi.

No otras puses, koplietotu IP var piešķirt arī citiem lietotājiem, un tieši tāpēc tādi pakalpojumi kā Netflix spēj atpazīt VPN lietotāju. Tāpēc, identificējot IP adresi, viņi to atzīmē kā melnajā sarakstā. Bet, tā kā jums ir iespējas kontrolēt atvēlēto IP adresi un tā pieder tikai jums, iespējas to aizķert ir ļoti mazas.

Izmantojot šo priekšrocību, īpaša IP VPN iegūšana jums piedāvās milzīgu vērtīgo priekšrocību sarakstu, ko VPN viens pats nespētu nodrošināt daudz efektīvāk..

Atbloķējiet populārā straumēšanas saturu

Tiek uzskatīts, ka VPN ir saprātīga izvēle tiem, kas vēlas baudīt slavenos straumēšanas kanālus, piemēram, Netflix. VPN maina lietotāja reālo IP un liek viņam parādīties kā tās valsts pilsonim, kurā šis saturs netiek bloķēts. Tomēr tagad daži no kanāliem, piemēram, Netflix, ir pieņēmuši jaunu likumu, kas ierobežo lietotājus, kuri saturam piekļūst, izmantojot VPN. Viņi identificē IP adresi, ar kuru, iespējams, iepriekš esat pieteicies kanālā, izmantojot citu lietotāja kontu.

Tomēr šim mērķim var pievērsties speciālais IP VPN, piešķirot jums IP adresi, kas vienmēr paliek jums. Tāpēc nevienam nebija aizdomas, ka tas ir viltots ID, jo, piesakoties, jums katru reizi būs šī IP adrese.

Labāka tiešsaistes spēļu pieredze

Kad esat atkarīgais no tiešsaistes spēļu spēlēšanas, jums ir nācies saskarties ar tādām problēmām kā DDoS uzbrukums. Šī ir problēma, kas spēlētājus kairina, kad viņi to pārsteidza. Šādi uzbrukumi regulāri palielinās, un domājams, ka tie notiek, ja notiek ilgstošas ​​tiešsaistes spēles vai satraucoši e-sporta veidi. No šīs problēmas varētu izvairīties, izmantojot speciālu IP VPN, kas nodrošina visaugstāko aizsardzību pret DDoS uzbrukumu.

Arī speciālais IP VPN novērš nokavējuma un latentuma problēmas, kas jūs varētu traucēt tiešsaistes spēļu laikā. Parastam interneta savienojumam ir šādas problēmas pārpildītā ceļa dēļ, pa kuru tiek pārraidītas spēļu paketes, kā rezultātā tiek apstrādāta kavēšanās. Tā kā īpašs IP palīdz izbaudīt nepārtrauktu un vienmērīgu spēļu pieredzi, apstrādājot datus pa skaidriem ceļiem.

Ātrs ātrums

Straumējot saturu, visi pieprasa zibens ātrumu bez traucējumiem. Šis ir ieguvums, kuru jūs varētu izmantot, ja jums ir īpašs IP VPN. Sakarā ar to, ka koplietotu IP vienlaikus izmanto daudzi lietotāji un tam ir ceļš, caur kuru tiek pārsūtīta daudzu lietotāju datu trafika, straumēšanas ātrums palēninās..

Tomēr, kamēr esat izveidojis savienojumu ar Dedicated IP vai Static IP, jums tiek parādīts skaidrs ceļš ar mazu datu plūsmu, caur kuru jūs varētu izbaudīt ātru un vienmērīgu interneta pārlūkošanu un straumēšanu..

Aizsargā jūsu akreditācijas datus

Kad esat izveidojis savienojumu ar speciālu IP VPN, tas ļauj veikt privātus tiešsaistes darījumus, izmantojot tikai noteiktu statisku IP, kas jums piešķirts. Šī ir lieliska funkcija, kas nodrošina izcilu privātumu, kamēr veicat tik sensitīvas darbības, tostarp finanšu informāciju.

Tomēr šo drošības līmeni nevarēja nodrošināt, izmantojot koplietojamu IP, jo to vienlaikus lieto daudzi lietotāji. Tādēļ šādā veidā jūsu tiešsaistes finanšu informācija un slepena informācija tiek aizsargāta no spiegošanas vienībām un hakeriem.

Samazina laiku

Kā minēts iepriekš, koplietojamais IP tiek mainīts katru reizi, kad tiek izveidots savienojums. Tādēļ, atjaunojot jūsu IP adresi, jāpaiet nedaudz laika, lai paātrinātu, un tas varētu radīt nolietojuma risku. Tomēr speciālais IP VPN varētu šo problēmu novērst bez traucējumiem, jo ​​tā vienmēr paliek nemainīga un tai nav jāmaina no vienas IP adreses uz otru.

Labāko specializēto IP VPN pakalpojumu pārskati

Tikai daži no VPN piedāvā īpašo IP unikālo iespēju, jo tas ir papildu papildinājums jūsu privātumam. Arī statiskā IP adrese tiek nodrošināta ar paaugstinātu ātrumu, jo tā prasa lielus resursus.

Šie visi īpašie IP VPN, kurus mēs šeit apspriedīsimies, ir tie, kuriem ir ārkārtas drošības elementi un papildu opcija.

NordVPN (atrašanās vieta - Panama)

Valstis: 57+ | Serveru atrašanās vietas: N / A | Serveru skaits: 760+ | Vairākas ierīces: 6

veltīts ip vpn - Nordvpn

Plusi:

 • Bitcoin maksājumu atbalsts
 • Nepieteikšanās politika
 • DNS noplūdes risinātājs
 • Dubultā VPN

Mīnusi:

 • Ātruma svārstības
 • Sarežģīts bezmaksas izmēģinājums

NordVPN ir mūsu pirmais veltīta IP VPN posms, un tam ir lielākā daļa efektīvo funkciju, lai rūpētos par saviem lietotājiem. Viņi statisko IP nodrošina biznesa lietotājiem vai klientiem pēc pieprasījuma, un viņiem tiek dota viegli lietojama programmatūra, nepieprasot lielas pūles. Tam ir lieliska servera paplašināmība, caur kuru tas piedāvā plašas satura straumēšanas un atbloķēšanas iespējas.

Izmantojot speciālo IP, tas piedāvā arī vismodernākās privātuma funkcijas, lai padarītu jūsu VPN pieredzi daudz labāku. Viņu piedāvātie drošības protokoli ir, t.i., PPTP, L2TP, IPSec un OpenVPN ar nesen pievienoto mobilās drošības protokolu IKEv2 / Ipsec. Arī NordVPN atbalsta P2P failu koplietošanu, kas jums sniedz labāku pieredzi straumējot.

Tā atrodas Panamā, un tāpēc viņiem faktiski nav nulles reģistrēšanas politikas, kas jūs nodrošina ar pilnīgu anonimitāti. Tomēr NordVPN negatīvie ir tas, ka tas nepiedāvā atbalstu 6 ierīču vienlaicīgai savienošanai ar to pašu serveri, kam ir tāds pats drošības protokols, bet tas vienlaikus varēja savienot jūs tikai ar 4 ierīcēm.

Cenu plāns, ko piedāvā NordVPN, ir daudz pieņemams un garantē 30 dienu naudu atpakaļ pēc pirkuma. Cenu paketes ir;

 • 1 mēnesis [USD 11,95 mēnesī]
 • 6 mēneši [7,00 USD mēnesī - 42 USD par 6 mēnešiem]
 • 12 mēneši [USD 5,75 mēnesī - par USD 69 mēnesī]

Īpašais svētku piedāvājums

 • 2 gadi [3,29 USD mēnesī - 79 USD uz 2 gadiem] * ieteicams *

PureVPN (atrašanās vieta - Honkonga)

Valstis: 141 | Serveru atrašanās vietas: 180 | Serveru skaits: 750+ | Vairākas ierīces: 5

veltīts ip vpn - PureVPN

Plusi:

 • Lielisks sniegums
 • Sadalītā tunelēšana
 • Nulles reģistrēšanas politika

Mīnusi:

 • Nav bezmaksas izmēģinājuma versijas
 • DNS noplūde

PureVPN ir arī viens no speciālajiem IP VPN, kas saviem klientiem piedāvā šo unikālo iespēju. Viņiem ir šī funkcija interneta lietotājiem par ļoti saprātīgu cenu, kas viņu privāto dzīvi varētu paaugstināt līdz ar citiem efektīviem drošības līdzekļiem. PureVPN serveri atrodas gandrīz 140 valstīs, nodrošinot piekļuvi lielākajai daļai interneta satura. Viņiem ir 5 pieteikumi vienlaikus ar vairākām ierīcēm.

Pastāv spēcīga 256 bitu šifrēšana ar drošības protokoliem PPTP, L2TP / IPSec, SSTP & OpenVPN. Salīdzinājumā ar citiem VPN pakalpojumiem tie piedāvā atšķirīgas funkcijas, piemēram, dalītu tunelēšanu un virtuālo maršrutētāju. Izmantojot sadalītu tuneli, jūs varat sadalīt savus datus šifrētos un nešifrētos, padarot ātrāku interneta apstrādi.

PureVPN atrodas Honkongā, un tāpēc viņi ievēro stingru klientu atteikšanās politiku. Bet, kā mēs esam pieredzējuši, reģistrēšanas politika nedarbojas, kad tās serveriem rodas DNS noplūde. Viņi piedāvā 7 dienu naudu atpakaļ garantiju saviem cenu plāniem, kas ir;

 • 1 mēnesis [USD 10,95 mēnesī]
 • 6 mēneši [USD 8,95 mēnesī - par USD 53,70 rēķinu ik pēc 6 mēnešiem]
 • 2 gadi [USD 2,95 mēnesī - par USD 70,80 mēnesī 2 gados] * ieteicams *

Kā iegūt īpašu IP VPN

Veicot šīs darbības, jūs viegli varat iegādāties speciālu IP VPN;

 • Atlasiet VPN, kas piedāvā īpašu IP.
 • Dodieties uz VPN pakalpojumu sniedzēju vietni un izveidojiet kontu.
 • Tagad izvēlieties cenu plānu, kuru vēlaties saņemt turpmākam maksājumam.
 • Pēc tam pievienojiet savam pakotnei īpašu IP pievienojuma funkciju.
 • Pēc tam izvēlieties maksājuma režīmu.
 • Veiciet izvēlēto maksājuma summu un izejiet no vietnes.
 • Tagad savā ierīcē lejupielādējiet un instalējiet VPN.
 • Pēc VPN iestatīšanas atveriet VPN lietotni un vajadzīgajā opcijā ievadiet speciālo IP adresi un pēc tam noklikšķiniet uz savienot.
 • Pēc dažām minūtēm, kuras VPN varētu aizņemt, lai izveidotu savienojumu, jūs beidzot varat piedzīvot īpašo IP VPN ar pievienoto drošību un privātumu.

Kādas ir kopīga IP priekšrocības?

Rentabla

Aizmirstot speciālo IP VPN, jums jāpiešķir papildu summa, jo tas tiek uzskatīts par papildu funkciju VPN pakalpojumā. Tomēr ir daudz lietotāju, kuri koplietojamo IP izmanto vienlaikus, kas samazina tā izmaksas. Statiskajam IP nav nepieciešami arī efektīvi un pievienoti avoti, kuru dēļ tā izmaksas joprojām ir zemas.

Augsta anonimitāte

Kad jūs izmantojat koplietotu IP, katru reizi, kad jums tiek piešķirta jaunā un mainīgā IP adrese, kas dod lielākas anonimitātes iespējas. Daudzi lietotāji vienlaikus izmanto arī dinamisko IP, kas apgrūtina jūsu identitātes uzturēšanu un atpazīšanu.

Serveri var viegli pārslēgt

Koplietojamais IP dod iespēju mainīt vai pārslēgt serveri, ar kuru jūs šobrīd esat izveidojis savienojumu. Tas ir tas, kas padara jūs patiešām vienkāršu, lai dažās sekundēs atbloķētu saturu no jebkuras pasaules vietas.

Tomēr, izmantojot īpašu IP VPN, ir mazliet grūti mainīt savu atrašanās vietu no vienas vietas uz otru, ja vēlaties kādu citu interneta saturu. Piemēram, servera atrašanās vietas maiņai ir jāiegūst jauna statiskā IP adrese.

Lielāka drošība

Kā jau tika runāts iepriekš, koplietotā IP adrese mainās katru reizi, kad izveidojat savienojumu ar VPN pakalpojumu. Tādēļ jums ir lielāka pieeja jebkura kibernozieguma gadījumā. Piemēram, ja vienreiz tiek uzlauzta jūsu izmantotā statiskā IP adrese, jaunu iegūt būs sarežģīta procedūra. Tā kā tas neattiecas uz dinamisko IP, bet jūs varētu novērst šādu datu zādzību iespējas, izmantojot interneta drošības paketes un maršrutētāja ugunsmūrus, pirms tam ir paredzēts IP.

Ir daudz priekšrocību, kuras varat baudīt un izjust, pieslēdzoties šim mērķim paredzētajam IP VPN. Tomēr daži statiskā IP trūkumi ir tādi, ka tas ir nedaudz dārgs un visā pasaulē ir mazāk pieejams. Tomēr mūsdienu pasaulei nepieciešamo aizsardzību varētu efektīvi nodrošināt, izmantojot īpašu IP.

Šajā rakstā mēs esam apsprieduši VPN, kas piedāvā jums iespēju izveidot īpašu IP ar ārkārtas drošības funkcijām. Tāpēc jūs viegli varat iegūt VPN, kas jums nodrošina nepieciešamo funkciju par pieņemamu cenu. Arī veltītā IP VPN negatīvie ir tas, ka tas varētu radīt anonimitāti, bet, no otras puses, tas varētu būt patiešām noderīgs ļoti specifiskām vajadzībām.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me