Najlepší špecializovaný poskytovateľ IP VPN 2 Možnosti

[ware_item id=33][/ware_item]

Pretože sa počet používateľov VPN zvyšuje po celom svete, mnoho webových stránok, ako je Netflix a ďalšie, začalo rozpoznávať jednotlivcov, ktorí odblokujú obsah prostredníctvom VPN. Našťastie by sa tomuto problému dalo čeliť aj pomocou najlepších špecializovaných poskytovateľov IP VPN.


Existujú dva typy IP, zdieľaná IP a vyhradená IP, ale veľa ľudí nepozná rozdiel medzi nimi. Zdieľaná IP, ako vyplýva z mena, je taká, cez ktorú je pripojených veľa ľudí a stará sa o všetkých používateľov súčasne. Keďže vyhradená IP je tá, ktorá je vo vlastníctve jedného používateľa a je mu pridelená iba.

Zdieľaná IP a vyhradená IP majú výhody a určité nevýhody pri porovnaní. Nakoniec sa však predpokladá, že vyhradená IP je nadradená, pokiaľ ide o výhody.

Výhody najlepšej špecializovanej IP VPN

Existujú určité výhody, ktoré by ste mohli získať pri používaní siete VPN, ktorá ponúka svojim používateľom vyhradenú možnosť IP. Jednoúčelovú adresu IP, ktorú ste dostali, už nemohla použiť žiadna iná osoba, a preto vždy budete mať vždy rovnakú adresu IP..

Na druhej strane zdieľanú IP možno priradiť aj iným používateľom, a preto sú služby, ako je Netflix, schopné rozpoznať používateľa VPN. Preto keď identifikujú IP adresu, označia ju ako čiernu listinu. Ale keďže máte právomoc ovládať vyhradenú adresu IP a patrí vám iba, šanca na zachytenie je veľmi nízka..

Vďaka tejto výhode získate vyhradenú IP VPN, ktorá vám ponúkne obrovský zoznam cenných výhod, ktoré samotná VPN nedokáže poskytnúť oveľa efektívnejšie.

Odblokujte populárny streamovaný obsah

VPN sa považuje za inteligentnú voľbu pre tých, ktorí si chcú užiť slávne streamingové kanály, ako je Netflix. Sieť VPN zmení skutočnú adresu IP používateľa a prinúti ho, aby sa javil ako občan krajiny, ktorej obsah nie je blokovaný. Niektoré kanály, ako napríklad Netflix, však teraz prijali nový zákon, ktorý obmedzuje používateľov, ktorí pristupujú k obsahu prostredníctvom VPN. Identifikujú IP adresu, ktorá môže byť predtým prihlásená do kanála pomocou iného používateľského účtu.

Na tento problém by sa však mohla venovať vyhradená adresa IP VPN tým, že vám pridelí adresu IP, ktorá vám vždy zostane. Preto nikto nemohol mať podozrenie, že ide o falošný identifikátor, pretože pri každom prihlásení budete mať túto adresu IP zakaždým.

Lepší zážitok z online hrania

Ak ste závislí na hraní online hier, musíte čeliť problémom, ako je útok DDoS. To je problém, ktorý medzi hráčmi vytvára nepríjemnosti, keď ich zasiahnu. Takéto útoky sa pravidelne zvyšujú a predpokladá sa, že k nim dôjde v prípade dlhých online herných aktivít alebo problematických elektronických športy. Tomuto problému by sa dalo predísť použitím vyhradenej IP VPN, ktorá poskytuje prvotriednu ochranu pred útokom DDoS.

Dedikovaná IP VPN tiež čelí problémom oneskorenia a oneskorenia, ktoré by vás mohli prerušiť počas online hrania. Bežné internetové pripojenie má také problémy v dôsledku preplnenej cesty, ktorou sa prenášajú vaše herné pakety, čo vedie k oneskorenému spracovaniu. Keďže vyhradená adresa IP vám umožní vychutnať si nepretržitý a plynulý herný zážitok spracovaním údajov jasnými cestami.

Vysoká rýchlosť

Pri streamovaní obsahu každý vyžaduje bleskovú rýchlosť bez prerušenia. Toto je výhoda, ktorú by ste mohli využiť vďaka vyhradenej IP VPN. Vzhľadom na to, že zdieľanú IP používa veľa používateľov súčasne a má cestu, ktorou sa prenáša dátový prenos mnohých používateľov, rýchlosť streamingu sa spomaľuje.

Aj keď ste pripojení k vyhradenej IP alebo statickej IP, je vám poskytnutá jasná cesta s nízkou dátovou prevádzkou, prostredníctvom ktorej by ste mohli zažiť rýchle a plynulé prehliadanie internetu a streamovanie obsahu..

Chráni vaše poverenia

Ak ste pripojení k vyhradenej IP VPN, umožňuje vám vykonávať vaše súkromné ​​online transakcie iba prostredníctvom konkrétnej statickej IP, ktorá vám bola poskytnutá. Je to vynikajúca funkcia na poskytovanie vynikajúceho súkromia pri vykonávaní takýchto citlivých aktivít vrátane finančných údajov.

Túto úroveň zabezpečenia však nebolo možné poskytnúť prostredníctvom zdieľanej adresy IP, pretože ju zdieľajú viacerí používatelia naraz. Preto sú vaše finančné údaje a citlivé informácie online chránené pred špionážnymi entitami a hackermi.

Znižuje čas odstávky

Zdieľaná adresa IP, ako už bolo povedané, sa zmení pri každom spustení pripojenia. Z tohto dôvodu, keď sa obnoví vaša adresa IP, chvíľu trvá, kým dôjde k zrýchleniu, čo by mohlo spôsobiť riziko spätného načítania. Dedikovaná IP VPN by však mohla tento problém odstrániť bez prerušenia, pretože vždy zostáva rovnaká a nemusí sa meniť z jednej adresy IP na druhú..

Najlepšie špecializované recenzie služieb VPN VPN

Iba niektoré siete VPN ponúkajú jedinečnú funkciu vyhradenej adresy IP, pretože predstavujú ďalší doplnok pre vaše súkromie. Statická IP adresa sa tiež poskytuje vo zvýšenej miere kvôli vysokej požiadavke na zdroje.

Všetky tieto dedikované IP VPN, o ktorých by sme sa bavili tu, sú tie, ktoré majú výnimočné bezpečnostné funkcie a ďalšiu možnosť.

NordVPN (Miesto - Panama)

krajiny: 57+ | Umiestnenie servera: N / A Počet serverov: 760+ Multi-Device: 6

vyhradený ip vpn - Nordvpn

Pros:

 • Podpora platieb bitcoinov
 • Politika bez prihlásenia
 • Prekladač únikov DNS
 • Dvojitá VPN

Zápory:

 • Kolísanie rýchlosti
 • Komplikovaná bezplatná skúšobná verzia

NordVPN je naše prvé zaokrúhlenie na vyhradenú IP VPN a má väčšina efektívnych funkcií, ktoré uspokoja ich používateľov. Statická IP je poskytovaná podnikovými používateľmi alebo zákazníkmi na požiadanie a poskytuje im softvér, ktorý sa ľahko používa bez náročného úsilia. Má vynikajúcu rozšíriteľnosť servera, prostredníctvom ktorej ponúka obrovské možnosti streamovania a odblokovania obsahu.

S vyhradenou adresou IP tiež ponúka prvotriedne funkcie na ochranu osobných údajov, vďaka ktorým bude vaša sieť VPN oveľa lepšia. Zabezpečovacie protokoly, ktoré ponúkajú, sú napríklad PPTP, L2TP, IPSec a OpenVPN s nedávno pridaným mobilným bezpečnostným protokolom IKEv2 / Ipsec. Spoločnosť NordVPN podporuje aj zdieľanie súborov P2P, čo vám pri torrentovaní poskytuje lepší zážitok.

Je založená v Paname, a preto má efektívne pravidlá vynulovania záznamov, ktoré vám vyhovujú s úplnou anonymitou. Nevýhodou systému NordVPN je však to, že neposkytuje podporu na pripojenie 6 zariadení súčasne s rovnakým serverom s rovnakým bezpečnostným protokolom, ale súčasne vás môže spojiť iba so 4 zariadeniami..

Cenový plán ponúkaný spoločnosťou NordVPN je cenovo dostupný a so zárukou 30-dňového vrátenia peňazí po zakúpení. Cenové balíčky sú;

 • 1 mesiac [11,95 $ mesačne]
 • 6 mesiacov [7,00 $ mesačne - 42 USD na 6 mesiacov]
 • 12 mesiacov [5,75 $ mesačne - 69 dolárov za 12 mesiacov]

Špeciálna ponuka na dovolenku

 • 2 roky [3,29 dolárov mesačne - 79 dolárov na 2 roky] * odporúča sa *

PureVPN (Miesto - Hong Kong)

krajiny: 141 | Umiestnenie servera: 180 | Počet serverov: 750+ | Multi-Device: 5

vyhradený ip vpn - PureVPN

Pros:

 • Vynikajúci výkon
 • Rozdelené tunelovanie
 • Zásady nulového protokolovania

Zápory:

 • Žiadna bezplatná skúšobná verzia
 • Únik DNS

PureVPN je tiež jednou z vyhradených IP VPN, ktorá svojim zákazníkom ponúka túto jedinečnú vlastnosť. Majú túto funkciu pre používateľov internetu za veľmi rozumnú cenu, ktorá by mohla zvýšiť ich súkromie na najvyššiu úroveň s ďalšími účinnými bezpečnostnými funkciami. PureVPN má svoje servery v takmer 140 krajinách, ktoré poskytujú prístup k väčšine internetového obsahu. Majú výhodu 5 prihlásení viacerých zariadení súčasne.

Existuje silné šifrovanie 256 bitov pomocou bezpečnostných protokolov PPTP, L2TP / IPSec, SSTP & OpenVPN. V porovnaní s inými službami VPN ponúkajú výrazné vlastnosti, ako napríklad rozdelené tunelovanie a virtuálny smerovač. Prostredníctvom rozdeleného tunela môžete svoje údaje rozdeliť na šifrované a nezašifrované, čím sa rýchlejšie spracuje vaše internetové spracovanie.

PureVPN sa nachádza v Hongkongu, a preto zachovávajú pre svojich zákazníkov prísne zásady bez prihlásenia. Ako sme však už zažili, politika protokolovania sa stráca, keď jej servery čelia úniku DNS. Poskytujú 7-dňovú záruku vrátenia peňazí na svoje cenové plány, ktoré sú;

 • 1 mesiac [10,95 dolárov mesačne]
 • 6 mesiacov [8,95 dolárov mesačne - 53,70 dolárov účtovaných každých 6 mesiacov]
 • 2 roky [2,95 $ mesačne - 70,80 dolárov účtované každé 2 roky] * odporúčané *

Ako získať vyhradenú IP VPN

Podľa týchto krokov by ste si mohli ľahko kúpiť vyhradenú IP VPN;

 • Vyberte sieť VPN, ktorá ponúka vyhradenú adresu IP.
 • Prejdite na webovú stránku poskytovateľov VPN a vytvorte si účet.
 • Teraz vyberte cenový plán, ktorý chcete použiť na ďalšiu platbu.
 • Potom do balíka pridajte funkciu vyhradeného doplnku IP.
 • Potom vyberte režim platby.
 • Urobte vybranú sumu platby a vystúpte z webu.
 • Teraz si do svojho zariadenia stiahnite a nainštalujte sieť VPN.
 • Po nastavení siete VPN otvorte aplikáciu VPN a do požadovanej možnosti zadajte vyhradenú adresu IP a potom kliknite na tlačidlo Pripojiť.
 • Po niekoľkých minútach, ktoré môže VPN trvať, kým sa pripojíte, môžete konečne zažiť vyhradenú IP VPN s vyššou bezpečnosťou a ochranou súkromia.

Aké sú výhody zdieľanej IP

rentabilné

Na zabudnutú vyhradenú IP VPN musíte dať ďalšiu čiastku, pretože sa považuje za dodatočnú funkciu so službou VPN. Existuje však veľa používateľov, ktorí používajú zdieľanú IP súčasne, čo znižuje jej náklady. Statická IP tiež nevyžaduje efektívne a pridané zdroje, v dôsledku čoho sú jej náklady stále nízke.

Vysoká anonymita

Ak používate zdieľanú IP, vždy, keď dostanete novú a meniacu sa IP adresu, získate väčšiu šancu na anonymitu. Mnoho používateľov súčasne používa dynamickú IP, čo sťažuje udržiavanie a rozpoznávanie vašej identity.

Server sa dá ľahko prepínať

Zdieľaná adresa IP vám dáva šancu zmeniť alebo prepnúť server, ku ktorému ste práve pripojení. To je skutočnosť, ktorá vám skutočne uľahčí odblokovanie akéhokoľvek obsahu z ktorejkoľvek časti sveta za pár sekúnd.

Avšak s vyhradenou adresou IP VPN je trochu ťažké zmeniť vašu polohu z jedného miesta na druhé, ak chcete nejaký iný internetový obsah. Napríklad musíte získať novú statickú IP adresu na prepínanie umiestnenia servera.

Väčšia bezpečnosť

Ako už bolo uvedené vyššie, zdieľaná adresa IP je adresa, ktorá sa neustále mení pri každom pripojení k službe VPN. Z tohto dôvodu máte väčšiu bezpečnosť v prípade akejkoľvek počítačovej kriminality. Napríklad, ak je statická adresa IP, ktorú používate, raz hacknutá, získanie novej adresy by bolo náročné. Zatiaľ čo to neplatí pre dynamickú IP, ale skôr, ako budete mať vyhradenú IP, by ste mohli vylúčiť pravdepodobnosť takýchto krádeží údajov pomocou bezpečnostných balíkov Internetu a firewallov smerovača..

Pri pripojení k vyhradenej IP VPN existuje veľa výhod, ktoré by ste si mohli vychutnať a zažiť. Niektoré z nevýhod statickej adresy IP sú však také, že je to trochu drahé a po celom svete majú menšiu dostupnosť. Potrebné ochrany pre dnešný svet by sa však mohli účinne zabezpečiť prostredníctvom vyhradenej adresy IP.

V tomto článku sme diskutovali o sieťach VPN, ktoré vám ponúkajú možnosť vyhradenej adresy IP s mimoriadnymi bezpečnostnými funkciami. Preto by ste mohli ľahko získať sieť VPN, ktorá vám poskytne požadovanú funkciu v dostupnom množstve. Nevýhodou vyhradenej IP VPN je tiež to, že by to mohlo ovplyvniť anonymitu, ale na druhej strane by to mohlo byť naozaj užitočné pre vysoko špecifické potreby.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me