Labākais VPN FireFox un bezmaksas VS apmaksātajiem VPN paplašinājumiem

[ware_item id=33][/ware_item]

Mūsdienās cilvēki meklē pārlūkus, kuriem ir uzlabotas funkcijas un kuri pastāvīgi atjaunina savus pakalpojumus. Starp šiem populārajiem pārlūkiem viens ir Firefox, kuram ir īpaši uzlabojumi, kas citiem trūkst.


Piemēram, Firefox ļauj manuāli mainīt pārlūka iestatījumus, kas lietotājiem dod tiesības pielāgot pārlūku atbilstoši viņu pašu vajadzībām. Trafiku nevar šifrēt vai slēpt IP adresi bez Firefox VPN.

VPN ir standarta rīks, kuru vairums cilvēku izmanto dažādiem mērķiem, ieskaitot atbloķēšanu, straumēšanu, straumēšanu un galvenokārt drošību un privātumu.

Firefox pārlūks atbalsta noteiktus VPN, starp kuriem jums jāizvēlas vislabākais Firefox VPN un tāpēc ir dažas lietas, kuras jums vajadzētu meklēt.

Kas jāmeklē pirms Firefox VPN apsveršanas

Ir dažas funkcijas, kas nosaka VPN pakalpojuma efektivitāti. Tomēr, zinot šīs svarīgās lietas, jūs varētu gūt lielu labumu, kad pats izvēlaties VPN. Tāpēc mēs esam sadalījuši nozīmīgās lietas, kas jāizvērtē pirms Firefox VPN izvēles.

1 - plašs servera pārklājums

Svarīga lieta ir serveru atrašanās vietas, kā arī VPN sniedzēja serveru skaits. Ja Firefox VPN ir tikai daži serveri tādos reģionos kā Ķīna, Krievija, Lielbritānija, ASV un citās šādās valstīs, tad jums varētu rasties grūtības ar satura vilināšanu un atbloķēšanu.

Tas ir tāpēc, ka šajās valstīs ir stingri likumi, un ar šīm reģionālajām IP jūs varat saskarties ierobežojumiem.

2 - drošības protokoli

Drošība ir visvienkāršākā un nozīmīgākā īpašība, kurai indivīds izvēlas VPN pakalpojumu. Noskaidrojiet, vai jūsu izvēlētajam VPN ir 256 bitu šifrēšanas funkcija. Tā ir militārā līmeņa šifrēšana, kas tiek uzskatīta par visdrošāko. Starp tiem, VPN sniedzējam vajadzētu būt dažiem efektīviem drošības protokoliem, kas ir pieejami lietotājiem, lai viņi varētu izvēlēties atbilstoši savām vajadzībām.

3 - ātrs ātrums

Ātrs ātrums ir nepieciešams gandrīz katrai interneta izpildei, jo īpaši straumēšanai un intensīvai lejupielādei.

4 - politika bez žurnāla

Gandrīz visi VPN pakalpojumu sniedzēji apgalvo, ka viņiem ir politika bez žurnāla, taču dažiem ir neskaidri paziņojumi par žurnālu un lietotāju datu glabāšanu. Tāpēc ir svarīgi rūpīgi izlasīt izvēlētā VPN pakalpojumu sniedzēja privātuma politiku. 

5 - neierobežots joslas platums

Ja izvēlētajam pakalpojumam ir joslas platums vai datu ierobežojums, varat piedzīvot pēkšņus ātruma kritumus vai joslas samazināšanu. Tomēr visi populārie VPN pakalpojumi lietotājiem piedāvā neierobežotu joslas platumu, un tāpēc viņi varēja viegli lejupielādēt un straumēt lielu saturu.

5 labākie bezmaksas VPN Paplašinājumi Firefox

Lielākā daļa indivīdu var meklēt bezmaksas VPN, iespējams, tāpēc, ka viņi ir parādības parādības jaunievedumi, un viņi nevēlas zaudēt naudu, ja rodas kļūdains pakalpojums. Diemžēl vairums bezmaksas pakalpojumu tagad ir kanāls, lai iegūtu personas privātos datus, lai tie varētu gūt labumu.

Tāpēc mēs esam izdomājuši dažus piemērotus bezmaksas Firefox VPN, lai jūs būtu drošībā no krāpnieciskiem slazdiem.

1 - Zenmate VPN | Bezmaksas VPN pārlūkprogrammai Firefox

vpn for firefox - zenmate

Zenmate ir bezmaksas VPN, kā arī tam ir arī apmaksāta versija. Zenmate VPN ir populārs bezmaksas VPN nodrošinātājs, kuru ir ērti lietot un instalēt kā Firefox VPN.

Viņi piedāvā četras vietas (Honkonga, Vācija, ASV un Rumānija) ar bezmaksas versiju. Izmantojot datu šifrēšanu, Zenmate VPN arī bloķē uzmācīgas reklāmas un apgalvo, ka tās neuzglabā lietotāju žurnālus.

Tie arī nodrošina NAT ugunsmūri un neierobežotus datus bezmaksas VPN klientiem. Liela daļa funkciju ir atkarīgas no augstākās izvēles.

2 - Betternet VPN | Labāka VPN izvēle Firefox

Betternet-VPN-pārskatsLieliska lieta, izmantojot šo Firefox VPN, ir tā, ka jums nav jānorāda personas dati, pat ne e-pasta adrese. Betternet VPN nav nepieciešama reģistrācija, un jūs pārlūkošanas laikā internetā neredzēsit.

Izmantojot vienkāršu un ērti lietojamu pakalpojumu, jums tiek nodrošināts savienojums ar vienu pieskārienu. Šis apgalvojums piedāvā ātru pakalpojumu, taču, izmantojot bezmaksas VPN savienojumu, jūs varat saskarties ar lēnu ātrumu. Jūs, iespējams, redzēsit arī dažas videoreklāmas, izmantojot Betternet VPN.

Viņi arī apgalvo, ka viņiem nav politikas, lai reģistrētos, taču patiesībā viņi joprojām ir neskaidri un noteikti dati.

3 - Dot VPN Firefox paplašinājums

Labākais VPN FireFox un bezmaksas VS apmaksātajiem VPN paplašinājumiemBezmaksas versija DotVPN nodrošina datu šifrēšanu 4096 bitu apjomā, un visā pasaulē tam ir gandrīz 10 miljoni lejupielāžu..

DotVPN piedāvā neierobežotu joslas platumu un piekļuvi 12 serveriem. Tomēr savā oficiālajā tīmekļa vietnē viņi paziņo, ka DotVPN pakalpojumi ar laiku pasliktināsies. Mēs esam uzskaitījuši DotVPN Firefox VPN, pateicoties pārskatiem un lietotājiem, kurus tas ieguvis bezmaksas versijai.

Tomēr, salīdzinot bezmaksas versiju un DotVPN premium pakalpojumus, jums ir minimālas iespējas.

4 - tīklāja vairoga VPN

Labākais VPN FireFox un bezmaksas VS apmaksātajiem VPN paplašinājumiemHotspot vairogu daudzos aspektos var uzskaitīt kā labāko bezmaksas VPN, un, ņemot vērā citas specifikācijas, tas arī kalpo kā labākais bezmaksas VPN Firefox. Hotspot Shield apgalvo, ka viņi ir ieguvuši gandrīz 200 miljonus lejupielāžu un VPN ir savietojams ar visām populārajām ierīcēm, piemēram, Windows, Mac, iPhone, iPad, kā arī Android ierīcēm..

Šis Firefox VPN nodrošina vienkāršu lietošanu ar vieglu iestatīšanu. Savienojumam ar šo VPN nodrošinātāju iegūsit ASV serveri. Tāpēc jūs varat pārkāpt tikai ASV satura ierobežojumus. Hotspot Shield nodrošina 1 GB datu ierobežojumu dienā, kas lielākajai daļai lietotāju ir pilnīgi nepietiekams.

Servera atrašanās vietas palielinās līdz vairāk nekā 20, ja izmantojat Hotspot Shield elites versiju. Viņu maksas pakalpojums ir bez reklāmām, un tam ir lielāks datu ierobežojums.

5 - CyberGhost VPN

Labākais VPN FireFox un bezmaksas VS apmaksātajiem VPN paplašinājumiem

CyberGhost VPN ir saderīgs arī ar lielāko daļu operētājsistēmas un ierīču, ieskaitot Mac, Windows, iOS un Android tālruņus. Neskatoties uz to, ka tiek iekļauts Firefox VPN, CyberGhost VPN aizsargā visu interneta trafiku un ne tikai to, kas nāk no Firefox pārlūka.

Izmantojot viņu bezmaksas versiju, jūs varat aprobežoties tikai ar trīs stundu sesiju, bet ar neierobežotu datu izmantošanu. Tas ļauj bezmaksas versijas lietotājiem izveidot savienojumu ar 15 serveru valstīm no visām 31 valstīm, kurās atrodas CyberGhost serveri. Tie nodrošina drošu 256 bitu šifrēšanu, izmantojot OpenVPN, bet Windows, OS X un Android lietotājiem. IOS operētājsistēmai jums nav jāpērk viņu premium versija.

3 labākie apmaksātie Firenze VPN

Gandrīz visus mūs aizrauj vārds “bezmaksas”, bet tikai tad, ja viņi nav aprīkoti ar papildu grūtībām un problēmām. Tas pats attiecas uz VPN pakalpojumiem. Lielākā daļa cilvēku meklē bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējus. Tomēr lielākajai daļai no viņiem neizdodas atrast efektīvu vai drīz pēc bezmaksas pakalpojuma izvēles viņiem ir jāpārslēdz šī VPN premium versija vai jāatsakās.

Lai atrisinātu šo problēmu lielākajai daļai interneta lietotāju, mēs esam sakārtojuši pieejamos VPN, kas ir vienlīdz efektīvi un varētu izrādīties labākais VPN Firefox lietotājiem..

1 - NordVPN | Labākais variants

nordvpn par mostsecurevpn

Plusi

 • Nav joslas platuma ierobežojuma
 • DNS noplūdes aizsardzība
 • Stingra politika bez žurnāla
 • Pietiekams ātruma izpildījums
 • P2P failu apmaiņa un straumēšanas vieglums
 • 6 vienlaicīgi ierīces savienojumi

Mīnusi

 • Bezmaksas izmēģinājums ir sarežģīts

NordVPN ir daudz atšķirīgu funkciju, un tām ir pārsteidzošas paketes, kas piedāvā VPN meklētājus. Vissvarīgākais ir tas, ka jums nav jāriskē ar visu savu naudu, kas ir; tie nodrošina 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, ja jums nepatīk šīs funkcijas vai ja jums ir kāda problēma.

Tomēr NordVPN problēmu risināšanas process ir lielisks, jo jums tiek nodrošināts pilna laika (diennakts) klientu apkalpošanas atbalsts, kura nodrošināšanai viņiem ir apmācīts personāls..

Vissvarīgākais VPN ir drošība, ko tā nodrošina. NordVPN piedāvā jums mobilam draudzīgu drošības protokolu, IKEv2 / IPsec kopā ar PPTP, L2TP, IPSec un OpenVPN. Ir dažas atšķirīgas drošības funkcijas, kas tikko ir pieejamas ar šo Firefox VPN, piemēram, Sīpoli, izmantojot Tor, Automātiskais nogalināšanas slēdzis un Double VPN. Visas šīs funkcijas uzlabo NordVPN lietotāju drošību un privātumu neatkarīgi no tā, kuru cenu plānu viņi ir parakstījuši,

Šie ir cenu plāni, ko piedāvā NordVPN;

 • 1 mēnesis [USD 11,95 mēnesī]
  Tas ir visvienkāršākais plāns bez atlaidēm. Turklāt abonēšanas process jums jāveic katru mēnesi.
 • 6 mēneši [7,00 USD mēnesī - 42 USD par 6 mēnešiem]
  Šis plāns jums piedāvā atlaidi 41% katru mēnesi, un jums ir jāmaksā kopumā 42 USD par 6 mēnešu periodu.
 • 12 mēneši [USD 5,75 mēnesī - par USD 69 mēnesī]
  Šī cenu pakete nāk ar 52% ikmēneša atlaidi, sešu mēnešu plānam pievienojot tikai 17 USD.

Atšķirībā no vairuma VPN pakalpojumu, NordVPN ierobežotam laikam ir vēl divas cenu paketes ar ārkārtīgām atlaidēm un pieejamību.

 • 2 gadi [USD 3,28 mēnesī - USD 79 par 24 mēnešiem]
 • 3 gadi [2,75 USD mēnesī - 2,75 USD par 36 mēnešiem]

2 - ExpressVPN

expressvpn par hromu

Plusi

 • Degošs ātrs ātrums
 • Plašs serveru tīkls
 • Sadalītā tunelēšana
 • 3 vienlaicīgi savienojumi 

Mīnusi

 • Bezmaksas izmēģinājuma versija nav pieejama
 • Mazliet dārgi

ExpressVPN ir labākais VPN starp visiem VPN pakalpojumiem, taču iemesls, kāpēc mēs to ielikām otrajā vietā šajā Firefox VPN sarakstā, ir tas, ka tie ir tikai nedaudz dārgāki nekā citi VPN pakalpojumu sniedzēji. Bet, runājot par iespējām, ExpressVPN sniedz jums visuzticamākos un modernākos pakalpojumus.

Gludās un apmierinošās darbības dēļ ExpressVPN lietotāji turpina strādāt ar šo pakalpojumu sniedzēju, un viņi neuztraucas par nedaudz lielāku summu. Kā apgalvo ExpressVPN, tie ir ātrākais VPN starp visiem, un tā ir taisnība. Kad mēs pārbaudījām Express VPN, lejupielādes un augšupielādes ātrums bija tāds pats kā bez VPN savienojuma.

Drošības ziņā ExpressVPN šifrē trafiku ar 256 bitu AES algoritma militāras pakāpes šifrēšanu. Viņi piedāvā PPTP, L2TP, SSTP un SSH drošības protokolus. Starp šiem protokoliem var izvēlēties un iestatīt vēlamo, izmantojot manuālu konfigurēšanu vai programmatūru.

Tomēr jums ir arī bezriska iespēja pārbaudīt ExpressVPN pakalpojumus un funkciju efektivitāti, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantiju..

Cenu plāni, ko piedāvā ExpressVPN, ir;

 • 1 mēnesis [USD 12,95 mēnesī]
 • 6 mēneši [USD 9,99 mēnesī - par USD 59,95 ik pēc 6 mēnešiem]
 • 12 mēneši [USD 8,32 mēnesī - USD 99,95, par kuru jāmaksā katru gadu] * ieteicams *

3 - privāta piekļuve internetam

privāta piekļuve internetam chrome

Plusi

 • SOCKS5 starpniekserveris
 • Pieejami cenu plāni
 • Nepieteikšanās politika
 • Plašs servera pārklājums
 • 5 vienlaicīgi savienojumi 

Mīnusi

 • Nav bezmaksas izmēģinājuma versijas

Privāta piekļuve internetam ir arī tāds VPN, ko varat apsvērt, ja meklējat vislabāko Firefox pārlūka VPN. Tam ir plašs serveru tīkls, kurā ir 3200+ serveri dažādās valstīs no visas pasaules.

Ja jūs torrentējat vai koplietojat torrent failus, tad PIA VPN dod iespēju izvēlēties atsevišķu P2P serveri, kas ir optimizēts neierobežotam ātrumam un neierobežotam joslas platumam. Tomēr šajā Firefox VPN var izvēlēties drošības protokolus: OpenVPN, PPTP un L2TP.

PIA VPN ir vienkāršs lietojums un viena klikšķa savienojums, kā arī dažas efektīvas VPN funkcijas. Šīs atšķirīgās iezīmes ir interneta nogalināšanas slēdzis un vieda DNS aizsardzība. Interneta nogalināšanas slēdzis aizsargā jūs un automātiski atvieno internetu, ja tiek zaudēts VPN savienojums. Izmantojot šādu izpildi, jūsu interneta trafiks paliek anonīms un drošs, lai datu snoopers netiktu šifrēts.

Vissvarīgākais ir tas, ka PIA VPN cenu paketes ir pieņemamas cenas un to vērts apsvērt, kā arī 7 dienu naudas atdošanas garantija. Privātā interneta piekļuves cenu plāni ir;

 • 1 mēnesis [mēnesī 6,95 USD]
 • 6 mēneši [USD 5,99 mēnesī - USD 35,95 ik pēc 6 mēnešiem]
 • 1 gads [USD 3,33 mēnesī - par USD 39,95 rēķinu katru gadu] * ieteicams *

Kāpēc jāizvairās no bezmaksas VPN izvēles?

Šajā rakstā mēs jums esam nodrošinājuši gan labāko VPN Firefox (apmaksātu), gan labāko bezmaksas VPN Firefox. Bezmaksas VPN sarakstā ir visi Firefox VPN, kuriem ir labākas iespējas un iespējas, salīdzinot ar tūkstošiem bezmaksas VPN, kas jums nemaz nav droši..

Tomēr šiem VPN ir arī premium klases pakalpojums, un šim nolūkam tie ārkārtīgi ierobežo to iespējas bezmaksas versijas lietotājiem, tāpēc viņiem ir jāpārslēdzas uz premium plānu. No otras puses, viņiem lielākoties ir augsta cena, salīdzinot ar iepriekš apskatītajiem maksas pakalpojumiem.

Šeit ir daži svarīgi iemesli, kuru dēļ jums vajadzētu izvairīties no bezmaksas VPN apsveršanas;

 • Tie nodrošina tikai vienu ierīces savienojumu
 • Lielākoties jums tiek doti daži vai tikai viens VPN serveris, ar kuru izveidot savienojumu, un tāpēc jums ir ļoti ierobežotas atbloķēšanas un straumēšanas iespējas..
 • Iespējams, redzēsit paziņojumu par politikas nepierakstīšanos, bet bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji iegūst naudu, pārdodot lietotāju datus.
 • Lielāko daļu laika jums ir jāpiedzīvo uzmācīgas reklāmas un videoklipi.
 • Šie VPN ir pārpildīti ar daudziem lietotājiem, un tāpēc jums vienmēr ir jāsaskaras ar ātruma problēmām. Vēl viens iemesls, kāpēc jūsu ātrums ir lēns, ir tas, ka šie VPN pakalpojumu sniedzēji piespiež jūs uz viņu premium abonēšanu.
 • Klientu apkalpošana nav izcila, un lielākoties jums ilgi jāgaida, lai iegūtu risinājumus vai atbildes uz jūsu jautājumiem.

Secinājums: Firefox VPN ir būtisks uzdevums, kurā daudzi cilvēki ir sajaukušies. Tāpēc mēs esam atrisinājuši visas problēmas, kas saistītas ar bezmaksas Firefox VPN un Paid Firefox VPN sarakstiem, kuriem ir vērtīgas funkcijas. Arī visi apspriestie VPN ir cienījami, un tiem ir lieliskas atsauksmes no lietotājiem.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me