Labākais VPN aizraujošai Reddit izvēlei 2019. gadā

[ware_item id=33][/ware_item]

Reddit ir viena no lielākajām pārskatīšanas un jautājumu risināšanas sociālajām platformām. Tīmekļa vietnē ir objektīvi viedokļi un autentiski komentāri par dažādiem produktiem un jaunākajām tēmām. Tiek uzskatīts, ka šī atzinuma vietne ir ticams avots, jo stingri likumi un likumīgi mocītāji dalās viedoklī bez jebkāda personīga labuma.


Kas attiecas uz VPN vaicājumiem, to skaits katru dienu palielinās. Ierobežojumu dēļ lielākajai daļai personu Reddit var piekļūt, izmantojot VPN. Tomēr milzīgā Reddit satura dēļ skatītāji nespēj izdomāt vajadzīgo risinājumu viņu problēmai. Tādēļ mēs esam sadalījuši VPN tēmu atbilstoši funkcijām un lietotāju vajadzībām un veikuši katras daļas padziļinātu analīzi.

Šeit mēs noskaidrosim labāko VPN Torrenting Reddit, kas ir sakārtots atbilstoši lietotāju un ekspertu viedoklim par Reddit. Torrenters lielākoties meklē VPN stingru nacionālo likumu un lielāku privātuma risku dēļ, vienlaikus mocot.

Labākais VPN mocīšanai Reddit:

BalsisPiegādātāja informācijaKupons
[657 k] NordVPN Iegūstiet kuponu
[567 k] ExpressVPN Iegūstiet kuponu
[543 k] PureVPN Iegūstiet kuponu
[532K] Privāta piekļuve internetam Iegūstiet kuponu

5 labākie aizraujošās izvēles reddit VPN:

Šeit ir VPN, par kuriem esmu secinājis, ka diezgan bieži un labā veidā tiek runāts par Reddit. Ir daudz VPN pakalpojumu sniedzēju, kas Reddit nolīga mārketinga komandu, lai apspriestu savus produktus un ģenerētu viltus komentārus, lai lietotājs tam ticētu. Es Reddit izmantoju un esmu tās loceklis diezgan sen, es zinu, kurš ir tiesīgs runāt vai ir vērts uzticēties.

Pēc ilgiem pētījumiem esmu atradis šos VPN, kas ir vislabākie torrent VPN Reddit.

NordVPN ierindojās 1. vietā Reddit for Torrents

Pēc Redditers domām, NordVPN ir diezgan populāra izvēle straumēm. NordVPN lietotāji novērtēja torrent draudzīgās Nord funkcijas, piemēram, P2P optimizētos serverus, Kill Switch un DNS noplūdes aizsardzību.

Tomēr daži cilvēki sūdzas par to, ka dažos serveros netiek nodrošināti bezmaksas pakalpojumi un lēns savienojums. Tomēr daudzi ir ierosinājuši servera pārslēgšanas iespēju, lai panāktu lielāku ātrumu, jo NordVPN ir plašs serveru tīkls.

Apmeklējiet NordVPN vietni

ExpressVPN - 2. vieta visaugstākajā vietā

ExpressVPN ir pārsteidzis plašu lietotāju loku par tā ātrāko ātrumu, kas ir daudz izdevīgāks, ja runa ir par mocīšanu. Iemesls, kāpēc tas tiek atzīts par labāko VPN, lai mocītu Reddit, ir daudzie atzinumi un ieteikumi.

Lai gan daudzi ExpressVPN lietotāji ir norādījuši uz augstākām cenām, viņi ir apgalvojuši, ka tas ir vērts ieguldījums. Pēc viņu teiktā, ir liels lejupielādes, augšupielādes un savienojuma ātrums, kā arī uzlabotas funkcijas DNS aizsardzībai pret noplūdi, iznīcināšanas slēdzim un IPv6 aizsardzībai pret noplūdi..

Apmeklējiet vietni ExpressVPN

CyberGhost Pro - 3. vieta

CyberGhost Pro ir maksas versija, par kuru visvairāk redditētāju balso un kas ir izveidots par labāko VPN, lai mocītu Reddit.

Viņiem ir arī bezmaksas versija, taču ar ierobežotu joslas platumu un servera atrašanās vietu. Tomēr apmaksātā versija nodrošina neierobežotu joslas platumu, lielu ātrumu un privātumu pret juridiskiem paziņojumiem. Analizējot torrenteru pārskatus, tika atklāts, ka torrentēšanai ir noteikti P2P serveri, taču tie darbojas labi. Turklāt mēs esam ekstrahējuši, ka CyberGhost Windows un Android versija darbojas vienmērīgāk nekā citi.

Viena lieta, kas atšķiras no citiem VPN sniedzējiem, ir tā, ka CyberGhost VPN vadība pati bija iesaistīta diskusijā un regulāri atbild uz lietotāju jautājumiem.

Apmeklējiet vietni CyberGhost Pro

Kupons šeit 73% atlaide

PureVPN - ierindota 4. pozīcijā

PureVPN ir lēts VPN starp visiem šiem apspriestajiem labākajiem VPN, lai mocītu Reddit, un tomēr tam ir izdevies apmierināt lietotājus. Pārsteidzošās funkcijas redditeriem neatšķīrās no citiem torrent VPN, un šeit arī ātrums tika apspriests visvairāk.

Cilvēki novērtēja arī ērti lietojamo programmatūru un neierobežoto joslas platumu. Tomēr bija daži redditers, kurus iztraucēja ziņas par PureVPN dalīties lietotāju žurnālos ar FBI. Tomēr PureVPN ir noskaidrojis, ka žurnāli tiek novēroti 5 dienas un tas ir joslas platuma lietojums un savienojuma laiks, nevis pārlūkošanas vēsture.

Apmeklējiet vietni PureVPN

Šeit ir darījuma saite

Privātā interneta piekļuves VPN - 5. vieta

Daudzi redditeers apspriež un iepazīstina ar bažām par PIA VPN, kas atrodas ASV, un atrašanās vietas dēļ ir iespējami juridiski draudi. Neskatoties uz to, lietotāji dalās viedoklī, ka serveri, izņemot ASV, darbojas lieliski.

Privātā interneta piekļuve bija vienīgais Reddit mocīšanas VPN, kam nav šādu satraukumu un negatīvu skatījumu. Lielākā daļa lietotāju to izmantoja gadiem ilgi, un viņi ir apmierināti ar ātrumu, ērtu iestatīšanu, nogalināšanas slēdža funkciju, kā arī cenu. Viena no atsauksmēm liecina, ka Nīderlandes starpniekserveris darbojas super ātri, un to ir viegli izmantot arī vilinošiem mērķiem.

Apmeklējiet privātā interneta piekļuves vietni

Labākais VPN Torrenting Reddit

Labākie bezmaksas VPN Torrenting Reddit

Bezmaksas VPN meklēšana ir patiešām populāra, taču daudzi vārdi parādās Google meklēšanas rezultātos, tiklīdz ievadāt “bezmaksas VPN Torrenting”. Tas acīmredzami rada apjukumu mūsu prātos, un vairums cilvēku meklē uzticamu tiešo lietotāju. pārskats. Meklējums “labākais bezmaksas VPN, lai mocītu Reddit” padara meklēšanas procesu precīzāku un uzticamāku.

Bet diemžēl, dziļi iedziļinoties Reddit kategorijās par bezmaksas VPN, lai mocītos, es nevarēju atrast nevienu pozitīvu pārskatu vai komentāru, kas atspoguļotu labo mocīšanas pieredzi ar bezmaksas VPN.

Torrenting daudzos bezmaksas VPN ir pilnībā neatbalstīts, un arī viņi neapgalvo, ka viņiem ir torrenting funkcija. Bet vairums bezmaksas VPN apgalvo, ka P2P failu koplietošanas un straumēšanas laikā tie ir efektīvi, taču tie ir ārkārtīgi kaitinoši brīdī, kad sākat straumēt. Ierobežots joslas platums un ātrums ir visnegatīvākais punkts, taču tādu modernu funkciju kā Kill Switch, IPv6 noplūdes aizsardzības un DNS noplūdes aizsardzības neesamības arī trūkst, kas padara bezmaksas VPN vilkšanai patiešām riskantu.

Papildu funkcijas, kas jums jāmeklē Torrenting VPN

Ir dažas pazīmes, kas var ļoti improvizēt mocošo pieredzi. Šīs funkcijas esmu izdomājis no redditor komentāriem, kas saistīti ar vaicājumu “Labākais VPN, lai mocītu Reddit”.

Avārijas poga

Kill Switch ir funkcija, kas automātiski atvieno interneta savienojumu, ja pēkšņi pārtrūkst VPN savienojums. Augstas datu apstrādes dēļ VPN savienojuma problēmas ir ļoti izplatītas, vienlaikus nomācošas.

Šī funkcija aizsargā jūs no iespējamiem datu zudumiem, kas notiek, ja nešifrētas datu paketes iet caur internetu, kad nedarbojas VPN savienojums..

DNS noplūdes aizsardzība

Kā norāda nosaukums, šī funkcija ir īpaši ieviesta, kad bija daudz ziņojumu par reālu IP pakļaušanu riskam, izmantojot DNS noplūdi. DNS noplūde notiek VPN klātbūtnē, kad daži no DNS pieprasījumiem nonāk ISP DNS, nevis anonīma VPN DNS servera vietā. DNS noplūdei ir daudz iemeslu.

IPv6 aizsardzība pret noplūdi

IPv6 ir jauns protokols, kuru neatbalsta daudzas vietnes un VPN. Atrūkstošās neskaidrības dēļ IPv6 noplūde var atklāt jūsu patieso identitāti. Lai izskaustu šādu identitātes iedarbības risku, daudzi VPN ir iekļāvuši IPv6 aizsardzības funkciju pret noplūdi.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me