Najlepšie VPN pre FireFox a bezplatné platené rozšírenia VPN VS

[ware_item id=33][/ware_item]

Ľudia v súčasnosti vyhľadávajú prehliadače, ktoré majú vylepšené funkcie a neustále aktualizujú svoje služby. Jedným z týchto populárnych prehliadačov je Firefox, ktorý obsahuje špecifické vylepšenia, ktoré ostatným chýbajú.


Napríklad Firefox vám umožňuje manuálne meniť nastavenia prehliadača, ktoré umožňujú používateľom upravovať prehliadač podľa svojich vlastných potrieb. Bez VPN VPN vo Firefoxe nemôžete urobiť šifrovanie svojej prevádzky ani skryť svoju IP adresu.

VPN je štandardný nástroj, ktorý väčšina ľudí používa na rôzne účely vrátane odblokovania, streamovania, torrentingu a hlavne na zabezpečenie a ochranu súkromia.

Prehliadač Firefox podporuje konkrétne VPN, medzi ktorými musíte vybrať najlepšiu VPN pre Firefox, a preto by ste mali hľadať určité veci..

Čo treba hľadať pred zvážením prehliadača VPN VPN

Účinnosť služby VPN určuje niekoľko funkcií. Poznanie týchto dôležitých vecí by vám však mohlo byť veľmi prospešné pri výbere siete VPN pre seba. Pred výberom VPN VPN vo Firefoxe sme sa preto rozlúčili s dôležitými vecami.

1 - Obrovské pokrytie servera

Umiestnenie serverov je dôležitá vec spolu s počtom serverov, ktoré má poskytovateľ VPN. Ak má VPN VPN vo Firefoxe iba niekoľko serverov v oblastiach ako Čína, Rusko, Veľká Británia, USA a ďalšie také krajiny, môže dôjsť k ťažkostiam pri torrentovaní a odblokovaní obsahu..

Dôvodom je skutočnosť, že tieto krajiny majú prísne zákony a tieto regionálne adresy IP môžu čeliť obmedzeniam.

2 - Bezpečnostné protokoly

Zabezpečenie je najzákladnejšou a najvýznamnejšou funkciou, pre ktorú jednotlivec vyberie službu VPN. Skontrolujte, či sieť VPN, ktorú vyberiete, má 256-bitovú funkciu šifrovania. Toto šifrovanie je považované za najbezpečnejšie. Okrem toho by poskytovateľ VPN mal mať k dispozícii niektoré účinné protokoly zabezpečenia, ktoré sú otvorené pre používateľov, aby si mohli vybrať podľa svojich potrieb.

3 - Vysoká rýchlosť

Vysoká rýchlosť je potrebná pre takmer každé spustenie internetu, najmä pre streaming a ťažké sťahovanie.

4 - Pravidlá bez protokolu

Takmer všetci poskytovatelia VPN tvrdia, že majú politiku bez protokolov, ale niektorí majú vágne tvrdenia o uchovávaní protokolov a užívateľských údajov. Preto je dôležité, aby ste si pozorne prečítali zásady ochrany osobných údajov poskytovateľa VPN, ktorý vyberiete. 

5 - Neobmedzená šírka pásma

Ak existuje vybraná služba, môže dôjsť k náhlym poklesom rýchlosti alebo obmedzeniu šírky pásma. Všetky populárne služby VPN však svojim používateľom ponúkajú neobmedzenú šírku pásma, a preto si mohli ľahko stiahnuť a streamovať veľký obsah..

5 najlepších VPN zadarmo pre rozšírenie Firefox

Väčšina jednotlivcov, ktorí hľadajú bezplatné siete VPN, môže byť spôsobená tým, že sú novým javom a nechcú prísť o peniaze v prípade chybnej služby. Bohužiaľ, väčšina bezplatných služieb je teraz kanálom na získanie súkromných údajov jednotlivca, aby mohli získať úžitok.

Preto sme prišli na niektoré z adekvátnych bezplatných prehliadačov VPN VPN, aby ste zostali v bezpečí pred podvodnými pascami.

1 - Zenmate VPN | Zadarmo VPN pre Firefox

pre firefox - zenmate

Zenmate je zadarmo VPN a má aj platenú verziu. Zenmate VPN je populárny poskytovateľ VPN zdarma, ktorý sa ľahko používa a inštaluje ako VPN VPN vo Firefoxe.

Poskytujú vám štyri miesta (Hongkong, Nemecko, USA a Rumunsko) s bezplatnou verziou. Vďaka šifrovaniu údajov VPN Zenmate VPN blokuje aj rušivé reklamy a tvrdí, že neuchovávajú denníky používateľov.

Poskytujú tiež NAT firewall a neobmedzené množstvo dát pre bezplatných zákazníkov VPN. Značný počet funkcií je podmienený výberom prémií.

2 - Betternet VPN Lepšia voľba VPN pre Firefox

Betternet-VPN-reviewSkvelá vec s touto VPN prehliadačom Firefox je, že nemusíte poskytovať osobné údaje ani e-mailovú adresu. Sieť Betternet VPN nevyžaduje registráciu a počas prehliadania internetu sa vám nezobrazia reklamy.

Vďaka jednoduchej a ľahko použiteľnej službe máte k dispozícii pripojenie jedným klepnutím. Tvrdí, že ponúka rýchlu službu, ale pri bezplatnom pripojení k sieti VPN môžete čeliť nízkej rýchlosti. Mohli by ste vidieť aj niektoré videoreklamy prostredníctvom siete Betternet VPN.

Tvrdia tiež, že majú politiku bez protokolovania, ale faktom zostáva, že uchovávajú nejasné a určité údaje.

Rozšírenie 3 - Dot VPN Firefox

Najlepšie VPN pre FireFox a bezplatné platené rozšírenia VPN VSBezplatná verzia DotVPN poskytuje šifrovanie údajov 4096 bitov a má takmer 10 miliónov stiahnutí po celom svete.

DotVPN ponúka neobmedzenú šírku pásma a prístup k 12 serverom. Na svojej oficiálnej webovej stránke však uvádzajú, že služby DotVPN sa budú v priebehu času zhoršovať. DotVPN sme uviedli v prehliadači VPN VPN z dôvodu recenzií a používateľov, ktorí získali pre bezplatnú verziu.

Pokiaľ však ide o porovnanie bezplatnej verzie a prémiových služieb DotVPN, máte minimálne funkcie.

4 - Hotspot Shield VPN

Najlepšie VPN pre FireFox a bezplatné platené rozšírenia VPN VSŠtít Hotspotu by mohol byť v mnohých aspektoch uvedený ako najlepšia bezplatná sieť VPN as ďalšími špecifikáciami tiež slúži ako najlepšia bezplatná sieť VPN pre Firefox. Hotspot Shield tvrdí, že získal takmer 200 miliónov stiahnutí a VPN je kompatibilná so všetkými populárnymi zariadeniami, ako sú Windows, Mac, iPhone, iPad a tiež zariadeniami Android.

Táto prehliadač VPN VPN poskytuje jednoduché použitie s jednoduchým nastavením. Na spojenie s týmto poskytovateľom VPN získate server U.S. Z tohto dôvodu môžete porušiť obmedzenia týkajúce sa iba obsahu USA. Aplikácia Hotspot Shield vám poskytuje dátový limit 1 GB denne, čo je pre väčšinu používateľov úplne nedostatočné.

Keď využijete elitnú verziu Hotspot Shield, umiestnenia na serveri sa zvýšia na viac ako 20. Ich platená služba je tiež bez reklám a má väčší dátový limit.

5 - CyberGhost VPN

Najlepšie VPN pre FireFox a bezplatné platené rozšírenia VPN VS

CyberGhost VPN je tiež kompatibilný s väčšinou operačných systémov a zariadení vrátane telefónov Mac, Windows, iOS a Android. Napriek tomu, že je CyberGhost VPN uvedená na zozname vo Firefoxe VPN, chráni všetku internetovú komunikáciu a nielen tú, ktorá pochádza z prehliadača Firefox.

S ich bezplatnou verziou ste obmedzení len na trojhodinovú reláciu, ale s neobmedzeným využitím dát. To umožňuje používateľom bezplatnej verzie pripojiť sa k 15 serverovým krajinám z celkom 31 krajín, v ktorých sa nachádzajú servery CyberGhost. Poskytujú bezpečné 256-bitové šifrovanie cez OpenVPN, ale pre používateľov Windows, OS X a Android. Pre iOS si nemusíte kupovať prémiovú verziu.

3 najlepšie platené VPN pre FireFox

Takmer všetci sme fascinovaní slovom „zadarmo“, ale iba vtedy, keď nie sú vybavení ďalšími problémami a problémami. To isté platí pre služby VPN. Väčšina ľudí hľadá poskytovateľov VPN zadarmo. Väčšina z nich však nenašla účinnú službu alebo čoskoro po výbere bezplatnej služby musí prepnúť prémiovú verziu tejto siete VPN alebo ukončiť svoju činnosť..

Aby sme tento problém väčšiny používateľov internetu vyriešili, vyriešili sme dostupné VPN, ktoré sú rovnako efektívne a mohli by sa ukázať ako najlepšie VPN pre používateľov prehliadača Firefox..

1 - NordVPN | Najlepšia voľba

nordvpn pre mostsecurevpn

Pros

 • Bez obmedzenia šírky pásma
 • Ochrana proti úniku DNS
 • Prísne zásady neprihlásenia
 • Adekvátny výkon rýchlosti
 • P2P zdieľanie súborov a Torrenting ľahké
 • 6 súčasných pripojení zariadenia

Zápory

 • Bezplatná skúšobná verzia je komplikovaná

NordVPN má mnoho významných funkcií a ponúka úžasné balíčky, ktoré ponúkajú vyhľadávačom VPN. Najdôležitejšie je, že nemusíte riskovať všetky svoje peniaze; poskytujú vám 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ak sa vám funkcie nepáčia alebo máte problém.

Proces riešenia problémov spoločnosti NordVPN je napriek tomu vynikajúci, pretože máte k dispozícii zákaznícku podporu na plný úväzok (24/7), pre ktorú majú vyškolený personál..

Najdôležitejšou vecou pre VPN je zabezpečenie, ktoré poskytuje. NordVPN vám ponúka mobilný bezpečnostný protokol IKEv2 / IPsec spolu s PPTP, L2TP, IPSec a OpenVPN. Existuje niekoľko výrazných bezpečnostných funkcií, ktoré sú práve k dispozícii s týmto prehliadačom VPN VPN, ako je napríklad Onion over Tor, Automatic Kill Switch a Double VPN. Všetky tieto funkcie zvyšujú bezpečnosť a súkromie používateľov NordVPN bez ohľadu na cenový plán, ktorý si predplatili,

Toto sú cenové plány ponúkané spoločnosťou NordVPN;

 • 1 mesiac [11,95 $ mesačne]
  To je najzákladnejší plán bez akejkoľvek zľavy. Proces prihlásenia na odber musíte vykonať každý mesiac.
 • 6 mesiacov [7,00 $ mesačne - 42 USD na 6 mesiacov]
  Tento program vám ponúka zľavu 41% každý mesiac a za šesťmesačné obdobie musíte zaplatiť celkom 42 dolárov.
 • 12 mesiacov [5,75 $ mesačne - 69 dolárov za 12 mesiacov]
  Tento cenový balík prichádza s 52% mesačnou zľavou s pripočítaním iba 17 USD k šesťmesačnému plánu.

Na rozdiel od väčšiny služieb VPN má spoločnosť NordVPN ďalšie dva cenové balíčky na obmedzenú dobu s extrémnymi zľavami a dostupnosťou.

 • 2 roky [3,28 dolárov mesačne - 79 dolárov za 24 mesiacov]
 • 3 roky [2,75 USD mesačne - 2,75 dolárov na 36 mesiacov]

2 - ExpressVPN

expressvpn pre Chrome

Pros

 • Planúca vysoká rýchlosť
 • Sieť servera Vast
 • Rozdelené tunelovanie
 • 3 súčasné pripojenia 

Zápory

 • Bezplatná skúšobná verzia nie je k dispozícii
 • Trochu drahý

ExpressVPN je najlepšia VPN medzi všetkými službami VPN, ale dôvodom, prečo sme ju umiestnili na druhom mieste v tomto zozname VPN vo Firefoxe, je to, že sú len o niečo drahšie ako ostatní poskytovatelia VPN. Pokiaľ však ide o funkcie, ExpressVPN vám poskytuje najspoľahlivejšie a najpokročilejšie služby.

Vďaka hladkému a uspokojivému výkonu pokračujú používatelia ExpressVPN u tohto poskytovateľa a nemusia sa obávať mierne vyššej sumy. Ako tvrdí ExpressVPN, sú najrýchlejšou VPN zo všetkých, a to je pravda. Pri testovaní Express VPN boli rýchlosti sťahovania a nahrávania rovnaké ako pri bez pripojenia VPN.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, ExpressVPN šifruje vašu komunikáciu pomocou vojenského šifrovania 256-bitového algoritmu AES. Poskytujú bezpečnostné protokoly PPTP, L2TP, SSTP a SSH. Môžete si vybrať medzi týmito protokolmi a nastaviť preferovaný protokol pomocou manuálnej konfigurácie alebo softvéru.

Máte však aj bezrizikovú šancu na testovanie služieb a funkčnosť ExpressVPN prostredníctvom 30-dňovej záruky vrátenia peňazí..

Cenové plány ponúkané spoločnosťou ExpressVPN sú;

 • 1 mesiac [12,95 $ mesačne]
 • 6 mesiacov [9,99 $ mesačne - 59,95 USD účtovaných každých 6 mesiacov]
 • 12 mesiacov [8,32 $ mesačne - 99,95 dolárov účtovaných každý 1 rok] * odporúčané *

3 - Súkromný prístup na internet

súkromný prístup na internet pre Chrome

Pros

 • Proxy SOCKS5
 • Dostupné cenové plány
 • Politika bez prihlásenia
 • Obrovské pokrytie servera
 • 5 súčasných pripojení 

Zápory

 • Žiadna bezplatná skúšobná verzia

Súkromný prístup na internet je tiež VPN, ktorú môžete zvážiť, ak hľadáte najlepšiu prehliadač VPN pre Firefox. Má rozsiahlu sieť serverov s 3 200+ servermi v rôznych krajinách z celého sveta.

Ak torrentujete alebo zdieľate torrentové súbory, PIA VPN vám ponúka možnosť samostatného P2P servera, ktorý je optimalizovaný pre neobmedzenú rýchlosť a neobmedzenú šírku pásma. Protokoly zabezpečenia, ktoré si môžete zvoliť v tejto prehliadači VPN VPN, sú OpenVPN, PPTP a L2TP.

PIA VPN má jednoduché použitie a pripojenie jedným kliknutím spolu s niektorými efektívnymi funkciami VPN. Medzi tieto charakteristické vlastnosti patrí internetový vypínač a inteligentná ochrana DNS. Prepínač Internet kill vás chráni a automaticky odpojí váš internet v prípade straty pripojenia VPN. Vďaka takému vykonaniu zostane vaša internetová komunikácia anonymná a bezpečná pre to, aby sa zdala nešifrovaná pre snoopery.

Najdôležitejšie je, že cenové balíčky PIA VPN sú cenovo dostupné a stojí za zváženie spolu so 7-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Cenové plány súkromného prístupu na internet sú;

 • 1 mesiac [6,95 dolárov mesačne]
 • 6 mesiacov [5,99 $ mesačne - 35,95 $ účtovaných každých 6 mesiacov]
 • 1 rok [3,33 $ mesačne - 39,95 dolárov účtovaných každý 1 rok] * odporúčané *

Prečo sa vyhnúť voľbe VPN zadarmo

V tomto článku sme vám poskytli najlepšiu VPN pre Firefox (platená) a najlepšiu bezplatnú VPN pre Firefox. Zoznam bezplatných sietí VPN obsahuje všetky VPN VPN vo Firefoxe, ktoré majú lepšie vybavenie a funkcie v porovnaní s tisíckami bezplatných sietí VPN, ktoré pre vás nie sú vôbec bezpečné.

Tieto VPN však majú aj prémiovú službu a na tento účel extrémne obmedzujú svoje funkcie pre používateľov bezplatnej verzie, takže sa musia prepnúť na prémiový plán. Na druhej strane majú väčšinou vyššiu cenu v porovnaní s platenými službami, o ktorých sa hovorí vyššie.

Tu je niekoľko významných dôvodov, pre ktoré by ste sa mali vyhnúť zvažovaniu bezplatnej VPN;

 • Poskytujú iba jedno pripojenie zariadenia
 • Väčšinou máte len málo alebo iba jeden server VPN, ku ktorému sa môžete pripojiť, a preto máte veľmi obmedzené možnosti odblokovania a streamovania.
 • Môže sa zobraziť vyhlásenie o zásadách bez prihlásenia, ale poskytovatelia služieb VPN, ktorí získavajú peniaze prostredníctvom predaja používateľských údajov.
 • Väčšinu času musíte zažiť rušivé reklamy a videá.
 • Tieto siete VPN sú preplnené mnohými používateľmi, a preto musíte vždy čeliť problémom s rýchlosťou. Ďalším dôvodom, prečo je vaša rýchlosť nízka, je to, že vás títo poskytovatelia VPN nútia k odberu prémiových služieb.
 • Zákaznícky servis nie je vynikajúci a väčšinou budete musieť dlho čakať na nájdenie riešení alebo odpovedí na vaše problémy.

záver: Firefox VPN je základným cieľom, pre ktorý je veľa ľudí zmätených. Z tohto dôvodu sme vyriešili všetky obavy týkajúce sa zoznamov bezplatných prehliadačov VPN VPN a platených prehliadačov VPN VPN, ktoré majú cenné funkcie. Všetky diskutované siete VPN sú tiež seriózne a majú vynikajúce recenzie od používateľov.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me