Labākais straumēšanai paredzētais VPN – atbloķēts un ātrākais straumēšana

[ware_item id=33][/ware_item]

Pasaule kļūst par globālu ciematu tikai tāpēc, ka jūs varat apskatīt un sazināties ar citām pasaules daļām, kas atrodas noteiktā stūrī. Bet šodien arī daudzi ģeogrāfiskie ierobežojumi un cenzūras politika ir likuši lietotājiem baudīt iecienīto saturu. Gandrīz katrā valstī ir ierobežots kāds interneta saturs, kas ir atļauts citā.


Tomēr jūs varētu apiet šos ierobežojumus, ja jums ir labākais straumēšanai paredzētais VPN. Lielākā daļa VPN lietotāju ir tie, kuri to ir izvēlējušies kā VPN straumēšanas nolūkā. Tomēr augsta līmeņa VPN ir drošība un privātums, ko tas nodrošina ar straumēta satura atbloķēšanu. Plūstot, jums ir arī nosliece uz kibernoziegumiem un ievainojamībām, kas varētu nodot jūsu datus ziņkārīgajām acīm.

Tā kā valdības šādus ierobežojumus uzliek autortiesību īpašnieku licences līguma dēļ, kuri neatļauj to saturu straumēt nekur citur. Arī daudzās valstīs ir stingri likumi par šāda satura atbloķēšanu.

Kāpēc straumēšanai vajadzētu izmantot VPN?

Ja vēlaties izbaudīt iecienīto saturu un tam ir ierobežojumi, tas jūs kaitina. Izmantojot VPN straumēšanai, jūs varat saskarties ar šīm problēmām. Ģeogrāfisko ierobežojumu un cenzūras politikas attiecībā uz konkrētām lietām ir saistītas ar autortiesību politikas pārkāpšanu, kas varētu būt nelikumīga rīcība.

Tomēr cienījams un labākais straumēšanai paredzētais VPN nodrošina ceļu uz šādām problēmām. Tas piešķir viltotu IP adresi atbilstoši saturam, kuru vēlaties skatīties. Piemēram, jūs esat ar mieru skatīties Lielbritānijas kabeļtelevīzijas tiešraidi, nevis VPN, kas jūs savienotu ar serveri, kas atrodas Apvienotajā Karalistē, un caur to jūs tiksit parādīts kā dzimtene tajā reģionā, kur saturs ir likumīgs un bez ierobežojumiem . Tāpēc risks, ka tiks pieķerts nelikumīgā darbībā, arī izzūd, ja straumēšanai izmantojat VPN.

Straumēšanas VPN nodrošina arī šifrēšanu, kas padara interneta trafiku neatpazīstamu ikvienam, kurš jūs izseko. Vislabākie straumēšanai paredzētie VPN ir tie, kuriem ir efektīvs spēks saglabāt jūsu datus anonīmus no visām organizācijām, ieskaitot interneta pakalpojumu sniedzējus, valdību, tiesībaizsardzības un citas ziņkārīgas acis..

Tādēļ jūsu dati paliek neidentificēti, un apmeklētajā vietnē neviens pat nevarēja atpazīt jūsu identitāti. Tātad, kad esat izveidojis savienojumu ar straumēšanai paredzētu VPN, varat brīvi baudīt savus iecienītos materiālus gandrīz visos kanālos, piemēram, Netflix, Hulu, Amazon prime utt., Bez privātuma problēmām.

Viena no visnoderīgākajām priekšrocībām, izveidojot savienojumu ar labāko VPN straumēšanai, ir tāda, ka, dodoties ceļojumā uz jebkuru citu valsti, jūs varēsit izbaudīt jebkuru lietu. Daudzām jūsu apmeklētajām valstīm ir stingri noteikumi par straumējošu saturu, kas ir pretrunā ar viņu politikām. Bet, ja jums ir VPN, par to nav jāuztraucas.

Visas šīs ērtības, ko straumēšanas pakalpojumu sniedzējiem nodrošina VPN, padara to par labāko izvēli tiem, kas ir lieliski vērojami visā pasaulē. Televīzijas šovi, filmas, tiešraides vai kriketa līgas jums ir ierobežotas.

Funkcijas, kas nodrošina labāko straumēšanai paredzēto VPN

Sakarā ar daudzu valstu likumiem un politikām, kas attiecas uz straumēšanu, lielākā daļa cilvēku virzās uz VPN straumēšanu. Tomēr šāda steidzamība daudziem krāpniekiem ir radījusi iespējas maldināt cilvēkus, piedāvājot viltus VPN pakalpojumus. Arī daudziem bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējiem trūkst efektīvu pakalpojumu, un to lietotājiem ir jāsaskaras ar problēmām.

Lai gan ir dažas funkcijas, ko daži VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā saviem lietotājiem, kas padara viņus par labāko VPN straumēšanai. VPN, kam ir serveri daudzās valstīs, nodrošina efektīvu straumēšanu, un tā spēja viegli atbloķēt saturu, jo tam ir plašs serveru pārklājums. Pieslēdzot lietotāju tuvākajam tās valsts serverim, kuras saturu viņš vēlas straumēt.

Videoklipu straumēšana ir lieliska pieredze, ja tie darbojas nevainojami un ar bezmaksas lejupielādi. Lai to nodrošinātu, jums jāpārliecinās, vai izvēlētajam straumēšanas VPN ir ātrs ātrums. Parasti pēc VPN iestatīšanas lielākajai daļai klientu ir jāsaskaras ar ātruma problēmām, no kurām varētu izvairīties tikai tad, ja straumēšanai ir vislabākais VPN..

Tomēr daudzas reizes nākas saskarties ar pēkšņiem ātruma kritumiem un lejupielādes problēmām. Tas notiek, kad jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs noregulē ātrumu pēc tam, kad tas ir sasniedzis noteiktu joslas platuma ierobežojumu. Turklāt, ja serverī ir intensīva satiksme, tiek palēnināts VPN pakalpojums. Tātad, straumējot smagu saturu, piemēram, Netflix, HBO vai Hulu, jūs varētu saskarties ar lēnu ātrumu. Tāpēc vienmēr apsveriet straumēšanas VPN, kas piedāvā lielu joslas platuma ierobežojumu.

Daudzi cilvēki arī domā, ka anonimitātes un identitātes straumēšanai nav nozīmes, bet tas tā nav. Straumējot saturu, kas ir bloķēts šajā reģionā, nekā no jums varētu iekasēt maksu par prettiesiskas darbības izdarīšanu. Arī kiberdraudējumi, ar kuriem saskaras straumēšanas laikā, varētu izzust, izmantojot labāko straumēšanas VPN, kas piedāvā efektīvu drošības protokolu.

Šīs ir dažas funkcijas, kas jums jāņem vērā, ja vēlaties lielisku un drošu straumēšanas pieredzi.

5 labākais VPN straumēšanai | Labākie ieteikumi 2018

Kā jau minēts iepriekš, cilvēkiem ir daudz VPN izvēles iespēju. Bet, ja jūs patiešām meklējat autentiskus un efektīvus straumēšanai paredzētus VPN, tad tikai daži ir tie, kas atbilst kritērijiem. Kad esat izvēlējies cienījamu VPN, tas ir ilgstošs risinājums straumēšanas problēmām.

Cilvēki, kas izvēlas bezmaksas VPN pakalpojumus, galvenokārt sūdzas par neefektīviem pakalpojumiem un neatbilstībām, ar kurām viņiem jāsaskaras. Šādiem VPN ir arī neliela ātruma problēmas, kas ir liels šķērslis straumēšanu mīlošajiem.

Šeit mēs sniegsim jums labāko straumēšanas opciju VPN, lai jūs varētu ērti izvēlēties no viena no vispieprasītākajiem lietotāju VPN pakalpojumiem visā pasaulē. Šādiem VPN ir lieliski klientu apkalpošanas pakalpojumi, un tie ir vērts tērēt naudu.

1 - NordVPN (atrašanās vieta - Panama)

VPN-Windows10

Plusi:

 • Efektīva straumēšanas DNS
 • Plašs serveru pārklājums
 • VPN-over-VPN
 • Nav joslas platuma ierobežojuma

Mīnusi:

 • Vienā un tajā pašā protokolā vienlaikus nevarēja savienot vairākas ierīces
 • Bezmaksas izmēģinājums ir sarežģīts un slēpts

NordVPN ir mūsu pirmā izvēle labākajam VPN straumēšanai, jo tam ir plašs serveru pārklājums, t.i., vairāk nekā 760 serveri dažādās valstīs, tas lietotājiem nodrošina lieliskas iespējas atbloķēt saturu. Viņi ir ieviesuši arī mobilajam tālrunim draudzīgu drošības protokolu IKEv2 / IPsec kopā ar citiem protokoliem, t.i., PPTP, L2TP, IPSec un OpenVPN.

Viņu politika attiecībā uz žurnālu ir arī tāda, ar kuras starpniecību klienti paliek anonīmi un aizsargāti, straumējot ierakstus. Arī NordVPN ātras straumēšanas serveri nodrošina vienmērīgu un netraucētu video lejupielādi.

Tomēr vairāku ierīču savienošanas nepieejamība ar to pašu protokolu padara to nedaudz neefektīvu. Vienā un tajā pašā protokolā vienlaikus varēja savienot tikai 4 ierīces. Ņemot vērā pieejamos cenu plānus un 30 dienu naudas atdošanas garantiju, tā tiek novietota citiem VPN pakalpojumu sniedzējiem. Cenu plāni ir;

 • 1 mēnesis [USD 11,95 mēnesī]
 • 6 mēneši [7,00 USD mēnesī - 42 USD par 6 mēnešiem]
 • 12 mēneši [USD 5,75 mēnesī - par USD 69 mēnesī]

Īpašais svētku piedāvājums

 • 2 gadi [3,29 USD mēnesī - 79 USD uz 2 gadiem] * ieteicams *

2 - ExpressVPN (atrašanās vieta - Britu Virdžīnu salas)

VPN-Windows10

Plusi:

 • Plašs serveru pārklājums ar atsaucīgu latentumu
 • Lielisks ātrums

Mīnusi:

 • Bezmaksas izmēģinājuma versija nav pieejama
 • Mazliet dārgi, salīdzinot ar citiem

Tā kā tas darbojas zibenīgi, ExpressVPN ir viens no labākajiem straumēšanas VPN. Tam ir serveri gandrīz 90 valstīs, kas nozīmē piekļuvi praktiski jebkuram jebkuras valsts saturam. Tas arī nodrošina klientu apkalpošanu visu diennakti, kas saka, ka jūs jebkurā laikā varat risināt problēmu.

ExpressVPN atrodas Lielbritānijas Virdžīnu salās, un tai ir stingra politika atteikties no reģistrācijas, saglabājot lietotāja identitāti pilnīgi anonīmu un drošu. Tomēr tas ir nedaudz dārgāks nekā citi VPN sniedzēji. Bet bezmaksas izmēģinājuma nepieejamība ar ExpressVPN tiek novērsta, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Cenu plāni ir;

 • 1 mēnesis [USD 12,95 mēnesī]
 • 6 mēneši [USD 9,99 mēnesī - par USD 59,95 ik pēc 6 mēnešiem]
 • 12 mēneši [USD 8,32 mēnesī - USD 99,95, par kuru jāmaksā katru gadu] * ieteicams *

3 - PureVPN (atrašanās vieta - Honkonga)

VPN-Windows10

Plusi:

 • Plašs servera pārklājums
 • Lielisks sniegums
 • Nepieteikšanās politika

Mīnusi:

 • Nav bezmaksas izmēģinājuma versijas
 • DNS noplūde

Ja jūsu videoklips pārspēj vai vairs nereaģē, jums ir iespēja nogalināt, izmantojot PureVPN. Tas ir tas, kas aizsargā jūsu datus no šādas nedrošības, un šādas funkcijas padara to par vienu no labākajiem straumēšanas VPN.

Citas atšķirīgas PureVPN iezīmes ir dalītā tunelēšana un virtuālais maršrutētājs. Izmantojot dalītu tunelēšanu, jūs varat sadalīt savus datus šifrētos un nekodētos datos atbilstoši saturam, kuram nav nepieciešama šifrēšana. Tas palīdzēs jūsu interneta ātrumam saglabāt ātru ātrumu. Tomēr virtuālais maršrutētājs padara jūsu VPN programmatūru par Wi-Fi tīklāju, lai pievienotu vairākas ierīces kopā ar atsevišķām 5 ierīcēm, kuras tas parasti atbalsta vienā kontā.

Tas nenodrošina bezmaksas izmēģinājumu, bet tam ir 7 dienu naudas atdošanas garantija. Cenu plāni ir;

 • 1 mēnesis [USD 10,95 mēnesī]
 • 6 mēneši [USD 8,95 mēnesī - par USD 53,70 rēķinu ik pēc 6 mēnešiem]
 • 2 gadi [USD 2,95 mēnesī - par USD 70,80 mēnesī 2 gados] * ieteicams *

4 - privāta piekļuve internetam (atrašanās vieta - Amerikas Savienotās Valstis)

VPN-Windows10

Plusi:

 • Plašais serveru tīkls
 • Lētas cenas, salīdzinot ar citām

Mīnusi:

 • Vidējais sniegums
 • Nav bezmaksas izmēģinājuma versijas

Privātā interneta piekļuves (PIA) VPN ir arī mūsu viens ieteikums labākajam VPN straumēšanai. Tam ir plašs serveru tīkls, kurā ir vairāk nekā 3200 serveri dažādās valstīs, nodrošinot straumēšanas vienkāršību. Viņiem ir atsevišķi P2P serveri, kas optimizēti neierobežotam ātrumam un neierobežotam joslas platumam. Tomēr, salīdzinot ar citiem, to lejupielādes ātrums ir mazs.

Bet zemās PIA VPN likmes šo problēmu kompensē. Tam arī nav stingras žurnālu politikas, kaut arī tas ir ASV izveidots VPN pakalpojums. Ar 7 dienu naudu atpakaļ garantiju viņu cenu plāns ir;

 • 1 mēnesis [mēnesī 6,95 USD]
 • 6 mēneši [USD 5,99 mēnesī - USD 35,95 ik pēc 6 mēnešiem]
 • 1 gads [USD 3,33 mēnesī - par USD 39,95 rēķinu katru gadu] * ieteicams *

5 - IvacyVPN (atrašanās vieta - Singapūra)

VPN-Windows10

Plusi:

 • Apmierinošs sniegums
 • Pieejams cenu plāns

Mīnusi:

 • Mobilais atbalsts zem vidējā līmeņa
 • Atmaksa ir pieejama ierobežotos gadījumos

Mūsu pēdējais ieteikums labākajam straumēšanas VPN ir IvacyVPN. Viņi piedāvā optimizētus P2P serverus ar nemainīgu ātrumu un neierobežotu joslas platumu. Tam ir iespēja vienlaikus savienot 5 ierīces.

Tā kā tā atrodas Singapūrā, tā saviem klientiem piedāvā stingru aizliegumu reģistrēties. Viņi ir pārskatījuši savu 7 dienu atmaksas politiku, un tagad jūsu iespējas ir ierobežotas, lai saņemtu atmaksu. Jūs nesaņemsit atmaksu, ja esat izmantojis Bitcoin vai Paymentwall maksājuma metodes; esat izmantojis 7 GB vai lielāku joslas platumu; esat izveidojis savienojumu ar VPN 30 vai vairāk reizes.

Ar 7 dienu naudas atdošanas garantiju IvacyVPN piedāvātie cenu plāni ir;

 • 1 mēnesis [mēnesī 8,10 USD]
 • 6 mēneši [USD 5,40 mēnesī - par USD 32,40 ik pēc 6 mēnešiem]
 • 2 gadi [USD 1,83 mēnesī (pēc kupona) - USD 44,10, ik pēc 2 gadiem] * ieteicams *

Secinājums:

Straumējot iecienītās lietas, jūs vēlaties nevainojamu un nepārtrauktu straumēšanas pieredzi. Bet ierobežojumi un blokādes rada īgnumu starp cilvēkiem. Tomēr pašreizējā stingrība attiecībā uz internetu un straumēšanas saturu nākamajā laikā varētu kļūt bargāka.

Šī iemesla dēļ mēs saviem lasītājiem esam ieteikuši labāko VPN straumēšanai, kas tūkstoš reižu varētu uzlabot viņu interneta straumēšanas pieredzi. Turklāt, izmantojot drošu un cienījamu VPN, varētu arī izvairīties no bažām par noslieci uz datu ievainojamību un kibernoziegumiem..

Tā kā ir plaša straumēšanas satura iespējas, neviens nevēlas palikt pazīstams ar tik fantastisku saturu. Tātad, ja jūs vēlaties izbaudīt lielisku straumēšanas piedzīvojumu, iegūstiet kādu no iepriekšminētajiem straumēšanas VPN.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me