Najlepšie bezplatné VPN pre FireStick a Amazon Fire TV

[ware_item id=33][/ware_item]

Amazon Fire TV Stick a Fire TV sú veľké zariadenia typu plug-and-play, ktoré zjednodušujú a uľahčujú streamovanie na HD TV.


Používatelia Kodi sú vďační za túto jednoduchosť a flexibilitu pri zakladaní vlastných mediálnych centier na steroidoch pomocou platformy Amazon..

Keďže sa však veľa obsahu zablokuje z dôvodu geografických obmedzení a autorských práv, rôzne prehliadky a športové prúdy potrebujú sieť VPN, ktorá s Kodi môže ísť hladko. Ďalšou dôležitou vecou je, že chcete tiež obísť škrtenie poskytovateľom služieb.

Amazon FireStick nemá priamy prístup k službe Google Play. Z tohto dôvodu musíte svoju aplikáciu VPN APK naložiť dodatočne. Nie je raketovou vedou používať VPN so svojím FireStick. Je nevyhnutné zvážiť poskytovateľa VPN, ktorý poskytuje priame stiahnutie súboru APK.

Bezplatná sieť VPN je sieťový nástroj, ktorý vám umožňuje skryť a chrániť všetku svoju prítomnosť online bez použitia jediného centu pri žiadnom predplatnom. S bezplatným VPN môžete využívať všetky potrebné služby. Používanie určitých základných funkcií vám však bude stále zakázané.

Nie všetky VPN fungujú s FireStickom najlepšie. Ak hľadáte aj bezplatnú sieť VPN na serveri FireStick, nezúfajte, pretože vám poskytujeme recenzie najlepších bezplatných sietí VPN na serveri FireStick. Tieto VPN fungujú bezchybne a poskytujú najlepšie možné výsledky.

Najlepšie 7 sietí VPN zadarmo pre FireStick Fire TV:

1 - ExpressVPN:

Najrýchlejšia VPN pre FireStick TV

ExpressVPN je považovaný za najlepší pre svoje aplikácie najvyššej kvality, napríklad pre úplne novú aplikáciu pre Android, ktorá funguje dobre so zariadeniami na streamovanie pomocou systému Android. Zahŕňa ohnivú televíziu Amazon a oheň TV Stick. V Amazon Fire TV Stick je nasmerovaný na diaľkové ovládanie. Keď to spustíte, aplikácia vám rýchlo navrhne miesta, ktoré vám poskytujú najlepšiu rýchlosť pripojenia.

ExpressVPN poskytuje vynikajúcu technickú podporu, ktorá zahŕňa veľa pokynov. Okrem toho máte skvelú možnosť nepretržitého živého rozhovoru a prostredníctvom e-mailov sa tiež môžete ľahko spojiť, iba ak je to vhodné.

2 - IPVanish:

Uznávaný za svoju výkonnosť

IPVanish konkrétne vystupuje na oboch frontoch. Zahŕňa krátke aj dlhé spojenia s chmeľom a bývalý je päťkrát rýchlejší ako ostatní súperi. Výsledkom toho je, že rýchlosť sťahovania je v priemere o 15% vyššia. V IPVanish je pre servery k dispozícii obrovský výber spolu so značným globálnym pokrytím.

Je to špecializovaná aplikácia Fire TV, ktorá sa ľahko nastavuje a ľahko sa používa. Okrem toho má aj niektoré dostupné možnosti, ako je automatické prepínanie IP a rýchla optimalizácia servera. Nepodporuje FireStick prvej generácie. Spoločnosť IPVanish je tiež známa tým, že počas používania služby neuchováva žiadne záznamy ani údaje o pripojení.

3 - NordVPN:

Najbezpečnejšie a zabezpečená VPN

Je známe, že NordVPN poskytuje najlepší výkon spolu s výnimočnými, pôsobivými rýchlosťami s krátkymi spojeniami a tiež užitočnými výsledkami na dlhšie vzdialenosti. Rovnako ako v IPVanish, aj v NordVPN je na výber veľa serverov. Poskytovateľ tu poskytuje aj návody, ako nastaviť smerovač pomocou siete VPN alebo ako zdieľať pripojenie VPN zo svojho systému; môžete službu používať s FireStick. V poslednom čase je k dispozícii aj špeciálna aplikácia pre Android TV, ktorú si môžete stiahnuť z obchodu s aplikáciami Amazon a môžete ju používať s vašou Fire TV.

NordVPN sa tiež nachádza na prednej strane bezpečnostnej ochrany. Ponúka dvojité šifrovanie údajov a podporu všetkých kľúčových bezpečnostných protokolov. Okrem toho neexistuje žiadna politika zaznamenávania, ktorá priťahuje a zapôsobí na používateľov.

4 - CyberGhost:

Surfujte anonymne

CyberGhost je ďalšia sieť VPN navrhnutá pre spoločnosť Kodi. CyberGhost VPN je v podstate pre používateľov Kodi a poskytuje vám skvelé skúsenosti aj s bezplatným VPN pre Kodi. Tvrdí, že vaše internetové pripojenie je šifrované pomocou 256-AES bitového nástroja. Hackeri / útočníci tak budú trvať tisíce rokov, aby ukradli alebo hackli vaše údaje.

V tejto bezplatnej sieti VPN budete mať rôzne štýly a metódy, kde môžete anonymne surfovať. Môžete ľahko streamovať do televíznych relácií a videí s obmedzeným prístupom a tiež ich môžete anonymne streamovať. V prostredí CyberGhost je celé rozhranie také intuitívne, že po pripojení zostáva rýchlosť internetu nedotknutá.

5 - Windscribe VPN:

Silné funkcie šifrovania

Windscribe VPN je známa svojou bezplatnou funkciou obmedzenia dát. Je známe, že je to jedna z najlepších bezplatných sietí VPN, od ktorej závisí, aby zodpovedajúcim spôsobom skryli svoju sieť. Táto VPN má funkciu zdieľania súborov P2P, ktorú môžete ľahko používať bez toho, aby ste si ju predplatili. Windscribe VPN je k dispozícii na Amazon Firestick a môžete si ho odtiaľ nainštalovať.

Windscribe VPN je spoločnosť so sídlom v Kanade, ktorá ponúka všetky dôležité funkcie a odovzdáva používateľom výber zaujímavých funkcií. Avšak, bez ohľadu na neustále aktualizácie rôznych prvkov od poskytovateľa VPN, nie všetko je v poriadku a perfektné o tejto VPN. Napríklad v niektorých krajinách ako Kanada, Hongkong, Nemecko, Holandsko, Spojené kráľovstvo a USA sú obmedzené servery VPN.

6 - VPN TunnelBear:

Bezplatný prístup na internet

Ak hľadáte VPN na maskovanie vašej internetovej aktivity zo všetkých verejných sietí, mali by ste vyskúšať službu TunnelBear VPN, pretože poskytuje najlepšie možnosti. Môžete ho nainštalovať z aplikácie Amazon FireStick. Bezplatná sieť VPN ponúka niekoľko fantastických a zaujímavých funkcií, ako je napríklad viacnásobné prihlásenie a kompatibilita na rôznych platformách.

TunnelBear VPN má rôzne nevýhody. Rovnako ako to poskytuje obmedzené servery pre bezplatnú verziu. To obmedzuje vašu šírku pásma na 500 Mbs. Aj keď môžete získať extra 1 GB iba ich tweeting o nich, prináša to tiež len 1,5 GB mesačne. Týmto spôsobom bude váš stream obmedzený.

7 - HideMe VPN:

Pôsobivá konfigurácia zabezpečenia

HideMe VPN vám rovnako ako iné bezplatné siete VPN umožňuje zabezpečiť vašu online aktivitu, keď sa pripojíte k akémukoľvek zariadeniu. HideMe VPN poskytuje vynikajúcu kompatibilitu so zariadeniami Linux, Windows, Android a iOS. Vďaka tejto sieti VPN môžete maximalizovať svoju slobodu online s ohľadom na vaše želania.

Vo voľnom pláne VPN HideMe VPN si môžu užívatelia vybrať iba tri umiestnenia serverov. Okrem toho sa pri pripojení k bezplatnej sieti VPN obmedzí šírka pásma.

Ako si môžeme zvoliť tú najlepšiu VPN pre palicu Amazon Fire TV?

Výkon je nevyhnutným a životne dôležitým prvkom streamovania. Z tohto dôvodu by vaša prvá voľba pri výbere VPN mala byť rýchla a spoľahlivá. Ak existuje úplný server, bude užitočné a užitočné pri hľadaní okamžitých a rýchlych serverov. Čím viac možností máte, tým lepšie výsledky VPN vytvára. Aj vy môžete mať odľahčenú aplikáciu, ktorá nijako neovplyvní vašu úroveň výkonnosti.

Nie je potrebné, aby ste vždy našli aplikáciu out-an-out pre Fire TV Stick, ale je to ako bonus, keď sa vám ju podarí vidieť. Ak ste zmätení pri výbere, nemusíte sa obávať, pretože vám poskytujeme pokyny, ktoré musíte dodržiavať a pri výbere VPN pre Amazon Fire TV stick.

Rýchlosť pripojenia:

Pre vynikajúce a ideálne streamovanie sú potrebné dobré rýchlosti pripojenia. Z dôvodu šifrovania je rýchlosť VPN často spomalená. Kvalita siete VPN však odhalí, o koľko sa vaša sadzba zníži. Kvalitná VPN, ako napríklad NordVPN a ExpressVPN, poskytuje používateľom silné šifrovanie bez ovplyvnenia rýchlosti ich pripojenia. Niektoré siete VPN síce vďaka umiestneniu svojho servera neustále zvyšujú rýchlosť.

Šifrovacia sila:

VPN sú schopné nielen skryť IP adresu, ale aj šifrovať internetový prenos spolu s pripojením. Vďaka zvyšujúcemu sa technologickému pokroku však hackerom / útočníkom bolo celkom ľahké preniknúť do šifrovacej vrstvy a špehovať vašu online aktivitu. Najlepšie VPN dnes používa 256-bitové šifrovanie OpenVPN AES, ktoré poskytuje ďalšiu ochranu pred všetkými druhmi hrozieb. Takže to musíte skúsiť tiež.

Žiadne pravidlá denníka:

Hlavným účelom VPN je chrániť vás pred všetkými očami, ktoré tečú. Týmto spôsobom však môžu svojim serverom efektívne vidieť, čo na internete robia. Preto je veľmi dôležité používať sieť VPN, ktorá neuchováva protokoly vašej činnosti. Okrem toho by malo byť založené mimo prideľovania, ktoré nemá žiadne zákony o uchovávaní údajov.

Bezpečnostné funkcie:

Je tiež nevyhnutné zvoliť sieť VPN, ktorá ponúka dobré atraktívne funkcie, ako je silné šifrovanie a vysoká rýchlosť. Najlepší poskytovatelia však poskytujú aj ďalšie bezpečnostné funkcie, ako napríklad prepínač zabíjania. Prepínač zabíjania je veľmi spoľahlivý, pretože vás odpojí, keď dôjde k výpadku pripojení VPN. Zabíjačky tiež chránia vaše aktivity a identitu pred odhalením. Preto je nevyhnutný pre všetkých používateľov VPN, pretože poskytuje nepretržitú ochranu.

Služba podpory zákazníkov:

Je to niečo významné, ale pri výbere služby VPN sa zanedbáva. Ak vyberáte sieť VPN prvýkrát, mali by ste ísť s niečím, čo má vynikajúce služby zákazníkom. Väčšina dobrých sietí VPN vám však poskytuje vynikajúcu informačnú vedomostnú základňu, ale neviete, kedy by ste sa mohli dostať do problémov s použitím siete VPN na Firestick alebo dokonca s jej inštaláciou..

VPN s vynikajúcim zákazníckym servisom je vždy užitočná a uľahčuje veľa vecí. Z týchto dôvodov musíte hľadať sieť VPN, ktorá ponúka aktívnu podporu 24 x 7 a vo forme rôznych e-mailov, živého chatu, lístkov, pomoci na diaľku a dokonca telefonickej podpory..

Záverečné slová:

Ak chcete vylepšiť a vylepšiť svoje skúsenosti s televíziou Amazon FireStick, potom potrebujete len kvalitnú sieť VPN. Výber dobrého pripojenia VPN vám umožní prístup ku všetkému obsahu odkiaľkoľvek, ale tiež vám zaručí, že počas streamovania z Amazon FireStick budete mať vysokú rýchlosť spolu s neobmedzenou šírkou pásma..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me