Najlepšie bezplatné VPN, ktoré funguje s American Netflix

[ware_item id=33][/ware_item]

Hľadáte bezplatnú sieť VPN, ktorá funguje so sieťou Netflix?


Ste na správnom mieste.

V januári 2016 spoločnosť Netflix oznámila, že odteraz bude blokovať siete VPN, ktoré používateľom mimo USA umožnia sledovať americký server Netflix. Výsledkom je, že väčšina platených služieb VPN na serveri Netflix nefunguje.

Netflix však neodhalil, ako blokuje siete VPN. Vo všeobecnosti blokujú všetky adresy IP, ktoré sú priradené poskytovateľom hostingu a ktoré poskytovatelia VPN bežne používajú.

To tiež znamená, že ak nastavíte sieť VPN v digitálnom oceáne a potom sa pokúsite získať prístup k sieti Netflix, stále sa budete môcť vyhnúť geografickým obmedzeniam siete Netflix..

Nerobte si starosti!

Takže v dôsledku obrovského zásahu spoločnosti Netflix proti VPN IP je v súčasnosti skutočne len málo ľudí, ktorí prežili, aj keď slávni poskytovatelia VPN prestali spolupracovať s American Netflix.

Netflix neustále aktualizuje zoznam blokovaných IP adries, kedykoľvek ich zistí. Takže nie je pochýb o tom, ako prežiť VPN zadarmo. Aj keď najlepší poskytovatelia služieb VPN neustále aktualizujú servery spôsobom, ktorý udržujú prístup v USA Netflix. Môžete však využiť ich bezplatnú stopu, ktorá je 7 až 30 dní, a mohli by službu skontrolovať bez investícií.

Jediným riešením je bezplatné VPN pripojenie.

Tu vám poskytujeme prvé štyri bezplatné VPN, ktoré pracujú s Netflixom. Všetky tieto VPN fungujú mimoriadne dobre a používatelia sú spokojní so svojimi službami. Pozrieť sa.

VPN, ktoré pracujú s Netflixom:

Nasledujú VPN, ktoré s Netflixom stále dobre fungujú:

  1. Express VPN
  2. Nord VPN
  3. ZenMate VPN
  4. Surf žralok VPN

Express VPN:

Express VPN je najrýchlejšia VPN, ktorá pracuje s Netflixom. Len z tohto dôvodu je medzi streamingovými nadšencami pomerne slávny a obľúbený.

Použitím Express VPN môžete nielen priblížiť bloky VPN, ale aj odblokovať exkluzívny obsah v USA Netflix. Päť zo šiestich serverov Express VPN prechádza blokmi VPN a odblokuje test Netflix.

Použitím Express VPN teda môžete sledovať množstvo nových zaujímavých relácií a filmov.

Jeho vynikajúca rýchlosť umožňuje streamovanie videa v HD. Navyše vďaka jeho schopnosti odblokovať Netflix na širokom spektre zariadení si používatelia vyberajú z mnohých možností.

V súčasnosti Express VN podporuje Netflix v Kanade, Veľkej Británii a USA. V Japonsku a Tokiu však s Netflixom pracujú iba dva servery.

Vo všeobecnosti služby VPN ponechávajú úplne na užívateľovi, aby vyskúšali každý server, kým nenájdu niečo, čo funguje, ale nie je tomu tak v prípade Express VPN. Express VPN live chat session pomáha užívateľovi, kedykoľvek sa stretne s akýmkoľvek problémom. Užívateľ môže požiadať agenta prítomného v relácii živého chatu, ktoré servery najlepšie fungujú pre Netflix. Výsledkom je, že ich vedú správnym smerom.

Express VPN ponúka ďalšiu skvelú funkciu, t. J. Službu Media Streamer DNS. Odblokuje Netflix na zariadeniach, ktoré nepodporujú VPN, ako sú Apple TV, herné konzoly a smart TV.

Nie je to úžasné?

NordVPN:

NordVPN patrí medzi najobľúbenejšie voľby, pokiaľ ide o streamovanie Netflix. Funguje to dobre s Netflixom a je medzi prvými, ktoré opravujú Netflix najnovšie čistenie VPN služieb.

Nord VPN poskytuje pôsobivú službu, ktorá kombinuje špičkové zabezpečenie spolu s vysokorýchlostnými rýchlosťami a neobmedzenou šírkou pásma. Môže ľahko prekonať bloky VPN a odblokuje aj USA Netflix.

S Nord VPN si budete môcť vybrať z viac ako 5 000 serverov rozšírených vo viac ako 60 krajinách. Je to neuveriteľný výber používaný na streamovanie Netflixu.

Navyše, ak sa chcete presúvať medzi rôznymi indexmi Netflix, jedinečná technológia spoločnosti Smart VPN od spoločnosti Smart VPN vás spontánne spojí s najrýchlejším serverom dostupným v krajine, ktorú potrebujete. Nord VPN spája až šesť serverov súčasne, čo vám umožní udržať vašu domácnosť pobavenú a presmerovanú.

ZenMate VPN:

ZenMate VPN je sieť VPN v Berlíne. Funguje to pod obchodným zastrešením ZenGuard. Je to užívateľsky najprijateľnejšia aplikácia pre mnoho ľudí, ktorí nevedia po anglicky. Aplikáciu ZenMate si môžete zobraziť aj v turečtine, nemčine, kórejčine a španielčine.

Výsledky testu Zenmate ukazujú, že všetky platformy vrátane Netflixu sa správali v jeho prospech. ZenMate bol priaznivý pre všetky pripojenia, nezistil žiadny prenos VPN ani nevyskytol chyby servera proxy. Je skutočne skvelou správou pre všetkých používateľov, že môžu používať ZenMate nielen na používanie Netflixu, ale aj na iné účely.

ZenMate poskytuje vynikajúci zážitok pri prístupe k Netflixu. Spoločnosť ZenMate sa nedotkne pokusov spoločnosti Netflix o geografické obmedzenia. Taktiež zabránime poskytovateľom VPN dovoliť ľuďom obísť geografické obmedzenia bez toho, aby ich niekto chytil a bol zablokovaný. Preto experti navrhujú, aby ste sa raz pokúsili o ZenMate.

S programom ZenMate funguje streamovanie mimoriadne dobre. Podporuje tiež kvalitu videa HD. Je to porovnávací štandard a štandardný výkon bezplatnej služby VPN.

SurfShark VPN:

SurfShark VPN patrí medzi tie služby VPN, ktoré sú mimoriadne skutočné a určené vo svojich výkonoch, ktoré zabezpečujú súkromie používateľa v digitálnej sfére. Okrem toho ponúka aj niektoré ďalšie najvyššie črty, ktoré sú vysoko dôveryhodné pri uskutočňovaní toho, čo zvyčajne sľubujú. SurfShark v súčasnosti ponúka približne 100 serverov v 14 rôznych regiónoch sveta.

SurfShark je testovaný na odblokovanie Netflixu a test prešiel pomerne ľahko. Výsledky testu navyše k ich službám pridali veľkú hviezdu, ak máte akýkoľvek dotaz a obráťte sa na zákaznícku podporu, takže poskytujú informácie týkajúce sa serverov VPN.

SurfShark VPN má možnosť podpory živého chatu 24/7. Táto funkcia umožňuje komukoľvek vyriešiť akékoľvek problémy alebo poruchy kedykoľvek. Okrem toho podporuje aj torrenting. Rýchlosť, ktorú poskytuje, je pomerne rozumná a dobrá, ale čoskoro by mali zvážiť jej zlepšenie.

Ako získate prístup k American Netflix?

Streamovanie Netflixu je jedným z hlavných problémov, ktorý sa často blokuje v rôznych častiach sveta. Mnoho ľudí v rôznych regiónoch sveta dostane pri prístupe do siete Netflix prostredníctvom siete VPN alebo servera proxy správu „Použite odblokovač alebo server proxy“ “.

Je to jediné tajomstvo odblokovania Netflixu. Odborníci odporúčajú použiť vynikajúcu službu VPN a potom sa pripojiť k správnemu serveru VPN. Unblocking Netflix je nekonečná hra mačiek a myší. V tomto prípade Netflix blokuje konkrétne servery VPN, zatiaľ čo VPN zistí nejaké nové riešenie na pripojenie k Netflixu. Ak používate VPN, ako je uvedené vyššie, všetko, čo musíte urobiť, je overiť a skontrolovať, ktorý server vám umožní odblokovať Netflix..

Mnoho ľudí s bydliskom mimo USA sa pýta, ako získať prístup k American Netflix. Dôvod je ten, že American Netflix má najväčšiu zbierku obsahu a všetci ju chcú získať. Ak hovoríme o iných regiónoch, Spojené kráľovstvo vám ponúka iba jednu tretinu materiálu, ktorý je k dispozícii na internetovej stránke American Netflix..

Buď ste exilom, ktorý žije vo Francúzsku, Nemecku, Japonsku, môžete si užiť americký Netflix. Aby ste mali prístup k American Netflix všetko, čo musíte urobiť, je vybrať ktorúkoľvek z vyššie odporúčaných sietí VPN a potom sa pripojiť k serveru VPN, aby ste mali plný prístup.

Po výbere siete VPN môžete sledovať a pristupovať k sieti American Netflix podľa pokynov uvedených nižšie:

  • Pripojte sa k softvéru VPN:

Po výbere siete VPN musíte nájsť vhodný softvér VPN pre svoje zariadenie priamo na webových stránkach VPN. Napríklad, ak sa rozhodnete ExpressVPN, získate prístup k veľkému výberu aplikácií, ktoré môžete ľahko použiť na získanie prístupu k Netflix. Express VPN podporuje televízne boxy, Amazon Fire TV Sticks a Smart TV.

  • Pripojte sa k serveru VPN:

Po nájdení softvéru VPN spustite softvér a pripojte sa k serveru v mieste, kde je Netflix.

  • Užite si Netflix Streaming:

Nakoniec sa prihláste do svojho aktuálneho účtu Netflix a vychutnajte si streaming American Netflix.

Prístup k sieti Netflix pomocou siete VPN je hra s niektorými poskytovateľmi sietí VPN. Ale ak používate správnu VPN pre Netflix, otvára sa vám svet možností bez ohľadu na to, kde bývate. Sieť VPN navrhnutá na tejto stránke je pre sieť Netflix najlepšia a mala by byť vybraná ako možnosť.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me